środa 13.09.2017

Kanał 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
13 ulica
13 ulica

Hawaii 5.0

17:00 (5) Serial kryminalny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

18:00 (16) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

19:00 (17) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny

Ulubiona 20

18:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Dziewczyna, która została królem

16:20 Film biograficzny, Kanada/Szwecja/Niemcy/Finlandia/Francja 2015

Randka z królową 6.3

18:20 Komedia, Wielka Brytania 2015
AMC
AMC

Proces w Berlinie 6.5

15:20 Dramat obyczajowy, Niemcy/USA 1988

Oswald - magiczny pies

17:10 Film fantastyczny, Kanada/USA 2015

Wpływ księżyca 7.2

19:00 Komedia romantyczna, USA 1987
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Na straży przyrody

17:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

18:00 (6) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

19:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Daleko od noszy

17:00 (46) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:30 (47) Serial komediowy

Doktor Martin

18:00 (6) Serial obyczajowy

Pielęgniarki

19:00 (185) Serial fabularno-dokumentalny
AXN
AXN

Czarna lista: Odkupienie

16:05 (2) Serial sensacyjny

Castle

17:05 (1) Serial kryminalny

CSI: Cyber

18:05 (3) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:05 (3) Serial sensacyjny
AXN BLACK
AXN BLACK

Ryzyko dla świata

16:05 (8) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

17:20 (8) Serial fantastyczny

Skorpion

18:15 (13) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

19:10 (7) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Czarna lista: Odkupienie

16:05 (2) Serial sensacyjny

Castle

17:05 (1) Serial kryminalny

CSI: Cyber

18:05 (3) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:05 (3) Serial sensacyjny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

16:00 (5) Serial kryminalny

Rex Special Unit

17:05 (6) Serial kryminalny

Medium

18:10 (20) Serial kryminalny

Elementary

19:10 (10) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

17:00 Magazyn samochodowy

Złodziejskie sztuczki

18:20 (3) Serial dokumentalny

Top Gear

19:20 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (21) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (13) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci

Hau hau...

18:10 (38) Serial animowany

Pajączek...

18:20 (8) Serial dla

Zagadkoboty

18:35 Program dla dzieci

Tosia i Tymek

18:50 (45) Serial dla

Sara i Kaczorek

19:05 (3) Serial dla

Charlie i Lola

19:15 (13) Serial dla

Teletubisie

19:30 (11) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Cała prawda o urazach mózgu

16:50 Film dokumentalny

Geniusze i wynalazki

18:00 (2) Serial dokumentalny

Ziemia 2050

18:55 (19) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

19:25 (1) Serial dokumentalny

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o...

19:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009
BBC HD
BBC HD

Z Lark Rise do Candleford

16:55 (2) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

17:50 (10) Serial kryminalny

Nowe triki

18:35 (3) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

19:25 (5) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Remontowe wpadki

16:55 (1) Serial dokumentalny

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

17:55 (8) Serial dokumentalny

Kolacja dla dwojga

18:55 Magazyn kulinarny

Zapraszam do stołu: podwójnie...

19:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Wyluzuj, Scooby-Doo!

16:50 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

17:15 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany

Tom i Jerry...

18:10 Serial animowany

Grizzy i...

18:25 Serial animowany

Inspektor...

18:40 Serial animowany

Inspektor Gadżet

18:50 Serial animowany

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany

Jaś Fasola

19:35 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Drużyna A 6.9

15:10 Komedia sensacyjna, USA 2010

Aktualności filmowe+

17:05 Magazyn

Nie przegap

17:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

17:40 Rozrywka

Iluzja 2 6.9

17:50 Thriller, Kanada/Chiny/USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Drużyna A 6.9

16:10 Komedia sensacyjna, USA 2010

Aktualności filmowe+

18:05 Magazyn

Nie przegap

18:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:40 Rozrywka

Iluzja 2 6.9

18:50 Thriller, Kanada/Chiny/USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Stadiony świata według Érica Cantony

16:50 (4) Serial dokumentalny

Nie przegap

17:50 Zapowiedź programu

Hobby bez granic

18:00 (13) Serial dokumentalny

Hobby bez granic

18:30 (14) Serial dokumentalny

Sonita 7.4

19:00 Film dokumentalny, Niemcy/Iran/Szwajcaria 2015
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Bóg nie umarł 2 6.5

16:10 Dramat obyczajowy, USA 2016

Pożegnanie 6.4

18:10 Film krótkometrażowy, USA 2015

Człowiek, który poznał... 7.1

18:30 Film biograficzny, Wielka Brytania/USA 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Fikser

15:30 Dramat, Francja/Rumunia 2016

Gry 6.9

17:10 Film krótkometrażowy, Polska 2013

Terapia gliniarza 5.9

17:40 Komedia, Francja 2016

Nie przegap

19:15 Zapowiedź programu

Hollywood Buzz

19:25 Magazyn filmowy
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Blindspot: Mapa zbrodni

17:00 (5) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

17:45 (6) Serial kryminalny

Plotkara

18:30 (13) Serial komediowy

Plotkara

19:15 (14) Serial komediowy
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

15:30 Piłka nożna

Bayern Monachium - RSC Anderlecht

18:00 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn

14:30 Piłka ręczna

O co biega?

17:15 Magazyn sportowy

Premier League Netbusters

17:45 Magazyn piłkarski

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

18:15 Piłka ręczna
CBS Action
CBS Action

Agenci NCIS

17:00 (21) Serial kryminalny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

18:00 (6) Serial sensacyjny

Burza stulecia

19:00 Film przygodowy, Niemcy/Austria 2009
CBS Europa
CBS Europa

Szalona impreza 6.2

16:55 Komedia, USA 1998

Kuzyni 6.2

18:50 Komedia, USA 1989
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

17:00 (7) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:30 (8) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:00 (7) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:30 (8) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

19:00 (12) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

19:30 (13) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Noc na Manhattanie 6.8

16:05 Film sensacyjny, USA 1996

Adidas kontra Puma 6.8

18:00 Film biograficzny, Niemcy 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Moll Flanders 6.8

16:50 Dramat obyczajowy, USA 1996

Starsky i Hutch 6.3

18:50 Komedia sensacyjna, USA 2004
CI Polsat
CI Polsat

Zło z bliska

17:00 (2) Serial dokumentalny

Zło z bliska

18:00 (4) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

19:00 (4) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

17:00 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:30 (2) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:00 (3) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:30 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

19:00 (8) Serial komediowy

Przyjaciele

19:30 (9) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

17:00 (23) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (24) Serial komediowy

Przyjaciele

18:00 (25) Serial komediowy

Przyjaciele

18:30 (1) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:00 (4) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:30 (5) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Historia sztuki

17:00 Program edukacyjny

Wymyśl to!

17:30 Program dla dzieci

Przedziwna nauka

18:00 Program edukacyjny

Wymyśl to!

18:30 Program dla dzieci

Przedziwna nauka

19:00 Program edukacyjny

Wymyśl to!

19:30 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Najniebezpieczniejszy zawód świata

17:00 Serial dokumentalny

Klan z Alaski

18:00 Serial dokumentalny

Polscy truckersi

19:00 (6) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Łowcy staroci

17:00 (1) Serial dokumentalny

Ekstremalni przewodnicy

18:00 Serial dokumentalny

Jałta: sekretny pakt

19:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Otyłość, która zabija

17:00 Serial dokumentalny

Wyzwanie - pierwsze dziecko

18:00 Serial dokumentalny

Czysty zysk

19:00 (6) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Od destrukcji do produkcji

17:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:30 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

18:00 Serial dokumentalny

Pogromcy mitów: Nowa generacja

19:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Złomowisko PL

17:00 (2) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:00 (39) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:30 (40) Serial dokumentalny

Auto Castro

19:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Rodzinka od środka

17:00 (27) Serial komediowy

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

17:30 (25) Serial animowany

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

18:00 (5) Serial animowany

Elena z Avaloru

18:30 (10) Serial animowany

Nastoletnia agentka

19:00 (1) Serial młodzieżowy

Nastoletnia agentka

19:30 (2) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Jej Wysokość Zosia

16:45 (14) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

17:15 (11) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

17:45 (7) Serial animowany

Mała syrenka

18:15 (7) Serial animowany

Pidżamersi

18:45 (1) Serial animowany

Lwia straż

19:15 (20) Serial animowany

Klub przyjaciół Myszki Miki

19:45 (32) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Kirby Buckets

17:00 (29) Serial dla

Wkręceni - nakręceni

17:30 (23) Serial komediowy

Pokémon seria: XY

17:55 (1808) Serial animowany

Główka pracuje

18:20 (26) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

18:50 (23) Serial animowany

11

19:20 (68) Serial młodzieżowy

Mega Spider-Man

19:45 (34) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

17:00 Lifestyle

Wielkie projekty

17:30 (9) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

18:25 (16) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

19:10 (53) Serial dokumentalny
E!
E!

Wags z Miami

17:00 (7) Serial dokumentalny

Wags z Miami

18:00 (8) Serial dokumentalny

Wags z Miami

19:00 (9) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Na Maxa

16:55 Magazyn sportowy

Wakacje w muzeum

17:12 Reportaż

Moja pasja

17:45 Magazyn

American Day...

18:11 Reportaż

Gas Show 2013

18:24 Reportaż

Klub Backpackera

18:40 Turystyka

Od A do Z

19:07 Magazyn

Klub Backpackera

19:11 Turystyka

Filmy z klasą

19:38 Magazyn filmowy
Eleven
Eleven

Olympique Marsylia - Stade Rennais

16:00 Piłka nożna

SS Lazio - AC Milan

18:00 Piłka nożna

LaLiga Santander

19:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

Bologna FC - SSC Napoli

16:00 Piłka nożna

SC Freiburg - Borussia Dortmund

18:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Miejska lista

17:00 Program muzyczny

Będę grał w grę

18:00 Magazyn

Mobmania

18:30 Magazyn

ImprESKA

19:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Galeria Sław Sydney 2000

17:00 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Ateny 2004

18:00 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Pekin 2008

19:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Galeria Sław Sydney 2000

17:00 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Ateny 2004

18:00 Magazyn olimpijski

Galeria Sław Pekin 2008

19:00 Magazyn olimpijski
Eurosport 2
Eurosport 2

Watts

17:00 Magazyn sportowy

Grand Prix Walonii

17:30 Kolarstwo

Vuelta a Espa?a

19:00 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Watts

17:00 Magazyn sportowy

Grand Prix Walonii

17:30 Kolarstwo

Vuelta a Espa?a

19:00 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

X Games - Norway

17:00 MMA

WWE - Main Event

18:00 Sporty ekstremalne

Showdown

19:00 Sporty ekstremalne

Showdown

19:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

17:00 Moda

Fashion Films

17:30 Moda

Swimwear

18:00 Moda

Swimwear

18:30 Moda

Photographers

19:00 Moda

Photographers

19:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling

Alberto Machado - Carlos Morales

18:30 Boks
FilmBox
FilmBox

Asterix i Obelix: W służbie Jej... 6.1

15:30 Film przygodowy, Francja/Hiszpania/Włochy/Węgry 2012

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:45 Program reklamowy

112 - na każde wezwanie

18:15 (73) Serial obyczajowy

Beowulf

18:55 (9) Serial akcji

Poirot

19:55 (8) Serial kryminalny
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Król dzieci

15:40 Dramat obyczajowy, Chiny 1989

Matka i córka 7.8

17:35 Dramat wojenny, Włochy/Francja 1960

Faust 7.9

19:10 Dramat psychologiczny, Niemcy 1926
FilmBox Extra
FilmBox Extra

O czym szumią wierzby

16:15 Film przygodowy, Wielka Brytania/Kanada/Rumunia 2006

Zaślubiny 3.8

17:55 Komedia, USA 2008

Kółko i krzyżyk

19:25 Komedia romantyczna, Francja 2010
FilmBox Family
FilmBox Family

Mali hakerzy 5.9

16:00 Film dla, Dania 2009

Svein, szczur i UFO 6.1

17:30 Film przygodowy, Norwegia 2007

Mały pingwin Yona Yona 5.2

18:45 Film animowany, Francja/Japonia 2009
FilmBox HD
FilmBox HD

Między wierszami 7.3

16:10 Dramat obyczajowy, USA 2012

Miłosne zapiski 5.6

17:50 Dramat obyczajowy, Kanada 2007

Disco 4.7

19:20 Komedia, Francja 2008
FOX Comedy
FOX Comedy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:50 (2) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:15 (7) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:45 (8) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:15 (9) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:40 (10) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:10 (11) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:35 (12) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

16:15 (1) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

17:10 (2) Serial kryminalny

Kości

18:10 (20) Serial kryminalny

Kości

19:05 (21) Serial kryminalny
H2
H2

Ameryka: historia USA

17:00 (1) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

18:00 (17) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

19:00 (8) Serial dokumentalny
HBO
HBO

The Affair

16:20 (7) Serial obyczajowy

The Affair

17:15 (8) Serial obyczajowy

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

18:15 Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania/Australia 2015
HBO 2
HBO 2

Życie w realu 4.0

15:50 Komediodramat, USA 2016

Frida 7.5

17:20 Film biograficzny, USA/Kanada/Meksyk 2002

Minuta ciszy 6.4

19:25 Melodramat, Niemcy 2016
HBO 3
HBO 3

Niezwykły świat Belli Brown 6.7

15:35 Komediodramat, Wielka Brytania/USA 2016

Ostatnia rodzina 7.8

17:05 Film biograficzny, Polska 2016

Kłamstwa na sprzedaż

19:05 (7) Serial komediowy

Kłamstwa na sprzedaż

19:35 (8) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Na lodowym szlaku

17:00 (2) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

18:00 (38) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

18:30 (19) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

19:00 (7) Serial dokumentalny
ID
ID

Doktor G - lekarz sądowy

17:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:30 Serial dokumentalny

Prawdziwy horror

19:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

14:00 Program muzyczny

DISCOteka

18:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Nasze sprawy

17:00 Cykl reportaży

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Wydarzenia...

17:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

17:35 Pogoda

Punkt widzenia

17:40 Program publicystyczny

Gospodarka...

17:50 Magazyn ekonomiczny

Prosto z miasta

18:00 Magazyn reporterów

Wydarzenia...

18:15 Wiadomości

Zdarzyło się...

18:20 Magazyn publicystyczny

Sport flesz

18:25 Wiadomości sportowe

Piłka meczowa

18:30 Magazyn sportowy

Wydarzenia...

19:15 Wiadomości

Nasze sprawy

19:20 Cykl reportaży

Sport flesz

19:30 Wiadomości sportowe

Pressufka

19:35 Magazyn publicystyczny

Łódź...

19:50 Magazyn informacyjny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Wieczór WTK

16:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:05 Magazyn

Qulturalny...

17:10 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:15 Pogoda

Qulturalny...

17:20 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:25 Magazyn

Puls dnia...

17:30 Wiadomości

Sport

17:35 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

17:40 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:45 Magazyn

Pogoda

17:50 Pogoda

Sport

17:55 Wiadomości sportowe

Puls dnia - serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

18:20 Rozmowa

Puls dnia...

18:30 Wiadomości

Serwis...

18:35 Magazyn

Gość wieczoru...

18:40 Rozmowa

Pogoda

18:50 Pogoda

Serwis...

18:55 Magazyn

Puls dnia...

19:00 Wiadomości

Sport

19:15 Wiadomości sportowe

Na żywo z...

19:20 Magazyn

Puls dnia...

19:30 Wiadomości

Połykacze...

19:35 Literatura

Gość wieczoru...

19:50 Rozmowa
Kino Polska
Kino Polska

Konopielka

16:00 Komediodramat, Polska 1982

Kabaretowy rejs

18:00 Kabaret i satyra

Kabaretowy rejs

19:00 Kabaret i satyra
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny

Młoda Polska

18:00 Program muzyczny

Historia jednego przeboju

19:00 Program muzyczny

Kochamy lata 2000!

19:30 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

15 minut Jamiego

17:00 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:30 Magazyn poradnikowy

Francuskie wędrówki Julie

18:00 (8) Serial dokumentalny

Top Chef

19:00 Reality show

Mała...

19:55 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Piratka i...

17:00 (22) Serial animowany

Piratka i...

17:10 (23) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:25 Program dla dzieci

Rysuj z Myszką...

17:30 Program dla dzieci

Bing

17:32 (11) Serial animowany

Stacyjkowo...

17:35 (22) Serial animowany

Strażak Sam

17:45 (3) Serial dla

Tomek i...

17:55 (5) Serial dla

Tomek i...

18:05 (6) Serial dla

Bob Budowniczy

18:20 (36) Serial animowany

Oktonauci

18:30 (6) Serial animowany

Oktonauci

18:40 (7) Serial animowany

Żółwik Sammy...

18:55 (17) Serial animowany

Wissper

19:10 (31) Serial animowany

Wissper

19:15 (32) Serial animowany

Tęczowa...

19:25 (38) Serial animowany

Tęczowa...

19:35 (39) Serial animowany

Lalaloopsy

19:50 (4) Serial dla
MTV
MTV

Ex na plaży

17:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:30 Rozrywka

Ex na plaży

18:00 Rozrywka

Dopasowani

19:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Niezwykły dr Pol

17:00 (8) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

18:00 (3) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

19:00 (4) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

17:00 (2) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 (9) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

17:00 (2) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (3) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 (9) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (6) Serial dokumentalny

Anakonda - cichy zabójca

18:00 Film dokumentalny, Niemcy 2014

Polowanie na wodne potwory

19:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (6) Serial dokumentalny

Anakonda - cichy zabójca

18:00 Film dokumentalny, Niemcy 2014

Polowanie na wodne potwory

19:00 (3) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Psi patrol

16:55 (11) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (4) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (17) Serial animowany

Zack i Kwak

18:00 (5) Serial animowany

Dora poznaje świat

18:20 (19) Serial animowany

Shimmer i Shine

18:50 (20) Serial animowany

Psi patrol

19:15 (11) Serial animowany

Psi patrol

19:40 (3) Serial animowany

Dzień, w...

19:55 (18) Serial dla
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

SpongeBob...

16:55 (3) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

17:10 (21) Serial animowany

Niebezpieczny Henryk

17:40 (8) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:10 (9) Serial komediowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

18:40 (16) Serial komediowy

Grzmotomocni

19:10 (23) Serial przygodowy

Szkolny poradnik przetrwania

19:35 (3) Serial komediowy
nSPORT
nSPORT

Real Madryt - APOEL

15:55 Piłka nożna

Liverpool FC - Sevilla FC

17:55 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Zabić wspomnienia 7.5

15:10 Dramat obyczajowy, USA 2007

Jak wytresować smoka 7.9

17:50 Film animowany, USA 2010
Planete+ HD
Planete+ HD

Motorowerem przez świat

17:00 (45) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:30 (46) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:00 (3) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:30 (4) Serial dokumentalny

Skarby starożytnej Grecji

19:00 (3) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

17:00 Program muzyczny

Disco Studio

17:15 Magazyn muzyczny

Prognoza pogody

19:15 Pogoda

Dance w Polo tv

19:17 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Gliniarze

17:00 (118) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

18:00 (2525) Serial obyczajowy

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Sport

19:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:25 Pogoda

Świat według Kiepskich

19:30 (363) Serial komediowy
Polsat 2
Polsat 2

Miodowe lata

16:55 (8) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:30 (487) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:00 (488) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:30 (489) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

19:00 (38) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Zoom na giełdę

17:00 Magazyn ekonomiczny

Rozmowa polityczna

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny

Serwis...

19:35 Wiadomości

Pogoda

19:50 Pogoda

Pogoda

19:55 Pogoda
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Nasz nowy dom

17:00 Reality show

Oszukane

18:00 (29) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (47) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Rok pierwszy 5.5

16:40 Komedia, USA 2009

Terminator: Ocalenie 6.5

18:40 Film SF, USA/Niemcy/Wielka Brytania/Włochy 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

My Little Pony: Przyjaźń to magia

17:00 (10) Serial animowany

Dinopociąg

17:25 (11) Serial animowany

DJ Miki

17:55 Program dla dzieci

Dziki świat braci Kratt

18:00 (14) Serial animowany

Ranger Rob

18:25 (29) Serial animowany

Ranger Rob

18:40 (30) Serial animowany

Zwierzyniec...

18:55 (13) Serial animowany

Usypianki

19:00 (14) Serial dla

Miś Uszatek

19:05 (68) Serial animowany

Jarmies

19:15 (14) Serial dla

Video Clip

19:30 Program muzyczny

Kropka.

19:40 (3) Serial animowany

Kropka.

19:50 (4) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Tematy dnia

16:30 Magazyn informacyjny

Światowidz

17:30 Magazyn

Sport

17:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:55 Pogoda

Graffiti Popołudniowe

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość...

19:15 Program publicystyczny

Informacje

19:30 Wiadomości

Pogoda

19:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Auto-egzekucja

17:00 Rozrywka

Auto-egzekucja

17:30 Rozrywka

Gadżet Show

17:55 Rozrywka

Gadżet Show

18:25 Rozrywka

Pogromcy mitów

18:55 (9) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Magazyn Nice 1. Ligi

16:00 Magazyn piłkarski

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

17:45 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polska - Europa

15:10 Rugby

Atleci

17:20 Magazyn sportowy

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

17:50 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Magazyn Nice 1. Ligi

16:00 Magazyn piłkarski

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

17:45 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Sport Flash

17:00 Wiadomości sportowe

Liga holenderska

17:07 Piłka nożna

Sport Flash

19:00 Wiadomości sportowe

Liga ukraińska

19:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Kierowcy wielkich ciężarówek

17:00 (2) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:00 (11) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:25 (12) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

19:00 (1) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Muzeum pełne tajemnic

16:40 (19) Serial dokumentalny

Wyżyny cywilizacji

17:35 (1) Serial dokumentalny

Imperium carów: Rosja Romanowów

18:40 (3) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Wszystko co chciałbyś wiedzieć i nie...

17:30 Audycja

Wiadomości

18:00 Wiadomości

Informacje...

18:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:08 Pogoda

Więcej świata

18:15 Program publicystyczny

Wydarzenia i...

18:31 Audycja

Aktualności z Watykanu

18:40 Audycja

Wiadomości

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:06 Pogoda

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja
PR 2
PR 2

Przegląd prasy zagranicznej

17:00 Audycja

Puls świata

17:45 Audycja

O wszystkim z kulturą

18:00 Audycja

Archiwalnia

18:45 Audycja

Książka do słuchania

19:00 Powieść w odcinkach

Letni Festiwal Muzyczny

19:30 Koncert
PR 3
PR 3

Trzy strony świata

16:45 Audycja

Puls Trójki

17:45 Audycja

Reportaż

18:15 Audycja

Bardzo ważny...

18:45 Audycja

Program alternatywny

19:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Lwia straż

16:35 (14) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:15 (29) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:35 (30) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:00 (8) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:40 (9) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:05 (14) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:40 (15) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Taniec z Bryndalem

18:25 Audycja

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hits cafe

15:00 Program muzyczny

Versus

18:00 Program muzyczny

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny

Poplista początek notowania

18:00 Audycja

Poplista notowanie

19:45 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Burza uczuć

17:00 (1519) Telenowela

Pary

18:00 (10) Miniserial

Inga Lindström: Człowiek uczy się...

18:05 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Krąg miłości

19:55 (8) Serial obyczajowy
Scifi Universal
Scifi Universal

Łowcy skarbów

17:00 (1) Serial przygodowy

Herkules

18:00 (6) Serial przygodowy

Herkules

19:00 (7) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz

15:00 Piłka nożna

Mobil 1 The Grid 2017

17:15 Magazyn sportów motorowych

PGA Europro Tour Golf 2017

18:00 Golf
Stars.TV
Stars.TV

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

18:00 Magazyn muzyczny

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Niania

16:55 (25) Serial komediowy

Niania

17:25 (26) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

18:00 (92) Serial dokumentalny

Komisarz Rex

19:00 (70) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

Francine 5.7

16:40 Dramat obyczajowy, USA/Kanada 2012

Jane Wants A Boyfriend

18:00 Dramat obyczajowy, USA 2015

A Master Builder 4.4

19:40 Dramat obyczajowy, USA 2013
Superstacja
Superstacja

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Wojtek Jagielski na żywo

17:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

18:15 Magazyn

Polska w kawałkach Grzegorza...

18:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn

Rozmowa dnia

19:45 Program publicystyczny
TCM
TCM

Każdy sposób jest dobry

15:25 Komedia, Francja 1981

Akademia policyjna III: Ponowne...

17:30 Komedia, USA 1986

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

17:10 (9) Serial SF

Na osi

18:10 Magazyn motoryzacyjny

Nieźle...

18:50 Rozrywka

Pokolenie mutantów

19:00 (1) Serial SF
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Bajgiel i Becia...

17:00 (2) Serial animowany

Petz Klub

17:15 (33) Serial animowany

Petz Klub

17:25 (34) Serial animowany

Mirette na...

17:35 (3) Serial animowany

Mirette na tropie

17:50 (4) Serial animowany

Littlest Pet Shop

18:10 (8) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

18:30 (12) Serial animowany

Mia i ja

18:55 (14) Serial animowany

Mia i ja

19:20 (15) Serial animowany

Jamie Mamacki

19:45 (15) Serial animowany
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny

Pogotowie ślubne Randy'ego

18:00 Lifestyle

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:30 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Dziwaczne potrawy Ameryki

17:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:30 Turystyka

Boskie miejscówki

19:00 Turystyka
TTV
TTV

Idealna niania

16:25 Reality show

DeFacto

17:10 Magazyn informacyjny

Express

17:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:00 Pogoda

Cała prawda o jedzeniu

18:05 Magazyn

Gorączka wyprzedaży

18:40 (2) Serial dokumentalny

Express

19:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

19:57 Pogoda
TV 4
TV 4

V.I.P.

17:00 (8) Serial sensacyjny

Policjantki i policjanci

18:00 (306) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

19:00 (307) Serial obyczajowy
TV6
TV6

Strażnik Teksasu

16:15 (122) Serial sensacyjny

Hawaii 5.0

17:15 (11) Serial kryminalny

Miodowe lata

18:15 (32) Serial komediowy

Miodowe lata

19:00 (51) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Ukryta prawda

17:00 (789) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

18:00 (678) Serial fabularno-dokumentalny

Fakty

19:00 Wiadomości

Sport

19:35 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:45 Pogoda

Uwaga!

19:50 Magazyn reporterów
TVN 24
TVN 24

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości

Tak jest

18:00 Program publicystyczny

Serwis informacyjny, pogoda

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Bilans

17:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

17:25 Magazyn ekonomiczny

Serwis informacyjny

17:55 Wiadomości

24 godziny po południu

18:20 Magazyn informacyjny

Fakty

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości

Fakty z zagranicy

19:55 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Dr House

16:55 (11) Serial obyczajowy

Brzydula

17:55 (63) Serial obyczajowy

Brzydula

18:30 (64) Serial obyczajowy

Ukryta prawda

19:00 (423) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Ben Hur 7.7

15:00 Film historyczny, USA 1959

Dziewczyny z...

17:05 Rozrywka

ShortStory

17:15 Magazyn

Small talk z...

17:20 Rozrywka

Singielka

17:25 (7) Telenowela

Przepis na życie

18:00 (6) Serial obyczajowy

Zagubieni

19:00 (7) Serial przygodowy
TVN Style
TVN Style

Nowy wygląd, nowe życie

15:50 Rozrywka

Apetyt na miłość

17:10 Reality show

Kuchenne rewolucje

18:10 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

19:10 Magazyn

Afera fryzjera

19:55 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Uwaga! Pirat

16:45 Magazyn motoryzacyjny

Absurdy drogowe

17:30 Rozrywka

Raport Turbo

18:00 Magazyn motoryzacyjny

Ciężarówką przez Stany

18:15 (2) Serial dokumentalny

Światowe kraksy

19:00 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:15 Pogoda

Jaka to melodia?

17:25 Teleturniej muzyczny

Klan

18:00 (3159) Telenowela

Rodzina wie lepiej

18:30 Teleturniej

Komisariat

18:55 (38) Serial fabularno-dokumentalny

Wiadomości

19:30 Wiadomości
TVP 2
TVP 2

Koło fortuny

16:30 Rozrywka

Nadzieja i miłość

17:05 (9) Serial obyczajowy

Panorama

18:00 Wiadomości

Sport-telegram

18:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:40 Pogoda

Jeden z dziesięciu

18:50 Teleturniej

Barwy szczęścia

19:30 (1696) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Przyjaciele lasu

07:45 Program dla dzieci

Białostocka Szkoła Reportażu

17:30 Program dokumentalny

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

18:00 Reportaż

Obiektyw

18:30 Magazyn informacyjny

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

18:55 Pogoda

Gość...

19:00 Magazyn

Nasz reportaż

19:10 Cykl reportaży

Monastery prawosławne w Polsce

19:35 Reportaż

Warto tam...

19:55 Magazyn
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:30 Program reklamowy

Panorama...

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:03 Pogoda

Ekotravel...

18:15 Magazyn

Panorama

18:30 Wiadomości

Panorama, sport

18:50 Wiadomości

Pogoda

18:57 Pogoda

Forum Panoramy

19:00 Program publicystyczny

Motorsport i...

19:15 Magazyn motoryzacyjny

Reportaż

19:30 Reportaż

Reportaż

19:45 Reportaż
TVP HD
TVP HD

Okrasa łamie przepisy

16:55 Magazyn kulinarny

Okrasa łamie przepisy

17:30 Magazyn kulinarny

Ojciec Mateusz

18:05 (131) Serial kryminalny

Ranczo

18:55 (67) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

19:55 (28) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939 7.1

16:40 Film dokumentalny, Polska 2009

Pogranicze w ogniu

17:45 (17) Serial sensacyjny

Powstanie...

18:45 Cykl reportaży

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

19:00 (8) Serial dokumentalny

Sensacje XX wieku

19:35 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Serwis Info

17:32 Magazyn informacyjny

Panorama

18:00 Wiadomości

Serwis Info

18:24 Magazyn informacyjny

To jest temat

19:00 Magazyn

Serwis Info

19:20 Magazyn informacyjny

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Gość...

19:57 Magazyn
TVP Katowice
TVP Katowice

Ekosonda

07:00 Magazyn ekologiczny

Pogoda

17:30 Pogoda

Za miastem

17:35 Magazyn

Magazyn reporterów

18:00 Magazyn reporterów

Aktualności

18:30 Wiadomości

Wiadomości...

18:52 Wiadomości sportowe

Magazyn meteo

19:05 Magazyn

Czas niedawno...

19:10 Reportaż

Kartki z kalendarza

19:25 Felieton
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy

Działo się w...

17:30 Magazyn

Pogoda

17:36 Pogoda

Raport pogodowy

17:38 Pogoda

Kraków.pl

17:40 Magazyn kulturalny

Na rynku pracy

17:55 Program publicystyczny

Moja szkoła...

18:05 Felieton

Wakacje z...

18:15 Magazyn sportowy

Pogoda

18:25 Pogoda

Kronika

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:50 Pogoda

Tematy dnia

18:53 Program publicystyczny

Działo się w...

19:04 Magazyn

Podróże z...

19:07 Program krajoznawczy

Nowohucka...

19:21 Magazyn informacyjny

Kwartet - magazyn regionów Czwórki...

19:29 Magazyn regionalny

Pogoda

19:58 Pogoda
TVP Kultura
TVP Kultura

Jasne błękitne okna

16:50 Film obyczajowy, Polska 2007

Studio Kultura...

18:35 Rozmowa

Bjork

18:50 Koncert
TVP Łódź
TVP Łódź

Prosto z lasu

07:46 Program edukacyjny

Czytanie Puszczy

17:30 Program krajoznawczy

Kwadrans w...

17:59 Magazyn

Strefa biznesu

18:15 Magazyn ekonomiczny

Łódzkie Wiadomości Dnia

18:30 Wiadomości

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:56 Pogoda

Rozmowa dnia

19:00 Program publicystyczny

Świadkowie...

19:14 Reportaż

W społecznym labiryncie

19:33 Magazyn
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn

Magazyn reporterów

17:30 Magazyn reporterów

Afisz

18:01 Magazyn kulturalny

Panorama lubelska - wydanie główne

18:30 Wiadomości

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

To nas dotyczy

18:55 Cykl reportaży

Historie...

19:16 Cykl reportaży

Wyklęci - niepokonani Lubelszczyzny

19:32 Cykl reportaży
TVP Polonia
TVP Polonia

Petersburski Music Show

16:55 Program dla dzieci

Krótka...

17:20 Program dokumentalny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

Wojownicy czasu

17:55 Program dokumentalny

Studio Wschód

18:25 Program publicystyczny

Barwy szczęścia

18:55 (1665) Serial obyczajowy

Wilnoteka

19:25 Felieton

Czarny Błysk

19:45 (3) Serial animowany
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Telezakupy

17:00 Program reklamowy

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014

16:50 Kabaret i satyra

Okrasa łamie przepisy

17:50 Magazyn kulinarny

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

18:25 Cykl reportaży

Makłowicz w podróży

18:55 Magazyn kulinarny

Święta wojna

19:35 (329) Serial komediowy
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

16:45 (43) Serial obyczajowy

Ranczo

17:45 (44) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

18:45 (116) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

19:25 (21) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Bayern Monachium TV

16:25 Magazyn piłkarski

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

17:30 Koszykówka

Nieśmiertelni

19:40 Magazyn sportowy
TV Puls
TV Puls

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (7) Serial obyczajowy

Gwiazdy lombardu

17:20 (443) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:50 (444) Serial dokumentalny

Lombard. Życie pod zastaw

18:20 (8) Serial obyczajowy

Lekarze na start

19:25 (8) Serial obyczajowy
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Eko-region

16:30 Magazyn ekologiczny

Motosfera

17:30 Magazyn motoryzacyjny

Prosto z lasu

17:46 Program edukacyjny

Eko-region

18:00 Magazyn ekologiczny

Eurofakty

18:14 Magazyn informacyjny

Fakty - wydanie...

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:48 Pogoda

Rozmowa Faktów

18:52 Program publicystyczny

Fakty Retro

19:05 Magazyn

Praca, biznes, innowacje

19:13 Magazyn gospodarczy
TV Silesia
TV Silesia

Święta wojna

16:40 Serial komediowy

Fabryki w...

17:15 Magazyn gospodarczy

Ogród marzeń

17:30 Magazyn poradnikowy

Silesia flesz...

17:45 Wiadomości

Bajkowa TVS

17:55 Magazyn

Święta wojna

19:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

16:45 (19) Serial kryminalny

Castle

17:40 (8) Serial kryminalny

Castle

18:35 (9) Serial kryminalny

Nowe gliny

19:30 (3) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny

100% Dance

18:00 Program muzyczny
WP
WP

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Mały dom, wielkie możliwości

17:05 Reality show

Jak zarobić na remoncie

18:00 (5) Serial dokumentalny

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

19:00 Reality show