piątek 15.09.2017

Kanał 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30
AMC
AMC

Proste lekarstwo

04:40 Komedia, USA 2007
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

04:20 Western, USA 1959
13 ulica
13 ulica

Napisała: morderstwo

06:00 (9) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

07:00 (10) Serial kryminalny

Panna Marple

08:00 (2) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji

Wiem, kim jesteś

08:00 (6) Serial kryminalny
AMC
AMC

Puckoon 6.7

06:20 Komedia, Irlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2002

Duże dziecko, wielki kłopot

07:55 Film obyczajowy, USA 2015
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (10) Serial dokumentalny

Zaklinacz lwów

07:30 (7) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

08:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Awantura o kasę

07:00 Teleturniej

Pierwsza miłość

08:00 (2520) Serial obyczajowy

Ewa gotuje

08:40 Magazyn kulinarny
AXN
AXN

Nowe gliny

06:00 (10) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:00 (11) Serial kryminalny

CSI: Cyber

08:00 (4) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

06:05 (9) Serial fantastyczny

Skorpion

07:00 (14) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

07:55 (8) Serial przygodowy

Agenci NCIS

08:55 (12) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

06:00 (10) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:00 (11) Serial kryminalny

CSI: Cyber

08:00 (4) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

06:00 (7) Serial kryminalny

Rex Special Unit

07:05 (8) Serial kryminalny

Medium

08:05 (21) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Samochodowe pojedynki

06:00 Rozrywka

Guy Martin: Rekordy prędkości

07:00 (1) Serial dokumentalny

Top Gear: Ambitne porażki

08:00 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

06:00 (47) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (23) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:55 (1) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (40) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (12) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (16) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

07:55 Magazyn dziecięcy

Kucharz duży, kucharz mały

08:15 Magazyn dziecięcy

Zagadkoboty

08:40 Program dla dzieci

Hau hau, Ćwirka i Panda Dave

08:55 (27) Serial animowany
BBC Earth
BBC Earth

Dzika Japonia

06:00 (2) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

07:00 (5) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

07:30 (6) Serial dokumentalny

Człowiek i wszechświat

08:00 (5) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Afryka za...

06:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Rekiny...

06:10 (1) Serial dokumentalny

Rekiny...

06:20 (2) Serial dokumentalny

Z Lark Rise do Candleford

06:30 (3) Serial obyczajowy

Nowe triki

07:20 (4) Serial kryminalny

Ojciec Brown

08:10 (2) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

08:55 (6) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Cena smaku

06:00 Magazyn kulinarny

Graham Norton Show

06:55 Talk show

Wielkie brytyjskie wypieki

07:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Mój rycerz i ja

06:55 Serial animowany

Koko Smoko

07:25 Serial dla dzieci

Koko Smoko

07:35 Serial dla dzieci

Jaś Fasola

07:50 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:20 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

08:45 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Sztuczki 7.1

06:15 Komediodramat, Polska 2007

W tonacji+

07:50 Program muzyczny

Studentka i pan Henri

08:40 Komedia, Francja 2015
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Wanna

05:55 Film krótkometrażowy, Austria/Niemcy 2015

Podwodne cuda Afryki

06:10 (4) Serial dokumentalny

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:10 Rozrywka

Sztuczki 7.1

07:15 Komediodramat, Polska 2007

W tonacji+

08:50 Program muzyczny
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Sukces nie zna granic

06:00 (7) Serial dokumentalny

4 razy sztuka

06:50 (13) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy

Nie przegap

08:10 Zapowiedź programu

Polacy z wyboru

08:20 (9) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Łapu-Capu Extra

06:00 Rozrywka

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:30 (9) Serial animowany

Nowe przygody Piotrusia Pana

06:55 (10) Serial animowany

Jasminum 7.2

07:20 Film obyczajowy, Polska 2006
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Idol

06:00 Dramat obyczajowy, Polska 1984

Nie przegap

07:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:45 Rozrywka

Legenda Złotej Palmy

07:50 Film dokumentalny, Szwajcaria 2015

Aktualności filmowe+

08:55 Magazyn
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Pan Rudnicki i samochody 5.0

06:00 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Aktualności filmowe+

06:35 Magazyn

Nie przegap

07:05 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:15 Rozrywka

Zabójcza broń

07:20 (1) Serial kryminalny

Zabójcza broń

08:05 (2) Serial kryminalny

Zabójcza broń

08:50 (3) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

HNK Rijeka - AEK

06:00 Piłka nożna

SV Zulte Waregem - OGC Nice

08:00 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Olympique Marsylia - Konyaspor

06:00 Piłka nożna

Sport News+

08:00 Wiadomości sportowe

Premier League World

08:15 Magazyn piłkarski

Premier League Netbusters

08:50 Magazyn piłkarski
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

06:00 (17) Serial komediowy

Doktor Becker

06:30 (18) Serial komediowy

Detektyw w sutannie

07:00 (6) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (7) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Indyjskie lato

06:00 (4) Serial obyczajowy

Indyjskie lato

07:00 (5) Serial obyczajowy

Ziemiomorze 6.1

07:55 Film fantastyczny, USA 2004
CBS Reality
CBS Reality

Piraci drogowi

06:00 (8) Serial dokumentalny

Piraci drogowi

06:30 (9) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:00 (3057) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

07:30 (3058) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:00 (3059) Serial dokumentalny

Dzień narodzin

08:30 (3060) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Brooklyn Boogie 7.6

06:00 Komedia, USA 1995

Nasza nowa rodzina 5.1

07:25 Komedia, Kanada 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Dowcip

06:00 Dramat, USA/Wielka Brytania 2001

Handlowiec 5.1

07:40 Dramat obyczajowy, Francja 2016
CI Polsat
CI Polsat

Paula Zahn: szokująca prawda

06:00 (21) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

07:00 (22) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

08:00 (6) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Pingwiny z Madagaskaru

06:00 (26) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

06:30 (1) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

07:00 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:30 (2) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:00 (3) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:30 (4) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Frasier

06:00 (5) Serial komediowy

Frasier

06:30 (6) Serial komediowy

Niania

07:00 (13) Serial komediowy

Niania

07:30 (14) Serial komediowy

Cudowne lata

08:00 (21) Serial obyczajowy

Cudowne lata

08:30 (22) Serial obyczajowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Była sobie Ziemia

06:00 Serial animowany

Magija

06:30 Program dla dzieci

Magija

06:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

07:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

07:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

07:30 Program edukacyjny

Sportowe...

07:45 Program edukacyjny

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

08:00 Program edukacyjny

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona

08:25 Program edukacyjny

W zwierciadle nauki

08:50 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Domy na aukcji

06:00 Serial dokumentalny

Domy na aukcji

06:30 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

07:00 (3) Serial dokumentalny

Walki robotów

08:00 (3) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Broń doskonała

06:00 Serial dokumentalny

Samochody - klasyka gatunku

06:50 Serial dokumentalny

Łowcy staroci

07:15 (2) Serial dokumentalny

Militaria na warsztat

08:05 (6) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Drugie życie wiejskich posiadłości

06:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

07:40 (6) Serial dokumentalny

Łowcy promocji - pojedynek mistrzów

08:30 Real tv
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:25 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

06:50 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

07:15 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

07:40 (7) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

08:05 (20) Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Kraksa TV

06:00 (4) Serial dokumentalny

Kraksa TV

06:25 (5) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

06:50 Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:20 (8) Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:45 (1) Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:10 Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:35 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Lolirock

06:00 (38) Serial animowany

Star Darlings...

06:25 (3) Serial animowany

Falsyfikot

06:30 (11) Serial animowany

Cracke

06:55 (30) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

07:00 (9) Serial animowany

The ZhuZhus

07:25 (12) Serial animowany

H2O - wystarczy kropla

07:50 (19) Serial młodzieżowy

H2O - wystarczy kropla

08:20 (20) Serial młodzieżowy

Star Butterfly kontra siły zła

08:50 (23) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Jej Wysokość Zosia

06:00 (50) Serial animowany

Lwia straż

06:30 (25) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (5) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (36) Serial animowany

Pidżamersi

08:00 (9) Serial animowany

Miles z przyszłości

08:30 (54) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

06:00 (12) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (16) Serial animowany

Myszka Miki

06:50 (51) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

06:55 (19) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:20 (20) Serial animowany

Atomowy Pacyn

07:45 (19) Serial animowany

Atomowy Pacyn

08:10 (20) Serial animowany

Penn Zero: Bohater na pół etatu

08:35 (20) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

06:00 Lifestyle

Daleko od miasta

06:30 (11) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

07:00 Program reklamowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

07:30 Magazyn poradnikowy

Ucieczka na wieś

08:00 (50) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

08:50 (51) Serial dokumentalny
E!
E!

Taneczny oddział LA Clippers

06:00 Rozrywka

E! Wiadomości

07:00 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

07:15 Rozrywka

E! Wiadomości

07:45 Rozrywka

Tak bardzo Cosmo

08:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

Fleet Market

06:48 Reportaż

EuroLab 2014

07:12 Program edukacyjny

Moja pasja

07:27 Magazyn

Rozwój zainteresowań uczniów...

07:43 Program edukacyjny

Eureka

08:16 Magazyn

Targi medyczne...

08:20 Reportaż

Manufaktura...

08:38 Reportaż

Klub MMA

08:50 MMA

Kultura sneakerheadów

08:59 Reportaż
Eleven
Eleven

FC Metz - Paris Saint-Germain

05:00 Piłka nożna

Maradona

07:00 Piłka nożna

Maradona

07:30 Piłka nożna

Maradona

08:00 Piłka nożna

Maradona

08:30 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Valencia CF - Atlético Madryt

06:00 Piłka nożna

Arsenal World

07:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

07:30 Magazyn piłkarski

Olympique Marsylia - Stade Rennais

08:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny

Dzień dobry

08:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

US Open w Nowym Jorku

06:00 Tenis

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

07:00 Skoki narciarskie

Watts

08:30 Magazyn sportowy
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

US Open w Nowym Jorku

06:00 Tenis

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

07:00 Skoki narciarskie

Watts

08:30 Magazyn sportowy
Eurosport 2
Eurosport 2

Klasyki

06:00 Kolarstwo

Vuelta a Espa?a

07:00 Kolarstwo

National Championships

08:00 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Klasyki

06:00 Kolarstwo

Vuelta a Espa?a

07:00 Kolarstwo

National Championships

08:00 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

06:00 Sporty ekstremalne

MTB Heroes

06:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

07:00 MMA

Freeride World Tour 2016

08:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

08:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

06:00 Moda

Swimwear

06:30 Moda

Swimwear

07:00 Moda

Swimwear

07:30 Moda

Photographers

08:00 Moda

Photographers

08:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA
FilmBox
FilmBox

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

05:25 Program reklamowy

Piękna 6.5

06:30 Dramat obyczajowy, Francja 2008

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

08:30 Program reklamowy
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Na dnie 7.4

06:00 Dramat obyczajowy, Japonia 1957

Wróg

08:05 Thriller, Serbia/Bośnia-Hercegowina/Węgry/Chorwacja 2011
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Piekło '63

05:50 Film obyczajowy, Holandia 2009

Tornado i zaklinacz koni z Kalahari 7.1

07:35 Film przygodowy, RPA 2009
FilmBox Family
FilmBox Family

Kijanka i wieloryb

06:45 Film dla, Kanada 1988

Asterix i wikingowie 7.0

08:20 Film animowany, Francja/Dania 2006
FilmBox HD
FilmBox HD

Moja lista osób do odstrzału

05:00 Komedia romantyczna, USA 2011

Tygrys i śnieg 7.4

06:30 Komediodramat, Włochy 2005

Romans z powieści

08:20 Komediodramat, USA 2011
FOX Comedy
FOX Comedy

M.A.S.H.

05:40 (16) Serial komediowy

M.A.S.H.

06:10 (17) Serial komediowy

Hoży doktorzy

06:40 (7) Serial komediowy

Hoży doktorzy

07:05 (8) Serial komediowy

Czarno to widzę

07:35 (4) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:05 (5) Serial komediowy

Czarno to widzę

08:35 (6) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Dr House

06:00 (8) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (9) Serial obyczajowy

Dr House

07:50 (10) Serial obyczajowy

Rosewood

08:50 (19) Serial kryminalny
H2
H2

Starcie wojowników

06:00 (18) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

07:00 (12) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

08:00 (10) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Wszędobylska mamuśka 5.9

06:00 Komediodramat, USA 2015

Futbol z Shaolin

07:45 Komedia, Hongkong/Chiny/USA 2001
HBO 2
HBO 2

Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka

06:00 Film animowany, 1997

Miles 5.0

07:15 Komediodramat, USA 2016

Współczesna rodzina

08:45 (13) Serial komediowy
HBO 3
HBO 3

Klasa próżniacza 4.3

06:00 Komedia, USA 2015

Mustang 7.7

07:25 Dramat obyczajowy, Francja 2015
HISTORY
HISTORY

Piąty bieg

06:00 (4) Serial dokumentalny

Maszyny nie z tej ziemi

07:00 (2) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:00 (10) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

08:30 (17) Serial dokumentalny
ID
ID

Medium z Long Island

06:00 Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

06:50 Serial dokumentalny

Zaginieni

07:40 Serial dokumentalny

Detektyw do zadań specjalnych

08:30 (1) Serial dokumentalny
ITV
ITV

Disco budzik

06:00 Program muzyczny

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:20 Magazyn

Magazyn...

06:25 Magazyn

Otwarta antena

06:30 Rozrywka

Masz prawo

06:50 Magazyn

Poranek WTK

06:55 Magazyn

Serwis...

07:10 Magazyn

Pogoda

07:15 Pogoda

Serwis...

07:20 Magazyn

Qulturalny...

07:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

07:30 Magazyn

Sport

07:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

07:55 Magazyn

Poranne...

08:00 Magazyn

Serwis...

08:10 Magazyn

Pogoda

08:15 Pogoda

Serwis...

08:20 Magazyn

Qulturalny...

08:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

08:30 Magazyn

Sport

08:40 Wiadomości sportowe
Kino Polska
Kino Polska

Popielec

06:00 (9) Serial obyczajowy

Klub profesora Tutki

07:50 (9) Serial obyczajowy

TV Okazje

08:20 Program reklamowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Dzień dobry, kocham Cię!

06:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak w sezonie

06:00 Magazyn kulinarny

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

Be Active. Ewa Chodakowska

07:00 Lifestyle

Telesprzedaż

07:30 Program reklamowy

Widelcem po mapie

08:00 (11) Serial dokumentalny

Zielona rewolucja Marty Dymek

08:30 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:07 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:10 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (9) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (10) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (20) Serial animowany

Wissper

06:40 (33) Serial animowany

Wissper

06:45 (34) Serial animowany

Piratka i...

06:55 (15) Serial animowany

Piratka i...

07:05 (16) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (21) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (22) Serial animowany

Bing

07:45 (20) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (53) Serial animowany

Trojaczki

08:00 (54) Serial animowany

Oktonauci

08:10 (19) Serial animowany

Oktonauci

08:20 (20) Serial animowany

Astrozwierzaki

08:35 (9) Serial animowany

Strażak Sam

08:50 (9) Serial dla
MTV
MTV

Teen Mom OG

06:00 Rozrywka

Catfish

07:00 Rozrywka

Dopasowani

08:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

06:00 (2) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

06:00 (2) Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

07:00 Serial dokumentalny

Piloci z Alaski

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Planeta mięsożerców

06:00 Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

07:00 (5) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

08:00 (4) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Planeta mięsożerców

06:00 Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

07:00 (5) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

08:00 (4) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zaklinacz psów

06:00 (9) Serial dokumentalny

Zaklinacz psów

07:00 (10) Serial dokumentalny

Zawód lekarz

08:00 (42) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Max i Ruby

06:00 (16) Serial animowany

Małe...

06:05 (13) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:20 (1) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:45 (5) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (5) Serial animowany

Rycerka Nella

07:30 (3) Serial animowany

Shimmer i Shine

07:55 (1) Serial animowany

Psi patrol

08:20 (1) Serial animowany

Rafcio Śrubka

08:35 (17) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (1) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Psi patrol

06:00 (18) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:25 (14) Serial animowany

Rycerka Nella

06:55 (5) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

07:05 (12) Serial animowany

Alvinnn!!! I...

07:25 (13) Serial animowany

Harmidom

07:40 (15) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

08:10 (10) Serial animowany

Psi patrol

08:40 (12) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

06:00 Piłka nożna

Speedway+

08:30 Magazyn żużlowy

Real Sociedad - Rosenborg BK

08:50 Piłka nożna
Paramount
Paramount

As bierze wszystko

05:45 Western, Włochy 1968

Przebudzenie 8.1

08:35 Dramat obyczajowy, USA 1990
Planete+ HD
Planete+ HD

Naturalnie Polska

06:45 (9) Serial dokumentalny

Naturalnie Polska

07:15 (10) Serial dokumentalny

Polska dobrze zaprojektowana

07:45 (3) Serial dokumentalny

Polska dobrze zaprojektowana

08:15 (4) Serial dokumentalny

Lekcje architektury

08:45 (3) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Yattaman

06:05 (59) Serial animowany

Rozgrywki z wyższych sfer

06:25 (121) Telenowela

Celeste

06:50 (42) Telenowela

Magiczna TV

07:35 Rozrywka

Telezakupy

08:50 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

07:05 Program muzyczny

Hit dnia

08:00 Program muzyczny

Najlepsze z najlepszych

08:05 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Trudne sprawy

08:00 (252) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Dzień, który zmienił moje życie

06:00 (100) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

07:00 (84) Serial fabularno-dokumentalny

Awantura o kasę

08:00 Teleturniej
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

08:00 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Aleja sław

06:00 Rozrywka

Przez żołądek do serca

06:30 Rozrywka

Młodociani przestępcy

07:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Superniania podbija świat

08:00 (8) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Ewa gotuje

06:00 Magazyn kulinarny

Przyjaciółki

06:30 (62) Serial obyczajowy

Przyjaciółki

07:30 (63) Serial obyczajowy

Skradziona kolekcja 6.3

08:30 Komedia kryminalna, Polska 1979
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

06:00 (15) Serial dla

Tomek i...

06:30 (3) Serial dla

Tomek i...

06:40 (4) Serial dla

Video Clip

06:55 Program muzyczny

Tropiciele zagadek

07:00 (2) Serial animowany

Zwierzyniec...

07:28 (15) Serial animowany

Kropka.

07:30 (3) Serial animowany

Kropka.

07:45 (4) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

08:05 (15) Serial animowany

Dinopociąg

08:25 (15) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

08:55 (11) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Graffiti

08:50 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Gliniarze

06:00 (19) Serial dokumentalny

Stołeczna drogówka

06:30 (57) Serial dokumentalny

Autościema - czyli jak kupować, by nie...

07:00 Rozrywka

Polska w monitoringu

07:30 (39) Serial dokumentalny

Pogromcy mitów

08:00 (9) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

07:00 Żużel
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Nice 1. Liga

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

07:00 Żużel
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Pro Bull Riding 2017

07:00 Sporty ekstremalne

Liga holenderska

08:10 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

06:00 (3) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

06:25 (1) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

07:40 (9) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

08:10 (10) Serial dokumentalny

Supersamochody

08:40 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Łowca militariów

06:00 (5) Serial dokumentalny

Zakazana historia

06:45 (1) Serial dokumentalny

101 najważniejszych postaci XX w.

07:40 (4) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

08:45 (21) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Informacje...

06:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

06:08 Pogoda

Kalendarium

06:19 Audycja

Wiadomości

07:00 Wiadomości

Informacje...

07:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:08 Pogoda

Rozmowa dnia

07:15 Audycja

Europejski temat

07:38 Magazyn

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Informacje...

08:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

08:08 Pogoda

Rozmowa dnia

08:15 Audycja

Europejski...

08:52 Audycja
PR 2
PR 2

Fantazja polska

06:00 Audycja

Słowo na dzień

06:15 Magazyn muzyczny

Słowo na...

06:55 Magazyn muzyczny

Poranek Dwójki

07:00 Audycja

Archiwalnia

07:45 Audycja
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Trójkowy znak jakości

07:45 Audycja

Salon polityczny Trójki

08:13 Audycja
Puls 2
Puls 2

Zaczarowany...

05:55 (39) Serial animowany

Zaczarowany...

06:05 (1) Serial animowany

Zaczarowany ołówek

06:15 (2) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

06:35 (9) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

07:10 (10) Serial animowany

Tomek i...

07:35 (10) Serial dla

Tomek i...

07:45 (11) Serial dla

Strażak Sam

08:00 (10) Serial dla

Strażak Sam

08:10 (11) Serial dla

Listonosz Pat

08:35 (5) Serial animowany

Listonosz Pat

08:50 (6) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Listy do BE

06:40 Audycja

Nosel kręci

07:40 Audycja

Gość Radia Zet

08:00 Rozmowa
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wstawaj, szkoda dnia

05:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Burza uczuć

06:00 (1520) Telenowela

Krąg miłości

07:00 (9) Serial obyczajowy

Pary

08:05 (16) Miniserial

Rejs ku szczęściu: Podróż poślubna...

08:10 Film obyczajowy, Niemcy 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota: Atlantyda

06:00 (17) Serial SF

Gwiezdne wrota

07:00 (16) Serial SF

Łowcy skarbów

08:00 (3) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

World of Freesports 2017

07:00 Magazyn sportowy

Piąta kwarta

07:45 Magazyn koszykarski

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Mobil 1 The Grid 2017

08:30 Magazyn sportów motorowych
Stars.TV
Stars.TV

Best polish

06:00 Magazyn muzyczny

Best polish

07:00 Magazyn muzyczny

Best hits

08:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Prywatna historia kina

06:00 Talk show

Na planie

06:35 Program publicystyczny

Mikołajek

06:55 (25) Serial animowany

Mikołajek

07:10 (26) Serial animowany

Złotopolscy

07:35 (102) Telenowela

Złotopolscy

08:05 (103) Telenowela

Tajemnice starożytnego Rzymu

08:35 (5) Serial historyczny
Sundance TV
Sundance TV

Jack Irish

06:00 (2) Serial kryminalny

Glassland 5.5

07:00 Dramat obyczajowy, Irlandia 2014

The Death and Resurrection Show 8.0

08:30 Film dokumentalny, Nowa Zelandia/Wielka Brytania 2013
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

TeleTOON+ play

05:55 Program dla dzieci

Brejk

06:05 Program dla młodzieży

TeleTOON+ play

06:35 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:40 Program dla dzieci

Deserownia

06:50 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

06:55 Rozrywka

Littlest Pet Shop

07:00 (25) Serial animowany

Nina Patalo

07:25 (22) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:30 (7) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:45 (8) Serial animowany

Paka z Pniaka

07:55 (22) Serial animowany

Petz Klub

08:10 (39) Serial animowany

Petz Klub

08:25 (40) Serial animowany

Mirette na...

08:40 (9) Serial animowany

Mirette na...

08:50 (10) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:50 Rozrywka

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Domy na drzewach

06:00 Serial dokumentalny

Zyskowny remont

06:50 (4) Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

07:40 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

08:05 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

08:30 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Różowe lata siedemdziesiąte

06:00 Serial komediowy

Podróż do krainy strachów

06:30 Film sensacyjny, USA 1943

Goonies 7.4

07:55 Film przygodowy, USA 1985
Travel Channel
Travel Channel

Podróżoholicy

06:00 Turystyka

Luksusowe rezydencje

06:30 Turystyka

Takie rzeczy tylko w...

07:00 Turystyka

Pałac na wakacje

08:00 Turystyka

Pałac na wakacje

08:30 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

05:15 (544) Serial fabularno-dokumentalny

Express

06:10 Magazyn informacyjny

DeFacto

06:30 Magazyn informacyjny

Ukryta prawda

07:00 (266) Serial fabularno-dokumentalny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

08:00 (4) Serial dokumentalny
TV6
TV6

Dekoratornia

06:00 Magazyn

Dekoratornia

06:30 Magazyn

Dom nie do poznania

07:00 Reality show

Nieśmiertelny

08:00 (10) Serial przygodowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Mango - Telezakupy

05:40 Program reklamowy

Kuchenne rewolucje

06:50 Reality show

Doradca smaku

07:50 Magazyn kulinarny

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty z zagranicy

05:35 Wiadomości

Otwarcie dnia

07:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Serwis...

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:15 Wiadomości

Serwis...

06:30 Wiadomości

Serwis...

06:45 Wiadomości

Serwis...

07:00 Wiadomości

Serwis...

07:15 Wiadomości

Serwis...

07:30 Wiadomości

Serwis...

07:45 Wiadomości

Serwis...

08:00 Wiadomości

Serwis...

08:15 Wiadomości

Serwis...

08:30 Wiadomości

Serwis...

08:45 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

05:25 (17) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

06:25 (149) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

07:20 (82) Serial fabularno-dokumentalny

Dr House

08:20 (12) Serial obyczajowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

06:00 (6) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:00 (99) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:30 (100) Serial obyczajowy

Zaklinaczka duchów

08:00 (17) Serial fantastyczny
TVN Style
TVN Style

Brudasy

05:50 Reality show

Nowa Maja w ogrodzie

06:20 Magazyn poradnikowy

Akademia...

06:55 Magazyn poradnikowy

Ugotowani

07:00 Reality show

Sekrety lekarzy - extra

08:00 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Warsztat cudów

05:50 Magazyn motoryzacyjny

Samochody Jay'a Leno

06:50 Magazyn motoryzacyjny

Wstęp wzbroniony

07:50 Rozrywka

Gwiazdy czterech kółek

08:20 Rozrywka

Skarby z pobocza

08:50 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Dzień dobry, Polsko!

06:00 Magazyn

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Pogoda poranna

08:10 Pogoda

Kwadrans polityczny

08:15 Program publicystyczny

Komisariat

08:40 (39) Serial fabularno-dokumentalny
TVP 2
TVP 2

Przerwa w...

06:00 Przerwa w emisji

Rodzinka.pl

06:05 (137) Serial komediowy

Sztuka codzienności

06:40 Reportaż

M jak miłość

07:05 (122) Serial obyczajowy

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Białystok
TVP Białystok

Obiektyw

07:00 Magazyn informacyjny

Sport

07:10 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

07:15 Pogoda

Gość...

07:20 Magazyn

Ogród i nie...

07:30 Magazyn

W rajskim ogrodzie

07:40 Przyroda i podróże. Dokumentacja
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Pogoda

07:00 Pogoda

Forum Panoramy

07:05 Program publicystyczny

Reportaż

07:20 Reportaż

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Cudowny świat przyrody

05:55 (3) Serial dokumentalny

Ocalony świat

06:25 (3) Serial dokumentalny

Wspaniałe stulecie

07:05 (84) Telenowela

Rodzinka.pl

08:05 (30) Serial komediowy

Rodzinka.pl

08:35 (31) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:45 Felieton

Komunikaty...

06:47 Felieton

Radio...

06:52 Film dokumentalny, Polska 1994

Film dokumentalny

07:00 Film dokumentalny, 2017

Powstanie...

07:55 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:05 Cykl reportaży

Cofnąć czas na Karskiego

08:35 Reportaż
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:53 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:53 Pogoda

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Minęła 8

08:10 Magazyn

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Kwadrans w...

07:00 Magazyn

Szlakiem miejsc niezwykłych

07:15 Serial dokumentalny
TVP Kraków
TVP Kraków

Pogoda

07:00 Pogoda

Działo się w...

07:03 Magazyn

Więcej kultury

07:05 Magazyn kulturalny

Moja szkoła...

07:25 Felieton

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Przerwa w nadawaniu

05:50 Przerwa w emisji

Dziennik...

08:00 Magazyn

Teledyski

08:05 Program muzyczny

Zakładka

08:10 Program publicystyczny

Informacje kulturalne

08:45 Wiadomości
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Rody fabrykanckie

07:00 Serial dokumentalny

Szlakiem miejsc...

07:30 Serial dokumentalny

Czas niedawno przeszły

07:46 Reportaż
TVP Polonia
TVP Polonia

Racja stanu

05:35 Program publicystyczny

O mnie się nie martw

06:05 (9) Serial komediowy

Magazyn śledczy Anity Gargas

06:55 Magazyn

Domisie

07:25 Program dla dzieci

Krótka...

07:50 Program dokumentalny

Pytanie na śniadanie

08:00 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Plebania

06:00 (949) Telenowela

Reportaż

06:20 Reportaż

Było, nie minęło - kronika...

06:35 Program historyczny

Przerwa w...

06:55 Przerwa w emisji

Przerwa w nadawaniu

07:00 Przerwa w emisji

Co niesie dzień

08:25 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Familiada

05:35 Teleturniej

Okrasa łamie przepisy

06:10 Magazyn kulinarny

Koń Polski - wielki show w Małym...

06:40 Rozrywka

Magiczny świat Luca

07:45 Rozrywka

Kabaretowy Klub Dwójki

08:20 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Wszystko przed nami

05:30 (65) Serial obyczajowy

07 zgłoś się

06:10 (7) Serial kryminalny

Na sygnale

07:10 (32) Serial obyczajowy

Na sygnale

07:35 (33) Serial obyczajowy

M jak miłość

08:15 (631) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Turniej WTA w Tokio

06:00 Tenis

Turniej WTA w Tokio

08:00 Tenis
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Fakty o poranku

07:00 Magazyn

Pogoda o...

07:10 Pogoda

Fakty o poranku

07:12 Magazyn

Pogoda

07:27 Pogoda

Fakty o poranku

07:28 Magazyn

Pogoda o...

07:36 Pogoda

Fakty o poranku

07:38 Magazyn

Rozmowa Faktów

07:59 Program publicystyczny

Tekieli...

08:14 Reportaż
TV 4
TV 4

Dragons' Den. Jak zostać milionerem?

06:00 Rozrywka

Turbo Fast

07:00 (10) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

07:30 (9) Serial animowany

Turbo Fast

08:00 (13) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

08:30 (12) Serial animowany
TV Puls
TV Puls

To moje życie!

06:00 (118) Telenowela

Kobra - oddział specjalny

07:00 (9) Serial sensacyjny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

08:00 (10) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Muzyczny poranek

06:25 Program muzyczny

Przegląd prasy

06:45 Magazyn informacyjny

Telezakupy

06:50 Program reklamowy

Bajkowa TVS

08:05 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Castle

06:00 (5) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

06:50 (4) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

07:40 (6) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

08:30 (7) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

06:00 Program muzyczny

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny
WP
WP

#dziejesię 16:50

06:00 Wiadomości

Z pamiętnika położnej

06:25 (27) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

07:30 (28) Serial obyczajowy

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

08:30 Kabaret i satyra