czwartek 14.09.2017

Kanał 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
13 ulica
13 ulica

Mentalista

20:00 (18) Serial kryminalny

Mentalista

21:00 (19) Serial kryminalny

Za szybcy, za wściekli 7.3

22:00 Film sensacyjny, USA/Niemcy 2003
4fun.TV
4fun.TV

Hity na czacie

20:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na lato

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Good Night, And Good Luck 7.1

18:10 Dramat obyczajowy, USA/Francja/Wielka Brytania/Japonia 2005

Aquarius 7.0

20:10 Dramat obyczajowy, Brazylia/Francja 2016
AMC
AMC

Garsoniera 7.8

18:35 Komedia, USA 1960

Halt and Catch Fire

21:00 (9) Serial obyczajowy

Robocop II 6.4

22:00 Film SF, USA 1990
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Mieszkanie na pniu

20:00 Serial dokumentalny

Zaplątani w survival

21:00 Serial dokumentalny

Mój przyjaciel grizzly

22:00 (1) Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Słoiki

20:00 (31) Serial fabularno-dokumentalny

Fala zbrodni

21:00 (31) Serial sensacyjny

Świat według Kiepskich

22:00 (38) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

22:30 (39) Serial komediowy
AXN
AXN

Agenci NCIS: Los Angeles

20:00 (22) Serial kryminalny

Agenci NCIS

21:00 (13) Serial kryminalny

Agenci NCIS

22:00 (14) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe przygody Tarzana

19:05 (8) Serial przygodowy

Agenci NCIS

20:05 (12) Serial kryminalny

Przekręt

21:05 (7) Serial komediowy

Ray Donovan

22:05 (11) Serial obyczajowy
AXN HD
AXN HD

Agenci NCIS: Los Angeles

20:00 (22) Serial kryminalny

Agenci NCIS

21:00 (13) Serial kryminalny

Agenci NCIS

22:00 (14) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Elementary

19:05 (11) Serial kryminalny

Rewir

20:05 (1) Serial fabularno-dokumentalny

Unforgettable: Zapisane w pamięci

21:05 (7) Serial kryminalny

Sposób na morderstwo

22:05 (1) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

19:20 Magazyn sportów samochodowych

Droga do Le Mans

20:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

Top Gear

21:40 Magazyn sportów samochodowych
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Dobranocny ogród

20:00 Program dla dzieci

Listonosz Pat...

20:30 (26) Serial dla

Andy i prehistoryczne przygody

20:45 (8) Serial dla

Andy i...

21:05 (9) Serial dla

Charlie i Lola

21:20 (1) Serial dla

Łódka starego...

21:35 (11) Serial dla

Nelly i Nora

21:50 (14) Serial animowany

Tosia i Tymek

22:00 (53) Serial dla

Teletubisie

22:15 (54) Serial dla

Ogródek Pana Warzywko

22:30 (17) Serial dla

Pajączek...

22:55 (10) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Afryka

19:55 (2) Serial dokumentalny

Ścigając wodne potwory

20:55 (11) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

21:55 (1) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Śmierć pod palmami

19:25 (6) Serial kryminalny

Ojciec Brown

20:20 (2) Serial kryminalny

Happy Valley

21:05 (3) Serial kryminalny

Happy Valley

22:00 (4) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Zapraszam do stołu: podwójnie...

19:55 Magazyn kulinarny

Zarobić na gratach

20:55 (12) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

21:55 (7) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

22:55 (1) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane...

20:00 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

20:15 Serial animowany

Królikula

20:45 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:10 (13) Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:35 (14) Serial animowany

Garfield Show

22:00 Serial dla dzieci

Garfield Show

22:30 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Bardzo fajny gigant 5.9

18:10 Film fantastyczny, Indie/USA 2016

Złoto Gujany

20:05 (2) Serial sensacyjny

Upadek królestwa

21:00 (3) Serial historyczny

Upadek królestwa

21:50 (4) Serial historyczny

Trzy pokolenia 6.3

22:40 Dramat obyczajowy, USA 2015
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Bardzo fajny gigant 5.9

19:10 Film fantastyczny, Indie/USA 2016

Złoto Gujany

21:05 (2) Serial sensacyjny

Upadek królestwa

22:00 (3) Serial historyczny

Upadek królestwa

22:50 (4) Serial historyczny
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Szkoły jakich mało

19:45 (13) Serial dokumentalny

Szkoły jakich mało

20:40 (14) Serial dokumentalny

Po drugiej stronie kamery

21:40 (1) Serial dokumentalny

Mroczna historia Jayne Mansfield

22:30 Film dokumentalny, USA 2017
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Miłosne antidotum 5.7

20:00 Komedia romantyczna, Szwecja 2014

Szefowa 5.4

21:40 Komedia, USA 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Desierto 5.6

20:00 Thriller, Meksyk/Francja 2015

Palący problem 4.6

21:30 Komedia, Wielka Brytania 2014
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Sekta

20:00 (3) Serial sensacyjny

Sekta

20:50 (4) Serial sensacyjny

Midnight Sun

21:40 (1) Serial kryminalny

Midnight Sun

22:40 (2) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Apollon Limassol - Olympique Lyonnais

18:55 Piłka nożna

Olympique Marsylia - Konyaspor

21:00 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Atalanta BC - Everton FC

18:55 Piłka nożna

Real Sociedad - Rosenborg BK

21:00 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Nuklearni terroryści

19:00 Film katastroficzny, Niemcy/USA 2004

Transmorfersi: Upadek ludzkości

21:00 Film SF, USA 2009
CBS Europa
CBS Europa

Królowa sceny 7.3

19:00 Film historyczny, Wielka Brytania/USA/Niemcy 2004

Oszukana 7.8

21:00 Dramat obyczajowy, USA 2008
CBS Reality
CBS Reality

Na straży amerykańskich granic

20:00 (18) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

20:30 (19) Serial dokumentalny

Nastoletni mordercy

21:00 (8) Serial dokumentalny

Tragedia ze skandalem w tle

22:00 (1) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Mały Fauss i duży Halsy 5.9

20:00 Film obyczajowy, USA 1970

Władca lasu 6.5

21:40 Film krótkometrażowy, Czechy 2015

Miasto - wyspa 5.9

22:05 Dramat obyczajowy, Indie 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Dziewczyna, która została królem

18:45 Film biograficzny, Kanada/Szwecja/Niemcy/Finlandia/Francja 2015

The Knick

20:30 (7) Serial obyczajowy

The Knick

21:15 (8) Serial obyczajowy

Koszmar

22:10 Thriller, Niemcy 2015
CI Polsat
CI Polsat

Dowody zbrodni

20:00 (9) Serial dokumentalny

Bezwzględni zabójcy

21:00 (6) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

22:00 (74) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

22:30 (75) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

20:00 (16) Serial komediowy

Przyjaciele

20:30 (17) Serial komediowy

Przyjaciele

21:00 (18) Serial komediowy

Przyjaciele

21:30 (19) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:00 (11) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:30 (12) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Seks w wielkim mieście

20:00 (1) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

20:45 (2) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

21:30 (13) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

22:00 (14) Serial komediowy

Mike i Molly

22:30 (15) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Tajemnice inżynierii

20:00 Program edukacyjny

Ewolucja rozszyfrowana

21:00 Film dokumentalny, 2008

Twarz

22:00 Program edukacyjny

E?: Design

22:30 Magazyn ekologiczny
Discovery
Discovery

Złomowisko PL

20:00 (4) Serial dokumentalny

Morze złota

21:00 Serial dokumentalny

Klan z Alaski

22:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Wynalazki stare jak świat

20:00 Serial dokumentalny

Na tropie legend

21:00 (5) Serial dokumentalny

Największe zagadki historii

22:00 (2) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Obcy wewnątrz nas

20:00 Serial dokumentalny

Seks-wypadki

21:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Jak to jest zrobione?

20:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

20:30 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:00 (16) Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:30 (15) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

22:00 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

22:30 (2) Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Wojny magazynowe: Kanada

20:00 Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Kanada

20:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

21:00 (13) Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

21:30 (14) Serial dokumentalny

Hotrody wg Kindiga

22:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

11

20:00 (54) Serial młodzieżowy

11

20:25 (59) Serial młodzieżowy

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

20:55 (6) Serial animowany

Alex i spółka

21:25 (49) Serial komediowy

Myszka Miki

21:55 (32) Serial animowany

Falsyfikot

22:00 (2) Serial animowany

Falsyfikot

22:30 (4) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Klub przyjaciół Myszki Miki

19:45 (33) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

20:15 (16) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

20:45 (35) Serial animowany

Mała syrenka

21:15 (8) Serial animowany

Klub przyjaciół Myszki Miki

21:45 (33) Serial animowany

Pidżamersi

22:15 (8) Serial animowany

Lupdidu

22:45 (12) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Mega Spider-Man

19:45 (35) Serial animowany

Atomowy Pacyn

20:15 (9) Serial animowany

Marvel's Avengers: Secret Wars

20:30 (84) Serial animowany

Szczury laboratoryjne: Jednostka...

20:55 (12) Serial przygodowy

Główka pracuje

21:20 (9) Serial animowany

Kornisz i Fistach

21:50 (13) Serial animowany

Szczeżujski

22:15 (26) Serial dla

Strange Hill High

22:40 (11) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

19:10 (55) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

20:05 (56) Serial dokumentalny

Twój kawałek ogrodu

21:00 Lifestyle

Gardeners' World

21:30 Magazyn poradnikowy

Gardeners' World

22:05 Magazyn poradnikowy

Pokochaj swój ogród

22:40 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Nowe ciało z Khloe Kardashian

20:00 Rozrywka

Nowe ciało z Khloe Kardashian

21:00 Rozrywka

E! Wiadomości

22:00 Rozrywka

Doskonali single

22:15 Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Odkryj miasto

19:49 Portret miasta

Galeria jednego...

20:07 Reportaż

Filmy z klasą

20:19 Magazyn filmowy

Bitwa Narodów

21:48 Reportaż

Od A do Z

22:20 Magazyn

Wiatr i woda 2013

22:23 Program edukacyjny
Eleven
Eleven

Eleven Gol

20:00 Magazyn piłkarski

Bundesliga

22:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

The Best of...

20:00 Magazyn piłkarski

Kadetten Schaffhausen - Elverum H?ndball

20:10 Piłka ręczna

The Best of...

21:45 Magazyn piłkarski

LaLiga Santander

22:00 Magazyn piłkarski
Eska TV
Eska TV

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

ImprESKA

20:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Liga Europy UEFA

19:00 Piłka nożna

Wiadomości...

20:55 Wiadomości sportowe

Liga Europy UEFA

21:00 Piłka nożna
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Liga Europy UEFA

19:00 Piłka nożna

Wiadomości...

20:55 Wiadomości sportowe

Liga Europy UEFA

21:00 Piłka nożna
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

20:00 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

20:30 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Assen

21:00 Motocross

Wiadomości...

21:25 Wiadomości sportowe

Vuelta a Espa?a

21:30 Kolarstwo

Puchar Włoch

22:30 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w...

20:00 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

20:30 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Assen

21:00 Motocross

Wiadomości...

21:25 Wiadomości sportowe

Vuelta a Espa?a

21:30 Kolarstwo

Puchar Włoch

22:30 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Wild Ride

20:00 MMA

Wild Ride

20:30 MMA

Lyoto Machida - Luke Rockhold

21:00 Sporty ekstremalne

Extreme Fighting Championship

22:45 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Photographers

20:00 Moda

Photographers

20:30 Moda

Fashion Week

21:00 Rozrywka

Swimwear

21:30 Moda

Lingerie

22:00 Serial erotyczny

Lingerie

22:30 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

David Benavidez - Ronald Gavril

18:30 Boks

Fighting Spirit

20:45 MMA

Saúl Álvarez - Matthew Hatton

22:00 Boks
FilmBox
FilmBox

Poirot

19:55 (9) Serial kryminalny

Taśmy Watykanu 4.6

21:00 Horror, USA 2015

Potęga strachu 7.5

22:55 Thriller, Niemcy/USA 2006
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Wróg

19:10 Thriller, Serbia/Bośnia-Hercegowina/Węgry/Chorwacja 2011

Baran 5.8

21:00 Dramat, Francja 2013

I tak upłynął wieczór i poranek

22:40 Dramat obyczajowy, Włochy 2014
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Żółte cytrynki

19:25 Komedia romantyczna, Szwecja 2011

Scenariusz na miłość 5.4

21:00 Komedia romantyczna, USA 2014

Hej, skarbie 7.4

22:45 Dramat obyczajowy, USA 2009
FilmBox Family
FilmBox Family

Asterix na olimpiadzie 6.3

19:05 Komedia, Francja/Niemcy/Hiszpania/Włochy/Belgia 2008

Siostrzyczka 5.7

21:00 Komediodramat, Francja 2012

Afryka - wyprawa na safari

22:35 Film dokumentalny, Belgia/Francja 2013
FilmBox HD
FilmBox HD

Droga do raju 5.9

19:30 Film obyczajowy, USA 2005

Dominion Creek 6.0

21:00 Western, Irlandia 2015

Dominion Creek 6.0

21:55 Western, Irlandia 2015

Dominion Creek 6.0

22:50 Western, Irlandia 2015
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

19:35 (15) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:05 (20) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:30 (21) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:00 (22) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:30 (23) Serial komediowy

Złoto dla naiwnych: Z powrotem w siodle 6.4

22:00 Komedia, USA 1994
Fox HD
Fox HD

Kości

19:05 (1) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

20:05 (6) Serial kryminalny

Podwójna gra

21:00 (7) Serial sensacyjny

Podwójna gra

22:00 (8) Serial sensacyjny
H2
H2

Starożytni kosmici

20:00 (10) Serial dokumentalny

Sekrety Biblii

21:00 (3) Serial dokumentalny

Żywioły, które niosą śmierć

22:00 (2) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Wiktoria

19:20 (2) Serial biograficzny

Mój niewidomy brat 5.6

20:10 Komedia romantyczna, USA 2016

Grimsby

21:40 Komedia sensacyjna, Wielka Brytania/USA 2016
HBO 2
HBO 2

Dama w vanie 6.7

19:15 Komediodramat, Wielka Brytania 2015

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

21:00 Rozrywka

Czarny motyl

21:30 Thriller, USA 2017
HBO 3
HBO 3

Kłamstwa na sprzedaż

19:40 (10) Serial komediowy

Rodzina Borgiów

20:10 (2) Serial obyczajowy

Kroniki Times Square

21:00 (1) Serial obyczajowy

Umrzeć ze śmiechu

22:30 (1) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Wykute w ogniu

20:00 Rozrywka

Starożytni kosmici

21:00 (3) Serial dokumentalny

Wykute w ogniu

22:00 Rozrywka
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

20:00 Serial kryminalny

Tajemnice pól śmierci

21:00 Serial dokumentalny

Lata 80. dekada zbrodni

22:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Ezo TV

20:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Nasze sprawy

19:55 Cykl reportaży

Łódź z lotu...

20:05 Felieton

Wydarzenia

20:15 Wiadomości

Wydarzenia...

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

20:35 Pogoda

Punkt widzenia

20:40 Program publicystyczny

Zdarzyło się...

20:50 Magazyn publicystyczny

Dzieje się w...

20:55 Magazyn

Sport, sport...

21:00 Magazyn sportowy

Wydarzenia...

21:15 Wiadomości

Prześwietlenie

21:20 Rozmowa

Bliżej regionu

21:50 Felieton

Sport, sport...

22:05 Magazyn sportowy

Wydarzenia...

22:15 Wiadomości

Prosto z miasta

22:20 Magazyn reporterów

Sport flesz

22:30 Wiadomości sportowe

Ludzie wiedzą...

22:35 Cykl reportaży

Wydarzenia

22:45 Wiadomości
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

20:00 Wiadomości

Pogoda

20:25 Pogoda

Puls dnia...

20:30 Wiadomości

Otwarta antena

20:35 Rozrywka

Puls dnia - serwis informacyjny

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Puls dnia...

21:30 Wiadomości

Serwis...

21:35 Magazyn

Sport

21:40 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:50 Pogoda

Qulturalny...

21:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:20 Pogoda

Serwis...

22:25 Magazyn

Puls dnia...

22:30 Wiadomości

Otwarta antena

22:35 Rozrywka

Qulturalny...

22:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Koniec sezonu na lody 6.0

20:00 Film kryminalny, Polska 1987

Kemping 6.3

21:50 Film krótkometrażowy, Polska 2014

Dublerzy 5.1

22:25 Komedia sensacyjna, Polska 2006
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Kochamy lata 80!

20:00 Program muzyczny

Kochamy lata 90!

21:00 Program muzyczny

Młoda Polska

22:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Mała...

19:55 Magazyn kulinarny

Anthony Bourdain - miejsca nieznane

20:05 (4) Serial dokumentalny

Jakubiak - z miłości do lokalności

21:00 Magazyn poradnikowy

Desery Dekera

21:30 Magazyn kulinarny

365 obiadów Mariety Mareckiej

22:00 Magazyn kulinarny

Zielona rewolucja Marty Dymek

22:30 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Lalaloopsy

19:50 (5) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:10 (2) Serial animowany

Molang

20:35 (27) Serial animowany

Molang

20:37 (28) Serial animowany

Bing

20:40 (18) Serial animowany

Bing

20:45 (19) Serial animowany

Kołysanka

20:55 Piosenki

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Moje supersłodkie urodziny

20:00 Rozrywka

Promposal

20:30 Rozrywka

Ex na plaży

21:00 Rozrywka

Ex na plaży

21:30 Rozrywka

Warsaw Shore Summer Camp 3

22:00 Reality show
National Geographic
National Geographic

Skarby Dzikiego Zachodu

20:00 (1) Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejsze drogi Europy

21:00 (1) Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejsze drogi Europy

22:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Skarby Dzikiego Zachodu

20:00 (1) Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejsze drogi Europy

21:00 (1) Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejsze drogi Europy

22:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (2) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

21:00 (4) Serial dokumentalny

Dziwolągi

22:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (2) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

21:00 (4) Serial dokumentalny

Dziwolągi

22:00 Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Weterynarz z sercem

20:00 (2) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

21:00 (15) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

22:00 (16) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Dzień, w...

20:00 (23) Serial dla

Dzień, w...

20:05 (24) Serial dla

Małe...

20:10 (10) Serial animowany

Dora i przyjaciele

20:25 (11) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

20:50 (14) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

21:15 (1) Serial animowany

Małe...

21:40 (20) Serial animowany

Małe...

21:50 (21) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

22:05 (20) Serial animowany

Umizoomi

22:25 (20) Serial animowany

Max i Ruby

22:50 (3) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Szkolny poradnik przetrwania

19:35 (4) Serial komediowy

Jestem Franky

20:05 (45) Serial przygodowy

iCarly

20:35 (7) Serial młodzieżowy

iCarly

20:55 (8) Serial młodzieżowy

iCarly

21:25 (10) Serial młodzieżowy

Sam&Cat

21:55 (20) Serial komediowy

Sam&Cat

22:25 (21) Serial komediowy

Hotel 13

22:55 (75) Serial młodzieżowy
nSPORT
nSPORT

HNK Rijeka - AEK

18:55 Piłka nożna

SV Zulte Waregem - OGC Nice

21:00 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Love Story 7.2

20:00 Melodramat, USA 1970

Ostra jazda: Piwny ping-pong 5.7

22:10 Komedia, USA 2009
Planete+ HD
Planete+ HD

Skarby Indusu

19:15 (2) Serial dokumentalny

Skarby Indusu

20:05 (3) Serial dokumentalny

Anatomia buntu

21:00 (1) Serial dokumentalny

Anatomia buntu

22:00 (2) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy

Wytańczyć marzenia

20:50 (10) Serial obyczajowy

Ziemie toskańskie

21:55 (8) Serial dokumentalny

Nieźle kliknięci

22:25 Rozrywka
Polo TV
Polo TV

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

Disco Star

20:02 Rozrywka

Dance w Polo tv

21:26 Program muzyczny

Prognoza pogody

22:30 Pogoda

Przeboje na czasie

22:40 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Świat według Kiepskich

19:30 (364) Serial komediowy

Nasz nowy dom

20:05 Reality show

Przyjaciółki

21:10 (112) Serial obyczajowy

Zdrady

22:15 (113) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Gliniarze

19:00 (39) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

20:05 Wiadomości

Trudne sprawy

20:45 (550) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

21:45 (490) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

22:50 (387) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

20:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

21:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

22:00 Magazyn
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Zdrady

20:00 (66) Serial fabularno-dokumentalny

Gry małżeńskie

21:00 Rozrywka

Gwiazdy na dywaniku

22:00 Rozrywka

Jacyków w twojej szafie

22:30 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Dziewięć miesięcy 6.2

18:55 Komedia romantyczna, USA 1995

Australia 7.0

21:00 Melodramat, Australia/USA/Wielka Brytania 2008
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Przedszkolaki

20:00 (1) Serial dla

Tropiciele zagadek

20:05 (16) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:35 (16) Serial animowany

Dinopociąg

21:00 (17) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

21:30 (16) Serial animowany

Ranger Rob

22:00 (33) Serial animowany

Ranger Rob

22:10 (34) Serial animowany

To Timmy

22:25 (1) Serial animowany

To Timmy

22:35 (2) Serial animowany

Noksu

22:50 (27) Serial animowany

Noksu

22:55 (28) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Tak czy nie

20:00 Program publicystyczny

Informacje

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Informacje

21:30 Wiadomości

Wydarzenia

22:00 Wiadomości
Polsat Play
Polsat Play

Pogromcy mitów

19:00 (10) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

20:05 Rozrywka

Autostrada przez piekło

20:30 (2) Serial dokumentalny

Drwale i inne opowieści Bieszczadu

21:35 (18) Serial dokumentalny

Emil pogromca mandatów

22:00 Rozrywka

Śmierć na 1000 sposobów

22:30 (10) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Ruch Chorzów - GKS Tychy

17:45 Piłka nożna

Gala boksu zawodowego

20:10 Boks
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Magazyn ligi rosyjskiej

20:00 Magazyn piłkarski

Węgry - Polska

20:30 Futsal

AFC Ajax - PEC Zwolle

22:40 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Ruch Chorzów - GKS Tychy

17:45 Piłka nożna

Gala boksu zawodowego

20:10 Boks
Polsat Sport News
Polsat Sport News

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

19:07 Piłka nożna

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

21:00 Żużel
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

20:00 (7) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

20:25 (8) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

21:00 (5) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

21:25 (6) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

22:00 (7) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

22:25 (8) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zakazana historia

20:00 (5) Serial dokumentalny

Na tropie zbrodni

21:00 (4) Serial dokumentalny

Szpiegując rodzinę królewską

22:00 (2) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja

Pogoda dla...

20:08 Pogoda

Magazyn sztuk wszelkich

20:19 Audycja

Wiadomości

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:06 Pogoda

Reportaż

21:14 Audycja

Wiadomości

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:03 Pogoda

Polska i świat

22:05 Audycja

Magazyn...

22:25 Audycja

Kronika sportowa

22:37 Audycja
PR 2
PR 2

Filharmonia Dwójki

19:30 Koncert

Spotkania po zmroku

21:30 Audycja

Rozmowy improwizowane

22:00 Audycja

Sztuka...

22:55 Audycja
PR 3
PR 3

Program alternatywny

19:00 Audycja

Powieść w...

20:50 Powieść w odcinkach

Klub Trójki

21:00 Audycja

Bielszy odcień bluesa

22:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Agenci NCIS

20:00 (24) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

20:55 (3) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

21:50 (4) Serial kryminalny
Radio ZET
Radio ZET

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja

Twoje Przeboje w Radiu ZET

21:00 Blok muzyczno-publicystyczny

100 podróży w czasie

22:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

19:00 Program muzyczny

Największe przeboje

22:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Poplista notowanie

19:45 Audycja

Poplista po godzinach

20:20 Audycja

Dobry wieczór

21:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Krąg miłości

19:55 (9) Serial obyczajowy

Inga Lindström: Dzień nad jeziorem

21:00 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Emilie Richards: Tęsknota za Rajską... 4.6

22:55 Film obyczajowy, Niemcy 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Wrogie niebo

20:00 (6) Serial SF

Gwiezdne wrota

21:00 (15) Serial SF

Dark Matter

22:00 (12) Serial SF
Sport Klub
Sport Klub

THW Kiel - SC DHfK Leipzig

19:00 Piłka ręczna

PGA Europro Tour Golf 2017

20:45 Golf
Stars.TV
Stars.TV

Top 10 artysta

20:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

21:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

22:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Erratum 6.9

20:00 Dramat obyczajowy, Polska 2010

Piękny umysł 8.3

21:55 Dramat obyczajowy, USA 2001
Sundance TV
Sundance TV

Glassland 5.5

19:30 Dramat obyczajowy, Irlandia 2014

Rectify

21:00 (7) Serial obyczajowy

Jack Irish

22:00 (2) Serial kryminalny
Superstacja
Superstacja

Rozmowa dnia

19:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

20:15 Magazyn

Nie ma żartów

20:45 Talk show

Informacje dnia, pogoda i sport

21:15 Magazyn

Krzywe zwierciadło

21:45 Talk show

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Jamie Mamacki

20:00 (18) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

20:15 Serial animowany

Nasze zwierzaki

20:35 Rozrywka

Radiowęzeł 13...

20:45 (10) Serial młodzieżowy

Radiowęzeł po...

20:55 (23) Serial młodzieżowy

Akademia tańca

21:00 (10) Serial młodzieżowy

Przygody Kota w butach

21:20 (8) Serial animowany

Baranek Shaun

21:40 (4) Serial animowany

Baranek Shaun

21:45 (5) Serial animowany

Titeuf

21:50 (10) Serial animowany

Titeuf

22:00 (10) Serial animowany

Triki Tiki

22:25 Program dla dzieci

Triki Tiki

22:30 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:45 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:50 Program dla dzieci
Tele 5
Tele 5

Przełęcz Człowieka Śniegu 4.4

20:00 Film sensacyjny, Kanada/USA 2004

Królowa miecza

21:50 (19) Serial przygodowy

Nieźle...

22:50 Rozrywka
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

20:00 Serial dokumentalny

Rosyjski ostry dyżur

20:30 (11) Serial dokumentalny

Rosyjski ostry dyżur

21:00 (23) Serial dokumentalny

Dr Christian i wstydliwe choroby

21:30 (4) Serial dokumentalny

Operacje plastyczne do poprawki

22:30 Rozrywka
TNT
TNT

Agenci NCIS

19:10 Serial kryminalny

Agenci NCIS

20:05 Serial kryminalny

Will

21:00 Serial obyczajowy

Dobre zachowanie

22:05 Serial kryminalny
Travel Channel
Travel Channel

Wielka szalona rodzinna przygoda

19:30 Turystyka

Kobieta na krańcu świata

20:30 Cykl reportaży

s.o.s. DLA ŚWIATA

21:00 Cykl reportaży

50/50

21:30 Turystyka

Niebezpieczne miejsca

21:55 Turystyka

Niebezpieczne miejsca

22:25 Turystyka

Podróżnik na gazie - najlepsze bary

22:55 Turystyka
TTV
TTV

Pogoda

20:00 Pogoda

Pierwszy raz za granicą...

20:05 Rozrywka

Pilna usterka

20:55 Magazyn

Usterka

21:10 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Express

21:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

21:57 Pogoda

DeFacto

22:00 Magazyn informacyjny

Dżentelmeni i wieśniacy

22:30 (3) Serial dokumentalny
TV6
TV6

Galileo

20:00 Program popularnonaukowy

CSI: Cyber

21:00 (3) Serial kryminalny

CSI: Cyber

21:55 (4) Serial kryminalny

Dom Glassów 6.3

22:50 Thriller, USA 2001
TV.DISCO
TV.DISCO

Electronic Beats

20:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na imprezę

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Uwaga!

19:50 Magazyn reporterów

Doradca smaku

20:10 Magazyn kulinarny

Na Wspólnej

20:15 (2547) Serial obyczajowy

Milionerzy

20:55 Teleturniej

Kuchenne rewolucje

21:30 Reality show

Vinci 7.1

22:35 Komedia kryminalna, Polska 2004
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty z zagranicy

19:55 Wiadomości

24 godziny

21:00 Magazyn informacyjny

Dzień na BiS

21:50 Magazyn informacyjny

Fakty z zagranicy

22:55 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Kropka nad i

20:00 Program publicystyczny

Czarno na białym

20:30 Magazyn informacyjny

Polska i świat

21:15 Magazyn informacyjny

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny
TVN 7
TVN 7

Zakręcony piątek 6.4

20:00 Komedia, USA 2003

Nie z tego świata

22:05 (1) Serial fantastyczny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

DKF

20:00 Magazyn filmowy

W jak wendeta 7.4

21:00 Film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2005
TVN Style
TVN Style

Afera fryzjera

19:55 Reality show

W czym do ślubu?

20:40 Rozrywka

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

21:10 Reality show

Pani gadżet 2.0

21:55 Magazyn poradnikowy

Pani gadżet

22:25 Magazyn poradnikowy

Dorota was urządzi

22:55 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Nowy gadżet

19:45 Rozrywka

Nowy gadżet

20:15 Rozrywka

Projekt warsztat

20:45 Rozrywka

Wypad z kraju

21:15 Rozrywka

Raport Turbo

22:00 Magazyn motoryzacyjny

Megatransporty

22:15 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:10 Pogoda

Ojciec Mateusz

20:25 (228) Serial kryminalny

Sprawa dla reportera

21:20 Cykl reportaży

Warto rozmawiać

22:20 Program publicystyczny
TVP 2
TVP 2

Barwy szczęścia

19:25 (1697) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

20:05 (1698) Serial obyczajowy

Pierwsza randka

20:40 Rozrywka

Miasto skarbów

21:40 (1) Serial kryminalny

Wypadek

22:40 (4) Serial kryminalny
TVP Białystok
TVP Białystok

Zrób to ze smakiem

19:50 Magazyn

Astronarium

20:10 Magazyn

Bez kantów

20:35 Debata

Przystanek kultura

21:00 Magazyn kulturalny

Gość...

21:20 Magazyn

Obiektyw

21:30 Magazyn informacyjny

Sport

21:50 Wiadomości sportowe
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Kadry sprzed lat

20:00 Film dokumentalny, 2017

Reportaż

20:30 Reportaż

Pogoda

20:57 Pogoda

W świetle...

21:00 Program historyczny

Forum Panoramy

21:15 Program publicystyczny

Panorama

21:30 Wiadomości

Panorama, sport

21:50 Wiadomości

Pogoda

21:57 Pogoda
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

19:55 (30) Serial komediowy

Rodzinka.pl

20:25 (31) Serial komediowy

Okrasa łamie przepisy

20:55 Magazyn kulinarny

Rodzinka.pl

21:35 (207) Serial komediowy

Rodzinka.pl

22:05 (208) Serial komediowy

O mnie się nie martw

22:35 (78) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Sensacje XX wieku

19:35 Program historyczny

Było, nie minęło - kronika...

20:30 Program historyczny

Najdziwniejsza broń na świecie

20:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

Wojenne dziewczyny

22:00 (12) Serial wojenny

Spór o historię

22:55 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Gość...

19:57 Magazyn

Minęła 20-ta

20:12 Program publicystyczny

Nie da się ukryć

21:00 Magazyn

Info wieczór

21:28 Magazyn

Studio Lotto

21:40 Losowanie totolotka

W tyle wizji

21:50 Magazyn

Info wieczór

22:24 Magazyn

W tyle wizji

22:30 Magazyn
TVP Katowice
TVP Katowice

Śląskie poza miastem

19:10 Magazyn

Uwaga! Weekend

20:01 Magazyn

Pogoda

20:55 Pogoda

Do teatru

21:00 Magazyn

Aktualności...

21:30 Wiadomości

Wieczorny...

21:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

20:00 Program reklamowy

Więcej kultury

20:32 Magazyn kulturalny

Działo się w...

20:55 Magazyn

Raport pogodowy

20:57 Pogoda

Pogoda

21:02 Pogoda

Karnet...

21:03 Magazyn

Telewizja...

21:15 Magazyn

Kronika

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:46 Pogoda

Turystyczna...

21:49 Program krajoznawczy
TVP Kultura
TVP Kultura

Informacje kulturalne

20:00 Wiadomości

Wstęp do filmu

20:20 Rozmowa

Nashville 7.4

20:25 Film muzyczny, USA 1975
TVP Lublin
TVP Lublin

Sportowa...

20:00 Magazyn sportowy

Afisz

20:16 Magazyn kulturalny

Lublin 700 plus

20:45 Magazyn

Nowoczesne...

21:15 Magazyn

Panorama Lubelska - wydanie wieczorne

21:30 Wiadomości

Prognoza pogody

21:51 Pogoda

Flesz...

21:53 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Kwadrans w...

19:43 Magazyn

Łódzkie...

20:01 Wiadomości

Sport

20:19 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:26 Pogoda

Wieprza pieprzem

20:30 Magazyn kulinarny

Skarby...

21:00 Cykl reportaży

Rozmowa dnia

21:15 Program publicystyczny

Łódzkie...

21:30 Wiadomości

Sport

21:49 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Polonia
TVP Polonia

Wiadomości

20:00 Wiadomości

Sport

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:35 Pogoda

Komisarz Alex

20:45 (104) Serial kryminalny

Przekaz...

21:35 Magazyn poradnikowy

Polonia 24

21:45 Magazyn

Rozmowa Polonii

22:05 Program publicystyczny

Halo Polonia

22:20 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji

Dziennik regionów

22:00 Magazyn

Echa dnia

22:20 Program publicystyczny

Pogoda

22:40 Pogoda

Reportaż

22:45 Reportaż
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Święta wojna

19:45 (330) Serial komediowy

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

20:20 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

21:20 Kabaret i satyra

Kierunek kabaret

22:20 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

19:25 (22) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

20:20 (22) Telenowela

Ranczo

21:25 (46) Serial obyczajowy

Ranczo

22:25 (47) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

FK Austria Wiedeń - AC Milan

18:55 Piłka nożna

Hertha BSC - Athletic Club

21:00 Piłka nożna
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Pełnosprawni

19:13 Reportaż

Polska z...

20:02 Program edukacyjny

Pogoda

20:07 Pogoda

Eurofakty

20:11 Magazyn informacyjny

Studio Wschód

20:25 Program publicystyczny

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

20:50 Reportaż

Rozmowa Faktów

21:15 Program publicystyczny

Fakty - wydanie...

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:47 Pogoda

Fakty Retro

21:50 Magazyn

Kamera faktów

21:56 Magazyn
TV 4
TV 4

Sprawiedliwi - wydział kryminalny

20:00 (111) Serial kryminalny

Gigli 3.9

21:00 Komedia kryminalna, USA 2003
TV Puls
TV Puls

Boski żigolo w Europie 6.1

20:00 Komedia, USA 2005

Stój, bo mamuśka strzela! 6.0

21:45 Komedia sensacyjna, USA 1992
TV Silesia
TV Silesia

Silesia flesz, pogoda

20:00 Wiadomości

Szpital na peryferiach

20:20 Serial obyczajowy

Don Matteo

21:30 Serial kryminalny

Silesia flesz, pogoda

22:45 Wiadomości
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

19:30 (5) Serial kryminalny

Nowe gliny

20:25 (6) Serial kryminalny

Stalker

21:20 (4) Serial kryminalny

Millerowie

22:15 (3) Serial komediowy

Millerowie

22:40 (4) Serial komediowy
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

20:00 Program muzyczny

VIVA Dance Mix

22:00 Program muzyczny
WP
WP

Niszcząca siła natury

20:00 (7) Serial dokumentalny

Niszcząca siła natury

20:30 (8) Serial dokumentalny

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

21:00 Kabaret i satyra

Mistrzowie kabaretu

21:30 Kabaret i satyra

Rozpustnik 6.9

22:00 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Austria/USA 2004