środa 13.09.2017

Kanał 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

13:00 (15) Serial sensacyjny

Mentalista

14:00 (14) Serial kryminalny

Mentalista

15:00 (15) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

16:00 (4) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny

Chcesz? Masz!

14:00 Program muzyczny

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Trzy rozmowy o życiu

13:30 Film krótkometrażowy, Polska 2008

Śmierć na klęczkach 6.7

14:25 Dramat kryminalny, Francja/Włochy 1959

Dziewczyna, która została królem

16:20 Film biograficzny, Kanada/Szwecja/Niemcy/Finlandia/Francja 2015
AMC
AMC

Amerykańska rapsodia 6.9

13:20 Dramat historyczny

Proces w Berlinie 6.5

15:20 Dramat obyczajowy, Niemcy/USA 1988
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Ratownicy psów

13:00 (6) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny

Mieszkanie na pniu

15:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Małolaty

13:30 (3) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:30 (21) Serial komediowy

Lizzie McGuire

15:00 (22) Serial komediowy

Świat według Bundych

15:30 (174) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

16:00 (350) Serial komediowy
AXN
AXN

Skorpion

13:05 (25) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

14:05 (2) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

15:05 (20) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

16:05 (2) Serial sensacyjny
AXN BLACK
AXN BLACK

Ryzyko dla świata

13:00 (7) Serial dokumentalny

Nowe przygody Tarzana

14:10 (6) Serial przygodowy

Agenci NCIS

15:10 (10) Serial kryminalny

Ryzyko dla świata

16:05 (8) Serial dokumentalny
AXN HD
AXN HD

Skorpion

13:05 (25) Serial sensacyjny

CSI: Cyber

14:05 (2) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

15:05 (20) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

16:05 (2) Serial sensacyjny
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

13:10 (16) Serial kryminalny

Elementary

14:05 (9) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

15:05 (23) Serial kryminalny

Rex Special Unit

16:00 (5) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

12:20 Magazyn samochodowy

W pogoni za przestępcami

13:40 (4) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:40 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

15:05 Rozrywka

Top Gear

15:35 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Zagadkoboty

13:25 Program dla dzieci

Hau hau...

13:40 (7) Serial animowany

Hau hau...

13:55 (8) Serial animowany

Andy i...

14:05 Program dla dzieci

Kręciołki

14:20 Program dla dzieci

Nelly i Nora

14:35 (34) Serial animowany

Jupisie

14:40 Program dla dzieci

Kotek Gapcio

14:50 (28) Serial animowany

Sara i Kaczorek

14:55 (8) Serial dla

Odlotowcy Go...

15:05 (8) Serial animowany

Zagadkoboty...

15:15 Program dla dzieci

Hej, Duggee!

15:20 (14) Serial animowany

Hotel...

15:30 (3) Serial dla

Artystyczne przyjęcie u Pana Robótki

15:40 Program dla dzieci

Andy i...

16:05 (5) Serial dla

Zagadkoboty...

16:20 Program dla dzieci

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (6) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Wielki krąg życia

13:00 (2) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

14:10 (1) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:50 (19) Serial dokumentalny

Zaufaj lekarzowi

15:50 (1) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z pamiętnika położnej

12:40 (6) Serial obyczajowy

Nowe triki

13:35 (3) Serial kryminalny

Ojciec Brown

14:25 (10) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

15:10 (4) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

16:05 (6) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Po prostu Nigella

13:30 Magazyn kulinarny

Zapraszam do stołu: podwójnie...

14:05 Magazyn kulinarny

Nie mówcie pannie młodej

15:00 (3) Serial dokumentalny

Dom w słońcu

16:00 Lifestyle
Boomerang
Boomerang

Koko Smoko

13:15 Serial dla dzieci

Garfield Show

13:35 Serial dla dzieci

Garfield Show

14:05 Serial dla dzieci

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany

Inspektor...

15:05 Serial animowany

Inspektor...

15:15 Serial animowany

Jaś Fasola

15:30 Serial animowany

The Happos...

15:55 (15) Serial animowany

Różowa Pantera i przyjaciele

16:05 Serial dla dzieci

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Eddie zwany Orłem 7.1

12:35 Film biograficzny, Niemcy/USA/Wielka Brytania 2016

W tonacji+

14:20 Program muzyczny

Drużyna A 6.9

15:10 Komedia sensacyjna, USA 2010
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Łapu-Capu Extra

13:05 Rozrywka

Eddie zwany Orłem 7.1

13:35 Film biograficzny, Niemcy/USA/Wielka Brytania 2016

W tonacji+

15:20 Program muzyczny

Drużyna A 6.9

16:10 Komedia sensacyjna, USA 2010
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Wynalazcy przyszłości

13:00 (6) Serial dokumentalny

Graffiti. Sztuka nie tylko uliczna

13:50 Film dokumentalny, USA 2015

Przemierzając Amerykę

15:05 (2) Serial dokumentalny

Stadiony świata według Érica Cantony

15:55 (3) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Ameryka z lotu ptaka

13:30 (8) Serial dokumentalny

Nie przegap

14:25 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

14:35 Rozrywka

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa 6.7

14:40 Film animowany, USA 2015

Bóg nie umarł 2 6.5

16:10 Dramat obyczajowy, USA 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Legenda Złotej Palmy

12:35 Film dokumentalny, Szwajcaria 2015

Absolutnie fantastyczne: Film 4.9

13:40 Komedia, Wielka Brytania/USA 2016

Dawno temu na Śląsku 7.1

15:10 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Fikser

15:30 Dramat, Francja/Rumunia 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Medyceusze - władcy Florencji

13:25 (4) Serial historyczny

Basen 5.7

14:25 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Dzień wolny

15:00 Film krótkometrażowy, Holandia 2015

Powrót gatunku: Zimorodek

15:10 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Pierwszy dzień

16:05 Film krótkometrażowy, Francja 2016

Cena za paszport

16:20 Film krótkometrażowy, Francja 2015
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

FC Barcelona - Juventus FC

13:00 Piłka nożna

Magazyn PGNIG Superliga

15:00 Magazyn piłki ręcznej

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

15:30 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Premier League Review - podsumowanie...

13:25 Magazyn piłkarski

PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn

14:30 Piłka ręczna
CBS Action
CBS Action

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

13:00 (5) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

14:00 (5) Serial sensacyjny

Largo

15:00 (13) Serial sensacyjny

Tajne akcje CIA

16:00 (16) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

My Fair Lady 7.8

12:00 Musical, USA 1964

Paparazzi 6.4

15:20 Thriller, USA 2004
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

13:30 (8) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:00 (12) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:30 (13) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

15:00 (14) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

15:30 (15) Serial dokumentalny

Nastolatkowie XXL

16:00 (2) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Lato Sangaile 5.7

12:45 Dramat miłosny, Litwa/Holandia/Francja 2015

Dym 7.8

14:15 Komediodramat, Niemcy/USA/Japonia 1995

Noc na Manhattanie 6.8

16:05 Film sensacyjny, USA 1996
Cinemax 2
Cinemax 2

Dziedzictwo Ferramontich 6.6

13:20 Dramat obyczajowy, Włochy 1976

Amnezja 5.9

15:15 Dramat obyczajowy, Szwajcaria/Francja 2015
CI Polsat
CI Polsat

Dowody zbrodni

13:00 (4) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

14:00 (1) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

15:00 (8) Serial dokumentalny

Zło z bliska

16:00 (3) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

13:30 (5) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (6) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (7) Serial komediowy

Dwóch i pół

15:00 (12) Serial komediowy

Dwóch i pół

15:30 (13) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

16:00 (23) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Tak, kochanie

13:30 (22) Serial komediowy

Niania

14:00 (11) Serial komediowy

Niania

14:30 (12) Serial komediowy

Frasier

15:00 (3) Serial komediowy

Frasier

15:30 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

16:00 (21) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Magija

13:30 Program dla dzieci

Magija

13:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

14:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

14:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

14:30 Program edukacyjny

Sportowe...

14:45 Program edukacyjny

Obłędne...

15:00 Zwierzęta

Obłędne...

15:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

15:30 Program edukacyjny

Zręczne pomysły

16:00 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

16:20 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Naziści na tropie Graala

13:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Ekstremalna Alaska

14:00 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

15:00 (5) Serial dokumentalny

Auto-reaktywacja: seans grozy

16:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Aleksander Wielki: droga do władzy

13:00 Film dokumentalny, USA 2014

Aleksander Wielki: Na koniec świata

14:00 Film dokumentalny, USA 2014

Strefa śmierci

15:00 Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

16:00 (6) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

13:00 Serial dokumentalny

Masterchef: Gordon Ramsay

14:00 (7) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

15:00 Serial dokumentalny

Łowcy promocji

16:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Jak działa wszechświat?

13:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:30 Serial dokumentalny

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

15:00 Serial dokumentalny

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fani czterech kółek

13:30 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

15:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

15:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

16:00 (26) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Falsyfikot

13:30 (8) Serial animowany

Następcy 2

14:00 Film przygodowy, USA 2017

Następcy...

16:00 (9) Serial animowany

Obóz Kikiwaka

16:05 (23) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

13:30 (18) Serial animowany

Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie

14:00 (13) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

14:30 (6) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

15:00 (44) Serial animowany

Miles z przyszłości

15:25 (53) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

15:50 (30) Serial animowany

Lwia straż

16:15 (19) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Supa Strikas

13:15 (8) Serial animowany

Marvel's Rocket...

13:40 (8) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:45 (24) Serial komediowy

11

14:10 (68) Serial młodzieżowy

Mech-X4

14:35 (4) Serial przygodowy

Mega Spider-Man

15:00 (34) Serial animowany

Główka pracuje

15:30 (26) Serial animowany

Star Butterfly kontra siły zła

15:55 (6) Serial animowany

Marvel's...

16:25 (2) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Telesprzedaż

13:00 Program reklamowy

Home staging - mieszkania do sprzedania

14:05 Magazyn poradnikowy

EXPRESS DOMOWY

14:35 Magazyn

Cudotwórcy: brat kontra brat

14:45 Reality show

Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania

15:35 Reality show
E!
E!

Stylowe ewolucje celebrytów

13:15 Rozrywka

E! Wiadomości

13:45 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

14:00 Program dokumentalny

Plastyczna fuszerka

15:00 Program dokumentalny

Wags z Miami

16:00 (6) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Jak być piękną

13:00 Program edukacyjny

Targi opakowań...

13:32 Reportaż

Korfball

13:47 Korfball

Rock time

14:08 Program muzyczny

Parowozy XX wieku

14:40 Reportaż

Katastrofa w...

15:26 Koncert

Od A do Z

15:41 Magazyn

Portfolio

15:45 Moda

Klub MMA

16:29 MMA
Eleven
Eleven

Arsenal 360

13:30 Magazyn piłkarski

Real Madryt - Levante UD

14:00 Piłka nożna

Olympique Marsylia - Stade Rennais

16:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Villarreal CF - Real Betis

12:00 Piłka nożna

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium

14:00 Piłka nożna

Bologna FC - SSC Napoli

16:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny

Przesłuchanie

15:00 Program muzyczny

10 hitów 1 po 2

16:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Galeria Sław Rio de Janeiro 2016

13:00 Magazyn olimpijski

Vuelta a Espa?a

14:00 Kolarstwo

Grand Prix Walonii

15:00 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Galeria Sław Rio de Janeiro 2016

13:00 Magazyn olimpijski

Vuelta a Espa?a

14:00 Kolarstwo

Grand Prix Walonii

15:00 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

13:30 Formuła 3

Najdziwniejsze momenty

14:00 Magazyn olimpijski

Bohaterowie przyszłości

14:30 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Sydney 2000

15:00 Magazyn olimpijski

Mistrzostwa Świata w Assen

16:00 Motocross
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

13:30 Formuła 3

Najdziwniejsze momenty

14:00 Magazyn olimpijski

Bohaterowie przyszłości

14:30 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Sydney 2000

15:00 Magazyn olimpijski

Mistrzostwa Świata w Assen

16:00 Motocross
Extreme Sports
Extreme Sports

X Games - Norway

13:00 MMA

Freeride World Tour 2016

14:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

14:30 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

15:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

15:30 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

16:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

13:30 Moda

Photographers

14:00 Moda

Photographers

14:30 Moda

Photographers

15:00 Moda

Photographers

15:30 Moda

Fashion Films

16:00 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA

TV Okazje

15:00 Program reklamowy

TV Okazje

15:30 Program reklamowy

Fighting Rookies

16:00 MMA
FilmBox
FilmBox

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

13:30 Program reklamowy

Poirot

13:55 (7) Serial kryminalny

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

15:05 Program reklamowy

Asterix i Obelix: W służbie Jej... 6.1

15:30 Film przygodowy, Francja/Hiszpania/Włochy/Węgry 2012
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Powróż mi z ręki 4.9

12:55 Dramat, Włochy 2012

Puccini i dziewczyna

14:20 Film biograficzny, Włochy 2008

Król dzieci

15:40 Dramat obyczajowy, Chiny 1989
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Pinokio. Opowieść o chłopcu z drewna 6.5

13:10 Film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 2008

Pinokio. Opowieść o chłopcu z drewna 6.5

14:45 Film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 2008

O czym szumią wierzby

16:15 Film przygodowy, Wielka Brytania/Kanada/Rumunia 2006
FilmBox Family
FilmBox Family

Lisa i tygrys szablozębny 7.0

12:30 Dramat obyczajowy, Austria 1996

Z dziennika zoo

13:55 (11) Serial dokumentalny

Z dziennika zoo

14:20 (12) Serial dokumentalny

Svein, szczur i UFO 6.1

14:45 Film przygodowy, Norwegia 2007

Mali hakerzy 5.9

16:00 Film dla, Dania 2009
FilmBox HD
FilmBox HD

Romans z powieści

13:15 Komediodramat, USA 2011

Rozbitkowie 5.7

14:45 Komedia romantyczna, USA 2005

Między wierszami 7.3

16:10 Dramat obyczajowy, USA 2012
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

13:10 (6) Serial komediowy

Simpsonowie

13:35 (15) Serial animowany

Simpsonowie

14:05 (16) Serial animowany

Simpsonowie

14:30 (17) Serial animowany

Simpsonowie

15:00 (18) Serial animowany

Ostatni prawdziwy mężczyzna

15:25 (21) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

15:55 (22) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (1) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Rosewood

13:30 (18) Serial kryminalny

Dr House

14:25 (5) Serial obyczajowy

Dr House

15:20 (6) Serial obyczajowy

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

16:15 (1) Serial kryminalny
H2
H2

Amerykańska księga tajemnic

13:00 (6) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

14:00 (8) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

15:00 (2) Serial dokumentalny

Wszechświat

16:00 (16) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie 7.5

12:00 Film SF, USA 2016

Gwiezdne wojny IV - Nowa nadzieja

14:15 Film SF, USA 1977

The Affair

16:20 (7) Serial obyczajowy
HBO 2
HBO 2

Dzika jak natura 6.3

12:35 Melodramat, Irlandia 2015

Jak być normalną 6.5

14:20 Komedia, Hiszpania 2015

Życie w realu 4.0

15:50 Komediodramat, USA 2016
HBO 3
HBO 3

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

13:00 Rozrywka

Bez zobowiązań

13:40 (10) Serial komediowy

Babka 6.0

14:15 Komediodramat, USA 2015

Niezwykły świat Belli Brown 6.7

15:35 Komediodramat, Wielka Brytania/USA 2016
HISTORY
HISTORY

Wojny magazynowe

13:30 (19) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:00 (20) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:30 (9) Serial dokumentalny

Wykute w ogniu

15:00 Rozrywka

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (8) Serial dokumentalny
ID
ID

W sieci kłamstw

13:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:00 (1) Serial dokumentalny

Morderstwo na bagnach

15:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny
ITV
ITV

TO Disco Trendy

13:00 Program muzyczny

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pod prąd

13:05 Reportaż

Nasze sprawy

13:35 Cykl reportaży

Pod lupą

13:50 Magazyn

Pogoda dla...

14:00 Pogoda

Po godzinach

14:05 Rozrywka

Łódź z lotu...

14:35 Felieton

Pressufka

14:40 Magazyn publicystyczny

Energia kina

14:55 Felieton

Pogoda dla...

15:00 Pogoda

TOYA Traffic

15:02 Magazyn

Prosto z miasta

15:05 Magazyn reporterów

Bez etatu

15:15 Magazyn ekonomiczny

Pogoda dla...

16:00 Pogoda

TOYA Traffic

16:02 Magazyn

Cztery łapy

16:05 Magazyn

Gust Polek

16:20 Felieton

Zdarzyło się...

16:25 Magazyn publicystyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Pogoda

13:30 Pogoda

Sport

13:35 Wiadomości sportowe

Z filmoteki UAM

13:45 Program edukacyjny

Pogoda

14:05 Pogoda

Serwis...

14:10 Magazyn

Wybitne postacie Uniwersytetu

14:15 Film dokumentalny

Serwis...

14:35 Magazyn

Gość wieczoru...

14:40 Rozmowa

Serwis...

14:50 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny

Pogoda

15:00 Pogoda

Serwis...

15:05 Magazyn

Otwarta antena

15:10 Rozrywka

Sport

15:30 Wiadomości sportowe

Serwis...

15:40 Magazyn

Gość wieczoru...

15:45 Rozmowa

Qulturalny...

15:55 Magazyn informacyjny

Pogoda

16:00 Pogoda

Serwis...

16:05 Magazyn

Z anteny Lech TV

16:10 Program publicystyczny
Kino Polska
Kino Polska

Korczak 7.6

12:50 Dramat wojenny, Polska/Niemcy/Wielka Brytania 1990

Kabaretowy rejs

15:10 Kabaret i satyra

Konopielka

16:00 Komediodramat, Polska 1982
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Iść w stronę słońca!

12:30 Program muzyczny

Młoda Polska

14:00 Program muzyczny

Kochamy lata 2000!

15:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Globe-Cooker w Paryżu

13:10 Magazyn kulinarny

Tom Kerridge - dania prosto z pubu

13:55 Magazyn poradnikowy

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

14:30 Magazyn kulinarny

ABC GOTOWANIA

15:00 Magazyn kulinarny

Jakubiak lokalnie

15:30 Magazyn kulinarny

Meksykańska fiesta z Peterem Kuruvitą

16:00 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Dzielny lew...

13:30 (10) Serial animowany

Molang

13:35 (47) Serial animowany

Molang

13:40 (48) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (1) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (2) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (29) Serial animowany

Tęczowa...

14:40 (30) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (62) Serial animowany

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

15:20 (26) Serial animowany

Kosmiczny Jet

15:45 (9) Serial animowany

Kosmiczny Jet

15:55 (10) Serial animowany

Astrozwierzaki

16:10 (20) Serial animowany

Astrozwierzaki

16:20 (21) Serial animowany
MTV
MTV

Taki lajf

13:05 Rozrywka

Catfish

14:00 Rozrywka

Strefa "P"

15:00 Rozrywka

Strefa "P"

15:30 Rozrywka

Moje supersłodkie urodziny

16:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zawód weterynarz

13:00 (8) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

14:00 (6) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

15:00 (7) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

16:00 (7) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Car S.O.S.

13:00 Serial dokumentalny

Megafabryki

14:00 (35) Serial dokumentalny

Nazistowskie szwadrony śmierci

15:00 Film dokumentalny, USA 2017

Ostatnie dni Hitlera

16:00 Film dokumentalny, USA 2017
National Geographic HD
National Geographic HD

Car S.O.S.

13:00 Serial dokumentalny

Megafabryki

14:00 (35) Serial dokumentalny

Nazistowskie szwadrony śmierci

15:00 Film dokumentalny, USA 2017

Ostatnie dni Hitlera

16:00 Film dokumentalny, USA 2017
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Zwierzaki w amoku

13:00 (4) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

14:00 (1) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

15:00 (6) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

16:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Zwierzaki w amoku

13:00 (4) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

14:00 (1) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

15:00 (6) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

16:00 (2) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rafcio Śrubka

13:25 (7) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (13) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (14) Serial animowany

Dora poznaje świat

14:45 (20) Serial animowany

Max i Ruby

15:10 (26) Serial animowany

Dzień, w...

15:30 (20) Serial dla

Dzień, w...

15:35 (21) Serial dla

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

15:45 (20) Serial animowany

Shimmer i Shine

16:10 (18) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:30 (3) Serial komediowy

Jestem Franky

13:50 (44) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:20 (3) Serial młodzieżowy

Henio Dzióbek

14:50 (6) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

15:10 (18) Serial animowany

Harmidom

15:40 (14) Serial animowany

Sanjay & Craig

15:55 (9) Serial animowany

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (1) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Cracovia - Jagiellonia Białystok

13:15 Piłka nożna

Real Madryt - APOEL

15:55 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Książę w Nowym Jorku 6.6

12:30 Komedia, USA 1988

Zabić wspomnienia 7.5

15:10 Dramat obyczajowy, USA 2007
Planete+ HD
Planete+ HD

Albert Goering - niepokorny brat...

12:40 Film dokumentalny, Francja 2014

Hitlerowscy złodzieje sztuki

13:50 Film dokumentalny, Niemcy 2014

Początek i koniec Wszechświata

14:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:00 (3) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:35 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

13:14 Magazyn muzyczny

Hit dnia

14:00 Program muzyczny

Disco Relax

14:10 Program muzyczny

Hit dnia

15:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

15:05 Magazyn muzyczny

Hit dnia

16:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Trudne sprawy

13:00 (719) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

14:00 (2524) Serial obyczajowy

Dlaczego ja?

14:50 (765) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

15:50 Wiadomości

Pogoda

16:10 Pogoda

Interwencja

16:15 Magazyn reporterów
Polsat 2
Polsat 2

Świat według Kiepskich

13:30 (451) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:00 (452) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:30 (453) Serial komediowy

Poznaj swoje prawa

15:00 (56) Serial fabularno-dokumentalny

Miodowe lata

15:55 (6) Serial komediowy

Miodowe lata

16:25 (7) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

To był dzień na świecie

13:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

14:00 Magazyn

Pogoda

14:55 Pogoda

Newstelegraf

15:00 Magazyn informacyjny

Światowidz

15:30 Magazyn

To był dzień na świecie

15:50 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Bez opamiętania

13:00 (2) Serial dokumentalny

Niania na ratunek

14:00 (4) Serial dokumentalny

Słoiki

15:00 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Ślubna gorączka

16:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Koszmarny Karolek 4.2

12:20 Komedia, Wielka Brytania 2011

Ósmy dzień 7.4

14:15 Komediodramat, Belgia/Francja/Wielka Brytania 1996
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kit i Kate

13:25 (25) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (26) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (25) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (26) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (37) Serial dla

Teraz już...

14:05 (38) Serial dla

Teraz już...

14:15 (39) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (25) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (26) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny

Barney i przyjaciele

15:00 (15) Serial dla

Tomek i...

15:30 (1) Serial dla

Tomek i...

15:40 (2) Serial dla

Tomek i...

15:55 (13) Serial dla

Tropiciele zagadek

16:00 (13) Serial animowany

Zwierzyniec...

16:28 (13) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda

Newstelegraf

15:00 Magazyn informacyjny

Wydarzenia

15:50 Wiadomości

Więcej Wydarzeń

16:10 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

Pogromcy mitów

13:00 (8) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

14:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

14:30 Rozrywka

Szaleni laweciarze

15:00 Rozrywka

Szaleni laweciarze

15:30 Rozrywka

Malanowski i Partnerzy

16:00 (762) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

12:00 Żużel

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

14:10 Piłka nożna

Magazyn Nice 1. Ligi

16:00 Magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polska - Serbia

13:00 Siatkówka

Polska - Europa

15:10 Rugby
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

12:00 Żużel

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

14:10 Piłka nożna

Magazyn Nice 1. Ligi

16:00 Magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Magazyn 1. ligi

13:07 Magazyn sportowy

Sport Flash

15:00 Wiadomości sportowe

Cafe Futbol

15:07 Magazyn piłkarski
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Australijscy poszukiwacze złota

12:40 (6) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

13:35 (1) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

14:40 (3) Serial dokumentalny

Wielkie złe drzewo

16:00 (6) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Muzeum pełne tajemnic

13:15 (2) Serial dokumentalny

Łowca militariów

14:15 (4) Serial dokumentalny

Zakazana historia

15:10 (3) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

16:05 (8) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

13:06 Pogoda

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda

Wiadomości

15:00 Wiadomości

Euranet

15:05 Audycja

Pogoda

15:12 Pogoda

Rozmowa dnia

15:32 Audycja

Jedno słowo

15:50 Audycja

Wiadomości

16:00 Wiadomości

Informacje...

16:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

16:08 Pogoda

Debata

16:26 Debata
PR 2
PR 2

Pora koncertowa

13:00 Koncert

Krótko...

15:00 Audycja

Źródła - magazyn kultury ludowej

15:07 Audycja

Wybieram Dwójkę

16:00 Audycja
PR 3
PR 3

3 wymiary gitary

13:00 Audycja

W tonacji Trójki

14:00 Audycja

Wakacje na 2 kółkach

15:06 Audycja

Powtórka z...

15:45 Rozrywka

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Puls 2
Puls 2

Lucky Luke

13:00 (31) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:35 (38) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:40 (39) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:50 (40) Serial animowany

Flintstonowie

14:00 (26) Serial animowany

Sylwester i Tweety na tropie

14:35 (4) Serial animowany

Chip i Dale

15:00 (23) Serial animowany

Chip i Dale

15:35 (24) Serial animowany

Lwia straż

16:00 (13) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

13:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Nosel kręci

15:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

12:00 Program muzyczny

Hits cafe

15:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Rosamunde Pilcher: A to jednak miłość

12:15 Film obyczajowy, Austria/Niemcy 2006

Pary

14:05 (15) Miniserial

Rosamunde Pilcher: Angielskie wino

14:10 Film obyczajowy, Niemcy/Austria 2011

Elisa z Rivombrosy

16:00 (8) Telenowela
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota: Atlantyda

13:00 (15) Serial SF

Gwiezdne wrota

14:00 (14) Serial SF

Xena: wojownicza księżniczka

15:00 (23) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (1) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy

LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz

15:00 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

15:00 Magazyn muzyczny

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:20 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:55 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:25 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:55 Rozrywka

Złotopolscy

15:20 (100) Telenowela

Złotopolscy

15:55 (101) Telenowela

Niania

16:25 (24) Serial komediowy
Sundance TV
Sundance TV

Jack Irish

13:00 (1) Serial kryminalny

New York Doll 7.1

14:00 Film dokumentalny, USA 2005

Banksy w Nowym Jorku 7.3

15:20 Film dokumentalny, USA 2014
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Raport

13:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Raport

14:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

15:15 Wiadomości

Na tapecie

15:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości
TCM
TCM

Goryle we mgle 7.5

12:45 Film biograficzny, USA 1988

Każdy sposób jest dobry

15:25 Komedia, Francja 1981
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Księga...

13:30 (9) Serial animowany

Bystry Bill

13:40 (9) Serial animowany

Biały delfin...

13:55 (17) Serial animowany

Biały delfin...

14:10 (18) Serial animowany

Ranczo Leny

14:25 (6) Serial animowany

Kuu Kuu...

14:50 (3) Serial animowany

Kuu Kuu...

15:05 (4) Serial animowany

K3

15:20 (33) Serial animowany

K3

15:30 (34) Serial animowany

Mia i ja

15:45 (6) Serial animowany

Nina Patalo

16:10 (17) Serial animowany

Nina Patalo

16:20 (18) Serial animowany

Paka z Pniaka

16:25 (19) Serial animowany
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Kanada

13:30 Serial dokumentalny

Mała piękność

14:00 Reality show

Mała piękność

15:00 Reality show

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Poszukiwacze kamieni szlachetnych

13:00 Turystyka

Hotelowe rewolucje

14:00 Turystyka

Alaska w budowie

15:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:00 Turystyka
TTV
TTV

Detektywi. Na zlecenie

12:55 (8) Serial fabularno-dokumentalny

Kartoteka

13:40 (20) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

14:40 (17) Serial dokumentalny

Express

15:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

16:00 Pogoda

Uwaga!

16:05 Magazyn reporterów

Idealna niania

16:25 Reality show
TV 4
TV 4

Detektywi w akcji

13:00 (23) Serial akcji

STOP Drogówka

14:00 Magazyn policyjny

Dom nie do poznania

15:00 Reality show

Twoja na zawsze

16:00 (129) Telenowela
TV6
TV6

Miodowe lata

12:55 (88) Serial komediowy

Na patrolu

13:45 (40) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny

Czarodziejki

15:15 (144) Serial fantastyczny

Strażnik Teksasu

16:15 (122) Serial sensacyjny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Szpital

13:30 (677) Serial fabularno-dokumentalny

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show

Szkoła

15:30 (441) Serial fabularno-dokumentalny
TVN 24
TVN 24

Serwis informacyjny, pogoda

13:00 Wiadomości

15 na żywo

15:00 Magazyn informacyjny

Fakty po południu

16:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn
TVN 7
TVN 7

Sąd rodzinny

12:55 (81) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:55 (321) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

14:55 (148) Serial fabularno-dokumentalny

Chirurdzy

15:55 (7) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

13:00 (5) Serial obyczajowy

Teraz albo nigdy!

14:00 (3) Serial obyczajowy

Ben Hur 7.7

15:00 Film historyczny, USA 1959
TVN Style
TVN Style

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

13:05 Reality show

Pojedynek na modę

13:50 Reality show

W roli głównej

14:35 Rozmowa

W dobrym stylu

15:05 Magazyn poradnikowy

Nowy wygląd, nowe życie

15:50 Rozrywka
TVN Turbo
TVN Turbo

Megatransporty

13:30 Rozrywka

Nowy gadżet

14:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Mały zwierzak w dzikim świecie

12:55 (8) Serial dokumentalny

Elif

14:00 (90) Serial obyczajowy

Muzeum polskiej...

14:55 Rozrywka

Obserwator

15:05 Program publicystyczny

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Pogoda

15:50 Pogoda

Zraniona miłość

15:55 (85) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Tysiąc i jedna noc

12:50 (140) Serial obyczajowy

Na sygnale

13:50 (34) Serial obyczajowy

Nasz dziwaczny świat

14:25 (2) Serial dokumentalny

M jak miłość

15:30 (1312) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Przyjaciele lasu

07:45 Program dla dzieci
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Okrasa łamie przepisy

13:30 Magazyn kulinarny

Komisarz Alex

14:05 (119) Serial kryminalny

Ranczo

14:55 (112) Serial obyczajowy

Ranczo

15:55 (113) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Epitafium dla orłów 6.5

13:05 Film dokumentalny, Polska 2008

Było, nie minęło - kronika...

13:40 Program historyczny

Sensacje XX wieku

14:15 Program historyczny

Encyklopedia II wojny światowej

15:10 (45) Serial dokumentalny

Pancerni pogromcy Hitlera

15:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

13:50 Pogoda

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:50 Pogoda

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

15:22 Pogoda

Serwis Info

15:29 Magazyn informacyjny

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Serwis Info

15:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ekosonda

07:00 Magazyn ekologiczny
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Skrzydła

13:10 Film obyczajowy, Polska 1973

Słoneczny zegar 7.2

14:00 Film obyczajowy, Polska 1997

Dranie w kinie

16:05 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Prosto z lasu

07:46 Program edukacyjny
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

O mnie się nie martw

13:25 (54) Serial komediowy

Koło historii

14:20 Program historyczny

Nazajutrz

14:55 Film dokumentalny, 2001

Powstanie...

15:10 Cykl reportaży

Przekaz...

15:15 Magazyn poradnikowy

Podmuch energii

15:25 Magazyn

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Komisariat

15:55 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Astronarium

16:25 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Agrobiznes

13:20 Magazyn rolniczy

Agropogoda

13:45 Pogoda

Biznes na wsi

13:50 Magazyn

Dziewczynka w czerwonym płaszczyku 7.4

14:15 Film dokumentalny, Polska 2002

Turystyczna Jazda

15:15 Program krajoznawczy

Astronarium

15:35 Magazyn

Telekurier

16:00 Cykl reportaży

Pogoda

16:25 Pogoda
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

OPPA 2000 - Gdzie jest Dzidek

13:15 Rozrywka

Familiada

14:10 Teleturniej

33. Wieczory Humoru i Satyry

14:45 Kabaret i satyra

Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014

15:45 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

13:20 (19) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

14:20 (20) Serial kryminalny

Na dobre i na złe

15:20 (571) Serial obyczajowy

Na sygnale

16:15 (31) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Tahiti Pearl Regatta 2017

11:55 Żeglarstwo

Ironman

13:40 Triathlon

Bayern Monachium TV

14:20 Piłka nożna

Bayern Monachium TV

15:20 Piłka nożna

Bayern Monachium TV

16:25 Magazyn piłkarski
TV Puls
TV Puls

Agenci NCIS: Los Angeles

12:55 (9) Serial kryminalny

Zbuntowany anioł

13:50 (179) Telenowela

Zbuntowany anioł

14:45 (180) Telenowela

Lekarze na start

15:45 (7) Serial obyczajowy

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (7) Serial obyczajowy
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Rozmowa Faktów

12:30 Program publicystyczny
TV Silesia
TV Silesia

Telezakupy

12:30 Program reklamowy

Przegląd prasy

14:35 Magazyn informacyjny

Don Matteo

14:45 Serial kryminalny

Silesia flesz...

16:00 Wiadomości

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

13:05 (1) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (2) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (3) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

15:50 (18) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny
WP
WP

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

13:30 Kabaret i satyra

Mój koszmarny tatuaż

14:00 Program dokumentalny

Mój koszmarny tatuaż

14:30 Program dokumentalny

Megafabryki

15:00 (9) Serial dokumentalny

Niszcząca siła natury

16:10 (10) Serial dokumentalny