wtorek 12.09.2017

Kanał 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30
AXN WHITE
AXN WHITE

Mroczne zagadki Los Angeles

02:55 (5) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

Tragedie Niny 7.3

04:15 Komedia, Izrael 2003
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

04:20 Western, USA 1959
13 ulica
13 ulica

Napisała: morderstwo

06:00 (3) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

07:00 (4) Serial kryminalny

Panna Marple

08:00 (3) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji

Wiem, kim jesteś

08:00 (3) Serial kryminalny
AMC
AMC

Jastrzębie 7.2

06:00 Komediodramat, Wielka Brytania 1988

Niech żyje soul

08:00 Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (7) Serial dokumentalny

Zaklinacz lwów

07:30 (4) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

08:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Awantura o kasę

07:00 Teleturniej

Pierwsza miłość

08:00 (2517) Serial obyczajowy

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny
AXN
AXN

Nowe gliny

06:10 (4) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:10 (5) Serial kryminalny

CSI: Cyber

08:10 (1) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

06:05 (6) Serial fantastyczny

Skorpion

07:00 (11) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

07:55 (5) Serial przygodowy

Agenci NCIS

08:55 (9) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

06:10 (4) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:10 (5) Serial kryminalny

CSI: Cyber

08:10 (1) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

06:15 (1) Serial kryminalny

Rex Special Unit

07:15 (2) Serial kryminalny

Medium

08:15 (15) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Zabójcze nagrania

06:00 (30) Serial dokumentalny

Trud, brud i demolka

07:00 (7) Serial dokumentalny

Top Gear: Top 41

08:00 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

06:00 (44) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (20) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:55 (18) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (37) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (9) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (13) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

07:55 Magazyn dziecięcy

Kucharz duży, kucharz mały

08:15 Magazyn dziecięcy

Zagadkoboty

08:40 Program dla dzieci

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (24) Serial animowany
BBC Earth
BBC Earth

Szpiedzy wśród zwierząt

06:00 (4) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

07:00 (7) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

07:30 (8) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

08:00 (21) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

08:30 (22) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Planeta ludzi...

06:00 (1) Serial dokumentalny

Planeta ludzi...

06:10 (2) Serial dokumentalny

Planeta ludzi...

06:20 (3) Serial dokumentalny

Planeta ludzi...

06:30 (4) Serial dokumentalny

Prawnicy

06:40 (6) Serial obyczajowy

Nowe triki

07:35 (1) Serial kryminalny

Ojciec Brown

08:25 (9) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Cena smaku

06:00 Magazyn kulinarny

Graham Norton Show

06:55 Talk show

Wielkie brytyjskie wypieki

07:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Mój rycerz i ja

06:55 Serial animowany

Koko Smoko

07:25 Serial dla dzieci

Koko Smoko

07:35 Serial dla dzieci

Jaś Fasola

07:50 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:20 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 5.2

06:15 Film SF, USA 2016

Historie miłosne 7.2

08:15 Dramat obyczajowy, Polska 1997
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Podwodne cuda Afryki

06:00 (1) Serial dokumentalny

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:10 Rozrywka

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 5.2

07:15 Film SF, USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Wynalazcy przyszłości

06:00 (4) Serial dokumentalny

Birdmen - ekstremalny lot

06:45 (3) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy

Nie przegap

08:10 Zapowiedź programu

Życie na podium

08:20 (6) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Łapu-Capu Extra

06:00 Rozrywka

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:30 (6) Serial animowany

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:55 (7) Serial animowany

Przygody tańczącego psiaka

07:20 Komedia

Nie przegap

08:50 Zapowiedź programu
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Subtelność 6.2

06:00 Dramat kryminalny, Francja 2015

Nie przegap

07:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:45 Rozrywka

Fly Alone 5.0

07:55 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Romans na godziny 6.4

08:10 Komedia romantyczna, USA 2014
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Dunder 5.0

06:15 Film krótkometrażowy, 2016

Zabójcza broń

06:30 (13) Serial kryminalny

Zabójcza broń

07:15 (14) Serial kryminalny

Aktualności filmowe+

08:00 Magazyn

Medyceusze - władcy Florencji

08:30 (1) Serial historyczny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Magazyn PGNIG Superliga

06:00 Magazyn piłki ręcznej

Stoke City - Manchester United

06:30 Piłka nożna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik...

08:30 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Ekstraklasa po godzinach

06:00 Magazyn piłkarski

Ekstrapaka

07:05 Magazyn piłkarski

Sport News+

08:00 Wiadomości sportowe

Sport+

08:15 Magazyn sportowy
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

06:00 (11) Serial komediowy

Doktor Becker

06:30 (12) Serial komediowy

Detektyw w sutannie

07:00 (3) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (4) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Lista klientów

06:00 (13) Serial obyczajowy

Lista klientów

06:55 (14) Serial obyczajowy

Królowa Śniegu

07:50 Baśń filmowa, USA/Wielka Brytania/Kanada 2002
CBS Reality
CBS Reality

Piraci drogowi

06:00 (2) Serial dokumentalny

Piraci drogowi

06:30 (3) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:00 (2045) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:30 (2046) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:00 (2047) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:30 (2048) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Szybki zmierzch 6.5

06:00 Dramat obyczajowy, USA 1967

Historia miłosna 7.0

08:25 Dramat obyczajowy, Włochy 2000
Cinemax 2
Cinemax 2

Salomé 7.2

06:00 Dramat obyczajowy, Hiszpania 2002

Podskórnie

07:25 Film krótkometrażowy, Francja 2015

Okaleczone 6.1

07:45 Dramat psychologiczny, Japonia/Francja 2016
CI Polsat
CI Polsat

Paula Zahn: szokująca prawda

06:00 (15) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

07:00 (16) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

08:00 (3) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Pingwiny z Madagaskaru

06:00 (20) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

06:30 (21) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

07:00 (7) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:30 (8) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:00 (9) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:30 (10) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Frasier

06:00 (23) Serial komediowy

Frasier

06:30 (24) Serial komediowy

Niania

07:00 (7) Serial komediowy

Niania

07:30 (8) Serial komediowy

Cudowne lata

08:00 (15) Serial obyczajowy

Cudowne lata

08:30 (16) Serial obyczajowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Była sobie Ziemia

06:00 Serial animowany

Magija

06:30 Program dla dzieci

Magija

06:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

07:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

07:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

07:30 Program edukacyjny

Sportowe...

07:45 Program edukacyjny

Wymyśl to!

08:00 Program dla dzieci

Nauka na maksa

08:30 Program edukacyjny

Przedziwna nauka

08:55 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Dom na Alasce

06:00 Serial dokumentalny

Dom na Alasce

06:30 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

07:00 (9) Serial dokumentalny

Walki robotów

08:00 (6) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Broń doskonała

06:00 Serial dokumentalny

Samochody - klasyka gatunku

06:50 Serial dokumentalny

Łowcy staroci

07:15 (9) Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

08:05 (3) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Drugie życie wiejskich posiadłości

06:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

07:40 Serial dokumentalny

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

08:30 Real tv
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:25 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

06:50 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

07:15 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

07:40 (4) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

08:05 (17) Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Kraksa TV

06:00 (8) Serial dokumentalny

Kraksa TV

06:25 (9) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

06:50 Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:20 (1) Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:45 (2) Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:10 Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:35 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Lolirock

06:00 (35) Serial animowany

Star Darlings...

06:25 (21) Serial animowany

Falsyfikot

06:30 (8) Serial animowany

Cracke

06:55 (27) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

07:00 (6) Serial animowany

The ZhuZhus

07:25 (9) Serial animowany

H2O - wystarczy kropla

07:50 (13) Serial młodzieżowy

H2O - wystarczy kropla

08:20 (14) Serial młodzieżowy

Star Butterfly kontra siły zła

08:50 (20) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Jej Wysokość Zosia

06:00 (35) Serial animowany

Lwia straż

06:30 (13) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (5) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (26) Serial animowany

Pidżamersi

08:00 (18) Serial animowany

Miles z przyszłości

08:30 (51) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

06:00 (9) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (13) Serial animowany

Myszka Miki

06:50 (48) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

06:55 (13) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:20 (14) Serial animowany

Atomowy Pacyn

07:45 (13) Serial animowany

Atomowy Pacyn

08:10 (14) Serial animowany

Penn Zero: Bohater na pół etatu

08:35 (14) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

06:00 Lifestyle

Daleko od miasta

06:30 (8) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

07:00 Program reklamowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

07:30 Magazyn poradnikowy

Ucieczka na wieś

08:00 (44) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

08:50 (45) Serial dokumentalny
E!
E!

Świat Mariah

06:00 (8) Serial dokumentalny

E! Wiadomości

07:00 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

07:15 Rozrywka

E! Wiadomości

07:45 Rozrywka

Klub drugich żon

08:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

EuroLab 2014

06:45 Program edukacyjny

English Off Course

07:00 Program edukacyjny

Galeria jednego...

07:38 Reportaż

British Council

07:50 Magazyn

Podróże z...

07:59 Magazyn

British Council

08:01 Magazyn

Park...

08:10 Reportaż

Od A do Z

08:21 Magazyn

Klub Backpackera

08:26 Program edukacyjny

Klub Backpackera

08:52 Program edukacyjny
Eleven
Eleven

Olympique Marsylia - Stade Rennais

05:00 Piłka nożna

Holandia 1974

07:00 Piłka nożna

Seedorf

07:30 Piłka nożna

ZSRR - USA

08:00 Koszykówka

USA - ZSRR

08:30 Hokej na lodzie
Eleven Sports
Eleven Sports

FC Barcelona - RCD Espanyol

05:00 Piłka nożna

Messi

07:00 Piłka nożna

Elite League

07:30 Żużel
Eska TV
Eska TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny

Dzień dobry

08:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

05:00 Skoki narciarskie

Chicago Fire - New York Red Bulls

06:30 Piłka nożna

US Open w Nowym Jorku

07:30 Tenis

Vuelta a Espa?a

08:30 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

05:00 Skoki narciarskie

Chicago Fire - New York Red Bulls

06:30 Piłka nożna

US Open w Nowym Jorku

07:30 Tenis

Vuelta a Espa?a

08:30 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

05:45 Sporty motorowe. Superbikes

Vuelta a Espa?a

06:15 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

07:15 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

05:45 Sporty motorowe. Superbikes

Vuelta a Espa?a

06:15 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

07:15 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

06:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

06:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

07:00 MMA

Freeride World Tour 2016

08:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

08:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

06:00 Moda

Swimwear

06:30 Moda

Swimwear

07:00 Moda

Swimwear

07:30 Moda

Fashion Films

08:00 Moda

Fashion Films

08:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA
FilmBox
FilmBox

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie 6.4

05:55 Film animowany, Francja 2007

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

Tajemnicza kobieta: Tajemniczy weekend 6.3

08:05 Film kryminalny, USA 2005
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Ślady na śniegu 6.2

06:00 Film dokumentalny, Rosja 2014

Rozdroże 7.5

07:10 Film dokumentalny, Białoruś 2014

Brzemię przeszłości 6.7

08:20 Dramat obyczajowy, Włochy 2002
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Agora

05:45 Film przygodowy, Hiszpania/Malta 2009

Dziewczynka

07:50 Dramat obyczajowy, Szwecja 2009
FilmBox Family
FilmBox Family

Eryk w krainie owadów 5.1

06:40 Film przygodowy, Belgia/Holandia 2004

Toni, poszukiwacz złota

08:20 Film przygodowy, Niemcy 2007
FilmBox HD
FilmBox HD

Przerwa w nadawaniu

05:30 Przerwa w emisji

Rytmy Bollywood 5.0

06:20 Komedia, USA 2009

George i Fanchette

08:10 Dramat obyczajowy, Francja 2010
FOX Comedy
FOX Comedy

M.A.S.H.

05:40 (10) Serial komediowy

M.A.S.H.

06:10 (11) Serial komediowy

Hoży doktorzy

06:40 (1) Serial komediowy

Hoży doktorzy

07:05 (2) Serial komediowy

Czarno to widzę

07:35 (22) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:05 (23) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:35 (24) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Grey's Anatomy: Chirurdzy

06:00 (20) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (1) Serial obyczajowy

Dr House

07:50 (2) Serial obyczajowy

Kości

08:50 (14) Serial kryminalny
H2
H2

Starcie wojowników

06:00 (15) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

07:00 (5) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

08:00 (7) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Cuda z nieba 7.4

06:00 Dramat obyczajowy, USA 2016

Mała Syrenka: Powrót do morza

07:50 Film animowany, USA 2000
HBO 2
HBO 2

Po prostu być 5.9

06:00 Komediodramat, USA 2016

Narodzenie 6.9

07:25 Dramat obyczajowy, USA 2006
HBO 3
HBO 3

Zabójczyni 5.6

06:00 Dramat historyczny

Wszystko za życie 7.9

07:45 Film obyczajowy, USA 2007
HISTORY
HISTORY

Piąty bieg

06:00 (1) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

07:00 (33) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

07:30 (34) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:00 (7) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:30 (14) Serial dokumentalny
ID
ID

Medium z Long Island

06:00 Serial dokumentalny

Mroczne sekrety małżeńskie

06:25 Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

06:50 Serial dokumentalny

Zaginieni

07:40 Serial dokumentalny

Detektyw do zadań specjalnych

08:30 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Disco karaoke

06:00 Program muzyczny

Disco budzik

07:00 Program muzyczny

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:20 Magazyn

Magazyn...

06:25 Magazyn

Otwarta antena

06:30 Rozrywka

Masz prawo

06:50 Magazyn

Poranek WTK

06:55 Magazyn

Serwis...

07:10 Magazyn

Pogoda

07:15 Pogoda

Serwis...

07:20 Magazyn

Qulturalny...

07:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

07:30 Magazyn

Sport

07:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

07:55 Magazyn

Poranne...

08:00 Magazyn

Serwis...

08:10 Magazyn

Pogoda

08:15 Pogoda

Serwis...

08:20 Magazyn

Qulturalny...

08:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

08:30 Magazyn

Sport

08:40 Wiadomości sportowe
Kino Polska
Kino Polska

Popielec

05:55 (6) Serial obyczajowy

Klub profesora Tutki

07:10 (6) Serial obyczajowy

TV Okazje

07:30 Program reklamowy

Popielec

08:45 (7) Serial obyczajowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Dzień dobry, kocham Cię!

06:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak w sezonie

06:00 Magazyn kulinarny

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

Be Active. Ewa Chodakowska

07:00 Lifestyle

Telesprzedaż

07:30 Program reklamowy

Czy na pewno umiesz gotować?

08:00 Reality show

Jakubiak - z miłości do lokalności

08:30 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:01 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:02 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:07 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:10 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (3) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (4) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (14) Serial animowany

Wissper

06:40 (27) Serial animowany

Wissper

06:45 (28) Serial animowany

Piratka i...

06:55 (12) Serial animowany

Piratka i...

07:05 (13) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (15) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (16) Serial animowany

Bing

07:45 (2) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (41) Serial animowany

Trojaczki

08:00 (42) Serial animowany

Oktonauci

08:10 (13) Serial animowany

Oktonauci

08:20 (14) Serial animowany

Astrozwierzaki

08:35 (6) Serial animowany

Strażak Sam

08:50 (6) Serial dla
MTV
MTV

Operacja: Stylówa - edycja polska

06:00 Rozrywka

Operacja: Stylówa - edycja polska

06:30 Rozrywka

Catfish

07:00 Rozrywka

Dopasowani

08:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

06:00 (9) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 (10) Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

06:00 (9) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 (10) Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Lwy: nowy początek

06:00 Film dokumentalny, 2017

Polowanie na wodne potwory

07:00 (2) Serial dokumentalny

Węże w mieście

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Lwy: nowy początek

06:00 Film dokumentalny, 2017

Polowanie na wodne potwory

07:00 (2) Serial dokumentalny

Węże w mieście

08:00 Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zaklinacz psów

06:00 (3) Serial dokumentalny

Zaklinacz psów

07:00 (4) Serial dokumentalny

Darren McMullen wśród outsiderów

08:00 (3) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Max i Ruby

06:00 (15) Serial animowany

Małe...

06:05 (10) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:20 (16) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:45 (2) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (2) Serial animowany

Rycerka Nella

07:30 (12) Serial animowany

Shimmer i Shine

07:55 (18) Serial animowany

Psi patrol

08:20 (26) Serial animowany

Rafcio Śrubka

08:35 (16) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (18) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

06:00 (15) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:25 (11) Serial animowany

Rycerka Nella

06:55 (2) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

07:05 (20) Serial animowany

Alvinnn!!! I...

07:25 (1) Serial animowany

Harmidom

07:40 (12) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

08:10 (7) Serial animowany

Psi patrol

08:40 (7) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

06:00 Piłka nożna

Magazyn PGNIG Superliga

08:30 Magazyn piłki ręcznej
Paramount
Paramount

Złodziej w hotelu 7.0

05:55 Komedia kryminalna, USA 1955

Nie jesteśmy aniołami 7.3

08:15 Komedia, USA 1955
Planete+ HD
Planete+ HD

Naturalnie Polska

06:45 (3) Serial dokumentalny

Naturalnie Polska

07:15 (4) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

07:45 (5) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

08:15 (6) Serial dokumentalny

Wyjaśnić niewyjaśnione

08:45 (3) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Yattaman

06:05 (50) Serial animowany

Rozgrywki z wyższych sfer

06:25 (118) Telenowela

Celeste

06:50 (39) Telenowela

Magiczna TV

07:35 Rozrywka

Telezakupy

08:50 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

07:05 Program muzyczny

Hit dnia

08:00 Program muzyczny

Najlepsze z najlepszych

08:05 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Trudne sprawy

08:00 (249) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Dzień, który zmienił moje życie

06:00 (97) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

07:00 (81) Serial fabularno-dokumentalny

Awantura o kasę

08:00 Teleturniej
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

08:00 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Aleja sław

06:00 Rozrywka

Zdrowie na widelcu

06:30 Magazyn poradnikowy

Bake Off Junior

07:00 Rozrywka

Superniania - najtrudniejsze przypadki

07:35 Reality show

Superniania

08:05 Reality show
Polsat Film
Polsat Film

Malanowski i Partnerzy

05:30 (695) Serial fabularno-dokumentalny

Ewa gotuje

06:15 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

06:45 Magazyn kulinarny

Przyjaciółki

07:15 (60) Serial obyczajowy

Nikodem Dyzma 6.9

08:15 Komedia, Polska 1956
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

06:00 (12) Serial dla

Tomek i...

06:30 (23) Serial dla

Tomek i...

06:40 (24) Serial dla

Video Clip

06:55 Program muzyczny

Tropiciele zagadek

07:00 (25) Serial animowany

Zwierzyniec...

07:28 (12) Serial animowany

Kropka.

07:30 (23) Serial animowany

Kropka.

07:45 (24) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

08:05 (12) Serial animowany

Dinopociąg

08:25 (12) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

08:55 (8) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Graffiti

08:50 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Gliniarze

06:00 (16) Serial dokumentalny

Stołeczna drogówka

06:30 (54) Serial dokumentalny

Autościema - czyli jak kupować, by nie...

07:00 Rozrywka

Polska w monitoringu

07:30 (36) Serial dokumentalny

Top 20 - szokujące i komiczne

08:00 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

07:00 Żużel
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

sc Heerenveen - PSV

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

07:00 Żużel
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Pro Bull Riding 2017

07:00 Sporty ekstremalne

Liga ukraińska

08:10 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

06:00 (16) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

06:25 (1) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

07:40 (3) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

08:10 (4) Serial dokumentalny

Supersamochody

08:40 (7) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Łowca militariów

06:00 (2) Serial dokumentalny

101 najważniejszych postaci XX w.

06:45 (1) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

07:50 (18) Serial dokumentalny

Konspiracje

08:45 (7) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Informacje...

06:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

06:08 Pogoda

Kalendarium

06:19 Audycja

Wiadomości

07:00 Wiadomości

Informacje...

07:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:08 Pogoda

Rozmowa dnia

07:15 Audycja

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Informacje...

08:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

08:08 Pogoda

Rozmowa dnia

08:15 Audycja

Europejski...

08:52 Magazyn
PR 2
PR 2

Fantazja polska

06:00 Audycja

Słowo na...

06:55 Magazyn muzyczny

Poranek Dwójki

07:00 Audycja
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Przegląd prasy europejskiej

07:50 Audycja

Salon polityczny Trójki

08:13 Audycja
Puls 2
Puls 2

Zaczarowany...

05:55 (33) Serial animowany

Zaczarowany...

06:05 (34) Serial animowany

Zaczarowany ołówek

06:15 (35) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

06:35 (6) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

07:10 (7) Serial animowany

Tomek i...

07:35 (7) Serial dla

Tomek i...

07:45 (8) Serial dla

Strażak Sam

08:00 (7) Serial dla

Strażak Sam

08:10 (8) Serial dla

Listonosz Pat

08:35 (13) Serial animowany

Listonosz Pat

08:50 (14) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Listy do BE

06:40 Audycja

Nosel kręci

07:40 Audycja

Gość Radia Zet

08:02 Rozmowa
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wstawaj, szkoda dnia

05:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Burza uczuć

06:00 (1517) Telenowela

Krąg miłości

07:00 (6) Serial obyczajowy

Pary

08:05 (8) Miniserial

Pary

08:10 (11) Miniserial

Inga Lindström: Pieśń dla Solveig

08:15 Film obyczajowy, Niemcy 2012
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota: Atlantyda

06:00 (14) Serial SF

Gwiezdne wrota

07:00 (13) Serial SF

Łowcy skarbów

08:00 (22) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

World of Freesports 2017

07:00 Magazyn sportowy

Alpine Rally

07:45 Magazyn sportów samochodowych

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Mobil 1 The Grid 2017

08:30 Magazyn sportów motorowych
Stars.TV
Stars.TV

Best polish

06:00 Magazyn muzyczny

Best polish

07:00 Magazyn muzyczny

Best hits

08:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Prywatna historia kina

06:00 Talk show

Na planie

06:35 Program publicystyczny

Mikołajek

06:55 (19) Serial animowany

Mikołajek

07:10 (20) Serial animowany

Złotopolscy

07:40 (96) Telenowela

Złotopolscy

08:15 (97) Telenowela

Komisarz Rex

08:50 (69) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

Do korzeni

06:05 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2008

Babcia

08:00 Film krótkometrażowy, USA 2017

Wspaniali bracia Baker 6.8

08:10 Film obyczajowy, USA 1989
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Brejk

06:00 Program dla młodzieży

TeleTOON+ play

06:30 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:40 Program dla dzieci

Deserownia

06:50 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

07:00 Rozrywka

Littlest Pet Shop

07:05 (22) Serial animowany

Nina Patalo

07:25 (13) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:35 (49) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:45 (50) Serial animowany

Paka z Pniaka

08:00 (16) Serial animowany

Petz Klub

08:10 (27) Serial animowany

Petz Klub

08:25 (28) Serial animowany

Mirette na...

08:40 (50) Serial animowany

Mirette na...

08:50 (51) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:50 Rozrywka

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Domy na drzewach

06:00 Serial dokumentalny

Zyskowny remont

06:50 (1) Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

07:40 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

08:05 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania

08:30 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Różowe lata siedemdziesiąte

06:00 Serial komediowy

Różowe lata siedemdziesiąte

06:25 Serial komediowy

Różowe lata siedemdziesiąte

06:50 Serial komediowy

Dzieci Hitlera 5.6

07:20 Film polityczny, USA 1943
Travel Channel
Travel Channel

Podróżoholicy

06:00 Turystyka

Podróżoholicy

06:30 Turystyka

Czy da się tam mieszkać?

07:00 Turystyka

Czy da się tam mieszkać?

07:30 Turystyka

Międzynarodowe domy od środka

08:00 Turystyka

Międzynarodowe domy od środka

08:30 Turystyka
TTV
TTV

Express

06:00 Magazyn informacyjny

DeFacto

06:20 Magazyn informacyjny

Uwaga! po Uwadze

06:50 Cykl reportaży

I znów jestem sexy!

07:50 Rozrywka
TV6
TV6

Dekoratornia

06:00 Magazyn

Dekoratornia

06:30 Magazyn

Dom nie do poznania

07:00 Reality show

Nieśmiertelny

08:00 (7) Serial przygodowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Mango - Telezakupy

05:40 Program reklamowy

Kuchenne rewolucje

06:50 Reality show

Doradca smaku

07:50 Magazyn kulinarny

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty z zagranicy

06:00 Wiadomości

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:15 Wiadomości

Serwis...

06:30 Wiadomości

Serwis...

06:45 Wiadomości

Serwis...

07:00 Wiadomości

Serwis...

07:15 Wiadomości

Jeden na jeden

07:30 Wywiad

Serwis...

07:45 Wiadomości

Serwis...

08:00 Wiadomości

Serwis...

08:15 Wiadomości

Serwis...

08:30 Wiadomości

Serwis...

08:45 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Szpital

05:35 (146) Serial fabularno-dokumentalny

W-11 - wydział śledczy

06:35 (1158) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

07:20 (79) Serial fabularno-dokumentalny

Dr House

08:20 (9) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

06:00 (3) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:00 (93) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:30 (94) Serial obyczajowy

Zaklinaczka duchów

08:00 (14) Serial fantastyczny
TVN Style
TVN Style

44 czego pragną faceci

06:00 Rozrywka

Co za tydzień

06:30 Magazyn

Ściąga z szafy

07:05 Lifestyle

Mistrzowskie cięcie

07:35 Rozrywka

Sekrety lekarzy

08:35 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Za każdą cenę

06:00 Rozrywka

Wstęp wzbroniony

07:00 Rozrywka

Najlepsze premiery motoryzacyjne

07:30 Magazyn motoryzacyjny

Ale jazda!

08:00 Rozrywka

Ale jazda!

08:30 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Dzień dobry, Polsko!

06:00 Magazyn

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Pogoda poranna

08:10 Pogoda

Kwadrans polityczny

08:15 Program publicystyczny

Komisariat

08:40 (36) Serial fabularno-dokumentalny
TVP 2
TVP 2

Rodzinka.pl

06:05 (134) Serial komediowy

Pasym

06:40 Reportaż

M jak miłość

07:05 (119) Serial obyczajowy

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Białystok
TVP Białystok

Obiektyw

07:00 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:10 Pogoda

Szlakiem miejsc...

07:15 Serial dokumentalny

Warto tam...

07:30 Magazyn

U źródeł wiary

07:35 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Pogoda

07:00 Pogoda

Forum Panoramy

07:05 Program publicystyczny

Reportaż

07:20 Reportaż

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Pasja ekstremalna

06:00 Magazyn sportowy

Makłowicz w podróży

06:25 Magazyn kulinarny

Wspaniałe stulecie

07:00 (81) Telenowela

Rodzinka.pl

08:05 (24) Serial komediowy

Rodzinka.pl

08:35 (25) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:45 Felieton

Komunikaty...

06:47 Felieton

Radio...

06:52 Film dokumentalny, Polska 1994

Polacy w bitwie o Anglię

07:00 Film dokumentalny, Polska 2010

Powstanie...

07:55 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:05 Cykl reportaży

Wszystko po krakowsku

08:40 Koncert
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:53 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:53 Pogoda

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Minęła 8

08:10 Magazyn

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Dokument w obiektywie

07:00 Reportaż
TVP Kraków
TVP Kraków

Pogoda

07:00 Pogoda

Działo się w...

07:03 Magazyn

Więcej sportu

07:05 Magazyn sportowy

Jedź...

07:25 Magazyn motoryzacyjny

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Przerwa w nadawaniu

05:45 Przerwa w emisji

Dziennik...

08:00 Magazyn

Teledyski

08:05 Program muzyczny

Nienasyceni

08:15 Program publicystyczny

Informacje kulturalne

08:50 Wiadomości
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Czytanie Puszczy

07:00 Program krajoznawczy

Mazowiecki globtroter

07:26 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Wolny ekran

05:50 Program publicystyczny

25. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej...

06:05 Koncert

Pożyteczni.pl

07:05 Program publicystyczny

Margolcia i...

07:35 Program dla dzieci

Krótka...

07:50 Program dokumentalny

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Plebania

06:00 (946) Telenowela

Reportaż

06:20 Reportaż

1200 muzeów

06:35 Serial dokumentalny

Przerwa w...

06:55 Przerwa w emisji

Przerwa w nadawaniu

07:00 Przerwa w emisji

Co niesie dzień

08:25 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

KabareTOP...

05:55 Rozrywka

Okrasa łamie przepisy

06:10 Magazyn kulinarny

Kabaret Koń Polski

06:50 Kabaret i satyra

Magiczny świat Luca

07:45 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

08:25 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Wszystko przed nami

05:35 (62) Serial obyczajowy

07 zgłoś się

06:10 (4) Serial kryminalny

Na sygnale

07:05 (29) Serial obyczajowy

Na sygnale

07:40 (30) Serial obyczajowy

M jak miłość

08:15 (628) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

07:55 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Fakty o poranku

07:00 Magazyn

Pogoda o...

07:10 Pogoda

Fakty o poranku

07:12 Magazyn

Pogoda

07:27 Pogoda

Fakty o poranku

07:28 Magazyn

Pogoda o...

07:36 Pogoda

Fakty o poranku

07:38 Magazyn

Rozmowa Faktów

07:59 Program publicystyczny

Musimy...

08:14 Magazyn
TV 4
TV 4

Dragons' Den. Jak zostać milionerem?

06:00 Rozrywka

Turbo Fast

07:00 (7) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

07:30 (6) Serial animowany

Turbo Fast

08:00 (10) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

08:30 (9) Serial animowany
TV Puls
TV Puls

To moje życie!

06:00 (115) Telenowela

Kobra - oddział specjalny

07:00 (6) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (7) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Muzyczny poranek

06:25 Program muzyczny

Przegląd prasy

06:45 Magazyn informacyjny

Telezakupy

06:50 Program reklamowy

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Castle

06:00 (2) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

06:50 (8) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

07:40 (9) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

08:30 (10) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

06:00 Program muzyczny

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny
WP
WP

#dziejesię 16:50

06:00 Wiadomości

Z pamiętnika położnej

06:20 (24) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

07:25 (25) Serial obyczajowy

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

08:30 Kabaret i satyra