piątek 15.09.2017

Kanał 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
13 ulica
13 ulica

Hawaii 5.0

16:00 (9) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

17:00 (10) Serial kryminalny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

18:00 (20) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

19:00 (21) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

15:00 Program muzyczny

Ulubiona 20

18:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Nieprawdopodobna dziewczyna 5.5

16:20 Komedia, USA 2012

Pięć minut nieba

18:30 Dramat kryminalny, USA/Wielka Brytania 2009
AMC
AMC

Duże dziecko, wielki kłopot

15:15 Film obyczajowy, USA 2015

Odkrywcy

16:50 Komedia, USA 2012

Pytanie do Boga 6.2

18:55 Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Projekt "Akwarium"

16:00 Serial dokumentalny

Na straży przyrody

17:00 Serial dokumentalny

Ratownicy psów

18:00 (8) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

19:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Świat według Kiepskich

16:30 (355) Serial komediowy

Daleko od noszy - reanimacja

17:00 (1) Serial komediowy

Daleko od noszy - reanimacja

17:30 (2) Serial komediowy

Doktor Martin

18:00 (8) Serial obyczajowy

Pielęgniarki

19:00 (187) Serial fabularno-dokumentalny
AXN
AXN

Czarna lista: Odkupienie

16:00 (4) Serial sensacyjny

Castle

17:00 (3) Serial kryminalny

CSI: Cyber

18:00 (5) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (5) Serial sensacyjny
AXN BLACK
AXN BLACK

The Real Fast And Furious

16:05 Film dokumentalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

17:10 (10) Serial fantastyczny

Skorpion

18:05 (15) Serial sensacyjny

Nowe przygody Tarzana

19:05 (9) Serial przygodowy
AXN HD
AXN HD

Czarna lista: Odkupienie

16:00 (4) Serial sensacyjny

Castle

17:00 (3) Serial kryminalny

CSI: Cyber

18:00 (5) Serial kryminalny

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (5) Serial sensacyjny
AXN WHITE
AXN WHITE

Rex Special Unit

16:00 (9) Serial kryminalny

Rex Special Unit

17:05 (10) Serial kryminalny

Medium

18:10 (22) Serial kryminalny

Elementary

19:05 (12) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

15:40 Magazyn motoryzacyjny

Top Gear

17:00 Magazyn motoryzacyjny

Dilerzy samochodów

18:20 (3) Serial dokumentalny

Top Gear

19:20 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (10) Serial dla

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (23) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (15) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci

Hau hau...

18:10 (40) Serial animowany

Pajączek...

18:20 (10) Serial dla

Zagadkoboty

18:35 Program dla dzieci

Tosia i Tymek

18:50 (47) Serial dla

Sara i Kaczorek

19:05 (5) Serial dla

Charlie i Lola

19:15 (15) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

E-papierosy - rozwiązanie czy...

15:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Ścigając wodne potwory

16:50 (11) Serial dokumentalny

James May: Co warto wiedzieć

18:00 (1) Serial dokumentalny

James May: Co warto wiedzieć

18:30 (2) Serial dokumentalny

Ziemia 2050

18:55 (21) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

19:25 (3) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Z pamiętnika położnej

15:50 (8) Serial obyczajowy

Z Lark Rise do Candleford

16:45 (4) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

17:35 (2) Serial kryminalny

Nowe triki

18:20 (5) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

19:10 (7) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Zarobić na gratach

15:55 (11) Serial dokumentalny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

16:55 (7) Serial dokumentalny

Po prostu Nigella

17:55 Magazyn kulinarny

Po prostu Nigella

18:25 Magazyn kulinarny

Kolacja dla dwojga

18:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Nowe Zwariowane Melodie

16:25 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

16:50 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

17:15 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany

Tom i Jerry...

18:10 Serial animowany

Grizzy i...

18:25 Serial animowany

Inspektor...

18:40 Serial animowany

Inspektor Gadżet

18:50 Serial animowany

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Pan Rudnicki i samochody 5.1

16:25 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Born to Be Blue 6.7

17:00 Film biograficzny, Kanada/USA/Wielka Brytania 2015

Nie przegap

18:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:45 Rozrywka

Ostatnia misja USS Indianapolis 5.4

18:50 Dramat historyczny
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Zagubieni 6.8

15:40 Komediodramat, Czechy 2015

Pan Rudnicki i samochody 5.1

17:25 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Born to Be Blue 6.7

18:00 Film biograficzny, Kanada/USA/Wielka Brytania 2015
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Być jak Zlatan

16:30 Film dokumentalny, Szwecja/Holandia/Wielka Brytania 2015

Światowa lista cudów

18:10 (3) Serial dokumentalny

Życie na medal

18:55 Film dokumentalny, USA 2015
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Heidi

14:55 Film dla, Niemcy/Szwajcaria/RPA 2015

Plotkara

16:50 (7) Serial komediowy

Plotkara

17:35 (8) Serial komediowy

Nie przegap

18:15 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:25 Rozrywka

Nasze wielkie rodzinne wesele 5.9

18:30 Komedia romantyczna, USA 2010
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Nowe przygody Aladyna 6.2

16:20 Komedia, Belgia/Francja 2015

Ostatnia...

18:05 Film krótkometrażowy, Belgia 2015

Hologram dla króla

18:15 Komediodramat, USA/Niemcy/Meksyk/Francja/Wielka Brytania 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Quantico

16:30 (13) Serial kryminalny

Quantico

17:15 (14) Serial kryminalny

Jordskott - Las zaginionych

18:00 (5) Serial kryminalny

Jordskott - Las zaginionych

19:00 (6) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Real Sociedad - Rosenborg BK

15:25 Piłka nożna

Magazyn Speedway Grand Prix Niemiec w...

17:30 Magazyn żużlowy

Atalanta BC - Everton FC

18:30 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

LOTTO Ekstraklasa

15:50 Piłka nożna

Premier League MatchPack

18:00 Magazyn piłkarski

O co biega?

18:30 Magazyn sportowy

Ekstrapaka

19:00 Magazyn piłkarski
CBS Action
CBS Action

Tajne akcje CIA

16:00 (18) Serial sensacyjny

Agenci NCIS

17:00 (23) Serial kryminalny

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

18:00 (8) Serial sensacyjny

Podwodna bestia 2.4

19:00 Film SF, USA 2011
CBS Europa
CBS Europa

Głębokie błękitne morze

15:10 Dramat obyczajowy, Australia/USA/Wielka Brytania 2011

Nocny gość 6.5

17:05 Dramat obyczajowy, USA 2006

Frankie 7.7

19:00 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2004
CBS Reality
CBS Reality

Nastolatkowie XXL

16:00 (4) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

17:30 (4) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:00 (11) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:30 (12) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

19:00 (20) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Nasza nowa rodzina 5.1

15:55 Komedia, Kanada 2015

Czas wojny

17:35 Dramat wojenny, USA/Indie 2011
Cinemax 2
Cinemax 2

Statek

15:20 Dramat obyczajowy, USA/Puerto Rico 2016

Handlowiec 5.1

16:55 Dramat obyczajowy, Francja 2016

Nawet góry przeminą 6.5

18:25 Dramat obyczajowy, Francja/Japonia/Chiny 2015
CI Polsat
CI Polsat

Podmiejski koszmar

16:00 (3) Serial dokumentalny

Podmiejski koszmar

17:00 (4) Serial dokumentalny

Podmiejski koszmar

18:00 (5) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

19:00 (7) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

16:25 (12) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:00 (13) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

17:30 (14) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:00 (15) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

18:30 (16) Serial komediowy

Przyjaciele

19:00 (20) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

16:30 (9) Serial komediowy

Przyjaciele

17:00 (10) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (11) Serial komediowy

Przyjaciele

18:00 (12) Serial komediowy

Przyjaciele

18:30 (13) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:00 (8) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Wymyśl to!

16:30 Program dla dzieci

Nauka na maksa

17:00 Program edukacyjny

Artzooka

17:30 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

18:00 Program dla dzieci

Zręczne pomysły

18:20 Program dla dzieci

Mily Pytalska

18:40 Program dla dzieci

Mily Pytalska

18:50 Program dla dzieci

Naukowe dowody

19:00 Program edukacyjny

Naukowe dowody

19:15 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Auto-reaktywacja

16:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

17:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Militaria na warsztat

16:00 (2) Serial dokumentalny

Łowcy staroci

17:00 (3) Serial dokumentalny

Maraton przetrwania

18:00 Serial dokumentalny

Największy samolot Hitlera

19:00 Film dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Łowcy promocji

16:30 Serial dokumentalny

Otyłość, która zabija

17:00 Serial dokumentalny

Czym nas karmią

18:00 Serial dokumentalny

Czysty zysk

19:00 (8) Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Wielka piątka

16:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:00 Serial dokumentalny

Od destrukcji do produkcji

17:30 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

18:00 Serial dokumentalny

Megalotnisko we Frankfurcie

19:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fail Army - parada wypadków

16:30 (35) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:00 (8) Serial dokumentalny

Kraksa TV

17:30 (7) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

18:00 (3) Serial dokumentalny

Auto Castro

19:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Alex i spółka

16:30 (50) Serial komediowy

Star Darlings...

16:55 (11) Serial animowany

Rodzinka od środka

17:00 (29) Serial komediowy

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

17:30 (1) Serial animowany

Następcy 2

18:00 Film przygodowy, USA 2017
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

16:15 (27) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

16:45 (29) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

17:15 (19) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

17:45 (3) Serial animowany

Mała syrenka

18:15 (9) Serial animowany

Pidżamersi

18:45 (12) Serial animowany

Lwia straż

19:15 (28) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Z kopyta

16:30 (76) Serial młodzieżowy

Kirby Buckets

17:00 (30) Serial dla

Wkręceni - nakręceni

17:30 (25) Serial komediowy

Pokémon seria: XY

17:55 (1810) Serial animowany

Główka pracuje

18:20 (2) Serial animowany

Star Wars: Rebelianci

18:50 (25) Serial animowany

11

19:20 (70) Serial młodzieżowy
Domo + HD
Domo + HD

Remont w 48h

16:30 Magazyn poradnikowy

Twój kawałek ogrodu

17:00 Lifestyle

Wielkie projekty

17:30 (11) Serial dokumentalny

Cudotwórcy

18:25 (18) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

19:10 (57) Serial dokumentalny
E!
E!

Wags z Miami

16:00 Serial dokumentalny

Wags z Miami

17:00 (6) Serial dokumentalny

Wags z Miami

18:00 (7) Serial dokumentalny

Wags z Miami

19:00 (8) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Eureka

16:30 Magazyn

Studenckie...

16:32 Magazyn

Od A do Z

16:50 Magazyn

Muzeum Historii Żydów Polskich

16:52 Reportaż

Trans Poland

17:28 Reportaż

Sport w 3D

17:51 Magazyn sportowy

Jazda bez obaw

17:57 Magazyn motoryzacyjny

Wakacje w muzeum

18:11 Reportaż

Czas na kawę

18:47 Magazyn

Od A do Z

19:14 Magazyn

Czas na kawę

19:16 Magazyn
Eleven
Eleven

Olympique Marsylia - Stade Rennais

16:00 Piłka nożna

Bologna FC - SSC Napoli

18:00 Piłka nożna

FootBrazil

19:00 Magazyn piłkarski
Eleven Sports
Eleven Sports

FIFA Football

16:30 Magazyn piłkarski

Bundesliga

17:00 Magazyn piłkarski

Bundesliga Weekly

18:00 Magazyn piłkarski

1. FC Union Berlin - Eintracht Brunszwik

18:25 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

16:00 Program muzyczny

ImprESKA

19:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

16:00 Tenis stołowy

Grand Prix Walonii

19:00 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

16:00 Tenis stołowy

Grand Prix Walonii

19:00 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Magazyn Ligi Europy UEFA

16:30 Magazyn piłkarski

LOTTO Ekstraklasa

17:30 Piłka nożna
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Magazyn Ligi Europy UEFA

16:30 Magazyn piłkarski

LOTTO Ekstraklasa

17:30 Piłka nożna
Extreme Sports
Extreme Sports

MTB Heroes

16:30 Sporty ekstremalne

X Games - Norway

17:00 MMA

Dew Tour Highlights

18:00 Sporty ekstremalne

Dew Tour Highlights

19:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

16:30 Moda

Fashion Films

17:00 Moda

Fashion Films

17:30 Moda

Fashion Week

18:00 Rozrywka

Swimwear

18:30 Moda

Designers

19:00 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling

Ricardo Rubén Villalba - Héctor David...

18:30 Boks
FilmBox
FilmBox

Siostrzane wojny

15:45 Komediodramat, USA 2009

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:40 Program reklamowy

112 - na każde wezwanie

18:15 (75) Serial obyczajowy

Beowulf

18:55 (11) Serial akcji
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Cztery noce marzeń 7.5

15:45 Dramat miłosny, Francja 1971

Worek mąki 6.6

17:15 Dramat, Belgia/Maroko 2012

Prawdziwy uśmiech

18:50 Film dokumentalny, Hiszpania/Maroko 2015
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Weekend z królem 5.4

15:50 Film biograficzny, Wielka Brytania 2012

Przypadek Harolda Cricka 7.2

17:25 Komedia, USA 2006

Delikatność

19:15 Komedia romantyczna, Francja/Szwecja 2011
FilmBox Family
FilmBox Family

Ucieczka Pippi 6.8

15:15 Film familijny, Szwecja/Niemcy 1970

Zafir 6.0

16:50 Film dla, Dania 2003

Wojna pomponów

18:05 Komedia, Kanada 1984
FilmBox HD
FilmBox HD

Opowieści z ławeczki 5.6

16:05 Komedia, Francja 2009

Rozbitkowie 5.7

17:55 Komedia romantyczna, USA 2005

Monsieur Batignole 7.0

19:20 Komediodramat, Francja 2002
FOX Comedy
FOX Comedy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:20 (5) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

16:50 (6) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:15 (13) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

17:45 (14) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:15 (15) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

18:40 (16) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:10 (17) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

16:15 (5) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

17:10 (6) Serial kryminalny

Kości

18:10 (2) Serial kryminalny

Kości

19:05 (3) Serial kryminalny
H2
H2

Wszechświat

16:00 (11) Serial dokumentalny

Piraci i templariusze

17:00 (1) Serial dokumentalny

Starcie wojowników

18:00 (19) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

19:00 (11) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Kraina lodu 7.6

15:50 Film animowany, USA 2013

Filmy i gwiazdy

17:35 Magazyn filmowy

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 5.9

18:10 Film kryminalny, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Jasper Jones

15:05 Dramat kryminalny, 2017

Biała królowa

16:45 (2) Serial przygodowy

Powrót do mamy

17:45 Komedia, 2016

Gdzie jest Nemo? 7.2

19:15 Film animowany, USA 2003
HBO 3
HBO 3

Tata kontra tata 6.1

15:15 Komedia, USA 2015

Iron Man II 7.3

16:55 Film przygodowy, USA 2010

Kłamstwa na sprzedaż

19:00 (11) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Klątwa Wyspy Dębów

16:00 (10) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:00 (21) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:30 (22) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

18:00 (43) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

18:30 (21) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

19:00 (1) Serial dokumentalny
ID
ID

CSI: Kryminalne zagadki Miami

16:00 Serial kryminalny

Doktor G - lekarz sądowy

17:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:30 Serial dokumentalny

Mroczne strony pożądania

19:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

14:00 Program muzyczny

DISCOteka

18:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Punkt widzenia

16:30 Program publicystyczny

Gust Polek

16:40 Felieton

Pressufka

16:45 Magazyn publicystyczny

Budujemy sport

17:00 Magazyn

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Wydarzenia...

17:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

17:35 Pogoda

Punkt widzenia

17:40 Program publicystyczny

Wytwórnia

17:50 Magazyn

Cztery łapy

18:00 Magazyn

Wydarzenia...

18:15 Wiadomości

Dzieje się w...

18:20 Magazyn

Sport flesz

18:25 Wiadomości sportowe

Łodzianie z importu

18:30 Reportaż

Wydarzenia...

19:15 Wiadomości

Pod lupą

19:20 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Serwis...

16:30 Magazyn

Pogoda

16:35 Pogoda

MMAgazyn

16:40 Magazyn sportowy

Wieczór WTK

16:55 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:05 Magazyn

Qulturalny...

17:10 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:15 Pogoda

Qulturalny...

17:20 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:25 Magazyn

Puls dnia...

17:30 Wiadomości

Sport

17:35 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

17:40 Magazyn informacyjny

Serwis...

17:45 Magazyn

Pogoda

17:50 Pogoda

Sport

17:55 Wiadomości sportowe

Puls dnia - serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

18:20 Rozmowa

Puls dnia...

18:30 Wiadomości

Serwis...

18:35 Magazyn

Gość wieczoru...

18:40 Rozmowa

Pogoda

18:50 Pogoda

Serwis...

18:55 Magazyn

Puls dnia...

19:00 Wiadomości

Rozprawa

19:15 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Korczak 7.6

15:40 Dramat wojenny, Polska/Niemcy/Wielka Brytania 1990

Kabaretowy rejs

18:00 Kabaret i satyra

Kabaretowy rejs

19:00 Kabaret i satyra
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Słodkiego, miłego życia

16:00 Program muzyczny

Młoda Polska

18:00 Program muzyczny

Historia jednego przeboju

19:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Al Brown: Australia na talerzu

16:30 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:00 Magazyn poradnikowy

15 minut Jamiego

17:30 Magazyn poradnikowy

Francuskie wędrówki Julie

18:00 (10) Serial dokumentalny

Top Chef

19:00 Reality show
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Astrozwierzaki

16:20 (25) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:35 (49) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:45 (50) Serial animowany

Piratka i...

17:00 (1) Serial animowany

Piratka i...

17:10 (2) Serial animowany

Rysuj z Myszką...

17:25 Program dla dzieci

Rysuj z Myszką...

17:27 Program dla dzieci

Bing

17:30 (23) Serial animowany

Stacyjkowo...

17:35 (26) Serial animowany

Strażak Sam

17:45 (5) Serial dla

Tomek i...

17:55 (9) Serial dla

Tomek i...

18:05 (10) Serial dla

Bob Budowniczy

18:20 (38) Serial animowany

Barbie i magiczne baletki 6.0

18:30 Film animowany, USA 2013
MTV
MTV

Ex na plaży

16:30 Rozrywka

Ex na plaży

17:00 Rozrywka

Ex na plaży

17:30 Rozrywka

MTV World Stage

18:00 Koncert

MTV World Stage

18:30 Koncert

Dopasowani

19:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Niezwykły dr Pol

16:00 (11) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

17:00 (12) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

18:00 (1) Serial dokumentalny

Cesar Millan na ratunek

19:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Sensacje XX wieku

16:00 Program historyczny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (6) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (7) Serial dokumentalny

Wyprawa do wnętrza Ziemi

19:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
National Geographic HD
National Geographic HD

Sensacje XX wieku

16:00 Program historyczny

Katastrofa w przestworzach

17:00 (6) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

18:00 (7) Serial dokumentalny

Wyprawa do wnętrza Ziemi

19:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Ekstremalne oseski

16:00 (3) Serial dokumentalny

Ekstremalne oseski

17:00 (1) Serial dokumentalny

Królestwo drapieżników

18:00 (4) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

19:00 (5) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Ekstremalne oseski

16:00 (3) Serial dokumentalny

Ekstremalne oseski

17:00 (1) Serial dokumentalny

Królestwo drapieżników

18:00 (4) Serial dokumentalny

Polowanie na wodne potwory

19:00 (5) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rycerka Nella

16:30 (12) Serial animowany

Psi patrol

16:55 (13) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (6) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (18) Serial animowany

Zack i Kwak

18:00 (7) Serial animowany

Dora poznaje świat

18:20 (1) Serial animowany

Shimmer i Shine

18:50 (4) Serial animowany

Psi patrol

19:15 (13) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Świń, Koza, Banan, Robal

16:25 (3) Serial animowany

SpongeBob...

16:55 (5) Serial animowany

SpongeBob Kanciastoporty

17:10 (25) Serial animowany

Niebezpieczny Henryk

17:40 (12) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:10 (13) Serial komediowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

18:40 (18) Serial komediowy

Grzmotomocni

19:10 (26) Serial przygodowy
nSPORT
nSPORT

Liga+ Extra

15:30 Magazyn piłkarski

Speedway+

16:40 Magazyn żużlowy

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO...

17:00 Żużel
Paramount
Paramount

Gung Ho 6.6

15:20 Komedia, USA 1986

Przywódca - zwariowana kampania... 6.1

17:50 Komedia, USA 2003
Planete+ HD
Planete+ HD

Wyczynowcy - ekstremalne akcje stulecia

16:30 (1) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:00 (49) Serial dokumentalny

Motorowerem przez świat

17:30 (50) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:00 (7) Serial dokumentalny

Świat z góry

18:30 (8) Serial dokumentalny

Świat z góry

19:00 (9) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Zagadkowa wyspa

14:50 Interaktywny program rozrywkowy

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

16:13 Magazyn muzyczny

Hit dnia

17:00 Program muzyczny

Disco Studio

17:15 Magazyn muzyczny

Prognoza pogody

19:15 Pogoda

Szalone lata 90.

19:17 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Na ratunek 112

16:30 (130) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

17:00 (120) Serial fabularno-dokumentalny

Pierwsza miłość

18:00 (2527) Serial obyczajowy

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Sport

19:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:25 Pogoda
Polsat 2
Polsat 2

Miodowe lata

16:30 (13) Serial komediowy

Miodowe lata

17:00 (14) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:35 (493) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:00 (494) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:30 (523) Serial fabularno-dokumentalny

Gliniarze

19:00 (40) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

To był dzień na świecie

15:50 Program publicystyczny

Światowidz

16:35 Magazyn

WidziMiSię

16:50 Magazyn

Zoom na giełdę

17:00 Magazyn ekonomiczny

Rozmowa polityczna

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Szpital dziecięcy

16:00 (7) Serial fabularno-dokumentalny

Nasz nowy dom

17:00 Reality show

Oszukane

18:00 (31) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (49) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Piekarz 6.1

15:05 Komedia, Wielka Brytania 2007

Dziewięć miesięcy 6.2

16:55 Komedia romantyczna, USA 1995

Pingwiny z Madagaskaru 6.8

19:00 Film animowany, USA 2014
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kropka.

16:30 (5) Serial animowany

Kropka.

16:45 (6) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

17:00 (12) Serial animowany

Dinopociąg

17:25 (13) Serial animowany

DJ Miki

17:55 Program dla dzieci

Dziki świat braci Kratt

18:00 (16) Serial animowany

Ranger Rob

18:25 (33) Serial animowany

Ranger Rob

18:40 (34) Serial animowany

Zwierzyniec...

18:55 (15) Serial animowany

Usypianki

19:00 (16) Serial dla

Miś Uszatek

19:05 (70) Serial animowany

Jarmies

19:15 (16) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Tematy dnia

16:30 Magazyn informacyjny

Światowidz

17:30 Magazyn

Sport

17:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:55 Pogoda

Graffiti Popołudniowe

18:00 Program publicystyczny

Biznes informacje

18:30 Magazyn ekonomiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość...

19:15 Program publicystyczny
Polsat Play
Polsat Play

Malanowski i Partnerzy

16:30 (767) Serial fabularno-dokumentalny

Idioci na drogach

17:00 Rozrywka

Idioci na drogach

17:30 Rozrywka

Autostrada przez piekło

18:00 (2) Serial dokumentalny

Pogromcy mitów

19:00 (11) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Ukraina - Rosja

14:45 Piłka plażowa

Atleci

16:50 Magazyn sportowy

Polska - Białoruś

17:40 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Portugalia - Szwajcaria

16:00 Piłka plażowa

Białoruś - Włochy

17:15 Piłka plażowa

Hiszpania - Polska

18:30 Piłka plażowa
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Ukraina - Rosja

14:45 Piłka plażowa

Atleci

16:50 Magazyn sportowy

Polska - Białoruś

17:40 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga

15:07 Piłka nożna

Sport Flash

17:00 Wiadomości sportowe

Spartak Moskwa - Rubin Kazań

17:07 Piłka nożna

Sport Flash

19:00 Wiadomości sportowe

Liga ukraińska

19:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Wielkie złe drzewo

16:00 (8) Serial dokumentalny

Kierowcy wielkich ciężarówek

17:00 (4) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:00 (15) Serial dokumentalny

Wojna o karpia

18:25 (16) Serial dokumentalny

Kowboje z zimnych wód

19:00 (3) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Odlotowe wynalazki

16:30 (10) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

16:55 (21) Serial dokumentalny

Szpiegując rodzinę królewską

17:55 (2) Serial dokumentalny

Królewskie garderoby

18:55 Film dokumentalny
PR 1
PR 1

Debata

16:26 Debata

Porozmawiajmy o...

16:50 Audycja

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Wszystko co chciałbyś wiedzieć i nie...

17:30 Audycja

Wiadomości

18:00 Wiadomości

Informacje...

18:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:08 Pogoda

Więcej świata

18:15 Program publicystyczny

Wydarzenia i...

18:31 Audycja

Aktualności z Watykanu

18:40 Audycja

Wiadomości

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:06 Pogoda

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja
PR 2
PR 2

Wybieram Dwójkę

16:00 Audycja

Przegląd prasy zagranicznej

17:00 Audycja

O wszystkim z kulturą

18:00 Audycja

Archiwalnia

18:45 Audycja

Książka do słuchania

19:00 Powieść w odcinkach
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Puls Trójki

17:45 Audycja

Fajny film wczoraj widziałem

18:36 Magazyn filmowy

Lista przebojów Trójki

19:00 Blok muzyczny
Puls 2
Puls 2

Lwia straż

16:00 (15) Serial animowany

Lwia straż

16:35 (16) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:15 (31) Serial animowany

Fineasz i Ferb

17:35 (32) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:00 (10) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:40 (14) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:05 (16) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Muzyka, informacje, zabawa!

16:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Taniec z Bryndalem

18:25 Audycja

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hits cafe

15:00 Program muzyczny

Versus

18:00 Program muzyczny

Karaoke hits

19:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Byle do piątku

13:30 Blok muzyczno-publicystyczny

Poplista początek notowania

18:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Elisa z Rivombrosy

16:00 (10) Telenowela

Burza uczuć

17:00 (1521) Telenowela

Kwieciste marzenia

18:00 Komedia romantyczna, Niemcy 2014
Scifi Universal
Scifi Universal

Xena: wojownicza księżniczka

16:00 (5) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

17:00 (3) Serial przygodowy

Herkules

18:00 (10) Serial przygodowy

Herkules

19:00 (11) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

Jorge Wilstermann - River Plate

15:00 Piłka nożna

World of Freesports 2017

17:15 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Świata w Kairze

18:00 Pięciobój nowoczesny

BWF Unlimited

19:15 Badminton
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

18:00 Magazyn muzyczny

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Niania

16:10 (30) Serial komediowy

Niania

16:40 (31) Serial komediowy

Niania

17:15 (32) Serial komediowy

Tajemnice starożytnego Rzymu

17:45 (1) Serial historyczny

Wielkie dekonstrukcje

18:55 (1) Serial dokumentalny
Sundance TV
Sundance TV

Glassland 5.5

16:30 Dramat obyczajowy, Irlandia 2014

Mary is Happy, Mary is Happy 5.6

18:00 Dramat obyczajowy, Tajlandia 2013
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Wojtek Jagielski na żywo

17:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

18:15 Magazyn

Polska w kawałkach Grzegorza...

18:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn
TCM
TCM

Wojna o ocean 6.5

14:20 Film wojenny, USA 1965

Tylko dla orłów 7.7

17:50 Film wojenny, Wielka Brytania/USA 1968
Tele 5
Tele 5

Klejnot TV

12:00 Program reklamowy

Ucieczka w kosmos

17:10 (11) Serial SF

Disco Bandżo Mix

18:10 Program muzyczny

Pokolenie mutantów

19:00 (10) Serial SF
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Paka z Pniaka

16:25 (23) Serial animowany

Titeuf

16:40 (11) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

16:50 (9) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

17:00 (10) Serial animowany

Petz Klub

17:15 (41) Serial animowany

Petz Klub

17:30 (42) Serial animowany

Mirette na...

17:40 (11) Serial animowany

Mirette na tropie

17:50 (12) Serial animowany

Littlest Pet Shop

18:10 (10) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

18:30 (13) Serial animowany

Mia i ja

18:55 (18) Serial animowany

Mia i ja

19:20 (19) Serial animowany
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny

Pogotowie ślubne Randy'ego

18:00 Lifestyle

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:00 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy Ameryki

17:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:00 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:30 Turystyka

Międzynarodowi poszukiwacze domów

19:00 Turystyka
TTV
TTV

Idealna niania

16:25 Reality show

DeFacto

17:10 Magazyn informacyjny

Express

17:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:00 Pogoda

Wojny magazynowe - Teksas

18:05 (7) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Miami

18:35 (2) Serial dokumentalny

Słabe sztuczki

19:10 Rozrywka
TV 4
TV 4

Twoja na zawsze

16:00 (131) Telenowela

V.I.P.

17:00 (10) Serial sensacyjny

Policjantki i policjanci

18:00 (308) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

19:00 (309) Serial obyczajowy
TV6
TV6

Strażnik Teksasu

16:15 (124) Serial sensacyjny

Hawaii 5.0

17:15 (13) Serial kryminalny

Miodowe lata

18:15 (91) Serial komediowy

Miodowe lata

19:00 (55) Serial komediowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny
TVN
TVN

19+

16:30 (144) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryta prawda

17:00 (791) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

18:00 (680) Serial fabularno-dokumentalny

Fakty

19:00 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości

Tak jest

18:00 Program publicystyczny

Serwis informacyjny, pogoda

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na świecie

12:00 Magazyn

Bilans

17:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

17:25 Magazyn ekonomiczny

Serwis informacyjny

17:55 Wiadomości

24 godziny po południu

18:20 Magazyn informacyjny

Fakty

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Chirurdzy

15:55 (9) Serial obyczajowy

Dr House

16:55 (13) Serial obyczajowy

Brzydula

17:55 (67) Serial obyczajowy

Brzydula

18:30 (68) Serial obyczajowy

Ukryta prawda

19:00 (425) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Szkoła filmowa

16:10 Talk show

Fabuluuz

16:45 Magazyn

Plan w plan

17:15 Magazyn

Singielka

17:25 (9) Telenowela

Przepis na życie

18:00 (8) Serial obyczajowy

Zagubieni

19:00 (9) Serial przygodowy
TVN Style
TVN Style

Pani gadżet 2.0

16:25 Magazyn poradnikowy

Gwiazdy od kuchni

16:55 Magazyn kulinarny

Ugotowani

17:25 Reality show

36,6 °C

18:25 Magazyn poradnikowy

Kuchenne rewolucje

19:25 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Samochód marzeń - kup i zrób

15:45 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

16:45 Magazyn motoryzacyjny

Rodacy w akcji

17:30 Rozrywka

Raport Turbo

18:00 Magazyn motoryzacyjny

Samochód marzeń - kup i zrób

18:15 Magazyn motoryzacyjny

Wypad z kraju

19:15 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Zraniona miłość

15:55 (87) Serial obyczajowy

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:15 Pogoda

Jaka to melodia?

17:25 Teleturniej muzyczny

Klan

18:00 (3161) Telenowela

Rodzina wie lepiej

18:30 Teleturniej

Mam prawo

18:55 Magazyn
TVP 2
TVP 2

Koło fortuny

16:30 Rozrywka

Nadzieja i miłość

17:05 (11) Serial obyczajowy

Panorama

18:00 Wiadomości

Sport-telegram

18:30 Wiadomości sportowe

PKO Bieg...

18:35 Lekkoatletyka

Pogoda

18:40 Pogoda

Jeden z dziesięciu

18:50 Teleturniej
TVP Białystok
TVP Białystok

W rajskim ogrodzie

07:40 Przyroda i podróże. Dokumentacja

Przystanek...

17:30 Magazyn kulturalny

Kreatywni

17:45 Reportaż

Reportaż

18:00 Reportaż

Obiektyw

18:30 Magazyn informacyjny

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

18:55 Pogoda

Gość...

19:00 Magazyn

Warto wiedzieć

19:10 Magazyn
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:30 Program reklamowy

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

17:30 Program reklamowy

Panorama...

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:03 Pogoda

Partyzanckie...

18:05 Program historyczny

Czas Gdyni

18:15 Reportaż

Panorama

18:30 Wiadomości

Panorama, sport

18:50 Wiadomości

Pogoda

18:57 Pogoda

Forum Panoramy

19:00 Program publicystyczny

Reportaż

19:15 Reportaż
TVP HD
TVP HD

Ranczo

15:50 (117) Serial obyczajowy

Cudowny świat przyrody

16:50 (3) Serial dokumentalny

Ocalony świat

17:25 (3) Serial dokumentalny

Ojciec Mateusz

18:05 (133) Serial kryminalny

Ranczo

18:55 (69) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Źródła naszej cywilizacji

15:35 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2010

Cios w plecy 6.7

16:40 Film dokumentalny, Polska 1997

Pogranicze w ogniu

17:40 (19) Serial sensacyjny

Powstanie...

18:50 Cykl reportaży

Polska i świat z historią w tle

19:00 Cykl reportaży
TVP INFO
TVP INFO

Panorama Info

16:30 Magazyn

Prognoza pogody

16:52 Pogoda

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Serwis Info

17:32 Magazyn informacyjny

Panorama

18:00 Wiadomości

Serwis Info

18:24 Magazyn informacyjny

To jest temat

19:00 Magazyn

Serwis Info

19:20 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Szlakiem miejsc niezwykłych

07:15 Serial dokumentalny

Pogoda

17:30 Pogoda

Kalejdoskop...

17:35 Magazyn

Twarze TV...

17:50 Felieton

Sola Scriptura

18:00 Magazyn

Aktualności

18:30 Wiadomości

Wiadomości...

18:52 Wiadomości sportowe

Magazyn meteo

19:05 Magazyn

Schlesien Journal

19:15 Program mniejszości narodowych
TVP Kraków
TVP Kraków

Telezakupy

07:40 Program reklamowy

Działo się w...

17:00 Magazyn

Pogoda

17:04 Pogoda

Raport pogodowy

17:05 Pogoda

Msza święta dla chorych

17:10 Transmisja

Dobre, bo...

18:00 Reportaż

Karnet...

18:15 Magazyn

Pogoda

18:27 Pogoda

Kronika

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:50 Pogoda

Tematy dnia

18:55 Program publicystyczny

Działo się w...

19:05 Magazyn

Wawel w nowej...

19:07 Reportaż

Turystyczna...

19:17 Program krajoznawczy

Wiara i życie

19:25 Program religijny
TVP Kultura
TVP Kultura

Wróżby kumaka 6.4

16:30 Dramat obyczajowy, Niemcy/Polska 2005

Studio Kultura...

18:15 Rozmowa

Józef Czapski - świadek wieku... 7.0

18:30 Film dokumentalny, Francja/Polska 2014
TVP Łódź
TVP Łódź

Czas niedawno przeszły

07:46 Reportaż

Mazowiecki globtroter

17:30 Magazyn

Świadkowie...

17:59 Reportaż

Autofan

18:15 Magazyn motoryzacyjny

Łódzkie Wiadomości Dnia

18:30 Wiadomości

Sport

18:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:56 Pogoda

Rozmowa dnia

19:01 Program publicystyczny

Wieprza pieprzem

19:22 Magazyn kulinarny
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn

Magazyn...

17:30 Magazyn reporterów

Przestrzeń...

17:45 Magazyn

Stop! Kultura

18:01 Magazyn

Panorama lubelska - wydanie główne

18:30 Wiadomości

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

To nas dotyczy

18:55 Cykl reportaży

Zwykłe...

19:16 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Powstanie...

16:30 Cykl reportaży

Baw się...

16:45 Program dla dzieci

Domisie

16:55 Program dla dzieci

Krótka...

17:20 Program dokumentalny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

Polski grill

17:55 Magazyn kulinarny

Na sygnale

18:25 (138) Serial obyczajowy

Wolny ekran

18:55 Program publicystyczny

Bajki zza okna

19:15 (4) Serial animowany
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Reportaż

16:30 Reportaż

Dziennik...

16:45 Magazyn

Telezakupy

17:00 Program reklamowy

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kabaretowe wakacje z duchami

15:50 Kabaret i satyra

Kabaretowe wakacje z duchami

16:50 Kabaret i satyra

Okrasa łamie przepisy

17:50 Magazyn kulinarny

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

18:25 Cykl reportaży

Makłowicz w podróży

18:55 Magazyn kulinarny
TVP Seriale
TVP Seriale

Na sygnale

16:10 (33) Serial obyczajowy

Ranczo

16:40 (45) Serial obyczajowy

Ranczo

17:40 (46) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

18:45 (118) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

19:20 (23) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

FC Barcelona - Juventus FC

16:05 Piłka nożna

FC Barcelona - Juventus FC

17:25 Piłka nożna

Barça TV

18:40 Magazyn piłkarski

Pomarańczowy wyścig - Grand Prix...

19:15 Kolarstwo
TV Puls
TV Puls

Lombard. Życie pod zastaw

16:25 (9) Serial obyczajowy

Gwiazdy lombardu

17:20 (445) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:50 (446) Serial dokumentalny

Lombard. Życie pod zastaw

18:20 (10) Serial obyczajowy

Lekarze na start

19:25 (10) Serial obyczajowy
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Praca, biznes...

16:30 Magazyn gospodarczy

Wrocław pełen kultury

17:30 Magazyn kulturalny

Wrocław się!

18:02 Magazyn

Fakty - wydanie...

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:48 Pogoda

Rozmowa Faktów

18:52 Program publicystyczny

Fakty Retro

19:05 Magazyn

Motosfera

19:13 Magazyn motoryzacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Propozycje do szlagierowej listy

16:15 Program muzyczny

Święta wojna

16:40 Serial komediowy

Kalejdoskop regionów

17:15 Magazyn regionalny

Silesia flesz...

17:45 Wiadomości

Bajkowa TVS

17:55 Magazyn

Święta wojna

19:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

15:50 (22) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

16:45 (1) Serial kryminalny

Castle

17:40 (10) Serial kryminalny

Castle

18:35 (11) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

16:00 Program muzyczny

100% Dance

18:00 Program muzyczny
WP
WP

Niszcząca siła natury

16:10 (12) Serial dokumentalny

Grześki...

16:40 (3) Serial komediowy

Pogoda

16:45 Pogoda

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy

17:05 Reality show

Jak zarobić na remoncie

18:00 (1) Serial dokumentalny

Jak zarobić na remoncie

19:00 (6) Serial dokumentalny