poniedziałek 11.09.2017

Kanał 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

12:00 (9) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

13:00 (10) Serial sensacyjny

Mentalista

14:00 (10) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny

Chcesz? Masz!

14:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przygoda 7.7

09:35 Dramat miłosny, Włochy/Francja 1960

Prawo i pięść 7.8

12:15 Film psychologiczny, Polska 1964

Kłamca 4.4

14:00 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Arizona w mojej głowie 4.3

14:35 Dramat obyczajowy, Szwajcaria/Polska 2014
AMC
AMC

Przygody Herkulesa 4.1

10:50 Film przygodowy, USA/Włochy 1983

Mózg za miliard dolarów 5.2

12:45 Thriller, Wielka Brytania 1967

Jastrzębie 7.2

14:55 Komediodramat, Wielka Brytania 1988
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Baseny z rozmachem

12:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

13:00 (4) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Doktor Martin

11:30 (3) Serial obyczajowy

Słoiki

12:30 (28) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

13:30 (1) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:30 (19) Serial komediowy
AXN
AXN

Nowe gliny

11:05 (4) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:05 (5) Serial kryminalny

Skorpion

13:05 (23) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

14:05 (24) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Skorpion

12:00 (10) Serial sensacyjny

Ryzyko dla świata

12:55 (5) Serial dokumentalny

Nowe przygody Tarzana

14:10 (4) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

11:05 (4) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:05 (5) Serial kryminalny

Skorpion

13:05 (23) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

14:05 (24) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Zemsta

11:05 (44) Serial sensacyjny

Zemsta

12:05 (45) Serial sensacyjny

Medium

13:10 (10) Serial kryminalny

Elementary

14:10 (7) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Dragons' Den: Jak zostać milionerem

11:15 (2) Serial dokumentalny

Top Gear

12:20 Magazyn samochodowy

Dilerzy samochodów

13:40 (2) Serial dokumentalny

Zabójcze nagrania

14:40 (30) Serial dokumentalny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy

Odlotowcy Go...

12:15 (49) Serial animowany

Odlotowcy Go...

12:30 (50) Serial animowany

Sara i Kaczorek

12:45 (26) Serial dla

Sara i Kaczorek

12:55 (27) Serial dla

Katie Morag

13:10 (13) Serial dla

Zagadkoboty

13:25 Program dla dzieci

Hau hau...

13:40 (3) Serial animowany

Hau hau...

13:55 (4) Serial animowany

Andy i...

14:05 Program dla dzieci

Kręciołki

14:20 Program dla dzieci

Nelly i Nora

14:35 (32) Serial animowany

Jupisie

14:40 Program dla dzieci

Kotek Gapcio

14:50 (26) Serial animowany

Sara i Kaczorek

14:55 (6) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

W okowach mrozu

12:00 (2) Serial dokumentalny

Szpiedzy wśród zwierząt

13:00 (4) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

14:10 (5) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:50 (18) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Prawnicy

11:35 (5) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

12:30 (4) Serial obyczajowy

Nowe triki

13:20 (1) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

14:15 (5) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Nie mówcie pannie młodej - odcinek...

11:00 (6) Serial dokumentalny

Puszyści kontra szczupli

12:05 Rozrywka

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

13:00 (5) Serial dokumentalny

Zapraszam do stołu - RPA

13:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany

Królikula

12:25 Serial animowany

Oddbods

12:50 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:05 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:15 Serial dla dzieci

Garfield Show

13:35 Serial dla dzieci

Garfield Show

14:05 Serial dla dzieci

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Witajcie w Norwegii 5.7

11:05 Komedia, Norwegia 2016

Nie przegap

12:40 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

12:50 Rozrywka

Listy miłosne 5.9

12:55 Dramat psychologiczny, Polska 2001

Życie animowane

14:45 Film dokumentalny, USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Aktualności filmowe+

11:35 Magazyn

Witajcie w Norwegii 5.7

12:05 Komedia, Norwegia 2016

Nie przegap

13:40 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

13:50 Rozrywka

Listy miłosne 5.9

13:55 Dramat psychologiczny, Polska 2001
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Idris Elba: kickboxer

11:35 (1) Serial dokumentalny

Ekstremalne wyścigi

12:30 (6) Serial dokumentalny

Polscy szpiedzy

13:00 (6) Serial dokumentalny

Cyfrowe dziedzictwo Tybetu

13:50 Film dokumentalny, USA 2012
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Pan Popper i jego pingwiny 6.3

10:55 Komedia, USA 2011

Łapu-Capu

12:30 Rozrywka

W tonacji+

12:40 Program muzyczny

Ameryka z lotu ptaka

13:30 (6) Serial dokumentalny

Uwierz we mnie

14:25 Komediodramat, Kanada 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Łapu-Capu

12:00 Rozrywka

#Wszystkogra 4.3

12:15 Musical, Polska 2016

Aktualności filmowe+

13:45 Magazyn

Powrót

14:15 Dramat obyczajowy, Australia 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

W garniturach

12:00 (11) Serial obyczajowy

W garniturach

12:45 (12) Serial obyczajowy

Medyceusze - władcy Florencji

13:30 (3) Serial historyczny

Medyceusze - władcy Florencji

14:25 (4) Serial historyczny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

11:30 Piłka nożna

European Tour - Omega European Masters w...

14:00 Golf
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Burnley FC - Crystal Palace

11:15 Piłka nożna

Magazyn Ligi Europy UEFA

13:20 Magazyn piłkarski

Sport+

14:15 Magazyn sportowy
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

12:00 (11) Serial komediowy

Doktor Becker

12:30 (12) Serial komediowy

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

13:00 (3) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

14:00 (3) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Istota sprawiedliwości 6.2

11:35 Dramat kryminalny, USA 1992

Złów i wypuść 6.6

13:20 Komediodramat, USA 2006
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

12:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

12:30 (4) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:30 (4) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:00 (4) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:30 (5) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Nostalgia

10:45 Dramat obyczajowy, Włochy/ZSRR 1983

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

12:50 Komediodramat, USA 2016

Szybki zmierzch 6.6

14:45 Dramat obyczajowy, USA 1967
Cinemax 2
Cinemax 2

Pochowaj me serce w Wounded Knee 7.2

11:35 Dramat historyczny

Nadeszło lato 6.6

13:45 Dramat obyczajowy, Włochy 2016
CI Polsat
CI Polsat

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią

12:00 (4) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

13:00 (2) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

14:00 (19) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

12:00 (15) Serial komediowy

Przyjaciele

12:30 (16) Serial komediowy

Przyjaciele

13:00 (17) Serial komediowy

Przyjaciele

13:30 (18) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (19) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (20) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Dwie spłukane dziewczyny

12:00 (5) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

12:30 (6) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:00 (17) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:30 (18) Serial komediowy

Niania

14:00 (7) Serial komediowy

Niania

14:30 (8) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Obłędne...

12:00 Zwierzęta

Obłędne...

12:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

12:30 Program edukacyjny

Była sobie Ziemia

13:00 Serial animowany

Magija

13:30 Program dla dzieci

Magija

13:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

14:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

14:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

14:30 Program edukacyjny

Sportowe...

14:45 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Złoto rzeki krokodyli

12:00 (6) Serial dokumentalny

Klan z Alaski

13:00 Serial dokumentalny

Ekstremalna Alaska

14:00 (9) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Recepta na biznes

12:00 Serial dokumentalny

Recepta na biznes

13:00 Serial dokumentalny

Recepta na biznes

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Ekstremalne odchudzanie

12:00 Serial dokumentalny

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

13:00 Serial dokumentalny

Masterchef: Gordon Ramsay

14:00 (5) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

NASA - archiwum tajemnic

12:00 Serial dokumentalny

Jak działa wszechświat?

13:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Rzeczne potwory

12:00 Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:30 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Obóz Kikiwaka

11:55 (16) Serial młodzieżowy

Obóz Kikiwaka

12:20 (17) Serial młodzieżowy

Era Ronków

12:50 (7) Serial animowany

The ZhuZhus

13:05 (7) Serial animowany

Falsyfikot

13:30 (4) Serial animowany

Soy Luna

14:00 (79) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

12:00 (23) Serial animowany

Pidżamersi

12:30 (15) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

13:00 (6) Serial animowany

Lwia straż

13:30 (10) Serial animowany

Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie

14:00 (11) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

14:30 (10) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Pokémon seria: XY

12:00 (45) Serial animowany

Pokémon seria: XY

12:25 (46) Serial animowany

Supa Strikas

12:50 (45) Serial animowany

Supa Strikas

13:15 (6) Serial animowany

Marvel's Rocket...

13:40 (6) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:45 (18) Serial komediowy

11

14:10 (66) Serial młodzieżowy

Wkręceni - nakręceni

14:35 (1) Serial komediowy
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

11:40 (21) Serial dokumentalny

Domy gwiazd

12:30 Magazyn

Telesprzedaż

13:00 Program reklamowy

Home staging - mieszkania do sprzedania

14:05 Magazyn poradnikowy

Domowi burzyciele

14:35 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Wags z Miami

12:00 (9) Serial dokumentalny

E! Wiadomości

13:00 Rozrywka

Styl gwiazd

13:30 Rozrywka

Życie Kylie

14:00 Rozrywka

Życie Kylie

14:30 Rozrywka
Edusat
Edusat

Filmy z klasą

10:50 Magazyn filmowy

Odkryj miasto

12:42 Reportaż

Automaticon...

13:05 Reportaż

Centaury...

13:20 Baseball

Z orłem przez wieki

13:38 Film dokumentalny

Eureka

14:51 Magazyn

English Off Course

14:55 Program edukacyjny
Eleven
Eleven

Hamburger SV - RB Lipsk

11:00 Piłka nożna

Arsenal World

13:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

13:30 Magazyn piłkarski

Sevilla FC - SD Eibar

14:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

FC Barcelona - RCD Espanyol

12:00 Piłka nożna

SC Freiburg - Borussia Dortmund

14:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Zawody w Rzymie

12:00 Łucznictwo

Zawody w Rzymie

12:30 Łucznictwo

Vuelta a Espa?a

13:05 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

14:30 Tenis
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Zawody w Rzymie

12:00 Łucznictwo

Zawody w Rzymie

12:30 Łucznictwo

Vuelta a Espa?a

13:05 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

14:30 Tenis
Eurosport 2
Eurosport 2

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

11:45 Piłka nożna

Mistrzostwa Świata w Assen

14:00 Motocross

Grand Prix w Montrealu

14:45 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

11:45 Piłka nożna

Mistrzostwa Świata w Assen

14:00 Motocross

Grand Prix w Montrealu

14:45 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Night of the Jumps

12:00 Freestyle Motocross

X Games - Norway

13:00 MMA

Freeride World Tour 2016

14:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

14:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

12:00 Moda

Swimwear

12:30 Moda

Swimwear

13:00 Moda

Swimwear

13:30 Moda

Photographers

14:00 Moda

Photographers

14:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

11:30 MMA

Hard Knocks Fighting

12:45 MMA

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Autor widmo 7.2

11:05 Thriller, Wielka Brytania/Francja/Niemcy 2010

TV Okazje...

13:55 Program reklamowy

Poirot

14:10 (5) Serial kryminalny
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Cywil

11:25 Dramat, Turcja 2014

Pelle zwycięzca 7.1

12:45 Dramat obyczajowy, Dania/Szwecja 1987
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Miłość i inne kłopoty

11:05 Komedia romantyczna, Finlandia/USA 2012

Siostrzyczka

12:35 Komediodramat, Francja 2012

Weekend z królem 5.4

14:10 Film biograficzny, Wielka Brytania 2012
FilmBox Family
FilmBox Family

Mały pingwin Yona Yona 5.2

11:15 Film animowany, Francja/Japonia 2009

Żegnaj, Czerwony Kapturku 5.1

12:40 Film fantastyczny, Węgry/Kanada 1989

Madelief - Rysy na stole 6.8

14:15 Film przygodowy, Holandia 1998
FilmBox HD
FilmBox HD

Moja lista osób do odstrzału

10:50 Komedia romantyczna, USA 2011

Opowieści z ławeczki 5.6

12:20 Komedia, Francja 2009

Tygrys i śnieg 7.4

14:10 Komediodramat, Włochy 2005
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (21) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:15 (22) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:40 (23) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

13:10 (24) Serial komediowy

Simpsonowie

13:35 (11) Serial animowany

Simpsonowie

14:05 (12) Serial animowany

Simpsonowie

14:30 (13) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Rosewood

11:40 (14) Serial kryminalny

Rosewood

12:35 (15) Serial kryminalny

Rosewood

13:30 (16) Serial kryminalny

Dr House

14:25 (1) Serial obyczajowy
H2
H2

Starożytni kosmici

12:00 (1) Serial dokumentalny

Hangar nr 1: akta UFO

13:00 (2) Serial dokumentalny

Śladami obcych

14:00 (1) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Ghostbusters. Pogromcy duchów 5.0

10:30 Komedia, USA 2016

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 5.9

12:30 Film kryminalny, USA 2016

Pasażerowie 6.7

14:30 Film SF, USA 2016
HBO 2
HBO 2

W poszukiwaniu Felliniego 6.2

10:55 Film przygodowy, USA 2016

Country Strong 6.8

12:40 Dramat obyczajowy, USA 2010

Po prostu być 6.0

14:35 Komediodramat, USA 2016
HBO 3
HBO 3

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

11:50 Rozrywka

Bez zobowiązań

12:30 (10) Serial komediowy

Gracze

13:05 (7) Serial komediowy

Niepewne

13:40 (7) Serial komediowy

Zabójczyni 5.6

14:10 Dramat historyczny
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

12:00 (27) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

12:30 (28) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:00 (10) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:30 (11) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:00 (12) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:30 (13) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00 Serial kryminalny

W sieci kłamstw

13:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:30 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Top Disco

12:00 Program muzyczny

TO Disco Trendy

13:00 Program muzyczny

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Tak jak w kinie

11:35 Magazyn

Kolacja pod gwiazdami

12:15 Program studyjny

Sport - serwis...

12:45 Wiadomości sportowe

Pod lupą

12:50 Magazyn

Pogoda dla...

13:00 Pogoda

TOYA Traffic

13:02 Magazyn

Pod prąd

13:05 Reportaż

Prosto z miasta

13:40 Magazyn reporterów

Bliżej regionu

13:50 Felieton

Pogoda dla Łodzi

14:00 Pogoda

Pressufka

14:25 Magazyn publicystyczny

Nasze sprawy

14:40 Cykl reportaży

Sport Amator

14:50 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

12:00 Wiadomości

Pogoda

12:20 Pogoda

Serwis...

12:25 Magazyn

Arcydzieła, arcymyśli

12:30 Program edukacyjny

Pogoda

13:30 Pogoda

Sport

13:35 Wiadomości sportowe

Serwis...

13:45 Magazyn

Połykacze...

13:50 Literatura

Pogoda

14:05 Pogoda

Serwis...

14:10 Magazyn

Wybitne postacie Uniwersytetu

14:15 Film dokumentalny

Serwis...

14:35 Magazyn

Sport

14:40 Wiadomości sportowe

Serwis...

14:50 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Klub profesora Tutki

11:50 (6) Serial obyczajowy

Kabaretowy rejs

12:10 Kabaret i satyra

Dreszcze 7.4

12:55 Film psychologiczny, Polska 1981
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Historia jednego przeboju

12:00 Program muzyczny

Iść w stronę słońca!

12:30 Program muzyczny

Młoda Polska

14:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy

Słodycze - to proste!

12:30 Magazyn kulinarny

Jakubiak - z miłości do lokalności

13:05 Magazyn poradnikowy

Gotuj sprytnie jak Jamie

13:35 Magazyn kulinarny

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

14:30 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Oktonauci i Wyprawa do Rowu...

11:35 Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:05 (19) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:25 (20) Serial animowany

Piratka i...

12:50 (11) Serial animowany

Oktonauci

13:00 (11) Serial animowany

Oktonauci

13:10 (12) Serial animowany

Dzielny lew...

13:25 (5) Serial animowany

Dzielny lew...

13:30 (6) Serial animowany

Molang

13:35 (43) Serial animowany

Molang

13:40 (44) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (21) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (22) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (25) Serial animowany

Tęczowa...

14:40 (26) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (60) Serial animowany
MTV
MTV

Dopasowani

11:45 Rozrywka

Ex na plaży

12:40 Rozrywka

Taki lajf

13:05 Rozrywka

Catfish

14:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Cesar Milan. Przywódca stada

12:00 (11) Serial dokumentalny

Zawód weterynarz

13:00 (5) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

14:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

12:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

13:00 (78) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

14:00 (9) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

12:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

13:00 (78) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

14:00 (9) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

12:00 (1) Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

13:00 (3) Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

14:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

12:00 (1) Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

13:00 (3) Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

14:00 Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Blaze i megamaszyny

11:40 (6) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:05 (7) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:30 (8) Serial animowany

Dzień, w...

12:55 (22) Serial dla

Dzień, w...

13:00 (23) Serial dla

Umizoomi

13:05 (6) Serial animowany

Rafcio Śrubka

13:25 (5) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (9) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (10) Serial animowany

Dora poznaje świat

14:45 (18) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Wróżkowie chrzestni

11:45 (14) Serial animowany

Niech żyje król Julian

12:15 (1) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

12:40 (19) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

13:10 (1) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:30 (1) Serial komediowy

Jestem Franky

13:50 (43) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:20 (1) Serial młodzieżowy

Henio Dzióbek

14:50 (4) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta...

11:45 Żużel

Magazyn PGE Ekstraliga

14:30 Magazyn żużlowy
Paramount
Paramount

Zwykli ludzie 6.9

10:10 Dramat obyczajowy, USA 1980

Tomcio Grubasek 6.0

13:00 Komedia, USA 1995
Planete+ HD
Planete+ HD

Nauka w oparach absurdu

11:40 (2) Serial dokumentalny

Kanibale z tratwy Meduzy

12:35 Film dokumentalny, Francja 2015

Zaginiony statek Franklina

14:10 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:35 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

12:00 Program muzyczny

Dance w Polo tv

12:10 Program muzyczny

Hit dnia

13:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

13:14 Magazyn muzyczny

Hit dnia

14:00 Program muzyczny

Disco Relax

14:11 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Oszukane

12:00 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Trudne sprawy

13:00 (717) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

14:00 (2522) Serial obyczajowy

Dlaczego ja?

14:50 (763) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Poznaj swoje prawa

11:30 (53) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

12:30 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

13:30 (445) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:00 (446) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:30 (447) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

12:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

13:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

14:00 Magazyn

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Gwiazdy na dywaniku

11:55 Rozrywka

Demakijaż

12:25 Rozmowa

Modelki XXL

12:55 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Kapelusz pana Anatola 7.2

10:20 Komedia, Polska 1957

Gang Olsena wraca do gry 5.6

12:15 Film animowany, Dania 2010

Moje córki 6.7

13:55 Melodramat, USA 2007
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Usypianki

12:00 (11) Serial dla

Miś Uszatek

12:10 (65) Serial animowany

Jarmies

12:15 (11) Serial dla

To Timmy

12:35 (21) Serial animowany

To Timmy

12:45 (22) Serial animowany

Noksu

13:00 (21) Serial animowany

Noksu

13:05 (22) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:15 (21) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:20 (22) Serial animowany

Kit i Kate

13:25 (21) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (22) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (21) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (22) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (31) Serial dla

Teraz już...

14:05 (32) Serial dla

Teraz już...

14:15 (33) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (21) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (22) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny
Polsat News
Polsat News

Informacje

12:00 Wiadomości

Informacje

12:30 Wiadomości

Pogoda

12:55 Pogoda

Informacje

13:00 Wiadomości

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Top 20 - szokujące i komiczne

12:00 Rozrywka

Pogromcy mitów

13:00 (6) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

14:05 Rozrywka

Hardkorowy lombard

14:30 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

12:00 Piłka nożna

LOTTO Eurovolley Poland 2017

14:10 Siatkówka

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

14:50 Żużel
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Cafe Futbol

11:20 Magazyn piłkarski

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

13:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

12:00 Piłka nożna

LOTTO Eurovolley Poland 2017

14:10 Siatkówka

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

14:50 Żużel
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Guangzhou Evergrande Taobao FC...

10:20 Piłka nożna

Magazyn kolarski

12:30 Magazyn kolarski

Sport Flash

13:00 Wiadomości sportowe

Polska - Estonia

13:07 Siatkówka
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Poszukiwacze fortuny

11:45 (4) Serial dokumentalny

Poszukiwacze fortuny

12:40 (5) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

13:35 (7) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

14:40 (1) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Starożytne metropolie

11:05 (2) Serial dokumentalny

Tajemnica rzymskich czaszek

12:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Muzeum pełne tajemnic

13:30 (30) Serial dokumentalny

Łowca militariów

14:25 (2) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

11:36 Pogoda

Wiadomości

12:02 Wiadomości

Informacje...

12:10 Wiadomości sportowe

Pogoda

12:13 Pogoda

Komentarz...

12:42 Magazyn

Wiadomości

13:00 Wiadomości

Pogoda

13:06 Pogoda

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda
PR 2
PR 2

Źródła...

12:00 Audycja

Wiersz na lato

12:10 Audycja

Zapiski ze...

12:45 Audycja

Pora koncertowa

13:00 Koncert
PR 3
PR 3

Ja tu gram

12:00 Audycja

3 wymiary gitary

13:00 Audycja

Męskie granie

14:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Porwanie...

12:00 (11) Serial animowany

Porwanie...

12:05 (12) Serial animowany

Porwanie Baltazara Gąbki

12:10 (13) Serial animowany

Było sobie życie

12:30 (6) Serial animowany

Lucky Luke

13:00 (29) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:35 (32) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:40 (33) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:50 (34) Serial animowany

Flintstonowie

14:00 (24) Serial animowany

Sylwester i Tweety na tropie

14:35 (2) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Listy do BE

11:25 Audycja

100 podróży w czasie

12:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

13:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Wszystkie pytania świata

13:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

12:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Katie Fforde: Lato prawdy 6.3

10:15 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Pary

12:10 (14) Miniserial

Pary

12:12 (15) Miniserial

Niezwykły duet: Konflikt plemienny

12:15 Film przygodowy, Niemcy 2015

Niezwykły duet: Za wszelką cenę

14:10 Film przygodowy, Niemcy 2015
Scifi Universal
Scifi Universal

Herkules

12:00 (3) Serial przygodowy

Gwiezdne wrota: Atlantyda

13:00 (13) Serial SF

Gwiezdne wrota

14:00 (12) Serial SF
Sport Klub
Sport Klub

FC Barcelona Lassa - Fertiberia Puerto...

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best ballads

12:00 Magazyn muzyczny

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Katastrofy w przestworzach

11:20 (59) Serial dokumentalny

Katastrofy w przestworzach

12:25 (72) Serial dokumentalny

Pułapki umysłu

13:20 (5) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:55 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:25 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:55 Rozrywka
Sundance TV
Sundance TV

The New Girlfriend 5.1

10:15 Thriller, Australia 1999

Gwiazda: nic mnie nie dotknie

12:05 Film dokumentalny, USA 2012

Rectify

14:00 (7) Serial obyczajowy
Superstacja
Superstacja

Raport

12:00 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

12:15 Wiadomości

Raport

12:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Raport

13:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Raport

14:45 Magazyn
TCM
TCM

Każdy sposób jest dobry 6.8

09:40 Komedia sensacyjna, USA 1978

Critters 6.3

12:05 Film SF, USA 1986

Critters II

13:50 Film SF, USA 1988
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Transformers: Rescue Bots

11:45 (20) Serial animowany

Turbo Fast

12:15 (18) Serial animowany

Pac-Man i upiorne przygody

12:35 (30) Serial animowany

Angry Birds...

13:00 (7) Serial animowany

Piggy Tales...

13:03 (7) Serial animowany

Sonic Boom

13:05 (49) Serial animowany

Baranek Shaun

13:15 (10) Serial animowany

Księga...

13:30 (7) Serial animowany

Bystry Bill

13:40 (7) Serial animowany

Biały delfin...

13:55 (13) Serial animowany

Biały delfin...

14:10 (14) Serial animowany

Ranczo Leny

14:25 (4) Serial animowany

Kuu Kuu...

14:50 (47) Serial animowany
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

12:00 Serial dokumentalny

Puszyste panny młode

12:30 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

13:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Kanada

13:30 Serial dokumentalny

Mała piękność

14:00 Reality show
Travel Channel
Travel Channel

Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:30 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:30 Turystyka

Hotelowe rewolucje

14:00 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (541) Serial fabularno-dokumentalny

Detektywi. Na zlecenie

12:55 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Kartoteka

13:40 (18) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

14:40 (10) Serial dokumentalny
TV 4
TV 4

Detektywi w akcji

12:00 (16) Serial akcji

Detektywi w akcji

13:00 (17) Serial akcji

STOP Drogówka

14:00 Magazyn policyjny
TV6
TV6

Rodzina zastępcza

11:30 (116) Serial komediowy

Miodowe lata

12:05 (56) Serial komediowy

Miodowe lata

12:55 (66) Serial komediowy

Na patrolu

13:45 (38) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Szkoła

12:00 (438) Serial fabularno-dokumentalny

19+

13:00 (139) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

13:30 (675) Serial fabularno-dokumentalny

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show
TVN 24
TVN 24

Fakty w południe

12:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

13:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

11:55 (420) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

12:55 (79) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:55 (319) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

14:55 (146) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy

Na Wspólnej

12:30 Serial obyczajowy

Prawo Agaty

13:00 (3) Serial obyczajowy

Teraz albo nigdy!

14:00 (1) Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Kuchenne rewolucje

12:00 Reality show

Apetyt na miłość

13:00 Reality show

Co za tydzień

14:00 Magazyn

Pani gadżet 2.0

14:35 Magazyn poradnikowy
TVN Turbo
TVN Turbo

Legendy PRL

12:00 Magazyn motoryzacyjny

Warsztat cudów

12:30 Magazyn motoryzacyjny

Zawodowi handlarze

13:30 Magazyn motoryzacyjny

Nowy gadżet

14:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Agrobiznes

12:10 Magazyn rolniczy

Agropogoda

12:30 Pogoda

To się opłaca

12:35 Magazyn

Mały zwierzak w dzikim świecie

12:55 (6) Serial dokumentalny

Elif

14:00 (88) Serial obyczajowy

Muzeum polskiej...

14:55 Rozrywka
TVP 2
TVP 2

Na dobre i na złe

11:55 (449) Serial obyczajowy

Tysiąc i jedna noc

12:55 (138) Serial obyczajowy

Na sygnale

13:55 (32) Serial obyczajowy

Mars

14:30 (2) Serial SF
TVP Białystok
TVP Białystok

Pod Twoją obronę

07:35 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Barwy szczęścia

11:55 (1334) Serial obyczajowy

Klan

12:30 (2954) Telenowela

Makłowicz w podróży

13:00 Magazyn kulinarny

Okrasa łamie przepisy

13:30 Magazyn kulinarny

M jak miłość

14:05 (1305) Serial obyczajowy

Ranczo

14:55 (108) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Na odsiecz Wiedniowi 6.8

11:55 Film historyczny, Polska/Austria 1983

Niecała nieprawda czyli PRL w DTV

13:30 Reportaż

Sensacje XX wieku

14:00 Program historyczny

Sensacje XX wieku

14:35 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Serwis Info

12:10 Magazyn informacyjny

Serwis Info

12:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

12:51 Pogoda

Serwis Info

12:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

13:50 Pogoda

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:50 Pogoda

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

07:00 Program publicystyczny
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Noce i dnie

11:00 (2) Serial obyczajowy

Noce i dnie

12:15 (3) Serial obyczajowy

Tydzień z życia mężczyzny 7.0

13:20 Dramat obyczajowy, Polska 1999
TVP Łódź
TVP Łódź

Tydzień ŁWD

07:44 Magazyn
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Kulturalni PL

11:10 Magazyn kulturalny

Racja stanu

12:05 Program publicystyczny

Wiadomości

12:35 Wiadomości

Barwy szczęścia

12:50 (1663) Serial obyczajowy

Blondynka

13:25 (54) Serial obyczajowy

Oczy w oczy

14:20 Program publicystyczny

Mały kawałek Polski

14:50 Film dokumentalny, 2017
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Kolumbowie

11:15 (2) Serial wojenny

Nożem i...

12:15 Magazyn kulinarny

Obrońcy

12:30 Cykl reportaży

Co niesie dzień

12:45 Magazyn

Telezakupy

13:05 Program reklamowy

Agrobiznes

13:20 Magazyn rolniczy

Agropogoda

13:45 Pogoda

AgroMoc

13:50 Magazyn

WTC - Zwycięstwo nadziei 5.0

14:15 Film dokumentalny, Polska 2005
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaretowa Liga Dwójki

11:05 Rozrywka

Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia

12:10 Kabaret i satyra

Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia

13:15 Kabaret i satyra

Familiada

14:10 Teleturniej

V Mazurska Olimpiada Kabaretowa

14:40 Program estradowy
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

11:15 (39) Serial obyczajowy

Ranczo

12:15 (40) Serial obyczajowy

Ojciec Mateusz

13:20 (17) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

14:15 (18) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Świata w Cairns

11:40 Kolarstwo górskie

Mistrzostwa Świata w Cairns

13:05 Kolarstwo górskie

Mistrzostwa Świata w Cairns

14:00 Kolarstwo górskie

Gwiazdy tenisa

14:55 Magazyn tenisowy
TV Puls
TV Puls

Agenci NCIS: Los Angeles

12:00 (3) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

12:55 (7) Serial kryminalny

Zbuntowany anioł

13:50 (175) Telenowela

Zbuntowany anioł

14:45 (176) Telenowela
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Drogi wiary

08:14 Magazyn

Aktywne wakacje

12:30 Magazyn
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

12:00 Program muzyczny

Telezakupy

12:30 Program reklamowy

Przegląd prasy

14:35 Magazyn informacyjny

Don Matteo

14:45 Serial kryminalny
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

11:15 (8) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:10 (9) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

13:05 (8) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (9) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (10) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny
WP
WP

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

12:00 Reality show

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

13:30 Kabaret i satyra

Mój koszmarny tatuaż

14:00 Program dokumentalny

Mój koszmarny tatuaż

14:30 Program dokumentalny