21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 00:00
13 ulica
13 ulica

Mentalista

21:00 (21) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

22:00 (7) Serial kryminalny

Prawo i porządek: sekcja specjalna

23:00 (21) Serial kryminalny

Prawo i porządek: sekcja specjalna

00:00 (22) Serial kryminalny
4FUN.TV
4FUN.TV

Stosunkowo najwięcej muzyki

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Głośniej od bomb

20:10 Dramat obyczajowy, Norwegia/USA/Dania/Francja 2015

Effi Briest 6.0

22:25 Melodramat, Niemcy 2009
AMC
AMC

Hap i Leonard

21:00 (3) Serial sensacyjny

Hap i Leonard

22:00 (4) Serial sensacyjny

Rybka zwana Wandą 7.3

23:00 Komedia sensacyjna, USA/Wielka Brytania 1988
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Górskie potwory

21:00 Serial dokumentalny

Safari w Parku Krugera

22:00 (2) Serial dokumentalny

Strażnicy Teksasu

23:00 Serial dokumentalny

Obcy wewnątrz nas

00:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

24 godziny

21:00 (3) Serial sensacyjny

Świat według Kiepskich

22:00 (381) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

22:30 (382) Serial komediowy

24 godziny

23:00 (4) Serial sensacyjny

Plebs

00:00 (5) Serial komediowy
AXN
AXN

Agenci NCIS

21:00 (15) Serial kryminalny

Agenci NCIS

22:00 (16) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

23:00 (8) Serial kryminalny

Ultraviolet

00:00 (8) Serial kryminalny
AXN Black
AXN Black

A.P.B.

21:05 (10) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

22:05 (19) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

23:05 (20) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

00:05 (3) Serial sensacyjny
AXN HD
AXN HD

Agenci NCIS

21:00 (15) Serial kryminalny

Agenci NCIS

22:00 (16) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

23:00 (8) Serial kryminalny

Ultraviolet

00:00 (8) Serial kryminalny
AXN White
AXN White

Nastoletnia Maria Stuart

21:05 (7) Serial historyczny

Outlander

22:05 (8) Serial SF

Outlander

23:25 (9) Serial SF
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

20:40 Magazyn motoryzacyjny

The Best of Top Gear 2009/10

22:00 (2) Serial dokumentalny

Rock'n'rollowe auta z Brianem Johnsonem

23:00 (4) Serial dokumentalny

Cuda inżynierii

00:00 (10) Serial dokumentalny
BBC Earth
BBC Earth

Życie na pustkowiu

20:55 (3) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

21:55 (8) Serial dokumentalny

Z miłości do mięsa

23:00 (2) Serial dokumentalny

Brytyjskie fabryki jedzenia

00:05 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Doktor Foster

21:05 (3) Serial obyczajowy

Doktor Foster

22:00 (4) Serial obyczajowy

Nadkomisarz Banks

22:50 (1) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

00:25 (7) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Nigella: przy moim stole

21:25 Magazyn kulinarny

Wstydliwe choroby: wizyta kontrolna

21:55 (1) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby: wizyta kontrolna

22:55 (1) Serial dokumentalny

Zaufaj lekarzowi

23:55 (3) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Co nowego u Scooby'ego?

21:10 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:35 Serial animowany

Garfield Show

22:00 Serial dla dzieci

Garfield Show

22:30 Serial dla dzieci

Flintstonowie

23:00 Serial animowany

Flintstonowie

23:30 Serial animowany

Sowa i spółka

00:00 Serial animowany

Kumple z dżungli - na ratunek!

00:15 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Mr. Robot

21:00 (7) Serial sensacyjny

Zemsta

22:00 Thriller, Kanada/Norwegia 2015

Predatorzy 6.1

23:40 Film SF, USA 2010
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Bez lęku

21:10 (5) Serial kryminalny

Mr. Robot

22:00 (7) Serial sensacyjny

Zemsta

23:00 Thriller, Kanada/Norwegia 2015
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Sukces nie zna granic

21:30 (5) Serial dokumentalny

Niebezpieczne szlaki

22:15 (3) Serial dokumentalny

Niebezpieczne szlaki

23:10 (4) Serial dokumentalny

Życie na podium

00:00 (6) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Pojutrze 6.9

20:00 Film katastroficzny, USA 2004

Good Luck Algeria 5.2

22:05 Komedia, Belgia/Francja 2015

Drzewo i ja

23:35 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Dzieci słońca: Motyle

00:05 Film dokumentalny, Polska 2017
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Nasi patrioci

20:00 Film wojenny, Belgia/Francja 2017

Londyn w ogniu

21:50 Film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2015

Czarny łabędź 7.7

23:25 Dramat psychologiczny, USA 2010
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

W imię syna

20:45 (6) Serial kryminalny

Jordskott - Las zaginionych

21:35 (6) Serial kryminalny

Mr. Mercedes

22:40 (3) Serial kryminalny

Mr. Mercedes

23:35 (4) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Premier League Review

21:00 Magazyn piłkarski

Bundesliga Highlights Show

22:00 Magazyn piłkarski

Premier League World

23:00 Magazyn piłkarski

NBA Action

23:35 Magazyn koszykarski

Sport News+

00:05 Wiadomości sportowe

West Ham United - Arsenal FC

00:20 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze

20:30 Piłka ręczna

Sport News+

23:00 Wiadomości sportowe

Basket+

23:15 Magazyn sportowy

Gala boksu zawodowego w Miami

23:30 Boks
CBeebies
CBeebies

Charlie i Lola

21:20 (1) Serial dla

Łódka starego...

21:35 (12) Serial dla

Nelly i Nora

21:50 (1) Serial animowany

Tosia i Tymek

22:00 (24) Serial dla

Teletubisie

22:15 (15) Serial dla

Ogródek Pana Warzywko

22:30 (16) Serial dla

Pajączek...

22:55 (14) Serial dla

Odlotowcy Go...

23:00 (11) Serial animowany

Pirackie potyczki

23:15 Program dla dzieci

Brzękusie

23:45 (10) Serial dla

Pan Robótka

23:55 Program dla dzieci

Pirackie potyczki

00:20 Program dla dzieci
CBS Action
CBS Action

2010: Moby Dick 2.4

21:00 Film przygodowy, USA 2010

Megarekin kontra krokozaurus 2.2

23:00 Horror, USA 2010
CBS Europa
CBS Europa

Czekając na wyrok

21:00 Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2001

Babel 7.4

23:05 Thriller, Francja/USA/Meksyk 2006
CBS Reality
CBS Reality

Intruz w moim domu

21:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Sława zabija

22:00 (6) Serial dokumentalny

Noc w areszcie

23:00 (11) Serial dokumentalny

Noc w areszcie

23:30 (12) Serial dokumentalny

50 sposobów na zabicie kochanka

00:00 (6) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

9. życie Louisa Draxa 6.3

20:00 Thriller, Wielka Brytania/Kanada/USA 2016

Gia 7.6

21:50 Film biograficzny, USA 1998

Hodowla 5.9

23:55 Horror, USA 2013
Cinemax 2
Cinemax 2

Dom grozy

21:25 (6) Serial grozy

Kocur 5.8

22:20 Film animowany dla dorosłych

I Pancho Villa we własnej osobie 6.5

23:45 Dramat obyczajowy, USA 2003
CI Polsat
CI Polsat

Bezwzględni zabójcy

21:00 (3) Serial dokumentalny

Ostatnie godziny przed śmiercią

22:00 (11) Serial dokumentalny

Zabić jak w filmie

23:00 (10) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

00:00 (9) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

21:30 (10) Serial komediowy

Drunk History - Pół litra historii

22:00 Rozrywka

Drunk History - Pół litra historii

22:30 Rozrywka

Teoria wielkiego podrywu

23:00 (4) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

23:30 (5) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

00:00 (6) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Pogromcy duchów 7.0

20:00 Film SF, USA 1984

Melissa i Joey

22:00 (3) Serial komediowy

Melissa i Joey

22:30 (4) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

23:00 (12) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

23:30 (13) Serial komediowy

Graczykowie, czyli Buła i spóła

00:00 (4) Serial komediowy
Da Vinci Learning
Da Vinci Learning

Ada Lovelace - hrabina programowania

21:20 Film dokumentalny

Płótno Hubble'a

22:30 Serial dokumentalny

Tajemnice kolorów

23:05 Program edukacyjny

Gatunki zagrożone

23:30 Program przyrodniczy
Discovery
Discovery

Gorączka złota

21:00 Serial dokumentalny

Na tropie złotego pociągu

22:00 Film dokumentalny

Rzeka diamentów

23:00 (6) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

00:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Kosmiczna mapa skarbów

21:00 Serial dokumentalny

O.J. Simpson - winny czy niewinny?

22:00 Serial dokumentalny

Najemnicy

23:00 Serial dokumentalny

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem

00:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Seks-wypadki

21:00 Serial dokumentalny

Duchy

22:00 Serial dokumentalny

Duchy

23:00 Serial dokumentalny

Elementary

00:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:30 (17) Serial dokumentalny

Fabryki smaku

22:00 Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

22:30 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

23:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

00:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fail Army - parada wypadków

21:30 Show

Moda na prędkość

22:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

23:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

23:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

00:00 Show
Disney Channel
Disney Channel

Hotel Transylwania

21:30 (4) Serial animowany

Soy Luna

22:00 (84) Serial młodzieżowy

Alex i spółka

23:00 (38) Serial komediowy

Kroniki Evermoor

23:30 (13) Serial przygodowy

Lolirock

00:00 (19) Serial animowany

Alex i spółka

00:25 (5) Serial komediowy
Disney Junior
Disney Junior

Bingo i Rolly w akcji

21:30 (5) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

22:00 (16) Serial animowany

Unbungalievable

22:25 (9) Serial animowany

Lupdidu

22:35 (21) Serial animowany

Henio Tulistworek

22:55 (10) Serial animowany

Calimero

23:15 (9) Serial animowany

Art Attack

23:30 Program dla dzieci

Henio...

23:55 (1) Serial animowany

Lupdidu

00:05 (31) Serial animowany

Henio...

00:20 (1) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Główka pracuje

21:30 (25) Serial animowany

Falsyfikot

22:00 (39) Serial animowany

Szczeżujski

22:15 (16) Serial dla

Strange Hill High

22:40 (11) Serial animowany

Randy Cunningham: nastoletni ninja

23:05 (17) Serial animowany

Randy Cunningham: nastoletni ninja

23:25 (47) Serial animowany

Duch i nas dwóch

23:50 (11) Serial animowany

Duch i nas dwóch

00:15 (22) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Wielkie marzenia w małych...

21:30 Lifestyle

Pokochaj swój ogród

22:40 Magazyn poradnikowy

Remont w 48h

23:35 Magazyn poradnikowy

Znajdź, przerób, zarób

00:05 (4) Serial dokumentalny
E!
E!

Z kamerą u Kardashianów

21:00 Reality show

E! Wiadomości

22:00 Rozrywka

Życie Kylie

22:15 Rozrywka

Życie Kylie

22:45 Rozrywka

E! Wiadomości

23:15 Rozrywka

Styl gwiazd

23:30 Rozrywka

E! Wiadomości

00:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Filmy z klasą

20:08 Magazyn filmowy

Klub Backpackera

22:02 Turystyka

Tercet

22:35 Spektakl teatralny

Gry uliczne

23:40 Magazyn
Eleven Sports 1
Eleven Sports 1

Real Madryt - Sevilla FC

20:00 Piłka nożna

Bundesliga

22:00 Magazyn piłkarski

Bayern Monachium - 1. FC Köln

23:00 Piłka nożna
Eleven Sports 2
Eleven Sports 2

LaLiga Santander

21:00 Magazyn piłkarski

LaLiga 123

22:00 Magazyn piłkarski

Francja 1998-2000

23:00 Piłka nożna

Holandia 1974

23:30 Piłka nożna

Valencia CF - Celta Vigo

00:00 Piłka nożna
ESKA TV
ESKA TV

ImprESKA

20:05 Program muzyczny

Prognoza pogody

23:00 Pogoda

ImprESKA

23:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Home Nations Series Scottish Open w...

19:45 Snooker

Wiadomości...

23:55 Wiadomości sportowe

Puchar Świata w Annecy-Le Grand-Bornand

00:05 Biatlon
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Home Nations Series Scottish Open w...

19:45 Snooker

Wiadomości...

23:55 Wiadomości sportowe

Puchar Świata w Annecy-Le Grand-Bornand

00:05 Biatlon
Eurosport 2
Eurosport 2

Kamil Stoch - moja historia

21:30 Magazyn olimpijski

Puchar Świata w Annecy-Le Grand-Bornand

22:00 Biatlon

Puchar Świata w Arosie

23:00 Narciarstwo dowolne

Kamil Stoch - moja historia

00:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Kamil Stoch - moja historia

21:30 Magazyn olimpijski

Puchar Świata w Annecy-Le Grand-Bornand

22:00 Biatlon

Puchar Świata w Arosie

23:00 Narciarstwo dowolne

Kamil Stoch - moja historia

00:00 Magazyn olimpijski
Extreme Sports
Extreme Sports

Daniel Cormier - Alexander Gustafsson

21:00 MMA

Extreme Fighting Championship

00:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Flix

21:30 Moda

Fashion Week

21:55 Moda

FTV Special

22:00 Moda

FTV Special

22:30 Moda

F-Parties

22:55 Moda

Swimwear

23:00 Moda

Swimwear

23:30 Moda

F-Parties

23:55 Moda

Lingerie

00:00 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

Fighting Spirit

20:45 MMA

Oscar De La Hoya - Manny Pacquiao

22:00 Boks

Hard Knocks Fighting

23:15 MMA

Enfusion Talents w Amsterdamie

00:00 Kickboxing
FilmBox
FilmBox

Internat 4.3

21:00 Horror, Kanada/Irlandia 2011

Volkodav: ostatni z rodu 6.3

22:50 Film fantastyczny, Rosja 2006
Filmbox Arthouse
Filmbox Arthouse

Baran 5.8

21:00 Dramat, Francja 2013

Prawdziwe ścieżki miłości

22:40 Thriller, Niemcy 2014
Filmbox Extra HD
Filmbox Extra HD

Abecadło mordercy 5.6

21:00 Thriller, USA 2008

Porzucony według Harlana Cobena

22:35 (9) Serial obyczajowy

Wkłucie 6.8

23:20 Dramat obyczajowy, USA 2011
Filmbox Family
Filmbox Family

Miłość i Mary 5.2

21:00 Komedia romantyczna, USA 2007

Hathi

22:40 Film obyczajowy, Kanada/Indie 1998
FilmBox HD
FilmBox HD

Chiny 1911: rewolucja

21:00 Dramat historyczny

Smak życia II

22:40 Komedia romantyczna, Francja/Wielka Brytania 2005
FOX Comedy
FOX Comedy

Współczesna rodzina

21:05 (17) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:35 (18) Serial komediowy

Współczesna rodzina

22:00 (19) Serial komediowy

Współczesna rodzina

22:30 (20) Serial komediowy

Igrzyska na kacu 4.0

22:55 Komedia, USA 2014
Fox HD
Fox HD

Z Archiwum X

21:05 (4) Serial SF

Orville

22:00 (8) Serial SF

Wirus

23:00 (4) Serial grozy

Zabójcze umysły

23:55 (2) Serial kryminalny
H2
H2

Krew i chwała: wojna secesyjna w...

21:00 (1) Serial dokumentalny

Pomysł za milion dolarów

22:00 (10) Serial dokumentalny

Jak było naprawdę

23:00 (1) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

00:00 (6) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Zagadki Hailey Dean: Zbrodnia w afekcie 5.7

20:10 Dramat kryminalny, Kanada 2016

Pojedynek 5.9

21:40 Western, USA 2016

Kings Bay

23:30 Thriller, Norwegia 2017
HBO 2
HBO 2

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

21:00 Rozrywka

Reformacja

21:35 Dramat historyczny

Templariusze

23:10 (1) Serial historyczny

Stacja Berlin

00:00 (3) Serial szpiegowski
HBO 3
HBO 3

Babylon Berlin

21:00 (11) Serial kryminalny

Babylon Berlin

21:45 (12) Serial kryminalny

Deadwood

22:35 (4) Serial obyczajowy

Nie oddychaj 6.5

23:35 Horror, USA 2016
HISTORY
HISTORY

Wikingowie

21:00 (4) Serial historyczny

Wykute w ogniu

22:00 Rozrywka

Wykute w ogniu

23:00 Rozrywka

Gwiazdy lombardu

00:00 (8) Serial dokumentalny
ID
ID

Towarzysze w zbrodni

21:00 Serial dokumentalny

Gdzie jesteś?

22:00 Serial dokumentalny

Dzieciobójczyni czy ofiara?

23:00 Serial dokumentalny

Duchy

00:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Ezo TV

20:00 Rozrywka

HotTV

00:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Prześwietlenie

21:20 Rozmowa

Bliżej regionu

21:50 Felieton

Sport, sport...

22:05 Magazyn sportowy

Wydarzenia...

22:15 Wiadomości

Prosto z miasta

22:20 Magazyn reporterów

Sport flesz

22:30 Wiadomości sportowe

Ludzie wiedzą...

22:35 Cykl reportaży

Wydarzenia

22:45 Wiadomości

Wydarzenia...

23:00 Wiadomości sportowe

Punkt widzenia

23:10 Program publicystyczny

Zdarzyło się...

23:20 Magazyn publicystyczny

Co jest grane w Łodzi?

23:25 Magazyn informacyjny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia...

21:30 Wiadomości

Serwis...

21:35 Magazyn

Sport

21:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:50 Pogoda

Qulturalny...

21:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:20 Pogoda

Serwis...

22:25 Magazyn

Puls dnia...

22:30 Wiadomości

Otwarta antena

22:35 Rozrywka

Qulturalny...

22:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

23:00 Wiadomości

MMAgazyn

23:20 Magazyn sportowy

Serwis...

23:35 Magazyn

Sport

23:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

23:50 Pogoda

Qulturalny...

23:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

00:00 Wiadomości

Pogoda

00:25 Pogoda
Kino Polska
Kino Polska

Symetria 7.8

20:00 Dramat psychologiczny, Polska 2003

Bilet powrotny 7.5

22:05 Dramat obyczajowy, Polska 1978
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Kultowe przeboje

21:00 Program muzyczny

Młoda Polska

22:00 Program muzyczny

Kochamy lata 2000!

23:00 Program muzyczny

Nastrojowe

00:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Desery Dekera

21:30 Magazyn kulinarny

ABC GOTOWANIA

22:00 Magazyn kulinarny

Zielona rewolucja Marty Dymek

22:30 Magazyn poradnikowy

Globe-Cooker kuchnia w pigułce

23:00 (2) Serial dokumentalny

El Celler de Can Roca - za kulisami...

00:05 Film dokumentalny, Hiszpania 2013
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Dziara za dziarę

21:00 Rozrywka

Ekipa z Newcastle

22:00 Reality show

Ekipa z Newcastle

23:00 Reality show

Ex na plaży

00:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Klasyki w warsztacie

21:00 Real tv

Wojny dronów

22:00 Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

23:00 (5) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

00:00 (6) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Klasyki w warsztacie

21:00 Real tv

Wojny dronów

22:00 Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

23:00 (5) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

00:00 (6) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Królestwo małp

21:00 Serial dokumentalny

Kierunek Wild: Kongo

22:00 (1) Serial dokumentalny

Kierunek Wild: Kongo

23:00 (2) Serial dokumentalny

Od małpy do człowieka

00:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Królestwo małp

21:00 Serial dokumentalny

Kierunek Wild: Kongo

22:00 (1) Serial dokumentalny

Kierunek Wild: Kongo

23:00 (2) Serial dokumentalny

Od małpy do człowieka

00:00 (1) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Weterynarz z sercem

21:00 (12) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

22:00 (9) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

23:00 (10) Serial dokumentalny

Sztuka wygrywania

00:00 (3) Serial dokumentalny
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

iCarly

21:20 (40) Serial młodzieżowy

Sam&Cat

21:50 (1) Serial komediowy

Sam&Cat

22:15 (2) Serial komediowy

Hotel 13

22:45 (52) Serial młodzieżowy

Hotel 13

22:55 (53) Serial młodzieżowy

Hotel 13

23:15 (54) Serial młodzieżowy

Cheeese

23:30 Rozrywka

Cheeese

23:40 Rozrywka

Cheeese

23:50 Rozrywka

Rodzina zastępcza plus

23:55 (10) Serial komediowy
Nick Jr.
Nick Jr.

Bąbelkowy świat gupików

21:25 (6) Serial animowany

Dzień, w...

21:55 (10) Serial dla

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

22:00 (15) Serial animowany

Umizoomi

22:30 (20) Serial animowany

Max i Ruby

23:00 (19) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

23:20 (11) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

23:40 (12) Serial animowany

Rafcio Śrubka

00:05 (6) Serial animowany

Wallykazam

00:15 (9) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Magazyn FIM SuperEnduro

21:30 Magazyn sportów ekstremalnych

O co biega?

22:00 Magazyn sportowy

Liga+ Extra

22:30 Magazyn piłkarski

Czarny charakter

00:05 Magazyn żużlowy
Paramount Channel HD
Paramount Channel HD

Głosy niewinności 7.8

20:00 Dramat wojenny, Meksyk/USA/Puerto Rico 2004

Szeregowiec Ryan 8.1

22:30 Film wojenny, USA 1998
Planete+ HD
Planete+ HD

Naziści i sztuka - grabież stulecia

21:00 Film dokumentalny, Francja 2015

Lata 80.

22:00 (3) Serial dokumentalny

Lata 80.

22:50 (4) Serial dokumentalny

Lata 70

23:40 (1) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Pokolenie mutantów

20:50 (22) Serial SF

T&T

21:50 (2) Serial kryminalny

Auto Fun

22:20 Magazyn motoryzacyjny
Polo TV
Polo TV

Disco Mix w Polo TV

20:02 Program muzyczny

Dance w Polo tv

21:42 Program muzyczny

Prognoza pogody

22:30 Pogoda

Disco noc w Polo TV!

22:40 Program muzyczny

Videomix

23:00 Magazyn muzyczny

Disco noc w Polo TV!

23:51 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Burleska 7.1

20:10 Musical, USA 2010

Azyl 7.0

22:45 Thriller, USA 2002
Polsat 2
Polsat 2

Trudne sprawy

20:45 (743) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

21:45 (789) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

22:50 (446) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

23:20 (447) Serial komediowy

Zdrady

23:50 (115) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

To był dzień na świecie

21:00 Program publicystyczny

Wydarzenia

22:00 Wiadomości

Rozmowa polityczna

23:00 Program publicystyczny

Interwencja

23:30 Magazyn reporterów

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

00:00 Magazyn publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Gry małżeńskie

21:00 Rozrywka

Gwiazdy na dywaniku

22:00 Rozrywka

Jacyków w twojej szafie

22:30 Rozrywka

Materialiski

23:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Z kamerą u Kardashianów

00:00 Reality show
Polsat Film
Polsat Film

Dobranoc, kochanie

21:00 Komedia romantyczna, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2006

Niezniszczalni II 7.0

23:00 Film sensacyjny, USA 2012
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Ptyś i Bill

21:19 (38) Serial animowany

Ranger Rob

21:34 (21) Serial animowany

Ranger Rob

21:46 (22) Serial animowany

Kajtuś

22:01 (7) Serial animowany

Artur

22:28 (27) Serial animowany

Artur

22:43 (28) Serial animowany

Potworek Matma...

23:01 (10) Serial dla

Potworek Matma...

23:14 (11) Serial dla

Messy jedzie do...

23:31 (27) Serial animowany

Messy jedzie do...

23:42 (28) Serial animowany

Znajome...

23:57 (14) Serial dla

Ćwierkające...

00:07 (37) Serial animowany

Ćwierkające...

00:22 (38) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Durczokracja

21:00 Program publicystyczny

Wydarzenia

22:00 Wiadomości

Informacje

23:00 Wiadomości

Informacje

23:30 Wiadomości

Pogoda

23:55 Pogoda

Durczokracja

00:00 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Polska w monitoringu

21:30 (11) Serial dokumentalny

Emil pogromca mandatów

22:00 Rozrywka

Śmierć na 1000 sposobów

22:30 (1) Serial dokumentalny

Chłopaki do wzięcia

23:00 Telenowela dokumentalna

Ines - dama do towarzystwa

23:30 Film erotyczny, Francja 2016
Polsat Sport
Polsat Sport

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań

20:30 Siatkówka

Klubowe Mistrzostwa Świata mężczyzn w...

23:00 Siatkówka

Mike Tyson - Mike Jameson

23:30 Boks
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Cucine Lube Civitanova - Sarmajeh Bank...

20:30 Siatkówka

Real Madryt - FC Barcelona Lassa

23:00 Koszykówka
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań

20:30 Siatkówka

Klubowe Mistrzostwa Świata mężczyzn w...

23:00 Siatkówka

Mike Tyson - Mike Jameson

23:30 Boks
Polsat Sport News
Polsat Sport News

AFC Ajax - SBV Excelsior

20:40 Piłka nożna

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada Cruzeiro

23:00 Siatkówka
Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat Explore

Wielka dzika Północ

21:00 (4) Serial dokumentalny

Zew Północy

22:00 (3) Serial dokumentalny

Zew Północy

22:25 (4) Serial dokumentalny

Przetrwać na Alasce

23:00 (5) Serial dokumentalny

Przetrwać na Alasce

00:00 (6) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Na tropie zbrodni

21:00 (5) Serial dokumentalny

Amerykańskie księżniczki

22:00 (4) Serial dokumentalny

Projekt "Nazizm"

23:00 (3) Serial dokumentalny

Słynne okręty

00:05 (9) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Reportaż

21:14 Audycja

Wiadomości

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:03 Pogoda

Polska i świat

22:05 Audycja

Magazyn...

22:25 Audycja

Kronika sportowa

22:37 Audycja

Wiadomości

23:00 Wiadomości

Pogoda

23:06 Pogoda

Lektury przed...

23:53 Powieść w odcinkach

Muzyka nocą

00:00 Audycja

Wiadomości

00:02 Wiadomości

Pogoda

00:07 Pogoda
PR 2
PR 2

Filharmonia Dwójki

20:00 Koncert

Rozmowy improwizowane

22:30 Audycja

Poezja przed...

22:55 Audycja

Nokturn

23:00 Audycja

Nokturn

00:00 Audycja
PR 3
PR 3

Klub Trójki

21:00 Audycja

Bielszy odcień bluesa

22:00 Audycja

Soul - muzyka duszy

23:00 Audycja

Trójka pod księżycem

00:00 Blok muzyczny
Puls 2
Puls 2

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

21:00 (3) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 (4) Serial kryminalny

Motyw

23:00 (2) Serial kryminalny

Agenci NCIS

00:00 (15) Serial kryminalny
Radio ZET
Radio ZET

Twoje Przeboje w Radiu ZET

21:00 Blok muzyczno-publicystyczny

100 podróży w czasie

22:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Wehikuł czasu

21:00 Program muzyczny

Wehikuł czasu

22:00 Program muzyczny

Twoje przeboje

23:00 Program muzyczny

Najpiękniejsze ballady

00:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Dobry wieczór

21:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Inga Lindström: Pieśń dla Solveig

21:00 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Świat Charlotte

22:55 Komedia, Niemcy 2013
Scifi Universal
Scifi Universal

Fala ognia 3.1

20:00 Film SF, USA/Kanada 2014

Rekiny lodołamacze 2.2

22:00 Film SF, USA 2016

Hansel i Gretel: Usmażeni 4.3

00:00 Czarna komedia, USA 2013
Sportklub
Sportklub

World of Freesports 2017

21:30 Magazyn sportowy

Ekstraklasa bilardowa

22:15 Pool Bilard

SK Puntigamer Sturm Graz - SKN St...

23:30 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best 90's

21:00 Magazyn muzyczny

Best hits

22:00 Magazyn muzyczny

Best 00's

23:00 Magazyn muzyczny

Best polish

00:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Królowie nocy 7.0

20:00 Film sensacyjny, USA 2007

Haker 5.3

22:35 Komedia sensacyjna, Polska 2002
Sundance Channel
Sundance Channel

Hell on Wheels

21:10 Western, USA 2016

Acceptable Risk

22:00 (5) Serial obyczajowy

W złym miejscu, w złym czasie

23:00 Thriller, Australia 2011

Bobby Sands: 66 Days

00:25 Film dokumentalny, Wielka Brytania/Irlandia 2016
Sundance TV
Sundance TV

Hell on Wheels

21:10 Western, USA 2016

Acceptable Risk

22:00 (5) Serial obyczajowy

W złym miejscu, w złym czasie

23:00 Thriller, Australia 2011

Bobby Sands: 66 Days

00:25 Film dokumentalny, Wielka Brytania/Irlandia 2016
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda, sport

21:15 Wiadomości

Krzywe zwierciadło

21:45 Talk show

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny

Bez ograniczeń

23:00 Społeczeństwo

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Akademia tańca

21:25 (18) Serial młodzieżowy

TeleTOON+ play

21:50 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:00 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:05 Program dla dzieci

Triki Tiki

22:20 Program dla dzieci

Triki Tiki

22:25 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:35 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:45 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:55 Program dla dzieci

Deserownia

23:05 Program dla dzieci

Deserownia

23:15 Program dla dzieci

Deserownia

23:25 Program dla dzieci

Deserownia

23:35 Program dla dzieci

Triki Tiki

23:45 Program dla dzieci

Triki Tiki

23:55 Program dla dzieci

Triki Tiki

00:00 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:15 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:25 Program dla dzieci
Telewizja WP
Telewizja WP

Mistrzowie kabaretu

21:10 Kabaret i satyra

Czarna skrzynka 6.1

22:05 Film sensacyjny, Francja 2005

Orłoś kontra

00:00 Talk show
Tele 5
Tele 5

W pogoni za marzeniami

20:00 Dramat obyczajowy, USA 1999

Zostań gwiazdą

21:55 Rozrywka

Extra mocne light

22:35 Rozrywka

Rosnące pożądanie

23:10 Film erotyczny
TLC
TLC

Urodzie na ratunek

21:30 (4) Serial dokumentalny

Operacje plastyczne do poprawki

22:30 Rozrywka

Co mi dolega?

23:30 (8) Serial dokumentalny

Rosyjski ostry dyżur

00:00 (12) Serial dokumentalny
TNT
TNT

Rob Roy 7.3

21:00 Film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1995

Ostatni samuraj

23:55 Film przygodowy, USA/Nowa Zelandia/Japonia 2003
Travel Channel
Travel Channel

Azja do zjedzenia

21:30 Turystyka

Podróżnik na gazie

21:55 Turystyka

Cela

22:55 Cykl reportaży

Made in USA

23:25 Turystyka

Podróż w świat wina - z Budapesztu...

23:55 Turystyka

Podróż w świat wina - z Budapesztu...

00:25 Turystyka
TTV
TTV

Druga twarz

20:50 Reality show

Express

21:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

21:57 Pogoda

DeFacto

22:00 Magazyn informacyjny

Damy i wieśniaczki. PL

22:30 Program dokumentalny

Poza kontrolą

23:30 (4) Serial dokumentalny
TV6
TV6

CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:15 (195) Serial kryminalny

Ludzie honoru 7.5

22:20 Dramat kryminalny, USA 1992
TV.DISCO
TV.DISCO

Najwięcej muzyki na imprezę

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Kuchenne rewolucje

21:30 Reality show

Jeszcze raz 5.2

22:30 Komedia romantyczna, Polska 2008
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

24 godziny

21:00 Magazyn informacyjny

Dzień na BiS

21:50 Magazyn informacyjny

Fakty z zagranicy

22:55 Wiadomości

Biznes dla ludzi

00:00 Magazyn ekonomiczny
TVN 24
TVN 24

Polska i świat

21:15 Magazyn informacyjny

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 Magazyn publicystyczny

Bilans dnia

23:45 Magazyn informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Przypadkowy mąż 6.1

20:00 Komedia, USA/Irlandia 2008

Oszuści

21:55 (6) Serial komediowy

Niewierni

22:55 (6) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Świadek 7.1

21:00 Film sensacyjny, USA 1985

Transformers 7.3

23:25 Film SF, USA 2007
TVN Style
TVN Style

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

21:10 Reality show

Pani gadżet - extra

21:55 Magazyn

Pani gadżet

22:25 Magazyn poradnikowy

Dorota was urządzi

22:55 Reality show

#Sława

23:40 Rozrywka

Gwiazdy prywatnie

00:10 Rozrywka
TVN Turbo
TVN Turbo

Odjazdowe bryki braci Collins

21:15 Magazyn motoryzacyjny

Raport Turbo

22:00 Magazyn motoryzacyjny

Niezwykłe transporty

22:15 Program dokumentalny

Zakup kontrolowany

23:20 Magazyn motoryzacyjny

101 napraw

00:20 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Sprawa dla reportera

21:20 Cykl reportaży

Warto...

22:10 Program publicystyczny

Warto rozmawiać

22:20 Program publicystyczny

W oczekiwaniu na przeszczep

23:25 Film dokumentalny, Kanada 2009
TVP 2
TVP 2

The Good Doctor

21:05 (1) Serial obyczajowy

Grupa specjalna "Kryzys"

21:55 (8) Serial sensacyjny

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 6.8

22:55 Dramat historyczny
TVP Białystok
TVP Białystok

Obiektyw

21:30 Magazyn informacyjny

Sport

21:50 Wiadomości sportowe
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Panorama

21:30 Wiadomości

Panorama, sport

21:50 Wiadomości

Pogoda

21:57 Pogoda
TVP HD
TVP HD

Okrasa łamie przepisy

20:55 Magazyn kulinarny

Rodzinka.pl

21:35 (220) Serial komediowy

Rodzinka.pl

22:05 (221) Serial komediowy

O mnie się nie martw

22:40 (91) Serial komediowy

Na sygnale

23:40 (150) Serial obyczajowy

Na sygnale

00:10 (151) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Nieznana historia Wielkiej Armady

20:40 (1) Serial dokumentalny

Boża podszewka

21:45 (10) Serial obyczajowy

Spór o historię

22:50 Program historyczny

Czarny serial

23:30 (11) Serial dokumentalny

Czarny serial

00:05 (12) Serial dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Info wieczór

21:28 Magazyn

Studio Lotto

21:40 Losowanie totolotka

W tyle wizji

21:50 Magazyn

Info wieczór

22:24 Magazyn

W tyle wizji

22:30 Magazyn

Info wieczór

23:00 Magazyn

W akcji

23:30 Cykl reportaży

Widziane z...

23:55 Magazyn

Serwis Info

00:10 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

00:22 Pogoda
TVP Kultura
TVP Kultura

Skradzione pocałunki 7.3

20:25 Komedia romantyczna, Francja 1968

Zakładka

22:05 Program publicystyczny

Dziennik...

22:40 Magazyn

Ciemności skryją Ziemię 7.9

22:50 Film dokumentalny, Izrael 2014

Król świń 7.1

00:15 Film animowany, Korea Południowa 2011
TVP Lublin
TVP Lublin

Panorama Lubelska - wydanie wieczorne

21:30 Wiadomości

Prognoza pogody

21:51 Pogoda

Flesz...

21:55 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Łódzkie...

21:30 Wiadomości

Sport

21:49 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Olsztyn
TVP Olsztyn

Informacje

21:30 Aktualności

Sportowy flesz

21:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Polonia
TVP Polonia

Instynkt

20:45 (13) Serial kryminalny

Polonia 24

21:45 Magazyn

Rozmowa Polonii

22:05 Program publicystyczny

Halo Polonia

22:20 Magazyn

Magazyn śledczy Anity Gargas

23:05 Magazyn

Warto rozmawiać

23:40 Program publicystyczny
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji

Dziennik regionów

22:00 Magazyn

Echa dnia

22:20 Program publicystyczny

Pogoda

22:40 Pogoda

Reportaż

22:45 Reportaż

Telekurier

23:05 Cykl reportaży

Świat żurawi

23:35 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Antenowe remanenty

00:25 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

21:15 Kabaret i satyra

Kierunek kabaret

22:15 Kabaret i satyra

Olga Lipińska zaprasza

23:15 Rozrywka

Koło fortuny

00:05 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

21:15 (111) Serial obyczajowy

Ranczo

22:15 (112) Serial obyczajowy

Ojciec Mateusz

23:05 (88) Serial kryminalny

Na dobre i na złe

23:55 (689) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Świata w Londynie

20:00 Rzutki

Sportowy wieczór

22:30 Wiadomości sportowe

Bayern Monachium TV

22:55 Piłka nożna

Bayern Monachium TV

23:55 Piłka nożna
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Fakty - wydanie...

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:47 Pogoda

Narciarski...

21:50 Wiadomości

Kamera faktów

21:56 Magazyn
TV 4
TV 4

Weselna gorączka 5.6

21:05 Komedia romantyczna, USA 2006

Śmierć na 1000 sposobów

23:00 (11) Serial dokumentalny

Śmierć na 1000 sposobów

23:35 (12) Serial dokumentalny

Spadkobiercy

00:00 Rozrywka
TV Puls
TV Puls

Boski żigolo w Europie 6.1

20:00 Komedia, USA 2005

Męsko-damska rzecz 6.7

21:35 Komedia romantyczna, USA/Wielka Brytania/Kanada 2006

Uciec, ale dokąd? 6.6

23:30 Film sensacyjny, USA 1993
TV Silesia
TV Silesia

Don Matteo

21:30 Serial kryminalny

Silesia flesz, pogoda

22:45 Wiadomości

Cafe Silesia

23:05 Rozrywka

Don Matteo

23:40 Serial kryminalny
Universal Channel
Universal Channel

Bosch

21:00 (6) Serial kryminalny

Świry

22:00 (9) Serial kryminalny

Kod 100

23:00 (10) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

00:00 (8) Serial kryminalny