poniedziałek 11.09.2017

Kanał 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
13 ulica
13 ulica

Hawaii 5.0

16:00 (25) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

17:00 (1) Serial kryminalny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

18:00 (11) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

19:00 (12) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny

Ulubiona 20

18:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Pojmani 6.1

16:15 Thriller, Kanada 2014

Eichmann Show 6.4

18:20 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015
AMC
AMC

Jastrzębie 7.2

14:55 Komediodramat, Wielka Brytania 1988

Niech żyje soul

16:55 Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995

Łowcy czasu 5.8

19:10 Film przygodowy, USA 1987
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny

Na straży przyrody

17:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

18:00 (4) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

19:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Świat według Kiepskich

16:30 (347) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:00 (42) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:30 (43) Serial komediowy

Doktor Martin

18:00 (4) Serial obyczajowy

Pielęgniarki

19:00 (183) Serial fabularno-dokumentalny
AXN
AXN

Okup

16:05 (13) Serial kryminalny

Skorpion

17:05 (24) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

18:00 (1) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (1) Serial sensacyjny
AXN BLACK
AXN BLACK

Ryzyko dla świata

16:05 (6) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

17:15 (6) Serial fantastyczny

Skorpion

18:10 (11) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

19:05 (5) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Okup

16:05 (13) Serial kryminalny

Skorpion

17:05 (24) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

18:00 (1) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (1) Serial sensacyjny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

16:10 (1) Serial kryminalny

Rex Special Unit

17:10 (2) Serial kryminalny

Medium

18:10 (15) Serial kryminalny

Elementary

19:10 (8) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

15:40 Magazyn samochodowy

Top Gear

17:00 Magazyn samochodowy

Simon Reeve odkrywa Karaiby

18:20 (3) Serial dokumentalny

Top Gear

19:20 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (2) Serial dla

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (25) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (11) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci

Hau hau...

18:10 (36) Serial animowany

Pajączek...

18:20 (6) Serial dla

Zagadkoboty

18:35 Program dla dzieci

Tosia i Tymek

18:50 (43) Serial dla

Sara i Kaczorek

19:05 (1) Serial dla

Charlie i Lola

19:15 (11) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

W okowach mrozu

15:50 (2) Serial dokumentalny

Nie umieraj młodo

16:50 (5) Serial dokumentalny

Nie umieraj młodo

17:20 (6) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

18:00 (21) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

18:30 (22) Serial dokumentalny

Ziemia 2050

18:55 (17) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

19:25 (17) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z pamiętnika położnej

16:00 (4) Serial obyczajowy

Prawnicy

16:50 (6) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

17:45 (5) Serial obyczajowy

Nowe triki

18:35 (1) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

19:25 (3) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Dom w słońcu

15:55 Lifestyle

Nowy kraj, nowe życie

16:55 (24) Serial dokumentalny

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

17:55 (6) Serial dokumentalny

Kolacja dla dwojga

18:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

17:15 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany

Całkiem nowe...

18:10 Serial animowany

Grizzy i...

18:25 Serial animowany

Inspektor...

18:40 Serial animowany

Inspektor Gadżet

18:50 Serial animowany

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 5.2

16:15 Film SF, USA 2016

Nie przegap

18:15 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:25 Rozrywka

Trolle 6.6

18:30 Film animowany, USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Życie animowane

15:45 Film dokumentalny, USA 2016

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 5.2

17:15 Film SF, USA 2016

Nie przegap

19:15 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

19:25 Rozrywka
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Pokolenie transformacji

16:05 (1) Serial dokumentalny

Kolory i smaki u stóp Mont Blanc

17:00 Film dokumentalny, Francja 2016

Walt Disney

17:55 (1) Serial dokumentalny

Walt Disney

18:55 (2) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

X-Men: Apocalypse 6.9

16:05 Film sensacyjny, USA 2016

Bella i Sebastian II

18:25 Film przygodowy, Francja 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Absolutnie fantastyczne: Film 4.9

16:25 Komedia, Wielka Brytania/USA 2016

Nie przegap

17:55 Zapowiedź programu

Niewinne

18:05 Dramat obyczajowy, Francja/Polska 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Lucyfer

16:15 (4) Serial fantastyczny

Uprowadzona

17:00 (3) Serial sensacyjny

Uprowadzona

17:45 (4) Serial sensacyjny

Jordskott - Las zaginionych

18:30 (7) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

European Tour - Omega European Masters w...

14:00 Golf

Grand Prix Niemiec w Teterowie

17:00 Żużel
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

SPR Chrobry Głogów - ORLEN Wisła...

15:15 Piłka ręczna

Manchester City - Liverpool FC

18:00 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Tajne akcje CIA

16:00 (14) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

17:00 (19) Serial kryminalny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

18:00 (4) Serial sensacyjny

Zaginiony lot 4.6

19:00 Thriller, Kanada 2007
CBS Europa
CBS Europa

Jak wykończyć panią T.? 6.1

15:25 Komedia kryminalna, USA 1999

Jej wysokość pani Brown 7.3

17:15 Film obyczajowy, Wielka Brytania/Irlandia/USA 1997

Napoleon Wybuchowiec 6.6

19:15 Komediodramat, USA 2004
CBS Reality
CBS Reality

Doktorzy od grubasów

16:00 (10) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:30 (4) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:30 (4) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

19:00 (4) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Szybki zmierzch 6.6

14:45 Dramat obyczajowy, USA 1967

Ich troje 7.0

17:05 Komedia romantyczna, USA 1994

To nie są najlepsze dni mojego życia 6.4

18:35 Dramat obyczajowy, Węgry 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Salomé 7.3

15:25 Dramat obyczajowy, Hiszpania 2002

Nawet góry przeminą 6.5

16:50 Dramat obyczajowy, Francja/Japonia/Chiny 2015

London Town 6.1

18:55 Film muzyczny, USA 2016
CI Polsat
CI Polsat

Zabić z zimną krwią

16:30 (20) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

17:00 (35) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

17:30 (36) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

18:00 (22) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

18:30 (38) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

19:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

16:30 (8) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:00 (13) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:30 (14) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:00 (15) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:30 (16) Serial komediowy

Przyjaciele

19:00 (21) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

16:30 (10) Serial komediowy

Przyjaciele

17:00 (11) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (12) Serial komediowy

Przyjaciele

18:00 (13) Serial komediowy

Przyjaciele

18:30 (14) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:00 (11) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Nauka na maksa

16:30 Program edukacyjny

Przedziwna nauka

16:55 Program edukacyjny

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

17:25 Program edukacyjny

Wszystko dla małych

17:55 Program dla dzieci

W zwierciadle nauki

18:25 Program edukacyjny

Zręczne pomysły

18:50 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

19:10 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Auto-reaktywacja

16:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

17:00 (2) Serial dokumentalny

Klan z Alaski

18:00 Serial dokumentalny

Polscy truckersi

19:00 (4) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Militaria na warsztat

16:00 (4) Serial dokumentalny

Łowcy staroci

17:00 (9) Serial dokumentalny

Ekstremalni przewodnicy

18:00 Serial dokumentalny

Tajna fortuna Hitlera

19:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Łowcy promocji

16:30 Serial dokumentalny

Otyłość, która zabija

17:00 Serial dokumentalny

Izba przyjęć

18:00 (11) Serial dokumentalny

Czysty zysk

19:00 (4) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny

Technologia przetrwania

17:00 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

18:00 Serial dokumentalny

Czy jest z nami inżynier?

19:00 (5) Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fail Army - parada wypadków

16:30 (23) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:00 (19) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:30 (20) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:00 (35) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:30 (36) Serial dokumentalny

Auto Castro

19:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Alex i spółka

16:30 (46) Serial komediowy

Star Darlings...

16:55 (7) Serial animowany

Rodzinka od środka

17:00 (23) Serial komediowy

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

17:30 (24) Serial animowany

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

18:00 (3) Serial animowany

Elena z Avaloru

18:30 (9) Serial animowany

Soy Luna

19:00 (80) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

16:15 (11) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

16:45 (8) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

17:15 (3) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

17:45 (11) Serial animowany

Mała syrenka

18:15 (5) Serial animowany

Pidżamersi

18:45 (16) Serial animowany

Lwia straż

19:15 (12) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Wkręceni - nakręceni

16:30 (11) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

17:00 (19) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

17:30 (20) Serial komediowy

Pokémon seria: XY

17:55 (1806) Serial animowany

Główka pracuje

18:20 (24) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

18:50 (21) Serial animowany

11

19:20 (66) Serial młodzieżowy
Domo + HD
Domo + HD

Remont w 48h

16:25 Magazyn poradnikowy

Remont w 48h

16:55 Magazyn poradnikowy

Wielkie projekty

17:25 (7) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

18:20 (14) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

19:10 (49) Serial dokumentalny
E!
E!

Styl gwiazd

16:30 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

17:00 Program dokumentalny

Plastyczna fuszerka

18:00 Program dokumentalny

Wags z Miami

19:00 (7) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Kultura sneakerheadów

16:14 Reportaż

Parowozy XX wieku

16:35 Reportaż

Cyberiada

17:21 Reportaż

Stacja Paliw 2013

17:41 Reportaż

Polski golf

18:01 Relacja

Od A do Z

18:17 Magazyn

Piękniejsze od gór są tylko góry

18:20 Program edukacyjny

Podróże z...

18:49 Magazyn

Pasje prof. Wojciecha Zabłockiego

18:51 Reportaż

Czas na kawę

19:25 Magazyn
Eleven
Eleven

Serie A TIM

16:00 Magazyn piłkarski

Bundesliga

17:00 Magazyn piłkarski

LaLiga Santander

18:00 Magazyn piłkarski

Ligue 1 Conforama

19:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

SS Lazio - AC Milan

16:00 Piłka nożna

Nice 1. Liga Żużlowa

18:00 Żużel
Eska TV
Eska TV

10 hitów 1 po 2

16:00 Program muzyczny

Hity na czasie

17:00 Program muzyczny

Co się słucha

18:00 Program muzyczny

ImprESKA

19:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Grand Prix w Montrealu

16:00 Kolarstwo

Magazyn LOTTO Ekstraklasy

17:00 Magazyn piłkarski

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

17:30 Piłka nożna
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Grand Prix w Montrealu

16:00 Kolarstwo

Magazyn LOTTO Ekstraklasy

17:00 Magazyn piłkarski

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

17:30 Piłka nożna
Eurosport 2
Eurosport 2

Chicago Fire - New York Red Bulls

16:00 Piłka nożna

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

17:30 Skoki narciarskie

Mistrzostwa Świata w Assen

19:00 Motocross
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Chicago Fire - New York Red Bulls

16:00 Piłka nożna

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

17:30 Skoki narciarskie

Mistrzostwa Świata w Assen

19:00 Motocross
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

16:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

17:00 MMA

WWE Raw

18:00 Wrestling
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

16:30 Moda

Fashion Films

17:00 Moda

Fashion Films

17:30 Moda

Fashion Week

18:00 Rozrywka

Designers

18:30 Moda

Photographers

19:00 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling

Alberto Machado - Carlos Morales

18:30 Boks
FilmBox
FilmBox

Sherlock

15:45 (1) Serial kryminalny

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:45 Program reklamowy

112 - na każde wezwanie

18:15 (71) Serial obyczajowy

Beowulf

18:55 (7) Serial akcji
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Marynarz słodkich wód

15:20 Komedia, USA 1921

Cztery noce marzeń 7.5

16:35 Dramat miłosny, Francja 1971

Saimir 5.9

18:00 Dramat obyczajowy, Włochy 2004

Linia życia 4.5

19:25 Film obyczajowy, Iran 2011
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Letnie wino 5.4

15:45 Dramat, USA 2013

Delikatność

19:15 Komedia romantyczna, Francja/Szwecja 2011
FilmBox Family
FilmBox Family

Regina - śpiewająca czarodziejka

15:40 Film familijny, Islandia/Kanada/Norwegia/Niemcy 2002

Ewa i Ognisty Koń 6.5

17:10 Dramat obyczajowy, Kanada 2005

Z dziennika zoo

18:40 (11) Serial dokumentalny

Z dziennika zoo

19:05 (12) Serial dokumentalny
FilmBox HD
FilmBox HD

Droga do raju 6.0

16:00 Film obyczajowy, USA 2005

Jeden dzień 7.5

17:30 Melodramat, USA/Wielka Brytania 2011

Aktorki 6.2

19:15 Komediodramat, Francja 2007
FOX Comedy
FOX Comedy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (19) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:50 (20) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:15 (1) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:45 (2) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:15 (3) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:40 (4) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:10 (5) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Kości

16:15 (13) Serial kryminalny

Kości

17:10 (14) Serial kryminalny

Kości

18:10 (15) Serial kryminalny

Kości

19:05 (16) Serial kryminalny
H2
H2

Zaginione dowody

16:00 (9) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

17:00 (11) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

18:00 (15) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

19:00 (5) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Vaiana: Skarb oceanu 7.6

16:25 Film animowany, USA 2016

Na planie

18:10 Magazyn filmowy

Nasz kochany Damilola 5.7

18:35 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2016
HBO 2
HBO 2

Dama w vanie 6.7

16:00 Komediodramat, Wielka Brytania 2015

Tajemnice kwiaciarni: Nie mów nikomu 4.4

17:45 Dramat kryminalny, Kanada 2016

Normalnie wariat 6.1

19:15 Film biograficzny, Wielka Brytania 2017
HBO 3
HBO 3

Wszystko za życie 7.9

15:55 Film obyczajowy, USA 2007

11 minut

18:20 Thriller, Polska/Irlandia 2014
HISTORY
HISTORY

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (6) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

17:00 (3) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

17:30 (4) Serial dokumentalny

Świat przed 11 września

18:00 (1) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny

Doktor G - lekarz sądowy

17:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:30 Serial dokumentalny

Prawdziwy horror

19:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

14:00 Program muzyczny

DISCOteka

18:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Dla prawo- i...

16:30 Program publicystyczny

Sport, sport, sport

16:40 Magazyn sportowy

Nasze sprawy

17:00 Cykl reportaży

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Wydarzenia...

17:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

17:35 Pogoda

Dla prawo- i...

17:40 Program publicystyczny

Sport, sport, sport

17:50 Magazyn sportowy

Wydarzenia...

18:15 Wiadomości

Energia kina

18:20 Felieton

Sport flesz

18:25 Wiadomości sportowe

Konfrontacje

18:30 Debata

Wydarzenia...

19:15 Wiadomości

Smog talk

19:20 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Kurier Pilski

16:10 Magazyn

Pogoda

16:35 Pogoda

Serwis...

16:40 Magazyn

Magazyn...

16:45 Magazyn

Pogoda

16:50 Pogoda

Wieczór WTK

16:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:05 Magazyn

Qulturalny...

17:10 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:15 Pogoda

Qulturalny...

17:20 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:25 Magazyn

Puls dnia...

17:30 Wiadomości

Sport

17:35 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

17:40 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:45 Magazyn

Pogoda

17:50 Pogoda

Sport

17:55 Wiadomości sportowe

Puls dnia - serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

18:20 Rozmowa

Puls dnia...

18:30 Wiadomości

Serwis...

18:35 Magazyn

Gość wieczoru...

18:40 Rozmowa

Pogoda

18:50 Pogoda

Serwis...

18:55 Magazyn

Puls dnia...

19:00 Wiadomości

Na zdrowie

19:15 Magazyn medyczny
Kino Polska
Kino Polska

Zamknąć za sobą drzwi

16:25 Film kryminalny, Polska 1988

Kabaretowy rejs

18:00 Kabaret i satyra

Kabaretowy rejs

19:00 Kabaret i satyra
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny

Młoda Polska

18:00 Program muzyczny

Historia jednego przeboju

19:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Al Brown: Australia na talerzu

16:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:00 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:30 Magazyn poradnikowy

Francuskie wędrówki Julie

18:00 (6) Serial dokumentalny

Top Chef

19:00 Reality show
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Astrozwierzaki

16:20 (17) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:35 (41) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:45 (42) Serial animowany

Piratka i...

17:00 (18) Serial animowany

Piratka i...

17:10 (19) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:25 Program dla dzieci

Rysuj z Myszką...

17:27 Program dla dzieci

Bing

17:30 (77) Serial animowany

Stacyjkowo...

17:40 (18) Serial animowany

Strażak Sam

17:45 (1) Serial dla

Tomek i...

17:55 (1) Serial dla

Tomek i...

18:05 (2) Serial dla

Bob Budowniczy

18:20 (34) Serial animowany

Oktonauci

18:30 (2) Serial animowany

Oktonauci

18:40 (3) Serial animowany

Żółwik Sammy...

18:55 (13) Serial animowany

Wissper

19:10 (27) Serial animowany

Wissper

19:15 (28) Serial animowany

Tęczowa...

19:25 (34) Serial animowany
MTV
MTV

Teen Mom UK

16:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:30 Rozrywka

Moje supersłodkie urodziny

18:00 Rozrywka

Promposal

18:30 Rozrywka

Dopasowani

19:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Niezwykły dr Pol

16:00 (3) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

17:00 (4) Serial dokumentalny

Cesar Milan. Przywódca stada

18:00 (11) Serial dokumentalny

Cesar Milan. Przywódca stada

19:00 (12) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

16:00 Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (1) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (2) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

16:00 Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (1) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (2) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

16:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (4) Serial dokumentalny

Węże w mieście

18:00 Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

19:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

16:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (4) Serial dokumentalny

Węże w mieście

18:00 Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

19:00 (1) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rycerka Nella

16:30 (6) Serial animowany

Psi patrol

16:55 (9) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (7) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (16) Serial animowany

Zack i Kwak

18:00 (3) Serial animowany

Dora poznaje świat

18:20 (13) Serial animowany

Shimmer i Shine

18:50 (18) Serial animowany

Psi patrol

19:15 (9) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (13) Serial animowany

SpongeBob...

16:55 (1) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

17:10 (19) Serial animowany

Niebezpieczny Henryk

17:40 (9) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:10 (10) Serial komediowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

18:40 (12) Serial komediowy

Grzmotomocni

19:10 (19) Serial przygodowy
nSPORT
nSPORT

O co biega?

16:10 Magazyn sportowy

Motogamia

16:45 Magazyn żużlowy

Liga+ Extra

17:30 Magazyn piłkarski

Liga+ Extra

19:00 Magazyn piłkarski
Paramount
Paramount

Nie jesteśmy aniołami 6.9

15:00 Komedia sensacyjna, USA 1989

Pokój Marvina 7.1

17:20 Dramat psychologiczny, USA 1996

Zabić wspomnienia 7.5

19:25 Dramat obyczajowy, USA 2007
Planete+ HD
Planete+ HD

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:30 (6) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:00 (41) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:30 (42) Serial dokumentalny

Polska z góry

18:00 (3) Serial dokumentalny

Polska z góry

18:30 (4) Serial dokumentalny

Świat Jamy'ego

19:00 (9) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny

Hit dnia

17:00 Program muzyczny

Disco Studio

17:15 Magazyn muzyczny

Prognoza pogody

19:15 Pogoda

Szalone lata 90.

19:17 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Na ratunek 112

16:30 (126) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

17:00 (116) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

18:00 (2523) Serial obyczajowy

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Sport

19:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:25 Pogoda
Polsat 2
Polsat 2

Miodowe lata

16:30 (1) Serial komediowy

Miodowe lata

17:00 (2) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:30 (386) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:00 (387) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:30 (483) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

19:00 (36) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Kultura do kwadratu

15:50 Magazyn kulturalny

Nie rządem Polska stoi

16:35 Program publicystyczny

Zoom na giełdę

17:00 Magazyn ekonomiczny

Rozmowa polityczna

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Shopping Queen - Królowa zakupów

16:00 Rozrywka

Nasz nowy dom

17:00 Reality show

Oszukane

18:00 (27) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (45) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Kevin sam w Nowym Jorku 6.8

15:55 Komedia, USA 1992

Bitwa pod Wiedniem 2.7

18:25 Dramat historyczny
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kropka.

16:30 (23) Serial animowany

Kropka.

16:45 (24) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

17:00 (8) Serial animowany

Dinopociąg

17:25 (9) Serial animowany

DJ Miki

17:55 Program dla dzieci

Dziki świat braci Kratt

18:00 (12) Serial animowany

Ranger Rob

18:25 (25) Serial animowany

Ranger Rob

18:40 (26) Serial animowany

Zwierzyniec...

18:55 (11) Serial animowany

Usypianki

19:00 (12) Serial dla

Miś Uszatek

19:05 (66) Serial animowany

Jarmies

19:15 (12) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Tematy dnia

16:30 Magazyn informacyjny

Światowidz

17:30 Magazyn

Sport

17:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:55 Pogoda

Graffiti Popołudniowe

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość...

19:15 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Malanowski i Partnerzy

16:30 (759) Serial fabularno-dokumentalny

Najgorsi lokatorzy świata

17:00 Rozrywka

Najgorsi lokatorzy świata

17:30 Rozrywka

Idioci na drogach

17:55 Rozrywka

Idioci na drogach

18:25 Rozrywka

Pogromcy mitów

18:55 (7) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

14:50 Żużel

Nice 1. Liga

17:00 Piłka nożna

Krzysztof Zimnoch - Joey Abell

19:10 Boks
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polska - Europa

15:10 Rugby

Atleci

17:20 Magazyn sportowy

Dynamo Kijów - PFK Ołeksandrija

17:50 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

14:50 Żużel

Nice 1. Liga

17:00 Piłka nożna

Krzysztof Zimnoch - Joey Abell

19:10 Boks
Polsat Sport News
Polsat Sport News

sc Heerenveen - PSV

15:07 Piłka nożna

Sport Flash

17:00 Wiadomości sportowe

Cafe Futbol

17:07 Magazyn piłkarski

Sport Flash

19:00 Wiadomości sportowe

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

19:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Wielkie złe drzewo

16:00 (4) Serial dokumentalny

Kierowcy wielkich ciężarówek

17:00 (6) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:00 (7) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:25 (8) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

19:00 (7) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Odlotowe wynalazki

16:20 (6) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

16:55 (17) Serial dokumentalny

Słynne okręty

17:50 (4) Serial dokumentalny

Imperium carów: Rosja Romanowów

18:50 (1) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Debata

16:26 Debata

Porozmawiajmy o...

16:50 Audycja

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Dosłownie...

17:18 Audycja

Wszystko co chciałbyś wiedzieć i nie...

17:30 Audycja

Wiadomości

18:00 Wiadomości

Informacje...

18:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:08 Pogoda

Więcej świata

18:15 Program publicystyczny

Wydarzenia i...

18:31 Audycja

Aktualności z Watykanu

18:40 Audycja

Wiadomości

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:06 Pogoda

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja
PR 2
PR 2

Wybieram Dwójkę

16:00 Audycja

Przegląd prasy zagranicznej

17:00 Audycja

Puls świata

17:45 Audycja

O wszystkim z kulturą

18:00 Audycja

Archiwalnia

18:45 Audycja

Książka do słuchania

19:00 Powieść w odcinkach
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Trzy strony świata

16:45 Audycja

Puls Trójki

17:45 Audycja

Reportaż w Trójce

18:15 Reportaż

Na...

18:35 Audycja

Bardzo ważny...

18:45 Audycja

Gh+

19:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Lwia straż

16:00 (11) Serial animowany

Lwia straż

16:35 (12) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:15 (27) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:35 (28) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:00 (3) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:40 (4) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:05 (24) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Nosel kręci

18:25 Audycja

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hits cafe

15:00 Program muzyczny

Versus

18:00 Program muzyczny

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny

Poplista początek notowania

18:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Elisa z Rivombrosy

16:00 (6) Telenowela

Burza uczuć

17:00 (1517) Telenowela

Dziewczyna na dnie morza 6.1

18:00 Film biograficzny, Niemcy/Austria 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (20) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

17:00 (20) Serial przygodowy

Herkules

18:00 (2) Serial przygodowy

Herkules

19:00 (3) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

FC Red Bull Salzburg - SK Rapid Wiedeń

15:00 Piłka nożna

World of Freesports 2017

17:15 Magazyn sportowy

Puchar Webera w Barnsley

18:00 Kręgle
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

18:00 Magazyn muzyczny

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Niania

16:25 (18) Serial komediowy

Niania

16:55 (19) Serial komediowy

Niania

17:25 (20) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

18:00 (90) Serial dokumentalny

Komisarz Rex

19:00 (68) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

How to Dance in Ohio 7.2

16:30 Film dokumentalny, USA 2015

Nicoleta

18:00 Film krótkometrażowy, Wielka Brytania/Grecja/Alderney 2013

Wspaniali bracia Baker 6.8

18:20 Film obyczajowy, USA 1989
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Wojtek Jagielski na żywo

17:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

18:15 Magazyn

Polska w kawałkach Grzegorza...

18:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn
TCM
TCM

Ściśle tajne 7.4

15:35 Komedia sensacyjna, USA/Wielka Brytania 1984

Godziny szczytu III

17:20 Komedia, USA/Niemcy 2007

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

17:10 (7) Serial SF

Nieźle...

18:10 Rozrywka

Na osi

18:25 Magazyn motoryzacyjny

Pokolenie mutantów

19:00 (6) Serial SF
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Paka z Pniaka

16:25 (15) Serial animowany

Titeuf

16:40 (3) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

16:50 (47) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

17:00 (48) Serial animowany

Petz Klub

17:15 (25) Serial animowany

Petz Klub

17:25 (26) Serial animowany

Mirette na...

17:40 (48) Serial animowany

Mirette na tropie

17:50 (49) Serial animowany

Littlest Pet Shop

18:10 (6) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

18:30 (10) Serial animowany

Mia i ja

18:55 (10) Serial animowany

Mia i ja

19:20 (11) Serial animowany
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi

17:00 Serial dokumentalny

Pogotowie ślubne Randy'ego

18:00 Lifestyle

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:00 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

17:00 Turystyka

Kobieta na krańcu świata

18:00 Cykl reportaży

Tanie podróżowanie - Polska

18:30 Turystyka

Poszukiwacze kamieni szlachetnych

19:00 Turystyka
TTV
TTV

Idealna niania

16:25 Reality show

DeFacto

17:10 Magazyn informacyjny

Express

17:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:00 Pogoda

Pogromcy brudu

18:05 (5) Serial dokumentalny

Licytuj i niszcz

18:40 (5) Serial dokumentalny

Nauka jazdy

19:10 Program dokumentalny
TV 4
TV 4

Twoja na zawsze

16:00 (127) Telenowela

V.I.P.

17:00 (6) Serial sensacyjny

Policjantki i policjanci

18:00 (304) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

19:00 (305) Serial obyczajowy
TV6
TV6

Strażnik Teksasu

16:15 (120) Serial sensacyjny

Hawaii 5.0

17:15 (9) Serial kryminalny

Miodowe lata

18:15 (37) Serial komediowy

Miodowe lata

19:00 (52) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

19+

16:30 (140) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryta prawda

17:00 (787) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

18:00 (676) Serial fabularno-dokumentalny

Fakty

19:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości

Tak jest

18:00 Program publicystyczny

Serwis informacyjny, pogoda

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:26 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn

Bilans

17:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

17:25 Magazyn ekonomiczny

Serwis informacyjny

17:55 Wiadomości

24 godziny po południu

18:20 Magazyn informacyjny

Fakty

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Chirurdzy

15:55 (5) Serial obyczajowy

Dr House

16:55 (9) Serial obyczajowy

Brzydula

17:55 (59) Serial obyczajowy

Brzydula

18:30 (60) Serial obyczajowy

Ukryta prawda

19:00 (421) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Na ostrzu: Ogień i lód

15:00 Film obyczajowy, USA/Kanada 2010

Small talk z...

16:45 Rozrywka

Andrzej Sołtysik przedstawia

16:55 Magazyn filmowy

Singielka

17:25 (5) Telenowela

Przepis na życie

18:00 (4) Serial obyczajowy

Zagubieni

19:00 (5) Serial przygodowy
TVN Style
TVN Style

Surowi rodzice

16:10 Reality show

Ugotowani

17:10 Reality show

Kuchenne rewolucje

18:10 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

19:10 Magazyn
TVN Turbo
TVN Turbo

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

16:45 Magazyn motoryzacyjny

Wszystko co naj...

17:30 Rozrywka

Raport Turbo

18:00 Magazyn motoryzacyjny

Wyburzacze

18:15 Rozrywka

Zawodowi handlarze

19:00 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Zraniona miłość

16:00 (83) Serial obyczajowy

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:15 Pogoda

Jaka to melodia?

17:25 Teleturniej muzyczny

Klan

18:00 (3157) Telenowela

Rodzina wie lepiej

18:30 Teleturniej

Komisariat

18:55 (36) Serial fabularno-dokumentalny
TVP 2
TVP 2

Koło fortuny

16:30 Rozrywka

Nadzieja i miłość

17:05 (7) Serial obyczajowy

Panorama

18:00 Wiadomości

Sport-telegram

18:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:40 Pogoda

Jeden z dziesięciu

18:50 Teleturniej
TVP Białystok
TVP Białystok

Pod Twoją obronę

07:35 Program religijny

Pomorze na weekend

17:30 Magazyn

L jak las

17:55 Program przyrodniczy

Ogród i nie tylko

18:10 Magazyn

Obiektyw

18:30 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

Warto tam...

18:55 Magazyn

Bez kantów

19:00 Debata

Pod Twoją obronę

19:25 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:30 Program reklamowy

Panorama...

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:03 Pogoda

Naturalni turyści

18:05 Magazyn

Panorama

18:30 Wiadomości

Panorama, sport

18:50 Wiadomości

Pogoda

18:57 Pogoda

Forum Panoramy

19:00 Program publicystyczny

Droga

19:15 Program religijny
TVP HD
TVP HD

Ranczo

15:55 (109) Serial obyczajowy

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

16:55 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

17:30 Cykl reportaży

Ojciec Mateusz

18:05 (129) Serial kryminalny

Ranczo

18:55 (65) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Jedwabny szlak

16:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Ex libris

17:10 Magazyn

Pogranicze w ogniu

17:40 (15) Serial sensacyjny

Powstanie...

18:50 Cykl reportaży

Flesz historii

19:05 Magazyn

Sensacje XX wieku

19:25 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Panorama Info

16:30 Magazyn

Prognoza pogody

16:52 Pogoda

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Serwis Info

17:32 Magazyn informacyjny

Panorama

18:00 Wiadomości

Serwis Info

18:24 Magazyn informacyjny

To jest temat

19:00 Magazyn

Serwis Info

19:20 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

07:00 Program publicystyczny

Pogoda

17:30 Pogoda

Sacrum profanum

17:35 Magazyn

Kartki z...

17:50 Felieton

Załoga Eko

18:00 Magazyn

Zgadnij...

18:20 Rozrywka

Aktualności

18:30 Wiadomości

Wiadomości...

18:52 Wiadomości sportowe

Magazyn meteo

19:05 Magazyn

Kronika regionu

19:10 Cykl reportaży
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy

Działo się w...

17:30 Magazyn

Pogoda

17:36 Pogoda

Raport pogodowy

17:38 Pogoda

Parafia z sercem

17:40 Reportaż

Jedź...

18:05 Magazyn motoryzacyjny

Wakacje z...

18:14 Magazyn sportowy

Pogoda

18:26 Pogoda

Kronika

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:50 Pogoda

Tematy dnia

18:53 Program publicystyczny

Działo się w...

19:02 Magazyn

Prosto z lasu

19:07 Program edukacyjny

Omiń korki

19:22 Magazyn

Magazyn medyczny

19:25 Magazyn medyczny
TVP Kultura
TVP Kultura

Studio Kultura - niedziela z...

16:05 Magazyn kulturalny

Spokój 7.6

17:00 Dramat obyczajowy, Polska 1976

Studio Kultura...

18:30 Rozmowa

Dajcie czadu! - historia wzmacniaczy...

18:45 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
TVP Łódź
TVP Łódź

Tydzień ŁWD

07:44 Magazyn

Rody fabrykanckie

17:30 Serial dokumentalny

Szlakiem miejsc...

17:59 Serial dokumentalny

Strefa...

18:15 Magazyn

Łódzkie Wiadomości Dnia

18:30 Wiadomości

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:56 Pogoda

Rozmowa dnia

19:00 Program publicystyczny

Magazyn kulturalny

19:15 Magazyn kulturalny
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn

Tu i teraz - widzę, słucham, pytam

17:30 Magazyn

Panorama lubelska - wydanie główne

18:30 Wiadomości

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

To nas dotyczy

18:55 Cykl reportaży

Kreatywni

19:16 Reportaż
TVP Polonia
TVP Polonia

Ukryte skarby

16:25 Reportaż

Supełkowe ABC

16:55 Magazyn

Krótka...

17:20 Program dokumentalny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

Studio Kultura - niedziela z...

17:55 Magazyn kulturalny

Pod Tatrami

18:40 Magazyn turystyczny

Barwy szczęścia

18:55 (1663) Serial obyczajowy

Nad Niemnem - magazyn Polaków na...

19:25 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Reportaż

16:30 Reportaż

Dziennik...

16:45 Magazyn

Telezakupy

17:00 Program reklamowy

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

V Mazurska Olimpiada Kabaretowa

15:45 Program estradowy

V Mazurska Olimpiada Kabaretowa

16:50 Program estradowy

Okrasa łamie przepisy

17:50 Magazyn kulinarny

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

18:25 Cykl reportaży

Makłowicz w podróży

18:55 Magazyn kulinarny
TVP Seriale
TVP Seriale

Na sygnale

16:10 (29) Serial obyczajowy

Ranczo

16:40 (41) Serial obyczajowy

Ranczo

17:40 (42) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

18:45 (114) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

19:25 (19) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy w koszykówce...

15:35 Koszykówka

Zwarcie

17:30 Magazyn sportowy

PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice

18:20 Hokej na lodzie
TV Puls
TV Puls

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (5) Serial obyczajowy

Gwiazdy lombardu

17:20 (441) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:50 (442) Serial dokumentalny

Lombard. Życie pod zastaw

18:20 (6) Serial obyczajowy

Lekarze na start

19:10 (6) Serial obyczajowy
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Tygodnik...

16:30 Magazyn

Teraz wieś

17:30 Magazyn rolniczy

Rodzina...

18:00 Magazyn

Pełnosprawni

18:14 Reportaż

Fakty - wydanie...

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:48 Pogoda

Rozmowa Faktów

18:52 Program publicystyczny

Fakty Retro

19:05 Magazyn

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

19:13 Reportaż
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny

Święta wojna

16:40 Serial komediowy

Cafe Silesia

17:15 Rozrywka

Silesia flesz...

17:45 Wiadomości

Bajkowa TVS

17:55 Magazyn

Święta wojna

19:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

15:50 (14) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

16:45 (15) Serial kryminalny

Castle

17:40 (6) Serial kryminalny

Castle

18:35 (7) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny

100% Dance

18:00 Program muzyczny
WP
WP

Niszcząca siła natury

16:10 (8) Serial dokumentalny

Pogoda

16:45 Pogoda

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Mały dom, wielkie możliwości

17:05 Reality show

Jak zarobić na remoncie

18:00 (3) Serial dokumentalny

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

19:00 Reality show