wtorek 12.09.2017

Kanał 22:30 23:00 23:30 00:00 00:30 01:00
13 ulica
13 ulica

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

22:00 (1) Serial kryminalny

Prawo i porządek: sekcja specjalna

23:00 (7) Serial kryminalny

Prawo i porządek: sekcja specjalna

00:00 (8) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

01:00 (2) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

W firmie 6.7

21:45 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 2010

Na czatach 6.0

23:40 Dramat kryminalny, Francja 2016
AMC
AMC

Czekoladowa wojna 6.5

21:00 Dramat obyczajowy, USA 1988

Stan łaski

23:00 Dramat kryminalny, USA/Wielka Brytania/Kanada 1990
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Człowiek w roli ofiary

22:00 Serial dokumentalny

Strażnicy Teksasu

23:00 Serial dokumentalny

Baseny z rozmachem

00:00 Serial dokumentalny

Mój przyjaciel grizzly

01:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Świat według Kiepskich

22:30 (35) Serial komediowy

Plebs

23:00 (6) Serial komediowy

Plebs

23:30 (7) Serial komediowy

Słoiki

00:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Fala zbrodni

01:00 (29) Serial sensacyjny
AXN
AXN

Grimm

22:00 (11) Serial fantastyczny

Grimm

23:00 (12) Serial fantastyczny

Częstotliwość

00:00 (4) Serial SF

Kości

01:00 (5) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Savages: ponad bezprawiem 6.5

22:05 Thriller, USA/Wielka Brytania 2012

Plan doskonały 7.7

00:40 Thriller, USA 2006
AXN HD
AXN HD

Grimm

22:00 (11) Serial fantastyczny

Grimm

23:00 (12) Serial fantastyczny

Częstotliwość

00:00 (4) Serial SF

Kości

01:00 (5) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Zemsta

21:05 (2) Serial sensacyjny

Mroczne zagadki Los Angeles

23:15 (5) Serial sensacyjny

Zabójcze umysły

00:10 (16) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

01:10 (17) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

21:40 Magazyn samochodowy

W pogoni za przestępcami

23:00 (4) Serial dokumentalny

Wtajemniczony

00:00 Program dokumentalny

Top Gear: Top 41

01:00 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Ogródek Pana Warzywko

22:30 (15) Serial dla

Pajączek...

22:55 (8) Serial dla

Odlotowcy Go...

23:00 (14) Serial animowany

Pirackie potyczki

23:15 Program dla dzieci

Brzękusie

23:45 (46) Serial dla

Pan Robótka

23:55 Program dla dzieci

Pirackie potyczki

00:20 Program dla dzieci

Jupisie

00:40 Program dla dzieci

Charlie i Lola

00:45 (7) Serial dla

Nina i Neuronki: Ciekawe ciała

01:00 (22) Serial dla

Nasze zwierzaki

01:20 Program dla dzieci
BBC Earth
BBC Earth

W okowach mrozu

21:55 (19) Serial dokumentalny

Zaufaj lekarzowi

23:00 (1) Serial dokumentalny

Cała prawda o urazach mózgu

00:00 Film dokumentalny

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o...

01:05 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009
BBC HD
BBC HD

Milczący świadek

22:00 (5) Serial kryminalny

Milczący świadek

22:50 (6) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

23:45 (4) Serial kryminalny

Ripper Street

00:35 (5) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Cała prawda o jedzeniu

21:55 (2) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

22:55 (8) Serial dokumentalny

Puszyści kontra szczupli

23:55 Rozrywka

Wstydliwe choroby

00:55 (9) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Garfield Show

22:30 Serial dla dzieci

Flintstonowie

23:00 Serial animowany

Flintstonowie

23:30 Serial animowany

Sowa i spółka

00:00 Serial animowany

Kumple z dżungli - na ratunek!

00:15 Serial animowany

Leniuchowo

00:35 Serial dla dzieci

Leniuchowo

01:00 Serial dla dzieci

Garfield Show

01:25 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Bayern Monachium - RSC Anderlecht

20:40 Piłka nożna

Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA

22:45 Magazyn piłkarski

Krew 7.9

00:00 Film kryminalny, Wielka Brytania 2012
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Liga Mistrzów UEFA

21:40 Piłka nożna

Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA

23:45 Magazyn piłkarski

Krew 7.9

01:00 Film kryminalny, Wielka Brytania 2012
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Kobiety w mundurach

22:30 (2) Serial dokumentalny

Mad Men - prawdziwi królowie reklamy

23:00 (2) Serial dokumentalny

Zero Days 7.7

23:55 Film dokumentalny, USA 2016
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Czy naprawdę wierzysz? 7.2

21:35 Dramat obyczajowy, USA 2015

Sara 6.7

23:35 Film sensacyjny, Polska 1997

Soból i panna

01:25 Melodramat, Polska 1984
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Kosmos 6.2

21:45 Dramat obyczajowy, Francja/Portugalia 2015

Po tamtej stronie drzwi

23:25 Horror, Wielka Brytania 2016

Czułość 3.8

01:00 Dramat obyczajowy, Polska 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Złoto Gujany

22:00 (7) Serial sensacyjny

Złoto Gujany

22:55 (8) Serial sensacyjny

Czysta robota

23:50 (7) Serial kryminalny

Las, 4 rano 6.0

01:00 Dramat obyczajowy, Polska 2016
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Manchester United - FC Basel

20:40 Piłka nożna

Chelsea FC - Qarabag FK

22:45 Piłka nożna

Sport News+

01:00 Wiadomości sportowe

Arka Gdynia - Wisła Kraków

01:15 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

FC Barcelona - Juventus FC

20:40 Piłka nożna

Sport News+

23:00 Wiadomości sportowe

Premier League Review - podsumowanie...

23:15 Magazyn piłkarski

Magazyn PGNIG Superliga

00:15 Magazyn piłki ręcznej

Bayern Monachium - RSC Anderlecht

00:55 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Tajny projekt 5.2

21:00 Film sensacyjny, Kanada 2001

Max Knight: Ultraszpieg 5.1

23:00 Film SF, Australia/USA 2000

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

01:00 (17) Serial kryminalny
CBS Europa
CBS Europa

Sprawca Zero 6.3

21:00 Thriller, USA 2004

K2 7.1

23:00 Film przygodowy, USA/Wielka Brytania/Japonia 1991

Motel 6.0

01:05 Horror, USA 2007
CBS Reality
CBS Reality

Mordercy celebryci

22:00 (5) Serial dokumentalny

Bliźniacze zło

23:00 (2) Serial dokumentalny

Grzechy i sekrety

00:00 (1) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

01:00 (7) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Kto się odważy

21:50 (3) Serial obyczajowy

Kocur 5.6

22:50 Film animowany dla dorosłych

Zbyt blisko słońca

00:20 Dramat psychologiczny, Francja 2014
Cinemax 2
Cinemax 2

Szajka 6.3

22:00 Thriller, Francja 2015

Czyste ręce 5.8

23:20 Dramat kryminalny, Holandia 2015

Porwanie

01:10 Thriller, Wielka Brytania/Irlandia 2016
CI Polsat
CI Polsat

Cała prawda o zbrodni

22:30 Magazyn kryminalny

60 dni w więzieniu

23:00 (10) Serial dokumentalny

Więzienie Jej Królewskiej Mości

00:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Bezwzględni zabójcy

01:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

22:30 (24) Serial komediowy

Comedy Club Poland

23:00 Rozrywka

Comedy Club Poland

23:30 Rozrywka

Blok Ekipa

00:00 (4) Serial animowany

Blok Ekipa

00:30 (5) Serial animowany

Comedy Club Poland

01:00 Rozrywka
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Mike i Molly

22:30 (11) Serial komediowy

Mike i Molly

23:00 (12) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

23:30 (11) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

00:00 (1) Serial komediowy

Niania

00:30 (9) Serial komediowy

Niania

01:00 (10) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Naukowa chata

22:30 Program edukacyjny

Gatunki zagrożone

23:00 Program przyrodniczy

Mój Juliusz Verne

00:00 Film dokumentalny

Naturalna technika

01:00 Film dokumentalny
Discovery
Discovery

Zagadki Ziemi

22:00 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

23:00 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

00:00 Serial dokumentalny

Rytualne zdobienie ciała

01:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Ameryka: prawda i mity

22:30 Serial dokumentalny

Anatomia wojny

23:00 (4) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

00:00 (2) Serial dokumentalny

Historia oręża

01:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 Serial kryminalny

Goście z zaświatów

23:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

00:00 Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

01:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Fabryki smaku

22:30 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

23:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

00:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

00:30 (11) Serial dokumentalny

Patent na gadżet

01:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Królowie asfaltu

22:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

23:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

23:30 Serial dokumentalny

Sekundy grozy

00:00 (13) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

00:30 (14) Serial dokumentalny

Opcje przetrwania

01:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Falsyfikot

22:30 (5) Serial animowany

Alex i spółka

23:00 (10) Serial komediowy

Kroniki Evermoor

23:25 (16) Serial przygodowy

7K

23:50 (60) Serial animowany

Lolirock

00:00 (31) Serial animowany

Alex i spółka

00:25 (5) Serial komediowy

Lolirock

00:50 (13) Serial animowany

W.I.T.C.H.

01:15 (39) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Pidżamersi

22:15 (22) Serial animowany

Lupdidu

22:45 (8) Serial animowany

Henio...

23:00 (9) Serial animowany

Calimero

23:15 (8) Serial animowany

Art Attack

23:30 Program dla dzieci

Zou

23:55 (83) Serial animowany

Lupdidu

00:05 (8) Serial animowany

Henio...

00:20 (9) Serial animowany

Calimero

00:35 (8) Serial animowany

Zou

00:50 (83) Serial animowany

Art Attack

01:05 Program dla dzieci
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

22:15 (24) Serial dla

Strange Hill High

22:40 (9) Serial animowany

Randy Cunningham: nastoletni ninja

23:05 (24) Serial animowany

Randy Cunningham: nastoletni ninja

23:25 (4) Serial animowany

Duch i nas dwóch

23:50 (22) Serial animowany

Duch i nas dwóch

00:15 (7) Serial animowany

Misja Lanfeusta

00:40 (9) Serial dla

Szczeżujski

01:05 (24) Serial dla
Domo + HD
Domo + HD

Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania

21:50 Reality show

Gra o dom

22:45 Reality show

Wyzwanie - nowe mieszkanie

23:35 Magazyn poradnikowy

Wielkie projekty

00:05 (7) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

01:00 (21) Serial dokumentalny
E!
E!

Życie Kylie

22:15 Rozrywka

Życie Kylie

22:45 Rozrywka

E! Wiadomości

23:15 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

23:30 Rozrywka

E! Wiadomości

00:00 Rozrywka

Doskonali single

01:00 Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Z orłem przez wieki

21:32 Film dokumentalny

Nie tylko dla hodowców

22:47 Reportaż

Eureka

23:40 Magazyn

Dziewczyna...

23:42 Relacja

Dziewczyna Trylogii Polskiej 2012

23:52 Relacja

IX Kongres Ekonomistów Polskich

01:12 Reportaż
Eleven
Eleven

Serie A TIM

22:00 Magazyn piłkarski

Hertha BSC - Werder Brema

23:00 Piłka nożna

LaLiga Docs 5

01:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

LaLiga Santander

22:00 Magazyn piłkarski

Dokument Eleven

23:00 Magazyn sportowy

Dokument Eleven

23:30 Magazyn sportowy

FC Barcelona - RCD Espanyol

00:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

ImprESKA

20:05 Program muzyczny

Prognoza pogody

23:00 Pogoda

ImprESKA

23:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Watts

22:30 Magazyn sportowy

Wiadomości...

22:55 Wiadomości sportowe

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

23:10 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

00:30 Tenis
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Watts

22:30 Magazyn sportowy

Wiadomości...

22:55 Wiadomości sportowe

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

23:10 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

00:30 Tenis
Eurosport 2
Eurosport 2

Vuelta a Espa?a

22:30 Kolarstwo

Wiadomości...

23:25 Wiadomości sportowe

MLS

23:30 Piłka nożna

Chicago Fire - New York Red Bulls

00:00 Piłka nożna
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Vuelta a Espa?a

22:30 Kolarstwo

Wiadomości...

23:25 Wiadomości sportowe

MLS

23:30 Piłka nożna

Chicago Fire - New York Red Bulls

00:00 Piłka nożna
Extreme Sports
Extreme Sports

Ultimate Fighter: Redemption

21:00 Sporty ekstremalne

IMMAF European Open

00:00 MMA

Monster Knock Outs

01:00 Sporty ekstremalne

Monster Knock Outs

01:25 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Lingerie

22:30 Serial erotyczny

Midnite Haute

23:00 Moda

Midnite Haute

23:30 Moda

Midnite Haute

00:00 Moda

Midnite Haute

00:30 Moda

Midnite Haute

01:00 Moda
Fightklub
Fightklub

Hard Knocks Fighting

22:00 MMA

Hard Knocks Fighting

22:45 MMA

Alberto Machado - Carlos Morales

23:30 Boks
FilmBox
FilmBox

Korzenie

21:00 (1) Miniserial

Korzenie

23:05 (2) Miniserial

Ostatni legion

01:15 Film przygodowy, Wielka Brytania/Włochy/Francja/Tunezja/USA 2007
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Ślimaki i ludzie

21:00 Komedia, Rumunia/Francja 2012

Dziwne wakacje i inne choroby

22:35 Dramat obyczajowy, Indonezja 2012

Mechaniczna prowincja

00:10 Dramat, Włochy 2005
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Zaginiona 6.4

21:00 Thriller, USA 2012

Londyński bulwar

22:35 Dramat kryminalny, Wielka Brytania/USA 2010

Nadkomisarz Banks

00:15 Serial kryminalny

Nadkomisarz Banks

01:05 Serial kryminalny
FilmBox Family
FilmBox Family

Pan Batignole 7.0

21:00 Komediodramat, Francja 2002

Jak zapunktować

22:40 Musical, Kanada 2010
FilmBox HD
FilmBox HD

Dziennik zakrapiany rumem 6.2

21:50 Komediodramat, USA 2011

Sen 6.4

23:50 Dramat obyczajowy, Korea Południowa 2008
FOX Comedy
FOX Comedy

Dzień świstaka 7.2

22:00 Komedia, USA 1993

Family Guy: Głowa rodziny

00:00 (2) Serial animowany

Family Guy: Głowa rodziny

00:30 (3) Serial animowany

Family Guy: Głowa rodziny

00:55 (4) Serial animowany

Family Guy: Głowa rodziny

01:25 (5) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

22:00 (17) Serial sensacyjny

Legion

22:55 (3) Serial SF

Zabójcze umysły

23:55 (1) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

00:50 (2) Serial kryminalny
H2
H2

Konstrukcyjne katastrofy

22:00 (8) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

23:00 (12) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

00:00 (16) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

01:00 (6) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Gwiezdne wojny IV - Nowa nadzieja

22:20 Film SF, USA 1977

Objazd

00:25 Thriller psychologiczny, Wielka Brytania 2016
HBO 2
HBO 2

O mały głos 6.7

21:00 Komediodramat, Wielka Brytania 1998

Kroniki Times Square

22:40 (1) Serial obyczajowy

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

00:05 Rozrywka

Bez zobowiązań

00:40 (10) Serial komediowy

Szkolna imprezka 2 6.5

01:15 Komedia, Niemcy 2015
HBO 3
HBO 3

The Affair

21:55 (8) Serial obyczajowy

Nie oddychaj 6.5

22:55 Horror, USA 2016

Gwiazda szeryfa

00:25 (1) Serial kryminalny
HISTORY
HISTORY

Ludzie gór

22:00 (5) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego: Najlepsze momenty

23:00 (3) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego: Najlepsze momenty

23:30 (4) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

00:00 (1) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

00:30 (2) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

01:00 (1) Serial dokumentalny
ID
ID

Bill Cosby: kulisy skandalu

22:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

23:00 Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

00:00 Serial kryminalny

Duchy Australii

01:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Ezo TV

20:00 Rozrywka

HotTV

00:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Sport flesz

22:30 Wiadomości sportowe

Migawka

22:35 Reportaż

Wydarzenia

22:45 Wiadomości

Wydarzenia...

23:00 Wiadomości sportowe

Punkt widzenia

23:10 Program publicystyczny

Zdarzyło się...

23:20 Magazyn publicystyczny

Bez etatu

23:25 Magazyn ekonomiczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia...

22:30 Wiadomości

Otwarta antena

22:35 Rozrywka

Qulturalny...

22:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

23:00 Wiadomości

Z anteny Lech...

23:20 Program publicystyczny

Serwis...

23:35 Magazyn

Sport

23:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

23:50 Pogoda

Qulturalny...

23:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

00:00 Wiadomości

Serwis...

00:25 Magazyn

Puls dnia...

00:30 Wiadomości

Serwis...

00:35 Magazyn

Sport

00:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

00:50 Pogoda

Qulturalny...

00:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia...

01:00 Wiadomości

Na zdrowie

01:15 Magazyn medyczny
Kino Polska
Kino Polska

Skazany na bluesa 7.5

22:00 Film biograficzny, Polska 2005

W sypialni 5.1

00:10 Dramat obyczajowy, Polska 2012
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Młoda Polska

22:00 Program muzyczny

Nastrojowe

23:00 Program muzyczny

Daj mi tę noc!

00:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Globe-Cooker w Paryżu

22:05 Magazyn kulinarny

Tom Kerridge - dania prosto z pubu

22:50 Magazyn poradnikowy

River Cottage: Australia

23:25 (7) Serial dokumentalny

Jakubiak - z miłości do lokalności

00:20 Magazyn poradnikowy

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

00:50 Magazyn kulinarny

Anthony Bourdain - miejsca nieznane

01:20 (1) Serial dokumentalny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Wakacje z dziadkiem

22:00 Rozrywka

Wakacje z dziadkiem

23:00 Rozrywka

Warsaw Shore Summer Camp 3

00:00 Reality show

Taki lajf

01:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Ocaleni

22:00 (2) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

23:00 (6) Serial dokumentalny

Weterynarz z sercem

00:00 (5) Serial dokumentalny

Cesar Millan: psia federacja

01:00 (5) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

W szeregach ISIS

22:00 (2) Serial obyczajowy

Syria: Piekło na ziemi

23:00 Film dokumentalny, USA 2017

Megaodkrycia

01:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

W szeregach ISIS

22:00 (2) Serial obyczajowy

Syria: Piekło na ziemi

23:00 Film dokumentalny, USA 2017

Megaodkrycia

01:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Urodzeni mordercy

22:00 (3) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

23:00 (2) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

00:00 (5) Serial dokumentalny

Fatalne zauroczenie

01:00 Film dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Urodzeni mordercy

22:00 (3) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

23:00 (2) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

00:00 (5) Serial dokumentalny

Fatalne zauroczenie

01:00 Film dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Umizoomi

22:25 (16) Serial animowany

Max i Ruby

22:50 (1) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

23:15 (7) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

23:35 (3) Serial animowany

Rafcio Śrubka

00:00 (16) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

00:10 (18) Serial animowany

Zack i Kwak

00:30 (21) Serial animowany

Zack i Kwak

00:55 (10) Serial animowany

Zack i Kwak

01:15 (11) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Sam&Cat

22:25 (17) Serial komediowy

Hotel 13

22:55 (69) Serial młodzieżowy

Hotel 13

23:05 (70) Serial młodzieżowy

Hotel 13

23:25 (71) Serial młodzieżowy

Cheeese

23:35 Rozrywka

Cheeese

23:45 Rozrywka

Cheeese

00:00 Rozrywka

Rodzina zastępcza plus

00:05 (8) Serial komediowy

Rodzina zastępcza plus

00:50 (9) Serial komediowy
nSPORT
nSPORT

Chelsea FC - Qarabag FK

20:40 Piłka nożna

FC Barcelona - Juventus FC

22:45 Piłka nożna

Magazyn Ligi Europy UEFA

00:50 Magazyn piłkarski
Paramount
Paramount

Niebezpieczny umysł

21:40 Dramat kryminalny, USA/Wielka Brytania/Niemcy/Kanada 2002

Raport mniejszości 7.4

00:00 Film SF, USA 2002
Planete+ HD
Planete+ HD

Początek i koniec Wszechświata

22:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Światy Philipa K. Dicka 6.7

23:10 Film dokumentalny, Francja 2015

Prawdziwa Mary Poppins

00:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Sekretny świat Lewisa Carrolla

01:20 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
Polonia 1
Polonia 1

Nieźle kliknięci

22:20 Rozrywka
Polo TV
Polo TV

Prognoza pogody

22:30 Pogoda

Dance w Polo tv

22:32 Program muzyczny

Klejnot TV

23:00 Program reklamowy

Miłość w rytmie disco

00:00 Serial komediowy
Polsat
Polsat

Uprowadzona II

21:40 Film sensacyjny, Francja/USA 2012

Step Up 3 6.9

23:40 Film muzyczny, USA 2010
Polsat 2
Polsat 2

Dlaczego ja?

21:45 (488) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

22:50 (385) Serial komediowy

I kto tu rządzi?

23:20 (24) Serial obyczajowy

Zdrady

23:55 (14) Serial fabularno-dokumentalny

Na ratunek 112

00:55 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

01:25 (37) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

WidziMiSię

22:00 Magazyn

Rozmowa polityczna

23:00 Program publicystyczny

Interwencja

23:30 Magazyn reporterów

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

00:00 Magazyn publicystyczny

Wydarzenia

01:00 Wiadomości
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Walka o piersi

22:00 (2) Serial dokumentalny

Poprawki skalpelem

23:00 Rozrywka

Z kamerą u Kardashianów

00:00 Reality show

Zdrady

01:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Kung Fu szał 7.1

21:00 Komedia sensacyjna, Hongkong/Chiny 2004

W cywilu II

23:05 Film sensacyjny, USA 2009

Gliniarze

01:05 (55) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat JimJam
Polsat JimJam

To Timmy

22:25 (23) Serial animowany

To Timmy

22:35 (24) Serial animowany

Noksu

22:50 (23) Serial animowany

Noksu

22:55 (24) Serial animowany

Yaya i Zouk

23:05 (23) Serial animowany

Yaya i Zouk

23:10 (24) Serial animowany

Kit i Kate

23:20 (23) Serial animowany

Kit i Kate

23:25 (24) Serial animowany

Maciuś i...

23:35 (23) Serial animowany

Maciuś i...

23:40 (24) Serial animowany

Teraz już...

23:50 (34) Serial dla

Teraz już...

00:00 (35) Serial dla

Teraz już...

00:05 (36) Serial dla

Potworek Matma...

00:15 (23) Serial dla

Potworek Matma...

00:30 (24) Serial dla

W rytmie...

00:45 (19) Serial animowany

W rytmie...

00:50 (20) Serial animowany

W rytmie...

00:55 (21) Serial animowany

W rytmie...

01:00 (22) Serial animowany

Wielka dżungla

01:10 (23) Serial dla

Wielka dżungla

01:25 (24) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Wydarzenia

22:00 Wiadomości

Informacje

23:00 Wiadomości

Informacje

23:30 Wiadomości

Pogoda

23:55 Pogoda

Interwencja

00:00 Magazyn reporterów

Gość...

00:20 Program publicystyczny

Wydarzenia

00:35 Wiadomości

Tak czy nie

01:25 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Śmierć na 1000 sposobów

22:30 (8) Serial dokumentalny

Chłopaki do wzięcia

23:00 Telenowela dokumentalna

Ponętne studentki szkoły...

23:35 Film erotyczny, Francja 2014

Claire i Cara spełniają wszystkie...

01:15 Film erotyczny, Francja 2015
Polsat Sport
Polsat Sport

Gala boksu zawodowego

22:10 Boks

Dania - Polska

01:00 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

20:30 Piłka nożna

Heracles Almelo - Feyenoord

22:40 Piłka nożna

KSW

01:00 MMA
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Gala boksu zawodowego

22:10 Boks

Dania - Polska

01:00 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Nice 1. Liga

21:00 Piłka nożna

Nice 1. Liga

23:00 Piłka nożna

Cafe Futbol

01:10 Magazyn piłkarski
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

SAS: Odważni wygrywają

22:00 (1) Serial dokumentalny

Australijscy poszukiwacze złota

23:00 (2) Serial dokumentalny

Australijscy poszukiwacze złota

00:00 (3) Serial dokumentalny

Zamieszkać w dziczy

01:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Prywatne życie Tudorów

22:10 (2) Serial dokumentalny

Sześć królowych Henryka VIII

23:10 (4) Serial dokumentalny

Ludzie Hitlera

00:10 (2) Serial dokumentalny

Łowcy mitów

01:10 (5) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Magazyn...

22:25 Audycja

Kronika sportowa

22:37 Audycja

Wiadomości

23:00 Wiadomości

Pogoda

23:06 Pogoda

Naukowy zawrót głowy

23:14 Audycja

Lektury przed...

23:53 Powieść w odcinkach

Muzyka nocą

00:00 Audycja

Wiadomości

00:02 Wiadomości

Pogoda

00:07 Pogoda

Wiadomości

01:00 Wiadomości

Pogoda dla rybaków

01:05 Pogoda
PR 2
PR 2

Swingująca szafa

22:00 Audycja

Nokturn

23:00 Audycja

Nokturn

00:00 Audycja

Fantazja polska

01:00 Audycja
PR 3
PR 3

Przed godziną zero

22:00 Audycja

Koncert w Trójce

00:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 (119) Serial kryminalny

Piła V 6.1

23:00 Horror, USA/Kanada 2008

Niesamowite!

01:00 (18) Serial fabularno-dokumentalny
Radio ZET
Radio ZET

100 podróży w czasie

22:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Największe przeboje

22:00 Program muzyczny

Hits ballads

00:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Dobry wieczór

21:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Rosamunde Pilcher: A to jednak miłość

21:00 Film obyczajowy, Austria/Niemcy 2006

Rosamunde Pilcher: Angielskie wino

22:55 Film obyczajowy, Niemcy/Austria 2011

Krąg miłości

00:50 (7) Serial obyczajowy
Scifi Universal
Scifi Universal

Czarny las 3.9

22:00 Film fantastyczny, USA 2012

Blaszany bohater

00:00 (2) Serial fantastyczny
Sport Klub
Sport Klub

LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz

21:30 Piłka nożna

Puchar Webera w Barnsley

23:45 Kręgle
Stars.TV
Stars.TV

Best 90's

22:00 Magazyn muzyczny

Best ballads

23:00 Magazyn muzyczny

Best polish

00:00 Magazyn muzyczny

Best polish

01:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Utalentowany pan Ripley 7.5

22:00 Thriller, USA 1999

Strefa ciszy

00:50 Film sensacyjny, Polska 2001
Sundance TV
Sundance TV

Shifty 6.1

22:00 Dramat psychologiczny, Wielka Brytania 2008

W złym miejscu, w złym czasie

23:30 Thriller, Australia 2011

Francine 5.7

01:00 Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2012
Superstacja
Superstacja

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny

Bez ograniczeń

23:00 Społeczeństwo

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TCM
TCM

Ostatni skaut 7.3

21:00 Film sensacyjny, USA 1991

Piekielna głębia 5.8

23:10 Film sensacyjny, USA/Australia 1999

Na własną rękę 6.2

01:20 Film sensacyjny, USA 2002
Tele 5
Tele 5

Na osi

22:30 Magazyn motoryzacyjny

Klub

23:05 Film erotyczny

Nieźle kliknięci bez filtra

01:10 Rozrywka
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Triki Tiki

22:30 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:45 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:50 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

23:00 Program dla dzieci

Deserownia

23:10 Program dla dzieci

Deserownia

23:20 Program dla dzieci

Deserownia

23:30 Program dla dzieci

Deserownia

23:35 Program dla dzieci

Triki Tiki

23:50 Program dla dzieci

Triki Tiki

23:55 Program dla dzieci

Triki Tiki

00:05 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:20 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:25 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:30 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:35 Program dla dzieci

teleTOON+ sport

00:40 Program dla dzieci

teleTOON+ gry

00:50 Program dla dzieci

teleTOON+ gry

00:55 Program dla dzieci

teleTOON+ gry

01:00 Program dla dzieci

Brejk

01:10 Program dla młodzieży
TLC
TLC

Urodzony bez mózgu

22:30 Film dokumentalny

Operacje plastyczne do poprawki

23:30 Rozrywka

Nie do uwierzenia!

00:30 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Magik

22:25 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

22:55 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

23:55 Turystyka

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

00:55 Turystyka

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

01:25 Turystyka
TTV
TTV

Usterka

22:30 (1) Serial fabularno-dokumentalny

Dżentelmeni i wieśniacy

23:00 (2) Serial dokumentalny

Ostre cięcie

00:00 Magazyn

DeFacto

00:45 Magazyn informacyjny

DeFacto

01:15 Magazyn informacyjny
TV 4
TV 4

Gladiator 7.2

21:00 Film sensacyjny, USA 1992

Trampolina

23:05 Reality show

Spadkobiercy

00:05 Rozrywka

Wielka piątka

01:10 (4) Serial dokumentalny
TV6
TV6

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

21:55 (130) Serial kryminalny

Jadowita cisza 3.3

22:55 Thriller, USA 2009

Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską

00:40 (2) Serial dokumentalny
TV.DISCO
TV.DISCO

Najwięcej muzyki na imprezę

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Kuba Wojewódzki

22:30 Talk show

Superwizjer

23:30 Magazyn reporterów

36,6 °C

00:05 Magazyn poradnikowy

Ślub od pierwszego wejrzenia

01:05 (1) Serial dokumentalny
TVN 24
TVN 24

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 Magazyn publicystyczny

Bilans dnia

23:45 Magazyn informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 Wiadomości

Kropka nad i

00:40 Program publicystyczny

Pamięć absolutna

01:10 Magazyn
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na BiS

21:50 Magazyn informacyjny

Fakty z zagranicy

22:57 Wiadomości

Biznes dla ludzi

00:00 Magazyn ekonomiczny

Drugie śniadanie mistrzów

00:36 Magazyn kulturalny
TVN 7
TVN 7

Wzgórze złamanych serc 7.6

22:20 Film sensacyjny, USA 1986

W obcej skórze

01:00 Thriller, Wielka Brytania 2012
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Stan zagrożenia 7.1

21:00 Film sensacyjny, USA 1994

Zjawy 4.7

00:00 Horror, USA 2012
TVN Style
TVN Style

Pojedynek na modę

22:25 Reality show

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

23:10 Reality show

Apetyt na miłość

23:55 Reality show

Pocałunek w ciemno

00:55 Serial dokumentalny
TVN Turbo
TVN Turbo

Zawodowi handlarze

22:15 Magazyn motoryzacyjny

Ciężarówką przez Stany

23:00 (2) Serial dokumentalny

Składaki z Las Vegas

23:45 (1) Serial dokumentalny

Granice ludzkiej wytrzymałości

00:40 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

El Príncipe - dzielnica zła

22:15 (37) Serial kryminalny

Życzenie śmierci V

23:15 Film sensacyjny, USA/Kanada 1994

Dom

00:55 (11) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Magazyn Ekspresu Reporterów

21:55 Magazyn publicystyczny

Ostatnia podróż Diany

23:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Pierwsza randka

23:55 Rozrywka

Ona 7.4

00:55 Dramat obyczajowy, USA 2013
TVP HD
TVP HD

The Voice of Poland

22:30 Rozrywka

Rodzinka.pl

23:25 (143) Serial komediowy

Rodzinka.pl

23:55 (144) Serial komediowy

Tajemnica twierdzy szyfrów

00:35 (11) Serial sensacyjny
TVP Historia
TVP Historia

Wojenne dziewczyny

21:50 (10) Serial wojenny

Pancerni pogromcy Hitlera

22:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Pomiędzy wilki

23:50 Film obyczajowy, Polska 1989
TVP INFO
TVP INFO

W tyle wizji

22:30 Magazyn

Info wieczór

23:00 Magazyn

W akcji

23:30 Cykl reportaży

Widziane z...

23:55 Magazyn

Serwis Info

00:10 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

00:22 Pogoda

Nie da się ukryć

00:30 Magazyn

Info wieczór

00:58 Magazyn

Minęła 20-ta

01:20 Program publicystyczny
TVP Kultura
TVP Kultura

Dezerterzy

22:20 Program publicystyczny

Śniadanie na Plutonie 7.3

22:55 Komediodramat, Irlandia/Wielka Brytania 2005

Palimpsest 6.3

01:10 Thriller, Polska 2006
TVP Polonia
TVP Polonia

Halo Polonia

22:20 Magazyn

Mały kawałek Polski

23:10 Film dokumentalny, 2017

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

23:40 Program publicystyczny

Sonda II

00:15 Program popularnonaukowy

Komisariat

00:45 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Margolcia i...

01:15 Program dla dzieci
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Echa dnia

22:20 Program publicystyczny

Pogoda

22:40 Pogoda

Reportaż

22:45 Reportaż

Telekurier

23:05 Cykl reportaży

Spętany anioł 7.2

23:35 Film dokumentalny, Polska 2005

Antenowe remanenty

00:40 Magazyn

Wojna domowa

01:20 (2) Serial komediowy
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

The best of Kabaret Młodych Panów

22:15 Kabaret i satyra

Magiczny świat Luca

23:25 Rozrywka

Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie...

23:55 Program muzyczny

Dobry wieczór, Opole! Festiwal legenda

00:30 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

22:25 (45) Serial obyczajowy

Ojciec Mateusz

23:25 (21) Serial kryminalny

Rodzinka.pl

00:15 (209) Serial komediowy

Rodzinka.pl

00:45 (210) Serial komediowy

Strażacy

01:25 (13) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Sportowy wieczór

22:30 Wiadomości sportowe

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

23:00 Koszykówka
TV Puls
TV Puls

Król Skorpion IV: Utracony tron

21:55 Film sensacyjny, USA 2015

Żelazny rycerz

00:05 Film przygodowy, Wielka Brytania/Szwajcaria/USA/Niemcy 2011
TV Silesia
TV Silesia

Don Matteo

21:30 Serial kryminalny

Silesia flesz, pogoda

22:45 Wiadomości

Kalejdoskop regionów

23:05 Magazyn regionalny

Don Matteo

23:40 Serial kryminalny

Śląska karuzela

00:50 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Siostra Jackie

22:15 (3) Serial komediowy

Siostra Jackie

22:45 (4) Serial komediowy

Bananowy doktor

23:15 (1) Serial komediowy

Bosch

00:05 (3) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

01:00 (11) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance Mix

22:00 Program muzyczny

VIVA Dance

00:00 Program muzyczny
WP
WP

Most nad Sundem

22:00 (6) Serial kryminalny

Pudelek Show

23:20 Rozrywka

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

00:00 Kabaret i satyra

Mistrzowie kabaretu

00:25 Kabaret i satyra

Mistrzowie kabaretu

01:00 Kabaret i satyra