środa 13.09.2017

Kanał 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
13 ulica
13 ulica

Mentalista

15:00 (15) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

16:00 (4) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

17:00 (5) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Śmierć na klęczkach 6.7

14:25 Dramat kryminalny, Francja/Włochy 1959

Dziewczyna, która została królem

16:20 Film biograficzny, Kanada/Szwecja/Niemcy/Finlandia/Francja 2015
AMC
AMC

Amerykańska rapsodia 6.9

13:20 Dramat historyczny

Proces w Berlinie 6.5

15:20 Dramat obyczajowy, Niemcy/USA 1988

Oswald - magiczny pies 4.7

17:10 Film fantastyczny, Kanada/USA 2015
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Mieszkanie na pniu

15:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny

Na straży przyrody

17:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Lizzie McGuire

15:00 (22) Serial komediowy

Świat według Bundych

15:30 (174) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

16:00 (350) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

16:30 (351) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:00 (46) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:30 (47) Serial komediowy
AXN
AXN

CSI: Cyber

14:05 (2) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

15:05 (20) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

16:05 (2) Serial sensacyjny

Castle

17:05 (1) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe przygody Tarzana

14:10 (6) Serial przygodowy

Agenci NCIS

15:10 (10) Serial kryminalny

Ryzyko dla świata

16:05 (8) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

17:20 (8) Serial fantastyczny
AXN HD
AXN HD

CSI: Cyber

14:05 (2) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

15:05 (20) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

16:05 (2) Serial sensacyjny

Castle

17:05 (1) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Elementary

14:05 (9) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

15:05 (23) Serial kryminalny

Rex Special Unit

16:00 (5) Serial kryminalny

Rex Special Unit

17:05 (6) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:40 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

15:05 Rozrywka

Top Gear

15:35 Magazyn samochodowy

Top Gear

17:00 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Sara i Kaczorek

14:55 (8) Serial dla

Odlotowcy Go...

15:05 (8) Serial animowany

Zagadkoboty...

15:15 Program dla dzieci

Hej, Duggee!

15:20 (14) Serial animowany

Hotel...

15:30 (3) Serial dla

Artystyczne przyjęcie u Pana Robótki

15:40 Program dla dzieci

Andy i...

16:05 (5) Serial dla

Zagadkoboty...

16:20 Program dla dzieci

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (6) Serial dla

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (21) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (13) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci
BBC Earth
BBC Earth

W okowach mrozu

14:50 (19) Serial dokumentalny

Zaufaj lekarzowi

15:50 (1) Serial dokumentalny

Cała prawda o urazach mózgu

16:50 Film dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Ojciec Brown

14:25 (10) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

15:10 (4) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

16:05 (6) Serial obyczajowy

Z Lark Rise do Candleford

16:55 (2) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

17:50 (10) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Nie mówcie pannie młodej

15:00 (3) Serial dokumentalny

Dom w słońcu

16:00 Lifestyle

Remontowe wpadki

16:55 (1) Serial dokumentalny

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

17:55 (8) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany

Inspektor...

15:05 Serial animowany

Inspektor...

15:15 Serial animowany

Jaś Fasola

15:30 Serial animowany

The Happos...

15:55 (15) Serial animowany

Różowa Pantera i przyjaciele

16:05 Serial dla dzieci

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

16:50 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

17:15 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

W tonacji+

14:20 Program muzyczny

Drużyna A 6.9

15:10 Komedia sensacyjna, USA 2010

Aktualności filmowe+

17:05 Magazyn

Nie przegap

17:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

17:40 Rozrywka

Iluzja 2 6.9

17:50 Thriller, Kanada/Chiny/USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Eddie zwany Orłem 7.1

13:35 Film biograficzny, Niemcy/USA/Wielka Brytania 2016

W tonacji+

15:20 Program muzyczny

Drużyna A 6.9

16:10 Komedia sensacyjna, USA 2010
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Graffiti. Sztuka nie tylko uliczna

13:50 Film dokumentalny, USA 2015

Przemierzając Amerykę

15:05 (2) Serial dokumentalny

Stadiony świata według Érica Cantony

15:55 (3) Serial dokumentalny

Stadiony świata według Érica Cantony

16:50 (4) Serial dokumentalny

Nie przegap

17:50 Zapowiedź programu
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa 6.7

14:40 Film animowany, USA 2015

Bóg nie umarł 2 6.5

16:10 Dramat obyczajowy, USA 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Absolutnie fantastyczne: Film 4.9

13:40 Komedia, Wielka Brytania/USA 2016

Dawno temu na Śląsku 7.1

15:10 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Fikser

15:30 Dramat, Francja/Rumunia 2016

Gry 6.9

17:10 Film krótkometrażowy, Polska 2013

Terapia gliniarza 5.8

17:40 Komedia, Francja 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Dzień wolny

15:00 Film krótkometrażowy, Holandia 2015

Powrót gatunku: Zimorodek

15:10 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Pierwszy dzień

16:05 Film krótkometrażowy, Francja 2016

Cena za paszport

16:20 Film krótkometrażowy, Francja 2015

Ave Maria 6.4

16:40 Film krótkometrażowy, Niemcy/Francja 2015

Blindspot: Mapa zbrodni

17:00 (5) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

17:45 (6) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Magazyn PGNIG Superliga

15:00 Magazyn piłki ręcznej

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

15:30 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn

14:30 Piłka ręczna

O co biega?

17:15 Magazyn sportowy

Premier League Netbusters

17:45 Magazyn piłkarski
CBS Action
CBS Action

Largo

15:00 (13) Serial sensacyjny

Tajne akcje CIA

16:00 (16) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

17:00 (21) Serial kryminalny
CBS Europa
CBS Europa

My Fair Lady 7.7

12:00 Musical, USA 1964

Paparazzi 6.4

15:20 Thriller, USA 2004

Szalona impreza 6.2

16:55 Komedia, USA 1998
CBS Reality
CBS Reality

Na straży amerykańskich granic

15:00 (14) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

15:30 (15) Serial dokumentalny

Nastolatkowie XXL

16:00 (2) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:00 (7) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:30 (8) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Dym 7.8

14:15 Komediodramat, Niemcy/USA/Japonia 1995

Noc na Manhattanie 6.8

16:05 Film sensacyjny, USA 1996
Cinemax 2
Cinemax 2

Dziedzictwo Ferramontich 6.6

13:20 Dramat obyczajowy, Włochy 1976

Amnezja 5.9

15:15 Dramat obyczajowy, Szwajcaria/Francja 2015

Moll Flanders 6.7

16:50 Dramat obyczajowy, USA 1996
CI Polsat
CI Polsat

Dowody zbrodni

15:00 (8) Serial dokumentalny

Zło z bliska

16:00 (3) Serial dokumentalny

Zło z bliska

17:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Dwóch i pół

15:00 (12) Serial komediowy

Dwóch i pół

15:30 (13) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

16:00 (23) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

16:30 (24) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:00 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:30 (2) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Frasier

15:00 (3) Serial komediowy

Frasier

15:30 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

16:00 (21) Serial komediowy

Przyjaciele

16:30 (22) Serial komediowy

Przyjaciele

17:00 (23) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (24) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Obłędne...

15:00 Zwierzęta

Obłędne...

15:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

15:30 Program edukacyjny

Zręczne pomysły

16:00 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

16:20 Program dla dzieci

Mily Pytalska

16:40 Program dla dzieci

Mily Pytalska

16:50 Program dla dzieci

Historia sztuki

17:00 Program edukacyjny

Wymyśl to!

17:30 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Złomowisko PL

15:00 (5) Serial dokumentalny

Auto-reaktywacja: seans grozy

16:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

17:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Strefa śmierci

15:00 Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

16:00 (6) Serial dokumentalny

Łowcy staroci

17:00 (1) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Kot z piekła rodem

15:00 Serial dokumentalny

Łowcy promocji

16:00 Serial dokumentalny

Łowcy promocji

16:30 Serial dokumentalny

Otyłość, która zabija

17:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

15:00 Serial dokumentalny

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Łowcy okazji

15:00 Serial dokumentalny

Łowcy okazji

15:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

16:00 (26) Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

16:30 (28) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

17:00 (2) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Następcy 2

14:00 Film przygodowy, USA 2017

Następcy...

16:00 (9) Serial animowany

Obóz Kikiwaka

16:05 (23) Serial młodzieżowy

Alex i spółka

16:30 (48) Serial komediowy

Star Darlings...

16:55 (9) Serial animowany

Rodzinka od środka

17:00 (27) Serial komediowy

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

17:30 (25) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Jej Wysokość Zosia

15:00 (44) Serial animowany

Miles z przyszłości

15:25 (53) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

15:50 (30) Serial animowany

Lwia straż

16:15 (19) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

16:45 (14) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

17:15 (11) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

17:45 (7) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Mega Spider-Man

15:00 (34) Serial animowany

Główka pracuje

15:30 (26) Serial animowany

Star Butterfly kontra siły zła

15:55 (6) Serial animowany

Marvel's...

16:25 (2) Serial animowany

Z kopyta

16:30 (74) Serial młodzieżowy

Kirby Buckets

17:00 (29) Serial dla

Wkręceni - nakręceni

17:30 (23) Serial komediowy

Pokémon seria: XY

17:55 (1808) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Cudotwórcy: brat kontra brat

14:45 Reality show

Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania

15:35 Reality show

Remont w 48h

16:30 Magazyn poradnikowy

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

17:00 Lifestyle

Wielkie projekty

17:30 (9) Serial dokumentalny
E!
E!

Plastyczna fuszerka

15:00 Program dokumentalny

Wags z Miami

16:00 (6) Serial dokumentalny

Wags z Miami

17:00 (7) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Parowozy XX wieku

14:40 Reportaż

Katastrofa w...

15:26 Koncert

Od A do Z

15:41 Magazyn

Portfolio

15:45 Moda

Klub MMA

16:29 MMA

Manufaktura...

16:44 Reportaż

Na Maxa

16:55 Magazyn sportowy

Wakacje w muzeum

17:12 Reportaż

Moja pasja

17:45 Magazyn
Eleven
Eleven

Real Madryt - Levante UD

14:00 Piłka nożna

Olympique Marsylia - Stade Rennais

16:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium

14:00 Piłka nożna

Bologna FC - SSC Napoli

16:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Przesłuchanie

15:00 Program muzyczny

10 hitów 1 po 2

16:00 Program muzyczny

Miejska lista

17:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Grand Prix Walonii

15:00 Kolarstwo

Galeria Sław Sydney 2000

17:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Grand Prix Walonii

15:00 Kolarstwo

Galeria Sław Sydney 2000

17:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 2
Eurosport 2

Galeria Sław Sydney 2000

15:00 Magazyn olimpijski

Mistrzostwa Świata w Assen

16:00 Motocross

MLS

16:30 Piłka nożna

Watts

17:00 Magazyn sportowy

Grand Prix Walonii

17:30 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Galeria Sław Sydney 2000

15:00 Magazyn olimpijski

Mistrzostwa Świata w Assen

16:00 Motocross

MLS

16:30 Piłka nożna

Watts

17:00 Magazyn sportowy

Grand Prix Walonii

17:30 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Sports Adventure

15:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

15:30 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

16:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

16:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

17:00 MMA
Fashion TV
Fashion TV

Photographers

15:00 Moda

Photographers

15:30 Moda

Fashion Films

16:00 Moda

Fashion Films

16:30 Moda

Fashion Films

17:00 Moda

Fashion Films

17:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

15:00 Program reklamowy

TV Okazje

15:30 Program reklamowy

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling
FilmBox
FilmBox

Poirot

13:55 (7) Serial kryminalny

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

15:05 Program reklamowy

Asterix i Obelix: W służbie Jej... 6.1

15:30 Film przygodowy, Francja/Hiszpania/Włochy/Węgry 2012

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:45 Program reklamowy
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Puccini i dziewczyna

14:20 Film biograficzny, Włochy 2008

Król dzieci

15:40 Dramat obyczajowy, Chiny 1989

Matka i córka 7.8

17:35 Dramat wojenny, Włochy/Francja 1960
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Pinokio. Opowieść o chłopcu z drewna 6.5

14:45 Film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 2008

O czym szumią wierzby

16:15 Film przygodowy, Wielka Brytania/Kanada/Rumunia 2006

Zaślubiny 3.8

17:55 Komedia, USA 2008
FilmBox Family
FilmBox Family

Svein, szczur i UFO 6.1

14:45 Film przygodowy, Norwegia 2007

Mali hakerzy 5.9

16:00 Film dla, Dania 2009

Svein, szczur i UFO 6.1

17:30 Film przygodowy, Norwegia 2007
FilmBox HD
FilmBox HD

Rozbitkowie 5.7

14:45 Komedia romantyczna, USA 2005

Między wierszami 7.3

16:10 Dramat obyczajowy, USA 2012

Miłosne zapiski 5.7

17:50 Dramat obyczajowy, Kanada 2007
FOX Comedy
FOX Comedy

Simpsonowie

15:00 (18) Serial animowany

Ostatni prawdziwy mężczyzna

15:25 (21) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

15:55 (22) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (1) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:50 (2) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:15 (7) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:45 (8) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Dr House

14:25 (5) Serial obyczajowy

Dr House

15:20 (6) Serial obyczajowy

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

16:15 (1) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

17:10 (2) Serial kryminalny
H2
H2

Starożytni kosmici

15:00 (2) Serial dokumentalny

Wszechświat

16:00 (16) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

17:00 (1) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Gwiezdne wojny IV - Nowa nadzieja

14:15 Film SF, USA 1977

The Affair

16:20 (7) Serial obyczajowy

The Affair

17:15 (8) Serial obyczajowy
HBO 2
HBO 2

Jak być normalną 6.5

14:20 Komedia, Hiszpania 2015

Życie w realu 4.1

15:50 Komediodramat, USA 2016

Frida 7.5

17:20 Film biograficzny, USA/Kanada/Meksyk 2002
HBO 3
HBO 3

Babka 6.0

14:15 Komediodramat, USA 2015

Niezwykły świat Belli Brown 6.7

15:35 Komediodramat, Wielka Brytania/USA 2016

Ostatnia rodzina 7.7

17:05 Film biograficzny, Polska 2016
HISTORY
HISTORY

Wykute w ogniu

15:00 Rozrywka

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (8) Serial dokumentalny

Na lodowym szlaku

17:00 (2) Serial dokumentalny
ID
ID

Morderstwo na bagnach

15:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny

Doktor G - lekarz sądowy

17:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

15:00 Pogoda

TOYA Traffic

15:02 Magazyn

Prosto z miasta

15:05 Magazyn reporterów

Bez etatu

15:15 Magazyn ekonomiczny

Pogoda dla...

16:00 Pogoda

TOYA Traffic

16:02 Magazyn

Cztery łapy

16:05 Magazyn

Gust Polek

16:20 Felieton

Zdarzyło się...

16:25 Magazyn publicystyczny

Punkt widzenia

16:30 Program publicystyczny

Bliżej regionu

16:40 Felieton

Koniunktura

16:50 Magazyn ekonomiczny

Nasze sprawy

17:00 Cykl reportaży

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Wydarzenia...

17:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

17:35 Pogoda

Punkt widzenia

17:40 Program publicystyczny

Gospodarka...

17:50 Magazyn ekonomiczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Pogoda

15:00 Pogoda

Serwis...

15:05 Magazyn

Otwarta antena

15:10 Rozrywka

Sport

15:30 Wiadomości sportowe

Serwis...

15:40 Magazyn

Gość wieczoru...

15:45 Rozmowa

Qulturalny...

15:55 Magazyn informacyjny

Pogoda

16:00 Pogoda

Serwis...

16:05 Magazyn

Z anteny Lech TV

16:10 Program publicystyczny

Serwis...

16:30 Magazyn

Pogoda

16:35 Pogoda

Gość wieczoru...

16:40 Rozmowa

Pogoda

16:50 Pogoda

Wieczór WTK

16:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:05 Magazyn

Qulturalny...

17:10 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:15 Pogoda

Qulturalny...

17:20 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:25 Magazyn

Puls dnia...

17:30 Wiadomości

Sport

17:35 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

17:40 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:45 Magazyn

Pogoda

17:50 Pogoda

Sport

17:55 Wiadomości sportowe
Kino Polska
Kino Polska

Korczak 7.6

12:50 Dramat wojenny, Polska/Niemcy/Wielka Brytania 1990

Kabaretowy rejs

15:10 Kabaret i satyra

Konopielka

16:00 Komediodramat, Polska 1982
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Kochamy lata 2000!

15:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

ABC GOTOWANIA

15:00 Magazyn kulinarny

Jakubiak lokalnie

15:30 Magazyn kulinarny

Meksykańska fiesta z Peterem Kuruvitą

16:00 Magazyn kulinarny

Al Brown: Australia na talerzu

16:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:00 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:30 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Marta mówi!

14:55 (62) Serial animowany

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

15:20 (26) Serial animowany

Kosmiczny Jet

15:45 (9) Serial animowany

Kosmiczny Jet

15:55 (10) Serial animowany

Astrozwierzaki

16:10 (20) Serial animowany

Astrozwierzaki

16:20 (21) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:35 (45) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:45 (46) Serial animowany

Piratka i...

17:00 (22) Serial animowany

Piratka i...

17:10 (23) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:25 Program dla dzieci

Rysuj z Myszką...

17:30 Program dla dzieci

Bing

17:32 (11) Serial animowany

Stacyjkowo...

17:35 (22) Serial animowany

Strażak Sam

17:45 (3) Serial dla

Tomek i...

17:55 (5) Serial dla
MTV
MTV

Strefa "P"

15:00 Rozrywka

Strefa "P"

15:30 Rozrywka

Moje supersłodkie urodziny

16:00 Rozrywka

Promposal

16:30 Rozrywka

Ex na plaży

17:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:30 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Nazistowskie szwadrony śmierci

15:00 Film dokumentalny, USA 2017

Ostatnie dni Hitlera

16:00 Film dokumentalny, USA 2017

Katastrofa w przestworzach

17:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Nazistowskie szwadrony śmierci

15:00 Film dokumentalny, USA 2017

Ostatnie dni Hitlera

16:00 Film dokumentalny, USA 2017

Katastrofa w przestworzach

17:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Zwierzaki w amoku

15:00 (6) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

16:00 (2) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (6) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Zwierzaki w amoku

15:00 (6) Serial dokumentalny

Zwierzaki w amoku

16:00 (2) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (6) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Anioły dobroczynności

15:00 (7) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

16:00 (7) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

17:00 (8) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Dora poznaje świat

14:45 (20) Serial animowany

Max i Ruby

15:10 (26) Serial animowany

Dzień, w...

15:30 (20) Serial dla

Dzień, w...

15:35 (21) Serial dla

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

15:45 (20) Serial animowany

Shimmer i Shine

16:10 (18) Serial animowany

Rycerka Nella

16:30 (8) Serial animowany

Psi patrol

16:55 (11) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (4) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (17) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Henio Dzióbek

14:50 (6) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

15:10 (18) Serial animowany

Harmidom

15:40 (14) Serial animowany

Sanjay & Craig

15:55 (9) Serial animowany

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (1) Serial animowany

SpongeBob...

16:55 (3) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

17:10 (21) Serial animowany

Niebezpieczny Henryk

17:40 (8) Serial komediowy
nSPORT
nSPORT

Cracovia - Jagiellonia Białystok

13:15 Piłka nożna

Real Madryt - APOEL

15:55 Piłka nożna

Liverpool FC - Sevilla FC

17:55 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Książę w Nowym Jorku 6.6

12:30 Komedia, USA 1988

Zabić wspomnienia 7.5

15:10 Dramat obyczajowy, USA 2007

Jak wytresować smoka 7.9

17:50 Film animowany, USA 2010
Planete+ HD
Planete+ HD

Początek i koniec Wszechświata

14:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:00 (3) Serial dokumentalny

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:30 (4) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:00 (45) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:30 (46) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

15:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

15:05 Magazyn muzyczny

Hit dnia

16:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny

Hit dnia

17:00 Program muzyczny

Disco Studio

17:15 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Dlaczego ja?

14:50 (765) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

15:50 Wiadomości

Pogoda

16:10 Pogoda

Interwencja

16:15 Magazyn reporterów

Na ratunek 112

16:30 (128) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

17:00 (118) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Poznaj swoje prawa

15:00 (56) Serial fabularno-dokumentalny

Miodowe lata

15:55 (6) Serial komediowy

Miodowe lata

16:25 (7) Serial komediowy

Miodowe lata

16:55 (8) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:30 (487) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Newstelegraf

15:00 Magazyn informacyjny

Światowidz

15:30 Magazyn

To był dzień na świecie

15:50 Program publicystyczny

Światowidz

16:35 Magazyn

WidziMiSię

16:50 Magazyn

Zoom na giełdę

17:00 Magazyn ekonomiczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Słoiki

15:00 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Ślubna gorączka

16:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Nasz nowy dom

17:00 Reality show
Polsat Film
Polsat Film

Ósmy dzień 7.4

14:15 Komediodramat, Belgia/Francja/Wielka Brytania 1996

Rok pierwszy 5.5

16:40 Komedia, USA 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

15:00 (15) Serial dla

Tomek i...

15:30 (1) Serial dla

Tomek i...

15:40 (2) Serial dla

Tomek i...

15:55 (13) Serial dla

Tropiciele zagadek

16:00 (13) Serial animowany

Zwierzyniec...

16:28 (13) Serial animowany

Kropka.

16:30 (1) Serial animowany

Kropka.

16:45 (2) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

17:00 (10) Serial animowany

Dinopociąg

17:25 (11) Serial animowany

DJ Miki

17:55 Program dla dzieci
Polsat News
Polsat News

Newstelegraf

15:00 Magazyn informacyjny

Wydarzenia

15:50 Wiadomości

Więcej Wydarzeń

16:10 Magazyn informacyjny

Tematy dnia

16:30 Magazyn informacyjny

Światowidz

17:30 Magazyn

Sport

17:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Szaleni laweciarze

15:00 Rozrywka

Szaleni laweciarze

15:30 Rozrywka

Malanowski i Partnerzy

16:00 (762) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

16:30 (763) Serial fabularno-dokumentalny

Auto-egzekucja

17:00 Rozrywka

Auto-egzekucja

17:30 Rozrywka

Gadżet Show

17:55 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

14:10 Piłka nożna

Magazyn Nice 1. Ligi

16:00 Magazyn piłkarski

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

17:45 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polska - Serbia

13:00 Siatkówka

Polska - Europa

15:10 Rugby

Atleci

17:20 Magazyn sportowy

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

17:50 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Górnik Łęczna - Podbeskidzie...

14:10 Piłka nożna

Magazyn Nice 1. Ligi

16:00 Magazyn piłkarski

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

17:45 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Sport Flash

15:00 Wiadomości sportowe

Cafe Futbol

15:07 Magazyn piłkarski

Sport Flash

17:00 Wiadomości sportowe

Liga holenderska

17:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Niebezpieczne drogi

14:40 (3) Serial dokumentalny

Wielkie złe drzewo

16:00 (6) Serial dokumentalny

Kierowcy wielkich ciężarówek

17:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Łowca militariów

14:15 (4) Serial dokumentalny

Zakazana historia

15:10 (3) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

16:05 (8) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

16:40 (19) Serial dokumentalny

Wyżyny cywilizacji

17:35 (1) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Euranet

15:05 Audycja

Pogoda

15:12 Pogoda

Rozmowa dnia

15:32 Audycja

Jedno słowo

15:50 Audycja

Wiadomości

16:00 Wiadomości

Informacje...

16:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

16:08 Pogoda

Debata

16:26 Debata

Porozmawiajmy o...

16:50 Audycja

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Wszystko co chciałbyś wiedzieć i nie...

17:30 Audycja
PR 2
PR 2

Krótko...

15:00 Audycja

Źródła - magazyn kultury ludowej

15:07 Audycja

Wybieram Dwójkę

16:00 Audycja

Przegląd prasy zagranicznej

17:00 Audycja

Puls świata

17:45 Audycja
PR 3
PR 3

W tonacji Trójki

14:00 Audycja

Wakacje na 2 kółkach

15:06 Audycja

Powtórka z...

15:45 Rozrywka

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Trzy strony świata

16:45 Audycja

Puls Trójki

17:45 Audycja
Puls 2
Puls 2

Chip i Dale

15:00 (23) Serial animowany

Chip i Dale

15:35 (24) Serial animowany

Lwia straż

16:00 (13) Serial animowany

Lwia straż

16:35 (14) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:15 (29) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:35 (30) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

13:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Nosel kręci

15:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Rebel TV
Rebel TV

Hits cafe

15:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Rosamunde Pilcher: Angielskie wino

14:10 Film obyczajowy, Niemcy/Austria 2011

Elisa z Rivombrosy

16:00 (8) Telenowela

Burza uczuć

17:00 (1519) Telenowela
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

15:00 (23) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (1) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

17:00 (1) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz

15:00 Piłka nożna

Mobil 1 The Grid 2017

17:15 Magazyn sportów motorowych
Stars.TV
Stars.TV

Best 90's

15:00 Magazyn muzyczny

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:55 Rozrywka

Złotopolscy

15:20 (100) Telenowela

Złotopolscy

15:55 (101) Telenowela

Niania

16:25 (24) Serial komediowy

Niania

16:55 (25) Serial komediowy

Niania

17:25 (26) Serial komediowy
Sundance TV
Sundance TV

New York Doll 7.1

14:00 Film dokumentalny, USA 2005

Banksy w Nowym Jorku 7.3

15:20 Film dokumentalny, USA 2014

Francine 5.7

16:40 Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2012
Superstacja
Superstacja

Raport

14:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

15:15 Wiadomości

Na tapecie

15:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Wojtek Jagielski na żywo

17:45 Program publicystyczny
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Kuu Kuu...

14:50 (3) Serial animowany

Kuu Kuu...

15:05 (4) Serial animowany

K3

15:20 (33) Serial animowany

K3

15:30 (34) Serial animowany

Mia i ja

15:45 (6) Serial animowany

Nina Patalo

16:10 (17) Serial animowany

Nina Patalo

16:20 (18) Serial animowany

Paka z Pniaka

16:25 (19) Serial animowany

Titeuf

16:40 (7) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

16:50 (1) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

17:00 (2) Serial animowany

Petz Klub

17:15 (33) Serial animowany

Petz Klub

17:25 (34) Serial animowany

Mirette na...

17:35 (3) Serial animowany

Mirette na tropie

17:50 (4) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

17:10 (9) Serial SF
TLC
TLC

Mała piękność

15:00 Reality show

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Goryle we mgle 7.5

12:45 Film biograficzny, USA 1988

Każdy sposób jest dobry

15:25 Komedia, Francja 1981

Akademia policyjna III: Ponowne...

17:30 Komedia, USA 1986
Travel Channel
Travel Channel

Alaska w budowie

15:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

17:00 Turystyka
TTV
TTV

Damy i wieśniaczki. Ukraina

14:40 (17) Serial dokumentalny

Express

15:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

16:00 Pogoda

Uwaga!

16:05 Magazyn reporterów

Idealna niania

16:25 Reality show

DeFacto

17:10 Magazyn informacyjny

Express

17:45 Magazyn informacyjny
TV6
TV6

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny

Czarodziejki

15:15 (144) Serial fantastyczny

Strażnik Teksasu

16:15 (122) Serial sensacyjny

Hawaii 5.0

17:15 (11) Serial kryminalny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show

Szkoła

15:30 (441) Serial fabularno-dokumentalny

19+

16:30 (142) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryta prawda

17:00 (789) Serial fabularno-dokumentalny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn

Bilans

17:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

17:25 Magazyn ekonomiczny

Serwis informacyjny

17:55 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

15 na żywo

15:00 Magazyn informacyjny

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Szpital

14:55 (148) Serial fabularno-dokumentalny

Chirurdzy

15:55 (7) Serial obyczajowy

Dr House

16:55 (11) Serial obyczajowy

Brzydula

17:55 (63) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Ben Hur 7.7

15:00 Film historyczny, USA 1959

Dziewczyny z...

17:05 Rozrywka

ShortStory

17:15 Magazyn

Small talk z...

17:20 Rozrywka

Singielka

17:25 (7) Telenowela
TVN Style
TVN Style

W roli głównej

14:35 Rozmowa

W dobrym stylu

15:05 Magazyn poradnikowy

Nowy wygląd, nowe życie

15:50 Rozrywka

Apetyt na miłość

17:10 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

16:45 Magazyn motoryzacyjny

Absurdy drogowe

17:30 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Muzeum polskiej...

14:55 Rozrywka

Obserwator

15:05 Program publicystyczny

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Pogoda

15:50 Pogoda

Zraniona miłość

15:55 (85) Serial obyczajowy

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:15 Pogoda

Jaka to melodia?

17:25 Teleturniej muzyczny
TVP 2
TVP 2

Nasz dziwaczny świat

14:25 (2) Serial dokumentalny

M jak miłość

15:30 (1312) Serial obyczajowy

Koło fortuny

16:30 Rozrywka

Nadzieja i miłość

17:05 (9) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Przyjaciele lasu

07:45 Program dla dzieci

Białostocka Szkoła Reportażu

17:30 Program dokumentalny
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Ranczo

14:55 (112) Serial obyczajowy

Ranczo

15:55 (113) Serial obyczajowy

Okrasa łamie przepisy

16:55 Magazyn kulinarny

Okrasa łamie przepisy

17:30 Magazyn kulinarny
TVP Historia
TVP Historia

Sensacje XX wieku

14:15 Program historyczny

Encyklopedia II wojny światowej

15:10 (45) Serial dokumentalny

Pancerni pogromcy Hitlera

15:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939 7.2

16:40 Film dokumentalny, Polska 2009

Pogranicze w ogniu

17:45 (17) Serial sensacyjny
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

15:22 Pogoda

Serwis Info

15:29 Magazyn informacyjny

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Serwis Info

15:59 Magazyn informacyjny

Panorama Info

16:30 Magazyn

Prognoza pogody

16:52 Pogoda

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Serwis Info

17:32 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Ekosonda

07:00 Magazyn ekologiczny

Pogoda

17:30 Pogoda

Za miastem

17:35 Magazyn
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy

Działo się w...

17:30 Magazyn

Pogoda

17:36 Pogoda

Raport pogodowy

17:38 Pogoda

Kraków.pl

17:40 Magazyn kulturalny

Na rynku pracy

17:55 Program publicystyczny
TVP Kultura
TVP Kultura

Słoneczny zegar 7.2

14:00 Film obyczajowy, Polska 1997

Dranie w kinie

16:05 Magazyn

Którędy po...

16:40 Program publicystyczny

Jasne błękitne okna

16:50 Film obyczajowy, Polska 2007
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn

Magazyn reporterów

17:30 Magazyn reporterów
TVP Łódź
TVP Łódź

Prosto z lasu

07:46 Program edukacyjny

Czytanie Puszczy

17:30 Program krajoznawczy

Kwadrans w...

17:59 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Nazajutrz

14:55 Film dokumentalny, 2001

Powstanie...

15:10 Cykl reportaży

Przekaz...

15:15 Magazyn poradnikowy

Podmuch energii

15:25 Magazyn

Wiadomości

15:45 Wiadomości

Komisariat

15:55 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Astronarium

16:25 Magazyn

Petersburski Music Show

16:55 Program dla dzieci

Krótka...

17:20 Program dokumentalny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

Wojownicy czasu

17:55 Program dokumentalny
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Dziewczynka w czerwonym płaszczyku 7.4

14:15 Film dokumentalny, Polska 2002

Turystyczna Jazda

15:15 Program krajoznawczy

Astronarium

15:35 Magazyn

Telekurier

16:00 Cykl reportaży

Pogoda

16:25 Pogoda

Reportaż

16:30 Reportaż

Dziennik...

16:45 Magazyn

Telezakupy

17:00 Program reklamowy

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

33. Wieczory Humoru i Satyry

14:45 Kabaret i satyra

Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014

15:45 Kabaret i satyra

Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014

16:50 Kabaret i satyra

Okrasa łamie przepisy

17:50 Magazyn kulinarny
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

14:20 (20) Serial kryminalny

Na dobre i na złe

15:20 (571) Serial obyczajowy

Na sygnale

16:15 (31) Serial obyczajowy

Ranczo

16:45 (43) Serial obyczajowy

Ranczo

17:45 (44) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Bayern Monachium TV

14:20 Piłka nożna

Bayern Monachium TV

15:20 Piłka nożna

Bayern Monachium TV

16:25 Magazyn piłkarski

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

17:30 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Rozmowa Faktów

12:30 Program publicystyczny

Eko-region

16:30 Magazyn ekologiczny

Motosfera

17:30 Magazyn motoryzacyjny

Prosto z lasu

17:46 Program edukacyjny
TV 4
TV 4

Dom nie do poznania

15:00 Reality show

Twoja na zawsze

16:00 (129) Telenowela

V.I.P.

17:00 (8) Serial sensacyjny
TV Puls
TV Puls

Zbuntowany anioł

14:45 (180) Telenowela

Lekarze na start

15:45 (7) Serial obyczajowy

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (7) Serial obyczajowy

Gwiazdy lombardu

17:20 (443) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:50 (444) Serial dokumentalny
TV Silesia
TV Silesia

Don Matteo

14:45 Serial kryminalny

Silesia flesz...

16:00 Wiadomości

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny

Święta wojna

16:40 Serial komediowy

Fabryki w...

17:15 Magazyn gospodarczy

Ogród marzeń

17:30 Magazyn poradnikowy

Silesia flesz...

17:45 Wiadomości

Bajkowa TVS

17:55 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

14:55 (3) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

15:50 (18) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

16:45 (19) Serial kryminalny

Castle

17:40 (8) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

100% Dance

14:00 Program muzyczny

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny
WP
WP

Megafabryki

15:00 (9) Serial dokumentalny

Niszcząca siła natury

16:10 (10) Serial dokumentalny

Grześki...

16:40 (1) Serial komediowy

Pogoda

16:45 Pogoda

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Mały dom, wielkie możliwości

17:05 Reality show