wtorek 12.09.2017

Kanał 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
13 ulica
13 ulica

Hawaii 5.0

16:00 (2) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

17:00 (3) Serial kryminalny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

18:00 (13) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

19:00 (15) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny

Ulubiona 20

18:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Papierowe gody 5.1

16:20 Komedia, Polska 2016

Biały oleander 7.5

18:10 Dramat obyczajowy, USA/Niemcy 2002
AMC
AMC

Wspaniały rok 1939 6.5

16:30 Film obyczajowy, Wielka Brytania 2009

Lot z Ashiyi 5.2

19:00 Film przygodowy, Japonia/USA 1964
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny

Na straży przyrody

17:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

18:00 (5) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

19:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Świat według Kiepskich

16:30 (349) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:00 (44) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:30 (45) Serial komediowy

Doktor Martin

18:00 (5) Serial obyczajowy

Pielęgniarki

19:00 (184) Serial fabularno-dokumentalny
AXN
AXN

Czarna lista: Odkupienie

16:00 (1) Serial sensacyjny

Skorpion

17:00 (25) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

18:00 (2) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (2) Serial sensacyjny
AXN BLACK
AXN BLACK

Ryzyko dla świata

16:05 (7) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

17:15 (7) Serial fantastyczny

Skorpion

18:10 (12) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

19:10 (6) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Czarna lista: Odkupienie

16:00 (1) Serial sensacyjny

Skorpion

17:00 (25) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

18:00 (2) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (2) Serial sensacyjny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

16:00 (3) Serial kryminalny

Rex Special Unit

17:05 (4) Serial kryminalny

Medium

18:10 (16) Serial kryminalny

Elementary

19:05 (9) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

15:50 Magazyn samochodowy

Top Gear

17:00 Magazyn samochodowy

W pogoni za przestępcami

18:20 (3) Serial dokumentalny

Top Gear

19:20 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (4) Serial dla

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (26) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (12) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci

Hau hau...

18:10 (37) Serial animowany

Pajączek...

18:20 (7) Serial dla

Zagadkoboty

18:35 Program dla dzieci

Tosia i Tymek

18:50 (44) Serial dla

Sara i Kaczorek

19:05 (2) Serial dla

Charlie i Lola

19:15 (12) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Zaufaj lekarzowi

15:50 (3) Serial dokumentalny

Neurolodzy

16:50 (1) Serial dokumentalny

Gniewna Ziemia

18:00 (8) Serial dokumentalny

Gniewna Ziemia

18:30 (9) Serial dokumentalny

Ziemia 2050

18:55 (18) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

19:25 (18) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z pamiętnika położnej

16:05 (5) Serial obyczajowy

Z Lark Rise do Candleford

17:00 (1) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

17:50 (9) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

19:25 (4) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Dom w słońcu

15:55 Lifestyle

Nowy kraj, nowe życie

16:55 (25) Serial dokumentalny

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

17:55 (7) Serial dokumentalny

Kolacja dla dwojga

18:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

16:50 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

17:15 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany

Całkiem nowe...

18:10 Serial animowany

Grizzy i...

18:25 Serial animowany

Inspektor...

18:40 Serial animowany

Inspektor Gadżet

18:50 Serial animowany

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Opowieść o miłości i mroku 6.6

16:15 Dramat obyczajowy, Izrael/USA 2015

Nie przegap

17:55 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:05 Rozrywka

Dorwać Wattsa 5.7

18:10 Komedia sensacyjna, Chiny/Hongkong/USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Trolle 6.6

15:10 Film animowany, USA 2016

O co biega?

16:45 Magazyn sportowy

Opowieść o miłości i mroku 6.6

17:15 Dramat obyczajowy, Izrael/USA 2015

Nie przegap

18:55 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

19:05 Rozrywka

Dorwać Wattsa 5.7

19:10 Komedia sensacyjna, Chiny/Hongkong/USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Rowerem przez świat

16:05 (4) Serial dokumentalny

Koleją przez świat

16:35 Serial dokumentalny

Obiekt 6.4

17:20 Film dokumentalny, Polska 2015

Nie przegap

17:40 Zapowiedź programu

Tajemnice podwodnych światów

17:50 (1) Serial dokumentalny

Tajemnice podwodnych światów

18:40 (2) Serial dokumentalny

Pasteur - historia geniusza

19:25 Film dokumentalny, USA 2010
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Zosia w tarapatach

16:20 Komedia, Francja 2016

Bernadetta. Cud w Lourdes 6.2

18:05 Film biograficzny, Francja 2011
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Christine 6.7

15:50 Film biograficzny, Wielka Brytania/USA 2016

Rapsody

17:50 Film krótkometrażowy, Francja 2016

Nie przegap

18:05 Zapowiedź programu

Człowiek, który poznał... 7.1

18:15 Film biograficzny, Wielka Brytania/USA 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Biuro szpiegów

16:30 (7) Serial szpiegowski

Biuro szpiegów

17:25 (8) Serial szpiegowski

Zabójcza broń

18:30 (13) Serial kryminalny

Zabójcza broń

19:15 (14) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock

16:00 Piłka nożna

West Ham United - Huddersfield Town

18:05 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Ekstraklasa po godzinach

15:55 Magazyn piłkarski

Magazyn PGNIG Superliga

17:00 Magazyn piłki ręcznej

Czarny charakter

17:30 Magazyn żużlowy

Premier League Review - podsumowanie...

18:00 Magazyn piłkarski

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

19:00 Magazyn piłkarski
CBS Action
CBS Action

Tajne akcje CIA

16:00 (15) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

17:00 (20) Serial kryminalny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

18:00 (5) Serial sensacyjny

Partnerzy w zbrodni 5.5

19:00 Dramat kryminalny, USA 2000
CBS Europa
CBS Europa

Żandarm i kosmici 7.0

15:20 Komedia, Francja 1979

Mansfield Park 6.9

17:10 Melodramat, Wielka Brytania 1999

Wersja ostateczna 6.5

19:15 Thriller, USA/Kanada/Niemcy 2004
CBS Reality
CBS Reality

Nastolatkowie XXL

16:00 (1) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:00 (5) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:30 (6) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:00 (5) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:30 (6) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

19:00 (8) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Historia miłosna 7.0

16:30 Dramat obyczajowy, Włochy 2000

Lekarz na prowincji 5.8

18:15 Komediodramat, Francja 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Okaleczone 6.1

16:30 Dramat psychologiczny, Japonia/Francja 2016

Lobster

18:30 Komediodramat, Irlandia/Wielka Brytania/Grecja/Francja/Holandia/USA/Alderney 2015
CI Polsat
CI Polsat

Zło z bliska

16:00 (4) Serial dokumentalny

Zło z bliska

17:00 (1) Serial dokumentalny

Zło z bliska

18:00 (13) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

19:00 (3) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

16:30 (18) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:00 (19) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:30 (20) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:00 (21) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:30 (22) Serial komediowy

Przyjaciele

19:00 (2) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

16:30 (16) Serial komediowy

Przyjaciele

17:00 (17) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (18) Serial komediowy

Przyjaciele

18:00 (19) Serial komediowy

Przyjaciele

18:30 (20) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:00 (2) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Gra z głową

16:30 Program edukacyjny

Teatr wynalazków Barona Munchhausena

17:00 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

17:30 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

17:40 Program dla dzieci

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

17:50 Program edukacyjny

Wymyśl to!

18:15 Program dla dzieci

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona

18:40 Program edukacyjny

Mati, Dada i...

19:10 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

19:20 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Auto-reaktywacja

16:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

17:00 Serial dokumentalny

Klan z Alaski

18:00 Serial dokumentalny

Polscy truckersi

19:00 (5) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Militaria na warsztat

16:00 (5) Serial dokumentalny

Łowcy staroci

17:00 (10) Serial dokumentalny

Ekstremalni przewodnicy

18:00 Serial dokumentalny

Hitlerowskie UFO

19:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Łowcy promocji

16:30 Serial dokumentalny

Otyłość, która zabija

17:00 Serial dokumentalny

Okiem Ohme

18:00 Serial dokumentalny

Czysty zysk

19:00 (5) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:30 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

18:00 Serial dokumentalny

Czy jest z nami inżynier?

19:00 (6) Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Złomowisko PL

16:00 (2) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:00 (2) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:30 (1) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:00 (37) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:30 (38) Serial dokumentalny

Auto Castro

19:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Alex i spółka

16:30 (47) Serial komediowy

Star Darlings...

16:55 (8) Serial animowany

Rodzinka od środka

17:00 (25) Serial komediowy

Następcy 2

17:30 Film przygodowy, USA 2017
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

16:15 (15) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

16:45 (13) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

17:15 (7) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

17:45 (3) Serial animowany

Mała syrenka

18:15 (6) Serial animowany

Pidżamersi

18:45 (21) Serial animowany

Lwia straż

19:15 (16) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Z kopyta

16:30 (73) Serial młodzieżowy

Kirby Buckets

17:00 (28) Serial dla

Wkręceni - nakręceni

17:30 (24) Serial komediowy

Pokémon seria: XY

17:55 (1807) Serial animowany

Główka pracuje

18:20 (25) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

18:50 (22) Serial animowany

11

19:20 (67) Serial młodzieżowy
Domo + HD
Domo + HD

Remont w 48h

16:20 Magazyn poradnikowy

Daleko od miasta

16:50 (3) Serial dokumentalny

EXPRESS DOMOWY

17:20 Magazyn

Wielkie projekty

17:30 (8) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

18:25 (15) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

19:10 (51) Serial dokumentalny
E!
E!

Tak bardzo Cosmo

16:00 Rozrywka

Tak bardzo Cosmo

17:00 Rozrywka

Życie Kylie

18:00 Rozrywka

Życie Kylie

18:30 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

19:00 Program dokumentalny
Edusat
Edusat

Fleet Market

16:10 Reportaż

Cyberiada

16:35 Reportaż

Piękniejsze od gór są tylko góry

16:55 Program edukacyjny

Galeria jednego...

17:23 Reportaż

Muzea polskie

17:35 Reportaż

Muzea polskie

17:55 Reportaż

Od A do Z

18:13 Magazyn

Gotuj z Giancarlo

18:16 Magazyn kulinarny

Stacja Paliw 2013

19:06 Reportaż

Filmy z klasą

19:26 Magazyn filmowy
Eleven
Eleven

FC Metz - Paris Saint-Germain

16:00 Piłka nożna

Juventus FC - AC Chievo Werona

18:00 Piłka nożna

Serie A TIM Show

19:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

UC Sampdoria - AS Roma

16:00 Piłka nożna

Ligue 1 Conforama

18:00 Magazyn piłkarski

Elitserien

19:00 Żużel
Eska TV
Eska TV

10 hitów 1 po 2

16:00 Program muzyczny

Hity na czasie

17:00 Program muzyczny

Miejska lista

18:00 Program muzyczny

ImprESKA

19:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Vuelta a Espa?a

16:30 Kolarstwo

Watts

17:30 Magazyn sportowy

Horse Excellence

18:00 Magazyn jeździecki

Chicago Fire - New York Red Bulls

18:30 Piłka nożna
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Vuelta a Espa?a

16:30 Kolarstwo

Watts

17:30 Magazyn sportowy

Horse Excellence

18:00 Magazyn jeździecki

Chicago Fire - New York Red Bulls

18:30 Piłka nożna
Eurosport 2
Eurosport 2

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

15:30 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

17:00 Tenis

MLS

18:00 Piłka nożna

Watts

18:30 Magazyn sportowy

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

19:00 Skoki narciarskie
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

15:30 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

17:00 Tenis

MLS

18:00 Piłka nożna

Watts

18:30 Magazyn sportowy

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

19:00 Skoki narciarskie
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

16:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

17:00 MMA

WWE - NXT

18:00 Sporty ekstremalne

Showdown

19:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Photographers

16:30 Moda

Photographers

17:00 Moda

Photographers

17:30 Moda

Swimwear

18:00 Moda

Swimwear

18:30 Moda

Fashion Week

19:00 Rozrywka
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling

Ricardo Rubén Villalba - Héctor David...

18:30 Boks
FilmBox
FilmBox

Iluzjonista 7.8

15:15 Dramat miłosny, USA/Czechy 2006

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:40 Program reklamowy

112 - na każde wezwanie

18:15 (72) Serial obyczajowy

Beowulf

18:55 (8) Serial akcji
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Dywan irański

15:40 Film dokumentalny, Iran 2007

Imigrant 7.5

17:40 Komediodramat

Ziemia drży 7.3

18:10 Dramat obyczajowy, Włochy 1948
FilmBox Extra
FilmBox Extra

The Wipers Times 5.5

16:10 Film wojenny, Wielka Brytania 2013

Leonie 6.1

17:45 Film biograficzny, Francja/Wielka Brytania/Australia/Niemcy/Belgia/USA/Japonia 2010

Wakacje Mikołajka 6.5

19:25 Komedia, Francja 2014
FilmBox Family
FilmBox Family

Ukryta twierdza 6.3

16:05 Film przygodowy, Kanada 2001

Wakacje z Sylwestrem

17:40 Film familijny, Austria 1986

Na tropie skarbu 5.2

19:15 Film przygodowy, USA 2006
FilmBox HD
FilmBox HD

Zostańmy przyjaciółmi 6.3

16:05 Komedia romantyczna, USA/Niemcy/Kanada 2005

Coco Chanel 6.8

17:40 Film biograficzny, Francja/Belgia 2009
FOX Comedy
FOX Comedy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (21) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:50 (22) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:15 (4) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:45 (5) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:15 (6) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:40 (7) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:10 (8) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Kości

16:15 (16) Serial kryminalny

Kości

17:10 (17) Serial kryminalny

Kości

18:10 (18) Serial kryminalny

Kości

19:05 (19) Serial kryminalny
H2
H2

Wszechświat

16:00 (10) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

17:00 (12) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

18:00 (16) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

19:00 (6) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie 6.7

15:45 Film SF, USA 2011

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 7.3

17:50 Film SF, USA 2014
HBO 2
HBO 2

Gracze

16:15 (8) Serial komediowy

Niepewne

16:45 (8) Serial komediowy

Wielkie wino 6.0

17:20 Dramat obyczajowy, Francja 2015

Wstrząs

18:55 Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania/Australia 2015
HBO 3
HBO 3

Chemia 6.3

15:35 Dramat obyczajowy, Polska 2015

Nowy początek 7.3

17:20 Film SF, USA 2016

Kłamstwa na sprzedaż

19:15 (5) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (7) Serial dokumentalny

Kowale z gór

17:00 (3) Serial dokumentalny

Kowale z gór

17:30 (4) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

18:00 (35) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

18:30 (18) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

19:00 (6) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny

Doktor G - lekarz sądowy

17:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:00 Serial dokumentalny

Prawdziwy horror

19:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

14:00 Program muzyczny

DISCOteka

18:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Punkt widzenia

16:30 Program publicystyczny

Gospodarka...

16:40 Magazyn ekonomiczny

Cztery łapy

16:50 Magazyn

Prosto z miasta

17:00 Magazyn reporterów

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Wydarzenia...

17:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

17:35 Pogoda

Punkt widzenia

17:40 Program publicystyczny

Gust Polek

17:50 Felieton

Miejskie Centrum Medyczne Jonscher

17:55 Felieton

Wydarzenia...

18:15 Wiadomości

Zdarzyło się...

18:20 Magazyn publicystyczny

Sport flesz

18:25 Wiadomości sportowe

Bez etatu

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia...

19:15 Wiadomości

Smog talk

19:20 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Pogoda

16:30 Pogoda

Serwis...

16:35 Magazyn

Gość wieczoru...

16:40 Rozmowa

Pogoda

16:50 Pogoda

Wieczór WTK

16:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:05 Magazyn

Qulturalny...

17:10 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:15 Pogoda

Qulturalny...

17:20 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:25 Magazyn

Puls dnia...

17:30 Wiadomości

Sport

17:35 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

17:40 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:45 Magazyn

Pogoda

17:50 Pogoda

Sport

17:55 Wiadomości sportowe

Puls dnia - serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

18:20 Rozmowa

Puls dnia...

18:30 Wiadomości

Serwis...

18:35 Magazyn

Gość wieczoru...

18:40 Rozmowa

Pogoda

18:50 Pogoda

Serwis...

18:55 Magazyn

Puls dnia...

19:00 Wiadomości

Sport

19:15 Wiadomości sportowe

Na żywo z...

19:20 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Komedia małżeńska 7.1

16:00 Komedia, Polska 1993

Kabaretowy rejs

18:00 Kabaret i satyra

Kabaretowy rejs

19:00 Kabaret i satyra
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny

Młoda Polska

18:00 Program muzyczny

Historia jednego przeboju

19:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Al Brown: Australia na talerzu

16:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:00 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:30 Magazyn poradnikowy

Francuskie wędrówki Julie

18:00 (7) Serial dokumentalny

Top Chef

19:00 Reality show
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Astrozwierzaki

16:20 (19) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:35 (43) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:45 (44) Serial animowany

Piratka i...

17:00 (20) Serial animowany

Piratka i...

17:10 (21) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:25 Program dla dzieci

Rysuj z Myszką...

17:27 Program dla dzieci

Bing

17:30 (5) Serial animowany

Stacyjkowo...

17:35 (20) Serial animowany

Strażak Sam

17:45 (2) Serial dla

Tomek i...

17:55 (3) Serial dla

Tomek i...

18:05 (4) Serial dla

Bob Budowniczy

18:20 (35) Serial animowany

Oktonauci

18:30 (4) Serial animowany

Oktonauci

18:40 (5) Serial animowany

Żółwik Sammy...

18:55 (15) Serial animowany

Wissper

19:10 (29) Serial animowany

Wissper

19:15 (30) Serial animowany

Tęczowa...

19:25 (36) Serial animowany
MTV
MTV

Teen Mom UK

16:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:30 Rozrywka

Teen Mom OG

18:00 Rozrywka

Dopasowani

19:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Mordercze państwo Hitlera

16:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (4) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (1) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 (12) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Mordercze państwo Hitlera

16:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (4) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (1) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 (12) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Orły

16:00 Film dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (5) Serial dokumentalny

Imperium grizli

18:00 Film dokumentalny, USA 2015

Polowanie na wodne potwory

19:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Orły

16:00 Film dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (5) Serial dokumentalny

Imperium grizli

18:00 Film dokumentalny, USA 2015

Polowanie na wodne potwory

19:00 (2) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Niezwykły dr Pol

16:00 (5) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

17:00 (6) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

18:00 (1) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

19:00 (2) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rycerka Nella

16:30 (7) Serial animowany

Psi patrol

16:55 (10) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (3) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (16) Serial animowany

Zack i Kwak

18:00 (4) Serial animowany

Dora poznaje świat

18:20 (16) Serial animowany

Shimmer i Shine

18:50 (19) Serial animowany

Psi patrol

19:15 (10) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (14) Serial animowany

SpongeBob...

16:55 (2) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

17:10 (20) Serial animowany

Niebezpieczny Henryk

17:40 (5) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:10 (6) Serial komediowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

18:40 (15) Serial komediowy

Grzmotomocni

19:10 (18) Serial przygodowy
nSPORT
nSPORT

FC Barcelona - Juventus FC

15:55 Piłka nożna

Bayern Monachium - RSC Anderlecht

17:55 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Narzeczona dla geniusza 6.4

14:25 Komedia romantyczna, USA 1994

Wojna pokus 6.5

16:35 Komedia muzyczna, USA 2003

Książę w Nowym Jorku 6.6

19:10 Komedia, USA 1988
Planete+ HD
Planete+ HD

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:30 (2) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:00 (43) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:30 (44) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:00 (1) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:30 (2) Serial dokumentalny

Skarby starożytnej Grecji

19:00 (1) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny

Hit dnia

17:00 Program muzyczny

Disco Studio

17:15 Magazyn muzyczny

Prognoza pogody

19:15 Pogoda
Polsat
Polsat

Na ratunek 112

16:30 (127) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

17:00 (117) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

18:00 (2524) Serial obyczajowy

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Sport

19:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:25 Pogoda
Polsat 2
Polsat 2

Miodowe lata

16:30 (4) Serial komediowy

Miodowe lata

17:00 (5) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:30 (484) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:00 (485) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:30 (486) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

19:00 (37) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

To był dzień na świecie

15:50 Program publicystyczny

Światowidz

16:35 Magazyn

WidziMiSię

16:50 Magazyn

Zoom na giełdę

17:00 Magazyn ekonomiczny

Rozmowa polityczna

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Kolacja z szefem

16:00 Rozrywka

Nasz nowy dom

17:00 Reality show

Oszukane

18:00 (28) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (46) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Bitwa pod Wiedniem 2.7

16:25 Dramat historyczny

Rok pierwszy 5.5

19:00 Komedia, USA 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kropka.

16:30 (25) Serial animowany

Kropka.

16:45 (26) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

17:00 (9) Serial animowany

Dinopociąg

17:25 (10) Serial animowany

DJ Miki

17:55 Program dla dzieci

Dziki świat braci Kratt

18:00 (13) Serial animowany

Ranger Rob

18:25 (27) Serial animowany

Ranger Rob

18:40 (28) Serial animowany

Zwierzyniec...

18:55 (12) Serial animowany

Usypianki

19:00 (13) Serial dla

Miś Uszatek

19:05 (67) Serial animowany

Jarmies

19:15 (13) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Tematy dnia

16:30 Magazyn informacyjny

Światowidz

17:30 Magazyn

Sport

17:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:55 Pogoda

Graffiti Popołudniowe

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość...

19:15 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Malanowski i Partnerzy

16:30 (761) Serial fabularno-dokumentalny

Łowca aut na zamówienie

17:00 Rozrywka

Łowca aut na zamówienie

17:30 Rozrywka

Łowcy samochodowych okazji

18:00 Rozrywka

Łowcy samochodowych okazji

18:30 Rozrywka

Pogromcy mitów

19:00 (8) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Magazyn Nice 1. Ligi

16:20 Magazyn piłkarski

Węgry - Polska

18:00 Futsal
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polska - Europa

15:10 Rugby

Atleci

17:20 Magazyn sportowy

Dynamo Kijów - PFK Ołeksandrija

17:50 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Magazyn Nice 1. Ligi

16:20 Magazyn piłkarski

Węgry - Polska

18:00 Futsal
Polsat Sport News
Polsat Sport News

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

15:07 Piłka nożna

Sport Flash

17:00 Wiadomości sportowe

Guangzhou Evergrande Taobao FC...

17:07 Piłka nożna

Sport Flash

19:00 Wiadomości sportowe

Cafe Futbol

19:07 Magazyn piłkarski
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Wielkie złe drzewo

16:00 (5) Serial dokumentalny

Kierowcy wielkich ciężarówek

17:00 (1) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:00 (9) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:25 (10) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

19:00 (8) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zakazana historia

15:35 (2) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

16:35 (18) Serial dokumentalny

Od wojny światowej do zimnej wojny

17:30 (1) Serial dokumentalny

Imperium carów: Rosja Romanowów

18:45 (2) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Debata

16:20 Debata

Porozmawiajmy o...

16:50 Audycja

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Wszystko co chciałbyś wiedzieć i nie...

17:30 Audycja

Wiadomości

18:00 Wiadomości

Informacje...

18:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:08 Pogoda

Więcej świata

18:15 Program publicystyczny

Wydarzenia i...

18:31 Audycja

Aktualności z Watykanu

18:40 Audycja

Wiadomości

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:06 Pogoda

Po pierwsze...

19:14 Audycja

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja
PR 2
PR 2

Wybieram Dwójkę

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Przegląd prasy zagranicznej

17:00 Audycja

Puls świata

17:45 Audycja

O wszystkim z kulturą

18:00 Audycja

Książka do słuchania

18:30 Powieść w odcinkach

Letni Festiwal Muzyczny

19:00 Koncert
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Matka Polka feministka

16:35 Audycja

Europa od kuchni

17:20 Audycja

Puls Trójki

17:45 Audycja

Reportaż w Trójce

18:15 Reportaż

Bardzo ważny...

18:45 Audycja

Magiel Wagli

19:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Lwia straż

16:00 (12) Serial animowany

Lwia straż

16:35 (13) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:15 (28) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:35 (29) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:00 (4) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:40 (8) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:05 (26) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Taniec z Bryndalem

18:25 Audycja

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hits cafe

15:00 Program muzyczny

Versus

18:00 Program muzyczny

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny

Poplista początek notowania

18:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Elisa z Rivombrosy

16:00 (7) Telenowela

Burza uczuć

17:00 (1518) Telenowela

Gang mam: Matka chrzestna 6.0

18:00 Komedia romantyczna, Niemcy 2015
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (22) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

17:00 (22) Serial przygodowy

Herkules

18:00 (4) Serial przygodowy

Herkules

19:00 (5) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz

15:00 Piłka nożna

BWF Unlimited

17:15 Badminton

Gold Coast Airport

18:00 Maraton

FC Red Bull Salzburg - SK Rapid Wiedeń

19:15 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

18:00 Magazyn muzyczny

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Niania

16:25 (21) Serial komediowy

Niania

16:55 (22) Serial komediowy

Niania

17:25 (23) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

18:00 (91) Serial dokumentalny

Komisarz Rex

19:00 (69) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

Wspaniali bracia Baker 6.8

16:10 Film obyczajowy, USA 1989

Nymphet

18:00 Film krótkometrażowy, Belgia/Irlandia/Holandia 2015

Banksy w Nowym Jorku 7.3

18:15 Film dokumentalny, USA 2014
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Wojtek Jagielski na żywo

17:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

18:15 Magazyn

Polska w kawałkach Grzegorza...

18:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Paka z Pniaka

16:25 (17) Serial animowany

Titeuf

16:40 (5) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

16:50 (51) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

17:00 (52) Serial animowany

Petz Klub

17:15 (29) Serial animowany

Petz Klub

17:25 (30) Serial animowany

Mirette na...

17:35 (52) Serial animowany

Mirette na tropie

17:50 Serial animowany

Littlest Pet Shop

18:10 (7) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

18:30 (11) Serial animowany

Mia i ja

18:55 (12) Serial animowany

Mia i ja

19:20 (13) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

17:10 (8) Serial SF

Rosyjska piękność

18:10 (1) Serial kostiumowy

Pokolenie mutantów

19:00 (7) Serial SF
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny

Pogotowie ślubne Randy'ego

18:00 Lifestyle

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Epidemia 6.6

14:20 Film sensacyjny, USA 1995

Bardzo dziki Zachód 6.2

17:00 Film sensacyjny, USA 1999

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny
Travel Channel
Travel Channel

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

17:00 Turystyka

Ekstremalne łodzie mieszkalne

18:00 Turystyka

Ekstremalne łodzie mieszkalne

19:00 Turystyka
TTV
TTV

Idealna niania

16:25 Reality show

DeFacto

17:10 Magazyn informacyjny

Express

17:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:00 Pogoda

10 zadań specjalnych Michela Morana

18:05 Rozrywka

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

18:40 (1) Serial dokumentalny
TV6
TV6

Strażnik Teksasu

16:15 (121) Serial sensacyjny

Hawaii 5.0

17:15 (10) Serial kryminalny

Miodowe lata

18:15 (49) Serial komediowy

Miodowe lata

19:00 (88) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

19+

16:30 (141) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryta prawda

17:00 (788) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

18:00 (677) Serial fabularno-dokumentalny

Fakty

19:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn

Bilans

17:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

17:25 Magazyn ekonomiczny

Serwis informacyjny

17:55 Wiadomości

24 godziny po południu

18:20 Magazyn informacyjny

Fakty

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości

Tak jest

18:00 Program publicystyczny

Serwis informacyjny, pogoda

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Chirurdzy

15:55 (6) Serial obyczajowy

Dr House

16:55 (10) Serial obyczajowy

Brzydula

17:55 (61) Serial obyczajowy

Brzydula

18:30 (62) Serial obyczajowy

Ukryta prawda

19:00 (422) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Beethoven IV 5.7

15:00 Komedia, USA 2001

Andrzej...

17:00 Magazyn filmowy

Small talk z...

17:15 Rozrywka

Plan w plan

17:20 Magazyn

Singielka

17:25 (6) Telenowela

Przepis na życie

18:00 (5) Serial obyczajowy

Zagubieni

19:00 (6) Serial przygodowy
TVN Style
TVN Style

Wszystko o jedzeniu

16:25 (9) Serial dokumentalny

Nastolatki w ciąży

16:55 (2) Serial dokumentalny

Klinika marzeń

17:40 Reality show

Kuchenne rewolucje

18:10 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

19:10 Magazyn
TVN Turbo
TVN Turbo

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

16:45 Magazyn motoryzacyjny

Będzie pan zadowolony

17:30 Rozrywka

Raport Turbo

18:00 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

18:15 Magazyn motoryzacyjny

Projekt warsztat

19:00 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Zraniona miłość

16:05 (84) Serial obyczajowy

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:15 Pogoda

Jaka to melodia?

17:25 Teleturniej muzyczny

Klan

18:00 (3158) Telenowela

Rodzina wie lepiej

18:30 Teleturniej

Komisariat

18:55 (37) Serial fabularno-dokumentalny
TVP 2
TVP 2

Koło fortuny

16:30 Rozrywka

Nadzieja i miłość

17:05 (8) Serial obyczajowy

Panorama

18:00 Wiadomości

Sport-telegram

18:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:40 Pogoda

Jeden z dziesięciu

18:50 Teleturniej
TVP Białystok
TVP Białystok

U źródeł wiary

07:35 Program religijny

Szlachetne...

17:30 Magazyn

Szlakiem miejsc...

17:45 Serial dokumentalny

Przegląd Suwalski

18:00 Magazyn

Warto tam...

18:20 Magazyn

Obiektyw

18:30 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

18:55 Pogoda

Gość...

19:00 Magazyn

Legendy...

19:10 Reportaż

Szlakiem miejsc...

19:20 Serial dokumentalny

U źródeł wiary

19:25 Program religijny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:30 Program reklamowy

Panorama...

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:03 Pogoda

Reportaż

18:05 Reportaż

Motorsport i...

18:15 Magazyn motoryzacyjny

Panorama

18:30 Wiadomości

Panorama, sport

18:50 Wiadomości

Pogoda

18:57 Pogoda

Forum Panoramy

19:00 Program publicystyczny

Reportaż

19:15 Reportaż
TVP HD
TVP HD

Ranczo

15:55 (111) Serial obyczajowy

51. KFPP Opole 2014

16:55 Koncert

Ojciec Mateusz

18:05 (130) Serial kryminalny

Ranczo

18:55 (66) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Śladami czarnych faraonów

15:30 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

Teatr historii

16:35 Widowisko publicystyczne

Pierwszy Virtuti Militari

17:05 Reportaż

Pogranicze w ogniu

17:40 (16) Serial sensacyjny

Powstanie...

18:50 Cykl reportaży

Flesz historii

19:05 Magazyn

Sensacje XX wieku

19:25 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Panorama Info

16:30 Magazyn

Prognoza pogody

16:52 Pogoda

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Serwis Info

17:32 Magazyn informacyjny

Panorama

18:00 Wiadomości

Serwis Info

18:24 Magazyn informacyjny

To jest temat

19:00 Magazyn

Serwis Info

19:20 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Dokument w obiektywie

07:00 Reportaż

Pogoda

17:30 Pogoda

Śląskie poza miastem

17:35 Magazyn

Ekosonda

18:00 Magazyn ekologiczny

Aktualności

18:30 Wiadomości

Wiadomości...

18:52 Wiadomości sportowe

Magazyn meteo

19:05 Magazyn

Piłkarska 3

19:10 Magazyn sportowy
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy

Działo się w...

17:30 Magazyn

Pogoda

17:36 Pogoda

Raport pogodowy

17:38 Pogoda

Podróże z...

17:40 Program krajoznawczy

Nowohucka...

17:55 Magazyn informacyjny

Na rynku pracy

18:05 Program publicystyczny

Telewizja...

18:15 Magazyn

Pogoda

18:27 Pogoda

Kronika

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:50 Pogoda

Tematy dnia

18:53 Program publicystyczny

Działo się w...

19:03 Magazyn

Wolę dokument

19:05 Reportaż
TVP Kultura
TVP Kultura

Tygodnik kulturalny

15:55 Magazyn kulturalny

Błąd w rachunku

16:50 Film psychologiczny, Polska 1989

Studio Kultura - rozmowy

18:30 Rozmowa

Jestem Kuba 6.8

18:50 Film dokumentalny, Polska/Norwegia 2015
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn

Lublin 700 plus

17:30 Magazyn

Login: nauka

18:00 Magazyn

Panorama lubelska - wydanie główne

18:30 Wiadomości

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

To nas dotyczy

18:55 Cykl reportaży

Kreatywni

19:16 Reportaż
TVP Łódź
TVP Łódź

Mazowiecki globtroter

07:26 Magazyn

Zasmakuj w Sienkiewiczu

17:30 Serial dokumentalny

Załoga Eko

17:55 Magazyn

Reportaż

18:16 Reportaż

Łódzkie Wiadomości Dnia

18:30 Wiadomości

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:56 Pogoda

Rozmowa dnia

19:00 Program publicystyczny

Teatr Wielki...

19:15 Magazyn kulturalny
TVP Polonia
TVP Polonia

Sonda II

16:25 Program popularnonaukowy

Margolcia i...

16:55 Program dla dzieci

Przyjaciele...

17:10 Program dla dzieci

Krótka...

17:20 Program dokumentalny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

Chuligan literacki

17:55 Program publicystyczny

Naszaarmia.pl

18:25 Magazyn

Barwy szczęścia

18:55 (1664) Serial obyczajowy

ZUS bez granic

19:25 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Reportaż

16:30 Reportaż

Dziennik...

16:45 Magazyn

Telezakupy

17:00 Program reklamowy

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaretowe wakacje z duchami

15:45 Kabaret i satyra

Kabaretowe wakacje z duchami

16:45 Kabaret i satyra

Okrasa łamie przepisy

17:50 Magazyn kulinarny

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

18:25 Cykl reportaży

Makłowicz w podróży

18:55 Magazyn kulinarny
TVP Seriale
TVP Seriale

Na sygnale

16:10 (30) Serial obyczajowy

Ranczo

16:40 (42) Serial obyczajowy

Ranczo

17:40 (43) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

18:40 (115) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

19:20 (20) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

4-4-2

16:30 Magazyn piłkarski

Pełnosprawni

17:00 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

17:35 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Pełnosprawni

16:30 Reportaż

Musimy...

17:30 Magazyn

Przez granice

17:36 Magazyn

Studio Wschód

18:02 Program publicystyczny

Fakty - wydanie...

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:48 Pogoda

Rozmowa Faktów

18:52 Program publicystyczny

Fakty Retro

19:05 Magazyn

Eko-region

19:13 Magazyn ekologiczny
TV 4
TV 4

Twoja na zawsze

16:00 (128) Telenowela

V.I.P.

17:00 (7) Serial sensacyjny

Policjantki i policjanci

18:00 (305) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

19:00 (306) Serial obyczajowy
TV Puls
TV Puls

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (6) Serial obyczajowy

Gwiazdy lombardu

17:20 (442) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:50 (443) Serial dokumentalny

Lombard. Życie pod zastaw

18:20 (7) Serial obyczajowy

Lekarze na start

19:25 (7) Serial obyczajowy
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny

Święta wojna

16:40 Serial komediowy

Schlesien...

17:15 Program mniejszości narodowych

Fabryki w...

17:30 Magazyn gospodarczy

Silesia flesz...

17:45 Wiadomości

Bajkowa TVS

17:55 Magazyn

Święta wojna

19:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

15:50 (16) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

16:45 (17) Serial kryminalny

Castle

17:40 (7) Serial kryminalny

Castle

18:35 (8) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny

100% Dance

18:00 Program muzyczny
WP
WP

Niszcząca siła natury

16:10 (9) Serial dokumentalny

Pogoda

16:45 Pogoda

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Mały dom, wielkie możliwości

17:05 Reality show

Jak zarobić na remoncie

18:00 (4) Serial dokumentalny

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

19:00 Reality show