czwartek 14.09.2017

Kanał 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
13 ulica
13 ulica

Panna Marple

08:00 (1) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

10:00 (4) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

11:00 (5) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

09:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Wiem, kim jesteś

08:00 (5) Serial kryminalny

Pułapka

09:45 Dramat kryminalny, Francja/Włochy 1958

Wybraniec 4.6

11:55 Dramat obyczajowy, Polska 2013
AMC
AMC

Oswald - magiczny pies 4.7

08:50 Film fantastyczny, Kanada/USA 2015

Wpływ księżyca 7.2

10:40 Komedia romantyczna, USA 1987
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Królowa lwów

09:00 (4) Serial dokumentalny

Na straży przyrody

10:00 Serial dokumentalny

Najdziksze wyspy Indonezji

11:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

09:15 Magazyn kulinarny

Pitu Pitu

09:45 (7) Serial animowany

Pitu Pitu

09:50 (8) Serial animowany

Pitu Pitu

09:55 (9) Serial animowany

Daleko od noszy

10:00 (123) Serial komediowy

Pielęgniarki

10:30 (22) Serial fabularno-dokumentalny

Doktor Martin

11:30 (6) Serial obyczajowy
AXN
AXN

CSI: Cyber

08:10 (3) Serial kryminalny

Castle

09:10 (1) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

10:10 (21) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:05 (10) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Agenci NCIS

08:55 (11) Serial kryminalny

Ryzyko dla świata

09:50 (8) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

11:05 (8) Serial fantastyczny
AXN HD
AXN HD

CSI: Cyber

08:10 (3) Serial kryminalny

Castle

09:10 (1) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

10:10 (21) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:05 (10) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

08:05 (20) Serial kryminalny

Elementary

09:05 (10) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

10:05 (24) Serial kryminalny

Rex Special Unit

11:00 (5) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Szef jak szpieg - USA

09:00 (9) Serial dokumentalny

Top Gear

10:00 Magazyn sportów samochodowych

W pogoni za przestępcami

11:20 (4) Serial dokumentalny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (26) Serial animowany

Ogródek Pana Warzywko

09:15 (9) Serial dla

Listonosz Pat...

09:40 (18) Serial dla

Andy i...

09:55 Program dla dzieci

Teletubisie

10:10 (19) Serial dla

Kręciołki

10:20 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

10:35 Program dla dzieci

Nadjeżdża Pan Robótka

10:50 (8) Serial dla

Andy i zwierzęta świata

11:10 Program dla dzieci

Pirackie potyczki

11:30 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy
BBC Earth
BBC Earth

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o...

09:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2009

W okowach mrozu

10:00 (20) Serial dokumentalny

Nieśmiertelni?

11:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016
BBC HD
BBC HD

Ojciec Brown

08:25 (1) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

09:10 (5) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

10:05 (6) Serial obyczajowy

Nowe triki

10:55 (3) Serial kryminalny

Z Lark Rise do Candleford

11:50 (2) Serial obyczajowy
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Wielkie brytyjskie wypieki

08:00 Magazyn kulinarny

Masterchef: Zawodowcy

09:10 Magazyn kulinarny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

09:45 (5) Serial dokumentalny

Nie mówcie pannie młodej

10:50 (3) Serial dokumentalny

10 lat mniej

11:55 (1) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany

The Happos...

09:15 Serial animowany

Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach

09:20 Serial animowany

Zwariowane melodie: maluchy w pieluchach

09:45 Serial animowany

Różowa Pantera i przyjaciele

10:10 Serial dla dzieci

Scooby Doo

10:40 Serial animowany

Scooby Doo

11:05 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:30 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Aktualności filmowe+

08:40 Magazyn

Drużyna A 6.9

09:10 Komedia sensacyjna, USA 2010

Łapu-Capu Extra

11:05 Rozrywka

Nie przegap

11:35 Zapowiedź programu

Księga wielkich życzeń 7.2

11:45 Dramat obyczajowy, Polska 1997
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Spectre 6.7

07:15 Film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2015

Aktualności filmowe+

09:40 Magazyn

Drużyna A 6.9

10:10 Komedia sensacyjna, USA 2010
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Niezapomniane lata 90.

08:20 (3) Serial dokumentalny

4 razy sztuka

09:10 (10) Serial dokumentalny

Mali wyczynowcy

10:00 (4) Serial dokumentalny

Mali wyczynowcy

10:30 (5) Serial dokumentalny

Mali wyczynowcy

11:00 (6) Serial dokumentalny

Śladami rodzinnej pamiątki

11:30 Film dokumentalny, USA 2013
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Chłopiec w złotych spodniach 5.2

09:00 Film przygodowy, Szwecja/Dania 2014

Łapu-Capu Extra

10:40 Rozrywka

K9: Łowcy skarbów 4.7

11:10 Film przygodowy, USA 2014
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Tylko dla dorosłych 5.9

08:05 Komedia, USA 2013

Nie ma mowy!

09:40 Komedia romantyczna, USA/Kanada 2015

Statyści 5.8

11:20 Komedia, Polska 2006
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Biuro szpiegów

08:55 (4) Serial szpiegowski

Aktualności filmowe+

09:50 Magazyn

Dom na końcu drogi

10:20 Film krótkometrażowy, Polska 2014

Fly Alone 5.0

10:45 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Blindspot: Mapa zbrodni

11:00 (13) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

11:45 (14) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Studio Ligi Mistrzów UEFA

09:00 Magazyn piłkarski

Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund

09:40 Piłka nożna

Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA

11:45 Magazyn piłkarski
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Brighton & Hove Albion - West Bromwich...

08:50 Piłka nożna

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

11:00 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Largo

09:00 (13) Serial sensacyjny

MacGyver

10:00 (17) Serial sensacyjny

MacGyver

11:00 (18) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Dzień tryfidów

07:55 Film SF, Wielka Brytania/Kanada 2009

Dzień tryfidów 5.3

09:40 Film SF, Wielka Brytania 2009

Wersja ostateczna 6.5

11:30 Thriller, USA/Kanada/Niemcy 2004
CBS Reality
CBS Reality

Policjantki z Cincinnati

09:00 (4) Serial dokumentalny

Policjantki z Cincinnati

10:00 (5) Serial dokumentalny

Nastolatkowie XXL

11:00 (3) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Dowód 6.8

07:55 Dramat obyczajowy, USA 2005

Adidas kontra Puma 6.8

09:40 Film biograficzny, Niemcy 2016

Jak Bóg da 7.1

11:40 Komedia, Włochy 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Gattaca - szok przyszłości 7.5

08:00 Film SF, USA 1997

Podróż 7.2

09:45 Film krótkometrażowy, Rumunia 2014

Starsky i Hutch 6.3

10:05 Komedia sensacyjna, USA 2004

Mokka 5.4

11:45 Dramat psychologiczny, Francja 2016
CI Polsat
CI Polsat

Niepodważalne dowody zbrodni

09:00 (5) Serial dokumentalny

Niepodważalne dowody zbrodni

10:00 (6) Serial dokumentalny

Niepodważalne dowody zbrodni

11:00 (7) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

09:00 (23) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

09:30 (24) Serial komediowy

Diabli nadali

10:00 (17) Serial komediowy

Diabli nadali

10:30 (18) Serial komediowy

Dwóch i pół

11:00 (14) Serial komediowy

Dwóch i pół

11:30 (15) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Mike i Molly

09:00 (13) Serial komediowy

Mike i Molly

09:30 (14) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

10:00 (4) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

10:30 (5) Serial komediowy

Dzidzitata

11:00 (17) Serial komediowy

Dzidzitata

11:30 (18) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Historia sztuki

09:00 Program edukacyjny

Wymyśl to!

09:25 Program dla dzieci

W zwierciadle nauki

09:50 Program edukacyjny

Artzooka

10:15 Program dla dzieci

Nauka na maksa

10:45 Program edukacyjny

Wszystko dla małych

11:10 Program dla dzieci

Mily Pytalska

11:40 Program dla dzieci

Mily Pytalska

11:50 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Przetrwać nad Jukonem

09:00 Serial dokumentalny

Superpociągi

10:00 Serial dokumentalny

Bimbrownicy

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Największy samolot Hitlera

09:00 Film dokumentalny

Szyfry i spiski

10:00 Serial dokumentalny

Kochanka

11:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Włoskie zdrady

09:00 Reality show

Włoskie zdrady

09:30 Reality show

Masterchef: Australia

10:00 Rozrywka

Ciąża z zaskoczenia

11:30 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Od destrukcji do produkcji

09:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

09:30 (10) Serial dokumentalny

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

10:00 Serial dokumentalny

Zagadki wszechświata z Morganem...

11:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Starsky i Hutch

09:00 (11) Serial kryminalny

Kraksa TV

10:00 (18) Serial dokumentalny

Kraksa TV

10:30 (17) Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione - samochody marzeń

11:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione - samochody marzeń

11:30 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Star Butterfly kontra siły zła

08:50 (22) Serial animowany

Star Butterfly...

09:15 (4) Serial animowany

Następcy 2

09:30 Film przygodowy, USA 2017

Rodzinka od środka

11:30 (20) Serial komediowy

Obóz Kikiwaka

11:55 (15) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

09:00 (104) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

09:30 (9) Serial animowany

Pidżamersi

10:00 (4) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

10:30 (11) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

11:00 (14) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

11:30 (46) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Penn Zero: Bohater na pół etatu

09:00 (19) Serial animowany

Dzieciak kontra kot

09:30 (17) Serial dla

Dzieciak kontra kot

09:55 (18) Serial dla

Mega Spider-Man

10:20 (17) Serial animowany

Mega Spider-Man

10:45 (18) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

11:10 (17) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

11:35 (18) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

08:50 (49) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

09:40 (16) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

10:30 Program reklamowy

Ucieczka na wieś

11:40 (24) Serial dokumentalny
E!
E!

Plastyczna fuszerka

09:00 Program dokumentalny

Plastyczna fuszerka

10:00 Program dokumentalny

Plastyczna fuszerka

11:00 Program dokumentalny
Edusat
Edusat

W muzeum o sporcie

08:59 Reportaż

Od A do Z

09:52 Magazyn

Filmy z klasą

09:56 Magazyn filmowy

Nauka tańca salsa libre

11:29 Program edukacyjny

Fleet Market

11:50 Reportaż
Eleven
Eleven

Real Madryt - Levante UD

09:00 Piłka nożna

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium

11:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

FC Metz - Paris Saint-Germain

08:00 Piłka nożna

Bologna FC - SSC Napoli

10:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis

Vuelta a Espa?a

09:30 Kolarstwo

Chicago Fire - New York Red Bulls

10:30 Piłka nożna

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

11:30 Skoki narciarskie
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

US Open w Nowym Jorku

08:30 Tenis

Vuelta a Espa?a

09:30 Kolarstwo

Chicago Fire - New York Red Bulls

10:30 Piłka nożna

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

11:30 Skoki narciarskie
Eurosport 2
Eurosport 2

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

08:30 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

10:00 Tenis

Vuelta a Espa?a

11:00 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

08:30 Skoki narciarskie

US Open w Nowym Jorku

10:00 Tenis

Vuelta a Espa?a

11:00 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Sports Adventure

09:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

09:30 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

10:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

10:30 Sporty ekstremalne

Night of the Jumps

11:00 Freestyle Motocross
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

09:00 Moda

Fashion Films

09:30 Moda

Photographers

10:00 Moda

Photographers

10:30 Moda

Photographers

11:00 Moda

Photographers

11:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA

TV Okazje

09:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

10:00 MMA

TV Okazje

11:00 Program reklamowy

Fighting Spirit

11:30 MMA
FilmBox
FilmBox

Tajemnicza kobieta: Wyśpiewaj mi...

09:00 Film kryminalny, USA 2005

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

10:55 Program reklamowy

Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu

11:40 Film przygodowy, USA 2010
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Anioł zagłady 7.8

08:00 Dramat obyczajowy, Meksyk 1962

Dywan irański

09:30 Film dokumentalny, Iran 2007

Cud w Mediolanie 7.4

11:30 Komedia, Włochy 1951
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Zaślubiny 3.8

08:15 Komedia, USA 2008

Kółko i krzyżyk

09:45 Komedia romantyczna, Francja 2010

Złote wrota 6.2

11:20 Film przygodowy, Włochy/Francja 2006
FilmBox Family
FilmBox Family

Or-kiestra 5.3

08:30 Komedia, Norwegia 2009

Mariken 6.3

09:55 Film przygodowy, Belgia/Holandia 2000

Kłopoty na Maksa

11:25 Komedia, Dania 2008
FilmBox HD
FilmBox HD

Między wierszami 7.3

08:20 Dramat obyczajowy, USA 2012

Miłosne zapiski 5.7

10:00 Dramat obyczajowy, Kanada 2007

Disco 4.7

11:30 Komedia, Francja 2008
FOX Comedy
FOX Comedy

Jim wie lepiej

09:00 (5) Serial komediowy

Jim wie lepiej

09:30 (6) Serial komediowy

Jim wie lepiej

09:55 (7) Serial komediowy

Jim wie lepiej

10:25 (8) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

10:50 (4) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

11:20 (5) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (6) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Rosewood

08:50 (18) Serial kryminalny

Rosewood

09:45 (19) Serial kryminalny

Kości

10:40 (18) Serial kryminalny

Kości

11:40 (19) Serial kryminalny
H2
H2

Historia Ameryki w przedmiotach

09:00 (4) Serial dokumentalny

Żywioły, które niosą śmierć

10:00 (1) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

11:00 (1) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

08:45 Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania/Australia 2015

Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 6.9

10:35 Film animowany, USA 2012

Pasażerowie 6.7

11:50 Film SF, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Frida 7.5

08:50 Film biograficzny, USA/Kanada/Meksyk 2002

Minuta ciszy 6.5

10:50 Melodramat, Niemcy 2016
HBO 3
HBO 3

Niezwykły świat Belli Brown 6.7

07:45 Komediodramat, Wielka Brytania/USA 2016

Ostatnia rodzina 7.7

09:15 Film biograficzny, Polska 2016

Kłamstwa na sprzedaż

11:15 (7) Serial komediowy

Kłamstwa na sprzedaż

11:45 (8) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Wykute w ogniu

09:00 Rozrywka

Gwiazdy lombardu

10:00 (42) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

10:30 (20) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

11:00 (7) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

11:30 (8) Serial dokumentalny
ID
ID

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

09:00 Serial dokumentalny

Prywatne śledztwa Tamron Hall

10:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

11:00 Serial kryminalny
ITV
ITV

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

11:00 Pogoda

TOYA Traffic

11:02 Magazyn

Łodzianie z importu

11:05 Reportaż

Hity z pilota

11:50 Magazyn informacyjny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Poznań minuta...

09:00 Magazyn

Serwis...

09:10 Magazyn

Pogoda

09:15 Pogoda

Serwis...

09:20 Magazyn

Qulturalny...

09:25 Magazyn informacyjny

Serwis...

09:30 Magazyn

Pogoda

09:35 Pogoda

Sport

09:40 Wiadomości sportowe

Poznań minuta...

09:50 Magazyn

Puls dnia - serwis informacyjny

10:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

10:20 Rozmowa

Puls dnia...

10:30 Wiadomości

Pogoda

10:35 Pogoda

Otwarta antena

10:40 Rozrywka

Puls dnia - serwis informacyjny

11:00 Wiadomości

Połykacze...

11:20 Literatura

Serwis...

11:35 Magazyn

Gość wieczoru...

11:40 Rozmowa

Pogoda

11:50 Pogoda

Qulturalny...

11:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Popielec

08:55 (9) Serial obyczajowy

Klub profesora...

10:40 (9) Serial obyczajowy

Konopielka

10:55 Komediodramat, Polska 1982
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny

Młoda Polska

10:00 Program muzyczny

Nastrojowe

11:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Czy na pewno umiesz gotować?

09:00 Reality show

Telesprzedaż

09:30 Program reklamowy

15 minut Jamiego

10:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

11:00 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Bob Budowniczy

09:00 (35) Serial animowany

Tomek i...

09:10 (17) Serial dla

Tomek i...

09:20 (18) Serial dla

Kosmiczny Jet

09:35 (11) Serial animowany

Kosmiczny Jet

09:45 (12) Serial animowany

Kot Prot na wszystko odpowie w lot

10:00 (27) Serial animowany

Trojaczki

10:25 (51) Serial animowany

Trojaczki

10:30 (52) Serial animowany

Stacyjkowo...

10:40 (23) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

10:42 Program dla dzieci

Małe i duże...

10:45 (19) Serial animowany

Małe i duże...

10:55 (20) Serial animowany

Molang

11:00 (15) Serial animowany

Bing

11:05 (15) Serial animowany

Bing

11:10 (16) Serial animowany

Wissper

11:20 (52) Serial animowany

Wissper

11:30 (1) Serial animowany

Lalaloopsy

11:40 (2) Serial dla
MTV
MTV

Strefa "P"

09:00 Rozrywka

Strefa "P"

09:30 Rozrywka

Teen Cribs

10:00 Rozrywka

Teen Cribs

10:25 Rozrywka

Teen Cribs

10:50 Rozrywka

Teen Cribs

11:20 Rozrywka

Teen Cribs

11:50 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Połów wart ryzyka

09:00 (2) Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

10:00 Serial dokumentalny

Rozkład na czynniki pierwsze

11:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Połów wart ryzyka

09:00 (2) Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

10:00 Serial dokumentalny

Rozkład na czynniki pierwsze

11:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Dziwolągi

09:00 Serial dokumentalny

Niedźwiedzie polarne

10:00 Film dokumentalny

Dzika Kostaryka

11:00 Film dokumentalny, 2014
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Dziwolągi

09:00 Serial dokumentalny

Niedźwiedzie polarne

10:00 Film dokumentalny

Dzika Kostaryka

11:00 Film dokumentalny, 2014
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Niezwykły dr Pol

09:00 (15) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

10:00 (16) Serial dokumentalny

Cesar Milan. Przywódca stada

11:00 (8) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (20) Serial animowany

Małe...

09:15 (18) Serial animowany

Małe...

09:25 (19) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

09:40 (20) Serial animowany

Shimmer i Shine

10:05 (2) Serial animowany

Shimmer i Shine

10:30 (3) Serial animowany

Zack i Kwak

10:50 (23) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

11:15 (6) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

11:40 (7) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

08:40 (9) Serial animowany

Rycerka Nella

09:10 (2) Serial animowany

Dora poznaje świat

09:20 (9) Serial animowany

Shimmer i Shine

09:50 (9) Serial animowany

Królewska Akademia Bajek

10:15 (9) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

10:45 (9) Serial komediowy

Game Shakers. Jak wydać grę

11:15 (13) Serial komediowy

Wróżkowie chrzestni

11:45 (18) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

08:10 Piłka ręczna

Liverpool FC - Sevilla FC

10:45 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Marci X 5.1

07:15 Komedia, USA 2003

Czarna orchidea 6.9

09:15 Dramat obyczajowy, USA 1958

Idąc na południe 6.5

11:20 Western, USA 1978
Planete+ HD
Planete+ HD

Lekcje architektury

08:45 (1) Serial dokumentalny

Lekcje architektury

09:15 (2) Serial dokumentalny

Umberto Eco o sobie

09:50 Film dokumentalny, Francja 2012

Światy Philipa K. Dicka 6.6

10:50 Film dokumentalny, Francja 2015

Express...

11:55 (24) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

08:50 Program reklamowy

Telezakupy

10:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

09:00 Program muzyczny

Disco Studio

09:15 Magazyn muzyczny

Dance w Polo tv

11:15 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Malanowski i Partnerzy

09:00 (670) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

09:30 (671) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

10:00 (19) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

11:00 (311) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Słoiki

09:00 (4) Serial fabularno-dokumentalny

Na ratunek 112

10:00 (4) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

10:30 (38) Serial fabularno-dokumentalny

Poznaj swoje prawa

11:30 (56) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

WidziMiSię

09:00 Magazyn

To był dzień na świecie

10:00 Program publicystyczny

Rozmowa polityczna

11:00 Program publicystyczny

Pogoda

11:30 Pogoda

Interwencja

11:35 Magazyn reporterów
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Małolaty

09:00 (33) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital dziecięcy

10:00 (16) Serial fabularno-dokumentalny

Shopping Queen - Królowa zakupów

11:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Kacper i Szkoła Postrachu

09:00 (1) Serial animowany

Godzina pąsowej róży 7.0

09:30 Film dla, Polska 1963

Kazimierz Wielki 6.6

11:10 Film historyczny, Polska 1975
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Dziki świat braci Kratt

08:55 (10) Serial animowany

Ranger Rob

09:20 (19) Serial animowany

Ranger Rob

09:35 (20) Serial animowany

Ćwierkające...

09:50 (40) Serial animowany

W rytmie...

10:00 (1) Serial animowany

W rytmie...

10:05 (2) Serial animowany

W rytmie...

10:10 (3) Serial animowany

W rytmie...

10:20 (4) Serial animowany

Wielka dżungla

10:25 (27) Serial dla

Wielka dżungla

10:40 (28) Serial dla

Pingu

10:55 (45) Serial animowany

Pingu

11:00 (46) Serial animowany

Roztańczona...

11:10 (19) Serial dla

Roztańczona...

11:25 (20) Serial dla

Bob Budowniczy

11:40 (6) Serial animowany

Bob Budowniczy

11:50 (7) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

09:00 Magazyn informacyjny

Informacje

10:00 Wiadomości

Informacje

10:30 Wiadomości

Pogoda

10:55 Pogoda

Informacje

11:00 Wiadomości

Informacje

11:30 Wiadomości

Pogoda

11:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Hardkorowy lombard

09:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

09:30 Rozrywka

Malanowski i Partnerzy

10:00 (48) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

10:30 (49) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

11:00 (50) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

11:30 (51) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

07:00 Piłka nożna

Magazyn kolarski

09:10 Magazyn kolarski

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

09:50 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

07:00 Piłka nożna

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

09:10 Piłka nożna

Grand Prix Wielkiej Brytanii w...

11:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów

07:00 Piłka nożna

Magazyn kolarski

09:10 Magazyn kolarski

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

09:50 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Liga holenderska

08:10 Piłka nożna

Liga holenderska

10:20 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Supersamochody

08:40 (1) Serial dokumentalny

Zamieszkać w dziczy

09:50 (7) Serial dokumentalny

Zamieszkać w dziczy

10:45 (8) Serial dokumentalny

Australijscy poszukiwacze złota

11:45 (7) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Muzeum pełne tajemnic

08:15 (20) Serial dokumentalny

Konspiracje

09:15 (9) Serial dokumentalny

DNA sławy

10:15 (1) Serial dokumentalny

DNA sławy

11:15 (2) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

09:06 Pogoda

Pogoda

09:36 Pogoda

Wiadomości

10:00 Wiadomości

Pogoda

10:06 Pogoda

Pogoda

10:33 Pogoda

Lektury Jedynki

10:35 Powieść w odcinkach

Wiadomości

11:00 Wiadomości

Pogoda

11:06 Pogoda

Pogoda

11:36 Pogoda
PR 2
PR 2

Poranek Dwójki

07:00 Audycja

Kanon Dwójki

10:00 Blok muzyczno-publicystyczny

To się czyta

10:45 Powieść w odcinkach

Wiersz na lato

11:10 Audycja
PR 3
PR 3

Do południa

09:00 Audycja

Fajny film wczoraj widziałem

10:45 Magazyn filmowy

Potrójne pasmo przenoszenia

11:25 Audycja

Powieść w...

11:50 Powieść w odcinkach
Puls 2
Puls 2

Listonosz Pat

08:50 (4) Serial animowany

Listonosz Pat

09:05 (5) Serial animowany

Kumple z...

09:35 (13) Serial animowany

Kumple z...

09:45 (14) Serial animowany

Zwariowane...

10:00 (109) Serial animowany

Zwariowane...

10:05 (110) Serial animowany

Zwariowane melodie

10:10 (111) Serial animowany

Zaczarowany...

10:30 (26) Serial animowany

Zaczarowany...

10:40 (27) Serial animowany

Zaczarowany...

10:50 (28) Serial animowany

Reksio

11:00 (22) Serial animowany

Reksio

11:10 (23) Serial animowany

Przygody Bolka i Lolka

11:15 (16) Serial animowany

Przygody Bolka...

11:40 (17) Serial animowany

Przygody Bolka...

11:50 (18) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Gość Radia Zet

08:00 Rozmowa

Muzyka, informacje, zabawa!

10:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Listy do BE

11:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Greatest Hits

09:00 Magazyn muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Molly i mops: Mopsy chodzą parami 5.9

08:15 Komedia romantyczna, Niemcy/Austria 2011

Pary

10:10 (11) Miniserial

Baśń o sześciu łabędziach 6.8

10:15 Film obyczajowy, Niemcy 2012
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

09:00 (2) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

10:00 (3) Serial przygodowy

Herkules

11:00 (8) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

Gillette World Sport

08:30 Sporty ekstremalne

TV Okazje

09:30 Program reklamowy

World of Freesports 2017

10:30 Magazyn sportowy

TV Okazje

11:30 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

09:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

10:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

11:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Komisarz Rex

08:50 (71) Serial sensacyjny

Niania

09:50 (24) Serial komediowy

Niania

10:20 (25) Serial komediowy

Niania

10:50 (26) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

11:20 (62) Serial dokumentalny
Sundance TV
Sundance TV

Pierwszy film

07:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania/Francja/USA 2015

Jig 7.6

09:20 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Uncertain Terms 5.3

10:55 Komediodramat, USA 2014
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Mirette na...

08:50 (6) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

09:05 (23) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

09:25 (24) Serial animowany

Kuu Kuu...

09:50 (5) Serial animowany

Kuu Kuu...

10:00 (6) Serial animowany

K3

10:15 (35) Serial animowany

Jamie Mamacki

10:30 (19) Serial animowany

Jamie Mamacki

10:40 (20) Serial animowany

Dorwać Asa

10:55 (2) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

11:10 (2) Serial animowany

Super 4

11:35 (10) Serial animowany

Transformers: Rescue Bots

11:45 (23) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Wyswatani przez rodziców

09:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi

10:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Critters 6.3

08:30 Film SF, USA 1986

Epidemia 6.6

10:15 Film sensacyjny, USA 1995
Travel Channel
Travel Channel

Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem

09:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:00 Turystyka
TTV
TTV

Kossakowski. Inicjacja

09:00 Cykl reportaży

Ostre cięcie

09:30 Magazyn

Gogglebox. Przed telewizorem

10:15 Rozrywka

Sąd rodzinny

11:00 (52) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (544) Serial fabularno-dokumentalny
TV6
TV6

Galileo

09:00 Program popularnonaukowy

Wielka historia

10:00 (12) Serial dokumentalny

Wielka historia

10:30 (13) Serial dokumentalny

Rodzina zastępcza

11:00 (121) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

11:30 (122) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn

Ukryta prawda

11:00 (789) Serial fabularno-dokumentalny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

09:00 Wiadomości

Serwis...

09:15 Wiadomości

Serwis...

09:30 Wiadomości

Serwis...

09:45 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

10:00 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Dr House

08:20 (11) Serial obyczajowy

Brzydula

09:15 (63) Serial obyczajowy

Brzydula

09:45 (64) Serial obyczajowy

Mango - Telezakupy

10:20 Program reklamowy

Ukryta prawda

11:55 (423) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Niedźwiedzie 7.6

09:00 Film dokumentalny, USA 2014

Dwóch i pół

10:40 (3) Serial komediowy

ShortStory

11:15 Magazyn

Szkoła filmowa

11:20 Talk show

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Sekrety lekarzy

08:25 Reality show

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

09:25 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

10:10 Magazyn

Perfekcyjna pani domu

10:55 Reality show

Kuchenne rewolucje

11:55 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Jak to jest złowione?

09:00 Magazyn

Science Show

09:30 Nauka

Top wings

10:00 Rozrywka

Samochody Jay'a Leno

10:30 Magazyn motoryzacyjny

Jak z niczego zrobić coś

11:30 Magazyn poradnikowy
TVP 1
TVP 1

Komisariat

08:40 (38) Serial fabularno-dokumentalny

Mam prawo

09:05 Magazyn

Magazyn śledczy Anity Gargas

09:35 Magazyn

Korzenie: Następne pokolenia

10:15 (2) Serial obyczajowy

Doktor Quinn

11:05 (12) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn

Panorama

10:55 Wiadomości

Barwy szczęścia

11:10 (1697) Serial obyczajowy

Na dobre i na złe

11:45 (452) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Listy do PRL-u

07:55 Felieton
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

08:40 (29) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

09:10 (37) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

10:05 (38) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

10:55 (84) Telenowela

Barwy szczęścia

11:55 (1337) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Muzeum polskiej...

09:00 Rozrywka

W labiryncie

09:15 (73) Telenowela

A potem nazwali go bandytą 6.6

09:50 Film dokumentalny, Polska 2002

Tajemnice Stonehenge 6.2

11:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2008
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

09:21 Pogoda

Serwis Info

09:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

09:52 Pogoda

Serwis Info

09:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

10:24 Pogoda

Serwis Info

10:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

10:51 Pogoda

Serwis Info

10:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

11:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

11:51 Pogoda
TVP Katowice
TVP Katowice

Śląskie poza miastem

07:00 Magazyn
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Informacje kulturalne

08:45 Wiadomości

Lekcje pana Kuki

09:10 Film obyczajowy, Austria/Polska 2008

Noce i dnie

11:00 (8) Serial obyczajowy
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Świadkowie czasu

07:46 Reportaż
TVP Polonia
TVP Polonia

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn

Panorama

10:55 Wiadomości

Polonia 24

11:10 Magazyn

Rozmowa Polonii

11:30 Program publicystyczny

Halo Polonia

11:45 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Telezakupy

09:00 Program reklamowy

Telekurier

09:30 Cykl reportaży

Pogoda

09:55 Pogoda

Co niesie dzień

10:00 Magazyn

Plebania

10:25 (949) Telenowela

Reportaż

10:50 Reportaż

Polska zza siódmej miedzy

11:15 Cykl reportaży
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

08:15 Kabaret i satyra

Koło fortuny

09:10 Rozrywka

Taka to robota, czyli kabaretowy...

09:45 Kabaret i satyra

KabareTOP. Story

10:40 Rozrywka

Muzeum polskiej piosenki

11:00 Rozrywka

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

11:20 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

M jak miłość

08:20 (630) Serial obyczajowy

Komisarz Alex

09:15 (119) Serial kryminalny

Rodzinka.pl

10:10 (115) Serial komediowy

Rodzinka.pl

10:40 (116) Serial komediowy

Ranczo

11:15 (42) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

08:00 Koszykówka

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

09:55 Koszykówka

Bayern Monachium TV

11:50 Piłka nożna
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Zrób to ze...

08:14 Magazyn
TV 4
TV 4

V.I.P.

09:00 (8) Serial sensacyjny

Twoja na zawsze

10:00 (129) Telenowela

Detektywi w akcji

11:00 (24) Serial akcji
TV Puls
TV Puls

Napisała: morderstwo

09:00 (8) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

10:00 (9) Serial kryminalny

Kobra - oddział specjalny

11:00 (9) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn

Szpital na peryferiach

10:10 Serial obyczajowy

Święta wojna

11:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

08:30 (3) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

09:25 (18) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

10:20 (19) Serial kryminalny

Nowe gliny

11:15 (3) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny

100% Dance

10:00 Program muzyczny
WP
WP

Grześki...

09:00 (2) Serial komediowy

Mistrzowie kabaretu

09:05 Kabaret i satyra

Jak zarobić na remoncie

10:00 (3) Serial dokumentalny

Mały dom, wielkie możliwości

11:00 Reality show