środa 13.09.2017

Kanał 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
13 ulica
13 ulica

Mentalista

20:00 (16) Serial kryminalny

Mentalista

21:00 (17) Serial kryminalny

Piers Morgan na tropie morderczyń

22:00 (2) Serial dokumentalny
4fun.TV
4fun.TV

Hity na czacie

20:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na lato

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Randka z królową 6.3

18:20 Komedia, Wielka Brytania 2015

Top of the Lake

20:10 (3) Serial kryminalny

Top of the Lake

21:10 (4) Serial kryminalny

Więźniowie

22:15 (1) Serial obyczajowy
AMC
AMC

Wpływ księżyca 7.2

19:00 Komedia romantyczna, USA 1987

W przebraniu mordercy 6.6

21:00 Thriller, USA 1980
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Mieszkanie na pniu

20:00 Serial dokumentalny

Mieszkanie na pniu

21:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z Gór Skalistych

22:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Słoiki

20:00 (30) Serial fabularno-dokumentalny

Fala zbrodni

21:00 (30) Serial sensacyjny

Świat według Kiepskich

22:00 (36) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

22:30 (37) Serial komediowy
AXN
AXN

Czarna lista: Odkupienie

19:05 (3) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

20:05 (21) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

21:00 (12) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

22:00 (13) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe przygody Tarzana

19:10 (7) Serial przygodowy

Agenci NCIS

20:10 (11) Serial kryminalny

Silver Spoon 7.1

21:05 (2) Dramat

Szakal 7.1

22:15 Film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Francja/Niemcy/Japonia 1997
AXN HD
AXN HD

Czarna lista: Odkupienie

19:05 (3) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

20:05 (21) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

21:00 (12) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

22:00 (13) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Elementary

19:10 (10) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

20:05 (24) Serial kryminalny

Częstotliwość

21:05 (13) Serial SF

Medium

22:05 (3) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

19:20 Magazyn samochodowy

W pogoni za przestępcami

20:40 (4) Serial dokumentalny

Top Gear

21:40 Magazyn samochodowy
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Dobranocny ogród

20:00 Program dla dzieci

Listonosz Pat...

20:30 (25) Serial dla

Andy i prehistoryczne przygody

20:45 (6) Serial dla

Andy i...

21:05 (7) Serial dla

Charlie i Lola

21:20 (26) Serial dla

Łódka starego...

21:35 (10) Serial dla

Nelly i Nora

21:50 (13) Serial animowany

Tosia i Tymek

22:00 (52) Serial dla

Teletubisie

22:15 (53) Serial dla

Ogródek Pana Warzywko

22:30 (16) Serial dla

Pajączek...

22:55 (9) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o...

19:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009

Ścigając wodne potwory

20:55 (10) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

21:55 (20) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Śmierć pod palmami

19:25 (5) Serial kryminalny

Ojciec Brown

20:20 (1) Serial kryminalny

Ripper Street

21:05 (6) Serial kryminalny

Nadkomisarz Banks

22:00 (3) Serial kryminalny

Nadkomisarz Banks

22:45 (4) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Zapraszam do stołu: podwójnie...

19:55 Magazyn kulinarny

Wstydliwe choroby

21:00 (4) Serial dokumentalny

Zarobić na gratach

21:55 (11) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

22:55 (9) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane...

20:00 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

20:15 Serial animowany

Królikula

20:45 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:10 (11) Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:35 Serial animowany

Garfield Show

22:00 Serial dla dzieci

Garfield Show

22:30 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Studio Ligi Mistrzów UEFA

20:00 Magazyn piłkarski

Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund

20:40 Piłka nożna

Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA

22:45 Magazyn piłkarski
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Iluzja 2 6.9

18:50 Thriller, Kanada/Chiny/USA 2016

Studio Ligi Mistrzów UEFA

21:00 Magazyn piłkarski

Liga Mistrzów UEFA

21:40 Piłka nożna
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Sonita 7.4

19:00 Film dokumentalny, Niemcy/Iran/Szwajcaria 2015

Efekt motyla. Co by było, gdyby??

20:35 (1) Serial dokumentalny

Efekt motyla. Co by było, gdyby??

21:05 (2) Serial dokumentalny

Akta Beethovena

21:35 Film dokumentalny, USA 2013

4 razy sztuka

22:40 (10) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Człowiek, który poznał... 7.1

18:30 Film biograficzny, Wielka Brytania/USA 2015

Agent i pół 6.3

20:15 Komedia sensacyjna, USA 2016

Trzy pokolenia 6.3

22:00 Dramat obyczajowy, USA 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Wieczór panieński

20:00 Thriller, 2017

Wojna

21:30 Dramat wojenny, Dania 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

W imię syna

20:00 (3) Serial kryminalny

W imię syna

20:45 (4) Serial kryminalny

Czysta robota

21:30 (9) Serial kryminalny

Czysta robota

22:25 (10) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Bayern Monachium - RSC Anderlecht

18:00 Piłka nożna

O co biega?

20:05 Magazyn sportowy

Liverpool FC - Sevilla FC

20:40 Piłka nożna

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

22:45 Piłka ręczna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

18:15 Piłka ręczna

Real Madryt - APOEL

20:40 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Burza stulecia

19:00 Film przygodowy, Niemcy/Austria 2009

Transmorfersi

21:00 Film SF, USA 2007
CBS Europa
CBS Europa

Kuzyni 6.3

18:50 Komedia, USA 1989

Facet pełen uroku 6.5

21:00 Komediodramat, USA/Kanada 2007

Happy, Texas 6.3

22:55 Komedia, USA 1999
CBS Reality
CBS Reality

Na straży amerykańskich granic

20:00 (14) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

20:30 (15) Serial dokumentalny

Nastoletni mordercy

21:00 (7) Serial dokumentalny

Mordercy celebryci

22:00 (6) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Diabelskie czółno: Legenda 4.6

20:00 Thriller, Kanada 2016

Pogromcy duchów 7.0

21:50 Film SF, USA 1984
Cinemax 2
Cinemax 2

Starsky i Hutch 6.3

18:50 Komedia sensacyjna, USA 2004

Mokka 5.4

20:30 Dramat psychologiczny, Francja 2016

Oczy matki 5.7

22:00 Horror, USA 2016
CI Polsat
CI Polsat

Dowody zbrodni

20:00 (8) Serial dokumentalny

60 dni w więzieniu

21:00 (8) Serial dokumentalny

Przeklęci

22:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

20:00 (10) Serial komediowy

Przyjaciele

20:30 (11) Serial komediowy

Przyjaciele

21:00 (12) Serial komediowy

Przyjaciele

21:30 (13) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:00 (5) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:30 (6) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Seks w wielkim mieście

20:00 (17) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

20:45 (18) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

21:30 (11) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

22:00 (12) Serial komediowy

Mike i Molly

22:30 (13) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

James May przedstawia: Śmiałe pomysły

20:00 Program dokumentalny

Cuda codzienności

21:00 Program edukacyjny

Świadectwo życia

22:00 Program edukacyjny

Super nauka

22:30 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Złomowisko PL

20:00 (2) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

21:00 (3) Serial dokumentalny

Warsztat-reaktywacja

22:00 (3) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Wynalazki stare jak świat

20:00 Serial dokumentalny

Nowoczesna wojna

21:00 Serial dokumentalny

Wojna, która zmieniła świat

22:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Obcy wewnątrz nas

20:00 Serial dokumentalny

Seks-wypadki

21:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Jak to jest zrobione?

20:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

20:30 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:00 (15) Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:30 (14) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

22:00 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

22:30 (1) Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Wojny magazynowe: Kanada

20:00 Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Kanada

20:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

21:00 (11) Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

21:30 (12) Serial dokumentalny

Królowie łazienek

22:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

11

20:00 (53) Serial młodzieżowy

11

20:25 (58) Serial młodzieżowy

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

20:55 (5) Serial animowany

Alex i spółka

21:25 (48) Serial komediowy

Myszka Miki

21:55 (31) Serial animowany

Falsyfikot

22:00 (6) Serial animowany

Falsyfikot

22:30 (1) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Klub przyjaciół Myszki Miki

19:45 (32) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

20:15 (12) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

20:45 (31) Serial animowany

Mała syrenka

21:15 (7) Serial animowany

Klub przyjaciół Myszki Miki

21:45 (32) Serial animowany

Pidżamersi

22:15 (2) Serial animowany

Lupdidu

22:45 (10) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Mega Spider-Man

19:45 (34) Serial animowany

Atomowy Pacyn

20:15 (8) Serial animowany

Marvel's Avengers: Secret Wars

20:30 (83) Serial animowany

Szczury laboratoryjne: Jednostka...

20:55 (9) Serial przygodowy

Główka pracuje

21:20 (8) Serial animowany

Kornisz i Fistach

21:50 (12) Serial animowany

Szczeżujski

22:15 (25) Serial dla

Strange Hill High

22:40 (10) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

19:10 (53) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

20:05 (54) Serial dokumentalny

Wyzwanie - nowe mieszkanie

21:00 Magazyn poradnikowy

Remont w 48h

21:30 Magazyn poradnikowy

Daleko od miasta

22:00 (3) Serial dokumentalny

Podzielić M2

22:30 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Życie Kylie

20:00 Rozrywka

Życie Kylie

20:30 Rozrywka

Życie Kylie

21:00 Rozrywka

Życie Kylie

21:30 Rozrywka

E! Wiadomości

22:00 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

22:15 Program dokumentalny
Edusat
Edusat

Filmy z klasą

19:38 Magazyn filmowy

Klub Backpackera

21:32 Turystyka

Tercet

22:05 Spektakl teatralny
Eleven
Eleven

FC Barcelona - RCD Espanyol

20:00 Piłka nożna

Ligue 1 Conforama

22:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

LaLiga Docs 3

20:00 Magazyn piłkarski

Eleven Gol

21:00 Magazyn piłkarski
Eska TV
Eska TV

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

ImprESKA

20:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Galeria Sław Londyn 2012

20:00 Letnie igrzyska olimpijskie

Wiadomości...

21:00 Wiadomości sportowe

Grand Prix Walonii

21:15 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

22:00 Tenis

Wiadomości...

22:55 Wiadomości sportowe
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Galeria Sław Londyn 2012

20:00 Letnie igrzyska olimpijskie

Wiadomości...

21:00 Wiadomości sportowe

Grand Prix Walonii

21:15 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

22:00 Tenis

Wiadomości...

22:55 Wiadomości sportowe
Eurosport 2
Eurosport 2

US Open w Nowym Jorku

20:00 Tenis

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

21:00 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Assen

21:30 Motocross

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

22:00 Sporty motorowe. Superbikes

Wiadomości...

22:25 Wiadomości sportowe

Chicago Fire - New York Red Bulls

22:30 Piłka nożna
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

US Open w Nowym Jorku

20:00 Tenis

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

21:00 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Assen

21:30 Motocross

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

22:00 Sporty motorowe. Superbikes

Wiadomości...

22:25 Wiadomości sportowe

Chicago Fire - New York Red Bulls

22:30 Piłka nożna
Extreme Sports
Extreme Sports

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

20:00 Sporty ekstremalne

Wild Ride

20:30 MMA

Joanna Jędrzejczyk - Jessica Penne

21:00 MMA
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Week

20:00 Rozrywka

Designers

20:30 Moda

Swimwear

21:00 Moda

Swimwear

21:30 Moda

Lingerie

22:00 Serial erotyczny

Lingerie

22:30 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

Alberto Machado - Carlos Morales

18:30 Boks

Fighting Rookies

20:45 MMA

David Benavidez - Ronald Gavril

22:00 Boks
FilmBox
FilmBox

Poirot

19:55 (8) Serial kryminalny

Porzucony według Harlana Cobena

21:00 (3) Serial obyczajowy

Porzucony według Harlana Cobena

22:00 (4) Serial obyczajowy
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Faust 7.9

19:10 Dramat psychologiczny, Niemcy 1926

Wybrzeże szeptów

21:00 Film obyczajowy, Portugalia 2004
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Kółko i krzyżyk

19:25 Komedia romantyczna, Francja 2010

Piraci ze słonego jeziora

21:00 Film przygodowy, USA 2006

Magic Mike 6.0

22:25 Komediodramat, USA 2012
FilmBox Family
FilmBox Family

Mały pingwin Yona Yona 5.2

18:45 Film animowany, Francja/Japonia 2009

Filozofia smaku: Teo Vafidis

20:10 Magazyn kulinarny

Filozofia smaku: Teo Vafidis

20:35 Magazyn kulinarny

Ao - ostatni Neandertalczyk 6.0

21:00 Film przygodowy, Francja 2010

Zlodowacenie

22:25 Film katastroficzny, Niemcy/USA 1998
FilmBox HD
FilmBox HD

Disco 4.7

19:20 Komedia, Francja 2008

Scheda

21:00 (3) Serial obyczajowy

Scheda

22:00 (4) Serial obyczajowy
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

19:35 (12) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:05 (18) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:30 (19) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:00 (20) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:30 (21) Serial komediowy

Supersamiec 6.4

22:00 Komedia, USA 2007
Fox HD
Fox HD

Kości

19:05 (21) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

20:05 (5) Serial kryminalny

Grey's Anatomy: Chirurdzy

21:00 (19) Serial obyczajowy

Grey's Anatomy: Chirurdzy

22:00 (20) Serial obyczajowy

Grey's Anatomy: Chirurdzy

22:55 (21) Serial obyczajowy
H2
H2

Starożytni kosmici

20:00 (9) Serial dokumentalny

Historia Ameryki w przedmiotach

21:00 (4) Serial dokumentalny

Żywioły, które niosą śmierć

22:00 (1) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

18:15 Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania/Australia 2015

Pasażerowie 6.7

20:10 Film SF, USA 2016

Kroniki Times Square

22:05 (1) Serial obyczajowy
HBO 2
HBO 2

Minuta ciszy 6.5

19:25 Melodramat, Niemcy 2016

Kino w obiektywie agencji Magnum

21:00 Film dokumentalny, Francja 2017

Jackie Brown 7.4

22:00 Dramat kryminalny, USA 1997
HBO 3
HBO 3

Kłamstwa na sprzedaż

19:35 (8) Serial komediowy

Rodzina Borgiów

20:05 (1) Serial obyczajowy

Wiktoria

21:00 (2) Serial biograficzny

Sprawa idealna

21:50 (2) Serial obyczajowy

Wieżowiec 5.7

22:45 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015
HISTORY
HISTORY

Wykute w ogniu

20:00 Rozrywka

Starożytni kosmici

21:00 (2) Serial dokumentalny

Łowcy aligatorów

22:00 (13) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

20:00 Serial kryminalny

Zabójczy kochankowie

21:00 Serial dokumentalny

Mordercze powiązania

22:00 Inny
ITV
ITV

Ezo TV

20:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Hity z pilota

20:00 Magazyn informacyjny

Wydarzenia

20:15 Wiadomości

Wydarzenia...

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

20:35 Pogoda

Punkt widzenia

20:40 Program publicystyczny

Dekoder

20:50 Cykl reportaży

Miejskie...

21:05 Felieton

Wydarzenia...

21:15 Wiadomości

Na zakręcie

21:20 Magazyn

Nasze sprawy

21:50 Cykl reportaży

Koniunktura

22:00 Magazyn ekonomiczny

Ludzie wiedzą...

22:10 Cykl reportaży

Wydarzenia...

22:15 Wiadomości

Nasze sprawy

22:20 Cykl reportaży

Sport flesz

22:30 Wiadomości sportowe

Podsłuchane w...

22:35 Felieton

Wydarzenia

22:45 Wiadomości
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

20:00 Wiadomości

Pogoda

20:25 Pogoda

Puls dnia...

20:30 Wiadomości

Otwarta antena

20:35 Rozrywka

Puls dnia - serwis informacyjny

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Puls dnia...

21:30 Wiadomości

Serwis...

21:35 Magazyn

Sport

21:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:50 Pogoda

Qulturalny...

21:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:20 Pogoda

Serwis...

22:25 Magazyn

Puls dnia...

22:30 Wiadomości

Otwarta antena

22:35 Rozrywka

Qulturalny...

22:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Czas surferów 6.7

20:00 Komedia sensacyjna, Polska 2005

Mokry szmal

21:50 Film sensacyjny, Polska 1986
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Kochamy lata 80!

20:00 Program muzyczny

Kochamy lata 90!

21:00 Program muzyczny

Młoda Polska

22:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Mała...

19:55 Magazyn kulinarny

Anthony Bourdain - miejsca nieznane

20:05 (3) Serial dokumentalny

Irlandzka uczta Donala

21:00 Magazyn kulinarny

Antonio Carluccio: 6 pór roku ludu...

21:30 (2) Serial dokumentalny

Jamie & Jimmy's Food Fight Club

22:00 (3) Serial dokumentalny

Silvia Colloca - gotowanie po włosku

22:55 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Lalaloopsy

19:50 (4) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:10 (1) Serial animowany

Molang

20:35 (25) Serial animowany

Molang

20:37 (26) Serial animowany

Bing

20:40 (12) Serial animowany

Bing

20:45 (13) Serial animowany

Kołysanka

20:55 Piosenki

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Taki lajf

20:00 Rozrywka

Ex na plaży

21:00 Rozrywka

Ex na plaży

21:30 Rozrywka

Ex na plaży Polska

22:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Za kulisami

20:00 Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

21:00 Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

22:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Za kulisami

20:00 Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

21:00 Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

22:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (1) Serial dokumentalny

Anakonda - cichy zabójca

21:00 Film dokumentalny, Niemcy 2014

Dlaczego rekiny atakują?

22:00 Film dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (1) Serial dokumentalny

Anakonda - cichy zabójca

21:00 Film dokumentalny, Niemcy 2014

Dlaczego rekiny atakują?

22:00 Film dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zawód lekarz

20:00 (42) Serial dokumentalny

Zawód lekarz

21:00 (41) Serial dokumentalny

Czworo niemowląt na sekundę

22:00 (7) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Dzień, w...

20:00 (20) Serial dla

Dzień, w...

20:05 (21) Serial dla

Małe...

20:10 (10) Serial animowany

Dora i przyjaciele

20:25 (10) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

20:50 (11) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

21:15 (13) Serial animowany

Małe...

21:40 (18) Serial animowany

Małe...

21:50 (19) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

22:05 (19) Serial animowany

Umizoomi

22:25 (17) Serial animowany

Max i Ruby

22:50 (2) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Szkolny poradnik przetrwania

19:35 (3) Serial komediowy

Jestem Franky

20:05 (44) Serial przygodowy

iCarly

20:35 (4) Serial młodzieżowy

iCarly

20:55 (5) Serial młodzieżowy

iCarly

21:25 (6) Serial młodzieżowy

Sam&Cat

21:55 (18) Serial komediowy

Sam&Cat

22:25 (19) Serial komediowy

Hotel 13

22:55 (72) Serial młodzieżowy
nSPORT
nSPORT

Liverpool FC - Sevilla FC

17:55 Piłka nożna

RB Lipsk - AS Monaco

20:40 Piłka nożna

Real Madryt - APOEL

22:50 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Dickie Roberts, kiedyś gwiazda 5.8

20:00 Komedia, USA 2003

Podejrzany 7.1

22:15 Film sensacyjny, USA 1987
Planete+ HD
Planete+ HD

Skarby Indusu

20:00 (1) Serial dokumentalny

Drugie oblicze Doliny Krzemowej

20:55 Film dokumentalny, Francja 2014

Żołnierze morskich głębin 6.0

22:00 Film dokumentalny, Francja 1997
Polonia 1
Polonia 1

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy

SAF3 - oddział ratunkowy

20:50 (1) Serial sensacyjny

Ukryta kameta

21:50 Rozrywka

Nieźle kliknięci

22:15 Rozrywka
Polo TV
Polo TV

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

Koncert w Polo TV

20:02 Program muzyczny

Dance w Polo tv

21:26 Program muzyczny

Prognoza pogody

22:30 Pogoda

Dance w Polo tv

22:40 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Świat według Kiepskich

19:30 (363) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

20:05 (518) Serial komediowy

#SuperModelka Plus Size

20:40 Reality show

Step Up 3 6.9

22:10 Film muzyczny, USA 2010
Polsat 2
Polsat 2

Gliniarze

19:00 (38) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

20:05 Wiadomości

Trudne sprawy

20:45 (549) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

21:45 (489) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

22:50 (386) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

20:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

21:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

22:00 Magazyn
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Zdrady

20:00 (60) Serial fabularno-dokumentalny

Skrzywdzone

21:00 (1) Serial fabularno-dokumentalny

Gry małżeńskie

22:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Terminator: Ocalenie 6.5

18:40 Film SF, USA/Niemcy/Wielka Brytania/Włochy 2009

W cywilu II

21:00 Film sensacyjny, USA 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Przedszkolaki

20:00 (13) Serial dla

Tropiciele zagadek

20:05 (15) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:35 (15) Serial animowany

Dinopociąg

21:00 (16) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

21:30 (15) Serial animowany

Ranger Rob

22:00 (31) Serial animowany

Ranger Rob

22:10 (32) Serial animowany

To Timmy

22:25 (25) Serial animowany

To Timmy

22:35 (26) Serial animowany

Noksu

22:50 (25) Serial animowany

Noksu

22:55 (26) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Tak czy nie

20:00 Program publicystyczny

Informacje

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Informacje

21:30 Wiadomości

Wydarzenia

22:00 Wiadomości
Polsat Play
Polsat Play

Hardkorowy lombard

20:00 Rozrywka

Pogromcy mitów

20:25 (6) Serial dokumentalny

Polska w monitoringu

21:35 (53) Serial dokumentalny

Autościema - czyli jak kupować, by nie...

22:05 Rozrywka

Śmierć na 1000 sposobów

22:35 (9) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

17:45 Piłka nożna

Gala boksu zawodowego

20:10 Boks
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Magazyn ligi holenderskiej

20:00 Magazyn piłkarski

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

20:30 Piłka nożna

sc Heerenveen - PSV

22:40 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

17:45 Piłka nożna

Gala boksu zawodowego

20:10 Boks
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Liga ukraińska

19:07 Piłka nożna

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

21:00 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

20:00 (5) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

20:25 (6) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

21:00 (5) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

22:00 (6) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zakazana historia

20:00 (4) Serial dokumentalny

W komnatach Wolf Hall

21:00 (5) Miniserial

Rozbójnicy, piraci i łajdacy

22:10 (1) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja

Pogoda dla...

20:08 Pogoda

Moje książki

20:19 Audycja

Wiadomości

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:06 Pogoda

Reportaż

21:14 Audycja

Naukowy zawrót głowy

21:37 Audycja

Wiadomości

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:04 Pogoda

Polska i świat

22:05 Audycja

Magazyn...

22:25 Audycja

Kronika sportowa

22:37 Audycja
PR 2
PR 2

Letni Festiwal Muzyczny

19:30 Koncert

Spotkania po zmroku

21:30 Audycja

Czas na jazz

22:00 Jazz

Sztuka...

22:55 Audycja
PR 3
PR 3

Program alternatywny

19:00 Audycja

Powieść w...

20:50 Powieść w odcinkach

Klub Trójki

21:00 Audycja

Ostatni seans filmowy

22:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Agenci NCIS

20:00 (23) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

21:00 (119) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 (120) Serial kryminalny
Radio ZET
Radio ZET

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja

Twoje Przeboje w Radiu ZET

21:00 Blok muzyczno-publicystyczny

100 podróży w czasie

22:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny

Największe przeboje

22:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Poplista notowanie

19:45 Audycja

Poplista po godzinach

20:20 Audycja

Dobry wieczór

21:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Krąg miłości

19:55 (8) Serial obyczajowy

Wiosenne dzieci 6.3

21:00 Dramat obyczajowy, Niemcy 2013

Tatusiów nigdy za wiele

22:55 Film obyczajowy, Niemcy 2016
Scifi Universal
Scifi Universal

Wrogie niebo

20:00 (5) Serial SF

Gwiezdne wrota

21:00 (14) Serial SF

Wstrząsy V: Więzy krwi

22:00 Film SF, USA 2015
Sport Klub
Sport Klub

Alpine Rally

20:00 Magazyn sportów samochodowych

Bada Huesca - FC Barcelona Lassa

20:30 Piłka ręczna

MT Melsungen - THW Kiel

22:15 Piłka ręczna
Stars.TV
Stars.TV

Top 10 artysta

20:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

21:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

22:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka 5.2

20:00 Film fantastyczny, USA 2000

Galimatias, czyli kogel-mogel II 7.0

22:05 Komedia, Polska 1989
Sundance TV
Sundance TV

A Master Builder 4.4

19:40 Dramat obyczajowy, USA 2013

Nymphet

21:45 Film krótkometrażowy, Belgia/Irlandia/Holandia 2015

Pierwszy film

22:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania/Francja/USA 2015
Superstacja
Superstacja

Rozmowa dnia

19:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

20:15 Magazyn

Nie ma żartów

20:45 Talk show

Informacje dnia, pogoda i sport

21:15 Magazyn

Krzywe zwierciadło

21:45 Talk show

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Jamie Mamacki

20:00 (16) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

20:15 Serial animowany

Nasze zwierzaki

20:35 Rozrywka

Radiowęzeł 13...

20:45 (9) Serial młodzieżowy

Radiowęzeł po...

20:55 (22) Serial młodzieżowy

Akademia tańca

21:00 (9) Serial młodzieżowy

Przygody Kota w butach

21:20 (7) Serial animowany

Baranek Shaun

21:40 (2) Serial animowany

Baranek Shaun

21:45 (3) Serial animowany

Titeuf

21:50 (8) Serial animowany

Titeuf

22:00 (9) Serial animowany

Triki Tiki

22:25 Program dla dzieci

Triki Tiki

22:35 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:45 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:55 Program dla dzieci
Tele 5
Tele 5

Zapadlisko 2.9

20:00 Film katastroficzny, USA 2013

Rosyjska piękność

21:50 (1) Serial kostiumowy

Nieźle...

22:50 Rozrywka
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

20:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi - dalsze losy

20:30 Serial dokumentalny

Bardzo ostry dyżur

22:30 (1) Serial dokumentalny
TNT
TNT

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny

Agenci NCIS

20:05 Serial kryminalny

Ognisty podmuch 7.3

21:00 Film sensacyjny, USA 1991
Travel Channel
Travel Channel

Na ratunek kurortom

20:00 Turystyka

Turniej hotelowy

21:00 Turystyka

Niezwykłe hotele

21:55 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

22:55 Turystyka
TTV
TTV

Anatomia głupoty według Richarda...

20:00 (2) Serial dokumentalny

Anatomia głupoty według Richarda...

20:25 (22) Serial dokumentalny

Ostre cięcie

20:55 Magazyn

Express

21:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

21:57 Pogoda

Usterka

22:00 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwszy raz za granicą...

22:30 Rozrywka
TV6
TV6

Galileo

20:00 Program popularnonaukowy

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

21:00 (131) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

21:55 (132) Serial kryminalny

Szkoła uwodzenia III

22:55 Dramat obyczajowy, USA 2004
TV.DISCO
TV.DISCO

Electronic Beats

20:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na imprezę

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Uwaga!

19:50 Magazyn reporterów

Doradca smaku

20:10 Magazyn kulinarny

Na Wspólnej

20:15 (2546) Serial obyczajowy

Milionerzy

20:55 Teleturniej

Azja Express

21:30 Reality show
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty z zagranicy

19:55 Wiadomości

24 godziny

21:00 Magazyn informacyjny

Dzień na BiS

21:50 Magazyn informacyjny

Fakty z zagranicy

22:57 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Kropka nad i

20:00 Program publicystyczny

Czarno na białym

20:35 Magazyn informacyjny

Polska i świat

21:15 Magazyn informacyjny

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny
TVN 7
TVN 7

Bez przebaczenia 7.9

20:00 Western, USA 1992

Magazyn UEFA Champions League

22:45 Magazyn piłkarski
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Lucyfer

20:00 (1) Serial fantastyczny

Nowszy model 6.7

21:00 Komedia romantyczna, USA 2009
TVN Style
TVN Style

Afera fryzjera

19:55 Reality show

Żony Hollywood

20:40 (1) Serial dokumentalny

Dorota was urządzi

21:40 Reality show

Niezwykłe przypadki medyczne

22:25 (7) Serial dokumentalny

Życie bez wstydu

22:55 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Handlarze historią

20:00 (2) Serial dokumentalny

Zakup kontrolowany

21:00 Magazyn motoryzacyjny

Raport Turbo

22:00 Magazyn motoryzacyjny

Wyburzacze

22:15 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:10 Pogoda

Wielki test o Tadeuszu Kościuszce

20:25 Quiz

Magazyn śledczy Anity Gargas

21:55 Magazyn

Miasto gniewu

22:35 Program publicystyczny
TVP 2
TVP 2

Barwy szczęścia

19:30 (1696) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

20:05 (1697) Serial obyczajowy

Na dobre i na złe

20:45 (677) Serial obyczajowy

Na sygnale

21:50 (154) Serial obyczajowy

Niezwykły dzień Panny Pettigrew 7.1

22:25 Komedia romantyczna, Wielka Brytania/USA 2008
TVP Białystok
TVP Białystok

Tydzień Białoruski

20:00 Program mniejszości narodowych

Przegląd...

20:25 Program mniejszości narodowych

Panorama...

20:40 Magazyn

Tatarskie...

20:47 Program mniejszości narodowych

Przegląd Suwalski

20:55 Magazyn

Gość...

21:20 Magazyn

Obiektyw

21:30 Magazyn informacyjny

Sport

21:50 Wiadomości sportowe
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Kadry sprzed lat

20:00 Film dokumentalny, 2017

Reportaż

20:30 Reportaż

Pogoda

20:57 Pogoda

Reportaż

21:00 Reportaż

Forum Panoramy

21:15 Program publicystyczny

Panorama

21:30 Wiadomości

Panorama, sport

21:50 Wiadomości

Pogoda

21:57 Pogoda
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

19:55 (28) Serial komediowy

Rodzinka.pl

20:25 (29) Serial komediowy

Okrasa łamie przepisy

20:55 Magazyn kulinarny

Ojciec Mateusz

21:35 (226) Serial kryminalny

Komisarz Alex

22:35 (119) Serial kryminalny
TVP Historia
TVP Historia

Sensacje XX wieku

19:35 Program historyczny

Było, nie minęło - kronika...

20:30 Program historyczny

Historia świata według Andrew Marra

21:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

Wojenne dziewczyny

22:05 (11) Serial wojenny

Chile śladami Ignacego Domeyki

22:50 Film dokumentalny, Polska 2016
TVP INFO
TVP INFO

Gość...

19:57 Magazyn

Minęła 20-ta

20:12 Program publicystyczny

Nie da się ukryć

21:00 Magazyn

Info wieczór

21:28 Magazyn

Studio Lotto

21:40 Losowanie totolotka

W tyle wizji

21:49 Magazyn

Info wieczór

22:24 Magazyn

W tyle wizji

22:30 Magazyn
TVP Katowice
TVP Katowice

Kartki z kalendarza

19:25 Felieton

Dokument w obiektywie

20:01 Reportaż

Łódzkie...

20:40 Reportaż

Pogoda

20:55 Pogoda

Magazyn reporterów

21:00 Magazyn reporterów

Aktualności...

21:30 Wiadomości

Wieczorny...

21:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

20:00 Program reklamowy

Etniczne klimaty

20:35 Program mniejszości narodowych

Pogoda

20:56 Pogoda

Działo się w...

20:57 Magazyn

Raport pogodowy

21:00 Pogoda

Jedź...

21:04 Magazyn motoryzacyjny

Karnet...

21:15 Magazyn

Kronika

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:46 Pogoda

Telewizja...

21:49 Magazyn
TVP Kultura
TVP Kultura

Informacje kulturalne

20:00 Wiadomości

Biały bóg

20:20 Thriller, Węgry/Niemcy/Szwecja 2014

Pegaz

22:30 Magazyn kulturalny
TVP Lublin
TVP Lublin

Świadkowie...

20:00 Reportaż

Szlakiem miejsc...

20:15 Serial dokumentalny

Login: nauka

20:30 Magazyn

Włączeni i...

21:00 Magazyn

Sportowa...

21:15 Magazyn sportowy

Panorama Lubelska - wydanie wieczorne

21:30 Wiadomości

Prognoza pogody

21:51 Pogoda

Podkarpacki...

21:53 Magazyn kulinarny
TVP Łódź
TVP Łódź

W społecznym labiryncie

19:33 Magazyn

Łódzkie...

20:01 Wiadomości

Sport

20:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:26 Pogoda

Załoga Eko

20:30 Magazyn

Podróże z...

21:01 Magazyn turystyczny

Rozmowa dnia

21:15 Program publicystyczny

Łódzkie...

21:30 Wiadomości

Sport

21:49 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Polonia
TVP Polonia

Wiadomości

20:00 Wiadomości

Sport

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:35 Pogoda

Wenecja 7.2

20:45 Dramat obyczajowy, Polska 2010

Przepis dnia

21:35 Magazyn kulinarny

Polonia 24

21:45 Magazyn

Rozmowa Polonii

22:05 Program publicystyczny

Halo Polonia

22:20 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji

Dziennik regionów

22:00 Magazyn

Echa dnia

22:20 Program publicystyczny

Pogoda

22:40 Pogoda

Reportaż

22:45 Reportaż
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Święta wojna

19:35 (329) Serial komediowy

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

20:15 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

21:15 Kabaret i satyra

Taka to robota, czyli kabaretowy...

22:15 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

19:25 (21) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

20:20 (21) Telenowela

Ranczo

21:20 (45) Serial obyczajowy

Ranczo

22:25 (46) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Nieśmiertelni

19:40 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

20:20 Koszykówka

Sportowy wieczór

22:30 Wiadomości sportowe
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Praca, biznes, innowacje

19:13 Magazyn gospodarczy

Polska z...

20:02 Program edukacyjny

Pogoda

20:07 Pogoda

Eko-Wrocław

20:11 Magazyn ekologiczny

Mój pierwszy dzień

20:25 Felieton

Errata do biografii

20:49 Serial dokumentalny

Rozmowa Faktów

21:15 Program publicystyczny

Fakty - wydanie...

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:47 Pogoda

Fakty Retro

21:50 Magazyn

Kamera faktów

21:56 Magazyn
TV 4
TV 4

Sprawiedliwi - wydział kryminalny

20:00 (110) Serial kryminalny

Terminator 7.3

21:00 Film SF, USA/Wielka Brytania 1984
TV Puls
TV Puls

Wodny świat 6.8

20:00 Film SF, USA 1995

Underworld: Ewolucja 7.2

22:50 Horror, USA 2006
TV Silesia
TV Silesia

Silesia flesz, pogoda

20:00 Wiadomości

Szpital na peryferiach

20:20 Serial obyczajowy

Don Matteo

21:30 Serial kryminalny

Silesia flesz, pogoda

22:45 Wiadomości
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

19:30 (3) Serial kryminalny

Nowe gliny

20:25 (4) Serial kryminalny

Stalker

21:20 (3) Serial kryminalny

Bananowy doktor

22:15 (2) Serial komediowy
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

20:00 Program muzyczny

VIVA Dance Mix

22:00 Program muzyczny
WP
WP

Megafabryki

20:00 (10) Serial dokumentalny

Niszcząca siła natury

21:00 (7) Serial dokumentalny

Niszcząca siła natury

21:30 (8) Serial dokumentalny

Orphan Black

22:00 (1) Serial sensacyjny