sobota 16.09.2017

Kanał 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30
Kino Polska
Kino Polska

Droga do raju 5.5

04:20 Komedia, Polska 2008
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

04:25 Western, USA 1959
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

06:00 (11) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

07:00 (12) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

08:00 (13) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji

Piętro niżej 5.3

08:00 Dramat obyczajowy, Niemcy/Francja/Rumunia/Szwecja 2015
AMC
AMC

Stalowy świt 6.2

05:25 Film SF, USA 1987

Kapitan Jack 6.5

07:00 Film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1999

Odkrywcy

08:55 Komedia, USA 2012
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Weterynarz z Alaski

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (3) Serial dokumentalny

Australijscy weterynarze

07:30 (14) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

08:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Cimarron Strip

07:00 Western, USA 1968

Zakręcone

08:30 (2) Serial obyczajowy
AXN
AXN

Flash

06:00 (18) Serial akcji

Flash

06:55 (19) Serial akcji

Blindspot: Mapa zbrodni

07:50 (5) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

08:45 (6) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe gliny

06:25 (7) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:25 (8) Serial kryminalny

Agenci NCIS

08:25 (15) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Flash

06:00 (18) Serial akcji

Flash

06:55 (19) Serial akcji

Blindspot: Mapa zbrodni

07:50 (5) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

08:45 (6) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Zaklinacze koni

06:00 (13) Serial obyczajowy

Zaklinacze koni

07:00 (14) Serial obyczajowy

Zemsta

08:00 (23) Serial sensacyjny
BBC Brit
BBC Brit

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

06:00 Rozrywka

Samochodowe pojedynki

06:30 Rozrywka

Zabójcze zwierzęta Australii

07:30 (1) Serial dokumentalny

Zabójcze zwierzęta Australii

08:00 (2) Serial dokumentalny

Top Gear: Top 41

08:30 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

06:00 (48) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (24) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:55 (2) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (41) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (13) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (17) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

To jest żart

07:55 (1) Serial dla

To jest żart

08:10 (2) Serial dla

Pan Robótka

08:30 Program dla dzieci

Pan Robótka

08:50 Program dla dzieci
BBC Earth
BBC Earth

Szpiedzy wśród zwierząt

06:00 (4) Serial dokumentalny

Potęga przyrody

07:00 (2) Serial dokumentalny

Wielki krąg życia

08:00 (2) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Doktor Who. Za...

06:00 (7) Serial SF

Ukryte...

06:05 Reportaż

Ukryte...

06:15 Reportaż

Ukryte...

06:25 Reportaż

Nowe triki

06:35 (1) Serial kryminalny

Ojciec Brown

08:20 (9) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Chleby Paula Hollywooda

06:00 Magazyn kulinarny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

06:35 (6) Serial dokumentalny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

07:40 (7) Serial dokumentalny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

08:50 (8) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Mój rycerz i ja

06:55 Serial animowany

Koko Smoko

07:25 Serial dla dzieci

Jaś Fasola

07:50 Serial animowany

Panna Moon

08:20 Serial animowany

The Happos...

08:45 (9) Serial animowany

Tom i Jerry Show

08:50 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Dzień, w którym zatrzymała się... 5.7

06:25 Film SF, USA/Kanada 2008

Aktualności filmowe+

08:05 Magazyn

Nie przegap

08:35 Zapowiedź programu

Jaskółki i Amazonki

08:45 Film przygodowy, Wielka Brytania 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Podwodne cuda Afryki

06:00 (5) Serial dokumentalny

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:10 Rozrywka

Dzień, w którym zatrzymała się... 5.7

07:25 Film SF, USA/Kanada 2008
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Powrót do przeszłości

06:00 (3) Serial dokumentalny

Żyjąc wśród nomadów

06:45 (2) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy

Nie przegap

08:10 Zapowiedź programu

Polska filmowa

08:20 (6) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

+De Lux

06:00 Magazyn

Łapcie tę dziewczynę 6.2

06:30 Film przygodowy, USA/Niemcy 2004

Nie przegap

08:00 Zapowiedź programu

Widoki nie z tej ziemi

08:10 (3) Serial dokumentalny
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Łapu-Capu Extra

06:00 Rozrywka

Pan Rudnicki i samochody 5.0

06:30 Film krótkometrażowy, Polska 2016

W wirze 5.9

07:05 Film sensacyjny, USA 2005

Nie przegap

08:40 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

08:50 Rozrywka

Powrót do młodości 6.1

08:55 Komedia, Francja 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Biuro szpiegów

06:00 (3) Serial szpiegowski

Biuro szpiegów

06:55 (4) Serial szpiegowski

Łapu-Capu

07:55 Rozrywka

Plotkara

08:00 (15) Serial komediowy

Plotkara

08:45 (16) Serial komediowy
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Superpiątek

06:00 Piłka nożna

Lech Poznań - Korona Kielce

06:25 Piłka nożna

Superpiątek

08:30 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund

06:00 Piłka nożna

Sport News+

08:00 Wiadomości sportowe

O co biega?

08:25 Magazyn sportowy
CBS Action
CBS Action

Nowe wcielenie

06:00 (15) Serial sensacyjny

Nowe wcielenie

07:00 (16) Serial sensacyjny

Nieśmiertelny

08:00 (5) Serial przygodowy
CBS Europa
CBS Europa

Paparazzi 6.4

05:45 Thriller, USA 2004

Uczeń Merlina 5.7

07:20 Film fantastyczny, USA/Kanada 2006
CBS Reality
CBS Reality

Piraci drogowi

06:00 (11) Serial dokumentalny

Piraci drogowi

06:30 (12) Serial dokumentalny

Patrol na plaży Bondi

07:00 (1) Serial dokumentalny

Patrol na plaży Bondi

07:30 (2) Serial dokumentalny

Patrol na plaży Bondi

08:00 (3) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

08:30 (3) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Igraszki z losem 5.9

06:00 Komedia, USA 1996

Wdech i wydech

07:35 Film krótkometrażowy, Dania 2013

Szachowe dzieciństwo 7.0

08:05 Dramat obyczajowy, USA 1993
Cinemax 2
Cinemax 2

Gładkie słówka 5.7

06:00 Melodramat, Wielka Brytania/USA 1985

Anomalisa 6.8

07:30 Film animowany dla dorosłych
CI Polsat
CI Polsat

Paula Zahn: szokująca prawda

06:00 (9) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

07:00 (10) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

08:00 (7) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Pingwiny z Madagaskaru

06:00 (2) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

06:30 (13) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

06:55 (14) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:25 (15) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:55 (16) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:15 (17) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:45 (18) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

06:00 (21) Serial komediowy

Przyjaciele

06:30 (22) Serial komediowy

Przyjaciele

07:00 (23) Serial komediowy

Przyjaciele

07:30 (24) Serial komediowy

Przyjaciele

08:00 (25) Serial komediowy

Przyjaciele

08:30 (1) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Kuchmistrzostwo

06:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

06:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

06:30 Program edukacyjny

Sportowe...

06:45 Program edukacyjny

Obłędne...

07:00 Zwierzęta

Obłędne...

07:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

07:30 Program edukacyjny

Teatr wynalazków Barona Munchhausena

08:00 Program dla dzieci

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

08:30 Program edukacyjny

Mati, Dada i...

08:55 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Ocalić dom

06:00 Serial dokumentalny

Traktory na start

07:00 (4) Serial dokumentalny

Morze złota

08:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Ameryka: prawda i mity

06:00 Serial dokumentalny

Ameryka: prawda i mity

06:25 Serial dokumentalny

Poszukiwacze skarbów

06:50 Serial dokumentalny

Superpociągi

07:15 Serial dokumentalny

Nieznane oblicza wielkich polityków

08:05 (2) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Buddy Valastro gotuje

06:00 Rozrywka

Buddy Valastro gotuje

06:25 Rozrywka

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Baseny jak z bajki

07:40 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Anatomia magii

06:00 Serial dokumentalny

Co było dalej?

06:25 (5) Serial dokumentalny

Co było dalej?

06:50 (6) Serial dokumentalny

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

07:15 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

08:05 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fail Army - parada wypadków

06:00 (31) Serial dokumentalny

Fail Army - parada wypadków

06:25 (35) Serial dokumentalny

Handlarz doskonały

06:50 Serial dokumentalny

Handlarz doskonały

07:15 Serial dokumentalny

Bryki nie z fabryki

07:40 Serial dokumentalny

Walka o bagaż

08:30 Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Lolirock

06:00 (39) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

06:25 (5) Serial animowany

Era Ronków

06:50 (7) Serial animowany

The ZhuZhus

07:05 (5) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:35 (23) Serial animowany

Star Butterfly kontra siły zła

08:00 (3) Serial animowany

Myszka Miki

08:30 (16) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

08:35 (8) Serial animowany
Disney Junior
Disney Junior

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

06:00 (15) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

06:30 (21) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (4) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (39) Serial animowany

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

08:00 (5) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

08:30 (61) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

06:00 (13) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (17) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

06:50 (20) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

07:15 (24) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

07:40 (23) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

08:05 (21) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

08:30 (25) Serial komediowy
Domo + HD
Domo + HD

Podzielić M2

06:00 Magazyn poradnikowy

Sztuka mieszkania

06:30 Magazyn poradnikowy

Sztuka mieszkania

07:05 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

07:45 Program reklamowy

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

08:30 Lifestyle
E!
E!

Plastyczna fuszerka

06:00 Program dokumentalny

E! Wiadomości

07:00 Rozrywka

Styl gwiazd

07:15 Rozrywka

E! Wiadomości

07:45 Rozrywka

E! Prawdziwe historie z Hollywood

08:00 (451) Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

Na Maxa

06:40 Magazyn sportowy

Jazda bez obaw

06:58 Magazyn motoryzacyjny

Od A do Z

07:12 Magazyn

Wakacje w muzeum

07:15 Reportaż

Eureka

07:51 Magazyn

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2014

07:55 Reportaż

American Day...

08:27 Reportaż

Klub Backpackera

08:40 Turystyka
Eleven
Eleven

Olympique Marsylia - Stade Rennais

05:00 Piłka nożna

Holandia 1974

07:00 Piłka nożna

Seedorf

07:30 Piłka nożna

ZSRR - USA

08:00 Koszykówka

USA - ZSRR

08:30 Hokej na lodzie
Eleven Sports
Eleven Sports

SD Eibar - CD Leganés

05:00 Piłka nożna

LaLiga Santander

07:00 Magazyn piłkarski

FC Metz - AS Monaco

08:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny

Dzień dobry

08:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Watts

06:00 Magazyn sportowy

Grand Prix Walonii

07:00 Kolarstwo

National Championships

08:30 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Watts

06:00 Magazyn sportowy

Grand Prix Walonii

07:00 Kolarstwo

National Championships

08:30 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Grand Prix Walonii

06:00 Kolarstwo

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

07:00 Tenis stołowy

Historia sportowca

08:35 Magazyn sportowy
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Grand Prix Walonii

06:00 Kolarstwo

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

07:00 Tenis stołowy

Historia sportowca

08:35 Magazyn sportowy
Extreme Sports
Extreme Sports

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

06:00 Sporty ekstremalne

Drag Racing: NHRA Sportsman Series

06:45 Sporty ekstremalne

Whistler

07:35 Sporty ekstremalne

Dew Tour Highlights

08:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

06:00 Moda

Swimwear

06:30 Moda

Swimwear

07:00 Moda

Swimwear

07:30 Moda

Fashion Films

08:00 Moda

Fashion Films

08:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA
FilmBox
FilmBox

Przygody Pippi Langstrumpf

05:00 Film familijny, Szwecja/Niemcy 1969

Poirot

06:30 (2) Serial kryminalny

Poirot

08:30 (3) Serial kryminalny
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Opowieść o kropli deszczu

06:00 Dramat, Japonia 2012

Wszystkiemu winien Judasz

07:15 Musical, Włochy 2009

Karaoke 4.6

08:55 Dramat obyczajowy, Malezja 2009
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Przerwa w nadawaniu

05:25 Przerwa w emisji

The Wipers Times 5.5

06:10 Film wojenny, Wielka Brytania 2013

Wojenne siostry 6.4

07:45 Dramat wojenny, Australia 2010
FilmBox Family
FilmBox Family

Eliasz i skarby morza 4.7

05:50 Film animowany, Norwegia 2010

Asterix na olimpiadzie 6.3

07:05 Komedia, Francja/Niemcy/Hiszpania/Włochy/Belgia 2008
FilmBox HD
FilmBox HD

Rytmy Bollywood 5.0

05:30 Komedia, USA 2009

Opowieści z ławeczki 5.6

07:20 Komedia, Francja 2009
FOX Comedy
FOX Comedy

Simpsonowie

05:40 (14) Serial animowany

Simpsonowie

06:10 (15) Serial animowany

Simpsonowie

06:40 (16) Serial animowany

Simpsonowie

07:05 (17) Serial animowany

Scenki z życia

07:35 (21) Serial komediowy

Scenki z życia

08:00 (22) Serial komediowy

Jim wie lepiej

08:30 (1) Serial komediowy

Jim wie lepiej

08:55 (2) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Dr House

06:00 (1) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (2) Serial obyczajowy

Dr House

07:50 (3) Serial obyczajowy

Dr House

08:50 (4) Serial obyczajowy
H2
H2

Starcie wojowników

06:00 (19) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

07:00 (11) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

08:00 (11) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Efekt wody 5.0

06:00 Komediodramat, Francja 2016

Niezwyciężony Secretariat 7.4

07:25 Dramat obyczajowy, USA 2010
HBO 2
HBO 2

Looney Tunes: znowu w akcji 6.2

06:00 Komedia, USA/Niemcy 2003

Jasper Jones 6.1

07:35 Dramat kryminalny, Australia 2017
HBO 3
HBO 3

Prognoza na życie

06:00 Komediodramat, USA/Niemcy 2005

Iron Man II 7.3

07:45 Film przygodowy, USA 2010
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

06:00 (6) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

06:30 (7) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

07:00 (8) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

07:30 (9) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

08:00 (10) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

08:30 (11) Serial dokumentalny
ID
ID

Więzy krwi

06:00 Serial dokumentalny

Zaginieni

06:50 Serial dokumentalny

Przeklęta ciekawość

07:40 Serial dokumentalny

Włoskie zdrady

08:30 Reality show
ITV
ITV

PoloRanek

06:00 Program muzyczny

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

08:00 Wiadomości

Pogoda

08:20 Pogoda

Serwis...

08:25 Magazyn

Puls dnia...

08:30 Wiadomości

Otwarta antena

08:35 Rozrywka

Masz prawo

08:55 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Kabaretowy rejs

06:10 Kabaret i satyra

Kemping 6.3

07:00 Film krótkometrażowy, Polska 2014

Klub profesora Tutki

07:30 (10) Serial obyczajowy

TV Okazje

07:50 Program reklamowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Dzień dobry, kocham Cię!

06:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak w sezonie

06:00 Magazyn kulinarny

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

Łakocie...

07:00 Magazyn kulinarny

Telesprzedaż

07:15 Program reklamowy

Al Brown: Australia na talerzu

08:00 Magazyn poradnikowy

Al Brown: Australia na talerzu

08:30 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:02 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (1) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (2) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (21) Serial animowany

Warzywne opowieści

06:35 (7) Serial animowany

Wissper

07:00 (35) Serial animowany

Wissper

07:05 (36) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (23) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (24) Serial animowany

Bing

07:45 (26) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (57) Serial animowany

Trojaczki

08:00 (58) Serial animowany

Oktonauci

08:10 (1) Serial animowany

Oktonauci

08:20 (2) Serial animowany

Astrozwierzaki

08:35 (10) Serial animowany

Strażak Sam

08:50 (10) Serial dla
MTV
MTV

Clickbait

06:00 Rozrywka

Niemożliwe PL

06:30 Rozrywka

Vidiots

07:00 Rozrywka

Vidiots

07:30 Rozrywka

Operacja: Stylówa - edycja polska

08:00 Rozrywka

Operacja: Stylówa - edycja polska

08:30 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Piloci w akcji

06:00 (7) Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

07:00 Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Piloci w akcji

06:00 (7) Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

07:00 Serial dokumentalny

Poszukiwacze złota

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Jak żyć, żeby przeżyć

06:00 (13) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

06:30 (7) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

07:00 (11) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

07:30 (12) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

08:00 (6) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

08:30 (10) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Jak żyć, żeby przeżyć

06:00 (13) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

06:30 (7) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

07:00 (11) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

07:30 (12) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

08:00 (6) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

08:30 (10) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Cesar Millan: psia federacja

06:00 (1) Serial dokumentalny

Cesar Millan: psia federacja

07:00 (2) Serial dokumentalny

Afryka od kuchni

08:00 (9) Serial dokumentalny

Afryka od kuchni

08:30 (10) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Max i Ruby

06:00 (16) Serial animowany

Małe...

06:05 (14) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:20 (2) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:45 (6) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (6) Serial animowany

Rycerka Nella

07:30 (4) Serial animowany

Shimmer i Shine

07:55 (2) Serial animowany

Psi patrol

08:20 (2) Serial animowany

Rafcio Śrubka

08:35 (8) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

08:50 (2) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Bąbelkowy świat gupików

06:00 (7) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:25 (7) Serial animowany

Dzień, w...

06:55 (2) Serial dla

Psi patrol

07:05 (26) Serial animowany

Rafcio Śrubka

07:35 (2) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

08:00 (16) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

08:25 (17) Serial animowany

Harmidom

08:55 (3) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta...

06:00 Żużel

Lech Poznań - Korona Kielce

08:50 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Dziewczyna w hotelu 6.5

05:10 Komedia, USA 1961

Przyjaciele z kasą 5.4

07:00 Komedia, USA 2006

Pokojówka na Manhattanie 5.9

08:55 Komedia, USA 2002
Planete+ HD
Planete+ HD

Daleko od miasta

06:45 (1) Serial dokumentalny

Daleko od miasta

07:15 (2) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

07:45 (5) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

08:15 (6) Serial dokumentalny

Wizjonerzy w służbie ludziom

08:45 (1) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Yattaman

06:05 (60) Serial animowany

Królewna Śnieżka

06:25 (49) Serial animowany

Władca zwierząt

06:45 (26) Serial przygodowy

Telezakupy

07:30 Program reklamowy

Telezakupy

08:45 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Weekend w Polo tv

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Weekend w Polo tv

07:05 Program muzyczny

Hit dnia

08:00 Program muzyczny

Disco Landia - nutki do pobudki

08:05 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

07:45 (3) Serial animowany

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

08:15 (39) Serial animowany

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

08:45 (40) Serial animowany
Polsat 2
Polsat 2

Małolaty

06:00 (57) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

07:00 (58) Serial fabularno-dokumentalny

Przyjaciółki

08:00 (109) Serial obyczajowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Rozmowa polityczna

06:30 Program publicystyczny

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

08:00 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Bezgłośny krzyk: Prawo do miłości

06:00 Film dokumentalny, Singapur 2014

Błędy natury

07:00 Real tv

Dziwaczne obsesje

08:00 (3) Serial dokumentalny

Dziwne uzależnienia

08:30 (8) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Ewa gotuje

06:00 Magazyn kulinarny

To nie koniec świata!

06:30 (6) Serial obyczajowy

To nie koniec świata!

07:30 (7) Serial obyczajowy

Pszczółka Maja. Film 5.8

08:30 Film animowany, Niemcy/Australia 2014
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

06:00 (16) Serial dla

Tomek i...

06:30 (5) Serial dla

Tomek i...

06:40 (6) Serial dla

Video Clip

06:55 Program muzyczny

Tropiciele zagadek

07:00 (3) Serial animowany

Zwierzyniec...

07:28 (16) Serial animowany

Kropka.

07:30 (5) Serial animowany

Kropka.

07:45 (6) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

08:05 (16) Serial animowany

Dinopociąg

08:25 (16) Serial animowany

Ty i...

08:55 (5) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

Polacy w świecie

06:00 Rozrywka

Polacy w świecie

06:30 Rozrywka

Granice odwagi - straż graniczna

07:00 (5) Serial dokumentalny

Poławiacze

07:30 (18) Serial dokumentalny

Kołowrotek

08:00 (33) Serial dokumentalny

Stołeczna drogówka

08:30 (3) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Węgry - Polska

07:00 Futsal
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polska - Białoruś

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Węgry - Polska

07:00 Futsal
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Pro Bull Riding 2017

07:00 Sporty ekstremalne

Sparta Rotterdam - AZ

08:10 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nefrytowa gorączka

05:35 (10) Serial dokumentalny

Taaaki karp!

06:10 (1) Serial dokumentalny

Taaaki karp!

07:00 (2) Serial dokumentalny

Taaaki karp!

08:00 (3) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Cuda świata

05:51 (4) Serial dokumentalny

II wojna światowa: cena imperium

06:15 (1) Serial dokumentalny

II wojna światowa: cena imperium

07:05 (2) Serial dokumentalny

II wojna światowa: cena imperium

08:15 (3) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Informacje...

06:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

06:08 Pogoda

Kalendarium

06:17 Audycja

Magazyn wojskowy

06:25 Militaria

Wiadomości

07:00 Wiadomości

Informacje...

07:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:08 Pogoda

Rozmowa dnia

07:15 Audycja

100 sekund...

07:54 Poradnik

Wiadomości

08:00 Wiadomości

Informacje...

08:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

08:08 Pogoda

Rozmowa dnia

08:15 Audycja
PR 2
PR 2

Wiadomości

06:00 Wiadomości

Słowo na...

06:55 Magazyn muzyczny

Poranek Dwójki

07:00 Audycja

Pięć minut nad Biblią

08:40 Kościół i religia
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Medal dla każdego

06:20 Audycja
Puls 2
Puls 2

Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

05:55 (4) Serial dokumentalny

Trzech mężczyzn i mała dama 6.2

06:15 Komedia romantyczna, USA 1990

Śpiąca królewna 7.4

08:20 Film animowany, USA 1959
Radio ZET
Radio ZET

Weekendowe dzień dobry bardzo

06:00 Audycja

Listy do BE

07:40 Audycja

Doktor ZET

08:15 Audycja

Nosel kręci

08:40 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wolno wstać

06:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Lato w Danii

05:15 Film obyczajowy, Niemcy 2016

Kukania, kraina pieczonych gołąbków

07:00 Film obyczajowy, Niemcy 2015

Statek marzeń: Bali

08:15 Film obyczajowy, Niemcy 2012
Scifi Universal
Scifi Universal

Łowcy skarbów

06:00 (20) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

07:00 (22) Serial przygodowy

Łowcy skarbów

08:00 (1) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

BWF Unlimited

07:00 Badminton

Alpine Rally

07:45 Magazyn sportów samochodowych

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

World of Freesports 2017

08:30 Magazyn sportowy
Stars.TV
Stars.TV

Best polish

06:00 Magazyn muzyczny

Best polish

07:00 Magazyn muzyczny

Best karaoke

08:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Prywatna historia kina

06:00 Talk show

Na planie

06:20 Program publicystyczny

Komisarz Rex

06:40 (72) Serial sensacyjny

Komisarz Rex

07:40 (73) Serial sensacyjny

Mikołajek

08:45 (26) Serial animowany
Sundance TV
Sundance TV

Welcome to Happiness 5.9

05:45 Komediodramat, USA 2015

Szaleństwo w Placid Lake

07:40 Komedia, Australia 2003
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Zwierzakowo

05:50 Program dla młodzieży

Zwierzakowo

06:05 Program dla młodzieży

Deserownia

06:25 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:35 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

06:40 Program dla dzieci

Piggy Tales

06:50 Serial animowany

Piggy Tales

06:55 Serial animowany

Angry Birds...

06:57 (5) Serial animowany

Angry Birds...

07:00 (8) Serial animowany

Super 4

07:05 (5) Serial animowany

Super 4

07:15 (6) Serial animowany

Przygody Kota w butach

07:30 (8) Serial animowany

Bystry Bill

08:00 (19) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

08:15 (5) Serial animowany

Littlest Pet Shop

08:35 (11) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:45 Rozrywka

Telezakupy

07:45 Program reklamowy
TLC
TLC

Ekstremalne odchudzanie

06:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi

06:50 Serial dokumentalny

Zyskowny remont

07:40 (5) Serial dokumentalny

Widok za milion

08:30 (23) Serial dokumentalny
TNT
TNT

Anonimowy kochanek

06:00 Dramat obyczajowy, USA 1949

Critters II

07:35 Film SF, USA 1988
Travel Channel
Travel Channel

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

06:00 Turystyka

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

06:30 Turystyka

Katastrofa Sp. z o.o.

07:00 Turystyka

Katastrofa Sp. z o.o.

07:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

08:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

08:30 Turystyka
TTV
TTV

DeFacto Extra

05:55 Magazyn informacyjny

Express

06:10 Magazyn informacyjny

Detektywi. Na zlecenie

06:30 (6) Serial fabularno-dokumentalny

Bagaż osobisty

07:15 Talk show

Dzieciaki

07:45 Cykl reportaży

Ostre cięcie

08:15 Magazyn
TV6
TV6

Taaaka ryba

06:00 Rozrywka

Taaaka ryba

06:30 Rozrywka

Benny Hill

07:00 Rozrywka

Benny Hill

07:35 Rozrywka

Galileo

08:15 Program popularnonaukowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Mango - Telezakupy

05:45 Program reklamowy

Dzień Dobry TVN

08:00 Magazyn
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Tydzień na rynkach

06:00 Magazyn ekonomiczny

Biznes dla ludzi

06:45 Magazyn ekonomiczny

Inny punkt widzenia

07:45 Magazyn

Reportaż w TVN24 BiŚ

08:30 Film dokumentalny
TVN 24
TVN 24

Serwis informacyjny, pogoda

06:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

06:30 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

07:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

07:30 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

08:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

08:30 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

06:00 (18) Serial fabularno-dokumentalny

Mango - Telezakupy

07:00 Program reklamowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

ShortStory

06:00 Magazyn

Przepis na życie

06:05 (4) Serial obyczajowy

Przepis na życie

07:00 (5) Serial obyczajowy

Zagubieni

08:00 (5) Serial przygodowy
TVN Style
TVN Style

Eksperci domowego budżetu

05:15 Magazyn poradnikowy

Wszystko o jedzeniu

06:30 (10) Serial dokumentalny

W poszukiwaniu pacjentów

07:00 Rozrywka

Wyglądać jak gwiazda

07:30 Rozrywka

Gwiazdy od kuchni

08:00 Magazyn kulinarny

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

08:30 Magazyn poradnikowy
TVN Turbo
TVN Turbo

Wpadki filmowe

06:00 Rozrywka

Legendy PRL

06:30 Magazyn motoryzacyjny

Legendy PRL

07:00 Magazyn motoryzacyjny

Baba za kółkiem

07:30 Rozrywka

Uwaga! Pirat

08:00 Magazyn motoryzacyjny

Jak to się stało?

08:45 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Jaka to melodia?

05:35 Teleturniej muzyczny

Sprawa dla reportera

06:05 Cykl reportaży

Naszaarmia.pl

07:00 Magazyn

Rok w ogrodzie

07:30 Magazyn poradnikowy

Rok w ogrodzie extra

07:50 Magazyn poradnikowy

Zakole rzeki 7.1

08:10 Western, USA 1952
TVP 2
TVP 2

Czym jest ADHD?

05:25 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2017

M jak miłość

06:30 (1311) Serial obyczajowy

Pytanie na śniadanie

07:30 Magazyn
TVP HD
TVP HD

52. KFPP Opole 2015

05:50 Koncert

Ocalony świat

06:55 (3) Serial dokumentalny

Okrasa łamie przepisy

07:35 Magazyn kulinarny

Ja to mam szczęście!

08:10 (41) Serial komediowy

Ja to mam szczęście!

08:40 (42) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:45 Felieton

Komunikaty...

06:47 Felieton

Radio... 4.9

06:50 Film dokumentalny, Polska 1994

Tajemnice Stonehenge 6.2

07:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2008

Powstanie...

08:00 Cykl reportaży

Solny skarb...

08:05 Reportaż

Zakochaj się w Polsce

08:20 Magazyn

Regiony z historią

08:45 Program dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:53 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:52 Pogoda

Serwis Info

07:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

08:22 Pogoda

Serwis Info

08:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

08:52 Pogoda

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny
TVP Kultura
TVP Kultura

Przerwa w nadawaniu

05:50 Przerwa w emisji

Gruby

08:00 (2) Serial młodzieżowy

Gruby

08:40 (3) Serial młodzieżowy
TVP Polonia
TVP Polonia

Barwy szczęścia

06:00 (1664) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

06:30 (1665) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

07:00 (1666) Serial obyczajowy

Pytanie na śniadanie

07:30 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Plebania

06:00 (950) Telenowela

Reportaż

06:20 Reportaż

Pełnosprawni

06:35 Reportaż

Przerwa w...

06:55 Przerwa w emisji

Telezakupy

07:00 Program reklamowy

Pogoda

07:20 Pogoda

AgroMoc

07:30 Magazyn

Mój pies i...

07:50 Magazyn poradnikowy

Astronarium

08:05 Magazyn

Sekrety mnichów

08:30 Magazyn poradnikowy

Szlachetne...

08:50 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Kochamy polskie komedie

05:35 Teleturniej

Telepeerele

06:15 Rozrywka

Zakochaj się w Polsce

07:10 Magazyn

Przyjaciel do zadań specjalnych

07:40 Reality show

Smaczne go!

08:25 Rozrywka
TVP Seriale
TVP Seriale

Bulionerzy

05:40 (53) Serial komediowy

Zmiennicy

06:20 (1) Serial komediowy

Zmiennicy

07:30 (2) Serial komediowy

Dziewczyny ze Lwowa

08:40 (14) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Turniej WTA w Tokio

07:00 Tenis
TV 4
TV 4

Niesamowite rekordy

06:00 Rozrywka

Turbo Fast

06:40 (11) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

07:10 (10) Serial animowany

Turbo Fast

07:40 (14) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

08:10 (13) Serial animowany

Leśny wojownik 5.0

08:40 Film przygodowy, USA 1996
TV Puls
TV Puls

Niesamowite!

05:55 (25) Serial fabularno-dokumentalny

Niesamowite!

06:25 (1) Serial fabularno-dokumentalny

Taki jest świat

07:00 Magazyn

Lombard. Życie pod zastaw

08:00 (6) Serial obyczajowy

Lombard. Życie pod zastaw

08:55 (7) Serial obyczajowy
TV Silesia
TV Silesia

Muzyczny...

06:30 Program muzyczny

Mały koncert życzeń

06:45 Program muzyczny

Bajkowa TVS

07:10 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

06:00 (14) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

06:50 (15) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

07:40 (16) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

08:30 (17) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

06:00 Program muzyczny

Ty wybierasz

08:00 Rozrywka
WP
WP

#dziejesię 16:50

06:00 Wiadomości

Pudelek Show

06:30 Rozrywka

Jak zarobić na remoncie

07:00 (7) Serial dokumentalny

Mistrzowie kabaretu

08:00 Kabaret i satyra