czwartek 14.09.2017

06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Historie miłosne 7.2

04:40 Dramat obyczajowy, Polska 1997
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

04:20 Western, USA 1959
13 ulica
13 ulica

Napisała: morderstwo

06:00 (7) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

07:00 (8) Serial kryminalny

Panna Marple

08:00 (1) Serial kryminalny
4FUN.TV
4FUN.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji

Wiem, kim jesteś

08:00 (5) Serial kryminalny
AMC
AMC

Motyle

05:30 Dramat obyczajowy, USA/Meksyk 2001

Rozprawa w Berlinie 6.4

07:00 Dramat obyczajowy, Niemcy/USA 1988

Oswald - magiczny pies 4.8

08:50 Film fantastyczny, Kanada/USA 2015
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (9) Serial dokumentalny

Zaklinacz lwów

07:30 (6) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

08:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Awantura o kasę

07:00 Teleturniej

Pierwsza miłość

08:00 (2519) Serial obyczajowy

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny
AXN
AXN

Nowe gliny

06:15 (8) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:15 (9) Serial kryminalny

CSI: Cyber

08:10 (3) Serial kryminalny
AXN Black
AXN Black

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

06:05 (8) Serial fantastyczny

Skorpion

07:00 (13) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

07:55 (7) Serial przygodowy

Agenci NCIS

08:55 (11) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

06:15 (8) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:15 (9) Serial kryminalny

CSI: Cyber

08:10 (3) Serial kryminalny
AXN White
AXN White

Rex Special Unit

06:00 (5) Serial kryminalny

Rex Special Unit

07:05 (6) Serial kryminalny

Medium

08:05 (20) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

06:00 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

06:30 Rozrywka

Trud, brud i demolka

06:55 (9) Serial dokumentalny

Top Gear: Ambitne porażki

07:55 Magazyn motoryzacyjny
BBC Earth
BBC Earth

Wielki krąg życia

06:00 (2) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

07:00 (3) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

07:30 (4) Serial dokumentalny

Geniusze i wynalazki

08:00 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Afryka za...

06:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Afryka za...

06:10 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Afryka za...

06:20 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Afryka za...

06:30 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Z Lark Rise do Candleford

06:40 (2) Serial obyczajowy

Nowe triki

07:30 (3) Serial kryminalny

Ojciec Brown

08:25 (1) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Cena smaku

06:00 Magazyn kulinarny

Graham Norton Show

07:00 Talk show

Wielkie brytyjskie wypieki

08:00 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Mój rycerz i ja

06:55 Serial animowany

Koko Smoko

07:25 Serial dla dzieci

Koko Smoko

07:35 Serial dla dzieci

Jaś Fasola

07:50 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:20 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Spectre 6.7

06:15 Film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2015

Aktualności filmowe+

08:40 Magazyn
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Podwodne cuda Afryki

06:05 (3) Serial dokumentalny

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:10 Rozrywka

Spectre 6.7

07:15 Film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2015
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Polska filmowa

06:00 (2) Serial dokumentalny

7 dni w piekle

06:50 (3) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy

Nie przegap

08:10 Zapowiedź programu

Niezapomniane lata 90.

08:20 (3) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Łapu-Capu Extra

06:00 Rozrywka

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:30 (8) Serial animowany

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:55 (9) Serial animowany

Podróże Guliwera 5.5

07:20 Film przygodowy, USA 2010

Nie przegap

08:45 Zapowiedź programu
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Sam pośród swoich 6.4

06:00 Film wojenny, Polska 1985

Nie przegap

07:50 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

08:00 Rozrywka

Tylko dla dorosłych 5.9

08:05 Komedia, USA 2013
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Quantico

06:00 (16) Serial kryminalny

Quantico

06:45 (17) Serial kryminalny

Precz z...

07:30 Film krótkometrażowy, Holandia 2015

Łapu-Capu

07:45 Rozrywka

Nie przegap

07:50 Zapowiedź programu

Biuro szpiegów

08:00 (3) Serial szpiegowski

Biuro szpiegów

08:55 (4) Serial szpiegowski
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Sport News+

06:00 Wiadomości sportowe

RB Lipsk - AS Monaco

06:15 Piłka nożna

O co biega?

08:25 Magazyn sportowy
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund

06:00 Piłka nożna

Sport News+

08:00 Wiadomości sportowe

Premier League Netbusters

08:15 Magazyn piłkarski

Brighton & Hove Albion - West Bromwich...

08:50 Piłka nożna
CBeebies
CBeebies

Teletubisie

06:00 (46) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (22) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:55 (20) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (39) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (11) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (15) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

07:55 Magazyn dziecięcy

Kucharz duży, kucharz mały

08:15 Magazyn dziecięcy

Zagadkoboty

08:40 Program dla dzieci

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (26) Serial animowany
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

06:00 (15) Serial komediowy

Doktor Becker

06:30 (16) Serial komediowy

Detektyw w sutannie

07:00 (5) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (6) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Indyjskie lato

05:55 (2) Serial obyczajowy

Indyjskie lato

06:55 (3) Serial obyczajowy

Dzień tryfidów

07:55 Film SF, Wielka Brytania/Kanada 2009
CBS Reality
CBS Reality

Piraci drogowi

06:00 (6) Serial dokumentalny

Piraci drogowi

06:30 (7) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:00 (3053) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:30 (3054) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:00 (3055) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:30 (3056) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Dym 7.8

06:00 Komediodramat, Niemcy/USA/Japonia 1995

Dowód 6.8

07:55 Dramat obyczajowy, USA 2005
Cinemax 2
Cinemax 2

Amnezja 6.0

06:00 Dramat obyczajowy, Szwajcaria/Francja 2015

Teatr w telewizji II: Pan Zrozumiano

07:35 Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2013

Gattaca - szok przyszłości 7.5

08:00 Film SF, USA 1997
CI Polsat
CI Polsat

Paula Zahn: szokująca prawda

06:00 (19) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

07:00 (20) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

08:00 (5) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Pingwiny z Madagaskaru

06:00 (24) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

06:30 (25) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

07:00 (19) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:30 (20) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:00 (21) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:30 (22) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Frasier

06:00 (3) Serial komediowy

Frasier

06:30 (4) Serial komediowy

Niania

07:00 (11) Serial komediowy

Niania

07:30 (12) Serial komediowy

Cudowne lata

08:00 (19) Serial obyczajowy

Cudowne lata

08:30 (20) Serial obyczajowy
Da Vinci Learning
Da Vinci Learning

Była sobie Ziemia

06:00 Serial animowany

Magija

06:30 Program dla dzieci

Magija

06:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

07:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

07:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

07:30 Program edukacyjny

Sportowe...

07:45 Program edukacyjny

Zręczne pomysły

08:00 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

08:20 Program dla dzieci

Mily Pytalska

08:40 Program dla dzieci

Mily Pytalska

08:50 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Dom na Alasce

06:00 Serial dokumentalny

Dom na Alasce

06:30 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

07:00 (2) Serial dokumentalny

Walki robotów

08:00 (2) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Broń doskonała

06:00 Serial dokumentalny

Samochody - klasyka gatunku

06:50 Serial dokumentalny

Łowcy staroci

07:15 (1) Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

08:05 (5) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Drugie życie wiejskich posiadłości

06:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

07:40 (5) Serial dokumentalny

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

08:30 Real tv
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:25 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

06:50 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

07:15 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

07:40 (6) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

08:05 (19) Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Kraksa TV

06:00 (2) Serial dokumentalny

Kraksa TV

06:25 (3) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

06:50 Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:20 (6) Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:45 (7) Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:10 Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:35 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Lolirock

06:00 (37) Serial animowany

Star Darlings...

06:25 (2) Serial animowany

Falsyfikot

06:30 (10) Serial animowany

Cracke

06:55 (29) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

07:00 (8) Serial animowany

The ZhuZhus

07:25 (11) Serial animowany

H2O - wystarczy kropla

07:50 (17) Serial młodzieżowy

H2O - wystarczy kropla

08:20 (18) Serial młodzieżowy

Star Butterfly kontra siły zła

08:50 (22) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Jej Wysokość Zosia

06:00 (45) Serial animowany

Lwia straż

06:30 (21) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (8) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (33) Serial animowany

Pidżamersi

08:00 (3) Serial animowany

Miles z przyszłości

08:30 (53) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

06:00 (11) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (15) Serial animowany

Myszka Miki

06:50 (50) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

06:55 (17) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:20 (18) Serial animowany

Atomowy Pacyn

07:45 (17) Serial animowany

Atomowy Pacyn

08:10 (18) Serial animowany

Penn Zero: Bohater na pół etatu

08:35 (18) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

06:00 Lifestyle

Daleko od miasta

06:30 (10) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

07:00 Program reklamowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

07:30 Magazyn poradnikowy

Ucieczka na wieś

08:00 (48) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

08:50 (49) Serial dokumentalny
E!
E!

Taneczny oddział LA Clippers

06:00 Rozrywka

E! Wiadomości

07:00 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

07:15 Rozrywka

E! Wiadomości

07:45 Rozrywka

Plastyczna fuszerka

08:00 Program dokumentalny
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

Na Maxa

06:45 Magazyn sportowy

Wakacje w muzeum

07:02 Reportaż

Targi opakowań...

07:35 Reportaż

Akademia...

07:50 Reportaż

Od A do Z

07:56 Magazyn

Klub Backpackera

07:59 Turystyka

Eureka

08:27 Magazyn

Klub Backpackera

08:29 Turystyka

W muzeum o sporcie

08:59 Reportaż
Eleven Sports 1
Eleven Sports 1

Olympique Marsylia - Stade Rennais

05:00 Piłka nożna

Holandia 1974

07:00 Piłka nożna

Seedorf

07:30 Piłka nożna

ZSRR - USA

08:00 Koszykówka

USA - ZSRR

08:30 Hokej na lodzie
Eleven Sports 2
Eleven Sports 2

Villarreal CF - Real Betis

05:00 Piłka nożna

Arsenal World

07:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

07:30 Magazyn piłkarski

FC Metz - Paris Saint-Germain

08:00 Piłka nożna
ESKA TV
ESKA TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny

Dzień dobry

08:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Vuelta a Espa?a

05:30 Kolarstwo

National Championships

06:30 Kolarstwo

Klasyki

07:30 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Vuelta a Espa?a

05:30 Kolarstwo

National Championships

06:30 Kolarstwo

Klasyki

07:30 Kolarstwo

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis
Eurosport 2
Eurosport 2

US Open w Nowym Jorku

06:00 Tenis

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

07:00 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Świata w Assen

07:30 Motocross

Watts

08:00 Magazyn sportowy

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

08:30 Skoki narciarskie
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

US Open w Nowym Jorku

06:00 Tenis

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

07:00 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Świata w Assen

07:30 Motocross

Watts

08:00 Magazyn sportowy

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

08:30 Skoki narciarskie
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

06:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

06:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

07:00 MMA

Freeride World Tour 2016

08:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

08:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

06:00 Moda

Swimwear

06:30 Moda

Swimwear

07:00 Moda

Swimwear

07:30 Moda

Fashion Films

08:00 Moda

Fashion Films

08:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA
FilmBox
FilmBox

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

05:05 Program reklamowy

Weekend z królem 5.4

06:10 Film biograficzny, Wielka Brytania 2012

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

08:20 Program reklamowy
Filmbox Arthouse
Filmbox Arthouse

Korespondent zagraniczny

06:00 Film kryminalny, USA 1940

Anioł zagłady 7.8

08:00 Dramat obyczajowy, Meksyk 1962
Filmbox Extra HD
Filmbox Extra HD

Przerwa w nadawaniu

05:25 Przerwa w emisji

Agora

06:10 Film przygodowy, Hiszpania/Malta 2009

Zaślubiny 3.8

08:15 Komedia, USA 2008
Filmbox Family
Filmbox Family

Dzieci mojej siostry same w domu

05:45 Film przygodowy, Dania 2012

Dom kamiennych małp

07:05 Film familijny, Węgry 2014

Or-kiestra 5.3

08:30 Komedia, Norwegia 2009
FilmBox HD
FilmBox HD

Pięknotki na wojnie 5.7

05:25 Komedia, Francja 2008

Rozbitkowie 5.7

06:55 Komedia romantyczna, USA 2005

Między wierszami 7.3

08:20 Dramat obyczajowy, USA 2012
FOX Comedy
FOX Comedy

M.A.S.H.

05:40 (14) Serial komediowy

M.A.S.H.

06:10 (15) Serial komediowy

Hoży doktorzy

06:40 (5) Serial komediowy

Hoży doktorzy

07:05 (6) Serial komediowy

Czarno to widzę

07:35 (2) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:05 (3) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:35 (4) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Dr House

06:00 (6) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (7) Serial obyczajowy

Dr House

07:50 (8) Serial obyczajowy

Rosewood

08:50 (18) Serial kryminalny
H2
H2

Starcie wojowników

06:00 (17) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

07:00 (8) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

08:00 (9) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Mały rycerz Trenk 5.6

06:00 Film animowany, Niemcy 2015

Mali agenci 5.3

07:20 Komedia sensacyjna, USA 2001

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

08:45 Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania/Australia 2015
HBO 2
HBO 2

Jak być normalną 6.5

06:00 Komedia, Hiszpania 2015

Życie w realu 4.2

07:25 Komediodramat, USA 2016

Frida 7.5

08:50 Film biograficzny, USA/Kanada/Meksyk 2002
HBO 3
HBO 3

Babka 6.0

06:00 Komediodramat, USA 2015

Filmy i gwiazdy

07:20 Magazyn filmowy

Niezwykły świat Belli Brown 6.7

07:45 Komediodramat, Wielka Brytania/USA 2016
HISTORY
HISTORY

Piąty bieg

06:00 (3) Serial dokumentalny

Maszyny nie z tej ziemi

07:00 (1) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:00 (9) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:30 (16) Serial dokumentalny
ID
ID

Medium z Long Island

06:00 Serial dokumentalny

Mroczne sekrety małżeńskie

06:25 (21) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

06:50 Serial dokumentalny

Zaginieni

07:40 Serial dokumentalny

Detektyw do zadań specjalnych

08:30 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Disco karaoke

06:00 Program muzyczny

Disco budzik

07:00 Program muzyczny

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:20 Magazyn

Magazyn...

06:25 Magazyn

Otwarta antena

06:30 Rozrywka

Masz prawo

06:50 Magazyn

Poranek WTK

06:55 Magazyn

Serwis...

07:10 Magazyn

Pogoda

07:15 Pogoda

Serwis...

07:20 Magazyn

Qulturalny...

07:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

07:30 Magazyn

Sport

07:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

07:55 Magazyn

Poranne...

08:00 Magazyn

Serwis...

08:10 Magazyn

Pogoda

08:15 Pogoda

Serwis...

08:20 Magazyn

Qulturalny...

08:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

08:30 Magazyn

Sport

08:40 Wiadomości sportowe
Kino Polska
Kino Polska

Popielec

06:00 (8) Serial obyczajowy

Klub profesora Tutki

07:15 (8) Serial obyczajowy

TV Okazje

07:40 Program reklamowy

Popielec

08:55 (9) Serial obyczajowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Dzień dobry, kocham Cię!

06:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak w sezonie

06:00 Magazyn kulinarny

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

Be Active. Ewa Chodakowska

07:00 Lifestyle

Telesprzedaż

07:30 Program reklamowy

Jakubiak - z miłości do lokalności

08:00 Magazyn poradnikowy

Desery Dekera

08:30 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:02 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:07 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:10 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (7) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (8) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (18) Serial animowany

Wissper

06:40 (31) Serial animowany

Wissper

06:45 (32) Serial animowany

Piratka i...

06:55 (14) Serial animowany

Piratka i...

07:05 (15) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (19) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (20) Serial animowany

Bing

07:45 (14) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (49) Serial animowany

Trojaczki

08:00 (50) Serial animowany

Oktonauci

08:10 (17) Serial animowany

Oktonauci

08:20 (18) Serial animowany

Astrozwierzaki

08:35 (8) Serial animowany

Strażak Sam

08:50 (8) Serial dla
MTV
MTV

Teen Mom UK

06:00 Rozrywka

Catfish

07:00 Rozrywka

Dopasowani

08:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

06:00 (1) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

06:00 (1) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Niedźwiedzie polarne

06:00 Film dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

07:00 (4) Serial dokumentalny

Anakonda - cichy zabójca

08:00 Film dokumentalny, Niemcy 2014
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Niedźwiedzie polarne

06:00 Film dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

07:00 (4) Serial dokumentalny

Anakonda - cichy zabójca

08:00 Film dokumentalny, Niemcy 2014
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zaklinacz psów

06:00 (7) Serial dokumentalny

Zaklinacz psów

07:00 (8) Serial dokumentalny

Cyganie w wielkim mieście

08:00 (2) Serial dokumentalny
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

06:00 (17) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:25 (13) Serial animowany

Rycerka Nella

06:55 (4) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

07:05 (8) Serial animowany

Alvinnn!!! I...

07:25 (9) Serial animowany

Harmidom

07:40 (14) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

08:10 (9) Serial animowany

Psi patrol

08:40 (9) Serial animowany
Nick Jr.
Nick Jr.

Max i Ruby

06:00 (16) Serial animowany

Małe...

06:05 (12) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:20 (20) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:45 (4) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (4) Serial animowany

Rycerka Nella

07:30 (2) Serial animowany

Shimmer i Shine

07:55 (20) Serial animowany

Psi patrol

08:20 (1) Serial animowany

Rafcio Śrubka

08:35 (17) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (20) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

06:00 Piłka nożna

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

08:10 Piłka ręczna
Paramount Channel HD
Paramount Channel HD

Zaczęło się w Neapolu 7.1

05:10 Komediodramat, USA 1960

Marci X 5.1

07:15 Komedia, USA 2003
Planete+ HD
Planete+ HD

Naturalnie Polska

06:45 (7) Serial dokumentalny

Naturalnie Polska

07:15 (8) Serial dokumentalny

Polska dobrze zaprojektowana

07:45 (1) Serial dokumentalny

Polska dobrze zaprojektowana

08:15 (2) Serial dokumentalny

Lekcje architektury

08:45 (1) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Yattaman

06:05 (58) Serial animowany

Rozgrywki z wyższych sfer

06:25 (120) Telenowela

Celeste

06:50 (40) Telenowela

Magiczna TV

07:35 Rozrywka

Telezakupy

08:50 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

07:05 Program muzyczny

Hit dnia

08:00 Program muzyczny

Najlepsze z najlepszych

08:05 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Trudne sprawy

08:00 (251) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Dzień, który zmienił moje życie

06:00 (99) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

07:00 (83) Serial fabularno-dokumentalny

Awantura o kasę

08:00 Teleturniej
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

08:00 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Aleja sław

06:00 Rozrywka

Grzeszki na widelcu

06:30 Magazyn poradnikowy

Chłopiec, który nigdy nie urośnie

07:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Rozpieszczone dzieci?

08:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Ewa gotuje

06:00 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

06:30 Magazyn kulinarny

Przyjaciółki

07:00 (61) Serial obyczajowy

Przyjaciółki

08:00 (62) Serial obyczajowy
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

06:00 (14) Serial dla

Tomek i...

06:30 (1) Serial dla

Tomek i...

06:40 (2) Serial dla

Video Clip

06:55 Program muzyczny

Tropiciele zagadek

07:00 (1) Serial animowany

Zwierzyniec...

07:28 (14) Serial animowany

Kropka.

07:30 (1) Serial animowany

Kropka.

07:45 (2) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

08:05 (14) Serial animowany

Dinopociąg

08:25 (14) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

08:55 (10) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Graffiti

08:50 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Gliniarze

06:00 (18) Serial dokumentalny

Stołeczna drogówka

06:30 (56) Serial dokumentalny

Autościema - czyli jak kupować, by nie...

07:00 Rozrywka

Polska w monitoringu

07:30 (38) Serial dokumentalny

Top 20 - szokujące i komiczne

08:00 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Pro Bull Riding 2017

07:00 Sporty ekstremalne

Liga holenderska

08:10 Piłka nożna
Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat Explore

Nefrytowa gorączka

06:00 (2) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

06:25 (3) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

07:40 (7) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

08:10 (8) Serial dokumentalny

Supersamochody

08:40 (1) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Łowca militariów

06:00 (4) Serial dokumentalny

Destrukcyjne żywioły

06:45 (8) Serial dokumentalny

101 najważniejszych postaci XX w.

07:10 (3) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

08:15 (20) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Informacje...

06:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

06:08 Pogoda

Kalendarium

06:19 Audycja

Wiadomości

07:00 Wiadomości

Informacje...

07:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:08 Pogoda

Rozmowa dnia

07:15 Audycja

Europejski temat

07:38 Magazyn

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Informacje...

08:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

08:08 Pogoda

Rozmowa dnia

08:15 Audycja

Aktualności...

08:52 Wiadomości
PR 2
PR 2

Fantazja polska

06:00 Audycja

Słowo na...

06:55 Magazyn muzyczny

Poranek Dwójki

07:00 Audycja
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Przegląd prasy...

07:55 Audycja

Salon polityczny Trójki

08:13 Audycja
Puls 2
Puls 2

Zaczarowany...

05:55 (37) Serial animowany

Zaczarowany...

06:05 (38) Serial animowany

Zaczarowany ołówek

06:15 (39) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

06:35 (8) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

07:10 (9) Serial animowany

Tomek i...

07:35 (9) Serial dla

Tomek i...

07:45 (10) Serial dla

Strażak Sam

08:00 (9) Serial dla

Strażak Sam

08:10 (10) Serial dla

Listonosz Pat

08:35 (3) Serial animowany

Listonosz Pat

08:50 (4) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Dzień dobry bardzo

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Listy do BE

06:40 Audycja

Nosel kręci

07:40 Audycja

Gość Radia Zet

08:00 Rozmowa
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wstawaj, szkoda dnia

05:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Burza uczuć

06:00 (1519) Telenowela

Krąg miłości

07:00 (8) Serial obyczajowy

Pary

08:00 (9) Miniserial

Pary

08:05 (10) Miniserial

Pary

08:10 (4) Miniserial

Molly i mops: Mopsy chodzą parami 5.9

08:15 Komedia romantyczna, Niemcy/Austria 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota: Atlantyda

06:00 (16) Serial SF

Gwiezdne wrota

07:00 (15) Serial SF

Łowcy skarbów

08:00 (2) Serial przygodowy
Sportklub
Sportklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

BWF Unlimited

07:00 Badminton

Alpine Rally

07:45 Magazyn sportów samochodowych

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Gillette World Sport

08:30 Sporty ekstremalne
Stars.TV
Stars.TV

Best polish

06:00 Magazyn muzyczny

Best polish

07:00 Magazyn muzyczny

Best hits

08:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Prywatna historia kina

06:00 Talk show

Na planie

06:35 Program publicystyczny

Mikołajek

06:55 (23) Serial animowany

Mikołajek

07:10 (24) Serial animowany

Złotopolscy

07:40 (100) Telenowela

Złotopolscy

08:15 (101) Telenowela

Komisarz Rex

08:50 (71) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

A Master Builder 4.4

05:20 Dramat obyczajowy, USA 2013

Nymphet

07:25 Film krótkometrażowy, Belgia/Irlandia/Holandia 2015

Pierwszy film

07:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania/Francja/USA 2015
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

TeleTOON+ play

05:55 Program dla dzieci

Brejk

06:05 Program dla młodzieży

TeleTOON+ play

06:35 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:40 Program dla dzieci

Deserownia

06:50 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

06:55 Rozrywka

Littlest Pet Shop

07:00 (24) Serial animowany

Nina Patalo

07:20 (19) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:30 (3) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:40 (4) Serial animowany

Paka z Pniaka

07:55 (20) Serial animowany

Petz Klub

08:10 (35) Serial animowany

Petz Klub

08:20 (36) Serial animowany

Mirette na...

08:40 (5) Serial animowany

Mirette na...

08:50 (6) Serial animowany
Telewizja WP
Telewizja WP

#dziejesię 16:50

06:00 Wiadomości

Z pamiętnika położnej

06:20 (26) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

07:25 (27) Serial obyczajowy

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

08:30 Kabaret i satyra
Tele 5
Tele 5

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:50 Rozrywka

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Domy na drzewach

06:00 Serial dokumentalny

Zyskowny remont

06:50 (3) Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

07:40 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

08:05 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania

08:30 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Różowe lata siedemdziesiąte

06:00 Serial komediowy

W starym, dobrym stylu 7.1

06:30 Komedia, USA 1979

Critters 6.3

08:30 Film SF, USA 1986
Travel Channel
Travel Channel

Podróżoholicy

06:00 Turystyka

Podróżoholicy

06:30 Turystyka

Hotel Amazonka

07:00 Turystyka

Azja do zjedzenia

08:00 Turystyka

Azja do zjedzenia

08:30 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

05:15 (543) Serial fabularno-dokumentalny

Express

06:10 Magazyn informacyjny

DeFacto

06:30 Magazyn informacyjny

Ukryta prawda

07:00 (265) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

08:00 (3) Serial dokumentalny
TV6
TV6

Dekoratornia

06:00 Magazyn

Dekoratornia

06:30 Magazyn

Dom nie do poznania

07:00 Reality show

Nieśmiertelny

08:00 (9) Serial przygodowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Mango - Telezakupy

05:40 Program reklamowy

Kuchenne rewolucje

06:50 Reality show

Doradca smaku

07:50 Magazyn kulinarny

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty z zagranicy

06:00 Wiadomości

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:15 Wiadomości

Serwis...

06:30 Wiadomości

Serwis...

06:45 Wiadomości

Serwis...

07:00 Wiadomości

Serwis...

07:15 Wiadomości

Jeden na jeden

07:30 Wywiad

Serwis...

07:45 Wiadomości

Serwis...

08:00 Wiadomości

Serwis...

08:15 Wiadomości

Serwis...

08:30 Wiadomości

Serwis...

08:45 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

05:25 (16) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

06:25 (148) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

07:20 (81) Serial fabularno-dokumentalny

Dr House

08:20 (11) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

06:00 (5) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:00 (97) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:30 (98) Serial obyczajowy

Zaklinaczka duchów

08:00 (16) Serial fantastyczny
TVN Style
TVN Style

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

05:25 Magazyn poradnikowy

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

06:10 Magazyn poradnikowy

Ostre cięcie

06:55 Magazyn

W dobrym stylu

07:40 Magazyn poradnikowy

Sekrety lekarzy

08:25 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

W sieci monitoringu

05:50 Rozrywka

W sieci monitoringu

06:20 Rozrywka

Najdroższe metro świata

06:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania

Co Ty wiesz o broni?

08:00 Magazyn

Auta bogaczy

08:30 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Dzień dobry, Polsko!

06:00 Magazyn

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Pogoda poranna

08:10 Pogoda

Kwadrans polityczny

08:15 Program publicystyczny

Komisariat

08:40 (38) Serial fabularno-dokumentalny
TVP 2
TVP 2

Rodzinka.pl

06:00 (136) Serial komediowy

Sztuka codzienności

06:35 Reportaż

M jak miłość

07:00 (121) Serial obyczajowy

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Białystok
TVP Białystok

Obiektyw

07:00 Magazyn informacyjny

Sport

07:10 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

07:15 Pogoda

Gość...

07:20 Magazyn

Ekotravel...

07:30 Magazyn

Szlachetne...

07:40 Magazyn

Listy do PRL-u

07:55 Felieton
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Pogoda

07:00 Pogoda

Forum Panoramy

07:05 Program publicystyczny

Reportaż

07:20 Reportaż

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Pasja ekstremalna

06:00 Magazyn sportowy

Makłowicz w podróży

06:30 Magazyn kulinarny

Wspaniałe stulecie

07:05 (83) Telenowela

Rodzinka.pl

08:05 (28) Serial komediowy

Rodzinka.pl

08:40 (29) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:45 Felieton

Komunikaty...

06:47 Felieton

Radio...

06:52 Film dokumentalny, Polska 1994

Pułkownik Dąbek. Obrona Gdyni 1939 7.2

07:00 Film dokumentalny, Polska 2009

Powstanie...

08:00 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:10 Cykl reportaży

Szlakiem miejsc niezwykłych

08:40 (56) Serial dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:53 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:53 Pogoda

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Minęła 8

08:10 Magazyn

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Śląskie poza miastem

07:00 Magazyn
TVP Kraków
TVP Kraków

Pogoda

07:00 Pogoda

Działo się w...

07:03 Magazyn

Etniczne klimaty

07:06 Program mniejszości narodowych

Karnet...

07:30 Magazyn

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Przerwa w nadawaniu

05:50 Przerwa w emisji

Dziennik...

08:00 Magazyn

Teledyski

08:05 Program muzyczny

Dezerterzy

08:15 Program publicystyczny

Informacje kulturalne

08:45 Wiadomości
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Załoga Eko

07:00 Magazyn

Kulturanek

07:21 Program studyjny

Świadkowie czasu

07:46 Reportaż
TVP Polonia
TVP Polonia

Podmuch energii

05:50 Magazyn

O mnie się nie martw

06:05 (8) Serial komediowy

Studio Wschód

06:55 Program publicystyczny

Załoga Eko

07:30 Magazyn

Krótka...

07:50 Program dokumentalny

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Plebania

06:00 (948) Telenowela

Reportaż

06:20 Reportaż

Astronarium

06:35 Magazyn

Przerwa w...

06:55 Przerwa w emisji

Przerwa w nadawaniu

07:00 Przerwa w emisji

Co niesie dzień

08:25 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Okrasa łamie przepisy

06:00 Magazyn kulinarny

O jak OT.TO na dobre i na złe

06:35 Program artystyczny

Magiczny świat Luca

07:40 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

08:15 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Wszystko przed nami

05:30 (64) Serial obyczajowy

07 zgłoś się

06:10 (6) Serial kryminalny

Na sygnale

07:15 (31) Serial obyczajowy

Na sygnale

07:40 (32) Serial obyczajowy

M jak miłość

08:20 (630) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

08:00 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Fakty o poranku

07:00 Magazyn

Pogoda o...

07:10 Pogoda

Fakty o poranku

07:12 Magazyn

Pogoda

07:27 Pogoda

Fakty o poranku

07:28 Magazyn

Pogoda o...

07:36 Pogoda

Fakty o poranku

07:38 Magazyn

Rozmowa Faktów

07:59 Program publicystyczny

Zrób to ze...

08:14 Magazyn
TV 4
TV 4

Dragons' Den. Jak zostać milionerem?

06:00 Rozrywka

Turbo Fast

07:00 (9) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

07:30 (8) Serial animowany

Turbo Fast

08:00 (12) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

08:30 (11) Serial animowany
TV Puls
TV Puls

To moje życie!

06:00 (117) Telenowela

Kobra - oddział specjalny

07:00 (8) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (9) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Schlesien Journal

06:25 Program mniejszości narodowych

Przegląd prasy

06:45 Magazyn informacyjny

Telezakupy

06:50 Program reklamowy

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Castle

06:00 (4) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

06:50 (1) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

07:40 (2) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

08:30 (3) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

06:00 Program muzyczny

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny