poniedziałek 11.09.2017

Kanał 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
13 ulica
13 ulica

Mentalista

20:00 (12) Serial kryminalny

Mentalista

21:00 (13) Serial kryminalny

Świadkowie

22:00 (2) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Hity na czacie

20:00 Program muzyczny

Hop bęc

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Eichmann Show 6.4

18:20 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015

Randka z królową 6.3

20:10 Komedia, Wielka Brytania 2015

Top of the Lake

22:00 (1) Serial kryminalny
AMC
AMC

Łowcy czasu 5.6

19:10 Film przygodowy, USA 1987

Fear the Walking Dead

21:00 (9) Serial grozy

Fear the Walking Dead

22:00 (10) Serial grozy
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Mieszkanie na pniu

20:00 Serial dokumentalny

Z życia weterynarzy

21:00 Serial dokumentalny

Łowca potworów

22:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Słoiki

20:00 (28) Serial fabularno-dokumentalny

Fala zbrodni

21:00 (28) Serial sensacyjny

Świat według Kiepskich

22:00 (32) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

22:30 (33) Serial komediowy
AXN
AXN

Agenci NCIS: Los Angeles

20:00 (19) Serial kryminalny

Częstotliwość

21:00 (4) Serial SF

Profil

22:00 (4) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe przygody Tarzana

19:05 (5) Serial przygodowy

Agenci NCIS

20:05 (9) Serial kryminalny

A.P.B.

21:05 (5) Serial kryminalny

A.P.B.

22:05 (6) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Agenci NCIS: Los Angeles

20:00 (19) Serial kryminalny

Częstotliwość

21:00 (4) Serial SF

Profil

22:00 (4) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Elementary

19:10 (8) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

20:05 (22) Serial kryminalny

Mroczne zagadki Los Angeles

21:05 (5) Serial sensacyjny

Zabójcze umysły

22:05 (16) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

19:20 Magazyn samochodowy

Dilerzy samochodów

20:40 (3) Serial dokumentalny

Top Gear

21:40 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Dobranocny ogród

20:00 Program dla dzieci

Listonosz Pat...

20:30 (23) Serial dla

Andy i prehistoryczne przygody

20:45 (2) Serial dla

Andy i...

21:05 (3) Serial dla

Charlie i Lola

21:20 (24) Serial dla

Łódka starego...

21:35 (8) Serial dla

Nelly i Nora

21:50 (11) Serial animowany

Tosia i Tymek

22:00 (50) Serial dla

Teletubisie

22:15 (51) Serial dla

Ogródek Pana Warzywko

22:30 (14) Serial dla

Pajączek...

22:55 (7) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Zaufaj lekarzowi

19:55 (1) Serial dokumentalny

Ścigając wodne potwory

20:55 (8) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

21:55 (3) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Śmierć pod palmami

19:25 (3) Serial kryminalny

Ojciec Brown

20:20 (9) Serial kryminalny

Ripper Street

21:05 (4) Serial kryminalny

Milczący świadek

22:00 (3) Serial kryminalny

Milczący świadek

22:50 (4) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Zapraszam do stołu - wielka porcja

19:55 Magazyn kulinarny

Wstydliwe choroby

21:55 (6) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

22:55 (7) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane...

20:00 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

20:15 Serial animowany

Królikula

20:45 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:10 (7) Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:35 (8) Serial animowany

Garfield Show

22:00 Serial dla dzieci

Garfield Show

22:30 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Oliver Stone vs Putin

20:00 (2) Serial dokumentalny

Złe mamuśki 6.6

21:00 Komedia, USA 2016

Kodeks sprawiedliwego 4.7

22:40 Film sensacyjny, USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Trolle 6.6

19:30 Film animowany, USA 2016

Oliver Stone vs Putin

21:00 (2) Serial dokumentalny

Złe mamuśki 6.6

22:00 Komedia, USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Cała prawda o... 7.3

20:00 Film dokumentalny, Australia 2013

W poszukiwaniu adrenaliny

20:30 (25) Serial dokumentalny

W poszukiwaniu adrenaliny

21:00 (26) Serial dokumentalny

Ciemna strona Słońca

21:30 Film dokumentalny, USA 2017

Po drugiej stronie kamery

22:30 (2) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Król pawianów

20:00 Film dokumentalny, Francja 2015

Misja: Niewykonalna 4.9

20:50 Komedia, USA 2016

Powrót do młodości 6.1

22:20 Komedia, Francja 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Moje córki krowy 6.9

20:00 Komediodramat, Polska 2015

Szczęście świata 5.7

21:25 Dramat obyczajowy, Polska 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Jordskott - Las zaginionych

19:30 (8) Serial kryminalny

Quantico

20:30 (16) Serial kryminalny

Quantico

21:15 (17) Serial kryminalny

Quantico

22:00 (18) Serial kryminalny

Quantico

22:45 (19) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Grand Prix Niemiec w Teterowie

17:00 Żużel

West Ham United - Huddersfield Town

20:55 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Ekstraklasa po godzinach

20:00 Magazyn piłkarski

Magazyn PGNIG Superliga

21:00 Magazyn piłki ręcznej

Ekstrapaka

21:30 Magazyn piłkarski

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

22:30 Magazyn piłkarski
CBS Action
CBS Action

Zaginiony lot 4.6

19:00 Thriller, Kanada 2007

W desperacji 5.1

21:00 Film sensacyjny, USA 2005
CBS Europa
CBS Europa

Napoleon Wybuchowiec 6.6

19:15 Komediodramat, USA 2004

Bracia przyrodni 6.2

21:00 Komedia, USA 2008

Kuzyni 6.3

22:55 Komedia, USA 1989
CBS Reality
CBS Reality

Na straży amerykańskich granic

20:00 (6) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

20:30 (7) Serial dokumentalny

Nastoletni mordercy

21:00 (5) Serial dokumentalny

Ława przysięgłych: nowe spojrzenie

22:00 (5) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

I Pancho Villa we własnej osobie 6.5

20:00 Dramat obyczajowy, USA 2003

Głęboka czerwień 7.3

21:50 Horror, Włochy 1975
Cinemax 2
Cinemax 2

London Town 6.1

18:55 Film muzyczny, USA 2016

Koniec romansu 6.8

20:30 Melodramat, USA/Wielka Brytania 1999

The Knick

22:10 (5) Serial obyczajowy
CI Polsat
CI Polsat

Dowody zbrodni

20:00 (6) Serial dokumentalny

Polskie prywatne zbrodnie

21:00 (2) Serial dokumentalny

Polskie prywatne zbrodnie

21:30 (2) Serial dokumentalny

Niepodważalne dowody zbrodni

22:00 (6) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

20:00 (23) Serial komediowy

Przyjaciele

20:30 (24) Serial komediowy

Przyjaciele

21:00 (25) Serial komediowy

Przyjaciele

21:30 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:00 (17) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:30 (18) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Seks w wielkim mieście

20:00 (13) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

20:30 (14) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

21:30 (7) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

22:00 (8) Serial komediowy

Mike i Molly

22:30 (9) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Mój Juliusz Verne

20:00 Film dokumentalny

Naturalna technika

21:00 Film dokumentalny

Muzyka liczb pierwszych

22:00 Program edukacyjny

Tajemnice kolorów

22:30 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Złomowisko PL

20:00 (2) Serial dokumentalny

Nagi instynkt przetrwania: Elita

21:00 Serial dokumentalny

Złoto rzeki krokodyli

22:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Dziedzictwo starożytnego Egiptu

20:00 Serial dokumentalny

Ostatnia kryjówka bin Ladena

21:00 Film dokumentalny, USA 2012

Europa kontra Imperium Osmańskie

22:00 (1) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Obcy wewnątrz nas

20:00 Serial dokumentalny

Seks-wypadki

21:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Jak to jest zrobione?

20:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

20:30 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:30 (12) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

22:00 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

22:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Wojny magazynowe: Kanada

20:00 Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Kanada

20:30 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

21:00 (2) Serial dokumentalny

Moto-cykl

22:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

11

20:00 (51) Serial młodzieżowy

11

20:25 (56) Serial młodzieżowy

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

20:55 (3) Serial animowany

Alex i spółka

21:25 (46) Serial komediowy

Myszka Miki

21:55 (29) Serial animowany

Soy Luna

22:00 (80) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Klub przyjaciół Myszki Miki

19:45 (30) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

20:15 (4) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

20:45 (25) Serial animowany

Mała syrenka

21:15 (5) Serial animowany

Klub przyjaciół Myszki Miki

21:45 (30) Serial animowany

Pidżamersi

22:15 (17) Serial animowany

Lupdidu

22:45 (6) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Mega Spider-Man

19:45 (32) Serial animowany

Atomowy Pacyn

20:15 (6) Serial animowany

Marvel's Avengers: Secret Wars

20:30 (79) Serial animowany

Szczury laboratoryjne: Jednostka...

20:55 (5) Serial przygodowy

Główka pracuje

21:20 (6) Serial animowany

Kornisz i Fistach

21:50 (8) Serial animowany

Szczeżujski

22:15 (23) Serial dla

Strange Hill High

22:40 (8) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

19:10 (49) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

20:05 (50) Serial dokumentalny

Wielkie projekty: Nowa Zelandia

21:00 (7) Serial dokumentalny

George Clarke przedstawia...

21:50 (3) Serial dokumentalny

Kupmy sobie wyspę

22:40 Rozrywka
E!
E!

Wags z Miami

20:00 (8) Serial dokumentalny

Wags z Miami

21:00 (9) Serial dokumentalny

E! Wiadomości

22:00 Rozrywka

Nowe ciało z Khloe Kardashian

22:15 Rozrywka
Edusat
Edusat

Elipsa...

19:58 Magazyn

Targi medyczne 2013

20:09 Reportaż

Moja pasja

20:31 Magazyn

Galeria jednego...

21:23 Reportaż

X Pawilon Cytadeli Warszawskiej

21:35 Reportaż

Filmy z klasą

22:15 Magazyn filmowy
Eleven
Eleven

Serie A TIM

20:00 Magazyn piłkarski

Málaga CF - UD Las Palmas

20:55 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Nice 1. Liga Żużlowa

18:00 Żużel

1. FC Nürnberg - FC St. Pauli

20:25 Piłka nożna

Eleven Gol

22:30 Magazyn piłkarski
Eska TV
Eska TV

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

ImprESKA

20:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

17:30 Piłka nożna

Wiadomości...

20:10 Wiadomości sportowe

Rolex Grand Slam w Spruce Meadows

20:15 Jeździectwo

US Open w Nowym Jorku

21:00 Tenis

Konkurs WKKW w Burghley

22:00 Jeździectwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

17:30 Piłka nożna

Wiadomości...

20:10 Wiadomości sportowe

Rolex Grand Slam w Spruce Meadows

20:15 Jeździectwo

US Open w Nowym Jorku

21:00 Tenis

Konkurs WKKW w Burghley

22:00 Jeździectwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Vuelta a Espa?a

19:45 Kolarstwo

Wiadomości...

20:45 Wiadomości sportowe

Watts

20:50 Magazyn sportowy

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

21:00 Skoki narciarskie

Zawody w Rzymie

22:30 Łucznictwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Vuelta a Espa?a

19:45 Kolarstwo

Wiadomości...

20:45 Wiadomości sportowe

Watts

20:50 Magazyn sportowy

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

21:00 Skoki narciarskie

Zawody w Rzymie

22:30 Łucznictwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

20:00 Sporty ekstremalne

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

20:30 Sporty ekstremalne

Demetrious Johnson - Ray Borg

21:00 MMA
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

20:00 Moda

Fashion Films

20:30 Moda

Swimwear

21:00 Moda

Swimwear

21:30 Moda

Lingerie

22:00 Serial erotyczny

Lingerie

22:30 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

Alberto Machado - Carlos Morales

18:30 Boks

Fighting Rookies

20:45 MMA

Hard Knocks Fighting

22:00 MMA

Hard Knocks Fighting

22:45 MMA
FilmBox
FilmBox

Poirot

19:55 (6) Serial kryminalny

Żądze i pieniądze 4.6

21:00 Komedia kryminalna, USA/Wielka Brytania/Francja 2012
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Linia życia 4.5

19:25 Film obyczajowy, Iran 2011

Śladami Nazarina

21:00 Film dokumentalny, Hiszpania/Meksyk 2015

Nazarin

22:20 Dramat obyczajowy, Meksyk/Argentyna 1959
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Delikatność

19:15 Komedia romantyczna, Francja/Szwecja 2011

Modus

21:00 (1) Serial kryminalny

Modus

21:50 (2) Serial kryminalny

Arbitraż 6.5

22:40 Thriller, USA/Polska 2012
FilmBox Family
FilmBox Family

Mariken 6.3

19:30 Film przygodowy, Belgia/Holandia 2000

Droga do marzeń

21:00 Dramat obyczajowy, USA 1993

Modlitwa Reggiego

22:30 Dramat obyczajowy, USA 1996
FilmBox HD
FilmBox HD

Aktorki 6.2

19:15 Komediodramat, Francja 2007

Jerycho

21:00 (3) Serial obyczajowy

Jerycho

21:50 (4) Serial obyczajowy

Somewhere. Między miejscami 5.9

22:35 Komediodramat, USA 2010
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

19:35 (6) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:05 (14) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:30 (15) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:00 (16) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:30 (17) Serial komediowy

Supersamiec 6.4

22:00 Komedia, USA 2007
Fox HD
Fox HD

Kości

19:05 (16) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

20:05 (3) Serial kryminalny

Z Archiwum X

21:00 (3) Serial SF

Punkt zapalny

22:00 (10) Serial kryminalny

The Walking Dead

22:55 (13) Serial grozy
H2
H2

Starożytni kosmici

20:00 (7) Serial dokumentalny

15 lat po 11 września

21:00 Film dokumentalny, 2012
HBO
HBO

Nasz kochany Damilola 5.7

18:35 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2016

Kroniki Times Square

20:10 (1) Serial obyczajowy

Gracze

21:35 (8) Serial komediowy

Niepewne

22:05 (8) Serial komediowy

Nasza piątka 6.0

22:40 Komedia, Francja 2016
HBO 2
HBO 2

Normalnie wariat 6.1

19:15 Film biograficzny, Wielka Brytania 2017

I Saw the Light. Historia Hanka... 5.6

21:00 Film biograficzny, USA 2015
HBO 3
HBO 3

Cloverfield Lane 10 6.5

19:45 Thriller, USA 2016

Kroniki Times Square

21:30 (1) Serial obyczajowy
HISTORY
HISTORY

Świat przed 11 września

20:00 (2) Serial dokumentalny

Świat przed 11 września

22:00 (3) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

20:00 Serial kryminalny

Bill Cosby: kulisy skandalu

21:00 Serial dokumentalny

Scena zbrodni

22:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Ezo TV

20:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Równoważnia

19:55 Debata

Łódź z lotu...

20:05 Felieton

Wydarzenia

20:15 Wiadomości

Wydarzenia...

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

20:35 Pogoda

Dla prawo- i...

20:40 Program publicystyczny

Zdarzyło się...

20:50 Magazyn publicystyczny

Koniunktura

20:55 Magazyn ekonomiczny

Łódź z lotu...

21:05 Felieton

Wydarzenia...

21:15 Wiadomości

Po godzinach

21:20 Rozrywka

Sport, sport, sport

21:50 Magazyn sportowy

Wydarzenia...

22:15 Wiadomości

Równoważnia

22:20 Debata

Sport flesz

22:30 Wiadomości sportowe

Migawka

22:35 Reportaż

Podsłuchane w...

22:40 Felieton

Wydarzenia

22:45 Wiadomości
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

20:00 Wiadomości

Pogoda

20:25 Pogoda

Puls dnia...

20:30 Wiadomości

Otwarta antena

20:35 Rozrywka

Puls dnia - serwis informacyjny

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Puls dnia...

21:30 Wiadomości

Serwis...

21:35 Magazyn

Sport

21:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

21:50 Magazyn

Qulturalny...

21:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:20 Pogoda

Serwis...

22:25 Magazyn

Puls dnia...

22:30 Wiadomości

Na zdrowie

22:35 Magazyn medyczny

Pogoda

22:50 Pogoda

Qulturalny...

22:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Autor widmo 7.2

20:00 Thriller, Wielka Brytania/Francja/Niemcy 2010

Komornik 7.3

22:40 Dramat obyczajowy, Polska 2005
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Kochamy lata 80!

20:00 Program muzyczny

Kochamy lata 90!

21:00 Program muzyczny

Młoda Polska

22:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Mała...

19:55 Magazyn kulinarny

Anthony Bourdain - miejsca nieznane

20:05 (1) Serial dokumentalny

Foodie w wielkim mieście

21:00 Magazyn poradnikowy

cook news

21:50 Magazyn

Bracia Roca w hołdzie tradycji

22:00 Film dokumentalny, Hiszpania 2015
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Lalaloopsy

19:50 (2) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:10 (2) Serial animowany

Molang

20:35 (21) Serial animowany

Molang

20:37 (22) Serial animowany

Bing

20:40 (78) Serial animowany

Bing

20:45 (1) Serial animowany

Kołysanka

20:55 Piosenki

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Taki lajf

20:00 Rozrywka

Ex na plaży

21:00 Rozrywka

Ex na plaży

21:30 Rozrywka

Warsaw Shore Summer Camp 3

22:00 Reality show
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

20:00 (4) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

21:00 Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

22:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

20:00 (4) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

21:00 Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

22:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (1) Serial dokumentalny

Węże w mieście

21:00 Serial dokumentalny

Głowomłot: tajemnice giganta

22:00 Film dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (1) Serial dokumentalny

Węże w mieście

21:00 Serial dokumentalny

Głowomłot: tajemnice giganta

22:00 Film dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Moja restauracja w Indiach

20:00 (1) Serial dokumentalny

Moja restauracja w Indiach

20:30 (2) Serial dokumentalny

Najlepsi kucharze świata

21:00 (1) Serial dokumentalny

Najlepsi kucharze świata

21:30 (2) Serial dokumentalny

Najsmaczniejsze miasta świata

22:00 (7) Serial dokumentalny

Najsmaczniejsze miasta świata

22:30 (8) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Dzień, w...

20:00 (13) Serial dla

Dzień, w...

20:05 (14) Serial dla

Małe...

20:10 (9) Serial animowany

Dora i przyjaciele

20:25 (8) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

20:50 (7) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

21:15 (8) Serial animowany

Małe...

21:40 (14) Serial animowany

Małe...

21:50 (15) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

22:05 (16) Serial animowany

Umizoomi

22:25 (15) Serial animowany

Max i Ruby

22:50 (14) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Szkolny poradnik przetrwania

19:35 (1) Serial komediowy

Jestem Franky

20:05 (43) Serial przygodowy

iCarly

20:35 (19) Serial młodzieżowy

iCarly

20:55 (21) Serial młodzieżowy

iCarly

21:25 (22) Serial młodzieżowy

Sam&Cat

21:55 (13) Serial komediowy

Sam&Cat

22:25 (15) Serial komediowy

Hotel 13

22:55 (66) Serial młodzieżowy
nSPORT
nSPORT

Magazyn Ligi Europy UEFA

20:00 Magazyn piłkarski

Ekstraklasa po godzinach

21:00 Magazyn piłkarski

Magazyn PGNIG Superliga

22:00 Magazyn piłki ręcznej

Czarny charakter

22:30 Magazyn żużlowy
Paramount
Paramount

Zabić wspomnienia 7.5

19:25 Dramat obyczajowy, USA 2007

Raport mniejszości 7.4

22:10 Film SF, USA 2002
Planete+ HD
Planete+ HD

Świat Jamy'ego

20:00 (10) Serial dokumentalny

Heraklejon - legendarne zatopione miasto

21:00 Film dokumentalny, Niemcy 2012

Krypta św. Michała - podróż do...

22:00 Film dokumentalny, Austria 2014
Polonia 1
Polonia 1

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

20:50 (22) Serial SF

Gipsy Kings

21:55 Koncert

Nieźle...

22:30 Rozrywka
Polo TV
Polo TV

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

Top Star Exclusive

20:02 Magazyn muzyczny

Dance w Polo tv

21:42 Program muzyczny

Przeboje na...

22:15 Magazyn muzyczny

Prognoza pogody

22:30 Pogoda

Przeboje na czasie

22:40 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Świat według Kiepskich

19:30 (361) Serial komediowy

Opolska Noc Kabaretowa 2017

20:05 Kabaret i satyra
Polsat 2
Polsat 2

Gliniarze

19:00 (36) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

20:05 Wiadomości

Trudne sprawy

20:45 (547) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

21:45 (487) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

22:50 (384) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

20:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

21:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

22:00 Magazyn
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Zdrady

20:00 (42) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital dziecięcy

21:00 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Poprawki skalpelem

22:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Bitwa pod Wiedniem 2.7

18:25 Dramat historyczny

Niewygodna prawda 7.4

21:00 Film sensacyjny, Niemcy/USA/Kanada 2010
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Przedszkolaki

20:00 (11) Serial dla

Tropiciele zagadek

20:05 (13) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:35 (13) Serial animowany

Dinopociąg

21:00 (14) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

21:30 (13) Serial animowany

Ranger Rob

22:00 (27) Serial animowany

Ranger Rob

22:10 (28) Serial animowany

To Timmy

22:25 (21) Serial animowany

To Timmy

22:35 (22) Serial animowany

Noksu

22:50 (21) Serial animowany

Noksu

22:55 (22) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Tak czy nie

20:00 Program publicystyczny

Informacje

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Informacje

21:30 Wiadomości

Wydarzenia

22:00 Wiadomości
Polsat Play
Polsat Play

Hardkorowy lombard

20:00 Rozrywka

Broń, która zmieniła losy II wojny...

20:30 (3) Serial dokumentalny

Broń, która zmieniła losy II wojny...

21:00 (4) Serial dokumentalny

Skarby III Rzeszy

21:35 (18) Serial dokumentalny

Tajna historia XX wieku

22:00 Program historyczny

Śmierć na 1000 sposobów

22:30 (7) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Krzysztof Zimnoch - Joey Abell

19:10 Boks

Magazyn Nice 1. Ligi

20:30 Magazyn piłkarski

Gala boksu zawodowego

22:00 Boks
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Magazyn ligi holenderskiej

20:00 Magazyn piłkarski

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

20:30 Żużel

AFC Ajax - PEC Zwolle

22:40 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Krzysztof Zimnoch - Joey Abell

19:10 Boks

Magazyn Nice 1. Ligi

20:30 Magazyn piłkarski

Gala boksu zawodowego

22:00 Boks
Polsat Sport News
Polsat Sport News

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

19:07 Piłka nożna

Liga ukraińska

21:00 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

20:00 (1) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

20:25 (2) Serial dokumentalny

Wędkarskie pojedynki

21:00 (1) Serial dokumentalny

Wędkarskie pojedynki

22:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zakazana historia

20:00 (2) Serial dokumentalny

Od wojny światowej do zimnej wojny

21:00 (1) Serial dokumentalny

Słynne okręty

22:10 (5) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja

Pogoda dla...

20:08 Pogoda

Kultura w Radiowej Jedynce

20:14 Audycja

Wiadomości

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:06 Pogoda

Reportaż

21:14 Audycja

Naukowy zawrót głowy

21:37 Audycja

Wiadomości

22:00 Wiadomości

Polska i świat

22:05 Audycja

Pogoda

22:06 Pogoda

Magazyn...

22:25 Audycja

Kronika sportowa

22:37 Audycja
PR 2
PR 2

Letni Festiwal Muzyczny

19:30 Koncert

Retrospekcje

21:00 Audycja

Jazz piano forte

22:00 Audycja

Sztuka...

22:55 Audycja
PR 3
PR 3

Gh+

19:00 Audycja

Powieść w...

20:50 Powieść w odcinkach

Klub Trójki

21:00 Audycja

Manniak po ciemku

22:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Agenci NCIS

20:00 (21) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

21:00 (117) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 (118) Serial kryminalny
Radio ZET
Radio ZET

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja

Twoje Przeboje w Radiu ZET

21:00 Blok muzyczno-publicystyczny

100 podróży w czasie

22:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny

Największe przeboje

22:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Poplista notowanie

19:45 Audycja

Poplista po godzinach

20:20 Audycja

Dobry wieczór

21:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Krąg miłości

19:55 (6) Serial obyczajowy

Nauczyciel

21:00 (3) Serial komediowy

Nauczyciel

22:00 (4) Serial komediowy
Scifi Universal
Scifi Universal

Wrogie niebo

20:00 (3) Serial SF

Gwiezdne wrota

21:00 (12) Serial SF

Fala ognia 3.1

22:00 Film SF, USA/Kanada 2014
Sport Klub
Sport Klub

Puchar Webera w Barnsley

18:00 Kręgle
Stars.TV
Stars.TV

Top 10 artysta

20:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

21:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

22:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Maria Antonina 6.5

20:00 Dramat historyczny

Skazany na bluesa 7.5

22:40 Film biograficzny, Polska 2005
Sundance TV
Sundance TV

Wspaniali bracia Baker 6.8

18:20 Film obyczajowy, USA 1989

Tragedie Niny 7.3

20:10 Komedia, Izrael 2003

Do korzeni

22:00 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2008
Superstacja
Superstacja

Rozmowa dnia

19:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

20:15 Magazyn

Nie ma żartów

20:45 Talk show

Informacje dnia, pogoda i sport

21:15 Magazyn

Krzywe zwierciadło

21:45 Talk show

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Jamie Mamacki

19:55 (12) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

20:15 Serial animowany

Nasze zwierzaki

20:35 Rozrywka

Radiowęzeł 13...

20:45 (7) Serial młodzieżowy

Radiowęzeł po...

20:55 (20) Serial młodzieżowy

Akademia tańca

21:00 (7) Serial młodzieżowy

Przygody Kota w butach

21:20 (5) Serial animowany

Baranek Shaun

21:40 (13) Serial animowany

Baranek Shaun

21:45 (14) Serial animowany

Titeuf

21:50 (4) Serial animowany

Titeuf

22:00 (7) Serial animowany

Triki Tiki

22:25 Program dla dzieci

Triki Tiki

22:30 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:45 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:50 Program dla dzieci
Tele 5
Tele 5

Martwi i gnijący

20:00 Horror, 2002

Królowa miecza

21:30 (18) Serial przygodowy

Nieźle kliknięci

22:45 Rozrywka
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

20:00 Serial dokumentalny

Dr Christian i wstydliwe choroby

20:30 (2) Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi - dalsze losy

21:30 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny

Agenci NCIS

20:05 Serial kryminalny

Ostatni okręt

21:00 Serial SF

Ostatni okręt

21:55 Serial SF

4 Blocks

22:50 Serial obyczajowy
Travel Channel
Travel Channel

Poszukiwacze kamieni szlachetnych

20:00 Turystyka

Zaklinaczki aligatorów

21:00 Turystyka

Zaklinaczki aligatorów

21:30 Turystyka

Zwarty i gotowy

21:55 Turystyka

Zwarty i gotowy

22:25 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

22:55 Turystyka
TTV
TTV

Express

19:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

20:05 Pogoda

Uwaga! po Uwadze

20:10 Cykl reportaży

Świat bez fikcji

21:15 (1) Serial dokumentalny

Express

21:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

21:57 Pogoda

Gogglebox. Przed telewizorem

22:00 Rozrywka

DeFacto

22:45 Magazyn informacyjny
TV6
TV6

Galileo

20:00 Program popularnonaukowy

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

21:00 (127) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

22:00 (128) Serial kryminalny
TV.DISCO
TV.DISCO

Electronic Beats

20:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na imprezę

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Uwaga!

19:50 Magazyn reporterów

Doradca smaku

20:10 Magazyn kulinarny

Na Wspólnej

20:15 (2544) Serial obyczajowy

Milionerzy

20:55 Teleturniej

Druga szansa

21:30 (1) Serial obyczajowy

Ślub od pierwszego wejrzenia

22:30 (1) Serial dokumentalny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty z zagranicy

19:55 Wiadomości

24 godziny

21:00 Magazyn informacyjny

Dzień na BiS

21:50 Magazyn informacyjny

Fakty z zagranicy

22:57 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Kropka nad i

20:00 Program publicystyczny

Czarno na białym

20:35 Magazyn informacyjny

Polska i świat

21:20 Magazyn informacyjny

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny
TVN 7
TVN 7

Płonąca pułapka 7.2

20:00 Dramat obyczajowy, USA 2004

Lista klientów

22:25 (7) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Miasto zła

20:00 (7) Serial kryminalny

Czas patriotów 7.3

21:00 Film sensacyjny, USA 1992
TVN Style
TVN Style

Afera fryzjera

19:55 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

20:40 Magazyn

Klinika marzeń

21:25 Reality show

Pani gadżet

21:55 Magazyn poradnikowy

W roli głównej

22:25 Rozmowa

Mistrzowskie cięcie

22:55 Rozrywka
TVN Turbo
TVN Turbo

Będzie pan zadowolony

19:45 Rozrywka

Baba za kółkiem

20:15 Rozrywka

Kolekcjonerzy aut

20:45 Magazyn motoryzacyjny

Wojny samochodowe

21:15 Rozrywka

Raport Turbo

22:00 Magazyn motoryzacyjny

101 napraw

22:15 Magazyn motoryzacyjny

Nowy gadżet

22:45 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Kronika CCC

20:05 Magazyn sportowy

Pogoda

20:10 Pogoda

Norymberga

20:25 Spektakl teatralny

Goldfinger 7.4

21:55 Film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 1964
TVP 2
TVP 2

Barwy szczęścia

19:30 (1694) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

20:05 (1695) Serial obyczajowy

Kulisy serialu...

20:40 (4) Serial dokumentalny

M jak miłość

20:50 (1311) Serial obyczajowy

Kulisy serialu...

21:40 Film dokumentalny, Polska 2017

Bake off - Ale ciacho!

21:50 Rozrywka

Bake off - Ale przepis

22:55 Magazyn kulinarny
TVP Białystok
TVP Białystok

Szlakiem Kolberga

19:50 Reportaż

Mazowiecki globtroter

20:15 Magazyn

Warto tam...

20:40 Magazyn

Tędy w trendy

20:45 Magazyn

Przystanek...

20:55 Magazyn

Magazyn Łomżyński

21:05 Magazyn regionalny

Obiektyw

21:30 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

21:50 Pogoda

Warto tam...

21:55 Magazyn
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Reportaż

20:00 Reportaż

Reportaż

20:30 Reportaż

Pogoda

20:56 Pogoda

Reportaż

21:00 Reportaż

Forum Panoramy

21:15 Program publicystyczny

Panorama

21:30 Wiadomości

Panorama, sport

21:50 Wiadomości

Pogoda

21:57 Pogoda
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

19:55 (24) Serial komediowy

Rodzinka.pl

20:25 (25) Serial komediowy

Makłowicz w podróży

20:55 Magazyn kulinarny

Dziewczyny ze Lwowa

21:35 (14) Serial obyczajowy

Rolnik szuka żony

22:35 Reality show
TVP Historia
TVP Historia

Sensacje XX wieku

19:25 Program historyczny

Było, nie minęło - kronika...

20:20 Program historyczny

Z miłości do brata. Na ruinach WTC

20:50 Film dokumentalny, Kanada 2016

Wojenne dziewczyny

22:00 (9) Serial wojenny
TVP INFO
TVP INFO

Gość...

19:57 Magazyn

Minęła 20-ta

20:12 Program publicystyczny

Nie da się ukryć

21:00 Magazyn

Info wieczór

21:28 Magazyn

Studio Lotto

21:40 Losowanie totolotka

W tyle wizji

21:49 Magazyn

Info wieczór

22:24 Magazyn

W tyle wizji

22:30 Magazyn
TVP Katowice
TVP Katowice

Kronika regionu

19:10 Cykl reportaży

Optyka polityka

20:01 Magazyn

Pogoda

20:55 Pogoda

Kwadrans w...

21:00 Magazyn

Nasze Beskidy

21:15 Magazyn

Aktualności...

21:30 Wiadomości

Wieczorny...

21:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

20:00 Program reklamowy

Więcej sportu

20:32 Magazyn sportowy

Pogoda

20:55 Pogoda

Działo się w...

20:58 Magazyn

Raport pogodowy

21:01 Pogoda

Podróże z...

21:03 Program krajoznawczy

Sabałowe...

21:15 Reportaż

Kronika

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:46 Pogoda
TVP Kultura
TVP Kultura

Informacje kulturalne

20:00 Wiadomości

Depresja mon amour 7.2

20:20 Film dokumentalny, Polska 2007

Którędy po...

21:30 Program publicystyczny

Videofan

21:35 Program studyjny

Antygona w Nowym Jorku

22:05 Spektakl teatralny
TVP Lublin
TVP Lublin

Magazyn sportowy

19:32 Magazyn sportowy

Magazyn...

20:01 Magazyn reporterów

Made in...

20:15 Magazyn

Zaułki historii

20:30 Program historyczny

Było, nie minęło - kronika...

21:00 Program historyczny

Panorama Lubelska - wydanie wieczorne

21:30 Wiadomości

Prognoza pogody

21:51 Pogoda
TVP Łódź
TVP Łódź

Agroexpress

19:45 Magazyn rolniczy

Łódzkie...

20:01 Wiadomości

Sport

20:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:26 Pogoda

Mazowiecki globtroter

20:29 Magazyn

Czytanie Puszczy

20:51 Program krajoznawczy

Rozmowa dnia

21:15 Program publicystyczny

Łódzkie...

21:30 Wiadomości

Sport

21:49 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:56 Pogoda
TVP Polonia
TVP Polonia

Wiadomości

20:00 Wiadomości

Sport

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:40 Pogoda

O mnie się nie martw

20:45 (54) Serial komediowy

Przepis dnia

21:35 Magazyn kulinarny

Polonia 24

21:45 Magazyn

Rozmowa Polonii

22:05 Program publicystyczny

Halo Polonia

22:20 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji

Dziennik regionów

22:00 Magazyn

Echa dnia

22:20 Program publicystyczny

Pogoda

22:40 Pogoda

Reportaż

22:45 Reportaż
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Święta wojna

19:35 (327) Serial komediowy

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

20:15 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

21:15 Kabaret i satyra

The Voice of Poland

22:10 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

19:25 (19) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

20:20 (19) Telenowela

Ranczo

21:20 (43) Serial obyczajowy

Ranczo

22:20 (44) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice

18:20 Hokej na lodzie

4-4-2

20:55 Magazyn piłkarski

4-4-2

21:25 Magazyn piłkarski

Dream Teams

21:55 Magazyn sportowy

Sportowy wieczór

22:30 Wiadomości sportowe
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

19:13 Reportaż

Polska z...

20:02 Program edukacyjny

Pogoda

20:07 Pogoda

Zrób to ze smakiem

20:11 Magazyn

Pasmo zdarzeń

20:48 Cykl reportaży

Rozmowa Faktów

21:15 Program publicystyczny

Fakty - wydanie...

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:47 Pogoda

Fakty Retro

21:50 Magazyn

Kamera faktów

21:56 Magazyn
TV 4
TV 4

Sprawiedliwi - wydział kryminalny

20:00 (108) Serial kryminalny

Śmierć na 1000 sposobów

21:00 (9) Serial dokumentalny

Śmierć na 1000 sposobów

21:30 (10) Serial dokumentalny

Galileo

22:00 Program popularnonaukowy
TV Puls
TV Puls

Underworld: Ewolucja 7.2

20:00 Horror, USA 2006

Siła rażenia 4.8

22:10 Film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Rumunia 2006
TV Silesia
TV Silesia

Silesia flesz, pogoda

20:00 Wiadomości

Szpital na peryferiach

20:20 Serial obyczajowy

Don Matteo

21:30 Serial kryminalny

Silesia flesz, pogoda

22:45 Wiadomości
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

19:30 (10) Serial kryminalny

Nowe gliny

20:25 (11) Serial kryminalny

Stalker

21:20 (1) Serial kryminalny

Bosch

22:15 (3) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

20:00 Program muzyczny

VIVA Dance Mix

22:00 Program muzyczny
WP
WP

Seks, wpadki

20:00 Program dokumentalny

Seks, wpadki

21:00 Program dokumentalny

Mistrzowie kabaretu

22:00 Kabaret i satyra

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

22:30 Kabaret i satyra