czwartek 14.09.2017

Kanał 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
13 ulica
13 ulica

Hawaii 5.0

16:00 (7) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

17:00 (8) Serial kryminalny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

18:00 (18) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

19:00 (19) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny

Ulubiona 20

18:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Biały oleander 7.5

16:10 Dramat obyczajowy, USA/Niemcy 2002

Good Night, And Good Luck 7.1

18:10 Dramat obyczajowy, USA/Francja/Wielka Brytania/Japonia 2005
AMC
AMC

Poza świadomością

14:30 Film obyczajowy, Wielka Brytania 1995

Kosmiczni wojownicy 4.8

16:45 Film przygodowy, USA 2013

Garsoniera 7.8

18:35 Komedia, USA 1960
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny

Na straży przyrody

17:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

18:00 (7) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

19:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Świat według Kiepskich

16:30 (353) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:00 (48) Serial komediowy

Daleko od noszy

17:30 (49) Serial komediowy

Doktor Martin

18:00 (7) Serial obyczajowy

Pielęgniarki

19:00 (186) Serial fabularno-dokumentalny
AXN
AXN

Czarna lista: Odkupienie

16:00 (3) Serial sensacyjny

Castle

17:00 (2) Serial kryminalny

CSI: Cyber

18:00 (4) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (4) Serial sensacyjny
AXN BLACK
AXN BLACK

Ryzyko dla świata

16:00 (9) Serial dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

17:15 (9) Serial fantastyczny

Skorpion

18:10 (14) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

19:05 (8) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Czarna lista: Odkupienie

16:00 (3) Serial sensacyjny

Castle

17:00 (2) Serial kryminalny

CSI: Cyber

18:00 (4) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (4) Serial sensacyjny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

16:00 (7) Serial kryminalny

Rex Special Unit

17:05 (8) Serial kryminalny

Medium

18:05 (21) Serial kryminalny

Elementary

19:05 (11) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

15:40 Magazyn sportów samochodowych

Top Gear

17:00 Magazyn sportów samochodowych

Motoryzacyjny przewodnik po świecie

18:20 Magazyn motoryzacyjny

Top Gear

19:20 Magazyn sportów samochodowych
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (8) Serial dla

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (22) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (14) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci

Hau hau...

18:10 (39) Serial animowany

Pajączek...

18:20 (9) Serial dla

Zagadkoboty

18:35 Program dla dzieci

Tosia i Tymek

18:50 (46) Serial dla

Sara i Kaczorek

19:05 (4) Serial dla

Charlie i Lola

19:15 (14) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Na przekór starości

15:50 Film dokumentalny, 2010

Nieśmiertelni?

16:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Człowiek i wszechświat

18:00 (5) Serial dokumentalny

Ziemia 2050

18:55 (20) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

19:25 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z pamiętnika położnej

16:05 (7) Serial obyczajowy

Z Lark Rise do Candleford

16:55 (3) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

17:50 (1) Serial kryminalny

Nowe triki

18:35 (4) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

19:25 (6) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Dom w słońcu

15:55 Lifestyle

Remontowe wpadki

16:55 (2) Serial dokumentalny

Czekoladomania

17:55 Magazyn kulinarny

Kolacja dla dwojga

18:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

16:50 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

17:15 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany

Tom i Jerry...

18:10 Serial animowany

Grizzy i...

18:25 Serial animowany

Inspektor...

18:40 Serial animowany

Inspektor Gadżet

18:50 Serial animowany

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Fikser

16:15 Dramat, Francja/Rumunia 2016

Nie przegap

17:55 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:05 Rozrywka

Bardzo fajny gigant 5.9

18:10 Film fantastyczny, Indie/USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Nie przegap

16:30 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

16:40 Rozrywka

Aktualności filmowe+

16:45 Magazyn

Fikser

17:15 Dramat, Francja/Rumunia 2016

Nie przegap

18:55 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

19:05 Rozrywka

Bardzo fajny gigant 5.9

19:10 Film fantastyczny, Indie/USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Syriusz - Projekt ujawnienie

16:00 Film dokumentalny, USA 2013

Mistrzowie sportów ekstremalnych

18:00 (1) Serial dokumentalny

Bionika. Biogeometria

18:55 Film dokumentalny, Hiszpania 2015
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Rabusie fistaszków 3.7

16:25 Film animowany, USA 2015

A psa biorę ja 5.1

17:45 Komedia, USA 2016

Operacja: Komandos

19:20 Film krótkometrażowy, Szwajcaria 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Osobliwy dom pani Peregrine 7.0

15:40 Film przygodowy, Belgia/USA/Wielka Brytania 2016

Bridget Jones 3

17:50 Komedia, Wielka Brytania/USA/Irlandia/Francja 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Biuro szpiegów

16:30 (7) Serial szpiegowski

Biuro szpiegów

17:30 (8) Serial szpiegowski

Zabójcza broń

18:30 (15) Serial kryminalny

Zabójcza broń

19:15 (16) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Cracovia - Jagiellonia Białystok

16:25 Piłka nożna

Apollon Limassol - Olympique Lyonnais

18:55 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

14:30 Piłka ręczna

Magazyn Speedway Grand Prix Niemiec w...

17:00 Magazyn żużlowy

Premier League World

18:00 Magazyn piłkarski

Turniej Sokolika

18:30 Reportaż

Atalanta BC - Everton FC

18:55 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Tajne akcje CIA

16:00 (17) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

17:00 (22) Serial kryminalny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

18:00 (7) Serial sensacyjny

Nuklearni terroryści

19:00 Film katastroficzny, Niemcy/USA 2004
CBS Europa
CBS Europa

Lady Jane 7.5

16:20 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1986

Królowa sceny 7.3

19:00 Film historyczny, Wielka Brytania/USA/Niemcy 2004
CBS Reality
CBS Reality

Nastolatkowie XXL

16:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:00 (1) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:30 (2) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:00 (9) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:30 (10) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

19:00 (16) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Dowód 6.8

16:25 Dramat obyczajowy, USA 2005

Kwiat wiśni i czerwona fasola 7.4

18:05 Dramat obyczajowy, Japonia/Francja/Niemcy 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Star Trek X: Nemesis 6.7

15:05 Film SF, USA 2002

Gattaca - szok przyszłości 7.5

17:00 Film SF, USA 1997

Dziewczyna, która została królem

18:45 Film biograficzny, Kanada/Szwecja/Niemcy/Finlandia/Francja 2015
CI Polsat
CI Polsat

Podmiejski koszmar

16:00 (6) Serial dokumentalny

Podmiejski koszmar

17:00 (1) Serial dokumentalny

Podmiejski koszmar

18:00 (2) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

19:00 (5) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

16:30 (6) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:00 (7) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:30 (8) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:00 (9) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:30 (10) Serial komediowy

Przyjaciele

19:00 (14) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

16:30 (3) Serial komediowy

Przyjaciele

17:00 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (5) Serial komediowy

Przyjaciele

18:00 (6) Serial komediowy

Przyjaciele

18:30 (7) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:00 (6) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona

16:25 Program edukacyjny

W zwierciadle nauki

16:50 Program edukacyjny

GEOlino

17:15 Serial dokumentalny

GEOlino

17:30 Serial dokumentalny

Wymyśl to!

17:45 Program dla dzieci

Co wy wiecie o...

18:10 Program dla młodzieży

Co wy wiecie o...

18:20 Program dla młodzieży

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

18:30 Program edukacyjny

Co wy wiecie o...

18:55 Program dla młodzieży

Wymyśl to!

19:05 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Auto-reaktywacja

16:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

17:00 Serial dokumentalny

Klan z Alaski

18:00 Serial dokumentalny

Polscy truckersi

19:00 (1) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Militaria na warsztat

16:00 (1) Serial dokumentalny

Łowcy staroci

17:00 (2) Serial dokumentalny

Maraton przetrwania

18:00 Serial dokumentalny

Ballada o Jureczku

19:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Łowcy promocji

16:30 Serial dokumentalny

Otyłość, która zabija

17:00 Serial dokumentalny

Medyczne zagadki

18:00 Serial dokumentalny

Czysty zysk

19:00 (7) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:30 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

18:00 Serial dokumentalny

Megalotnisko we Frankfurcie

19:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fail Army - parada wypadków

16:30 (30) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:00 (6) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:30 (5) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:00 (41) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

18:30 (42) Serial dokumentalny

Auto Castro

19:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Alex i spółka

16:30 (49) Serial komediowy

Star Darlings...

16:55 (10) Serial animowany

Rodzinka od środka

17:00 (28) Serial komediowy

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

17:30 (17) Serial animowany

Następcy 6.7

18:00 Film dla, USA 2015
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

16:15 (23) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

16:45 (26) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

17:15 (15) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

17:45 (11) Serial animowany

Mała syrenka

18:15 (8) Serial animowany

Pidżamersi

18:45 (7) Serial animowany

Lwia straż

19:15 (24) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Z kopyta

16:30 (75) Serial młodzieżowy

Kirby Buckets

17:00 (32) Serial dla

Wkręceni - nakręceni

17:30 (21) Serial komediowy

Pokémon seria: XY

17:55 (1809) Serial animowany

Główka pracuje

18:20 (1) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

18:50 (24) Serial animowany

11

19:20 (69) Serial młodzieżowy
Domo + HD
Domo + HD

Remont w 48h

16:30 Magazyn poradnikowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

17:00 Magazyn poradnikowy

Wielkie projekty

17:30 (10) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

18:25 (17) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

19:10 (55) Serial dokumentalny
E!
E!

Z kamerą u Kardashianów

16:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

17:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

18:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

19:00 Reality show
Edusat
Edusat

Klub MMA

16:21 MMA

Monety z końca świata

16:36 Reportaż

Ostatni rozkaz

16:56 Reportaż

Na Maxa

17:25 Magazyn sportowy

Klub MMA

17:43 MMA

Niepubliczne...

17:55 Reportaż

Pasje prof. Wojciecha Zabłockiego

18:12 Reportaż

X Pawilon Cytadeli Warszawskiej

18:50 Reportaż

Herosi

19:25 Magazyn
Eleven
Eleven

FC Metz - Paris Saint-Germain

16:00 Piłka nożna

UC Sampdoria - AS Roma

18:00 Piłka nożna

Serie A TIM

19:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

Juventus FC - AC Chievo Werona

16:00 Piłka nożna

The Best of...

17:00 Magazyn piłkarski

Motor Zaporoże - Czechowskie...

17:10 Piłka ręczna

The Best of...

18:45 Magazyn piłkarski

TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium

19:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

10 hitów 1 po 2

16:00 Program muzyczny

Przesłuchanie

17:00 Program muzyczny

Co się słucha

18:00 Program muzyczny

ImprESKA

19:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

16:30 Formuła 3

US Open w Nowym Jorku

17:00 Tenis

Liga Europy UEFA

18:00 Magazyn piłkarski

Liga Europy UEFA

19:00 Piłka nożna
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

16:30 Formuła 3

US Open w Nowym Jorku

17:00 Tenis

Liga Europy UEFA

18:00 Magazyn piłkarski

Liga Europy UEFA

19:00 Piłka nożna
Eurosport 2
Eurosport 2

Puchar Włoch

15:00 Kolarstwo

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

17:00 Formuła 3

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

17:30 Sporty motorowe. Superbikes

Chicago Fire - New York Red Bulls

18:00 Piłka nożna

US Open w Nowym Jorku

19:00 Tenis
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Puchar Włoch

15:00 Kolarstwo

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

17:00 Formuła 3

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

17:30 Sporty motorowe. Superbikes

Chicago Fire - New York Red Bulls

18:00 Piłka nożna

US Open w Nowym Jorku

19:00 Tenis
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

16:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

17:00 MMA

WWE Smackdown

18:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Photographers

16:30 Moda

Photographers

17:00 Moda

Photographers

17:30 Moda

Designers

18:00 Moda

Designers

18:30 Moda

Fashion Films

19:00 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling

David Benavidez - Ronald Gavril

18:30 Boks
FilmBox
FilmBox

Następny

15:40 Film sensacyjny, USA 2007

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:40 Program reklamowy

112 - na każde wezwanie

18:15 (74) Serial obyczajowy

Beowulf

18:55 (10) Serial akcji
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Cywil

16:30 Dramat, Turcja 2014

Inale 4.7

17:50 Musical, Nigeria 2010

Wróg

19:10 Thriller, Serbia/Bośnia-Hercegowina/Węgry/Chorwacja 2011
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D 5.4

16:30 Film przygodowy, USA 2011

Obcy krewni 5.7

17:55 Komedia, USA/Niemcy 2006

Żółte cytrynki

19:25 Komedia romantyczna, Szwecja 2011
FilmBox Family
FilmBox Family

Finn 6.5

16:00 Film familijny, Holandia 2013

Żegnaj, Czerwony Kapturku 5.0

17:30 Film fantastyczny, Węgry/Kanada 1989

Asterix na olimpiadzie 6.3

19:05 Komedia, Francja/Niemcy/Hiszpania/Włochy/Belgia 2008
FilmBox HD
FilmBox HD

Romans z powieści

16:30 Komediodramat, USA 2011

Anthony Zimmer 6.9

18:00 Thriller, Francja 2005
FOX Comedy
FOX Comedy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (3) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:50 (4) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:15 (10) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:45 (11) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:15 (12) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:40 (13) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:10 (14) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

16:15 (3) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

17:10 (4) Serial kryminalny

Kości

18:10 (22) Serial kryminalny

Kości

19:05 (1) Serial kryminalny
H2
H2

Wszechświat

16:00 (12) Serial dokumentalny

Ameryka: historia USA

17:00 (2) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

18:00 (18) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

19:00 (12) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Wszędobylska mamuśka 5.9

15:50 Komediodramat, USA 2015

Futbol z Shaolin

17:30 Komedia, Hongkong/Chiny/USA 2001

Wiktoria

19:20 (2) Serial biograficzny
HBO 2
HBO 2

Miles 5.0

15:05 Komediodramat, USA 2016

Współczesna rodzina

16:35 (13) Serial komediowy

Współczesna rodzina

16:55 (14) Serial komediowy

Współczesna rodzina

17:15 (15) Serial komediowy

Angry Birds Film 6.5

17:40 Film animowany, USA 2016

Dama w vanie 6.7

19:15 Komediodramat, Wielka Brytania 2015
HBO 3
HBO 3

Agnieszka 4.8

15:35 Dramat obyczajowy, Niemcy/Polska 2014

Praktykant 7.2

17:15 Komedia, USA 2015

Kłamstwa na sprzedaż

19:15 (9) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (9) Serial dokumentalny

Łowcy aligatorów

17:00 (12) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

18:00 (42) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

18:30 (20) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

19:00 (8) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny

Doktor G - lekarz sądowy

17:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:30 Serial dokumentalny

Mroczne strony pożądania

19:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

14:00 Program muzyczny

DISCOteka

18:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Punkt widzenia

16:30 Program publicystyczny

Sport, sport...

16:40 Magazyn sportowy

Migawka

16:50 Reportaż

Energia kina

16:55 Felieton

Dni...

17:00 Reportaż

Migawka

17:06 Reportaż

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Wydarzenia...

17:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

17:35 Pogoda

Punkt widzenia

17:40 Program publicystyczny

Dekoder

17:50 Cykl reportaży

Gust Polek

18:05 Felieton

Wydarzenia...

18:15 Wiadomości

Zdarzyło się...

18:20 Magazyn publicystyczny

Sport flesz

18:25 Wiadomości sportowe

Co jest grane w Łodzi?

18:30 Magazyn informacyjny

Wydarzenia...

19:15 Wiadomości

Prosto z miasta

19:20 Magazyn reporterów
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Serwis...

16:30 Magazyn

Pogoda

16:35 Pogoda

Sport

16:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

16:50 Pogoda

Wieczór WTK

16:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:05 Magazyn

Qulturalny...

17:10 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:15 Pogoda

Qulturalny...

17:20 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:25 Magazyn

Puls dnia...

17:30 Wiadomości

Sport

17:35 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

17:40 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:45 Magazyn

Pogoda

17:50 Pogoda

Sport

17:55 Wiadomości sportowe

Puls dnia - serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

18:20 Rozmowa

Puls dnia...

18:30 Wiadomości

Serwis...

18:35 Magazyn

Gość wieczoru...

18:40 Rozmowa

Pogoda

18:50 Pogoda

Serwis...

18:55 Magazyn

Puls dnia...

19:00 Wiadomości

Sport

19:15 Wiadomości sportowe

Na żywo z...

19:20 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Żona dla Australijczyka 6.6

16:00 Komedia, Polska 1963

Kabaretowy rejs

18:00 Kabaret i satyra

Kabaretowy rejs

19:00 Kabaret i satyra
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny

Młoda Polska

18:00 Program muzyczny

Historia jednego przeboju

19:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Al Brown: Australia na talerzu

16:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:00 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:30 Magazyn poradnikowy

Francuskie wędrówki Julie

18:00 (9) Serial dokumentalny

Top Chef

19:00 Reality show
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Astrozwierzaki

16:20 (23) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:35 (47) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:45 (48) Serial animowany

Piratka i...

17:00 (24) Serial animowany

Piratka i...

17:10 (25) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:25 Program dla dzieci

Bing

17:27 (17) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:30 Program dla dzieci

Stacyjkowo...

17:40 (24) Serial animowany

Strażak Sam

17:45 (4) Serial dla

Tomek i...

17:55 (7) Serial dla

Tomek i...

18:05 (8) Serial dla

Bob Budowniczy

18:20 (37) Serial animowany

Oktonauci

18:30 (8) Serial animowany

Oktonauci

18:40 (9) Serial animowany

Żółwik Sammy...

18:55 (19) Serial animowany

Wissper

19:10 (33) Serial animowany

Wissper

19:15 (34) Serial animowany

Tęczowa...

19:25 (40) Serial animowany
MTV
MTV

Ex na plaży

16:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:30 Rozrywka

Catfish

18:00 Rozrywka

Dopasowani

19:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Naziści

16:00 (8) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (4) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (5) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Naziści

16:00 (8) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (4) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (5) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

19:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Dziwolągi

16:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (7) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

18:00 (4) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

19:00 (4) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Dziwolągi

16:00 Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

17:00 (7) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

18:00 (4) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

19:00 (4) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Niezwykły dr Pol

16:00 (9) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

17:00 (10) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

18:00 (5) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

19:00 (6) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rycerka Nella

16:30 (9) Serial animowany

Psi patrol

16:55 (12) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (5) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (17) Serial animowany

Zack i Kwak

18:00 (6) Serial animowany

Dora poznaje świat

18:20 (20) Serial animowany

Shimmer i Shine

18:50 (3) Serial animowany

Psi patrol

19:15 (12) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (2) Serial animowany

SpongeBob...

16:55 (4) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

17:10 (22) Serial animowany

Niebezpieczny Henryk

17:40 (10) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:10 (11) Serial komediowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

18:40 (17) Serial komediowy

Grzmotomocni

19:10 (17) Serial przygodowy
nSPORT
nSPORT

Magazyn Ligi Europy UEFA

16:15 Magazyn piłkarski

Motor Zaporoże - Czechowskie...

17:10 Piłka ręczna

HNK Rijeka - AEK

18:55 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Skok przez płot 6.7

15:55 Film animowany, USA 2006

Narzeczona dla geniusza 6.4

17:50 Komedia romantyczna, USA 1994
Planete+ HD
Planete+ HD

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:30 (6) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:00 (47) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:30 (48) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:00 (5) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:40 (6) Serial dokumentalny

Skarby Indusu

19:15 (2) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny

Hit dnia

17:00 Program muzyczny

Disco Studio

17:15 Magazyn muzyczny

Prognoza pogody

19:15 Pogoda

Szalone lata 90.

19:17 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Na ratunek 112

16:30 (129) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

17:00 (119) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

18:00 (2526) Serial obyczajowy

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Sport

19:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:25 Pogoda
Polsat 2
Polsat 2

Miodowe lata

16:30 (10) Serial komediowy

Miodowe lata

17:00 (11) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:30 (490) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:00 (491) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:30 (492) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

19:00 (39) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

To był dzień na świecie

15:50 Program publicystyczny

Światowidz

16:35 Magazyn

WidziMiSię

16:50 Magazyn

Zoom na giełdę

17:00 Magazyn ekonomiczny

Rozmowa polityczna

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Uciekające panny młode

16:00 Rozrywka

Nasz nowy dom

17:00 Reality show

Oszukane

18:00 (30) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (48) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Kto pierwszy, ten lepszy 6.2

14:35 Komedia romantyczna, Niemcy/USA 2002

Terminator: Ocalenie 6.5

16:35 Film SF, USA/Niemcy/Wielka Brytania/Włochy 2009

Dziewięć miesięcy 6.2

18:55 Komedia romantyczna, USA 1995
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kropka.

16:30 (3) Serial animowany

Kropka.

16:45 (4) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

17:00 (11) Serial animowany

Dinopociąg

17:25 (12) Serial animowany

DJ Miki

17:55 Program dla dzieci

Dziki świat braci Kratt

18:00 (15) Serial animowany

Ranger Rob

18:25 (31) Serial animowany

Ranger Rob

18:40 (32) Serial animowany

Zwierzyniec...

18:55 (14) Serial animowany

Usypianki

19:00 (15) Serial dla

Miś Uszatek

19:05 (69) Serial animowany

Jarmies

19:15 (15) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Tematy dnia

16:30 Magazyn informacyjny

Światowidz

17:30 Magazyn

Sport

17:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:55 Pogoda

Graffiti Popołudniowe

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość...

19:15 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Malanowski i Partnerzy

16:25 (765) Serial fabularno-dokumentalny

Metropolie śmieci

16:55 (5) Serial dokumentalny

Pogromcy faktów i mitów

17:55 Rozrywka

Pogromcy mitów

19:00 (10) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Polska - Portugalia

16:00 Piłka plażowa

Ruch Chorzów - GKS Tychy

17:45 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Dynamo Kijów - PFK Ołeksandrija

15:10 Piłka nożna

Włochy - Ukraina

17:15 Piłka plażowa

Magazyn Nice 1. Ligi

18:30 Magazyn piłkarski
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Polska - Portugalia

16:00 Piłka plażowa

Ruch Chorzów - GKS Tychy

17:45 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Magazyn 1. ligi

15:07 Magazyn sportowy

Sport Flash

17:00 Wiadomości sportowe

Liga rosyjska

17:07 Piłka nożna

Sport Flash

19:00 Wiadomości sportowe

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

19:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Wielkie złe drzewo

16:00 (7) Serial dokumentalny

Kierowcy wielkich ciężarówek

17:00 (3) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:00 (13) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:25 (14) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

19:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Odlotowe wynalazki

16:15 (9) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

16:50 (20) Serial dokumentalny

Wyżyny cywilizacji

17:45 (2) Serial dokumentalny

Królewskie sypialnie

18:50 Film dokumentalny
PR 1
PR 1

Debata

16:26 Debata

Porozmawiajmy o...

16:50 Audycja

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Dosłownie...

17:18 Audycja

Wszystko co chciałbyś wiedzieć i nie...

17:30 Audycja

Wiadomości

18:00 Wiadomości

Informacje...

18:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:08 Pogoda

Więcej świata

18:15 Program publicystyczny

Wydarzenia i...

18:31 Audycja

Aktualności z Watykanu

18:40 Audycja

Wiadomości

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:06 Pogoda

Po pierwsze...

19:14 Audycja

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja
PR 2
PR 2

Wybieram Dwójkę

16:00 Audycja

Przegląd prasy zagranicznej

17:00 Audycja

Puls świata

17:45 Audycja

O wszystkim z kulturą

18:00 Audycja

Archiwalnia

18:45 Audycja

Książka do słuchania

19:00 Powieść w odcinkach
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Biegam, bo lubię

17:20 Audycja

Puls Trójki

17:45 Audycja

Reportaż

18:15 Audycja

Bardzo ważny...

18:45 Audycja

Program alternatywny

19:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Lwia straż

16:00 (14) Serial animowany

Lwia straż

16:35 (15) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:15 (30) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:35 (31) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:00 (9) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:40 (10) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:05 (15) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Taniec z Bryndalem

18:25 Audycja

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hits cafe

15:00 Program muzyczny

Versus

18:00 Program muzyczny

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny

Poplista początek notowania

18:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Elisa z Rivombrosy

16:00 (9) Telenowela

Pary

16:55 (1) Miniserial

Burza uczuć

17:00 (1520) Telenowela

Lato w Grecji 5.0

18:00 Film obyczajowy, Niemcy 2015
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (3) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

17:00 (2) Serial przygodowy

Herkules

18:00 (8) Serial przygodowy

Herkules

19:00 (9) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

Barcelona - Santos

15:00 Piłka nożna

BWF Unlimited

17:15 Badminton

Alpine Rally

18:00 Magazyn sportów samochodowych

Gillette World Sport

18:15 Sporty ekstremalne

THW Kiel - SC DHfK Leipzig

19:00 Piłka ręczna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

18:00 Magazyn muzyczny

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Niania

16:25 (27) Serial komediowy

Niania

16:55 (28) Serial komediowy

Niania

17:25 (29) Serial komediowy

Katastrofy w przestworzach

18:00 (93) Serial dokumentalny

Komisarz Rex

19:00 (71) Serial sensacyjny
Sundance TV
Sundance TV

Jig 7.6

15:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Uncertain Terms 5.3

16:50 Komediodramat, USA 2014

Orion: The Man Who Would Be King 7.3

18:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania/USA 2015
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Wojtek Jagielski na żywo

17:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

18:15 Magazyn

Polska w kawałkach Grzegorza...

18:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Paka z Pniaka

16:25 (21) Serial animowany

Titeuf

16:40 (9) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

16:50 (5) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

17:00 (6) Serial animowany

Petz Klub

17:15 (37) Serial animowany

Petz Klub

17:25 (38) Serial animowany

Mirette na...

17:35 (7) Serial animowany

Mirette na tropie

17:50 (8) Serial animowany

Littlest Pet Shop

18:10 (9) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

18:30 Serial animowany

Mia i ja

18:55 (16) Serial animowany

Mia i ja

19:20 (17) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

17:10 (5) Serial SF

Nieźle...

18:10 Rozrywka

Na osi

18:20 Magazyn motoryzacyjny

Pokolenie mutantów

19:00 (9) Serial SF
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny

Pogotowie ślubne Randy'ego

18:00 Lifestyle

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:00 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Skrzydełko czy nóżka? 7.4

15:15 Komedia, Francja 1976

Akademia policyjna IV: Patrol...

17:25 Komedia, USA 1987

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny
Travel Channel
Travel Channel

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

17:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:30 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

19:00 Turystyka
TTV
TTV

Idealna niania

16:25 Reality show

DeFacto

17:10 Magazyn informacyjny

Express

17:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:00 Pogoda

Nieobliczalni lokatorzy

18:05 (7) Serial dokumentalny

Remontowy biznes braci Scott

18:40 (20) Serial dokumentalny
TV6
TV6

Strażnik Teksasu

16:15 (123) Serial sensacyjny

Hawaii 5.0

17:15 (12) Serial kryminalny

Miodowe lata

18:15 (60) Serial komediowy

Miodowe lata

19:00 (63) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

19+

16:30 (143) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryta prawda

17:00 (790) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

18:00 (679) Serial fabularno-dokumentalny

Fakty

19:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn

Bilans

17:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

17:25 Magazyn ekonomiczny

Serwis informacyjny

17:55 Wiadomości

24 godziny po południu

18:20 Magazyn informacyjny

Fakty

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości

Tak jest

18:00 Program publicystyczny

Serwis informacyjny, pogoda

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:26 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Chirurdzy

15:55 (8) Serial obyczajowy

Dr House

16:55 (12) Serial obyczajowy

Brzydula

17:55 (65) Serial obyczajowy

Brzydula

18:30 (66) Serial obyczajowy

Ukryta prawda

19:00 (424) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Ben Hur 7.7

15:00 Film historyczny, USA 1959

Singielka

17:25 (8) Telenowela

Przepis na życie

18:00 (7) Serial obyczajowy

Zagubieni

19:00 (8) Serial przygodowy
TVN Style
TVN Style

Życie bez wstydu

15:55 Reality show

Wszystko o jedzeniu

16:55 (10) Serial dokumentalny

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

17:25 Magazyn poradnikowy

Kuchenne rewolucje

18:10 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

19:10 Magazyn
TVN Turbo
TVN Turbo

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

16:45 Magazyn motoryzacyjny

101 napraw

17:30 Magazyn motoryzacyjny

Raport Turbo

18:00 Magazyn motoryzacyjny

99 godzin

18:15 Magazyn motoryzacyjny

Wojny samochodowe

19:00 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Zraniona miłość

16:05 (86) Serial obyczajowy

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:15 Pogoda

Jaka to melodia?

17:25 Teleturniej muzyczny

Klan

18:00 (3160) Telenowela

Rodzina wie lepiej

18:30 Teleturniej

Komisariat

18:55 (39) Serial fabularno-dokumentalny
TVP 2
TVP 2

Koło fortuny

16:30 Rozrywka

Nadzieja i miłość

17:05 (10) Serial obyczajowy

Panorama

18:00 Wiadomości

Sport-telegram

18:30 Wiadomości sportowe

Pekao Szczecin...

18:35 Tenis

Pogoda

18:37 Pogoda

Jeden z dziesięciu

18:50 Teleturniej

Barwy szczęścia

19:25 (1697) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Listy do PRL-u

07:55 Felieton

Świadkowie czasu

17:30 Reportaż

Słownik polsko@polski

17:50 Program edukacyjny

Turbo Podlasie

18:15 Magazyn motoryzacyjny

Obiektyw

18:30 Magazyn informacyjny

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

18:55 Pogoda

Gość...

19:00 Magazyn

Pilna sprawa

19:10 Magazyn

W rajskim ogrodzie

19:25 Przyroda i podróże. Dokumentacja
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:30 Program reklamowy

Panorama...

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:03 Pogoda

Reportaż TVP Gdańsk

18:05 Reportaż

Panorama

18:30 Wiadomości

Panorama, sport

18:50 Wiadomości

Pogoda

18:57 Pogoda

Forum Panoramy

19:00 Program publicystyczny

Ekotravel - pomorski przewodnik...

19:15 Magazyn
TVP HD
TVP HD

Ranczo

15:55 (115) Serial obyczajowy

Makłowicz w podróży

16:55 Magazyn kulinarny

Makłowicz w podróży

17:30 Magazyn kulinarny

Ojciec Mateusz

18:05 (132) Serial kryminalny

Ranczo

18:55 (68) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Historia świata według Andrew Marra

15:35 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

Film dokumentalny

16:40 Film dokumentalny, 2017

Pogranicze w ogniu

17:40 (18) Serial sensacyjny

Powstanie...

18:50 Cykl reportaży

Taśmy bezpieki

19:00 Program dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Panorama Info

16:30 Magazyn

Prognoza pogody

16:52 Pogoda

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Serwis Info

17:32 Magazyn informacyjny

Panorama

18:00 Wiadomości

Serwis Info

18:24 Magazyn informacyjny

To jest temat

19:00 Magazyn

Serwis Info

19:20 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Śląskie poza miastem

07:00 Magazyn

Pogoda

17:30 Pogoda

Reportaż z...

17:35 Reportaż

Kwadrans w...

17:45 Magazyn

Kronika regionu

18:00 Cykl reportaży

Kartki z...

18:20 Felieton

Aktualności

18:30 Wiadomości

Wiadomości...

18:52 Wiadomości sportowe

Magazyn meteo

19:05 Magazyn

Śląskie poza miastem

19:10 Magazyn
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy

Działo się w...

17:30 Magazyn

Pogoda

17:36 Pogoda

Raport pogodowy

17:38 Pogoda

Dobre, bo...

17:40 Reportaż

Wawel w nowej...

17:50 Reportaż

Speed

17:55 Magazyn motoryzacyjny

Pod Tatrami

18:05 Magazyn turystyczny

Małopolska na...

18:15 Magazyn

Pogoda

18:24 Pogoda

Kronika

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:50 Pogoda

Tematy dnia

18:55 Program publicystyczny

Działo się w...

19:05 Magazyn

Na rynku pracy

19:07 Program publicystyczny

Moja szkoła...

19:17 Felieton

Parafia z...

19:28 Reportaż
TVP Kultura
TVP Kultura

Chuligan literacki

16:00 Program publicystyczny

Lekcje pana Kuki

16:40 Film obyczajowy, Austria/Polska 2008

Studio Kultura - rozmowy

18:20 Rozmowa

Inwazja różu. Księżniczki, gwiazdy i...

18:40 Film dokumentalny, Francja 2014
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn

Magazyn...

17:30 Magazyn reporterów

Zobacz, co...

17:45 Magazyn

Magazyn...

18:01 Magazyn

Agro wieści

18:15 Magazyn rolniczy

Panorama lubelska - wydanie główne

18:30 Wiadomości

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

To nas dotyczy

18:55 Cykl reportaży

Historie...

19:16 Cykl reportaży
TVP Łódź
TVP Łódź

Świadkowie czasu

07:46 Reportaż

Film dokumentalny

17:30 Film dokumentalny

Łódzkie Wiadomości Dnia

18:30 Wiadomości

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:56 Pogoda

Rozmowa dnia

19:00 Program publicystyczny

Świadkowie nieznanych historii

19:14 Program publicystyczny
TVP Polonia
TVP Polonia

Jak to działa?

16:25 Program popularnonaukowy

Załoga Eko

16:55 Magazyn

Krótka...

17:20 Program dokumentalny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

Podróże z historią

17:55 Program historyczny

Racja stanu

18:25 Program publicystyczny

Barwy szczęścia

18:55 (1666) Serial obyczajowy

Magazyn

19:25 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Reportaż

16:30 Reportaż

Dziennik...

16:45 Magazyn

Telezakupy

17:00 Program reklamowy

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

IX Festiwal Kabaretu Koszalin 2003

15:50 Program artystyczny

IX Festiwal Kabaretu Koszalin 2003

16:50 Program artystyczny

Okrasa łamie przepisy

17:50 Magazyn kulinarny

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

18:25 Cykl reportaży

Makłowicz w podróży

18:55 Magazyn kulinarny
TVP Seriale
TVP Seriale

Na sygnale

16:10 (32) Serial obyczajowy

Ranczo

16:40 (44) Serial obyczajowy

Ranczo

17:40 (45) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

18:45 (117) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

19:25 (22) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Barça TV

15:45 Piłka nożna

Barça TV

17:05 Piłka nożna

Barça TV

18:20 Magazyn piłkarski

FK Austria Wiedeń - AC Milan

18:55 Piłka nożna
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Motosfera

16:30 Magazyn motoryzacyjny

Rodzina...

17:30 Magazyn

Czas niedawno...

17:46 Reportaż

Pasmo zdarzeń

18:02 Cykl reportaży

Fakty - wydanie...

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:48 Pogoda

Rozmowa Faktów

18:52 Program publicystyczny

Fakty Retro

19:05 Magazyn

Pełnosprawni

19:13 Reportaż
TV 4
TV 4

Twoja na zawsze

16:00 (130) Telenowela

V.I.P.

17:00 (9) Serial sensacyjny

Policjantki i policjanci

18:00 (307) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

19:00 (308) Serial obyczajowy
TV Puls
TV Puls

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (8) Serial obyczajowy

Gwiazdy lombardu

17:20 (444) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:50 (445) Serial dokumentalny

Lombard. Życie pod zastaw

18:20 (9) Serial obyczajowy

Lekarze na start

19:25 (9) Serial obyczajowy
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny

Święta wojna

16:40 Serial komediowy

Cafe Silesia

17:15 Rozrywka

Silesia flesz...

17:45 Wiadomości

Bajkowa TVS

17:55 Magazyn

Święta wojna

19:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

15:50 (20) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

16:45 (21) Serial kryminalny

Castle

17:40 (9) Serial kryminalny

Castle

18:35 (10) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny

100% Dance

18:00 Program muzyczny
WP
WP

Niszcząca siła natury

16:10 (11) Serial dokumentalny

Grześki...

16:40 (2) Serial komediowy

Pogoda

16:45 Pogoda

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy

17:05 Reality show

Jak zarobić na remoncie

18:00 (2) Serial dokumentalny

Jak zarobić na remoncie

19:00 (5) Serial dokumentalny