piątek 15.09.2017

Kanał 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

19:00 (21) Serial sensacyjny

Mentalista

20:00 (21) Serial kryminalny

Mentalista

21:00 (22) Serial kryminalny

Prawo i porządek: sekcja specjalna

22:00 (12) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Ulubiona 20

18:00 Program muzyczny

Hity na czacie

20:00 Program muzyczny

Domówka z 4fun.TV

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Pięć minut nieba

18:30 Dramat kryminalny, USA/Wielka Brytania 2009

Wszystko, co dobre 6.6

20:10 Dramat kryminalny, USA 2010

Slow West 6.8

22:00 Film sensacyjny, Wielka Brytania/Nowa Zelandia 2015
AMC
AMC

Pytanie do Boga 6.2

18:55 Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001

Hanoi Hilton 6.2

21:00 Dramat wojenny, USA 1987
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Kot z piekła rodem

19:00 Serial dokumentalny

Mieszkanie na pniu

20:00 Serial dokumentalny

Baseny z rozmachem

21:00 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

22:00 (2) Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Pielęgniarki

19:00 (187) Serial fabularno-dokumentalny

Słoiki

20:00 (32) Serial fabularno-dokumentalny

Fala zbrodni

21:00 (32) Serial sensacyjny

Świat według Kiepskich

22:00 (40) Serial komediowy
AXN
AXN

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (5) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

20:00 (23) Serial kryminalny

Plan doskonały 7.7

21:00 Thriller, USA 2006
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe przygody Tarzana

19:05 (9) Serial przygodowy

Agenci NCIS

20:05 (13) Serial kryminalny

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

21:05 (13) Serial fantastyczny

Midnight, Texas

22:05 (3) Dramat
AXN HD
AXN HD

Czarna lista: Odkupienie

19:00 (5) Serial sensacyjny

Agenci NCIS: Los Angeles

20:00 (23) Serial kryminalny

Plan doskonały 7.7

21:00 Thriller, USA 2006
AXN WHITE
AXN WHITE

Elementary

19:05 (12) Serial kryminalny

Rewir

20:05 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Zabójcze umysły: poza granicami

21:05 (6) Serial sensacyjny

Przekraczając granice

22:00 (9) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

19:20 Magazyn motoryzacyjny

Dragons' Den: Jak zostać milionerem

20:40 (8) Serial dokumentalny

Top Gear

21:40 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

19:30 (13) Serial dla

Dobranocny ogród

20:00 Program dla dzieci

Listonosz Pat...

20:30 (21) Serial dla

Andy i prehistoryczne przygody

20:45 (10) Serial dla

Andy i...

21:05 (11) Serial dla

Charlie i Lola

21:20 (2) Serial dla

Łódka starego...

21:35 (12) Serial dla

Nelly i Nora

21:50 (15) Serial animowany

Tosia i Tymek

22:00 (54) Serial dla

Teletubisie

22:15 (55) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

Kulisy techniki

19:25 (3) Serial dokumentalny

Rankingi pogodowe

19:55 (5) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

20:55 (3) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

21:55 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Śmierć pod palmami

19:10 (7) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

20:05 (6) Serial obyczajowy

Sherlock

21:00 (3) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Kolacja dla dwojga

18:55 Magazyn kulinarny

Zapraszam do stołu: podwójnie...

19:55 Magazyn kulinarny

Wstydliwe choroby

21:00 (8) Serial dokumentalny

Epidemia otyłości

21:55 (3) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany

Jaś Fasola

19:35 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

20:00 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

20:15 Serial animowany

Królikula

20:45 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:10 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:35 (16) Serial animowany

Garfield Show

22:00 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Ostatnia misja USS Indianapolis 5.4

18:50 Dramat historyczny

Uprowadzona

21:00 (5) Serial sensacyjny

Uprowadzona

21:45 (6) Serial sensacyjny
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Born to Be Blue 6.7

18:00 Film biograficzny, Kanada/USA/Wielka Brytania 2015

Nie przegap

19:35 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

19:45 Rozrywka

Ostatnia misja USS Indianapolis 5.4

19:50 Dramat historyczny

Uprowadzona

22:00 (5) Serial sensacyjny
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Życie na medal

18:55 Film dokumentalny, USA 2015

Bosch, ogród rozkoszy

20:10 Film dokumentalny, Dania 2016

Duchy Trzeciej Rzeszy

21:45 Film dokumentalny, Niemcy
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Nasze wielkie rodzinne wesele 5.9

18:30 Komedia romantyczna, USA 2010

#Wszystkogra 4.3

20:10 Musical, Polska 2016

Królowa pustyni

21:40 Film biograficzny, USA/Maroko 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Hologram dla króla

18:15 Komediodramat, USA/Niemcy/Meksyk/Francja/Wielka Brytania 2016

Nie przegap

19:50 Zapowiedź programu

Iluzja 2 6.9

20:00 Thriller, Kanada/Chiny/USA 2016

Max Payne 5.9

22:05 Film sensacyjny, USA/Kanada 2008
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Jordskott - Las zaginionych

19:00 (6) Serial kryminalny

Piraci

20:00 (1) Serial przygodowy

Piraci

21:00 (2) Serial przygodowy

El marginal. Syndykat zbrodni

22:00 (3) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Atalanta BC - Everton FC

18:30 Piłka nożna

Turniej Sokolika

20:30 Reportaż

AFC Bournemouth - Brighton & Hove Albion

20:55 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Ekstrapaka

19:00 Magazyn piłkarski

Superpiątek

20:00 Piłka nożna

Lech Poznań - Korona Kielce

20:25 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Podwodna bestia 2.4

19:00 Film SF, USA 2011

Skrzydła

20:35 (17) Serial komediowy

Atak megakaraczanów 3.1

21:05 Horror, USA/Kanada 2006
CBS Europa
CBS Europa

Frankie 7.7

19:00 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2004

Co z oczu, to z serca 6.2

21:00 Komedia kryminalna, USA 1998
CBS Reality
CBS Reality

Na straży amerykańskich granic

19:30 (21) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

20:00 (22) Serial dokumentalny

Na straży amerykańskich granic

20:30 (23) Serial dokumentalny

Nastoletni mordercy

21:00 (9) Serial dokumentalny

Tragedia ze skandalem w tle

22:00 (2) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Czas wojny

17:35 Dramat wojenny, USA/Indie 2011

Dziennik mordercy

20:00 Dramat obyczajowy, USA 1995

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

21:30 Komediodramat, USA 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Nawet góry przeminą 6.5

18:25 Dramat obyczajowy, Francja/Japonia/Chiny 2015

Góra 6.1

20:30 Dramat obyczajowy, Izrael/Dania 2015

Mokka 5.4

21:55 Dramat psychologiczny, Francja 2016
CI Polsat
CI Polsat

Polowanie na Hitlera

19:00 (7) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

20:00 (8) Serial dokumentalny

Obsesja: mroczne żądze

21:00 (3) Serial dokumentalny

Bezwzględni zabójcy

22:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

19:30 (21) Serial komediowy

Przyjaciele

20:00 (22) Serial komediowy

Przyjaciele

20:30 (23) Serial komediowy

Przyjaciele

21:00 (24) Serial komediowy

Przyjaciele

21:30 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

22:00 (17) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

On, ona i dzieciaki

19:30 (9) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

20:00 (3) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

20:50 (4) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

21:30 (15) Serial komediowy

Dwie spłukane dziewczyny

22:00 (16) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

19:30 Program edukacyjny

Tajemnice materii

20:00 Serial dokumentalny

Szyfr

21:00 Program edukacyjny

Detektywi skamielin

22:00 Program dokumentalny
Discovery
Discovery

Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

20:00 (5) Serial dokumentalny

Ekstremalni kolekcjonerzy

21:00 Serial dokumentalny

Ekstremalni kolekcjonerzy

21:30 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

22:00 (3) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Największy samolot Hitlera

19:00 Film dokumentalny

Zagadki egipskiej komnaty

20:00 Film dokumentalny

Krajobraz po Hitlerze

21:00 (2) Serial dokumentalny

Zoom na architekturę

22:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Czysty zysk

19:00 (8) Serial dokumentalny

Obcy wewnątrz nas

20:00 Serial dokumentalny

Seks-wypadki

21:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Megalotnisko we Frankfurcie

19:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

20:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

20:30 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:00 (17) Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

21:30 (16) Serial dokumentalny

Fabryki smaku USA

22:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Auto Castro

19:00 Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Kanada

20:00 Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Kanada

20:30 Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

21:00 (15) Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

21:30 (16) Serial dokumentalny

Życie na tafli lodu

22:00 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Następcy 2

18:00 Film przygodowy, USA 2017

11

20:00 (55) Serial młodzieżowy

11

20:25 (60) Serial młodzieżowy

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

20:55 (7) Serial animowany

Alex i spółka

21:25 (50) Serial komediowy

Myszka Miki

21:55 (33) Serial animowany

Falsyfikot

22:00 (8) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Lwia straż

19:15 (28) Serial animowany

Klub przyjaciół Myszki Miki

19:45 (34) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

20:15 (20) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

20:45 (38) Serial animowany

Mała syrenka

21:15 (9) Serial animowany

Klub przyjaciół Myszki Miki

21:45 (34) Serial animowany

Pidżamersi

22:15 (13) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

11

19:20 (70) Serial młodzieżowy

Mega Spider-Man

19:45 (36) Serial animowany

Atomowy Pacyn

20:15 (10) Serial animowany

Marvel's Avengers: Secret Wars

20:30 (85) Serial animowany

Szczury laboratoryjne: Jednostka...

20:55 (14) Serial przygodowy

Główka pracuje

21:20 (10) Serial animowany

Kornisz i Fistach

21:50 (14) Serial animowany

Szczeżujski

22:15 (1) Serial dla
Domo + HD
Domo + HD

Ucieczka na wieś

19:10 (57) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

20:05 (58) Serial dokumentalny

George Clarke przedstawia...

21:00 (3) Serial dokumentalny

Cudotwórcy: brat kontra brat

21:55 Reality show
E!
E!

Wags z Miami

19:00 (8) Serial dokumentalny

Wags z Miami

20:00 (9) Serial dokumentalny

Tajemnice Abbey

21:00 Serial dokumentalny

E! Wiadomości

22:00 Rozrywka

Wags z Miami

22:15 Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Czas na kawę

19:16 Magazyn

Klub Backpackera

19:35 Program edukacyjny

Klub Backpackera

20:06 Program edukacyjny

Filmy z klasą

20:36 Magazyn filmowy

Od A do Z

22:28 Magazyn
Eleven
Eleven

Total Italian Football

19:30 Magazyn piłkarski

The Best of...

20:00 Magazyn piłkarski

LaLiga Show

20:10 Magazyn piłkarski

The Best of...

20:40 Magazyn piłkarski

SD Eibar - CD Leganés

20:55 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

1. FC Union Berlin - Eintracht Brunszwik

18:25 Piłka nożna

Hannover 96 - Hamburger SV

20:25 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

ImprESKA

19:00 Program muzyczny

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

ImprESKA

20:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Grand Prix Walonii

19:00 Kolarstwo

Wiadomości...

20:25 Wiadomości sportowe

US Open w Nowym Jorku

20:30 Tenis

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

21:30 Skoki narciarskie
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Grand Prix Walonii

19:00 Kolarstwo

Wiadomości...

20:25 Wiadomości sportowe

US Open w Nowym Jorku

20:30 Tenis

Letnie Grand Prix w Czajkowskim

21:30 Skoki narciarskie
Eurosport 2
Eurosport 2

LOTTO Ekstraklasa

17:30 Piłka nożna

MLS

20:05 Piłka nożna

Magazyn Ligi Europy UEFA

20:30 Magazyn piłkarski

Wiadomości...

21:25 Wiadomości sportowe

National Championships

21:30 Kolarstwo
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

LOTTO Ekstraklasa

17:30 Piłka nożna

MLS

20:05 Piłka nożna

Magazyn Ligi Europy UEFA

20:30 Magazyn piłkarski

Wiadomości...

21:25 Wiadomości sportowe

National Championships

21:30 Kolarstwo
Extreme Sports
Extreme Sports

Dew Tour Highlights

19:00 Sporty ekstremalne

Wild Ride

20:00 MMA

Wild Ride

20:30 MMA

Amanda Nunes - Walentina Szewczenko

21:00 MMA
Fashion TV
Fashion TV

Designers

19:30 Moda

Fashion Films

20:00 Moda

Fashion Films

20:30 Moda

Swimwear

21:00 Moda

Swimwear

21:30 Moda

Lingerie

22:00 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

Ricardo Rubén Villalba - Héctor David...

18:30 Boks

Hard Knocks Fighting

20:00 MMA

Saúl Álvarez - Matthew Hatton

20:45 Boks

Fighting Spirit Wrestling

22:00 Wrestling
FilmBox
FilmBox

Beowulf

18:55 (11) Serial akcji

Poirot

19:55 (10) Serial kryminalny

Largo Winch 6.3

21:00 Thriller, Francja/Belgia 2008
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Prawdziwy uśmiech

18:50 Film dokumentalny, Hiszpania/Maroko 2015

Szymon Pustelnik 7.6

20:15 Komediodramat, Meksyk 1965

Zemsta będzie moja

21:00 Dramat kryminalny, Japonia 1979
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Delikatność

19:15 Komedia romantyczna, Francja/Szwecja 2011

Modus

21:00 (3) Serial kryminalny

Modus

21:50 (4) Serial kryminalny
FilmBox Family
FilmBox Family

Wojna pomponów

18:05 Komedia, Kanada 1984

Madelief - Rysy na stole 6.8

19:35 Film przygodowy, Holandia 1998

Niezwykła banda

21:00 Film familijny, Kanada 2014
FilmBox HD
FilmBox HD

Monsieur Batignole 7.1

19:20 Komediodramat, Francja 2002

Jerycho

21:00 (5) Serial obyczajowy

Jerycho

21:50 (6) Serial obyczajowy
FOX Comedy
FOX Comedy

Jak poznałem waszą matkę

19:10 (17) Serial komediowy

Jak poznałem waszą matkę

19:35 (18) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:05 (22) Serial komediowy

Współczesna rodzina

20:30 (23) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:00 (24) Serial komediowy

Współczesna rodzina

21:30 (1) Serial komediowy

Dwa miliony dolarów napiwku 6.5

22:00 Komedia romantyczna, USA 1994
Fox HD
Fox HD

Kości

19:05 (3) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

20:05 (7) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

21:00 (3) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

22:00 (4) Serial kryminalny
H2
H2

Amerykańska księga tajemnic

19:00 (11) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

20:00 (11) Serial dokumentalny

Zaginione dowody

21:00 (10) Serial dokumentalny

Żywioły, które niosą śmierć

22:00 (3) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 5.9

18:10 Film kryminalny, USA 2016

Ray Donovan

20:10 (3) Serial obyczajowy

Kings Bay

21:05 Thriller, Norwegia 2017
HBO 2
HBO 2

Gdzie jest Nemo? 7.2

19:15 Film animowany, USA 2003

Rodzina Fangów

21:00 Komediodramat, 2015
HBO 3
HBO 3

Kłamstwa na sprzedaż

19:30 (12) Serial komediowy

Rodzina Borgiów

20:00 (3) Serial obyczajowy

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem...

21:00 Rozrywka

Bez zobowiązań

21:30 (11) Serial komediowy

Pokój 104

22:00 (5) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Polowanie na Hitlera

19:00 (1) Serial dokumentalny

Wykute w ogniu

20:00 Rozrywka

Starożytni kosmici

21:00 (4) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

22:00 (5) Serial dokumentalny
ID
ID

Mroczne strony pożądania

19:00 Serial dokumentalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

20:00 Serial kryminalny

Powrót z zaświatów

21:00 Serial dokumentalny

Duchy

22:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

DISCOteka

18:00 Program muzyczny

Ezo TV

20:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Sport flesz

19:30 Wiadomości sportowe

Na zakręcie

19:35 Magazyn

Energia kina

20:05 Felieton

Wydarzenia

20:15 Wiadomości

Wydarzenia...

20:30 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

20:35 Pogoda

Punkt widzenia

20:40 Program publicystyczny

Zdarzyło się...

20:50 Magazyn publicystyczny

Wytwórnia

20:55 Magazyn

Łódź z lotu...

21:05 Felieton

Wydarzenia...

21:15 Wiadomości

Kolacja pod gwiazdami

21:20 Program studyjny

Migawka

22:00 Reportaż

Łódź...

22:05 Magazyn informacyjny

Wydarzenia...

22:15 Wiadomości

Budujemy sport

22:20 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia...

19:30 Wiadomości

Ratajski fyrtel...

19:35 Magazyn

Gość wieczoru...

19:50 Rozmowa

Puls dnia - serwis informacyjny

20:00 Wiadomości

Pogoda

20:25 Pogoda

Puls dnia...

20:30 Wiadomości

Otwarta antena

20:35 Rozrywka

Puls dnia - serwis informacyjny

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Puls dnia...

21:30 Wiadomości

Serwis...

21:35 Magazyn

Sport

21:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

21:50 Magazyn

Qulturalny...

21:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

22:00 Wiadomości

Pogoda

22:20 Pogoda

Serwis...

22:25 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Kabaretowy rejs

19:00 Kabaret i satyra

Skazany na bluesa 7.5

20:00 Film biograficzny, Polska 2005

Pod powierzchnią 5.0

22:05 Thriller, Polska 2006
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Prawy do lewego!

19:30 Program muzyczny

TOP 30

21:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Top Chef

19:00 Reality show

Anthony Bourdain - miejsca nieznane

20:05 (5) Serial dokumentalny

The Taste - Wielka Brytania

21:00 Reality show

cook news

21:50 Magazyn

Czy na pewno umiesz gotować?

22:00 Reality show
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Barbie i magiczne baletki 6.0

18:30 Film animowany, USA 2013

Lalaloopsy

19:45 (6) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:10 (3) Serial animowany

Molang

20:35 (29) Serial animowany

Molang

20:37 (30) Serial animowany

Bing

20:40 (24) Serial animowany

Bing

20:45 (25) Serial animowany

Kołysanka

20:55 Piosenki

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Dopasowani

19:00 Rozrywka

Vidiots

20:00 Rozrywka

Operacja: Stylówa - edycja polska

20:30 Rozrywka

Ex na plaży

21:00 Rozrywka

Ex na plaży

21:30 Rozrywka

Ex na plaży

22:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Wyprawa do wnętrza Ziemi

19:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

Stworzenie Ziemi 7.8

20:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Podróż do Saturna

22:00 Film dokumentalny, USA 2017
National Geographic HD
National Geographic HD

Wyprawa do wnętrza Ziemi

19:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

Stworzenie Ziemi 7.8

20:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Podróż do Saturna

22:00 Film dokumentalny, USA 2017
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Polowanie na wodne potwory

19:00 (5) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (3) Serial dokumentalny

Królestwo drapieżników

21:00 (4) Serial dokumentalny

Drapieżnik

22:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Polowanie na wodne potwory

19:00 (5) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

20:00 (3) Serial dokumentalny

Królestwo drapieżników

21:00 (4) Serial dokumentalny

Drapieżnik

22:00 (1) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Cesar Millan na ratunek

19:00 (2) Serial dokumentalny

Darren McMullen wśród outsiderów

20:00 (4) Serial dokumentalny

Współcześni kanibale

21:00 Film dokumentalny, USA 2010

Chłopak czy dziewczyna

22:00 Film dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Psi patrol

19:15 (13) Serial animowany

Psi patrol

19:40 (5) Serial animowany

Dzień, w...

19:55 (25) Serial dla

Dzień, w...

20:00 (26) Serial dla

Dzień, w...

20:05 (1) Serial dla

Małe...

20:10 (11) Serial animowany

Dora i przyjaciele

20:25 (12) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

20:50 (2) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

21:15 (3) Serial animowany

Małe...

21:40 (22) Serial animowany

Małe...

21:50 (23) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

22:05 (1) Serial animowany

Umizoomi

22:25 (1) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Grzmotomocni

19:10 (26) Serial przygodowy

Szkolny poradnik przetrwania

19:35 (5) Serial komediowy

Jestem Franky

20:05 (45) Serial przygodowy

iCarly

20:35 (11) Serial młodzieżowy

iCarly

20:55 (12) Serial młodzieżowy

iCarly

21:25 (13) Serial młodzieżowy

Sam&Cat

21:55 (22) Serial komediowy

Sam&Cat

22:25 (23) Serial komediowy
nSPORT
nSPORT

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO...

17:00 Żużel

Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta...

19:45 Żużel

Magazyn PGE Ekstraliga

22:25 Magazyn żużlowy
Paramount
Paramount

Przywódca - zwariowana kampania... 6.1

17:50 Komedia, USA 2003

Polubić czy poślubić 6.5

20:00 Komedia romantyczna, USA 1997
Planete+ HD
Planete+ HD

Zdobyć wielkie północne ściany Alp

19:30 (1) Serial dokumentalny

Polska z góry

20:30 (4) Serial dokumentalny

Życie na wyścigach

21:00 (3) Serial dokumentalny

Niezwykłe podróże koleją

22:00 (5) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy

Nostradamus 4.3

20:50 Film SF, USA/Kanada 2000
Polo TV
Polo TV

Szalone lata 90.

19:17 Program muzyczny

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

Imprezownia w Polo TV

20:05 Magazyn muzyczny

Dance w Polo tv

22:00 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Świat według Kiepskich

19:30 (365) Serial komediowy

Wyspa przetrwania

20:05 Reality show

Anioły i demony 7.0

22:05 Thriller, USA/Włochy 2009
Polsat 2
Polsat 2

Gliniarze

19:00 (40) Serial fabularno-dokumentalny

Wydarzenia

20:05 Wiadomości

Czarny świt 5.3

20:45 Film sensacyjny, USA 2005
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny

Serwis...

19:35 Wiadomości

Pogoda

19:50 Pogoda

Pogoda

19:55 Pogoda

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

20:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

21:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

22:00 Magazyn
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (49) Serial fabularno-dokumentalny

Zdrady

20:00 (39) Serial fabularno-dokumentalny

Gwiazdy na dywaniku

21:00 Rozrywka

Celebryci na kozetce

21:30 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Pingwiny z Madagaskaru 6.8

19:00 Film animowany, USA 2014

Świat w płomieniach 6.5

21:00 Film sensacyjny, USA 2013
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Video Clip

19:30 Program muzyczny

Kropka.

19:40 (7) Serial animowany

Kropka.

19:50 (8) Serial animowany

Przedszkolaki

20:00 (2) Serial dla

Tropiciele zagadek

20:05 (17) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:35 (17) Serial animowany

Dinopociąg

21:00 (18) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

21:30 (17) Serial animowany

Ranger Rob

22:00 (35) Serial animowany

Ranger Rob

22:10 (36) Serial animowany

To Timmy

22:25 (3) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Informacje

19:30 Wiadomości

Pogoda

19:55 Pogoda

Tak czy nie

20:00 Program publicystyczny

Informacje

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:25 Pogoda

Informacje

21:30 Wiadomości

Wydarzenia

22:00 Wiadomości
Polsat Play
Polsat Play

Pogromcy mitów

19:00 (11) Serial dokumentalny

Hardkorowy lombard

20:05 Rozrywka

Więzienny świat

20:30 (7) Serial dokumentalny

Nowoczesna armia

21:30 (6) Serial dokumentalny

Polska w monitoringu

22:00 (54) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Polska - Białoruś

17:40 Piłka nożna

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

20:30 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Hiszpania - Polska

18:30 Piłka plażowa

Sparta Rotterdam - AZ

19:55 Piłka nożna

Węgry - Polska

22:10 Futsal
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Polska - Białoruś

17:40 Piłka nożna

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

20:30 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Liga ukraińska

19:07 Piłka nożna

Polska - Serbia

21:00 Siatkówka
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Kowboje z zimnych wód

19:00 (3) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

20:00 (9) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

20:25 (10) Serial dokumentalny

Wędkarskie pojedynki

21:00 (1) Serial dokumentalny

Wędkarskie pojedynki

22:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Królewskie garderoby

18:55 Film dokumentalny

Zakazana historia

20:00 (6) Serial dokumentalny

Na tropie zbrodni

21:00 (4) Serial dokumentalny

Na tropie zbrodni

22:00 (1) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja

Informacje...

20:05 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

20:08 Pogoda

Magazyn bardzo filmowy

20:14 Audycja

Wiadomości

21:00 Wiadomości

Pogoda

21:06 Pogoda

Problem z głowy

21:14 Audycja

Wiadomości

22:00 Wiadomości

Polska i świat

22:05 Audycja

Pogoda

22:06 Pogoda

Magazyn...

22:25 Audycja
PR 2
PR 2

Filharmonia Dwójki

19:30 Koncert

Dwukropek

21:30 Reportaż
PR 3
PR 3

Lista przebojów Trójki

19:00 Blok muzyczny

Offensywa

22:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Niech żyje król Julian

19:05 (16) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:40 (17) Serial animowany

Nora Roberts - Błękitny dym

20:00 Thriller, USA 2007

Nagie randki

21:55 Rozrywka
Radio ZET
Radio ZET

Zet na punkcie muzyki

19:00 Audycja

Twoje Przeboje w Radiu ZET

21:00 Blok muzyczno-publicystyczny

100 podróży w czasie

22:25 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Karaoke hits

19:00 Program muzyczny

Party hits

20:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Poplista notowanie

19:45 Audycja

Poplista po godzinach

20:20 Audycja

Dobry wieczór

21:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Kwieciste marzenia

18:00 Komedia romantyczna, Niemcy 2014

Krąg miłości

19:55 (10) Serial obyczajowy

Rejs ku szczęściu: Podróż poślubna...

21:00 Film obyczajowy, Niemcy 2008
Scifi Universal
Scifi Universal

Herkules

19:00 (11) Serial przygodowy

Wrogie niebo

20:00 (7) Serial SF

Gwiezdne wrota

21:00 (16) Serial SF

Śmierć w Tombstone 4.9

22:00 Western, USA 2013
Sport Klub
Sport Klub

BWF Unlimited

19:15 Badminton

David Benavidez - Ronald Gavril

20:00 Boks

Barcelona - Santos

22:15 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny

Top 21

20:00 Magazyn muzyczny

Best Euro Disco

22:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Wielkie dekonstrukcje

18:55 (1) Serial dokumentalny

Najważniejszy głos 6.4

20:00 Komedia, USA 2008
Sundance TV
Sundance TV

Mary is Happy, Mary is Happy 5.6

18:00 Dramat obyczajowy, Tajlandia 2013

Welcome to Happiness 5.9

20:05 Komediodramat, USA 2015

Szaleństwo w Placid Lake

22:00 Komedia, Australia 2003
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn

Salon polityczny

19:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda i sport

20:15 Magazyn

Gilotyna

20:45 Kabaret i satyra

Informacje dnia

21:15 Magazyn

Krzywe zwierciadło

21:45 Talk show

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Mia i ja

19:20 (19) Serial animowany

Jamie Mamacki

19:45 (19) Serial animowany

Jamie Mamacki

19:55 (20) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

20:15 Serial animowany

Nasze zwierzaki

20:35 Rozrywka

Radiowęzeł 13...

20:45 (11) Serial młodzieżowy

Radiowęzeł po...

20:55 (24) Serial młodzieżowy

Akademia tańca

21:00 (11) Serial młodzieżowy

Przygody Kota w butach

21:20 (9) Serial animowany

Baranek Shaun

21:40 (6) Serial animowany

Baranek Shaun

21:45 (7) Serial animowany

Titeuf

21:50 (12) Serial animowany

Titeuf

22:00 (11) Serial animowany

Triki Tiki

22:25 Program dla dzieci
Tele 5
Tele 5

Pokolenie mutantów

19:00 (10) Serial SF

Burzliwe Seattle 3.2

20:00 Film katastroficzny, USA 2012

Extra mocne light

21:50 Rozrywka

Na osi

22:25 Magazyn motoryzacyjny
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi - dalsze losy

19:30 Serial dokumentalny

Damski salon tatuażu

21:30 Serial dokumentalny
TNT
TNT

Tylko dla orłów 7.7

17:50 Film wojenny, Wielka Brytania/USA 1968

Tango i Cash 7.0

21:00 Film sensacyjny, USA 1989
Travel Channel
Travel Channel

Ekskluzywne kampery

19:30 Turystyka

Ekskluzywne kampery

20:00 Turystyka

Ekskluzywne kampery

20:30 Turystyka

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

21:00 Turystyka

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

21:30 Turystyka

Na deptaku w bikini

21:55 Turystyka
TTV
TTV

Słabe sztuczki

19:10 Rozrywka

Express

19:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

20:00 Pogoda

DeFacto Extra

20:05 Magazyn informacyjny

Damy i wieśniaczki. Ukraina

20:35 (18) Serial dokumentalny

Express

21:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

21:57 Pogoda

Królowe życia

22:00 (3) Telenowela dokumentalna
TV6
TV6

Miodowe lata

19:00 (55) Serial komediowy

Galileo

20:00 Program popularnonaukowy

CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:00 (103) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

22:00 (104) Serial kryminalny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

10:00 Program muzyczny

Electronic Beats

20:00 Program muzyczny

Mega biba

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Fakty

19:00 Wiadomości

Sport

19:35 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:45 Pogoda

Uwaga!

19:50 Magazyn reporterów

Shrek II 7.3

20:00 Film animowany, USA 2004

Pacific Rim 6.5

22:00 Film SF, USA 2013
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości

Fakty z zagranicy

19:55 Wiadomości

24 godziny

21:00 Magazyn informacyjny

Dzień na BiS

21:50 Magazyn informacyjny
TVN 24
TVN 24

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości

Piaskiem po oczach

20:00 Magazyn publicystyczny

Czarno na białym

20:35 Magazyn informacyjny

Polska i świat

21:15 Magazyn informacyjny

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

19:00 (425) Serial fabularno-dokumentalny

Hugo i jego wynalazek 7.0

20:00 Film przygodowy, USA 2011
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Zagubieni

19:00 (9) Serial przygodowy

Naznaczony

20:00 (7) Serial kryminalny

Kongo 5.7

21:00 Film przygodowy, USA 1995
TVN Style
TVN Style

Kuchenne rewolucje

19:25 Reality show

Gwałt - koszmar wojny

20:25 Film dokumentalny

Pojedynek na modę

21:45 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Wypad z kraju

19:15 Rozrywka

Absurdy drogowe

20:00 Rozrywka

Zawodowi handlarze

20:30 Magazyn motoryzacyjny

Ciężarówką przez Stany

21:15 (2) Serial dokumentalny

Raport Turbo

22:00 Magazyn motoryzacyjny

Uwaga! Pirat

22:15 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:05 Pogoda

54. KFPP Opole 2017

20:20 Koncert

54. KFPP Opole 2017

22:15 Koncert
TVP 2
TVP 2

Barwy szczęścia

19:30 (1698) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

20:05 (1699) Serial obyczajowy

O mnie się nie martw

20:40 (80) Serial komediowy

Rodzinka.pl

21:40 (211) Serial komediowy

Pod wspólnym niebem

22:10 (1) Serial komediowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Polacy na Syberii

19:30 Serial dokumentalny

Reportaż

20:00 Reportaż

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

20:25 Reportaż

Kwartet - magazyn regionów Czwórki...

20:50 Magazyn regionalny

Gość...

21:20 Magazyn

Obiektyw

21:30 Magazyn informacyjny

Sport

21:50 Wiadomości sportowe
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Reportaż

19:15 Reportaż

Reportaż TVP Gdańsk

20:30 Reportaż

Pogoda

20:57 Pogoda

Motorsport i...

21:00 Magazyn motoryzacyjny

Forum Panoramy

21:15 Program publicystyczny

Panorama

21:30 Wiadomości

Panorama, sport

21:50 Wiadomości

Pogoda

21:57 Pogoda
TVP HD
TVP HD

Ranczo

18:55 (69) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

19:50 (32) Serial komediowy

Rodzinka.pl

20:20 (33) Serial komediowy

Okrasa łamie przepisy

20:55 Magazyn kulinarny

Stawka większa niż życie

21:35 (13) Serial wojenny
TVP Historia
TVP Historia

Sensacje XX wieku

19:30 Program historyczny

Niecała nieprawda czyli PRL w DTV

20:25 Reportaż

Odkryć tajemnicę

21:00 (2) Serial dokumentalny

Wojenne dziewczyny

22:05 (13) Serial wojenny
TVP INFO
TVP INFO

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Gość...

19:57 Magazyn

Forum

20:12 Program publicystyczny

Nie da się ukryć

21:00 Magazyn

Info wieczór

21:28 Magazyn

Studio Lotto

21:40 Losowanie totolotka

W tyle wizji

21:49 Magazyn

Info wieczór

22:24 Magazyn
TVP Katowice
TVP Katowice

Schlesien Journal

19:15 Program mniejszości narodowych

Film dokumentalny

20:01 Film dokumentalny

Na szlaku wydarzeń

20:35 Reportaż

Pogoda

20:55 Pogoda

Dojrzalsi

21:00 Reportaż

Aktualności...

21:30 Wiadomości

Wieczorny...

21:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Kraków
TVP Kraków

Wiara i życie

19:25 Program religijny

Pod Tatrami

19:45 Magazyn turystyczny

Pogoda

19:55 Pogoda

Telezakupy

20:00 Program reklamowy

Z Andrusem po Galicji

20:31 Cykl reportaży

Pogoda

20:58 Pogoda

Działo się w...

20:59 Magazyn

Raport pogodowy

21:02 Pogoda

Reporter

21:07 Reportaż

Małopolska na...

21:17 Magazyn

Kronika

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:47 Pogoda
TVP Kultura
TVP Kultura

Józef Czapski - świadek wieku... 6.9

18:30 Film dokumentalny, Francja/Polska 2014

Videofan

19:40 Program studyjny

Informacje kulturalne

20:00 Wiadomości

Wstęp do filmu

20:20 Rozmowa

Gołąb przysiadł na gałęzi i...

20:25 Dramat obyczajowy, Dania/Francja/Niemcy/Norwegia/Szwecja 2014

Tygodnik kulturalny

22:15 Magazyn kulturalny
TVP Lublin
TVP Lublin

Zwykłe...

19:16 Magazyn

Reportaż

19:31 Reportaż

Szlachetne...

19:45 Magazyn

Zobacz, co...

20:00 Magazyn

Magazyn...

20:15 Magazyn reporterów

PrzySTAŃ nad Wisłą

20:30 Magazyn

Zaułki historii

21:00 Program historyczny

Panorama Lubelska - wydanie wieczorne

21:30 Wiadomości

Prognoza pogody

21:51 Pogoda
TVP Łódź
TVP Łódź

Wieprza pieprzem

19:22 Magazyn kulinarny

Strefa biznesu

19:46 Magazyn ekonomiczny

Łódzkie...

20:00 Wiadomości

Sport

20:19 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:26 Pogoda

Zasmakuj w Sienkiewiczu

20:28 Serial dokumentalny

Saga rodów

20:54 Magazyn

Rozmowa dnia

21:15 Program publicystyczny

Łódzkie Wiadomości Dnia

21:30 Wiadomości

Sport

21:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:56 Pogoda
TVP Polonia
TVP Polonia

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:05 Pogoda

Studio...

20:10 Rozrywka

54. KFPP Opole 2017

20:20 Koncert

Studio...

22:05 Rozrywka

54. KFPP Opole 2017

22:15 Koncert
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji

Dziennik regionów

22:00 Magazyn

Echa dnia

22:20 Program publicystyczny
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Makłowicz w podróży

18:55 Magazyn kulinarny

Święta wojna

19:35 (331) Serial komediowy

Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki

20:15 Rozrywka

Postaw na milion

21:15 Teleturniej

Pierwsza randka

22:15 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

19:20 (23) Serial kryminalny

Wspaniałe stulecie

20:20 (23) Telenowela

Ranczo

21:25 (47) Serial obyczajowy

Ranczo

22:25 (48) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Pomarańczowy wyścig - Grand Prix...

19:15 Kolarstwo

Nieśmiertelni

19:50 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

20:20 Koszykówka
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Motosfera

19:13 Magazyn motoryzacyjny

Polska z...

20:02 Program edukacyjny

Pogoda

20:07 Pogoda

Dolny Śląsk. Do zobaczenia

20:11 Cykl reportaży

Pasmo zdarzeń

20:32 Cykl reportaży

Zdrowiej

21:00 Magazyn

Rozmowa Faktów

21:15 Program publicystyczny

Fakty - wydanie...

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:47 Pogoda

Fakty Retro

21:50 Magazyn

Kamera faktów

21:56 Magazyn
TV 4
TV 4

Policjantki i policjanci

19:00 (309) Serial obyczajowy

Smoki Camelotu 2.8

20:00 Film fantastyczny, USA 2014

Sprawiedliwi - wydział kryminalny

21:50 (108) Serial kryminalny
TV Puls
TV Puls

Lekarze na start

19:25 (10) Serial obyczajowy

Wpół do śmierci 6.0

20:00 Film sensacyjny, USA/Niemcy 2002

Elita zabójców 6.9

22:00 Thriller, Wielka Brytania/Australia/USA 2011
TV Silesia
TV Silesia

Święta wojna

19:25 Serial komediowy

Silesia flesz, pogoda

20:00 Wiadomości

Koncert życzeń

20:20 Magazyn

Koncert w TVS

21:20 Koncert
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

19:30 (7) Serial kryminalny

Nowe gliny

20:25 (8) Serial kryminalny

Stalker

21:20 (5) Serial kryminalny

Air Force 1 zaginął 4.7

22:15 Film sensacyjny, USA 2013
VIVA Polska
VIVA Polska

100% Dance

18:00 Program muzyczny

VIVA Power Dance

20:00 Program muzyczny

VIVA Dance Mix

22:00 Program muzyczny
WP
WP

Jak zarobić na remoncie

19:00 (6) Serial dokumentalny

Zabójczy miesiąc miodowy 4.9

20:00 Thriller, USA 2010

Smak śmierci 4.8

22:00 Thriller, USA 2006