poniedziałek 11.09.2017

Kanał 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

13:00 (10) Serial sensacyjny

Mentalista

14:00 (10) Serial kryminalny

Mentalista

15:00 (11) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

16:00 (25) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny

Chcesz? Masz!

14:00 Program muzyczny

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Prawo i pięść 7.8

12:15 Film psychologiczny, Polska 1964

Kłamca 4.5

14:00 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Arizona w mojej głowie 4.3

14:35 Dramat obyczajowy, Szwajcaria/Polska 2014

Pojmani 6.1

16:15 Thriller, Kanada 2014
AMC
AMC

Mózg za miliard dolarów 5.2

12:45 Thriller, Wielka Brytania 1967

Jastrzębie 7.2

14:55 Komediodramat, Wielka Brytania 1988
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Ratownicy psów

13:00 (4) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny

Mieszkanie na pniu

15:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Małolaty

13:30 (1) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:30 (19) Serial komediowy

Lizzie McGuire

15:00 (20) Serial komediowy

Świat według Bundych

15:30 (172) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

16:00 (346) Serial komediowy
AXN
AXN

Skorpion

13:05 (23) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

14:05 (24) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

15:05 (18) Serial kryminalny

Okup

16:05 (13) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Ryzyko dla świata

12:55 (5) Serial dokumentalny

Nowe przygody Tarzana

14:10 (4) Serial przygodowy

Agenci NCIS

15:10 (8) Serial kryminalny

Ryzyko dla świata

16:05 (6) Serial dokumentalny
AXN HD
AXN HD

Skorpion

13:05 (23) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

14:05 (24) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

15:05 (18) Serial kryminalny

Okup

16:05 (13) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

13:10 (10) Serial kryminalny

Elementary

14:10 (7) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

15:10 (21) Serial kryminalny

Rex Special Unit

16:10 (1) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

12:20 Magazyn samochodowy

Dilerzy samochodów

13:40 (2) Serial dokumentalny

Zabójcze nagrania

14:40 (30) Serial dokumentalny

Top Gear

15:40 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Zagadkoboty

13:25 Program dla dzieci

Hau hau...

13:40 (3) Serial animowany

Hau hau...

13:55 (4) Serial animowany

Andy i...

14:05 Program dla dzieci

Kręciołki

14:20 Program dla dzieci

Nelly i Nora

14:35 (32) Serial animowany

Jupisie

14:40 Program dla dzieci

Kotek Gapcio

14:50 (26) Serial animowany

Sara i Kaczorek

14:55 (6) Serial dla

Odlotowcy Go...

15:05 (6) Serial animowany

Zagadkoboty...

15:15 Program dla dzieci

Hej, Duggee!

15:20 (12) Serial animowany

Hotel...

15:30 (1) Serial dla

Nadjeżdża Pan Robótka

15:40 (24) Serial dla

Andy i...

16:05 (1) Serial dla

Zagadkoboty...

16:20 Program dla dzieci

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (2) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Szpiedzy wśród zwierząt

13:00 (4) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

14:10 (5) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:50 (18) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

15:50 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Nowe triki

13:20 (1) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

14:15 (5) Serial obyczajowy

Śmierć pod palmami

15:05 (2) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

16:00 (4) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

13:00 (5) Serial dokumentalny

Zapraszam do stołu - RPA

13:55 Magazyn kulinarny

Nie mówcie pannie młodej

15:00 (1) Serial dokumentalny

Dom w słońcu

15:55 Lifestyle
Boomerang
Boomerang

Koko Smoko

13:15 Serial dla dzieci

Garfield Show

13:35 Serial dla dzieci

Garfield Show

14:05 Serial dla dzieci

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany

Inspektor...

15:05 Serial animowany

Inspektor...

15:15 Serial animowany

Jaś Fasola

15:30 Serial animowany

The Happos...

15:55 Serial animowany

Różowa Pantera i przyjaciele

16:05 Serial dla dzieci

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Listy miłosne 5.9

12:55 Dramat psychologiczny, Polska 2001

Życie animowane 7.3

14:45 Film dokumentalny, USA 2016

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 5.2

16:15 Film SF, USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Witajcie w Norwegii 5.7

12:05 Komedia, Norwegia 2016

Nie przegap

13:40 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

13:50 Rozrywka

Listy miłosne 5.9

13:55 Dramat psychologiczny, Polska 2001

Życie animowane 7.3

15:45 Film dokumentalny, USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Polscy szpiedzy

13:00 (6) Serial dokumentalny

Cyfrowe dziedzictwo Tybetu

13:50 Film dokumentalny, USA 2012

4 razy sztuka

15:15 (6) Serial dokumentalny

Pokolenie transformacji

16:05 (1) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Ameryka z lotu ptaka

13:30 (6) Serial dokumentalny

Uwierz we mnie

14:25 Komediodramat, Kanada 2016

X-Men: Apocalypse 6.9

16:05 Film sensacyjny, USA 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

#Wszystkogra 4.3

12:15 Musical, Polska 2016

Aktualności filmowe+

13:45 Magazyn

Powrót

14:15 Dramat obyczajowy, Australia 2015

Hollywood Buzz

15:50 Magazyn filmowy

Absolutnie fantastyczne: Film 4.9

16:25 Komedia, Wielka Brytania/USA 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Medyceusze - władcy Florencji

13:30 (3) Serial historyczny

Medyceusze - władcy Florencji

14:25 (4) Serial historyczny

Lucyfer

15:30 (3) Serial fantastyczny

Lucyfer

16:15 (4) Serial fantastyczny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

11:30 Piłka nożna

European Tour - Omega European Masters w...

14:00 Golf
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Magazyn Ligi Europy UEFA

13:20 Magazyn piłkarski

Sport+

14:15 Magazyn sportowy

SPR Chrobry Głogów - ORLEN Wisła...

15:15 Piłka ręczna
CBS Action
CBS Action

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

13:00 (3) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

14:00 (3) Serial sensacyjny

Largo

15:00 (11) Serial sensacyjny

Tajne akcje CIA

16:00 (14) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Złów i wypuść 6.6

13:20 Komediodramat, USA 2006

Jak wykończyć panią T.? 6.1

15:25 Komedia kryminalna, USA 1999
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

13:30 (4) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:00 (4) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:30 (5) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

15:00 (6) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

15:30 (7) Serial dokumentalny

Doktorzy od grubasów

16:00 (10) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

12:50 Komediodramat, USA 2016

Szybki zmierzch 6.6

14:45 Dramat obyczajowy, USA 1967
Cinemax 2
Cinemax 2

Pochowaj me serce w Wounded Knee 7.2

11:35 Dramat historyczny

Nadeszło lato 6.6

13:45 Dramat obyczajowy, Włochy 2016

Salomé 7.2

15:25 Dramat obyczajowy, Hiszpania 2002
CI Polsat
CI Polsat

Dowody zbrodni

13:00 (2) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

14:00 (19) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

15:00 (6) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

16:00 (33) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

13:30 (18) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (19) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (20) Serial komediowy

Dwóch i pół

15:00 (8) Serial komediowy

Dwóch i pół

15:30 (9) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

16:00 (7) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Tak, kochanie

13:30 (18) Serial komediowy

Niania

14:00 (7) Serial komediowy

Niania

14:30 (8) Serial komediowy

Frasier

15:00 (23) Serial komediowy

Frasier

15:30 (24) Serial komediowy

Przyjaciele

16:00 (9) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Magija

13:30 Program dla dzieci

Magija

13:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

14:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

14:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

14:30 Program edukacyjny

Sportowe...

14:45 Program edukacyjny

Obłędne...

15:00 Zwierzęta

Obłędne...

15:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

15:30 Program edukacyjny

Wymyśl to!

16:00 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Klan z Alaski

13:00 Serial dokumentalny

Ekstremalna Alaska

14:00 (9) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

15:00 (2) Serial dokumentalny

Auto-reaktywacja

16:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Recepta na biznes

13:00 Serial dokumentalny

Recepta na biznes

14:00 Serial dokumentalny

Broń przyszłości

15:00 Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

16:00 (4) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

13:00 Serial dokumentalny

Masterchef: Gordon Ramsay

14:00 (5) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

15:00 Serial dokumentalny

Łowcy promocji

16:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Jak działa wszechświat?

13:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:30 Serial dokumentalny

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

15:00 Serial dokumentalny

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fani czterech kółek

13:30 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

15:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

15:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

16:00 (22) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Falsyfikot

13:30 (4) Serial animowany

Soy Luna

14:00 (79) Serial młodzieżowy

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

15:00 (21) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

15:25 (40) Serial animowany

Obóz Kikiwaka

15:50 (14) Serial młodzieżowy

Era Ronków

16:15 (31) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

13:30 (10) Serial animowany

Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie

14:00 (11) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

14:30 (10) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

15:00 (34) Serial animowany

Miles z przyszłości

15:25 (51) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

15:50 (24) Serial animowany

Lwia straż

16:15 (11) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Supa Strikas

13:15 (6) Serial animowany

Marvel's Rocket...

13:40 (6) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:45 (18) Serial komediowy

11

14:10 (66) Serial młodzieżowy

Wkręceni - nakręceni

14:35 (1) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

15:00 (2) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

15:30 (3) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

15:55 (7) Serial komediowy

Marvel's...

16:25 (6) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Telesprzedaż

13:00 Program reklamowy

Home staging - mieszkania do sprzedania

14:05 Magazyn poradnikowy

Domowi burzyciele

14:35 Magazyn poradnikowy

Domowi burzyciele

15:00 Magazyn poradnikowy

Wielkie projekty

15:30 (10) Serial dokumentalny

Remont w 48h

16:25 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Styl gwiazd

13:30 Rozrywka

Życie Kylie

14:00 Rozrywka

Życie Kylie

14:30 Rozrywka

Życie Kylie

15:00 Rozrywka

Życie Kylie

15:30 Rozrywka

E! Wiadomości

16:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Centaury...

13:20 Baseball

Z orłem przez wieki

13:38 Film dokumentalny

Eureka

14:51 Magazyn

English Off Course

14:55 Program edukacyjny

Jak być...

15:33 Program edukacyjny

Herosi

15:50 Magazyn

Kultura sneakerheadów

16:14 Reportaż
Eleven
Eleven

Arsenal 360

13:30 Magazyn piłkarski

Sevilla FC - SD Eibar

14:00 Piłka nożna

Ligue 1 Conforama

15:00 Magazyn piłkarski

Serie A TIM

16:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

FC Barcelona - RCD Espanyol

12:00 Piłka nożna

SC Freiburg - Borussia Dortmund

14:00 Piłka nożna

SS Lazio - AC Milan

16:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny

Miejska lista

15:00 Program muzyczny

10 hitów 1 po 2

16:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Vuelta a Espa?a

13:05 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

14:30 Tenis

Grand Prix w Montrealu

16:00 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Vuelta a Espa?a

13:05 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

14:30 Tenis

Grand Prix w Montrealu

16:00 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

11:45 Piłka nożna

Mistrzostwa Świata w Assen

14:00 Motocross

Grand Prix w Montrealu

14:45 Kolarstwo

Chicago Fire - New York Red Bulls

16:00 Piłka nożna
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

11:45 Piłka nożna

Mistrzostwa Świata w Assen

14:00 Motocross

Grand Prix w Montrealu

14:45 Kolarstwo

Chicago Fire - New York Red Bulls

16:00 Piłka nożna
Extreme Sports
Extreme Sports

X Games - Norway

13:00 MMA

Freeride World Tour 2016

14:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

14:30 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

15:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

15:30 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

16:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

13:30 Moda

Photographers

14:00 Moda

Photographers

14:30 Moda

Photographers

15:00 Moda

Photographers

15:30 Moda

Fashion Films

16:00 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA

TV Okazje

15:00 Program reklamowy

TV Okazje

15:30 Program reklamowy

Fighting Rookies

16:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Autor widmo 7.2

11:05 Thriller, Wielka Brytania/Francja/Niemcy 2010

TV Okazje...

13:55 Program reklamowy

Poirot

14:10 (5) Serial kryminalny

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

15:20 Program reklamowy

Sherlock

15:45 (1) Serial kryminalny
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Pelle zwycięzca 7.1

12:45 Dramat obyczajowy, Dania/Szwecja 1987

Marynarz słodkich wód

15:20 Komedia, USA 1921
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Siostrzyczka

12:35 Komediodramat, Francja 2012

Weekend z królem 5.4

14:10 Film biograficzny, Wielka Brytania 2012

Letnie wino 5.4

15:45 Dramat, USA 2013
FilmBox Family
FilmBox Family

Żegnaj, Czerwony Kapturku 5.1

12:40 Film fantastyczny, Węgry/Kanada 1989

Madelief - Rysy na stole 6.8

14:15 Film przygodowy, Holandia 1998

Regina - śpiewająca czarodziejka

15:40 Film familijny, Islandia/Kanada/Norwegia/Niemcy 2002
FilmBox HD
FilmBox HD

Opowieści z ławeczki 5.6

12:20 Komedia, Francja 2009

Tygrys i śnieg 7.4

14:10 Komediodramat, Włochy 2005

Droga do raju 6.0

16:00 Film obyczajowy, USA 2005
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

13:10 (24) Serial komediowy

Simpsonowie

13:35 (11) Serial animowany

Simpsonowie

14:05 (12) Serial animowany

Simpsonowie

14:30 (13) Serial animowany

Simpsonowie

15:00 (14) Serial animowany

Ostatni prawdziwy mężczyzna

15:25 (17) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

15:55 (18) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (19) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Rosewood

13:30 (16) Serial kryminalny

Dr House

14:25 (1) Serial obyczajowy

Dr House

15:20 (2) Serial obyczajowy

Kości

16:15 (13) Serial kryminalny
H2
H2

Hangar nr 1: akta UFO

13:00 (2) Serial dokumentalny

Śladami obcych

14:00 (1) Serial dokumentalny

Odszyfrowane: zaginione skarby

15:00 (5) Serial dokumentalny

Zaginione dowody

16:00 (9) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 5.9

12:30 Film kryminalny, USA 2016

Pasażerowie 6.7

14:30 Film SF, USA 2016

Vaiana: Skarb oceanu 7.5

16:25 Film animowany, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Country Strong 6.8

12:40 Dramat obyczajowy, USA 2010

Po prostu być 6.0

14:35 Komediodramat, USA 2016

Dama w vanie 6.7

16:00 Komediodramat, Wielka Brytania 2015
HBO 3
HBO 3

Gracze

13:05 (7) Serial komediowy

Niepewne

13:40 (7) Serial komediowy

Zabójczyni 5.6

14:10 Dramat historyczny

Wszystko za życie 7.9

15:55 Film obyczajowy, USA 2007
HISTORY
HISTORY

Wojny magazynowe

13:30 (11) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:00 (12) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:30 (13) Serial dokumentalny

Wykute w ogniu

15:00 Rozrywka

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (6) Serial dokumentalny
ID
ID

W sieci kłamstw

13:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:30 Serial dokumentalny

Morderstwo na bagnach

15:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny
ITV
ITV

TO Disco Trendy

13:00 Program muzyczny

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pod prąd

13:05 Reportaż

Prosto z miasta

13:40 Magazyn reporterów

Bliżej regionu

13:50 Felieton

Pogoda dla Łodzi

14:00 Pogoda

Pressufka

14:25 Magazyn publicystyczny

Nasze sprawy

14:40 Cykl reportaży

Sport Amator

14:50 Magazyn

TOYA Traffic

15:00 Magazyn

Pressufka

15:05 Magazyn publicystyczny

Tak jak w kinie

15:20 Magazyn

Pogoda dla...

16:00 Pogoda

TOYA Traffic

16:02 Magazyn

Gust Polek

16:05 Felieton

Wydarzenia...

16:15 Wiadomości

Łódź z lotu...

16:20 Felieton

Zdarzyło się...

16:25 Magazyn publicystyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Pogoda

13:30 Pogoda

Sport

13:35 Wiadomości sportowe

Serwis...

13:45 Magazyn

Połykacze...

13:50 Literatura

Pogoda

14:05 Pogoda

Serwis...

14:10 Magazyn

Wybitne postacie Uniwersytetu

14:15 Film dokumentalny

Serwis...

14:35 Magazyn

Sport

14:40 Wiadomości sportowe

Serwis...

14:50 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny

Pogoda

15:00 Pogoda

Serwis...

15:05 Magazyn

Magazyn...

15:10 Magazyn

Gość wieczoru...

15:15 Rozmowa

TeleGniezno

15:30 Magazyn

Sport

15:45 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

15:55 Magazyn informacyjny

Pogoda

16:00 Pogoda

Serwis...

16:05 Magazyn

Kurier Pilski

16:10 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Dreszcze 7.4

12:55 Film psychologiczny, Polska 1981

Stawka większa niż życie

15:05 (12) Serial wojenny

Zamknąć za sobą drzwi

16:25 Film kryminalny, Polska 1988
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Iść w stronę słońca!

12:30 Program muzyczny

Młoda Polska

14:00 Program muzyczny

Kochamy lata 2000!

15:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak - z miłości do lokalności

13:05 Magazyn poradnikowy

Gotuj sprytnie jak Jamie

13:35 Magazyn kulinarny

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

14:30 Magazyn kulinarny

ABC GOTOWANIA

15:00 Magazyn kulinarny

Jakubiak lokalnie

15:30 Magazyn kulinarny

Meksykańska fiesta z Peterem Kuruvitą

16:00 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Dzielny lew...

13:30 (6) Serial animowany

Molang

13:35 (43) Serial animowany

Molang

13:40 (44) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (21) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (22) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (25) Serial animowany

Tęczowa...

14:40 (26) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (60) Serial animowany

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

15:20 (22) Serial animowany

Kosmiczny Jet

15:45 (5) Serial animowany

Kosmiczny Jet

15:55 (6) Serial animowany

Astrozwierzaki

16:10 (16) Serial animowany

Astrozwierzaki

16:20 (17) Serial animowany
MTV
MTV

Taki lajf

13:05 Rozrywka

Catfish

14:00 Rozrywka

Strefa "P"

15:00 Rozrywka

Strefa "P"

15:30 Rozrywka

Teen Mom UK

16:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

13:00 (78) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

14:00 (9) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

15:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

16:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

13:00 (78) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

14:00 (9) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

15:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

16:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

13:00 (3) Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

14:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

15:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

16:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

13:00 (3) Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

14:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

15:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

16:00 Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zawód weterynarz

13:00 (5) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

14:00 (2) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

15:00 (3) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

16:00 (3) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rafcio Śrubka

13:25 (5) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (9) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (10) Serial animowany

Dora poznaje świat

14:45 (18) Serial animowany

Max i Ruby

15:10 (24) Serial animowany

Dzień, w...

15:30 (16) Serial dla

Dzień, w...

15:35 (17) Serial dla

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

15:45 (17) Serial animowany

Shimmer i Shine

16:10 (16) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:30 (1) Serial komediowy

Jestem Franky

13:50 (43) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:20 (1) Serial młodzieżowy

Henio Dzióbek

14:50 (4) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

15:15 (11) Serial animowany

Harmidom

15:35 (13) Serial animowany

Sanjay & Craig

15:55 (7) Serial animowany

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (13) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta...

11:45 Żużel

Magazyn PGE Ekstraliga

14:30 Magazyn żużlowy

O co biega?

16:10 Magazyn sportowy
Paramount
Paramount

Tomcio Grubasek 6.0

13:00 Komedia, USA 1995

Nie jesteśmy aniołami 6.9

15:00 Komedia sensacyjna, USA 1989
Planete+ HD
Planete+ HD

Kanibale z tratwy Meduzy

12:35 Film dokumentalny, Francja 2015

Zaginiony statek Franklina

14:10 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:00 (5) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:35 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

13:14 Magazyn muzyczny

Hit dnia

14:00 Program muzyczny

Disco Relax

14:11 Program muzyczny

Hit dnia

15:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

15:05 Magazyn muzyczny

Hit dnia

16:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Trudne sprawy

13:00 (717) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

14:00 (2522) Serial obyczajowy

Dlaczego ja?

14:50 (763) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

15:50 Wiadomości

Pogoda

16:10 Pogoda

Interwencja

16:15 Magazyn reporterów
Polsat 2
Polsat 2

Świat według Kiepskich

13:30 (445) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:00 (446) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:30 (447) Serial komediowy

Poznaj swoje prawa

15:00 (54) Serial fabularno-dokumentalny

Całkiem nowe lata miodowe

16:00 (17) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

To był dzień na świecie

13:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

14:00 Magazyn

Pogoda

14:55 Pogoda

Newstelegraf

15:00 Magazyn informacyjny

Światowidz

15:30 Magazyn

Kultura do kwadratu

15:50 Magazyn kulturalny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Modelki XXL

12:55 Rozrywka

Uciekające panny młode

15:05 Rozrywka

Shopping Queen - Królowa zakupów

16:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Gang Olsena wraca do gry 5.6

12:15 Film animowany, Dania 2010

Moje córki 6.7

13:55 Melodramat, USA 2007

Kevin sam w Nowym Jorku 6.8

15:55 Komedia, USA 1992
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kit i Kate

13:25 (21) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (22) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (21) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (22) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (31) Serial dla

Teraz już...

14:05 (32) Serial dla

Teraz już...

14:15 (33) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (21) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (22) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny

Barney i przyjaciele

15:00 (13) Serial dla

Tomek i...

15:30 (23) Serial dla

Tomek i...

15:40 (24) Serial dla

Tomek i...

15:55 (11) Serial dla

Tropiciele zagadek

16:00 (11) Serial animowany

Zwierzyniec...

16:28 (11) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda

Newstelegraf

15:00 Magazyn informacyjny

Wydarzenia

15:50 Wiadomości

Więcej Wydarzeń

16:10 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

Pogromcy mitów

13:00 (6) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

14:05 Rozrywka

Hardkorowy lombard

14:30 Rozrywka

Dorwać fachowca

15:00 Rozrywka

Malanowski i Partnerzy

16:00 (758) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

12:00 Piłka nożna

LOTTO Eurovolley Poland 2017

14:10 Siatkówka

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

14:50 Żużel
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

13:00 Piłka nożna

Polska - Europa

15:10 Rugby
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

12:00 Piłka nożna

LOTTO Eurovolley Poland 2017

14:10 Siatkówka

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

14:50 Żużel
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Polska - Estonia

13:07 Siatkówka

Sport Flash

15:00 Wiadomości sportowe

sc Heerenveen - PSV

15:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Poszukiwacze fortuny

12:40 (5) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

13:35 (7) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

14:40 (1) Serial dokumentalny

Wielkie złe drzewo

16:00 (4) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Muzeum pełne tajemnic

13:30 (30) Serial dokumentalny

Łowca militariów

14:25 (2) Serial dokumentalny

Zakazana historia

15:20 (1) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

16:20 (6) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

13:06 Pogoda

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda

Wiadomości

15:00 Wiadomości

Aktualności...

15:05 Audycja

Pogoda

15:12 Pogoda

Rozmowa dnia

15:32 Audycja

Jedno słowo

15:50 Audycja

Wiadomości

16:00 Wiadomości

Informacje...

16:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

16:08 Pogoda

Debata

16:26 Debata
PR 2
PR 2

Pora koncertowa

13:00 Koncert

Krótko...

15:00 Audycja

Źródła - magazyn kultury ludowej

15:07 Audycja

Wybieram Dwójkę

16:00 Audycja
PR 3
PR 3

3 wymiary gitary

13:00 Audycja

Męskie granie

14:00 Audycja

W tonacji...

15:00 Audycja

Wakacje na 2 kółkach

15:08 Audycja

Powtórka z...

15:45 Rozrywka

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Puls 2
Puls 2

Lucky Luke

13:00 (29) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:35 (32) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:40 (33) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:50 (34) Serial animowany

Flintstonowie

14:00 (24) Serial animowany

Sylwester i Tweety na tropie

14:35 (2) Serial animowany

Chip i Dale

15:00 (19) Serial animowany

Chip i Dale

15:35 (20) Serial animowany

Lwia straż

16:00 (11) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Wszystkie pytania świata

13:25 Audycja

Nosel kręci

15:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

12:00 Program muzyczny

Hits cafe

15:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Niezwykły duet: Konflikt plemienny

12:15 Film przygodowy, Niemcy 2015

Niezwykły duet: Za wszelką cenę

14:10 Film przygodowy, Niemcy 2015

Elisa z Rivombrosy

16:00 (6) Telenowela
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota: Atlantyda

13:00 (13) Serial SF

Gwiezdne wrota

14:00 (12) Serial SF

Xena: wojownicza księżniczka

15:00 (19) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (20) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

FC Barcelona Lassa - Fertiberia Puerto...

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy

FC Red Bull Salzburg - SK Rapid Wiedeń

15:00 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

15:00 Magazyn muzyczny

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Pułapki umysłu

13:20 (5) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:55 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:25 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:55 Rozrywka

Złotopolscy

15:20 (96) Telenowela

Złotopolscy

15:55 (97) Telenowela

Niania

16:25 (18) Serial komediowy
Sundance TV
Sundance TV

Gwiazda: nic mnie nie dotknie

12:05 Film dokumentalny, USA 2012

Rectify

14:00 (7) Serial obyczajowy

The Chinese Mayor

15:00 Film dokumentalny, Chiny 2015
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Raport

13:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Raport

14:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

15:15 Wiadomości

Na tapecie

15:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Księga...

13:30 (7) Serial animowany

Bystry Bill

13:40 (7) Serial animowany

Biały delfin...

13:55 (13) Serial animowany

Biały delfin...

14:10 (14) Serial animowany

Ranczo Leny

14:25 (4) Serial animowany

Kuu Kuu...

14:50 (47) Serial animowany

Kuu Kuu...

15:05 (48) Serial animowany

K3

15:20 (27) Serial animowany

K3

15:30 (28) Serial animowany

Mia i ja

15:45 (4) Serial animowany

Nina Patalo

16:10 (11) Serial animowany

Nina Patalo

16:20 (12) Serial animowany

Paka z Pniaka

16:25 (15) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Kanada

13:30 Serial dokumentalny

Mała piękność

14:00 Reality show

Mała piękność

15:00 Reality show

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Critters 6.3

12:05 Film SF, USA 1986

Critters II

13:50 Film SF, USA 1988

Ściśle tajne 7.4

15:35 Komedia sensacyjna, USA/Wielka Brytania 1984
Travel Channel
Travel Channel

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:30 Turystyka

Hotelowe rewolucje

14:00 Turystyka

Alaska w budowie

15:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:00 Turystyka
TTV
TTV

Detektywi. Na zlecenie

12:55 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Kartoteka

13:40 (18) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

14:40 (10) Serial dokumentalny

Express

15:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

16:00 Pogoda

Uwaga!

16:05 Magazyn reporterów

Idealna niania

16:25 Reality show
TV6
TV6

Miodowe lata

12:55 (66) Serial komediowy

Na patrolu

13:45 (38) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny

Czarodziejki

15:15 (142) Serial fantastyczny

Strażnik Teksasu

16:15 (120) Serial sensacyjny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Szpital

13:30 (675) Serial fabularno-dokumentalny

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show

Szkoła

15:30 (439) Serial fabularno-dokumentalny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn
TVN 24
TVN 24

Serwis informacyjny, pogoda

13:00 Wiadomości

15 na żywo

15:00 Magazyn informacyjny

Fakty po południu

16:00 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Sąd rodzinny

12:55 (79) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:55 (319) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

14:55 (146) Serial fabularno-dokumentalny

Chirurdzy

15:55 (5) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

13:00 (3) Serial obyczajowy

Teraz albo nigdy!

14:00 (1) Serial obyczajowy

Na ostrzu: Ogień i lód

15:00 Film obyczajowy, USA/Kanada 2010
TVN Style
TVN Style

Apetyt na miłość

13:00 Reality show

Co za tydzień

14:00 Magazyn

Pani gadżet 2.0

14:35 Magazyn poradnikowy

Klinika marzeń

15:05 Reality show

Idealne suknie ślubne

15:35 (1) Serial dokumentalny

Surowi rodzice

16:10 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Zawodowi handlarze

13:30 Magazyn motoryzacyjny

Nowy gadżet

14:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Mały zwierzak w dzikim świecie

12:55 (6) Serial dokumentalny

Elif

14:00 (88) Serial obyczajowy

Muzeum polskiej...

14:55 Rozrywka

Obserwator

15:10 Program publicystyczny

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Pogoda

15:55 Pogoda

Zraniona miłość

16:00 (83) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Tysiąc i jedna noc

12:55 (138) Serial obyczajowy

Na sygnale

13:55 (32) Serial obyczajowy

Mars

14:30 (2) Serial SF

O mnie się nie martw

15:30 (79) Serial komediowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Pod Twoją obronę

07:35 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Okrasa łamie przepisy

13:30 Magazyn kulinarny

M jak miłość

14:05 (1305) Serial obyczajowy

Ranczo

14:55 (108) Serial obyczajowy

Ranczo

15:55 (109) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Niecała nieprawda czyli PRL w DTV

13:30 Reportaż

Sensacje XX wieku

14:00 Program historyczny

Sensacje XX wieku

14:35 Program historyczny

Encyklopedia II wojny światowej

15:05 (19) Serial dokumentalny

Spór o historię

15:30 Program historyczny

Jedwabny szlak

16:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

13:50 Pogoda

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:50 Pogoda

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

15:22 Pogoda

Serwis Info

15:29 Magazyn informacyjny

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Serwis Info

15:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

07:00 Program publicystyczny
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Tydzień z życia mężczyzny 7.0

13:20 Dramat obyczajowy, Polska 1999

Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy 7.6

15:00 Film obyczajowy, Polska 1973

Studio Kultura - niedziela z...

16:05 Magazyn kulturalny
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Tydzień ŁWD

07:44 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Blondynka

13:25 (54) Serial obyczajowy

Oczy w oczy

14:20 Program publicystyczny

Mały kawałek Polski

14:50 Film dokumentalny, 2017

Powstanie...

15:20 Cykl reportaży

Turystyczna...

15:30 Program krajoznawczy

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Komisariat

15:55 (5) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryte skarby

16:25 Reportaż
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Agrobiznes

13:20 Magazyn rolniczy

Agropogoda

13:45 Pogoda

AgroMoc

13:50 Magazyn

WTC - Zwycięstwo nadziei 5.0

14:15 Film dokumentalny, Polska 2005

Sabałowe Bajania 2017

15:15 Reportaż

1200 muzeów

15:35 Serial dokumentalny

Telekurier

16:00 Cykl reportaży

Pogoda

16:25 Pogoda
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia

13:15 Kabaret i satyra

Familiada

14:10 Teleturniej

V Mazurska Olimpiada Kabaretowa

14:40 Program estradowy

V Mazurska Olimpiada Kabaretowa

15:45 Program estradowy
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

13:20 (17) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

14:15 (18) Serial kryminalny

Na dobre i na złe

15:15 (569) Serial obyczajowy

Na sygnale

16:10 (29) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Świata w Cairns

13:05 Kolarstwo górskie

Mistrzostwa Świata w Cairns

14:00 Kolarstwo górskie

Gwiazdy tenisa

14:55 Magazyn tenisowy

Mistrzostwa Europy w koszykówce...

15:35 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Aktywne wakacje

12:30 Magazyn
TV 4
TV 4

Detektywi w akcji

13:00 (17) Serial akcji

STOP Drogówka

14:00 Magazyn policyjny

Dom nie do poznania

15:00 Reality show

Twoja na zawsze

16:00 (127) Telenowela
TV Puls
TV Puls

Agenci NCIS: Los Angeles

12:55 (7) Serial kryminalny

Zbuntowany anioł

13:50 (175) Telenowela

Zbuntowany anioł

14:45 (176) Telenowela

Lekarze na start

15:45 (5) Serial obyczajowy

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (5) Serial obyczajowy
TV Silesia
TV Silesia

Telezakupy

12:30 Program reklamowy

Przegląd prasy

14:35 Magazyn informacyjny

Don Matteo

14:45 Serial kryminalny

Silesia flesz...

16:00 Wiadomości

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

13:05 (8) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (9) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (10) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

15:50 (14) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny
WP
WP

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

13:30 Kabaret i satyra

Mój koszmarny tatuaż

14:00 Program dokumentalny

Mój koszmarny tatuaż

14:30 Program dokumentalny

Megafabryki

15:00 (6) Serial dokumentalny

Niszcząca siła natury

16:10 (8) Serial dokumentalny