wtorek 12.09.2017

Kanał 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
13 ulica
13 ulica

Panna Marple

08:00 (3) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

10:00 (25) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

11:00 (1) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

09:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Wiem, kim jesteś

08:00 (3) Serial kryminalny

Noc 7.7

09:30 Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 1961

Dół 5.1

11:45 Film krótkometrażowy, Polska 2015
AMC
AMC

Niech żyje soul

08:00 Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995

Łowcy czasu 5.6

10:15 Film przygodowy, USA 1987
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Królowa lwów

09:00 (2) Serial dokumentalny

Na straży przyrody

10:00 Serial dokumentalny

Najdziksza Europa

11:00 (5) Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

09:15 Magazyn kulinarny

Pitu Pitu

09:45 (1) Serial animowany

Pitu Pitu

09:50 (2) Serial animowany

Pitu Pitu

09:55 (3) Serial animowany

Daleko od noszy

10:00 (121) Serial komediowy

Pielęgniarki

10:30 (20) Serial fabularno-dokumentalny

Doktor Martin

11:30 (4) Serial obyczajowy
AXN
AXN

CSI: Cyber

08:10 (1) Serial kryminalny

Skorpion

09:10 (24) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

10:05 (19) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:05 (6) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Agenci NCIS

08:55 (9) Serial kryminalny

Ryzyko dla świata

09:50 (6) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

11:05 (6) Serial fantastyczny
AXN HD
AXN HD

CSI: Cyber

08:10 (1) Serial kryminalny

Skorpion

09:10 (24) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

10:05 (19) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:05 (6) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

08:15 (15) Serial kryminalny

Elementary

09:15 (8) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

10:10 (22) Serial kryminalny

Rex Special Unit

11:10 (1) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear: Top 41

08:00 Magazyn motoryzacyjny

Szef jak szpieg - USA

09:05 (7) Serial dokumentalny

Top Gear

10:00 Magazyn samochodowy

Dilerzy samochodów

11:20 (3) Serial dokumentalny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (24) Serial animowany

Ogródek Pana Warzywko

09:15 (7) Serial dla

Listonosz Pat...

09:40 (16) Serial dla

Andy i...

09:55 Program dla dzieci

Teletubisie

10:10 (17) Serial dla

Kręciołki

10:20 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

10:35 Program dla dzieci

Nadjeżdża Pan Robótka

10:50 (6) Serial dla

Andy i zwierzęta świata

11:10 Program dla dzieci

Pirackie potyczki

11:30 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy
BBC Earth
BBC Earth

Zaufaj lekarzowi

09:00 (1) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

10:00 (3) Serial dokumentalny

Neurolodzy

11:00 (1) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Ojciec Brown

08:25 (9) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

09:10 (3) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

10:05 (4) Serial obyczajowy

Nowe triki

11:00 (1) Serial kryminalny

Prawnicy

11:50 (6) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Wielkie brytyjskie wypieki

07:55 Magazyn kulinarny

Masterchef: Gwiazdy

09:05 Magazyn kulinarny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

10:00 (3) Serial dokumentalny

Nie mówcie pannie młodej

11:05 (1) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany

The Happos...

09:15 Serial animowany

Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach

09:20 Serial animowany

Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach

09:45 Serial animowany

Różowa Pantera i przyjaciele

10:10 Serial dla dzieci

Scooby Doo

10:40 Serial animowany

Scooby Doo

11:05 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:30 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Historie miłosne 7.2

08:15 Dramat obyczajowy, Polska 1997

Szukając dzikich zwierząt

09:45 Film dokumentalny, Hiszpania 2016

Łapu-Capu Extra

11:00 Rozrywka

Jasminum 7.2

11:30 Film obyczajowy, Polska 2006
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Dzień Niepodległości: Odrodzenie 5.2

07:15 Film SF, USA 2016

Historie miłosne 7.2

09:15 Dramat obyczajowy, Polska 1997

Szukając dzikich zwierząt

10:45 Film dokumentalny, Hiszpania 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Życie na podium

08:20 (6) Serial dokumentalny

Po drugiej stronie kamery

09:10 (2) Serial dokumentalny

Tajemnicze miejsca

10:00 Film dokumentalny, USA 2017

Kup pan zamek

11:05 (5) Serial dokumentalny

Idris Elba: kickboxer

11:35 (2) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Łapu-Capu

09:00 Rozrywka

Pan Popper i jego pingwiny 6.3

09:05 Komedia, USA 2011

Sprawa rodzinna 7.1

10:40 Film krótkometrażowy, Francja 2015

Kung Fu Panda 3

10:55 Film animowany, USA/Chiny 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Romans na godziny 6.4

08:10 Komedia romantyczna, USA 2014

Tajemniczy sojusznik 6.0

09:45 Thriller, Tajlandia/Polska/Wielka Brytania/Chiny 2014

Mama

11:25 Dramat obyczajowy, Hiszpania/Francja 2014
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Medyceusze - władcy Florencji

08:30 (1) Serial historyczny

Medyceusze - władcy Florencji

09:30 (2) Serial historyczny

Biuro szpiegów

10:30 (5) Serial szpiegowski

Biuro szpiegów

11:25 (6) Serial szpiegowski
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik...

08:30 Piłka nożna

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

11:00 Magazyn piłkarski

Leicester City - Chelsea FC

11:30 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Sport+

08:15 Magazyn sportowy

West Ham United - Huddersfield Town

09:15 Piłka nożna

Liga+ Extra

11:20 Magazyn piłkarski
CBS Action
CBS Action

Largo

09:00 (11) Serial sensacyjny

MacGyver

10:00 (13) Serial sensacyjny

MacGyver

11:00 (14) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Królowa Śniegu

07:50 Baśń filmowa, USA/Wielka Brytania/Kanada 2002

Królowa Śniegu

09:35 Baśń filmowa, USA/Wielka Brytania/Kanada 2002

Klątwa talizmanu 3.4

11:20 Horror, USA 2001
CBS Reality
CBS Reality

Policjantki z Dallas

09:00 (13) Serial dokumentalny

Policjantki z Cincinnati

10:00 (1) Serial dokumentalny

Nastolatkowie XXL

11:00 (1) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Historia miłosna 7.0

08:25 Dramat obyczajowy, Włochy 2000

To nie są najlepsze dni mojego życia 6.3

10:15 Dramat obyczajowy, Węgry 2016

Opalenizna

11:40 Komediodramat, Grecja/Niemcy/Alderney 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Okaleczone 6.1

07:45 Dramat psychologiczny, Japonia/Francja 2016

London Town 6.1

09:45 Film muzyczny, USA 2016

Zatrzymać

11:15 Dramat miłosny, Belgia/Szwajcaria/Francja 2015
CI Polsat
CI Polsat

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią

09:00 (5) Serial dokumentalny

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią

10:00 (6) Serial dokumentalny

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią

11:00 (1) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

09:00 (11) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

09:30 (12) Serial komediowy

Diabli nadali

10:00 (13) Serial komediowy

Diabli nadali

10:30 (14) Serial komediowy

Dwóch i pół

11:00 (10) Serial komediowy

Dwóch i pół

11:30 (11) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Mike i Molly

09:00 (9) Serial komediowy

Mike i Molly

09:30 (10) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

10:00 (11) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

10:30 (1) Serial komediowy

Dzidzitata

11:00 (13) Serial komediowy

Dzidzitata

11:30 (14) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Przedziwna nauka

08:55 Program edukacyjny

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

09:25 Program edukacyjny

Wszystko dla małych

09:55 Program dla dzieci

W zwierciadle nauki

10:25 Program edukacyjny

Zręczne pomysły

10:50 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

11:10 Program dla dzieci

Artzooka

11:30 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Przetrwać nad Jukonem

09:00 Serial dokumentalny

Superpociągi

10:00 Serial dokumentalny

Bimbrownicy

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Poszukiwacze wojennych skarbów

09:00 (2) Serial dokumentalny

Szyfry i spiski

10:00 Serial dokumentalny

Cała prawda o Nostradamusie

11:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Włoskie zdrady

09:00 Reality show

Włoskie zdrady

09:30 Reality show

Masterchef: Australia

10:00 Rozrywka

In vitro. Czekając na dziecko

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Od destrukcji do produkcji

09:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

09:30 (8) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

10:00 (2) Serial dokumentalny

Zagadki wszechświata z Morganem...

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Starsky i Hutch

09:00 (9) Serial kryminalny

Kraksa TV

10:00 (14) Serial dokumentalny

Kraksa TV

10:30 (13) Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione - samochody marzeń

11:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione - samochody marzeń

11:30 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Star Butterfly kontra siły zła

08:50 (20) Serial animowany

Jessie

09:15 (20) Serial komediowy

Jessie

09:40 (22) Serial komediowy

Wodogrzmoty Małe

10:10 (15) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

10:35 (16) Serial animowany

Rodzinka od środka

11:00 (15) Serial komediowy

Rodzinka od środka

11:30 (16) Serial komediowy

Obóz Kikiwaka

11:55 (9) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

09:00 (102) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

09:30 (1) Serial animowany

Pidżamersi

10:00 (19) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

10:30 (7) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

11:00 (6) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

11:30 (37) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Penn Zero: Bohater na pół etatu

09:00 (15) Serial animowany

Dzieciak kontra kot

09:30 (13) Serial dla

Dzieciak kontra kot

09:55 (14) Serial dla

Mega Spider-Man

10:20 (13) Serial animowany

Mega Spider-Man

10:45 (14) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

11:10 (13) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

11:35 (14) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

08:50 (45) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

09:40 (14) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

10:30 Program reklamowy

Ucieczka na wieś

11:40 (22) Serial dokumentalny
E!
E!

Klub drugich żon

09:00 Rozrywka

Klub drugich żon

10:00 Rozrywka

Tak bardzo Cosmo

11:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Klub Backpackera

08:52 Program edukacyjny

Klub Backpackera

09:16 Program edukacyjny

Eureka

09:40 Magazyn

Filmy z klasą

09:42 Magazyn filmowy

Park...

11:16 Reportaż

Czas na kawę

11:21 Magazyn

Czas na kawę

11:54 Magazyn
Eleven
Eleven

Sevilla FC - SD Eibar

09:00 Piłka nożna

SC Freiburg - Borussia Dortmund

11:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Elite League

07:30 Żużel

SS Lazio - AC Milan

10:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Vuelta a Espa?a

08:30 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

09:30 Skoki narciarskie

Rolex Grand Slam w Spruce Meadows

11:00 Jeździectwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Vuelta a Espa?a

08:30 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

09:30 Skoki narciarskie

Rolex Grand Slam w Spruce Meadows

11:00 Jeździectwo
Eurosport 2
Eurosport 2

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis

Mistrzostwa Świata w Assen

09:30 Motocross

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

10:00 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

10:30 Sporty motorowe. Superbikes

Watts

11:00 Magazyn sportowy
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis

Mistrzostwa Świata w Assen

09:30 Motocross

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

10:00 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

10:30 Sporty motorowe. Superbikes

Watts

11:00 Magazyn sportowy
Extreme Sports
Extreme Sports

Sports Adventure

09:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

09:30 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

10:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

10:30 Sporty ekstremalne

Night of the Jumps

11:00 Freestyle Motocross
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

09:00 Moda

Fashion Films

09:30 Moda

Photographers

10:00 Moda

Photographers

10:30 Moda

Photographers

11:00 Moda

Photographers

11:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA

TV Okazje

09:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

10:00 MMA

Fighting Spirit

11:30 MMA
FilmBox
FilmBox

Tajemnicza kobieta: Tajemniczy weekend 6.3

08:05 Film kryminalny, USA 2005

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

10:15 Program reklamowy

Tristan i Izolda 7.0

10:50 Melodramat, USA/Wielka Brytania/Niemcy/Czechy 2006
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Brzemię przeszłości 6.7

08:20 Dramat obyczajowy, Włochy 2002

Światła variétés

10:00 Dramat miłosny, Włochy 1950

Wanilia i czekolada 6.8

11:40 Dramat obyczajowy, Włochy 2004
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Dziewczynka

07:50 Dramat obyczajowy, Szwecja 2009

Tornado i zaklinacz koni z Kalahari 7.1

09:30 Film przygodowy, RPA 2009

Dwa światy 5.8

11:25 Komedia, Francja 2007
FilmBox Family
FilmBox Family

Toni, poszukiwacz złota

08:20 Film przygodowy, Niemcy 2007

Długie podanie

09:50 Komediodramat, USA 2008

Maszynista 4.0

11:25 Film przygodowy, USA 2008
FilmBox HD
FilmBox HD

George i Fanchette

08:10 Dramat obyczajowy, Francja 2010

George i Fanchette

09:40 Dramat obyczajowy, Francja 2010

Coco Chanel 7.0

11:10 Melodramat, Włochy/Francja 2008
FOX Comedy
FOX Comedy

Jim wie lepiej

09:00 (1) Serial komediowy

Jim wie lepiej

09:30 (2) Serial komediowy

Jim wie lepiej

09:55 (3) Serial komediowy

Jim wie lepiej

10:25 (4) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

10:50 (22) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

11:20 (23) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (24) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Kości

08:50 (14) Serial kryminalny

Kości

09:45 (15) Serial kryminalny

Rosewood

10:40 (14) Serial kryminalny

Rosewood

11:40 (15) Serial kryminalny
H2
H2

Jak zwyciężać mamy

09:00 (1) Serial dokumentalny

Konstrukcyjne katastrofy

10:00 (7) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

11:00 (11) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Mała Syrenka: Powrót do morza

07:50 Film animowany, USA 2000

Chronicznie miejski 4.8

09:05 Komediodramat, USA 2016

Vaiana: Skarb oceanu 7.5

10:30 Film animowany, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Narodzenie 6.9

07:25 Dramat obyczajowy, USA 2006

Tajemnice kwiaciarni: Nie mów nikomu 4.4

09:05 Dramat kryminalny, Kanada 2016

Na planie

10:30 Magazyn filmowy

Miasto duchów 6.3

11:00 Komedia romantyczna, USA 2008
HBO 3
HBO 3

Wszystko za życie 7.9

07:45 Film obyczajowy, USA 2007

11 minut

10:10 Thriller, Polska/Irlandia 2014

Kłamstwa na sprzedaż

11:35 (3) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Wykute w ogniu

09:00 Rozrywka

Gwiazdy lombardu

10:00 (35) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

10:30 (18) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

11:00 (29) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

11:30 (30) Serial dokumentalny
ID
ID

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

09:00 Serial dokumentalny

Prywatne śledztwa Tamron Hall

10:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

11:00 Serial kryminalny
ITV
ITV

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

11:00 Pogoda

TOYA Traffic

11:02 Magazyn

Sport, sport, sport

11:05 Magazyn sportowy

Dekoder

11:30 Cykl reportaży

Łódź z lotu...

11:45 Felieton

Nasze sprawy

11:50 Cykl reportaży
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Poznań minuta...

09:00 Magazyn

Serwis...

09:10 Magazyn

Pogoda

09:15 Pogoda

Serwis...

09:20 Magazyn

Qulturalny...

09:25 Magazyn informacyjny

Serwis...

09:30 Magazyn

Pogoda

09:35 Pogoda

Sport

09:40 Wiadomości sportowe

Poznań minuta...

09:50 Magazyn

Puls dnia - serwis informacyjny

10:00 Wiadomości

Pogoda

10:25 Pogoda

Serwis...

10:30 Magazyn

Sport

10:40 Wiadomości sportowe

Serwis...

10:50 Magazyn

Qulturalny...

10:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

11:00 Wiadomości

Na zdrowie

11:20 Magazyn medyczny

Serwis...

11:35 Magazyn

Gość wieczoru...

11:40 Rozmowa

Pogoda

11:50 Pogoda

Qulturalny...

11:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Popielec

08:45 (7) Serial obyczajowy

Klub profesora Tutki

09:55 (7) Serial obyczajowy

Dreszcze 7.4

10:30 Film psychologiczny, Polska 1981
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny

Młoda Polska

10:00 Program muzyczny

Nastrojowe

11:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Desery Dekera

09:00 Magazyn kulinarny

Telesprzedaż

09:30 Program reklamowy

15 minut Jamiego

10:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

11:00 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Bob Budowniczy

09:00 (33) Serial animowany

Tomek i...

09:10 (13) Serial dla

Tomek i...

09:20 (14) Serial dla

Kosmiczny Jet

09:35 (7) Serial animowany

Kosmiczny Jet

09:45 (8) Serial animowany

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

10:00 (23) Serial animowany

Trojaczki

10:25 (43) Serial animowany

Trojaczki

10:30 (44) Serial animowany

Stacyjkowo...

10:40 (19) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

10:45 Program dla dzieci

Małe i duże...

10:50 (15) Serial animowany

Małe i duże...

10:55 (16) Serial animowany

Molang

11:00 (11) Serial animowany

Bing

11:05 (3) Serial animowany

Bing

11:10 (4) Serial animowany

Wissper

11:20 (48) Serial animowany

Wissper

11:30 (49) Serial animowany

Lalaloopsy

11:40 (13) Serial dla
MTV
MTV

Strefa "P"

09:00 Rozrywka

Strefa "P"

09:30 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

10:00 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

10:25 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

10:50 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

11:20 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

11:50 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Połowy na Alasce

09:00 Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

10:00 Serial dokumentalny

Spływ rzeką Jukon

11:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Połowy na Alasce

09:00 Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

10:00 Serial dokumentalny

Spływ rzeką Jukon

11:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Urodzeni mordercy

09:00 (3) Serial dokumentalny

Lwy: nowy początek

10:00 Film dokumentalny, 2017

Dzika Kolumbia

11:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Urodzeni mordercy

09:00 (3) Serial dokumentalny

Lwy: nowy początek

10:00 Film dokumentalny, 2017

Dzika Kolumbia

11:00 (3) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Moja restauracja w Indiach

09:00 (1) Serial dokumentalny

Moja restauracja w Indiach

09:30 (2) Serial dokumentalny

Najlepsi kucharze świata

10:00 (1) Serial dokumentalny

Najlepsi kucharze świata

10:30 (2) Serial dokumentalny

Najsmaczniejsze miasta świata

11:00 (7) Serial dokumentalny

Najsmaczniejsze miasta świata

11:30 (8) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (18) Serial animowany

Małe...

09:15 (14) Serial animowany

Małe...

09:25 (15) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

09:40 (17) Serial animowany

Shimmer i Shine

10:05 (18) Serial animowany

Shimmer i Shine

10:30 (19) Serial animowany

Zack i Kwak

10:50 (21) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

11:15 (7) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

11:40 (3) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

08:40 (7) Serial animowany

Rycerka Nella

09:10 (1) Serial animowany

Dora poznaje świat

09:20 (7) Serial animowany

Shimmer i Shine

09:50 (7) Serial animowany

Królewska Akademia Bajek

10:15 (7) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

10:45 (7) Serial komediowy

Game Shakers. Jak wydać grę

11:15 (10) Serial komediowy

Wróżkowie chrzestni

11:45 (15) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Ekstraklasa po godzinach

09:00 Magazyn piłkarski

Ekstrapaka

10:05 Magazyn piłkarski

SPR Chrobry Głogów - ORLEN Wisła...

11:00 Piłka ręczna
Paramount
Paramount

Nie jesteśmy aniołami 7.3

08:15 Komedia, USA 1955

Rybki z ferajny 6.6

10:40 Film animowany, USA 2004
Planete+ HD
Planete+ HD

Wyjaśnić niewyjaśnione

08:45 (3) Serial dokumentalny

Wyjaśnić niewyjaśnione

09:45 (4) Serial dokumentalny

Nauka w oparach absurdu

10:45 (3) Serial dokumentalny

Nauka w oparach absurdu

11:35 (4) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

08:50 Program reklamowy

Telezakupy

10:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

09:00 Program muzyczny

Disco Studio

09:15 Magazyn muzyczny

Dance w Polo tv

11:15 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Malanowski i Partnerzy

09:00 (666) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

09:30 (667) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

10:00 (17) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

11:00 (309) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Słoiki

09:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Na ratunek 112

10:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

10:30 (36) Serial fabularno-dokumentalny

Poznaj swoje prawa

11:30 (54) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

WidziMiSię

09:00 Magazyn

To był dzień na świecie

10:00 Program publicystyczny

Rozmowa polityczna

11:00 Program publicystyczny

Pogoda

11:30 Pogoda

Interwencja

11:35 Magazyn reporterów
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Superniania

08:05 Reality show

Małolaty

09:05 (31) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital dziecięcy

10:00 (11) Serial fabularno-dokumentalny

Shopping Queen - Królowa zakupów

11:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Nikodem Dyzma 6.9

08:15 Komedia, Polska 1956

Godzina pąsowej róży 7.0

10:35 Film dla, Polska 1963
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Dziki świat braci Kratt

08:55 (8) Serial animowany

Ranger Rob

09:20 (15) Serial animowany

Ranger Rob

09:35 (16) Serial animowany

Ćwierkające...

09:50 (38) Serial animowany

W rytmie...

10:00 (19) Serial animowany

W rytmie...

10:05 (20) Serial animowany

W rytmie...

10:10 (21) Serial animowany

W rytmie...

10:20 (22) Serial animowany

Wielka dżungla

10:25 (23) Serial dla

Wielka dżungla

10:40 (24) Serial dla

Pingu

10:55 (41) Serial animowany

Pingu

11:00 (42) Serial animowany

Roztańczona...

11:10 (15) Serial dla

Roztańczona...

11:25 (16) Serial dla

Bob Budowniczy

11:40 (2) Serial animowany

Bob Budowniczy

11:50 (3) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

09:00 Magazyn informacyjny

Informacje

10:00 Wiadomości

Informacje

10:30 Wiadomości

Pogoda

10:55 Pogoda

Informacje

11:00 Wiadomości

Informacje

11:30 Wiadomości

Pogoda

11:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Hardkorowy lombard

09:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

09:30 Rozrywka

Malanowski i Partnerzy

10:00 (40) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

10:30 (41) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

11:00 (42) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

11:30 (43) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

07:00 Żużel

Magazyn kolarski

09:10 Magazyn kolarski

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

09:50 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

sc Heerenveen - PSV

07:00 Piłka nożna

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

09:10 Piłka nożna

Cafe Futbol

11:20 Magazyn piłkarski
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

07:00 Żużel

Magazyn kolarski

09:10 Magazyn kolarski

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

09:50 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Liga ukraińska

08:10 Piłka nożna

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

10:20 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Supersamochody

08:40 (7) Serial dokumentalny

Mistrzowie drewna

09:50 (3) Serial dokumentalny

Mistrzowie drewna

10:45 (4) Serial dokumentalny

Poszukiwacze fortuny

11:45 (6) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Konspiracje

08:45 (7) Serial dokumentalny

Zmarli średniowiecza

09:45 (4) Serial dokumentalny

Zmarli średniowiecza

10:45 (4) Serial dokumentalny

Zmarli średniowiecza

11:45 (5) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

09:06 Pogoda

Pogoda

09:36 Pogoda

Wiadomości

10:00 Wiadomości

Pogoda

10:06 Pogoda

Pogoda

10:36 Pogoda

Lektury Jedynki

10:37 Powieść w odcinkach

Wiadomości

11:00 Wiadomości

Pogoda

11:06 Pogoda

Pogoda

11:36 Pogoda
PR 2
PR 2

Poranek Dwójki

07:00 Audycja

Kanon Dwójki

10:00 Blok muzyczno-publicystyczny

To się czyta

10:45 Powieść w odcinkach

Wiersz na lato

11:10 Audycja
PR 3
PR 3

Do południa

09:00 Audycja

Dzieci wiedzą lepiej

09:50 Audycja

Fajny film wczoraj widziałem

10:45 Magazyn filmowy

Instrukcja...

11:15 Audycja

Potrójne pasmo przenoszenia

11:25 Audycja

Powieść w...

11:50 Powieść w odcinkach
Puls 2
Puls 2

Listonosz Pat

08:50 (14) Serial animowany

Listonosz Pat

09:05 (1) Serial animowany

Kumple z...

09:35 (9) Serial animowany

Kumple z...

09:45 (10) Serial animowany

Zwariowane...

10:00 (103) Serial animowany

Zwariowane...

10:05 (104) Serial animowany

Zwariowane melodie

10:10 (105) Serial animowany

Zaczarowany...

10:30 (22) Serial animowany

Zaczarowany...

10:40 (23) Serial animowany

Zaczarowany...

10:50 (24) Serial animowany

Reksio

11:00 (20) Serial animowany

Reksio

11:10 (21) Serial animowany

Przygody Bolka i Lolka

11:15 (12) Serial animowany

Przygody Bolka...

11:40 (13) Serial animowany

Przygody Bolka...

11:50 (14) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Gość Radia Zet

08:02 Rozmowa

Muzyka, informacje, zabawa!

10:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Rafał Bryndal

11:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Greatest Hits

09:00 Magazyn muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Inga Lindström: Pieśń dla Solveig

08:15 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Statek marzeń - Singapur/Bintan

10:10 Film obyczajowy, Niemcy 2012
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

09:00 (21) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

10:00 (22) Serial przygodowy

Herkules

11:00 (4) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

Mobil 1 The Grid 2017

08:30 Magazyn sportów motorowych

TV Okazje

09:30 Program reklamowy

Gillette World Sport

10:30 Sporty ekstremalne

TV Okazje

11:30 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

09:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

10:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

11:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Komisarz Rex

08:50 (69) Serial sensacyjny

Niania

09:50 (18) Serial komediowy

Niania

10:20 (19) Serial komediowy

Niania

10:50 (20) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

11:20 (60) Serial dokumentalny
Sundance TV
Sundance TV

Wspaniali bracia Baker 6.8

08:10 Film obyczajowy, USA 1989

Nicoleta

10:00 Film krótkometrażowy, Wielka Brytania/Grecja/Alderney 2013

Bandyci czasu 6.9

10:20 Film przygodowy, Wielka Brytania 1981
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Mirette na...

08:50 (51) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

09:05 (19) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

09:25 (20) Serial animowany

Kuu Kuu...

09:50 (49) Serial animowany

Kuu Kuu...

10:00 (50) Serial animowany

K3

10:15 (29) Serial animowany

Jamie Mamacki

10:30 (15) Serial animowany

Jamie Mamacki

10:40 (16) Serial animowany

Dorwać Asa

10:55 (52) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

11:10 (26) Serial animowany

Super 4

11:35 (8) Serial animowany

Transformers: Rescue Bots

11:45 (21) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Wyswatani przez rodziców

09:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi

10:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Raport Pelikana 7.2

09:00 Thriller, USA 1993

Prawo Bronksu

11:50 Dramat obyczajowy, USA 1993
Travel Channel
Travel Channel

Rejs po Amazonce

09:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:00 Turystyka
TTV
TTV

Kossakowski. Inicjacja

09:00 Cykl reportaży

Ostre cięcie

09:30 Magazyn

Gogglebox. Przed telewizorem

10:15 Rozrywka

Sąd rodzinny

11:00 (50) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (542) Serial fabularno-dokumentalny
TV6
TV6

Galileo

09:00 Program popularnonaukowy

Niegrzeczny pies

10:00 Rozrywka

Rodzina zastępcza

11:00 (117) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

11:30 (118) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn

Ukryta prawda

11:00 (787) Serial fabularno-dokumentalny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

09:00 Wiadomości

Serwis...

09:15 Wiadomości

Serwis...

09:30 Wiadomości

Serwis...

09:45 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

10:00 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Dr House

08:20 (9) Serial obyczajowy

Brzydula

09:15 (59) Serial obyczajowy

Brzydula

09:45 (60) Serial obyczajowy

Mango - Telezakupy

10:20 Program reklamowy

Ukryta prawda

11:55 (421) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Czarny źrebak

09:00 Film przygodowy, USA 2003

Dwóch i pół

10:05 (3) Serial komediowy

DKF

10:40 Magazyn filmowy

Dziewczyny z...

11:35 Rozrywka

Plan w plan

11:50 Magazyn

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Sekrety lekarzy

08:35 Reality show

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

09:35 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

10:20 Magazyn

Perfekcyjna pani domu

11:05 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Jak z niczego zrobić coś

09:00 Magazyn poradnikowy

Jak to jest złowione?

09:30 Magazyn

Zakup niekontrolowany

10:00 Magazyn motoryzacyjny

Bryki z Detroit

10:30 Magazyn motoryzacyjny

W sieci monitoringu

11:30 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Komisariat

08:40 (36) Serial fabularno-dokumentalny

Weterynarze z sercem

09:10 (13) Serial dokumentalny

Nienasyceni

09:40 Program publicystyczny

Korzenie

10:15 (12) Serial obyczajowy

Doktor Quinn

11:10 (10) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn

Panorama

11:00 Wiadomości

Barwy szczęścia

11:20 (1695) Serial obyczajowy

Na dobre i na złe

11:50 (450) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

U źródeł wiary

07:35 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

08:35 (25) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

09:05 (33) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

10:05 (34) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

10:55 (82) Telenowela
TVP Historia
TVP Historia

Wszystko po krakowsku

08:40 Koncert

W labiryncie

09:10 (71) Telenowela

Defilada 8.0

09:45 Film dokumentalny, Polska 1989

Życie. Gady i płazy

10:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009

Goniec historyczny IPN

11:55 Program publicystyczny
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

09:21 Pogoda

Serwis Info

09:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

09:52 Pogoda

Serwis Info

09:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

10:24 Pogoda

Serwis Info

10:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

10:51 Pogoda

Serwis Info

10:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

11:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

11:51 Pogoda
TVP Katowice
TVP Katowice

Dokument w obiektywie

07:00 Reportaż
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Informacje kulturalne

08:50 Wiadomości

Błąd w rachunku

09:15 Film psychologiczny, Polska 1989

Noce i dnie

11:00 (4) Serial obyczajowy
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Mazowiecki globtroter

07:26 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn

Polonia 24

11:10 Magazyn

Rozmowa Polonii

11:30 Program publicystyczny

Halo Polonia

11:45 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Telezakupy

09:00 Program reklamowy

Telekurier

09:30 Cykl reportaży

Pogoda

09:55 Pogoda

Co niesie dzień

10:00 Magazyn

Plebania

10:25 (947) Telenowela

Reportaż

10:50 Reportaż

Wojna domowa

11:15 (2) Serial komediowy
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

08:25 Kabaret i satyra

Koło fortuny

09:15 Rozrywka

Pierwsza randka

09:50 Rozrywka

Muzeum polskiej...

10:40 Rozrywka

Muzeum polskiej piosenki

10:55 Rozrywka

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

11:15 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

M jak miłość

08:15 (628) Serial obyczajowy

O mnie się nie martw

09:15 (79) Serial komediowy

Rodzinka.pl

10:05 (113) Serial komediowy

Rodzinka.pl

10:35 (114) Serial komediowy

Ranczo

11:15 (40) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

07:55 Koszykówka

PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice

09:45 Hokej na lodzie

Dopaść Tysona

11:55 Film dokumentalny, USA 2017
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Musimy...

08:14 Magazyn
TV 4
TV 4

V.I.P.

09:00 (6) Serial sensacyjny

Twoja na zawsze

10:00 (127) Telenowela

Detektywi w akcji

11:00 (18) Serial akcji
TV Puls
TV Puls

Napisała: morderstwo

09:00 (6) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

10:00 (7) Serial kryminalny

Kobra - oddział specjalny

11:00 (7) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn

Szpital na peryferiach

10:10 Serial obyczajowy

Święta wojna

11:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

08:30 (10) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

09:25 (14) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

10:20 (15) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:15 (10) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny

100% Dance

10:00 Program muzyczny
WP
WP

Mistrzowie kabaretu

09:00 Kabaret i satyra

Mały dom, wielkie możliwości

10:00 Reality show

Jak zarobić na remoncie

11:00 (4) Serial dokumentalny