środa 13.09.2017

Kanał 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
13 ulica
13 ulica

Panna Marple

08:00 (4) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

10:00 (2) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

11:00 (3) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

09:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Wiem, kim jesteś

08:00 (4) Serial kryminalny

Zaćmienie 7.7

09:35 Melodramat, Włochy/Francja 1962

Papierowe małżeństwo

11:55 Komedia romantyczna, Polska/Wielka Brytania 1992
AMC
AMC

Wspaniały rok 1939 6.5

08:50 Film obyczajowy, Wielka Brytania 2009

Lot z Ashiyi 5.2

11:20 Film przygodowy, Japonia/USA 1964
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Królowa lwów

09:00 (3) Serial dokumentalny

Na straży przyrody

10:00 Serial dokumentalny

Najdziksze wyspy Indonezji

11:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

09:15 Magazyn kulinarny

Pitu Pitu

09:45 (4) Serial animowany

Pitu Pitu

09:50 (5) Serial animowany

Pitu Pitu

09:55 (6) Serial animowany

Daleko od noszy

10:00 (122) Serial komediowy

Pielęgniarki

10:30 (21) Serial fabularno-dokumentalny

Doktor Martin

11:30 (5) Serial obyczajowy
AXN
AXN

CSI: Cyber

08:10 (2) Serial kryminalny

Skorpion

09:10 (25) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

10:10 (20) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:10 (8) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Agenci NCIS

09:00 (10) Serial kryminalny

Ryzyko dla świata

10:00 (7) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

11:10 (7) Serial fantastyczny
AXN HD
AXN HD

CSI: Cyber

08:10 (2) Serial kryminalny

Skorpion

09:10 (25) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

10:10 (20) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:10 (8) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

08:10 (16) Serial kryminalny

Elementary

09:05 (9) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

10:05 (23) Serial kryminalny

Rex Special Unit

11:00 (3) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Szef jak szpieg - USA

09:00 (8) Serial dokumentalny

Top Gear

10:00 Magazyn samochodowy

Motoryzacyjny przewodnik po świecie

11:20 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (25) Serial animowany

Ogródek Pana Warzywko

09:15 (8) Serial dla

Listonosz Pat...

09:40 (17) Serial dla

Andy i...

09:55 Program dla dzieci

Teletubisie

10:10 (18) Serial dla

Kręciołki

10:20 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

10:35 Program dla dzieci

Nadjeżdża Pan Robótka

10:50 (7) Serial dla

Andy i zwierzęta świata

11:10 Program dla dzieci

Pirackie potyczki

11:30 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy
BBC Earth
BBC Earth

Zaufaj lekarzowi

09:00 (2) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

10:00 (19) Serial dokumentalny

Cała prawda o urazach mózgu

11:00 Film dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Ojciec Brown

08:25 (10) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

09:10 (4) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

10:05 (5) Serial obyczajowy

Z Lark Rise do Candleford

11:50 (1) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Masterchef: Gwiazdy

08:55 Magazyn kulinarny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

09:50 (4) Serial dokumentalny

Nie mówcie pannie młodej

10:55 (2) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany

The Happos...

09:15 (13) Serial animowany

Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach

09:20 Serial animowany

Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach

09:45 Serial animowany

Różowa Pantera i przyjaciele

10:10 Serial dla dzieci

Scooby Doo

10:40 Serial animowany

Scooby Doo

11:05 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:30 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Taniec pustyni 6.7

08:50 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2014

Sprawa Kalinki

10:35 Dramat obyczajowy, Niemcy/Francja 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

W tonacji+

09:00 Program muzyczny

Taniec pustyni 6.7

09:50 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2014

Sprawa Kalinki

11:35 Dramat obyczajowy, Niemcy/Francja 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera

08:20 (6) Serial dokumentalny

Dla siebie, dla świata

09:10 (1) Serial dokumentalny

Cierpliwości, pójdziesz do raju

10:00 Film dokumentalny, Francja/Belgia 2015

Idris Elba: kickboxer

11:35 (3) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Nie przegap

08:55 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

09:05 Rozrywka

Dzięki tobie, Winn-Dixie 6.8

09:10 Komedia, USA 2005

Wielka Gilly 6.4

10:55 Komedia, USA 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Połączeni 2 5.9

08:25 Dramat obyczajowy, USA 2016

Aktualności filmowe+

09:55 Magazyn

Podróże

10:25 Dramat obyczajowy, Polska/Francja/Belgia 1999
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Zabójcza broń

09:00 (10) Serial kryminalny

Zabójcza broń

09:45 (11) Serial kryminalny

Zabójcza broń

10:30 (12) Serial kryminalny

Brooklyn 9-9

11:15 (10) Serial komediowy

Brooklyn 9-9

11:40 (11) Serial komediowy
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Studio Ligi Mistrzów UEFA

09:00 Magazyn piłkarski

Bayern Monachium - RSC Anderlecht

09:40 Piłka nożna

Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA

11:45 Magazyn piłkarski
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Magazyn Ligi Europy UEFA

08:15 Magazyn piłkarski

Manchester City - Liverpool FC

09:10 Piłka nożna

Manchester United - FC Basel

11:15 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Largo

09:00 (12) Serial sensacyjny

MacGyver

10:00 (15) Serial sensacyjny

MacGyver

11:00 (16) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Ostatnie dni planety Ziemia

08:30 Film SF, Kanada/USA 2006

Ostatnie dni planety Ziemia

10:15 Film SF, USA/Kanada 2006
CBS Reality
CBS Reality

Policjantki z Cincinnati

09:00 (2) Serial dokumentalny

Policjantki z Cincinnati

10:00 (3) Serial dokumentalny

Nastolatkowie XXL

11:00 (2) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Noc na Manhattanie 6.8

07:25 Film sensacyjny, USA 1996

Lekarz na prowincji 5.8

09:15 Komediodramat, Francja 2016

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

10:55 Komediodramat, USA 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Moll Flanders 6.7

07:50 Dramat obyczajowy, USA 1996

Lobster

09:55 Komediodramat, Irlandia/Wielka Brytania/Grecja/Francja/Holandia/USA/Alderney 2015

Człowiek z bieguna 6.7

11:50 Komediodramat, USA 2014
CI Polsat
CI Polsat

Niepodważalne dowody zbrodni

09:00 (1) Serial dokumentalny

Niepodważalne dowody zbrodni

10:00 (2) Serial dokumentalny

Niepodważalne dowody zbrodni

11:00 (3) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

09:00 (17) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

09:30 (18) Serial komediowy

Diabli nadali

10:00 (15) Serial komediowy

Diabli nadali

10:30 (16) Serial komediowy

Dwóch i pół

11:00 (12) Serial komediowy

Dwóch i pół

11:30 (13) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Mike i Molly

09:00 (11) Serial komediowy

Mike i Molly

09:30 (12) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

10:00 (2) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

10:30 (3) Serial komediowy

Dzidzitata

11:00 (15) Serial komediowy

Dzidzitata

11:30 (16) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Teatr wynalazków Barona Munchhausena

09:00 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

09:30 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

09:40 Program dla dzieci

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

09:50 Program edukacyjny

Wymyśl to!

10:15 Program dla dzieci

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona

10:40 Program edukacyjny

Mati, Dada i...

11:10 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

11:20 Program dla dzieci

GEOlino

11:30 Serial dokumentalny

GEOlino

11:45 Serial dokumentalny
Discovery
Discovery

Przetrwać nad Jukonem

09:00 Serial dokumentalny

Superpociągi

10:00 Serial dokumentalny

Bimbrownicy

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Poszukiwacze wojennych skarbów

09:00 (4) Serial dokumentalny

Szyfry i spiski

10:00 Serial dokumentalny

Prawdziwe gangi Nowego Jorku

11:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Włoskie zdrady

09:00 Reality show

Włoskie zdrady

09:30 Reality show

Masterchef: Australia

10:00 Rozrywka

In vitro. Czekając na dziecko

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Od destrukcji do produkcji

09:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

09:30 (9) Serial dokumentalny

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

10:00 Serial dokumentalny

Zagadki wszechświata z Morganem...

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Starsky i Hutch

09:00 (10) Serial kryminalny

Kraksa TV

10:00 (16) Serial dokumentalny

Kraksa TV

10:30 (15) Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione - samochody marzeń

11:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione - samochody marzeń

11:30 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Star Butterfly kontra siły zła

08:50 (21) Serial animowany

Jessie

09:15 (16) Serial komediowy

Jessie

09:40 (19) Serial komediowy

Wodogrzmoty Małe

10:10 (17) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

10:35 (18) Serial animowany

Rodzinka od środka

11:00 (17) Serial komediowy

Rodzinka od środka

11:30 (18) Serial komediowy

Obóz Kikiwaka

11:55 (20) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

09:00 (103) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

09:30 (5) Serial animowany

Pidżamersi

10:00 (24) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

10:30 (9) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

11:00 (10) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

11:30 (41) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Penn Zero: Bohater na pół etatu

09:00 (17) Serial animowany

Dzieciak kontra kot

09:30 (15) Serial dla

Dzieciak kontra kot

09:55 (16) Serial dla

Mega Spider-Man

10:20 (15) Serial animowany

Mega Spider-Man

10:45 (16) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

11:10 (15) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

11:35 (16) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

08:50 (47) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

09:40 (15) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

10:30 Program reklamowy

Ucieczka na wieś

11:40 (23) Serial dokumentalny
E!
E!

Nowe ciało z Khloe Kardashian

09:00 Rozrywka

Nowe ciało z Khloe Kardashian

10:00 Rozrywka

Nowe ciało z Khloe Kardashian

11:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Herosi

08:45 Magazyn

Podróże z...

09:09 Magazyn

Odkryj miasto

09:10 Portret miasta

Faszyn jak ta...

09:28 Reportaż

Filmy z klasą

09:36 Magazyn filmowy

Łódzkie...

11:38 Reportaż

Od A do Z

11:48 Magazyn

Gry uliczne

11:50 Magazyn
Eleven
Eleven

FC Barcelona - RCD Espanyol

09:00 Piłka nożna

Hertha BSC - Werder Brema

11:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Olympique Marsylia - Stade Rennais

08:00 Piłka nożna

UC Sampdoria - AS Roma

10:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

08:30 Skoki narciarskie

MLS

09:30 Piłka nożna

Galeria Sław Ateny 2004

10:00 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Pekin 2008

11:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

08:30 Skoki narciarskie

MLS

09:30 Piłka nożna

Galeria Sław Ateny 2004

10:00 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Pekin 2008

11:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 2
Eurosport 2

Vuelta a Espa?a

09:00 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

10:00 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

11:30 Tenis
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Vuelta a Espa?a

09:00 Kolarstwo

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

10:00 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

11:30 Tenis
Extreme Sports
Extreme Sports

Sports Adventure

09:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

09:30 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

10:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

10:30 Sporty ekstremalne

Night of the Jumps

11:00 Freestyle Motocross
Fashion TV
Fashion TV

Photographers

09:00 Moda

Photographers

09:30 Moda

Fashion Films

10:00 Moda

Fashion Films

10:30 Moda

Fashion Films

11:00 Moda

Fashion Films

11:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA

TV Okazje

09:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

10:00 MMA

TV Okazje

11:00 Program reklamowy

Fighting Rookies

11:30 MMA
FilmBox
FilmBox

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

08:30 Program reklamowy

Tajemnicza kobieta: Migawka

09:05 Film kryminalny, USA 2005

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

11:00 Program reklamowy

Mali pogromcy duchów 4.8

11:45 Film fantastyczny, USA 2015
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Nikt nie rozczesuje mi włosów tak jak... 6.3

07:35 Dramat, Włochy 2014

Beztroskie życie

09:05 Film krótkometrażowy, Szwajcaria 2011

Nosferatu, symfonia grozy 7.7

09:30 Horror, Niemcy 1922

Świat 7.1

11:05 Dramat obyczajowy, Holandia 2013
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Leonie 6.1

08:25 Film biograficzny, Francja/Wielka Brytania/Australia/Niemcy/Belgia/USA/Japonia 2010

Klub Winx - tajemnica zaginionego... 5.4

10:05 Film animowany, Włochy 2007

Kochankowie z Księżyca 7.5

11:35 Komedia, USA 2012
FilmBox Family
FilmBox Family

Cudowne pieski II

08:15 Film obyczajowy, USA 2006

O pelikanie, który chciał być... 6.2

09:40 Film przygodowy, Finlandia 2004

Listopisarz 7.1

11:05 Film przygodowy, USA 2011
FilmBox HD
FilmBox HD

Zostańmy przyjaciółmi 6.3

08:20 Komedia romantyczna, USA/Niemcy/Kanada 2005

Coco Chanel 6.8

09:55 Film biograficzny, Francja/Belgia 2009

Miłosne zapiski 5.7

11:45 Dramat obyczajowy, Kanada 2007
FOX Comedy
FOX Comedy

Jim wie lepiej

09:00 (3) Serial komediowy

Jim wie lepiej

09:30 (4) Serial komediowy

Jim wie lepiej

09:55 (5) Serial komediowy

Jim wie lepiej

10:25 (6) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

10:50 (1) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

11:20 (2) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (3) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Kości

08:50 (9) Serial kryminalny

Kości

09:45 (10) Serial kryminalny

Rosewood

10:40 (15) Serial kryminalny

Rosewood

11:40 (16) Serial kryminalny
H2
H2

Starożytni kosmici

09:00 (2) Serial dokumentalny

Konstrukcyjne katastrofy

10:00 (8) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

11:00 (12) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie 6.7

07:40 Film SF, USA 2011

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 7.3

09:45 Film SF, USA 2014
HBO 2
HBO 2

Wstrząs

08:55 Dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania/Australia 2015

O mały głos 6.7

10:55 Komediodramat, Wielka Brytania 1998
HBO 3
HBO 3

Nowy początek 7.3

09:00 Film SF, USA 2016

Kłamstwa na sprzedaż

11:00 (5) Serial komediowy

Kłamstwa na sprzedaż

11:25 (6) Serial komediowy

Biała królowa

11:55 (2) Serial przygodowy
HISTORY
HISTORY

Wykute w ogniu

09:00 Rozrywka

Gwiazdy lombardu

10:00 (38) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

10:30 (19) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

11:00 (3) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

11:30 (4) Serial dokumentalny
ID
ID

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

09:00 Serial dokumentalny

Prywatne śledztwa Tamron Hall

10:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

11:00 Serial kryminalny
ITV
ITV

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

11:00 Pogoda

TOYA Traffic

11:02 Magazyn

Konfrontacje

11:05 Debata

Prosto z miasta

11:50 Magazyn reporterów
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Poznań minuta...

09:00 Magazyn

Serwis...

09:10 Magazyn

Pogoda

09:15 Pogoda

Serwis...

09:20 Magazyn

Qulturalny...

09:25 Magazyn informacyjny

Serwis...

09:30 Magazyn

Pogoda

09:35 Pogoda

Sport

09:40 Wiadomości sportowe

Poznań minuta...

09:50 Magazyn

Puls dnia - serwis informacyjny

10:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

10:20 Rozmowa

Puls dnia...

10:30 Wiadomości

Pogoda

10:35 Pogoda

Otwarta antena

10:40 Rozrywka

Puls dnia - serwis informacyjny

11:00 Wiadomości

Z anteny Lech...

11:20 Program publicystyczny

Serwis...

11:35 Magazyn

Gość wieczoru...

11:40 Rozmowa

Pogoda

11:50 Pogoda

Qulturalny...

11:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Popielec

08:55 (8) Serial obyczajowy

Klub profesora Tutki

10:10 (8) Serial obyczajowy

Lata dwudzieste... lata trzydzieste

10:40 Komedia, Polska 1983
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny

Młoda Polska

10:00 Program muzyczny

Nastrojowe

11:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Zielona rewolucja Marty Dymek

09:00 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

09:30 Program reklamowy

15 minut Jamiego

10:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

11:00 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Bob Budowniczy

09:00 (34) Serial animowany

Tomek i...

09:10 (15) Serial dla

Tomek i...

09:20 (16) Serial dla

Kosmiczny Jet

09:35 (9) Serial animowany

Kosmiczny Jet

09:45 (10) Serial animowany

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

10:00 (25) Serial animowany

Trojaczki

10:25 (47) Serial animowany

Trojaczki

10:30 (48) Serial animowany

Stacyjkowo...

10:40 (21) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

10:45 Program dla dzieci

Małe i duże...

10:47 (17) Serial animowany

Małe i duże...

10:55 (18) Serial animowany

Molang

11:00 (13) Serial animowany

Bing

11:05 (9) Serial animowany

Bing

11:10 (10) Serial animowany

Wissper

11:20 (50) Serial animowany

Wissper

11:30 (51) Serial animowany

Lalaloopsy

11:40 (1) Serial dla
MTV
MTV

Strefa "P"

09:00 Rozrywka

Strefa "P"

09:30 Rozrywka

Brzydkie kaczątka - International

10:00 Rozrywka

Brzydkie kaczątka - International

10:50 Rozrywka

Brzydkie kaczątka - International

11:45 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Połów wart ryzyka

09:00 (1) Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

10:00 Serial dokumentalny

Wynalazki nie z tej ziemi

11:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Połów wart ryzyka

09:00 (1) Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

10:00 Serial dokumentalny

Wynalazki nie z tej ziemi

11:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Dlaczego rekiny atakują?

09:00 Film dokumentalny

Miasto wydr

10:00 Film dokumentalny, 2016

Dzika Kolumbia

11:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Dlaczego rekiny atakują?

09:00 Film dokumentalny

Miasto wydr

10:00 Film dokumentalny, 2016

Dzika Kolumbia

11:00 (2) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Człowiek i dzika przyroda

09:00 (2) Serial dokumentalny

Cyganie w wielkim mieście

10:00 (2) Serial dokumentalny

Ucieczka ze świata amiszów

11:00 (2) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (19) Serial animowany

Małe...

09:15 (16) Serial animowany

Małe...

09:25 (17) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

09:40 (19) Serial animowany

Shimmer i Shine

10:05 (20) Serial animowany

Shimmer i Shine

10:30 (1) Serial animowany

Zack i Kwak

10:50 (22) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

11:15 (4) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

11:40 (5) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

08:40 (8) Serial animowany

Rycerka Nella

09:10 (2) Serial animowany

Dora poznaje świat

09:20 (8) Serial animowany

Shimmer i Shine

09:50 (8) Serial animowany

Królewska Akademia Bajek

10:15 (8) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

10:45 (8) Serial komediowy

Game Shakers. Jak wydać grę

11:15 (12) Serial komediowy

Wróżkowie chrzestni

11:45 (16) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta...

08:45 Żużel

Magazyn PGE Ekstraliga

11:30 Magazyn żużlowy
Paramount
Paramount

Żołnierski blues 6.4

08:05 Komedia, USA 1960

Bardzo długa podróż poślubna 6.0

10:25 Komedia, USA 2005
Planete+ HD
Planete+ HD

Wyjaśnić niewyjaśnione

08:45 (5) Serial dokumentalny

Wyjaśnić niewyjaśnione

09:45 (6) Serial dokumentalny

Nauka w oparach absurdu

10:45 (5) Serial dokumentalny

Nauka w oparach absurdu

11:35 (6) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

08:50 Program reklamowy

Telezakupy

09:35 Program reklamowy

Telezakupy

10:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

09:00 Program muzyczny

Disco Studio

09:15 Magazyn muzyczny

Dance w Polo tv

11:15 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Malanowski i Partnerzy

09:00 (668) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

09:30 (669) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

10:00 (18) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

11:00 (310) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Słoiki

09:00 (3) Serial fabularno-dokumentalny

Na ratunek 112

10:00 (3) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

10:30 (37) Serial fabularno-dokumentalny

Poznaj swoje prawa

11:30 (55) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

WidziMiSię

09:00 Magazyn

To był dzień na świecie

10:00 Program publicystyczny

Rozmowa polityczna

11:00 Program publicystyczny

Pogoda

11:30 Pogoda

Interwencja

11:35 Magazyn reporterów
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Małolaty

09:00 (32) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital dziecięcy

10:00 (17) Serial fabularno-dokumentalny

Shopping Queen - Królowa zakupów

11:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Kapelusz pana Anatola 7.2

08:30 Komedia, Polska 1957

Skradziona kolekcja 6.3

10:30 Komedia kryminalna, Polska 1979
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Dziki świat braci Kratt

08:55 (9) Serial animowany

Ranger Rob

09:20 (17) Serial animowany

Ranger Rob

09:35 (18) Serial animowany

Ćwierkające...

09:50 (39) Serial animowany

W rytmie...

10:00 (23) Serial animowany

W rytmie...

10:05 (24) Serial animowany

W rytmie...

10:10 (25) Serial animowany

W rytmie...

10:20 (26) Serial animowany

Wielka dżungla

10:25 (25) Serial dla

Wielka dżungla

10:40 (26) Serial dla

Pingu

10:55 (43) Serial animowany

Pingu

11:00 (44) Serial animowany

Roztańczona...

11:10 (17) Serial dla

Roztańczona...

11:25 (18) Serial dla

Bob Budowniczy

11:40 (4) Serial animowany

Bob Budowniczy

11:50 (5) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

09:00 Magazyn informacyjny

Informacje

10:00 Wiadomości

Informacje

10:30 Wiadomości

Pogoda

10:55 Pogoda

Informacje

11:00 Wiadomości

Informacje

11:30 Wiadomości

Pogoda

11:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Hardkorowy lombard

09:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

09:30 Rozrywka

Malanowski i Partnerzy

10:00 (44) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

10:30 (45) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

11:00 (46) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

11:30 (47) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Polska - Europa

07:00 Rugby

Magazyn kolarski

09:10 Magazyn kolarski

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

09:50 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Dynamo Kijów - PFK Ołeksandrija

07:00 Piłka nożna

Heracles Almelo - Feyenoord

09:10 Piłka nożna

Grand Prix Wielkiej Brytanii w...

11:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Polska - Europa

07:00 Rugby

Magazyn kolarski

09:10 Magazyn kolarski

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

09:50 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

08:10 Piłka nożna

Guangzhou Evergrande Taobao FC...

10:20 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Supersamochody

08:40 (8) Serial dokumentalny

Zamieszkać w dziczy

09:50 (5) Serial dokumentalny

Zamieszkać w dziczy

10:45 (6) Serial dokumentalny

Australijscy poszukiwacze złota

11:45 (5) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Muzeum pełne tajemnic

08:20 (19) Serial dokumentalny

Konspiracje

09:15 (8) Serial dokumentalny

Wikingowie

10:15 (3) Serial dokumentalny

Wikingowie

11:15 (4) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

09:06 Pogoda

Pogoda

09:36 Pogoda

Wiadomości

10:00 Wiadomości

Pogoda

10:06 Pogoda

Lektury Jedynki

10:35 Powieść w odcinkach

Pogoda

10:36 Pogoda

Wiadomości

11:00 Wiadomości

Pogoda

11:06 Pogoda

Pogoda

11:36 Pogoda
PR 2
PR 2

Poranek Dwójki

07:00 Audycja

Kanon Dwójki

10:00 Blok muzyczno-publicystyczny

To się czyta

10:45 Powieść w odcinkach
PR 3
PR 3

Do południa

09:00 Audycja

Z dala od Trójki

09:50 Audycja

Fajny film wczoraj widziałem

10:45 Magazyn filmowy

Potrójne pasmo przenoszenia

11:25 Audycja

Powieść w...

11:50 Powieść w odcinkach
Puls 2
Puls 2

Listonosz Pat

08:50 (2) Serial animowany

Listonosz Pat

09:05 (3) Serial animowany

Kumple z...

09:35 (11) Serial animowany

Kumple z...

09:45 (12) Serial animowany

Zwariowane...

10:00 (106) Serial animowany

Zwariowane...

10:05 (107) Serial animowany

Zwariowane melodie

10:10 (108) Serial animowany

Zaczarowany...

10:30 (24) Serial animowany

Zaczarowany...

10:40 (25) Serial animowany

Zaczarowany...

10:50 (26) Serial animowany

Reksio

11:00 (21) Serial animowany

Reksio

11:10 (22) Serial animowany

Przygody Bolka i Lolka

11:15 (14) Serial animowany

Przygody Bolka...

11:40 (15) Serial animowany

Przygody Bolka...

11:50 (16) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Gość Radia Zet

08:00 Rozmowa

Muzyka, informacje, zabawa!

10:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Listy do BE

11:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Greatest Hits

09:00 Magazyn muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Molly i mops: Życie to nie bułka z... 6.4

08:15 Komedia romantyczna, Austria/Niemcy 2010

Hotel marzeń: Wietnam

10:10 Film obyczajowy, Austria/Niemcy 2012
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

09:00 (23) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

10:00 (1) Serial przygodowy

Herkules

11:00 (6) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

World of Freesports 2017

08:30 Magazyn sportowy

TV Okazje

09:30 Program reklamowy

Mobil 1 The Grid 2017

10:30 Magazyn sportów motorowych

TV Okazje

11:30 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

09:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

10:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

11:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Komisarz Rex

08:50 (70) Serial sensacyjny

Niania

09:50 (21) Serial komediowy

Niania

10:20 (22) Serial komediowy

Niania

10:50 (23) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

11:20 (61) Serial dokumentalny
Sundance TV
Sundance TV

Highway 5.7

08:50 Dramat obyczajowy, Nepal/USA 2012

Dealin' with Idiots 3.9

10:00 Komedia, USA 2013

Francine 5.7

11:30 Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2012
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Mirette na...

08:50 (2) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

09:05 (21) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

09:25 (22) Serial animowany

Kuu Kuu...

09:50 (1) Serial animowany

Kuu Kuu...

10:00 (2) Serial animowany

K3

10:15 (32) Serial animowany

Jamie Mamacki

10:30 (17) Serial animowany

Jamie Mamacki

10:40 (18) Serial animowany

Dorwać Asa

10:55 (1) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

11:10 (1) Serial animowany

Super 4

11:35 (9) Serial animowany

Transformers: Rescue Bots

11:50 (22) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Wyswatani przez rodziców

09:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi

10:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Czerwoni 7.1

08:45 Dramat obyczajowy, USA 1981
Travel Channel
Travel Channel

Katastrofa Sp. z o.o.

09:00 Turystyka

Katastrofa Sp. z o.o.

09:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:00 Turystyka
TTV
TTV

Kossakowski. Inicjacja

09:00 Cykl reportaży

Ostre cięcie

09:30 Magazyn

Gogglebox. Przed telewizorem

10:15 Rozrywka

Sąd rodzinny

11:00 (51) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (543) Serial fabularno-dokumentalny
TV6
TV6

Galileo

09:00 Program popularnonaukowy

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji

10:00 (2) Serial dokumentalny

Rodzina zastępcza

11:00 (119) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

11:30 (120) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn

Ukryta prawda

11:00 (788) Serial fabularno-dokumentalny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

09:00 Wiadomości

Serwis...

09:15 Wiadomości

Serwis...

09:30 Wiadomości

Serwis...

09:45 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

10:00 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Dr House

08:20 (10) Serial obyczajowy

Brzydula

09:15 (61) Serial obyczajowy

Brzydula

09:45 (62) Serial obyczajowy

Mango - Telezakupy

10:20 Program reklamowy

Ukryta prawda

11:55 (422) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Lizzie McGuire 6.3

09:00 Komedia, USA 2003

Andrzej...

11:05 Magazyn filmowy

Plan w plan

11:20 Magazyn

Fabuluuz

11:25 Magazyn

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Sekrety lekarzy

08:35 Reality show

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

09:35 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

10:20 Magazyn

Perfekcyjna pani domu

11:05 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Polak potrafi

09:00 Magazyn

Polak potrafi

09:30 Magazyn

Warsztat cudów

10:00 Magazyn motoryzacyjny

Ale jazda!

11:00 Rozrywka

Ale jazda!

11:30 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Komisariat

08:40 (37) Serial fabularno-dokumentalny

Sonda 2

09:05 Program popularnonaukowy

Jak to działa?

09:35 Program popularnonaukowy

Korzenie: Następne pokolenia

10:10 (1) Serial obyczajowy

Doktor Quinn

11:10 (11) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn

Panorama

11:00 Wiadomości

Barwy szczęścia

11:15 (1696) Serial obyczajowy

Na dobre i na złe

11:50 (451) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Przyjaciele lasu

07:45 Program dla dzieci
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

08:35 (27) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

09:10 (35) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

10:05 (36) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

10:55 (83) Telenowela
TVP Historia
TVP Historia

Wszystko po krakowsku

08:45 Koncert

W labiryncie

09:15 (72) Telenowela

Zakamarki przeszłości

09:55 Program historyczny

Kusy

10:20 Reportaż

Umrzeć za Warszawę 7.8

10:45 Film dokumentalny, Polska/Francja 2013

Spór o historię

11:50 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

09:21 Pogoda

Serwis Info

09:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

09:52 Pogoda

Serwis Info

09:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

10:24 Pogoda

Serwis Info

10:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

10:51 Pogoda

Serwis Info

10:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

11:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

11:50 Pogoda
TVP Katowice
TVP Katowice

Ekosonda

07:00 Magazyn ekologiczny
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Informacje kulturalne

08:50 Wiadomości

Jasne błękitne okna

09:15 Film obyczajowy, Polska 2007

Noce i dnie

11:00 (6) Serial obyczajowy
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Prosto z lasu

07:46 Program edukacyjny
TVP Polonia
TVP Polonia

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn

Panorama

11:00 Wiadomości

Polonia 24

11:10 Magazyn

Rozmowa Polonii

11:30 Program publicystyczny

Halo Polonia

11:45 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Telezakupy

09:00 Program reklamowy

Telekurier

09:30 Cykl reportaży

Pogoda

09:55 Pogoda

Co niesie dzień

10:00 Magazyn

Plebania

10:25 (948) Telenowela

Reportaż

10:50 Reportaż

Głos regionów

11:15 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Koło fortuny

09:00 Rozrywka

Latający Klub II, czyli wieczór...

09:40 Kabaret i satyra

Muzeum polskiej...

10:55 Rozrywka

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

11:10 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

M jak miłość

08:20 (629) Serial obyczajowy

Dziewczyny ze Lwowa

09:20 (14) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

10:10 (114) Serial komediowy

Rodzinka.pl

10:40 (115) Serial komediowy

Ranczo

11:20 (41) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

08:00 Koszykówka

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

09:55 Koszykówka

Tahiti Pearl Regatta 2017

11:55 Żeglarstwo
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Teraz wieś

08:14 Magazyn rolniczy
TV 4
TV 4

V.I.P.

09:00 (7) Serial sensacyjny

Twoja na zawsze

10:00 (128) Telenowela

Detektywi w akcji

11:00 (21) Serial akcji
TV Puls
TV Puls

Napisała: morderstwo

09:00 (7) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

10:00 (8) Serial kryminalny

Kobra - oddział specjalny

11:00 (8) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn

Szpital na peryferiach

10:10 Serial obyczajowy

Święta wojna

11:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

08:30 (13) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

09:25 (16) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

10:20 (17) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:15 (1) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny

100% Dance

10:00 Program muzyczny
WP
WP

Grześki...

09:00 (1) Serial komediowy

Mistrzowie kabaretu

09:05 Kabaret i satyra

Mały dom, wielkie możliwości

10:00 Reality show

Jak zarobić na remoncie

11:00 (3) Serial dokumentalny