środa 13.09.2017

Kanał 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

12:00 (13) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

13:00 (15) Serial sensacyjny

Mentalista

14:00 (14) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny

Chcesz? Masz!

14:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Papierowe małżeństwo

11:55 Komedia romantyczna, Polska/Wielka Brytania 1992

Trzy rozmowy o życiu

13:30 Film krótkometrażowy, Polska 2008

Śmierć na klęczkach 6.7

14:25 Dramat kryminalny, Francja/Włochy 1959
AMC
AMC

Lot z Ashiyi 5.2

11:20 Film przygodowy, Japonia/USA 1964

Amerykańska rapsodia 6.9

13:20 Dramat historyczny
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Mój przyjaciel grizzly

12:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

13:00 (6) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Doktor Martin

11:30 (5) Serial obyczajowy

Słoiki

12:30 (30) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

13:30 (3) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:30 (21) Serial komediowy
AXN
AXN

Nowe gliny

11:10 (8) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:10 (9) Serial kryminalny

Skorpion

13:05 (25) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

14:05 (2) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

11:10 (7) Serial fantastyczny

Skorpion

12:05 (12) Serial sensacyjny

Ryzyko dla świata

13:00 (7) Serial dokumentalny

Nowe przygody Tarzana

14:10 (6) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

11:10 (8) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:10 (9) Serial kryminalny

Skorpion

13:05 (25) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

14:05 (2) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

11:00 (3) Serial kryminalny

Rex Special Unit

12:05 (4) Serial kryminalny

Medium

13:10 (16) Serial kryminalny

Elementary

14:05 (9) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Motoryzacyjny przewodnik po świecie

11:20 Magazyn motoryzacyjny

Top Gear

12:20 Magazyn samochodowy

W pogoni za przestępcami

13:40 (4) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:40 Rozrywka
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy

Odlotowcy Go...

12:15 (3) Serial animowany

Odlotowcy Go...

12:30 (4) Serial animowany

Sara i Kaczorek

12:45 (30) Serial dla

Sara i Kaczorek

12:55 (31) Serial dla

Katie Morag

13:10 (15) Serial dla

Zagadkoboty

13:25 Program dla dzieci

Hau hau...

13:40 (7) Serial animowany

Hau hau...

13:55 (8) Serial animowany

Andy i...

14:05 Program dla dzieci

Kręciołki

14:20 Program dla dzieci

Nelly i Nora

14:35 (34) Serial animowany

Jupisie

14:40 Program dla dzieci

Kotek Gapcio

14:50 (28) Serial animowany

Sara i Kaczorek

14:55 (8) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Zaufaj lekarzowi

12:00 (1) Serial dokumentalny

Wielki krąg życia

13:00 (2) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

14:10 (1) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:50 (19) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z Lark Rise do Candleford

11:50 (1) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

12:40 (6) Serial obyczajowy

Nowe triki

13:35 (3) Serial kryminalny

Ojciec Brown

14:25 (10) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Puszyści kontra szczupli

12:00 Rozrywka

Po prostu Nigella

13:00 Magazyn kulinarny

Po prostu Nigella

13:30 Magazyn kulinarny

Zapraszam do stołu: podwójnie...

14:05 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany

Królikula

12:25 Serial animowany

Oddbods

12:50 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:05 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:15 Serial dla dzieci

Garfield Show

13:35 Serial dla dzieci

Garfield Show

14:05 Serial dla dzieci

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Sprawa Kalinki

10:35 Dramat obyczajowy, Niemcy/Francja 2016

Łapu-Capu Extra

12:05 Rozrywka

Eddie zwany Orłem 7.1

12:35 Film biograficzny, Niemcy/USA/Wielka Brytania 2016

W tonacji+

14:20 Program muzyczny
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Sprawa Kalinki

11:35 Dramat obyczajowy, Niemcy/Francja 2016

Łapu-Capu Extra

13:05 Rozrywka

Eddie zwany Orłem 7.1

13:35 Film biograficzny, Niemcy/USA/Wielka Brytania 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Idris Elba: kickboxer

11:35 (3) Serial dokumentalny

Ekstremalne wyścigi

12:30 (8) Serial dokumentalny

Wynalazcy przyszłości

13:00 (6) Serial dokumentalny

Graffiti. Sztuka nie tylko uliczna

13:50 Film dokumentalny, USA 2015
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Wielka Gilly 6.4

10:55 Komedia, USA 2015

Łapu-Capu

12:30 Rozrywka

W tonacji+

12:40 Program muzyczny

Ameryka z lotu ptaka

13:30 (8) Serial dokumentalny

Nie przegap

14:25 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

14:35 Rozrywka

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa 6.7

14:40 Film animowany, USA 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Podróże

10:25 Dramat obyczajowy, Polska/Francja/Belgia 1999

Nie przegap

12:20 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

12:30 Rozrywka

Legenda Złotej Palmy

12:35 Film dokumentalny, Szwajcaria 2015

Absolutnie fantastyczne: Film 4.9

13:40 Komedia, Wielka Brytania/USA 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Brooklyn 9-9

11:40 (11) Serial komediowy

Medyceusze - władcy Florencji

12:30 (3) Serial historyczny

Medyceusze - władcy Florencji

13:25 (4) Serial historyczny

Basen 5.7

14:25 Film krótkometrażowy, Polska 2015
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA

11:45 Magazyn piłkarski

FC Barcelona - Juventus FC

13:00 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Manchester United - FC Basel

11:15 Piłka nożna

Premier League Review - podsumowanie...

13:25 Magazyn piłkarski

PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn

14:30 Piłka ręczna
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

12:00 (15) Serial komediowy

Doktor Becker

12:30 (16) Serial komediowy

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

13:00 (5) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

14:00 (5) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

My Fair Lady 7.8

12:00 Musical, USA 1964
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

12:00 (7) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

12:30 (8) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:00 (7) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:30 (8) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:00 (12) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:30 (13) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

10:55 Komediodramat, USA 2016

Lato Sangaile 5.7

12:45 Dramat miłosny, Litwa/Holandia/Francja 2015

Dym 7.8

14:15 Komediodramat, Niemcy/USA/Japonia 1995
Cinemax 2
Cinemax 2

Człowiek z bieguna 6.7

11:50 Komediodramat, USA 2014

Dziedzictwo Ferramontich 6.6

13:20 Dramat obyczajowy, Włochy 1976
CI Polsat
CI Polsat

Niepodważalne dowody zbrodni

12:00 (4) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

13:00 (4) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

14:00 (1) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

12:00 (2) Serial komediowy

Przyjaciele

12:30 (3) Serial komediowy

Przyjaciele

13:00 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

13:30 (5) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (6) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (7) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Dwie spłukane dziewczyny

12:00 (9) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

12:30 (10) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:00 (21) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:30 (22) Serial komediowy

Niania

14:00 (11) Serial komediowy

Niania

14:30 (12) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Obłędne...

12:00 Zwierzęta

Obłędne...

12:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

12:30 Program edukacyjny

Była sobie Ziemia

13:00 Serial animowany

Magija

13:30 Program dla dzieci

Magija

13:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

14:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

14:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

14:30 Program edukacyjny

Sportowe...

14:45 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Złoto rzeki krokodyli

12:00 Serial dokumentalny

Naziści na tropie Graala

13:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Ekstremalna Alaska

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Taśmy Kennedy'ego

12:00 Film dokumentalny

Aleksander Wielki: droga do władzy

13:00 Film dokumentalny, USA 2014

Aleksander Wielki: Na koniec świata

14:00 Film dokumentalny, USA 2014
Discovery Life
Discovery Life

Ekstremalne odchudzanie

12:00 Serial dokumentalny

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

13:00 Serial dokumentalny

Masterchef: Gordon Ramsay

14:00 (7) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

NASA - archiwum tajemnic

12:00 Serial dokumentalny

Jak działa wszechświat?

13:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Rzeczne potwory

12:00 Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:30 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Obóz Kikiwaka

11:55 (20) Serial młodzieżowy

Obóz Kikiwaka

12:20 (21) Serial młodzieżowy

Era Ronków

12:50 (9) Serial animowany

The ZhuZhus

13:05 (8) Serial animowany

Falsyfikot

13:30 (8) Serial animowany

Następcy 2

14:00 Film przygodowy, USA 2017
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

12:00 (27) Serial animowany

Pidżamersi

12:30 (25) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

13:00 (10) Serial animowany

Lwia straż

13:30 (18) Serial animowany

Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie

14:00 (13) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

14:30 (6) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Pokémon seria: XY

12:00 (1801) Serial animowany

Pokémon seria: XY

12:25 (1802) Serial animowany

Supa Strikas

12:50 (47) Serial animowany

Supa Strikas

13:15 (8) Serial animowany

Marvel's Rocket...

13:40 (8) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:45 (24) Serial komediowy

11

14:10 (68) Serial młodzieżowy

Mech-X4

14:35 (4) Serial przygodowy
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

11:40 (23) Serial dokumentalny

Domy gwiazd

12:30 Magazyn

Telesprzedaż

13:00 Program reklamowy

Home staging - mieszkania do sprzedania

14:05 Magazyn poradnikowy

EXPRESS DOMOWY

14:35 Magazyn

Cudotwórcy: brat kontra brat

14:45 Reality show
E!
E!

Nowe ciało z Khloe Kardashian

12:00 Rozrywka

E! Wiadomości

13:00 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

13:15 Rozrywka

E! Wiadomości

13:45 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

14:00 Program dokumentalny
Edusat
Edusat

Gry uliczne

11:50 Magazyn

Od A do Z

12:56 Magazyn

Jak być piękną

13:00 Program edukacyjny

Targi opakowań...

13:32 Reportaż

Korfball

13:47 Korfball

Rock time

14:08 Program muzyczny

Parowozy XX wieku

14:40 Reportaż
Eleven
Eleven

Hertha BSC - Werder Brema

11:00 Piłka nożna

FIFA Football

13:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

13:30 Magazyn piłkarski

Real Madryt - Levante UD

14:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Villarreal CF - Real Betis

12:00 Piłka nożna

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium

14:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Galeria Sław Londyn 2012

12:00 Letnie igrzyska olimpijskie

Galeria Sław Rio de Janeiro 2016

13:00 Magazyn olimpijski

Vuelta a Espa?a

14:00 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Galeria Sław Londyn 2012

12:00 Letnie igrzyska olimpijskie

Galeria Sław Rio de Janeiro 2016

13:00 Magazyn olimpijski

Vuelta a Espa?a

14:00 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

US Open w Nowym Jorku

11:30 Tenis

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

12:30 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Świata w Assen

13:00 Motocross

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

13:30 Formuła 3

Najdziwniejsze momenty

14:00 Magazyn olimpijski

Bohaterowie przyszłości

14:30 Magazyn olimpijski
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

US Open w Nowym Jorku

11:30 Tenis

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

12:30 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Świata w Assen

13:00 Motocross

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

13:30 Formuła 3

Najdziwniejsze momenty

14:00 Magazyn olimpijski

Bohaterowie przyszłości

14:30 Magazyn olimpijski
Extreme Sports
Extreme Sports

Night of the Jumps

12:00 Freestyle Motocross

X Games - Norway

13:00 MMA

Freeride World Tour 2016

14:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

14:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

12:00 Moda

Swimwear

12:30 Moda

Swimwear

13:00 Moda

Swimwear

13:30 Moda

Photographers

14:00 Moda

Photographers

14:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

11:30 MMA

Hard Knocks Fighting

12:45 MMA

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Mali pogromcy duchów 4.7

11:45 Film fantastyczny, USA 2015

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

13:30 Program reklamowy

Poirot

13:55 (7) Serial kryminalny
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Świat 7.1

11:05 Dramat obyczajowy, Holandia 2013

Imigrant 7.5

12:30 Komediodramat

Powróż mi z ręki 4.9

12:55 Dramat, Włochy 2012

Puccini i dziewczyna

14:20 Film biograficzny, Włochy 2008
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Kochankowie z Księżyca 7.5

11:35 Komedia, USA 2012

Pinokio. Opowieść o chłopcu z drewna 6.5

13:10 Film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 2008

Pinokio. Opowieść o chłopcu z drewna 6.5

14:45 Film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 2008
FilmBox Family
FilmBox Family

Listopisarz 7.1

11:05 Film przygodowy, USA 2011

Lisa i tygrys szablozębny 7.0

12:30 Dramat obyczajowy, Austria 1996

Z dziennika zoo

13:55 (11) Serial dokumentalny

Z dziennika zoo

14:20 (12) Serial dokumentalny

Svein, szczur i UFO 6.1

14:45 Film przygodowy, Norwegia 2007
FilmBox HD
FilmBox HD

Miłosne zapiski 5.6

11:45 Dramat obyczajowy, Kanada 2007

Romans z powieści

13:15 Komediodramat, USA 2011

Rozbitkowie 5.7

14:45 Komedia romantyczna, USA 2005
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (3) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:15 (4) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:40 (5) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

13:10 (6) Serial komediowy

Simpsonowie

13:35 (15) Serial animowany

Simpsonowie

14:05 (16) Serial animowany

Simpsonowie

14:30 (17) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Rosewood

11:40 (16) Serial kryminalny

Rosewood

12:35 (17) Serial kryminalny

Rosewood

13:30 (18) Serial kryminalny

Dr House

14:25 (5) Serial obyczajowy
H2
H2

Starcie wojowników

12:00 (16) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

13:00 (6) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

14:00 (8) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie 7.5

12:00 Film SF, USA 2016

Gwiezdne wojny IV - Nowa nadzieja

14:15 Film SF, USA 1977
HBO 2
HBO 2

O mały głos 6.7

10:55 Komediodramat, Wielka Brytania 1998

Dzika jak natura 6.3

12:35 Melodramat, Irlandia 2015

Jak być normalną 6.5

14:20 Komedia, Hiszpania 2015
HBO 3
HBO 3

Biała królowa

11:55 (2) Serial przygodowy

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

13:00 Rozrywka

Bez zobowiązań

13:40 (10) Serial komediowy

Babka 6.0

14:15 Komediodramat, USA 2015
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

12:00 (5) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

12:30 (6) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:00 (18) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:30 (19) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:00 (20) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:30 (9) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00 Serial kryminalny

W sieci kłamstw

13:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:00 (1) Serial dokumentalny
ITV
ITV

Top Disco

12:00 Program muzyczny

TO Disco Trendy

13:00 Program muzyczny

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

12:00 Pogoda

Punkt widzenia

12:05 Program publicystyczny

Tak jak w kinie

12:15 Magazyn

Migawka

12:55 Reportaż

Pogoda dla...

13:00 Pogoda

TOYA Traffic

13:02 Magazyn

Pod prąd

13:05 Reportaż

Nasze sprawy

13:35 Cykl reportaży

Pod lupą

13:50 Magazyn

Pogoda dla...

14:00 Pogoda

Po godzinach

14:05 Rozrywka

Łódź z lotu...

14:35 Felieton

Pressufka

14:40 Magazyn publicystyczny

Energia kina

14:55 Felieton
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

12:00 Wiadomości

Pogoda

12:20 Pogoda

Serwis...

12:25 Magazyn

Arcydzieła, arcymyśli

12:30 Program edukacyjny

Pogoda

13:30 Pogoda

Sport

13:35 Wiadomości sportowe

Z filmoteki UAM

13:45 Program edukacyjny

Pogoda

14:05 Pogoda

Serwis...

14:10 Magazyn

Wybitne postacie Uniwersytetu

14:15 Film dokumentalny

Serwis...

14:35 Magazyn

Gość wieczoru...

14:40 Rozmowa

Serwis...

14:50 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Lata dwudzieste... lata trzydzieste

10:40 Komedia, Polska 1983

Korczak 7.6

12:50 Dramat wojenny, Polska/Niemcy/Wielka Brytania 1990
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Historia jednego przeboju

12:00 Program muzyczny

Iść w stronę słońca!

12:30 Program muzyczny

Młoda Polska

14:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy

Globe-Cooker w Paryżu

12:30 Magazyn kulinarny

Globe-Cooker w Paryżu

13:10 Magazyn kulinarny

Tom Kerridge - dania prosto z pubu

13:55 Magazyn poradnikowy

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

14:30 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Lalaloopsy

11:40 (1) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:05 (23) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:25 (24) Serial animowany

Piratka i...

12:50 (13) Serial animowany

Oktonauci

13:00 (15) Serial animowany

Oktonauci

13:10 (16) Serial animowany

Dzielny lew...

13:25 (9) Serial animowany

Dzielny lew...

13:30 (10) Serial animowany

Molang

13:35 (47) Serial animowany

Molang

13:40 (48) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (1) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (2) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (29) Serial animowany

Tęczowa...

14:40 (30) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (62) Serial animowany
MTV
MTV

Brzydkie kaczątka - International

11:45 Rozrywka

Ex na plaży

12:40 Rozrywka

Taki lajf

13:05 Rozrywka

Catfish

14:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zawód weterynarz

12:00 (7) Serial dokumentalny

Zawód weterynarz

13:00 (8) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

14:00 (6) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Wynalazki nie z tej ziemi

12:00 Serial dokumentalny

Car S.O.S.

13:00 Serial dokumentalny

Megafabryki

14:00 (35) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Wynalazki nie z tej ziemi

12:00 Serial dokumentalny

Car S.O.S.

13:00 Serial dokumentalny

Megafabryki

14:00 (35) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Zwierzaki w amoku

12:00 (3) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

13:00 (4) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

14:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Zwierzaki w amoku

12:00 (3) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

13:00 (4) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

14:00 (1) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Blaze i megamaszyny

11:40 (5) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:05 (11) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:30 (13) Serial animowany

Dzień, w...

12:55 (26) Serial dla

Dzień, w...

13:00 (1) Serial dla

Umizoomi

13:05 (8) Serial animowany

Rafcio Śrubka

13:25 (7) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (13) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (14) Serial animowany

Dora poznaje świat

14:45 (20) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Wróżkowie chrzestni

11:45 (16) Serial animowany

Niech żyje król Julian

12:15 (3) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

12:40 (24) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

13:10 (3) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:30 (3) Serial komediowy

Jestem Franky

13:50 (44) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:20 (3) Serial młodzieżowy

Henio Dzióbek

14:50 (6) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Magazyn PGE Ekstraliga

11:30 Magazyn żużlowy

Motogamia

13:10 Magazyn żużlowy

Cracovia - Jagiellonia Białystok

13:15 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Bardzo długa podróż poślubna 6.0

10:25 Komedia, USA 2005

Książę w Nowym Jorku 6.6

12:30 Komedia, USA 1988
Planete+ HD
Planete+ HD

Nauka w oparach absurdu

11:35 (6) Serial dokumentalny

Express...

12:25 (24) Serial dokumentalny

Albert Goering - niepokorny brat...

12:40 Film dokumentalny, Francja 2014

Hitlerowscy złodzieje sztuki

13:50 Film dokumentalny, Niemcy 2014

Początek i koniec Wszechświata

14:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:35 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

12:00 Program muzyczny

Dance w Polo tv

12:10 Program muzyczny

Hit dnia

13:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

13:14 Magazyn muzyczny

Hit dnia

14:00 Program muzyczny

Disco Relax

14:10 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Oszukane

12:00 (8) Serial fabularno-dokumentalny

Trudne sprawy

13:00 (719) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

14:00 (2524) Serial obyczajowy

Dlaczego ja?

14:50 (765) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Poznaj swoje prawa

11:30 (55) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

12:30 (8) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

13:30 (451) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:00 (452) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:30 (453) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

12:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

13:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

14:00 Magazyn

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Gwiazdy na dywaniku

12:00 Rozrywka

Plotka

12:30 Rozrywka

Bez opamiętania

13:00 (2) Serial dokumentalny

Niania na ratunek

14:00 (4) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Skradziona kolekcja 6.3

10:30 Komedia kryminalna, Polska 1979

Koszmarny Karolek 4.2

12:20 Komedia, Wielka Brytania 2011

Ósmy dzień 7.4

14:15 Komediodramat, Belgia/Francja/Wielka Brytania 1996
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Usypianki

12:00 (13) Serial dla

Miś Uszatek

12:10 (67) Serial animowany

Jarmies

12:15 (13) Serial dla

To Timmy

12:35 (25) Serial animowany

To Timmy

12:45 (26) Serial animowany

Noksu

13:00 (25) Serial animowany

Noksu

13:05 (26) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:15 (25) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:20 (26) Serial animowany

Kit i Kate

13:25 (25) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (26) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (25) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (26) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (37) Serial dla

Teraz już...

14:05 (38) Serial dla

Teraz już...

14:15 (39) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (25) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (26) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny
Polsat News
Polsat News

Informacje

12:00 Wiadomości

Informacje

12:30 Wiadomości

Pogoda

12:55 Pogoda

Informacje

13:00 Wiadomości

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Top 20 - szokujące i komiczne

12:00 Rozrywka

Pogromcy mitów

13:00 (8) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

14:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

14:30 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

12:00 Żużel

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

14:10 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Grand Prix Wielkiej Brytanii w...

11:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata

Polska - Serbia

13:00 Siatkówka
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

12:00 Żużel

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

14:10 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Guangzhou Evergrande Taobao FC...

10:20 Piłka nożna

Magazyn lekkoatletyczny

12:30 Magazyn lekkoatletyczny

Sport Flash

13:00 Wiadomości sportowe

Magazyn 1. ligi

13:07 Magazyn sportowy
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Australijscy poszukiwacze złota

11:45 (5) Serial dokumentalny

Australijscy poszukiwacze złota

12:40 (6) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

13:35 (1) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

14:40 (3) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Wikingowie

11:15 (4) Serial dokumentalny

Wikingowie

12:10 (5) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

13:15 (2) Serial dokumentalny

Łowca militariów

14:15 (4) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Magazyn z kraju...

12:00 Wiadomości

Wiadomości

12:02 Wiadomości

Informacje...

12:10 Wiadomości sportowe

Pogoda

12:13 Pogoda

Komentarz...

12:42 Magazyn

Wiadomości

13:00 Wiadomości

Pogoda

13:06 Pogoda

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda
PR 2
PR 2

To się czyta

10:45 Powieść w odcinkach

Wiersz na lato

12:10 Audycja

Zapiski ze...

12:45 Audycja

Pora koncertowa

13:00 Koncert
PR 3
PR 3

Ja tu gram

12:00 Audycja

3 wymiary gitary

13:00 Audycja

W tonacji Trójki

14:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Porwanie...

12:00 (2) Serial animowany

Porwanie...

12:05 (3) Serial animowany

Porwanie Baltazara Gąbki

12:10 (4) Serial animowany

Było sobie życie

12:30 (8) Serial animowany

Lucky Luke

13:00 (31) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:35 (38) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:40 (39) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:50 (40) Serial animowany

Flintstonowie

14:00 (26) Serial animowany

Sylwester i Tweety na tropie

14:35 (4) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Listy do BE

11:25 Audycja

100 podróży w czasie

12:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

13:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

12:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Hotel marzeń: Wietnam

10:10 Film obyczajowy, Austria/Niemcy 2012

Pary

12:05 (6) Miniserial

Pary

12:10 (7) Miniserial

Rosamunde Pilcher: A to jednak miłość

12:15 Film obyczajowy, Austria/Niemcy 2006

Pary

14:05 (15) Miniserial

Rosamunde Pilcher: Angielskie wino

14:10 Film obyczajowy, Niemcy/Austria 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Herkules

12:00 (7) Serial przygodowy

Gwiezdne wrota: Atlantyda

13:00 (15) Serial SF

Gwiezdne wrota

14:00 (14) Serial SF
Sport Klub
Sport Klub

SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best ballads

12:00 Magazyn muzyczny

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Katastrofy w przestworzach

11:20 (61) Serial dokumentalny

Katastrofy w przestworzach

12:25 (74) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:20 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:55 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:25 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:55 Rozrywka
Sundance TV
Sundance TV

Francine 5.7

11:30 Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2012

Nymphet

12:45 Film krótkometrażowy, Belgia/Irlandia/Holandia 2015

Jack Irish

13:00 (1) Serial kryminalny

New York Doll 7.1

14:00 Film dokumentalny, USA 2005
Superstacja
Superstacja

Raport

12:00 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

12:15 Wiadomości

Raport

12:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Raport

13:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Raport

14:45 Magazyn
TCM
TCM

Czerwoni 7.1

08:45 Dramat obyczajowy, USA 1981

Goryle we mgle 7.5

12:45 Film biograficzny, USA 1988
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Transformers: Rescue Bots

11:50 (22) Serial animowany

Turbo Fast

12:15 (20) Serial animowany

Pac-Man i upiorne przygody

12:35 (32) Serial animowany

Angry Birds...

13:00 (9) Serial animowany

Piggy Tales...

13:03 (9) Serial animowany

Sonic Boom

13:05 (51) Serial animowany

Baranek Shaun

13:15 (12) Serial animowany

Księga...

13:30 (9) Serial animowany

Bystry Bill

13:40 (9) Serial animowany

Biały delfin...

13:55 (17) Serial animowany

Biały delfin...

14:10 (18) Serial animowany

Ranczo Leny

14:25 (6) Serial animowany

Kuu Kuu...

14:50 (3) Serial animowany
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

12:00 Serial dokumentalny

Puszyste panny młode

12:30 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

13:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Kanada

13:30 Serial dokumentalny

Mała piękność

14:00 Reality show
Travel Channel
Travel Channel

Poszukiwacze kamieni szlachetnych

12:00 Turystyka

Poszukiwacze kamieni szlachetnych

13:00 Turystyka

Hotelowe rewolucje

14:00 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (543) Serial fabularno-dokumentalny

Detektywi. Na zlecenie

12:55 (8) Serial fabularno-dokumentalny

Kartoteka

13:40 (20) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

14:40 (17) Serial dokumentalny
TV 4
TV 4

Detektywi w akcji

12:00 (22) Serial akcji

Detektywi w akcji

13:00 (23) Serial akcji

STOP Drogówka

14:00 Magazyn policyjny
TV6
TV6

Rodzina zastępcza

11:30 (120) Serial komediowy

Miodowe lata

12:05 (49) Serial komediowy

Miodowe lata

12:55 (88) Serial komediowy

Na patrolu

13:45 (40) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Szkoła

12:00 (440) Serial fabularno-dokumentalny

19+

13:00 (141) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

13:30 (677) Serial fabularno-dokumentalny

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show
TVN 24
TVN 24

Fakty w południe

12:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

13:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

11:55 (422) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

12:55 (81) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:55 (321) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

14:55 (148) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy

Na Wspólnej

12:30 Serial obyczajowy

Prawo Agaty

13:00 (5) Serial obyczajowy

Teraz albo nigdy!

14:00 (3) Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Perfekcyjna pani domu

11:05 Reality show

Kuchenne rewolucje

12:05 Reality show

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

13:05 Reality show

Pojedynek na modę

13:50 Reality show

W roli głównej

14:35 Rozmowa
TVN Turbo
TVN Turbo

Jak to jest złowione?

12:00 Magazyn

Science Show

12:30 Nauka

Top wings

13:00 Rozrywka

Megatransporty

13:30 Rozrywka

Nowy gadżet

14:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Agrobiznes

12:10 Magazyn rolniczy

Agropogoda

12:35 Pogoda

Magazyn...

12:40 Magazyn

Mały zwierzak w dzikim świecie

12:55 (8) Serial dokumentalny

Elif

14:00 (90) Serial obyczajowy

Muzeum polskiej...

14:55 Rozrywka
TVP 2
TVP 2

Na dobre i na złe

11:50 (451) Serial obyczajowy

Tysiąc i jedna noc

12:50 (140) Serial obyczajowy

Na sygnale

13:50 (34) Serial obyczajowy

Nasz dziwaczny świat

14:25 (2) Serial dokumentalny
TVP Białystok
TVP Białystok

Przyjaciele lasu

07:45 Program dla dzieci
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Barwy szczęścia

12:00 (1336) Serial obyczajowy

Klan

12:30 (2956) Telenowela

Makłowicz w podróży

13:00 Magazyn kulinarny

Okrasa łamie przepisy

13:30 Magazyn kulinarny

Komisarz Alex

14:05 (119) Serial kryminalny

Ranczo

14:55 (112) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Spór o historię

11:50 Program historyczny

Barbarzyńcy 6.0

12:35 Film dokumentalny, 2002

Epitafium dla orłów 6.5

13:05 Film dokumentalny, Polska 2008

Było, nie minęło - kronika...

13:40 Program historyczny

Sensacje XX wieku

14:15 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Serwis Info

12:10 Magazyn informacyjny

Serwis Info

12:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

12:50 Pogoda

Serwis Info

12:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

13:50 Pogoda

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:50 Pogoda

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ekosonda

07:00 Magazyn ekologiczny
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Noce i dnie

11:00 (6) Serial obyczajowy

Noce i dnie

12:10 (7) Serial obyczajowy

Skrzydła

13:10 Film obyczajowy, Polska 1973

Słoneczny zegar 7.2

14:00 Film obyczajowy, Polska 1997
TVP Łódź
TVP Łódź

Prosto z lasu

07:46 Program edukacyjny
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Halo Polonia

11:45 Magazyn

Wiadomości

12:35 Wiadomości

Barwy szczęścia

12:50 (1665) Serial obyczajowy

O mnie się nie martw

13:25 (54) Serial komediowy

Koło historii

14:20 Program historyczny

Nazajutrz

14:55 Film dokumentalny, 2001
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Głos regionów

11:15 Magazyn

Smaki polskie

12:15 Magazyn kulinarny

Antenowe...

12:30 Magazyn

Co niesie dzień

12:45 Magazyn

Telezakupy

13:05 Program reklamowy

Agrobiznes

13:20 Magazyn rolniczy

Agropogoda

13:45 Pogoda

Biznes na wsi

13:50 Magazyn

Dziewczynka w czerwonym płaszczyku 7.4

14:15 Film dokumentalny, Polska 2002
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

11:10 Rozrywka

OPPA 2000 - Gdzie jest Dzidek

12:15 Rozrywka

OPPA 2000 - Gdzie jest Dzidek

13:15 Rozrywka

Familiada

14:10 Teleturniej

33. Wieczory Humoru i Satyry

14:45 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

11:20 (41) Serial obyczajowy

Ranczo

12:20 (42) Serial obyczajowy

Ojciec Mateusz

13:20 (19) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

14:20 (20) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Tahiti Pearl Regatta 2017

11:55 Żeglarstwo

Ironman

13:40 Triathlon

Bayern Monachium TV

14:20 Piłka nożna
TV Puls
TV Puls

Agenci NCIS: Los Angeles

12:00 (5) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

12:55 (9) Serial kryminalny

Zbuntowany anioł

13:50 (179) Telenowela

Zbuntowany anioł

14:45 (180) Telenowela
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Teraz wieś

08:14 Magazyn rolniczy

Rozmowa Faktów

12:30 Program publicystyczny
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

12:00 Program muzyczny

Telezakupy

12:30 Program reklamowy

Przegląd prasy

14:35 Magazyn informacyjny

Don Matteo

14:45 Serial kryminalny
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

11:15 (1) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:10 (2) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

13:05 (1) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (2) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (3) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny
WP
WP

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

12:00 Reality show

Mistrzowie kabaretu

13:00 Kabaret i satyra

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

13:30 Kabaret i satyra

Mój koszmarny tatuaż

14:00 Program dokumentalny

Mój koszmarny tatuaż

14:30 Program dokumentalny