wtorek 12.09.2017

Kanał 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

12:00 (11) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

13:00 (12) Serial sensacyjny

Mentalista

14:00 (12) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny

Chcesz? Masz!

14:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Dół 5.1

11:45 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Miłość z listy przebojów

12:20 Film obyczajowy, Polska 1985

Pułapka

14:10 Dramat kryminalny, Francja/Włochy 1958
AMC
AMC

Łowcy czasu 5.6

10:15 Film przygodowy, USA 1987

Na tropie sąsiada

12:05 Film przygodowy, USA 2015

Bezprawie 7.1

13:50 Western, USA 2003
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Z życia weterynarzy

12:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

13:00 (5) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Doktor Martin

11:30 (4) Serial obyczajowy

Słoiki

12:30 (29) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

13:30 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:30 (20) Serial komediowy
AXN
AXN

Nowe gliny

11:05 (6) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:05 (7) Serial kryminalny

Skorpion

13:05 (24) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

14:00 (1) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Skorpion

12:00 (11) Serial sensacyjny

Ryzyko dla świata

12:55 (6) Serial dokumentalny

Nowe przygody Tarzana

14:10 (5) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

11:05 (6) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:05 (7) Serial kryminalny

Skorpion

13:05 (24) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

14:00 (1) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

11:10 (1) Serial kryminalny

Rex Special Unit

12:10 (2) Serial kryminalny

Medium

13:10 (15) Serial kryminalny

Elementary

14:10 (8) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Dilerzy samochodów

11:20 (3) Serial dokumentalny

Top Gear

12:20 Magazyn samochodowy

11 września: jaka jest prawda

13:40 Film dokumentalny

Z (niezbyt) grubej rury

14:40 Rozrywka
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy

Odlotowcy Go...

12:15 (1) Serial animowany

Odlotowcy Go...

12:30 (2) Serial animowany

Sara i Kaczorek

12:45 (28) Serial dla

Sara i Kaczorek

12:55 (29) Serial dla

Katie Morag

13:10 (14) Serial dla

Zagadkoboty

13:25 Program dla dzieci

Hau hau...

13:40 (5) Serial animowany

Hau hau...

13:55 (6) Serial animowany

Andy i...

14:05 Program dla dzieci

Kręciołki

14:20 Program dla dzieci

Nelly i Nora

14:35 (33) Serial animowany

Jupisie

14:40 Program dla dzieci

Kotek Gapcio

14:50 (27) Serial animowany

Sara i Kaczorek

14:55 (7) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Zaufaj lekarzowi

12:00 (3) Serial dokumentalny

Potęga przyrody

13:00 (2) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

14:10 (7) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:50 (3) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Prawnicy

11:50 (6) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

12:40 (5) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

14:25 (9) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Nie mówcie pannie młodej

11:05 (1) Serial dokumentalny

Puszyści kontra szczupli

12:10 Rozrywka

Czekoladomania

13:05 Magazyn kulinarny

Zapraszam do stołu: podwójnie...

13:55 Magazyn kulinarny

Nie mówcie pannie młodej

14:55 (2) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany

Królikula

12:25 Serial animowany

Oddbods

12:50 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:05 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:15 Serial dla dzieci

Garfield Show

13:35 Serial dla dzieci

Garfield Show

14:05 Serial dla dzieci

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Jasminum 7.2

11:30 Film obyczajowy, Polska 2006

W tonacji+

13:20 Program muzyczny

Trolle 6.6

14:10 Film animowany, USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Łapu-Capu Extra

12:00 Rozrywka

Jasminum 7.2

12:30 Film obyczajowy, Polska 2006

W tonacji+

14:20 Program muzyczny
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Idris Elba: kickboxer

11:35 (2) Serial dokumentalny

Ekstremalne wyścigi

12:30 (7) Serial dokumentalny

Zawód: Bohater

13:00 Film dokumentalny, Polska 2017

Watykańskie akta Lutra

13:45 Film dokumentalny, USA 2014

Życie bez happy endu

14:40 (11) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Kung Fu Panda 3

10:55 Film animowany, USA/Chiny 2016

Dama i bzyg

12:30 Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2015

W tonacji+

12:40 Program muzyczny

Ameryka z lotu ptaka

13:30 (7) Serial dokumentalny

Nie przegap

14:25 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

14:35 Rozrywka

Jaskółki i Amazonki

14:40 Film przygodowy, Wielka Brytania 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Mama

11:25 Dramat obyczajowy, Hiszpania/Francja 2014

Nie przegap

13:15 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

13:25 Rozrywka

Excentrycy, czyli po słonecznej stronie... 6.0

13:30 Komedia, Polska 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Biuro szpiegów

11:25 (6) Serial szpiegowski

Dawno temu na... 7.1

12:20 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Spotkanie 5.8

12:35 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Życie stylem... 5.6

12:45 Film dokumentalny, Polska 2012

Brooklyn 9-9

13:00 (11) Serial komediowy

W garniturach

13:50 (3) Serial obyczajowy

W garniturach

14:35 (4) Serial obyczajowy
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Leicester City - Chelsea FC

11:30 Piłka nożna

Ekstrapaka

13:35 Magazyn piłkarski

Ekstraklasa po godzinach

14:30 Magazyn piłkarski
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Liga+ Extra

11:20 Magazyn piłkarski

Liga+ Extra

12:50 Magazyn piłkarski

Arka Gdynia - Wisła Kraków

13:50 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

12:00 (13) Serial komediowy

Doktor Becker

12:30 (14) Serial komediowy

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

13:00 (4) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

14:00 (4) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Klątwa talizmanu 3.4

11:20 Horror, USA 2001

Mężowie i żona 6.2

13:10 Komedia, USA 1996
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

12:00 (5) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

12:30 (6) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:00 (5) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:30 (6) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:00 (8) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:30 (9) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Opalenizna

11:40 Komediodramat, Grecja/Niemcy/Alderney 2016

Wyścig po włosku

13:25 Dramat kryminalny, Włochy 1977
Cinemax 2
Cinemax 2

Zatrzymać

11:15 Dramat miłosny, Belgia/Szwajcaria/Francja 2015

Koniec romansu 6.8

12:50 Melodramat, USA/Wielka Brytania 1999

Normalny 6.7

14:40 Komediodramat, USA 2003
CI Polsat
CI Polsat

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią

12:00 (2) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

13:00 (3) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

14:00 (20) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

12:00 (21) Serial komediowy

Przyjaciele

12:30 (22) Serial komediowy

Przyjaciele

13:00 (23) Serial komediowy

Przyjaciele

13:30 (24) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (25) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (1) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Dwie spłukane dziewczyny

12:00 (7) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

12:30 (8) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:00 (19) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:30 (20) Serial komediowy

Niania

14:00 (9) Serial komediowy

Niania

14:30 (10) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Obłędne...

12:00 Zwierzęta

Obłędne...

12:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

12:30 Program edukacyjny

Była sobie Ziemia

13:00 Serial animowany

Magija

13:30 Program dla dzieci

Magija

13:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

14:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

14:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

14:30 Program edukacyjny

Sportowe...

14:45 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Złoto rzeki krokodyli

12:00 (7) Serial dokumentalny

Operacja Costa Concordia

13:00 Film dokumentalny

Ekstremalna Alaska

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Ostatnia kryjówka bin Ladena

12:00 Film dokumentalny, USA 2012

Fidel Castro: tajne akta

13:00 Film dokumentalny

Kaskader

14:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Ekstremalne odchudzanie

12:00 Serial dokumentalny

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

13:00 Serial dokumentalny

Masterchef: Gordon Ramsay

14:00 (6) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

NASA - archiwum tajemnic

12:00 Serial dokumentalny

Jak działa wszechświat?

13:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Rzeczne potwory

12:00 Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:30 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Obóz Kikiwaka

11:55 (9) Serial młodzieżowy

Obóz Kikiwaka

12:20 (13) Serial młodzieżowy

Era Ronków

12:50 (8) Serial animowany

Następcy 2

13:05 Film przygodowy, USA 2017
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

12:00 (25) Serial animowany

Pidżamersi

12:30 (20) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

13:00 (8) Serial animowany

Lwia straż

13:30 (14) Serial animowany

Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie

14:00 (12) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

14:30 (2) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Pokémon seria: XY

12:00 (47) Serial animowany

Pokémon seria: XY

12:25 (48) Serial animowany

Supa Strikas

12:50 (46) Serial animowany

Supa Strikas

13:15 (7) Serial animowany

Marvel's Rocket...

13:40 (7) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:45 (20) Serial komediowy

11

14:10 (67) Serial młodzieżowy

Mech-X4

14:35 (3) Serial przygodowy
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

11:40 (22) Serial dokumentalny

Domy gwiazd

12:30 Magazyn

Telesprzedaż

13:00 Program reklamowy

Home staging - mieszkania do sprzedania

14:05 Magazyn poradnikowy

Wielkie projekty: Nowa Zelandia

14:35 (7) Serial dokumentalny
E!
E!

Tak bardzo Cosmo

12:00 Rozrywka

E! Wiadomości

13:00 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

13:15 Rozrywka

E! Wiadomości

13:45 Rozrywka

Wags z Miami

14:00 (8) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Czas na kawę

11:54 Magazyn

Czas na kawę

12:21 Magazyn

British Council

12:41 Magazyn

British Council

12:51 Magazyn

Łódzkie...

13:01 Reportaż

Orlik grubodzioby - ptak jakich mało

13:11 Film dokumentalny

Filmy z klasą

14:06 Magazyn filmowy
Eleven
Eleven

SC Freiburg - Borussia Dortmund

11:00 Piłka nożna

Arsenal World

13:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

13:30 Magazyn piłkarski

FC Barcelona - RCD Espanyol

14:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Real Madryt - Levante UD

12:00 Piłka nożna

Hertha BSC - Werder Brema

14:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

US Open w Nowym Jorku

12:00 Tenis

Vuelta a Espa?a

13:00 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

14:00 Skoki narciarskie
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

US Open w Nowym Jorku

12:00 Tenis

Vuelta a Espa?a

13:00 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

14:00 Skoki narciarskie
Eurosport 2
Eurosport 2

Vuelta a Espa?a

12:00 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

13:00 Tenis

Chicago Fire - New York Red Bulls

14:00 Piłka nożna
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Vuelta a Espa?a

12:00 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

13:00 Tenis

Chicago Fire - New York Red Bulls

14:00 Piłka nożna
Extreme Sports
Extreme Sports

Night of the Jumps

12:00 Freestyle Motocross

X Games - Norway

13:00 MMA

Freeride World Tour 2016

14:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

14:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

12:00 Moda

Swimwear

12:30 Moda

Swimwear

13:00 Moda

Swimwear

13:30 Moda

Fashion Films

14:00 Moda

Fashion Films

14:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Spirit

11:30 MMA

Hard Knocks...

12:45 MMA

Hard Knocks Fighting

13:00 MMA

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Tristan i Izolda 7.0

10:50 Melodramat, USA/Wielka Brytania/Niemcy/Czechy 2006

TV Okazje...

13:35 Program reklamowy

Poirot

13:50 (6) Serial kryminalny

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

14:55 Program reklamowy
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Wanilia i czekolada 6.8

11:40 Dramat obyczajowy, Włochy 2004

Opętanie 7.3

13:25 Dramat kryminalny, Włochy 1943
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Dwa światy 5.8

11:25 Komedia, Francja 2007

Witaj Kaniousha 6.2

13:05 Film obyczajowy, Francja 2011

Kochankowie z Księżyca 7.5

14:35 Komedia, USA 2012
FilmBox Family
FilmBox Family

Maszynista 4.0

11:25 Film przygodowy, USA 2008

Lodowy smok 5.8

13:00 Film przygodowy, Szwecja 2012

Stracone marzenia 5.5

14:15 Dramat obyczajowy, USA 2008
FilmBox HD
FilmBox HD

Coco Chanel 7.0

11:10 Melodramat, Włochy/Francja 2008

Coco Chanel 7.0

12:45 Melodramat, Włochy/Francja 2008

Fame - Sława

14:20 Musical, USA 2009
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (24) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:15 (1) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:40 (2) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

13:10 (3) Serial komediowy

Simpsonowie

13:35 (13) Serial animowany

Simpsonowie

14:05 (14) Serial animowany

Simpsonowie

14:30 (15) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Rosewood

11:40 (15) Serial kryminalny

Rosewood

12:35 (16) Serial kryminalny

Rosewood

13:30 (17) Serial kryminalny

Dr House

14:25 (3) Serial obyczajowy
H2
H2

Starcie wojowników

12:00 (15) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

13:00 (5) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

14:00 (7) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Vaiana: Skarb oceanu 7.5

10:30 Film animowany, USA 2016

Wicher 2: Na przekór wszystkiemu 8.0

12:15 Film przygodowy, Niemcy 2015

Młodość w Oregonie 6.1

14:05 Komediodramat, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Miasto duchów 6.3

11:00 Komedia romantyczna, USA 2008

I Saw the Light. Historia Hanka... 5.6

12:40 Film biograficzny, USA 2015

Do nieba

14:40 Dramat obyczajowy, USA/Hiszpania/Francja/Kanada 2014
HBO 3
HBO 3

Kłamstwa na sprzedaż

12:00 (4) Serial komediowy

Współczesna rodzina

12:30 (13) Serial komediowy

Współczesna rodzina

12:50 (14) Serial komediowy

Współczesna rodzina

13:10 (15) Serial komediowy

Czekolada 7.5

13:35 Komediodramat, USA/Wielka Brytania 2000
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

12:00 (1) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

12:30 (2) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:00 (14) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:30 (15) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:00 (16) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:30 (17) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00 Serial kryminalny

W sieci kłamstw

13:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Top Disco

12:00 Program muzyczny

TO Disco Trendy

13:00 Program muzyczny

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

12:00 Pogoda

Dla prawo- i...

12:05 Program publicystyczny

Tak jak w kinie

12:15 Magazyn

Migawka

12:55 Reportaż

Pogoda dla...

13:00 Pogoda

TOYA Traffic

13:02 Magazyn

Konfrontacje

13:05 Debata

Prosto z miasta

13:50 Magazyn reporterów

Pogoda dla...

14:00 Pogoda

Sport, sport, sport

14:05 Magazyn sportowy

Łódź z lotu...

14:25 Felieton

Po godzinach

14:30 Rozrywka
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

12:00 Wiadomości

Pogoda

12:20 Pogoda

Serwis...

12:25 Magazyn

Masz prawo

12:30 Magazyn

Serwis...

12:35 Magazyn

Sport

12:40 Wiadomości sportowe

Kurier Pilski

12:50 Magazyn

Serwis...

13:15 Magazyn

Gość wieczoru...

13:20 Rozmowa

Serwis...

13:30 Magazyn

Otwarta antena

13:35 Rozrywka

Qulturalny...

13:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

14:00 Magazyn

Na zdrowie

14:05 Magazyn medyczny

Gość wieczoru...

14:20 Rozmowa

Masz prawo

14:30 Magazyn

Serwis...

14:35 Magazyn

Sport

14:40 Wiadomości sportowe

Serwis...

14:50 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Dreszcze 7.4

10:30 Film psychologiczny, Polska 1981

Kabaretowy rejs

12:30 Kabaret i satyra

Kemping 6.3

13:20 Film krótkometrażowy, Polska 2014

Baza ludzi umarłych

13:50 Dramat psychologiczny, Polska 1959
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Historia jednego przeboju

12:00 Program muzyczny

Iść w stronę słońca!

12:30 Program muzyczny

Młoda Polska

14:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy

Foodie w wielkim mieście

12:30 Magazyn poradnikowy

cook news

13:25 Magazyn

Kaiseki - menu Koyamy

13:35 Film dokumentalny, Niemcy 2012

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

14:30 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Lalaloopsy

11:40 (13) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:05 (21) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:25 (22) Serial animowany

Piratka i...

12:50 (12) Serial animowany

Oktonauci

13:00 (13) Serial animowany

Oktonauci

13:10 (14) Serial animowany

Dzielny lew...

13:25 (7) Serial animowany

Dzielny lew...

13:30 (8) Serial animowany

Molang

13:35 (45) Serial animowany

Molang

13:40 (46) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (23) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (24) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (27) Serial animowany

Tęczowa...

14:45 (28) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (61) Serial animowany
MTV
MTV

Kodeks dziewczyny

11:50 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

12:15 Rozrywka

Ex na plaży

12:40 Rozrywka

Taki lajf

13:05 Rozrywka

Catfish

14:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Spływ rzeką Jukon

12:00 (4) Serial dokumentalny

Car S.O.S.

13:00 (8) Serial dokumentalny

Megafabryki

14:00 (31) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Spływ rzeką Jukon

12:00 (4) Serial dokumentalny

Car S.O.S.

13:00 (8) Serial dokumentalny

Megafabryki

14:00 (31) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Powrót wilka czarnego

12:00 Film dokumentalny, USA 2011

Fatalne zauroczenie

13:00 Film dokumentalny

Żaby potwory

14:00 Film dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Powrót wilka czarnego

12:00 Film dokumentalny, USA 2011

Fatalne zauroczenie

13:00 Film dokumentalny

Żaby potwory

14:00 Film dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Cesar Milan. Przywódca stada

12:00 (12) Serial dokumentalny

Zawód weterynarz

13:00 (6) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

14:00 (4) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Blaze i megamaszyny

11:40 (3) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:05 (9) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:30 (10) Serial animowany

Dzień, w...

12:55 (24) Serial dla

Dzień, w...

13:00 (25) Serial dla

Umizoomi

13:05 (7) Serial animowany

Rafcio Śrubka

13:25 (6) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (11) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (12) Serial animowany

Dora poznaje świat

14:45 (19) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Wróżkowie chrzestni

11:45 (15) Serial animowany

Niech żyje król Julian

12:15 (2) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

12:40 (21) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

13:10 (2) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:30 (2) Serial komediowy

Jestem Franky

13:50 (43) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:20 (2) Serial młodzieżowy

Henio Dzióbek

14:50 (5) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

SPR Chrobry Głogów - ORLEN Wisła...

11:00 Piłka ręczna

Czarny charakter

13:30 Magazyn żużlowy

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

14:00 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Rybki z ferajny 6.6

10:40 Film animowany, USA 2004

Jak wytresować smoka 7.9

12:30 Film animowany, USA 2010

Narzeczona dla geniusza 6.4

14:25 Komedia romantyczna, USA 1994
Planete+ HD
Planete+ HD

Nauka w oparach absurdu

11:35 (4) Serial dokumentalny

Nowy cyfrowy świat

12:30 Film dokumentalny, Kanada 2014

Katastrofy lotnicze: sprawdzian...

13:25 Film dokumentalny, Francja 2014

Constellation - samolot legenda

14:25 Film dokumentalny, Francja 2013
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:35 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

12:00 Program muzyczny

Dance w Polo tv

12:10 Program muzyczny

Hit dnia

13:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

13:14 Magazyn muzyczny

Hit dnia

14:00 Program muzyczny

Najlepsze z najlepszych

14:10 Magazyn muzyczny

Przeboje na czasie

14:30 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Oszukane

12:00 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Trudne sprawy

13:00 (718) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

14:00 (2523) Serial obyczajowy

Dlaczego ja?

14:50 (764) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Poznaj swoje prawa

11:30 (54) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

12:30 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

13:30 (448) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:00 (449) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:30 (450) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

12:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

13:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

14:00 Magazyn

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Gwiazdy na dywaniku

12:00 Rozrywka

Jacyków w twojej szafie

12:30 Rozrywka

Poprawki skalpelem

13:00 Rozrywka

Porody

14:00 (11) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Godzina pąsowej róży 7.0

10:35 Film dla, Polska 1963

Kocurro 3.6

12:25 Film animowany, Meksyk/Indie/Argentyna 2010

Ale szopka! 6.3

14:20 Komedia, Wielka Brytania 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Usypianki

12:00 (12) Serial dla

Miś Uszatek

12:10 (66) Serial animowany

Jarmies

12:15 (12) Serial dla

To Timmy

12:35 (23) Serial animowany

To Timmy

12:45 (24) Serial animowany

Noksu

13:00 (23) Serial animowany

Noksu

13:05 (24) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:15 (23) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:20 (24) Serial animowany

Kit i Kate

13:25 (23) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (24) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (23) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (24) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (34) Serial dla

Teraz już...

14:05 (35) Serial dla

Teraz już...

14:15 (36) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (23) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (24) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny
Polsat News
Polsat News

Informacje

12:00 Wiadomości

Informacje

12:30 Wiadomości

Pogoda

12:55 Pogoda

Informacje

13:00 Wiadomości

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Najgorsi lokatorzy świata

12:00 Rozrywka

Najgorsi lokatorzy świata

12:30 Rozrywka

Pogromcy mitów

13:00 (7) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

14:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

14:30 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Polska - Europa

12:00 Rugby

Liga holenderska

14:10 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Cafe Futbol

11:20 Magazyn piłkarski

AFC Ajax - PEC Zwolle

13:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Polska - Europa

12:00 Rugby

Liga holenderska

14:10 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

10:20 Piłka nożna

ATP World Tour Uncovered

12:30 Magazyn tenisowy

Sport Flash

13:00 Wiadomości sportowe

Polska - Serbia

13:07 Siatkówka
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Poszukiwacze fortuny

11:45 (6) Serial dokumentalny

Poszukiwacze fortuny

12:40 (7) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

13:35 (8) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

14:40 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zmarli średniowiecza

11:45 (5) Serial dokumentalny

Zmarli średniowiecza

12:45 (6) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

13:40 (1) Serial dokumentalny

Łowca militariów

14:35 (3) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Magazyn z kraju...

12:00 Wiadomości

Wiadomości

12:02 Wiadomości

Informacje...

12:10 Wiadomości sportowe

Pogoda

12:13 Pogoda

Komentarz...

12:42 Magazyn

Wiadomości

13:00 Wiadomości

Pogoda

13:06 Pogoda

Aktualności kulturalne

13:40 Audycja

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda
PR 2
PR 2

Wiersz na lato

11:10 Audycja

Zapiski ze...

12:45 Audycja

Pora koncertowa

13:00 Koncert
PR 3
PR 3

Ja tu gram

12:00 Audycja

3 wymiary gitary

13:00 Audycja

W tonacji Trójki

14:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Porwanie...

12:00 (13) Serial animowany

Porwanie...

12:05 (1) Serial animowany

Porwanie Baltazara Gąbki

12:10 (2) Serial animowany

Było sobie życie

12:30 (7) Serial animowany

Lucky Luke

13:00 (30) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:35 (35) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:40 (36) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:50 (37) Serial animowany

Flintstonowie

14:00 (25) Serial animowany

Sylwester i Tweety na tropie

14:35 (3) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Rafał Bryndal

11:25 Audycja

100 podróży w czasie

12:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

13:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

12:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Statek marzeń - Singapur/Bintan

10:10 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Nauczyciel

12:10 (3) Serial komediowy

Nauczyciel

13:10 (4) Serial komediowy

Wygrani 6.4

14:10 Komedia romantyczna, Niemcy/Austria 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Herkules

12:00 (5) Serial przygodowy

Gwiezdne wrota: Atlantyda

13:00 (14) Serial SF

Gwiezdne wrota

14:00 (13) Serial SF
Sport Klub
Sport Klub

MT Melsungen - THW Kiel

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best ballads

12:00 Magazyn muzyczny

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Katastrofy w przestworzach

11:20 (60) Serial dokumentalny

Katastrofy w przestworzach

12:25 (73) Serial dokumentalny

Pułapki umysłu

13:20 (6) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:55 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:25 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:55 Rozrywka
Sundance TV
Sundance TV

Bandyci czasu 6.9

10:20 Film przygodowy, Wielka Brytania 1981

Tragedie Niny 7.3

12:15 Komedia, Izrael 2003

Do korzeni

14:05 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2008
Superstacja
Superstacja

Raport

12:00 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

12:15 Wiadomości

Raport

12:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Raport

13:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Raport

14:45 Magazyn
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Transformers: Rescue Bots

11:45 (21) Serial animowany

Turbo Fast

12:15 (19) Serial animowany

Pac-Man i upiorne przygody

12:35 (31) Serial animowany

Angry Birds...

13:00 (8) Serial animowany

Piggy Tales...

13:03 (8) Serial animowany

Sonic Boom

13:05 (50) Serial animowany

Baranek Shaun

13:15 (11) Serial animowany

Księga...

13:30 (8) Serial animowany

Bystry Bill

13:40 (8) Serial animowany

Biały delfin...

13:55 (15) Serial animowany

Biały delfin...

14:10 (16) Serial animowany

Ranczo Leny

14:25 (5) Serial animowany

Kuu Kuu...

14:50 (51) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

12:00 Serial dokumentalny

Puszyste panny młode

12:30 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

13:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Kanada

13:30 Serial dokumentalny

Mała piękność

14:00 Reality show
TNT
TNT

Prawo Bronksu

11:50 Dramat obyczajowy, USA 1993

Epidemia 6.6

14:20 Film sensacyjny, USA 1995
Travel Channel
Travel Channel

Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:30 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:30 Turystyka

Hotelowe rewolucje

14:00 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (542) Serial fabularno-dokumentalny

Detektywi. Na zlecenie

12:55 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Kartoteka

13:40 (19) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

14:40 (1) Serial dokumentalny
TV6
TV6

Rodzina zastępcza

11:30 (118) Serial komediowy

Miodowe lata

12:05 (37) Serial komediowy

Miodowe lata

12:55 (52) Serial komediowy

Na patrolu

13:45 (39) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Szkoła

12:00 (439) Serial fabularno-dokumentalny

19+

13:00 (140) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

13:30 (676) Serial fabularno-dokumentalny

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn
TVN 24
TVN 24

Fakty w południe

12:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

13:00 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

11:55 (421) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

12:55 (80) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:55 (320) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

14:55 (147) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy

Na Wspólnej

12:30 Serial obyczajowy

Prawo Agaty

13:00 (4) Serial obyczajowy

Teraz albo nigdy!

14:00 (2) Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Perfekcyjna pani domu

11:05 Reality show

Kuchenne rewolucje

12:05 Reality show

Pani gadżet

13:05 Magazyn poradnikowy

Pani gadżet 2.0

13:35 Magazyn poradnikowy

Pani gadżet

14:05 Magazyn poradnikowy

Gwiazdy od kuchni

14:35 Magazyn kulinarny
TVN Turbo
TVN Turbo

W sieci monitoringu

12:00 Rozrywka

Co Ty wiesz o broni?

12:30 Magazyn

Gwiazdy czterech kółek

13:00 Rozrywka

Wypad z kraju

13:30 Rozrywka

Nowy gadżet

14:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Agrobiznes

12:10 Magazyn rolniczy

Agropogoda

12:35 Pogoda

To się opłaca

12:40 Magazyn

Mały zwierzak w dzikim świecie

12:55 (7) Serial dokumentalny

Elif

14:00 (89) Serial obyczajowy

Muzeum polskiej...

14:55 Rozrywka
TVP 2
TVP 2

Na dobre i na złe

11:50 (450) Serial obyczajowy

Tysiąc i jedna noc

12:55 (139) Serial obyczajowy

Na sygnale

13:55 (33) Serial obyczajowy

Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za...

14:30 Rozrywka
TVP Białystok
TVP Białystok

U źródeł wiary

07:35 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Barwy szczęścia

12:00 (1335) Serial obyczajowy

Klan

12:30 (2955) Telenowela

Makłowicz w podróży

13:00 Magazyn kulinarny

Okrasa łamie przepisy

13:30 Magazyn kulinarny

M jak miłość

14:05 (1306) Serial obyczajowy

Ranczo

14:55 (110) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Goniec historyczny IPN

11:55 Program publicystyczny

To byli prości...

12:15 Film dokumentalny, 1994

Z miłości do brata. Na ruinach WTC

12:30 Film dokumentalny, Kanada 2016

Było, nie minęło - kronika...

13:30 Program historyczny

Sensacje XX wieku

14:00 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Serwis Info

12:10 Magazyn informacyjny

Serwis Info

12:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

12:50 Pogoda

Serwis Info

12:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

13:51 Pogoda

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:50 Pogoda

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Dokument w obiektywie

07:00 Reportaż
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Noce i dnie

11:00 (4) Serial obyczajowy

Noce i dnie

12:05 (5) Serial obyczajowy

Ostatnie takie trio

13:15 Dramat obyczajowy, Polska 1977

Romeo i Julia z Saskiej Kępy 6.6

14:05 Dramat obyczajowy, Polska 1988
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Mazowiecki globtroter

07:26 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Halo Polonia

11:45 Magazyn

Wiadomości

12:35 Wiadomości

Barwy szczęścia

12:50 (1664) Serial obyczajowy

Wojenne dziewczyny

13:25 (2) Serial wojenny

Pierwsi Polacy w Ameryce

14:20 Film dokumentalny, Polska 2014
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Wojna domowa

11:15 (2) Serial komediowy

Włączeni i...

12:30 Magazyn

Co niesie dzień

12:45 Magazyn

Telezakupy

13:05 Program reklamowy

Agrobiznes

13:20 Magazyn rolniczy

Agropogoda

13:45 Pogoda

Agroszansa

13:50 Magazyn informacyjny

Spętany anioł 7.2

14:15 Film dokumentalny, Polska 2005
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

11:15 Rozrywka

Dobry wieczór z Neo-Nówką

12:15 Kabaret i satyra

Kabaret Paranienormalni - Niebezpiecznie...

13:20 Kabaret i satyra

Familiada

14:15 Teleturniej

33. Wieczory Humoru i Satyry

14:45 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

11:15 (40) Serial obyczajowy

Ranczo

12:15 (41) Serial obyczajowy

Ojciec Mateusz

13:15 (18) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

14:15 (19) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Dopaść Tysona

11:55 Film dokumentalny, USA 2017

Magazyn triathlonowy

13:20 Triathlon

Mistrzostwa Świata w Cairns

14:25 Kolarstwo górskie
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Musimy...

08:14 Magazyn

Rozmowa Faktów

12:30 Program publicystyczny
TV 4
TV 4

Detektywi w akcji

12:00 (19) Serial akcji

Detektywi w akcji

13:00 (20) Serial akcji

STOP Drogówka

14:00 Magazyn policyjny
TV Puls
TV Puls

Agenci NCIS: Los Angeles

12:00 (4) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

12:55 (8) Serial kryminalny

Zbuntowany anioł

13:50 (177) Telenowela

Zbuntowany anioł

14:45 (178) Telenowela
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

12:00 Program muzyczny

Telezakupy

12:30 Program reklamowy

Przegląd prasy

14:35 Magazyn informacyjny

Don Matteo

14:45 Serial kryminalny
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

11:15 (10) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:10 (11) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

13:05 (11) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (12) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (13) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny
WP
WP

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

12:00 Reality show

Mistrzowie kabaretu

13:00 Kabaret i satyra

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

13:30 Kabaret i satyra

Mój koszmarny tatuaż

14:00 Program dokumentalny

Mój koszmarny tatuaż

14:30 Program dokumentalny