poniedziałek 11.09.2017

Kanał 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30
AXN WHITE
AXN WHITE

Wzór

03:45 (4) Serial kryminalny
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
13 ulica
13 ulica

Napisała: morderstwo

06:00 (1) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

07:00 (2) Serial kryminalny

Panna Marple

08:00 (2) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji

Wiem, kim jesteś

08:00 (2) Serial kryminalny
AMC
AMC

The Watsons Go to Birmingham 5.8

05:00 Film obyczajowy, USA 2013

W krainie zabawek 5.2

06:30 Film dla, USA/Niemcy 1986

Wspaniały rok 1939 6.5

08:20 Film obyczajowy, Wielka Brytania 2009
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (6) Serial dokumentalny

Zaklinacz lwów

07:30 (3) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

08:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Awantura o kasę

07:00 Teleturniej

Pierwsza miłość

08:00 (2516) Serial obyczajowy

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny
AXN
AXN

Nowe gliny

06:05 (2) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:05 (3) Serial kryminalny

Agenci NCIS

08:05 (24) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

06:05 (5) Serial fantastyczny

Skorpion

07:00 (10) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

08:00 (4) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

06:05 (2) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:05 (3) Serial kryminalny

Agenci NCIS

08:05 (24) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Zemsta

06:05 (44) Serial sensacyjny

Zemsta

07:05 (45) Serial sensacyjny

Medium

08:10 (10) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Totalna rozgrywka - USA

06:00 Rozrywka

Trud, brud i demolka

07:00 (6) Serial dokumentalny

Top Gear: Top 41

08:00 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

06:00 (43) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (19) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:55 (17) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (36) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (8) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (12) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

07:55 Magazyn dziecięcy

Kucharz duży, kucharz mały

08:15 Magazyn dziecięcy

Zagadkoboty

08:40 Program dla dzieci

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (23) Serial animowany
BBC Earth
BBC Earth

Rekin

06:00 (1) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

07:00 (5) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

07:30 (6) Serial dokumentalny

Hammond buduje planetę

08:00 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Rekiny...

06:00 (1) Serial dokumentalny

Rekiny...

06:10 (2) Serial dokumentalny

Prawnicy

06:20 (5) Serial obyczajowy

Nowe triki

07:15 (10) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

08:05 (5) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Cena smaku

06:00 Magazyn kulinarny

Graham Norton Show

06:55 Talk show

Wielkie brytyjskie wypieki

07:50 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Mój rycerz i ja

06:55 Serial animowany

Koko Smoko

07:25 Serial dla dzieci

Koko Smoko

07:35 Serial dla dzieci

Jaś Fasola

07:50 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:20 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Bóg nie umarł 2 6.5

06:25 Dramat obyczajowy, USA 2016

Łapu-Capu Extra

08:25 Rozrywka

Tam i z powrotem 7.5

08:55 Dramat obyczajowy, Polska 2001
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Żubry europejskie

06:00 Film dokumentalny, Francja 2016

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:10 Rozrywka

Bóg nie umarł 2 6.5

07:25 Dramat obyczajowy, USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Elita bodyguardów

06:00 (9) Serial dokumentalny

Przewidzieć swój los

06:50 (2) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy

Nie przegap

08:10 Zapowiedź programu

Sukces nie zna granic

08:20 (8) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Łapu-Capu Extra

06:00 Rozrywka

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:30 (5) Serial animowany

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:55 (6) Serial animowany

Marynia 6.9

07:20 Film obyczajowy, Polska 1983

Nie przegap

08:55 Zapowiedź programu
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Heidi

06:00 Film dla, Niemcy/Szwajcaria/RPA 2015

Nie przegap

07:50 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

08:00 Rozrywka

Sztuczki 7.1

08:15 Komediodramat, Polska 2007
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Zabójcza broń

06:00 (15) Serial kryminalny

Zabójcza broń

06:45 (16) Serial kryminalny

Nie przegap

07:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:45 Rozrywka

Biuro szpiegów

08:00 (3) Serial szpiegowski
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Swansea City - Newcastle United

06:00 Piłka nożna

Liga+ Extra

08:00 Magazyn piłkarski
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Arka Gdynia - Wisła Kraków

06:00 Piłka nożna

Sport News+

08:00 Wiadomości sportowe

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik...

08:15 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

06:00 (9) Serial komediowy

Doktor Becker

06:30 (10) Serial komediowy

Detektyw w sutannie

07:00 (2) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (3) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Lista klientów

05:50 (11) Serial obyczajowy

Lista klientów

06:45 (12) Serial obyczajowy

Henryk VIII

07:40 (1) Serial kostiumowy
CBS Reality
CBS Reality

Piraci drogowi

06:00 (13) Serial dokumentalny

Piraci drogowi

06:30 (1) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:00 (2041) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:30 (2042) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:00 (2043) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:30 (2044) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Nick i Norah 6.3

06:00 Komedia romantyczna, USA 2008

Ich troje 7.0

07:30 Komedia romantyczna, USA 1994
Cinemax 2
Cinemax 2

Głośniej od bomb

06:00 Dramat obyczajowy, Norwegia/USA/Dania/Francja 2015

Nawet góry przeminą 6.5

07:45 Dramat obyczajowy, Francja/Japonia/Chiny 2015
CI Polsat
CI Polsat

Paula Zahn: szokująca prawda

06:00 (13) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

07:00 (14) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

08:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Pingwiny z Madagaskaru

06:00 (18) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

06:30 (19) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

07:00 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:30 (2) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:00 (3) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:30 (4) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Frasier

06:00 (21) Serial komediowy

Frasier

06:30 (22) Serial komediowy

Niania

07:00 (5) Serial komediowy

Niania

07:30 (6) Serial komediowy

Cudowne lata

08:00 (13) Serial obyczajowy

Cudowne lata

08:30 (14) Serial obyczajowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Była sobie Ziemia

06:00 Serial animowany

Magija

06:30 Program dla dzieci

Magija

06:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

07:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

07:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

07:30 Program edukacyjny

Sportowe...

07:45 Program edukacyjny

SciQ

08:00 Program edukacyjny

Wymyśl to!

08:30 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Dom na Alasce

06:00 Serial dokumentalny

Dom na Alasce

06:30 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

07:00 (8) Serial dokumentalny

Walki robotów

08:00 (5) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Broń doskonała

06:00 Serial dokumentalny

Samochody - klasyka gatunku

06:50 Serial dokumentalny

Łowcy staroci

07:15 (8) Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

08:05 (2) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Drugie życie wiejskich posiadłości

06:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

07:40 Serial dokumentalny

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

08:30 Real tv
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:25 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

06:50 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

07:15 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

07:40 (3) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

08:05 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Kraksa TV

06:00 (6) Serial dokumentalny

Kraksa TV

06:25 (7) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

06:50 Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:20 (12) Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:45 (13) Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:10 Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:35 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Lolirock

06:00 (34) Serial animowany

Star Darlings...

06:25 (24) Serial animowany

Falsyfikot

06:30 (7) Serial animowany

Cracke

06:55 (26) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

07:00 (5) Serial animowany

Następcy 2

07:25 Film przygodowy, USA 2017
Disney Junior
Disney Junior

Jej Wysokość Zosia

06:00 (32) Serial animowany

Lwia straż

06:30 (9) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (4) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (23) Serial animowany

Pidżamersi

08:00 (13) Serial animowany

Miles z przyszłości

08:30 (50) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

06:00 (8) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (12) Serial animowany

Myszka Miki

06:50 (2) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

06:55 (11) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:20 (12) Serial animowany

Atomowy Pacyn

07:45 (11) Serial animowany

Atomowy Pacyn

08:10 (12) Serial animowany

Penn Zero: Bohater na pół etatu

08:35 (12) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

06:00 Lifestyle

Daleko od miasta

06:30 (7) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

07:00 Program reklamowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

07:30 Magazyn poradnikowy

Ucieczka na wieś

08:00 (42) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

08:50 (43) Serial dokumentalny
E!
E!

Świat Mariah

06:00 (7) Serial dokumentalny

E! Wiadomości

07:00 Rozrywka

Styl gwiazd

07:30 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

08:00 Program dokumentalny
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

Od A do Z

06:43 Magazyn

Odkryj miasto

06:45 Portret miasta

Park...

06:58 Reportaż

Papa Stamm

07:10 Relacja

ESL Pro Series

07:30 Rozrywka

Eureka

07:57 Magazyn

Polskie rozdroża

08:00 Reportaż

Klub MMA

08:28 MMA

Gotuj z Giancarlo

08:40 Magazyn kulinarny
Eleven
Eleven

FC Metz - Paris Saint-Germain

05:00 Piłka nożna

Maradona

07:00 Piłka nożna

Maradona

07:30 Piłka nożna

Maradona

08:00 Piłka nożna

Maradona

08:30 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Valencia CF - Atlético Madryt

06:00 Piłka nożna

Arsenal World

07:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

07:30 Magazyn piłkarski

Olympique Marsylia - Stade Rennais

08:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny

Dzień dobry

08:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Vuelta a Espa?a

06:00 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

07:30 Tenis

Chicago Fire - New York Red Bulls

08:30 Piłka nożna
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Vuelta a Espa?a

06:00 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

07:30 Tenis

Chicago Fire - New York Red Bulls

08:30 Piłka nożna
Eurosport 2
Eurosport 2

US Open w Nowym Jorku

06:00 Tenis

Grand Prix w Montrealu

07:30 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

US Open w Nowym Jorku

06:00 Tenis

Grand Prix w Montrealu

07:30 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

06:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

06:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

07:00 MMA

Freeride World Tour 2016

08:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

08:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

06:00 Moda

Swimwear

06:30 Moda

Swimwear

07:00 Moda

Swimwear

07:30 Moda

Photographers

08:00 Moda

Photographers

08:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA
FilmBox
FilmBox

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

05:25 Program reklamowy

Asterix i wikingowie 7.0

06:25 Film animowany, Francja/Dania 2006

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:55 Program reklamowy

Tajemnicza kobieta 5.5

08:40 Film sensacyjny, USA 2003
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Król dzieci

06:00 Dramat obyczajowy, Chiny 1989

Kolacja z nieznajomą 6.9

07:50 Komedia, Włochy 2007
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Konik świętego Mikołaja 6.6

05:05 Film familijny, Belgia/Holandia 2005

Nasz bezlitosny świat 6.1

06:25 Komedia, Francja 2008

O czym szumią wierzby

07:50 Film przygodowy, Wielka Brytania/Kanada/Rumunia 2006
FilmBox Family
FilmBox Family

Powrót króla rock and "rulla" 7.2

06:35 Film animowany, Irlandia/Wielka Brytania/USA 1991

Abel - latający windziarz 4.6

07:50 Film przygodowy, Holandia 1998
FilmBox HD
FilmBox HD

Opowieści dziwnej treści - Trzy...

05:10 Film animowany, USA 2008

Opowieści dziwnej treści - Żółw... 5.4

06:25 Film animowany, USA 2008

Opowieści dziwnej treści... 5.6

07:40 Film animowany, USA 2008
FOX Comedy
FOX Comedy

M.A.S.H.

05:40 (8) Serial komediowy

M.A.S.H.

06:10 (9) Serial komediowy

Hoży doktorzy

06:40 (12) Serial komediowy

Hoży doktorzy

07:05 (13) Serial komediowy

Czarno to widzę

07:35 (20) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:05 (21) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:35 (22) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Grey's Anatomy: Chirurdzy

06:00 (19) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (23) Serial obyczajowy

Dr House

07:50 (24) Serial obyczajowy

Kości

08:50 (11) Serial kryminalny
H2
H2

Starożytni kosmici

06:00 (1) Serial dokumentalny

Historia Ameryki w przedmiotach

07:00 (3) Serial dokumentalny

Śladami obcych

08:00 (1) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Wszędobylska mamuśka 5.9

06:00 Komediodramat, USA 2015

Królowa Katwe 6.9

07:45 Film biograficzny, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Bracia Dassler: Na zawsze rywale 6.8

06:00 Film biograficzny, Niemcy 2016

Chicago

07:30 Musical, USA/Niemcy/Kanada 2002
HBO 3
HBO 3

Gęsia skórka

06:00 Czarna komedia, USA/Australia 2015

Notatki dla córki 6.3

07:40 Komediodramat, USA 2016
HISTORY
HISTORY

Piąty bieg

06:00 (6) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

07:00 (30) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

07:30 (31) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:00 (6) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:30 (13) Serial dokumentalny
ID
ID

Medium z Long Island

06:00 Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

06:50 Serial dokumentalny

Zaginieni

07:40 Serial dokumentalny

Detektyw do zadań specjalnych

08:30 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Disco karaoke

06:00 Program muzyczny

Disco budzik

07:00 Program muzyczny

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:20 Magazyn

Serwis...

06:25 Magazyn

Otwarta antena

06:30 Rozrywka

Masz prawo

06:50 Magazyn

Poranek WTK

06:55 Magazyn

Serwis...

07:10 Magazyn

Pogoda

07:15 Pogoda

Serwis...

07:20 Magazyn

Qulturalny...

07:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

07:30 Magazyn

Sport

07:40 Wiadomości sportowe

Poranne...

08:00 Magazyn

Serwis...

08:10 Magazyn

Pogoda

08:15 Pogoda

Serwis...

08:20 Magazyn

Qulturalny...

08:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

08:30 Magazyn

Sport

08:40 Wiadomości sportowe
Kino Polska
Kino Polska

Hallo Szpicbródka, czyli ostatni... 7.3

06:00 Komedia muzyczna, Polska 1978

TV Okazje

08:15 Program reklamowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Dzień dobry, kocham Cię!

06:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak w sezonie

06:00 Magazyn kulinarny

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

Be Active. Ewa Chodakowska

07:00 Lifestyle

Telesprzedaż

07:30 Program reklamowy

Zielona rewolucja Marty Dymek

08:00 Magazyn poradnikowy

Widelcem po mapie

08:30 (11) Serial dokumentalny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:02 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:07 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:08 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:10 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (1) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (2) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (12) Serial animowany

Wissper

06:40 (25) Serial animowany

Wissper

06:45 (26) Serial animowany

Piratka i...

06:55 (11) Serial animowany

Piratka i...

07:05 (12) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (13) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (14) Serial animowany

Bing

07:45 (76) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (37) Serial animowany

Trojaczki

08:00 (38) Serial animowany

Oktonauci

08:10 (11) Serial animowany

Oktonauci

08:20 (12) Serial animowany

Astrozwierzaki

08:35 (5) Serial animowany

Strażak Sam

08:50 (5) Serial dla
MTV
MTV

Operacja: Stylówa - edycja polska

06:00 Rozrywka

Operacja: Stylówa - edycja polska

06:30 Rozrywka

Catfish

07:00 Rozrywka

Dopasowani

08:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

06:00 (8) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 (9) Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

06:00 (8) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 (9) Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Powrót mglistych panter

06:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Polowanie na wodne potwory

07:00 (1) Serial dokumentalny

Dzika Afryka Południowa

08:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Powrót mglistych panter

06:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Polowanie na wodne potwory

07:00 (1) Serial dokumentalny

Dzika Afryka Południowa

08:00 (2) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zaklinacz psów

06:00 (1) Serial dokumentalny

Zaklinacz psów

07:00 (2) Serial dokumentalny

Weterynarz z sercem

08:00 (1) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Max i Ruby

06:00 (15) Serial animowany

Małe...

06:05 (9) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:20 (13) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:45 (1) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (1) Serial animowany

Rycerka Nella

07:30 (9) Serial animowany

Shimmer i Shine

07:55 (17) Serial animowany

Psi patrol

08:20 (26) Serial animowany

Rafcio Śrubka

08:35 (7) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (17) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

06:00 (14) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:25 (10) Serial animowany

Rycerka Nella

06:55 (2) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

07:05 (18) Serial animowany

Alvinnn!!! I...

07:25 (19) Serial animowany

Harmidom

07:40 (11) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

08:10 (6) Serial animowany

Psi patrol

08:40 (6) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

SPR Chrobry Głogów - ORLEN Wisła...

06:00 Piłka ręczna

Czarny charakter

08:30 Magazyn żużlowy
Paramount
Paramount

Aladdin

05:55 Film animowany, 1986

Love Story 7.2

08:05 Melodramat, USA 1970
Planete+ HD
Planete+ HD

Naturalnie Polska

06:45 (1) Serial dokumentalny

Naturalnie Polska

07:15 (2) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

07:45 (3) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

08:15 (4) Serial dokumentalny

Wyjaśnić niewyjaśnione

08:45 (1) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Yattaman

06:05 (55) Serial animowany

Rozgrywki z wyższych sfer

06:25 (107) Telenowela

Celeste

06:50 (38) Telenowela

Magiczna TV

07:35 Rozrywka

Telezakupy

08:50 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

07:05 Program muzyczny

Hit dnia

08:00 Program muzyczny

Najlepsze z najlepszych

08:05 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Trudne sprawy

08:00 (248) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Dzień, który zmienił moje życie

06:00 (96) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

07:00 (80) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

08:00 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Aleja sław

06:00 Rozrywka

Jem i chudnę

06:30 Magazyn poradnikowy

Poprawki skalpelem

07:00 Rozrywka

Niania na ratunek

08:00 (4) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Ewa gotuje

06:00 Magazyn kulinarny

Przyjaciółki

06:30 (58) Serial obyczajowy

Przyjaciółki

07:30 (59) Serial obyczajowy

Kazimierz Wielki

08:30 Film historyczny, Polska 1976
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

06:00 (11) Serial dla

Tomek i...

06:30 (21) Serial dla

Tomek i...

06:40 (22) Serial dla

Video Clip

06:55 Program muzyczny

Tropiciele zagadek

07:00 (24) Serial animowany

Zwierzyniec...

07:28 (11) Serial animowany

Kropka.

07:30 (21) Serial animowany

Kropka.

07:45 (22) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

08:05 (11) Serial animowany

Dinopociąg

08:25 (11) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

08:55 (7) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Graffiti

08:50 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Gliniarze

06:00 (14) Serial dokumentalny

Stołeczna drogówka

06:30 (53) Serial dokumentalny

Autościema - czyli jak kupować, by nie...

07:00 Rozrywka

Polska w monitoringu

07:30 (35) Serial dokumentalny

50 sposobów na zabicie swojej mamy

08:00 (5) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Polska - Europa

07:00 Rugby
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Polska - Europa

07:00 Rugby
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Pro Bull Riding 2017

07:00 Sporty ekstremalne

Liga rosyjska

08:10 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

06:00 (15) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

06:25 (3) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

07:40 (1) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

08:10 (2) Serial dokumentalny

Supersamochody

08:40 (6) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Słynne okręty

05:15 (4) Serial dokumentalny

Łowca militariów

06:15 (1) Serial dokumentalny

101 najważniejszych postaci XX w.

07:00 (8) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

08:10 (17) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Informacje...

06:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

06:08 Pogoda

Kalendarium

06:19 Audycja

Wiadomości

07:00 Wiadomości

Informacje...

07:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:08 Pogoda

Rozmowa dnia

07:15 Audycja

Europejski...

07:47 Audycja

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Informacje...

08:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

08:08 Pogoda

Rozmowa dnia

08:15 Audycja

Europejski...

08:52 Audycja
PR 2
PR 2

Fantazja polska

06:00 Audycja

Słowo na...

06:55 Audycja

Poranek Dwójki

07:00 Audycja
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Trzecie oblicze...

07:40 Audycja

Europejski...

07:55 Audycja

Salon polityczny Trójki

08:13 Audycja
Puls 2
Puls 2

Zaczarowany...

05:55 (31) Serial animowany

Zaczarowany...

06:05 (32) Serial animowany

Zaczarowany ołówek

06:15 (33) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

06:35 (5) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

07:10 (6) Serial animowany

Tomek i...

07:35 (6) Serial dla

Tomek i...

07:45 (7) Serial dla

Strażak Sam

08:00 (6) Serial dla

Strażak Sam

08:10 (7) Serial dla

Listonosz Pat

08:35 (11) Serial animowany

Listonosz Pat

08:50 (12) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Dzień dobry bardzo

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Listy do BE

06:40 Audycja

Nosel kręci

07:40 Audycja

Gość Radia Zet

08:00 Rozmowa
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wstawaj, szkoda dnia

05:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Elisa z Rivombrosy

05:25 (5) Telenowela

Burza uczuć

06:15 (1516) Telenowela

Krąg miłości

07:15 (5) Serial obyczajowy

Rozstanie po włosku 6.2

08:20 Film obyczajowy, Niemcy 2014
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota: Atlantyda

06:00 (13) Serial SF

Gwiezdne wrota

07:00 (12) Serial SF

Łowcy skarbów

08:00 (20) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

BWF Unlimited

07:00 Badminton

Piąta kwarta

07:45 Magazyn koszykarski

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Gillette World Sport

08:30 Sporty ekstremalne
Stars.TV
Stars.TV

Best polish

06:00 Magazyn muzyczny

Best polish

07:00 Magazyn muzyczny

Best hits

08:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Prywatna historia kina

06:00 Talk show

Na planie

06:35 Program publicystyczny

Mikołajek

06:55 (17) Serial animowany

Mikołajek

07:10 (18) Serial animowany

Złotopolscy

07:40 (94) Telenowela

Złotopolscy

08:15 (95) Telenowela

Komisarz Rex

08:50 (68) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

Rectify

06:00 (7) Serial obyczajowy

Heaven Adores You 7.2

07:00 Film dokumentalny, USA 2014

How to Dance in Ohio 7.3

08:45 Film dokumentalny, USA 2015
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Brejk

06:00 Program dla młodzieży

TeleTOON+ play

06:30 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:40 Program dla dzieci

Deserownia

06:45 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

06:55 Rozrywka

Littlest Pet Shop

07:00 (21) Serial animowany

Nina Patalo

07:20 (10) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:30 (45) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:40 (46) Serial animowany

Paka z Pniaka

07:55 (14) Serial animowany

Petz Klub

08:10 (23) Serial animowany

Petz Klub

08:20 (24) Serial animowany

Mirette na...

08:40 (46) Serial animowany

Mirette na...

08:50 (47) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:50 Rozrywka

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Domy na drzewach

06:00 Serial dokumentalny

Mistrzowie remontu

06:50 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

07:40 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

08:05 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania

08:30 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Różowe lata siedemdziesiąte

06:00 Serial komediowy

Różowe lata siedemdziesiąte

06:25 Serial komediowy

Różowe lata siedemdziesiąte

06:50 Serial komediowy

Jego zdaniem, jej zdaniem 6.4

07:20 Komedia, USA 1991
Travel Channel
Travel Channel

Najwspanialsze trasy motocyklowe świata

06:00 Turystyka

Boskie miejscówki

07:00 Turystyka

Odkrywcy Hawajów

08:00 Turystyka

Odkrywcy Hawajów

08:30 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

05:15 (540) Serial fabularno-dokumentalny

Express

06:10 Magazyn informacyjny

DeFacto

06:30 Magazyn informacyjny

Ukryta prawda

07:00 (263) Serial fabularno-dokumentalny

Cała prawda o jedzeniu. Extra

08:00 Magazyn
TV6
TV6

Dekoratornia

06:00 Magazyn

Dekoratornia

06:30 Magazyn

Dom nie do poznania

07:00 Reality show

Nieśmiertelny

08:00 (6) Serial przygodowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Mango - Telezakupy

05:40 Program reklamowy

Kuchenne rewolucje

06:50 Reality show

Spotkanie ze...

07:50 Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Inny punkt widzenia

06:00 Magazyn

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:15 Wiadomości

Serwis...

06:30 Wiadomości

Serwis...

06:45 Wiadomości

Serwis...

07:00 Wiadomości

Serwis...

07:15 Wiadomości

Jeden na jeden

07:30 Wywiad

Serwis...

07:45 Wiadomości

Serwis...

08:00 Wiadomości

Serwis...

08:15 Wiadomości

Serwis...

08:30 Wiadomości

Serwis...

08:45 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

05:25 (14) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

06:25 (145) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

07:20 (78) Serial fabularno-dokumentalny

Dr House

08:20 (8) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

06:00 (2) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:00 (91) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:30 (92) Serial obyczajowy

Zaklinaczka duchów

08:00 (13) Serial fantastyczny
TVN Style
TVN Style

Miasto kobiet

05:25 Talk show

Sprzątaczki

06:25 Reality show

Nowa Maja w ogrodzie

07:10 Magazyn poradnikowy

Akademia...

07:40 Magazyn poradnikowy

Sablewskiej sposób na modę

07:45 Magazyn

Sekrety lekarzy

08:30 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Polak potrafi

05:45 Magazyn

Polak potrafi

06:20 Magazyn

Gwiazdy czterech kółek

06:50 Rozrywka

Science Show

07:20 Nauka

Najdroższe metro świata

07:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania
TVP 1
TVP 1

Dzień dobry, Polsko!

06:00 Magazyn

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Pogoda poranna

08:10 Pogoda

Kwadrans polityczny

08:15 Program publicystyczny

Polski grill

08:40 Magazyn kulinarny
TVP 2
TVP 2

Rodzinka.pl

06:00 (133) Serial komediowy

Lourdes. Kamil kręci film

06:35 Film dokumentalny, Polska 2016

M jak miłość

07:00 (118) Serial obyczajowy

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Białystok
TVP Białystok

Obiektyw

07:00 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:10 Pogoda

Sport

07:15 Wiadomości sportowe

Zapiski...

07:25 Felieton

Warto tam...

07:30 Magazyn

Pod Twoją obronę

07:35 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Pogoda

07:00 Pogoda

Cały ten sport

07:05 Magazyn sportowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Pasja ekstremalna

06:00 Magazyn sportowy

Makłowicz w podróży

06:25 Magazyn kulinarny

Wspaniałe stulecie

07:00 (80) Telenowela

Rodzinka.pl

08:05 (22) Serial komediowy

Rodzinka.pl

08:35 (23) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:45 Felieton

Komunikaty...

06:47 Felieton

Radio...

06:52 Film dokumentalny, Polska 1994

Polskie Termopile 7.3

07:00 Film dokumentalny, Polska 2009

Powstanie...

07:50 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:00 Cykl reportaży
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:53 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:54 Pogoda

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Minęła 8

08:10 Magazyn

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

07:00 Program publicystyczny
TVP Kraków
TVP Kraków

Pogoda

07:00 Pogoda

Działo się w...

07:03 Magazyn

Bliżej...

07:07 Magazyn

Sabałowe...

07:25 Reportaż

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Przerwa w nadawaniu

05:50 Przerwa w emisji

Dziennik...

08:00 Magazyn

Eurokultura

08:10 Reportaż

Wieczór u Abdona

08:35 Film obyczajowy, Polska 1976
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Saga rodów

07:00 Magazyn

Magazyn...

07:28 Magazyn sportowy

Tydzień ŁWD

07:44 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Oczy w oczy

05:45 Program publicystyczny

Zakochaj się w Polsce

06:15 Magazyn

Nad Niemnem - magazyn Polaków na...

06:50 Magazyn

Moliki...

07:10 Magazyn

Supełkowe ABC

07:25 Magazyn

Krótka...

07:50 Program dokumentalny

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

1200 muzeów

05:45 Serial dokumentalny

Pod Tatrami

06:10 Magazyn turystyczny

Nożem i...

06:20 Magazyn kulinarny

Jak to działa?

06:30 Program popularnonaukowy

Przerwa w nadawaniu

07:00 Przerwa w emisji

Co niesie dzień

08:25 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Makłowicz w podróży

05:35 Magazyn kulinarny

Familiada

06:05 Teleturniej

Okrasa łamie przepisy

06:40 Magazyn kulinarny

Kabaret Koń Polski

07:20 Kabaret i satyra

Magiczny świat Luca

08:20 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

08:50 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Wszystko przed nami

05:35 (61) Serial obyczajowy

07 zgłoś się

06:10 (3) Serial kryminalny

Na sygnale

07:10 (28) Serial obyczajowy

Na sygnale

07:40 (29) Serial obyczajowy

M jak miłość

08:15 (627) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

07:45 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Fakty o poranku

07:00 Magazyn

Pogoda o...

07:10 Pogoda

Fakty o poranku

07:12 Magazyn

Pogoda

07:27 Pogoda

Fakty o poranku

07:28 Magazyn

Pogoda o...

07:36 Pogoda

Fakty o poranku

07:38 Magazyn

Rozmowa Faktów

07:59 Program publicystyczny

Drogi wiary

08:14 Magazyn
TV 4
TV 4

Dragons' Den. Jak zostać milionerem?

06:00 Rozrywka

Turbo Fast

07:00 (6) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

07:30 (5) Serial animowany

Turbo Fast

08:00 (9) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

08:30 (8) Serial animowany
TV Puls
TV Puls

To moje życie!

06:00 (114) Telenowela

Kobra - oddział specjalny

07:00 (5) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (6) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

05:20 Western, USA 1959

Muzyczny poranek

06:25 Program muzyczny

Przegląd prasy

06:45 Magazyn informacyjny

Telezakupy

06:50 Program reklamowy

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Castle

06:00 (1) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

06:50 (5) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

07:40 (6) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

08:30 (7) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

06:00 Program muzyczny

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny
WP
WP

#dziejesię 16:50

06:00 Wiadomości

Z pamiętnika położnej

06:20 (23) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

07:25 (24) Serial obyczajowy

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

08:30 Kabaret i satyra