piątek 15.09.2017

Kanał 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

12:00 (18) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

13:00 (19) Serial sensacyjny

Mentalista

14:00 (18) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

11:00 Program muzyczny

Chcesz? Masz!

14:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Papierowe gody 4.8

11:55 Komedia, Polska 2016

Circus Maximus 5.1

13:40 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Prawo i pięść 7.8

14:30 Film psychologiczny, Polska 1964
AMC
AMC

Proste lekarstwo

11:20 Komedia, USA 2007

Kapitan Jack 6.5

13:20 Film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1999
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Łowca potworów

12:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

13:00 (8) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Doktor Martin

11:30 (7) Serial obyczajowy

Słoiki

12:30 (32) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

13:30 (5) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:30 (23) Serial komediowy
AXN
AXN

Nowe gliny

12:00 (13) Serial kryminalny

Castle

13:00 (2) Serial kryminalny

CSI: Cyber

14:00 (4) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Skorpion

12:00 (14) Serial sensacyjny

Ryzyko dla świata

12:55 (9) Serial dokumentalny

Nowe przygody Tarzana

14:05 (8) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Nowe gliny

12:00 (13) Serial kryminalny

Castle

13:00 (2) Serial kryminalny

CSI: Cyber

14:00 (4) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

11:00 (7) Serial kryminalny

Rex Special Unit

12:05 (8) Serial kryminalny

Medium

13:05 (21) Serial kryminalny

Elementary

14:05 (11) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Droga do Le Mans

11:20 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

Top Gear

12:20 Magazyn motoryzacyjny

Aston Martin jakiego nie znacie

13:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Totalna rozgrywka - USA

14:40 Rozrywka
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Kucharz duży, kucharz mały

11:55 Magazyn dziecięcy

Odlotowcy Go...

12:15 (7) Serial animowany

Odlotowcy Go...

12:30 (8) Serial animowany

Sara i Kaczorek

12:45 (34) Serial dla

Sara i Kaczorek

12:55 (35) Serial dla

Katie Morag

13:10 (17) Serial dla

Zagadkoboty

13:25 Program dla dzieci

Hau hau...

13:40 (11) Serial animowany

Hau hau...

13:55 (12) Serial animowany

Andy i...

14:05 Program dla dzieci

Kręciołki

14:20 Program dla dzieci

Nelly i Nora

14:35 (36) Serial animowany

Jupisie

14:40 Program dla dzieci

Kotek Gapcio

14:50 (30) Serial animowany

Sara i Kaczorek

14:55 (10) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

E-papierosy - rozwiązanie czy...

12:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Rekin

13:00 (2) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka - wydania...

14:10 (5) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:50 (1) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z Lark Rise do Candleford

11:35 (3) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

12:25 (8) Serial obyczajowy

Nowe triki

13:20 (5) Serial kryminalny

Ojciec Brown

14:10 (2) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

14:55 (6) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Nie mówcie pannie młodej

11:05 (4) Serial dokumentalny

Cała prawda o jedzeniu

12:10 (2) Serial dokumentalny

Zapraszam do stołu - wielka porcja

13:10 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

11:55 Serial animowany

Królikula

12:25 Serial animowany

Oddbods

12:50 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:05 Serial dla dzieci

Koko Smoko

13:15 Serial dla dzieci

Garfield Show

13:35 Serial dla dzieci

Garfield Show

14:05 Serial dla dzieci

Robin Hood: Draka w Sherwood

14:35 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Niewinne

10:35 Dramat obyczajowy, Francja/Polska 2015

Łapu-Capu Extra

12:30 Rozrywka

Dzień, w którym zatrzymała się... 5.7

13:00 Film SF, USA/Kanada 2008

Zagubieni 6.8

14:40 Komediodramat, Czechy 2015
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Niewinne

11:35 Dramat obyczajowy, Francja/Polska 2015

Łapu-Capu Extra

13:30 Rozrywka

Dzień, w którym zatrzymała się... 5.7

14:00 Film SF, USA/Kanada 2008
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Zlot

11:35 Film dokumentalny, Polska 2016

Ekstremalne wyścigi

12:30 (10) Serial dokumentalny

Powrót do przeszłości

13:00 (9) Serial dokumentalny

Nie przegap

13:50 Zapowiedź programu

Jack London. Amerykańska przygoda

14:00 (2) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Były sobie człowieki 5.6

11:00 Film animowany, Francja/Włochy/Chiny/Belgia 2015

W tonacji+

12:40 Program muzyczny

Ameryka z lotu ptaka

13:30 (10) Serial dokumentalny

Łapu-Capu Extra

14:25 Rozrywka

Heidi

14:55 Film dla, Niemcy/Szwajcaria/RPA 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Czy naprawdę wierzysz? 7.2

11:55 Dramat obyczajowy, USA 2015

Hollywood Buzz

13:55 Magazyn filmowy

W wirze 5.9

14:30 Film sensacyjny, USA 2005
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Plotkara

11:50 (13) Serial komediowy

Plotkara

12:35 (14) Serial komediowy

Chryzantemy 5.2

13:15 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Córka 5.3

13:45 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Lucyfer

14:15 (7) Serial fantastyczny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Swansea City - Newcastle United

11:00 Piłka nożna

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

13:00 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Grand Prix Niemiec w Teterowie

12:00 Żużel
CBS Action
CBS Action

Doktor Becker

12:00 (19) Serial komediowy

Doktor Becker

12:30 (20) Serial komediowy

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

13:00 (7) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

14:00 (7) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Żandarm i kosmici 7.0

11:25 Komedia, Francja 1979

Happy, Texas 6.3

13:15 Komedia, USA 1999
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

12:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

12:30 (4) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:00 (11) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

13:30 (12) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:00 (20) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

14:30 (21) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Oczekiwanie 6.3

11:05 Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 2015

Cudowny świat 5.2

12:45 Melodramat, USA/Niemcy 2009

Mały Fauss i duży Halsy 6.0

14:15 Film obyczajowy, USA 1970
Cinemax 2
Cinemax 2

Słodkie życie 7.9

10:55 Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 1960

Cień mgły 6.2

13:50 Thriller psychologiczny, Wielka Brytania 2015
CI Polsat
CI Polsat

Zabić z zimną krwią

12:00 (59) Serial dokumentalny

Zabić z zimną krwią

12:30 (60) Serial dokumentalny

Dowody zbrodni

13:00 (6) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

14:00 (3) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

12:00 (14) Serial komediowy

Przyjaciele

12:30 (15) Serial komediowy

Przyjaciele

13:00 (16) Serial komediowy

Przyjaciele

13:30 (17) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (18) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (19) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Dwie spłukane dziewczyny

12:00 (13) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

12:30 (14) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:00 (1) Serial komediowy

Tak, kochanie

13:30 (2) Serial komediowy

Niania

14:00 (7) Serial komediowy

Niania

14:30 (1) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Obłędne...

12:00 Zwierzęta

Obłędne...

12:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

12:30 Program edukacyjny

Była sobie Ziemia

13:00 Serial animowany

Magija

13:30 Program dla dzieci

Magija

13:45 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

14:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

14:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

14:30 Program edukacyjny

Sportowe...

14:45 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Złoto rzeki krokodyli

12:00 Serial dokumentalny

Ciekawość

13:00 Serial dokumentalny

Ekstremalna Alaska

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

S.O.S. z kosmosu

12:00 Serial dokumentalny

S.O.S. z kosmosu

13:00 Serial dokumentalny

S.O.S. z kosmosu

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Ekstremalne odchudzanie

12:00 Serial dokumentalny

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

13:00 Serial dokumentalny

Masterchef: Gordon Ramsay

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

NASA - archiwum tajemnic

12:00 Serial dokumentalny

Jak działa wszechświat?

13:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

14:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Rzeczne potwory

12:00 Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

13:30 (2) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Obóz Kikiwaka

11:55 (22) Serial młodzieżowy

Obóz Kikiwaka

12:20 (23) Serial młodzieżowy

Era Ronków

12:50 (11) Serial animowany

The ZhuZhus

13:05 (10) Serial animowany

Falsyfikot

13:30 (10) Serial animowany

Soy Luna

14:00 (80) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

12:00 (31) Serial animowany

Pidżamersi

12:30 (11) Serial animowany

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

13:00 (14) Serial animowany

Lwia straż

13:30 (26) Serial animowany

Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie

14:00 (15) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

14:30 (2) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Pokémon seria: XY

12:00 (1805) Serial animowany

Pokémon seria: XY

12:25 (1806) Serial animowany

Supa Strikas

12:50 (49) Serial animowany

Supa Strikas

13:15 (10) Serial animowany

Marvel's Rocket...

13:40 (10) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:45 (21) Serial komediowy

11

14:10 (70) Serial młodzieżowy

Mech-X4

14:35 (6) Serial przygodowy
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

11:40 (25) Serial dokumentalny

Domy gwiazd

12:30 Magazyn

Telesprzedaż

13:00 Program reklamowy

Home staging - mieszkania do sprzedania

14:05 Magazyn poradnikowy

Pokochaj swój ogród

14:35 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Wags z Miami

12:00 Serial dokumentalny

Wags z Miami

13:00 Serial dokumentalny

Wags z Miami

14:00 Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Centaury...

11:50 Baseball

English Off Course

12:08 Program edukacyjny

Cyberiada

12:45 Reportaż

Jak być...

13:05 Program edukacyjny

Galeria jednego...

13:23 Reportaż

Moja pasja

13:35 Magazyn

Od A do Z

14:19 Magazyn

Polonia Restituta

14:21 Program historyczny
Eleven
Eleven

FC Schalke 04 - RB Lipsk

11:00 Piłka nożna

ZSRR - USA

13:00 Koszykówka

USA - ZSRR

13:30 Hokej na lodzie

Valencia CF - Atlético Madryt

14:00 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

GP Confidential 2017

12:00 Magazyn Formuły 1

#ElevenF1

12:30 Magazyn Formuły 1

GP Confidential 2017

13:30 Magazyn Formuły 1

Grand Prix Singapuru

14:00 Formuła 1

Grand Prix Singapuru

14:25 Formuła 1
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

09:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Vuelta a Espa?a

11:30 Kolarstwo

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

12:30 Tenis stołowy
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Vuelta a Espa?a

11:30 Kolarstwo

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

12:30 Tenis stołowy
Eurosport 2
Eurosport 2

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

10:00 Tenis stołowy

Historia sportowca

12:35 Magazyn sportowy

US Open w Nowym Jorku

13:00 Tenis

Vuelta a Espa?a

14:30 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

10:00 Tenis stołowy

Historia sportowca

12:35 Magazyn sportowy

US Open w Nowym Jorku

13:00 Tenis

Vuelta a Espa?a

14:30 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Night of the Jumps

12:00 Freestyle Motocross

X Games - Norway

13:00 MMA

Freeride World Tour 2016

14:00 Sporty ekstremalne

Freeride World Tour 2016

14:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

12:00 Moda

Swimwear

12:30 Moda

Swimwear

13:00 Moda

Swimwear

13:30 Moda

Photographers

14:00 Moda

Photographers

14:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Saúl Álvarez - Matthew Hatton

11:30 Boks

Hard Knocks Fighting

12:45 MMA

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Jack Hunter i grobowiec Akenatena

11:45 Film przygodowy, USA 2008

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

13:50 Program reklamowy

Poirot

14:10 (9) Serial kryminalny
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Śladami Nazarina

11:25 Film dokumentalny, Hiszpania/Meksyk 2015

Nazarin

12:45 Dramat obyczajowy, Meksyk/Argentyna 1959

Na brzegu

14:25 Dramat obyczajowy, Francja 2011
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Kółko i krzyżyk

11:10 Komedia romantyczna, Francja 2010

Letnie wino 5.4

12:45 Dramat, USA 2013

The Wipers Times 5.5

14:15 Film wojenny, Wielka Brytania 2013
FilmBox Family
FilmBox Family

Mój przyjaciel Shadow 6.4

10:35 Film przygodowy, Holandia 2011

Scyzoryk

12:15 Dramat obyczajowy, Holandia 1992

Ewa i Ognisty Koń 6.5

13:45 Dramat obyczajowy, Kanada 2005
FilmBox HD
FilmBox HD

Droga do raju 6.0

11:20 Film obyczajowy, USA 2005

Królową być 6.1

12:50 Komedia, Francja 2005

Miłosne zapiski 5.6

14:35 Dramat obyczajowy, Kanada 2007
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

11:45 (9) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:15 (10) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

12:40 (11) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

13:10 (12) Serial komediowy

Simpsonowie

13:35 (19) Serial animowany

Simpsonowie

14:05 (20) Serial animowany

Simpsonowie

14:30 (21) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Kości

11:40 (21) Serial kryminalny

Kości

12:35 (22) Serial kryminalny

Kości

13:30 (1) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

14:25 (3) Serial kryminalny
H2
H2

Starcie wojowników

12:00 (18) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

13:00 (12) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

14:00 (10) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Otwórzcie oczy 6.6

11:25 Film dokumentalny, USA 2015

Mój niewidomy brat 5.6

12:05 Komedia romantyczna, USA 2016

Gwiezdne wojny VI - Powrót Jedi

13:35 Film SF, USA 1983
HBO 2
HBO 2

Dama w vanie 6.7

11:25 Komediodramat, Wielka Brytania 2015

Na planie

13:10 Magazyn filmowy

Cydr z Rosie 5.8

13:35 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015
HBO 3
HBO 3

Wiktoria

11:55 (2) Serial biograficzny

Sprawa idealna

12:45 (2) Serial obyczajowy

Hollarsowie 6.5

13:45 Komediodramat, USA 2016
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

12:00 (11) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

12:30 (12) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:00 (1) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

13:30 (3) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:00 (4) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

14:30 (8) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00 Serial kryminalny

W sieci kłamstw

13:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

14:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Top Disco

12:00 Program muzyczny

TO Disco Trendy

13:00 Program muzyczny

Discostacja

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

12:00 Pogoda

Punkt widzenia

12:05 Program publicystyczny

Tak jak w kinie

12:15 Magazyn

Miejskie...

12:55 Felieton

Pogoda dla...

13:00 Pogoda

TOYA Traffic

13:02 Magazyn

Piłka meczowa

13:05 Magazyn sportowy

Nasze sprawy

13:50 Cykl reportaży

Pogoda dla...

14:00 Pogoda

Hity z pilota

14:05 Magazyn informacyjny

Co jest grane?

14:15 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

12:00 Wiadomości

Pogoda

12:20 Pogoda

Serwis...

12:25 Magazyn

Arcydzieła, arcymyśli

12:30 Program edukacyjny

Pogoda

13:30 Pogoda

Sport

13:35 Wiadomości sportowe

Ratajski fyrtel kultury

13:45 Magazyn

Pogoda

14:05 Pogoda

Serwis...

14:10 Magazyn

Wybitne postacie Uniwersytetu

14:15 Film dokumentalny

Serwis...

14:35 Magazyn

Gość wieczoru...

14:40 Rozmowa

Serwis...

14:50 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Żona dla Australijczyka 6.6

11:30 Komedia, Polska 1963

Lata dwudzieste... lata trzydzieste

13:30 Komedia, Polska 1983
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Historia jednego przeboju

12:00 Program muzyczny

Iść w stronę słońca!

12:30 Program muzyczny

Młoda Polska

14:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Telesprzedaż

11:30 Program reklamowy

Uczty z wysp Morza Śródziemnego

12:30 (3) Serial dokumentalny

cook news

13:25 Magazyn

Kulinarny pępek miasta

13:30 (2) Serial dokumentalny

Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym

14:30 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Lalaloopsy

11:40 (3) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:05 (1) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:25 (2) Serial animowany

Piratka i...

12:50 (15) Serial animowany

Oktonauci

13:00 (19) Serial animowany

Oktonauci

13:10 (20) Serial animowany

Dzielny lew...

13:25 (3) Serial animowany

Dzielny lew...

13:30 (4) Serial animowany

Molang

13:35 (51) Serial animowany

Molang

13:40 (52) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (5) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (6) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (33) Serial animowany

Tęczowa...

14:45 (34) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (64) Serial animowany
MTV
MTV

Ex na plaży

11:50 Rozrywka

Ex na plaży

12:15 Rozrywka

Ex na plaży

12:40 Rozrywka

Taki lajf

13:05 Rozrywka

Teen Cribs

14:00 Rozrywka

Rozdarci

14:30 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Weterynarz z sercem

12:00 (3) Serial dokumentalny

Weterynarz z sercem

13:00 (4) Serial dokumentalny

Anioły dobroczynności

14:00 Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Rozbieracze: biznes w garażu

12:00 (6) Serial dokumentalny

Supersamochody w megaprodukcji

13:00 (5) Serial dokumentalny

Rozbieracze: biznes w garażu

14:00 (4) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Rozbieracze: biznes w garażu

12:00 (6) Serial dokumentalny

Supersamochody w megaprodukcji

13:00 (5) Serial dokumentalny

Rozbieracze: biznes w garażu

14:00 (4) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Ekstremalne oseski

12:00 (4) Serial dokumentalny

Ekstremalne oseski

13:00 (2) Serial dokumentalny

Ekstremalne oseski

14:00 (6) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Ekstremalne oseski

12:00 (4) Serial dokumentalny

Ekstremalne oseski

13:00 (2) Serial dokumentalny

Ekstremalne oseski

14:00 (6) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Blaze i megamaszyny

11:40 (9) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:05 (2) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:30 (3) Serial animowany

Dzień, w...

12:55 (4) Serial dla

Dzień, w...

13:00 (5) Serial dla

Umizoomi

13:05 (10) Serial animowany

Rafcio Śrubka

13:25 (9) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (17) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (18) Serial animowany

Dora poznaje świat

14:45 (9) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Wróżkowie chrzestni

11:45 (20) Serial animowany

Niech żyje król Julian

12:15 (5) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

12:40 (2) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

13:10 (5) Serial animowany

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:30 (5) Serial komediowy

Jestem Franky

13:50 (45) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:20 (5) Serial młodzieżowy

Henio Dzióbek

14:50 (8) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Olympique Marsylia - Konyaspor

10:55 Piłka nożna

Ekstrapaka

13:00 Magazyn piłkarski

Liga+ Extra

14:00 Magazyn piłkarski
Paramount
Paramount

Aladdin

11:15 Film animowany, 1986

Zagraj to jeszcze raz, Sam 7.7

13:20 Komedia, USA 1972
Planete+ HD
Planete+ HD

Prowansja 1944 - drugi D-Day

11:30 Film dokumentalny, Francja 2014

Ukryci. Przetrwać Zagładę

12:30 Film dokumentalny, Niemcy 2012

Anatomia buntu

14:00 (1) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:35 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

12:00 Program muzyczny

Dance w Polo tv

12:10 Program muzyczny

Hit dnia

13:00 Program muzyczny

Przeboje na czasie

13:14 Magazyn muzyczny

Hit dnia

14:00 Program muzyczny

Disco Polo Live

14:11 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Oszukane

12:00 (11) Serial fabularno-dokumentalny

Trudne sprawy

13:00 (721) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

14:00 (2526) Serial obyczajowy

Dlaczego ja?

14:50 (767) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat 2
Polsat 2

Poznaj swoje prawa

11:30 (57) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

12:30 (10) Serial fabularno-dokumentalny

Świat według Kiepskich

13:30 (457) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:00 (458) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

14:30 (459) Serial komediowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

12:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

13:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

14:00 Magazyn

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Gwiazdy na dywaniku

12:00 Rozrywka

Aleja sław

12:30 Rozrywka

Za młodzi na ślub

13:00 Rozrywka

Błędy natury

14:00 Real tv
Polsat Film
Polsat Film

Zezowate szczęście 7.7

10:30 Komediodramat, Polska 1960

Heidi 7.0

12:50 Film dla, Wielka Brytania 2005
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Usypianki

12:00 (15) Serial dla

Miś Uszatek

12:10 (69) Serial animowany

Jarmies

12:15 (15) Serial dla

To Timmy

12:35 (3) Serial animowany

To Timmy

12:45 (4) Serial animowany

Noksu

13:00 (29) Serial animowany

Noksu

13:05 (30) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:15 (29) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:20 (30) Serial animowany

Kit i Kate

13:25 (29) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (30) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (29) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (30) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (4) Serial dla

Teraz już...

14:05 (5) Serial dla

Teraz już...

14:15 (6) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (29) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (30) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny
Polsat News
Polsat News

Informacje

12:00 Wiadomości

Informacje

12:30 Wiadomości

Pogoda

12:55 Pogoda

Informacje

13:00 Wiadomości

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Top 20 - szokujące i komiczne

12:00 Rozrywka

Pogromcy mitów

13:00 (10) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

14:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

14:30 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Węgry - Polska

11:50 Futsal

Hiszpania - Polska

13:30 Piłka plażowa

Ukraina - Rosja

14:45 Piłka plażowa
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Cafe Futbol

11:20 Magazyn piłkarski

Polska - Estonia

13:00 Siatkówka
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Węgry - Polska

11:50 Futsal

Hiszpania - Polska

13:30 Piłka plażowa

Ukraina - Rosja

14:45 Piłka plażowa
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Nice 1. Liga

10:20 Piłka nożna

Magazyn kolarski

12:30 Magazyn kolarski

Sport Flash

13:00 Wiadomości sportowe

Magazyn Nice 1. Ligi

13:07 Magazyn piłkarski
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

11:45 (9) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

12:10 (10) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

12:40 (11) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

13:10 (12) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

13:45 (3) Serial dokumentalny

Niebezpieczne drogi

14:45 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Rzym: pierwsze supermocarstwo

11:40 (3) Serial dokumentalny

Rzym: pierwsze supermocarstwo

12:35 (4) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

13:35 (4) Serial dokumentalny

Łowca militariów

14:30 (6) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

11:36 Pogoda

Wiadomości

12:05 Wiadomości

Informacje...

12:10 Wiadomości sportowe

Pogoda

12:13 Pogoda

Komentarz...

12:42 Magazyn

Wiadomości

13:00 Wiadomości

Pogoda

13:06 Pogoda

Aktualności kulturalne

13:40 Audycja

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda
PR 2
PR 2

To się czyta

10:45 Powieść w odcinkach

Zapiski ze...

12:45 Audycja

Pora koncertowa

13:00 Koncert

Ku Niepodległej: Józef...

14:30 Audycja
PR 3
PR 3

Muzyczna poczta UKF

12:00 Audycja

Na trzecim...

13:45 Audycja

W tonacji Trójki

14:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Porwanie...

12:00 (6) Serial animowany

Porwanie...

12:05 (7) Serial animowany

Porwanie Baltazara Gąbki

12:10 (8) Serial animowany

Było sobie życie

12:30 (10) Serial animowany

Lucky Luke

13:00 (33) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:35 (44) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:40 (45) Serial animowany

Pixie i Dixie

13:50 (46) Serial animowany

Flintstonowie

14:00 (28) Serial animowany

Sylwester i Tweety na tropie

14:35 (1) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Listy do BE

11:25 Audycja

100 podróży w czasie

12:25 Audycja

Muzyka, informacje, zabawa!

13:00 Blok muzyczno-publicystyczny
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

12:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

09:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Statek marzeń - Południowy Pacyfik

10:15 Film obyczajowy, Niemcy 2003

Pary

12:10 (9) Miniserial

Inga Lindström: Dzień nad jeziorem

12:15 Film obyczajowy, Niemcy 2012

Emilie Richards: Tęsknota za Rajską... 4.4

14:10 Film obyczajowy, Niemcy 2011
Scifi Universal
Scifi Universal

Herkules

12:00 (11) Serial przygodowy

Gwiezdne wrota: Atlantyda

13:00 (17) Serial SF

Gwiezdne wrota

14:00 (16) Serial SF
Sport Klub
Sport Klub

THW Kiel - SC DHfK Leipzig

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best ballads

12:00 Magazyn muzyczny

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Katastrofy w przestworzach

11:20 (63) Serial dokumentalny

Katastrofy w przestworzach

12:25 (76) Serial dokumentalny

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:15 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

13:50 Rozrywka

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

14:20 Rozrywka
Sundance TV
Sundance TV

Listen Up Philip 5.8

11:15 Komedia, USA 2014

Rectify

13:00 (7) Serial obyczajowy

Jack Irish

14:00 (2) Serial kryminalny
Superstacja
Superstacja

Raport

12:00 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

12:15 Wiadomości

Raport

12:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Raport

13:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Raport

14:45 Magazyn
TCM
TCM

Uwolnić orkę 6.3

10:15 Film przygodowy, USA/Francja 1993

Godziny szczytu III

12:30 Komedia, USA/Niemcy 2007

Wojna o ocean 6.5

14:20 Film wojenny, USA 1965
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Transformers: Rescue Bots

11:45 (24) Serial animowany

Turbo Fast

12:15 (22) Serial animowany

Pac-Man i upiorne przygody

12:35 (34) Serial animowany

Angry Birds...

13:00 (11) Serial animowany

Piggy Tales...

13:03 (11) Serial animowany

Sonic Boom

13:05 (1) Serial animowany

Baranek Shaun

13:15 (14) Serial animowany

Księga...

13:30 (11) Serial animowany

Bystry Bill

13:40 (11) Serial animowany

Biały delfin...

13:55 (29) Serial animowany

Biały delfin...

14:10 (30) Serial animowany

Ranczo Leny

14:25 (8) Serial animowany

Kuu Kuu...

14:50 (11) Serial animowany
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

12:00 Serial dokumentalny

Puszyste panny młode

12:30 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

13:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Kanada

13:30 Serial dokumentalny

Mała piękność

14:00 Reality show
Travel Channel
Travel Channel

Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:30 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:30 Turystyka

Hotelowe rewolucje

14:00 Turystyka
TTV
TTV

Sędzia Anna Maria Wesołowska

11:55 (470) Serial fabularno-dokumentalny

Detektywi. Na zlecenie

12:55 (10) Serial fabularno-dokumentalny

Kartoteka

13:40 (22) Serial fabularno-dokumentalny

Moje wielkie cygańskie wesele

14:40 (3) Serial dokumentalny
TV 4
TV 4

Detektywi w akcji

12:00 (28) Serial akcji

Galileo

13:00 Program popularnonaukowy

Galileo

14:00 Program popularnonaukowy
TV6
TV6

Rodzina zastępcza

11:30 (124) Serial komediowy

Miodowe lata

12:05 (60) Serial komediowy

Miodowe lata

12:55 (63) Serial komediowy

Na patrolu

13:45 (12) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

14:15 Program muzyczny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Szkoła

12:00 (442) Serial fabularno-dokumentalny

19+

13:00 (143) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

13:30 (679) Serial fabularno-dokumentalny

Kuchenne rewolucje

14:30 Reality show
TVN 24
TVN 24

Fakty w południe

12:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

13:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

11:55 (424) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

12:55 (83) Serial fabularno-dokumentalny

Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:55 (323) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

14:55 (150) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Na Wspólnej

11:55 Serial obyczajowy

Na Wspólnej

12:30 Serial obyczajowy

Prawo Agaty

13:00 (7) Serial obyczajowy

Teraz albo nigdy!

14:00 (5) Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Kuchenne rewolucje

11:30 Reality show

Ostre cięcie

12:30 Magazyn

Klinika marzeń

13:10 Reality show

W czym do ślubu?

13:40 Rozrywka

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

14:10 Reality show

Surowi rodzice

14:55 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Polak potrafi

12:00 Magazyn

Wpadki filmowe

12:30 Rozrywka

Projekt warsztat

13:00 Rozrywka

99 godzin

13:30 Magazyn motoryzacyjny

Nowy gadżet

14:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

14:45 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Agrobiznes

12:10 Magazyn rolniczy

Agropogoda

12:35 Pogoda

Nowoczesność...

12:40 Magazyn rolniczy

Mały zwierzak w dzikim świecie

12:55 (10) Serial dokumentalny

Elif

14:00 (92) Serial obyczajowy
TVP 2
TVP 2

Postaw na milion

11:45 Teleturniej

Tysiąc i jedna noc

12:45 (142) Serial obyczajowy

Na sygnale

13:45 (36) Serial obyczajowy

Anna Dymna - spotkajmy się

14:15 Dyskusja

Było, nie minęło - ekstra

14:45 Program historyczny
TVP Białystok
TVP Białystok

W rajskim ogrodzie

07:40 Przyroda i podróże. Dokumentacja
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy
TVP HD
TVP HD

Ojciec Mateusz

11:55 (40) Serial kryminalny

Ranczo

12:55 (52) Serial obyczajowy

O mnie się nie martw

13:55 (78) Serial komediowy

Ranczo

14:55 (116) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Taśmy bezpieki

11:50 Program dokumentalny

Śladami zbrodni i walki 1944-1956

12:20 (8) Serial dokumentalny

Podróże z historią

12:55 Film dokumentalny, Polska 2014

Było, nie minęło - kronika...

13:30 Program historyczny

Sensacje XX wieku

14:00 Program historyczny

Przewodnik historyczny Bogusława...

14:55 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

Wiadomości

12:00 Wiadomości

Serwis Info

12:10 Magazyn informacyjny

Serwis Info

12:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

12:50 Pogoda

Serwis Info

12:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

13:51 Pogoda

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:50 Pogoda

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Szlakiem miejsc niezwykłych

07:15 Serial dokumentalny
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Noce i dnie

11:00 (10) Serial obyczajowy

Noce i dnie

12:10 (11) Serial obyczajowy

Nadzwyczajny koncert - Małgorzata...

13:10 Koncert

Kurs na lewo 6.6

14:05 Film obyczajowy, Polska 1986
TVP Łódź
TVP Łódź

Czas niedawno przeszły

07:46 Reportaż
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Halo Polonia

11:45 Magazyn

Wiadomości

12:35 Wiadomości

Na sygnale

12:50 (138) Serial obyczajowy

Siostry

13:25 (13) Serial obyczajowy

Komisarz Alex

14:20 (104) Serial kryminalny
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Sprawa dla reportera

11:15 Cykl reportaży

Nożem i...

12:15 Magazyn kulinarny

Antenowe...

12:30 Magazyn

Co niesie dzień

12:45 Magazyn

Telezakupy

13:05 Program reklamowy

Agrobiznes

13:20 Magazyn rolniczy

Agropogoda

13:45 Pogoda

Zero śmieci

13:50 Magazyn

Pamięć 2.0

14:15 Film dokumentalny, Polska 1994
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

11:25 Rozrywka

Scena Dobrego Humoru

12:25 Kabaret i satyra

Parodie, parodie - wieczór parodii...

13:20 Rozrywka

Familiada

14:15 Teleturniej

33. Wieczory Humoru i Satyry

14:50 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

11:20 (43) Serial obyczajowy

Ranczo

12:20 (44) Serial obyczajowy

Ojciec Mateusz

13:20 (21) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

14:15 (22) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

Gwiazdy tenisa

12:00 Magazyn tenisowy

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

12:40 Koszykówka

Turniej WTA w Tokio

14:30 Tenis
TV Puls
TV Puls

Agenci NCIS: Los Angeles

12:00 (7) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

12:55 (11) Serial kryminalny

Zbuntowany anioł

13:50 (183) Telenowela

Zbuntowany anioł

14:45 (184) Telenowela
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Tekieli...

08:14 Reportaż

Rozmowa Faktów

12:30 Program publicystyczny
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

12:00 Program muzyczny

Telezakupy

12:30 Program reklamowy

Przegląd prasy

14:35 Magazyn informacyjny

Program kulinarny

14:45 Magazyn kulinarny
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

11:15 (5) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:10 (6) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

13:05 (8) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (10) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (11) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny
WP
WP

Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy

12:00 Reality show

Mistrzowie kabaretu

13:00 Kabaret i satyra

Mój koszmarny tatuaż

13:30 Program dokumentalny

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

14:30 Reality show