sobota 16.09.2017

Kanał 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
13 ulica
13 ulica

Hawaii 5.0

12:00 (1) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

13:00 (2) Serial kryminalny

Hawaii 5.0

14:00 (3) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

12:00 Program muzyczny

Słoneczny patrol

14:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Miłość od pierwszego ugryzienia 5.6

10:25 Komedia romantyczna, Francja 2014

W zielonym lesie

12:10 Film krótkometrażowy, Francja 2014

Rodzina do wynajecia 5.7

12:50 Komedia romantyczna, Francja/Belgia 2015

Jagodowa miłość 6.2

14:40 Melodramat, Hongkong/Chiny/Francja 2007
AMC
AMC

Pytanie do Boga 6.2

11:00 Dramat obyczajowy, USA/Izrael/Niemcy 2001

Stalowy świt 6.2

13:05 Film SF, USA 1987

Bezprawie 7.1

14:55 Western, USA 2003
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Dzika Ameryka

12:00 Serial dokumentalny

Z życia weterynarzy

13:00 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

14:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Słoiki

12:00 (31) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

13:00 (59) Serial fabularno-dokumentalny

Lizzie McGuire

14:00 (10) Serial komediowy

Lizzie McGuire

14:30 (11) Serial komediowy
AXN
AXN

Agenci NCIS: Los Angeles

11:35 (5) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

12:30 (6) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

13:30 (5) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

14:25 (6) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe gliny

11:15 (7) Serial kryminalny

Nowe gliny

12:15 (8) Serial kryminalny

Czarna lista

13:15 (21) Serial kryminalny

Czarna lista

14:10 (22) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Agenci NCIS: Los Angeles

11:35 (5) Serial kryminalny

Agenci NCIS: Los Angeles

12:30 (6) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

13:30 (5) Serial kryminalny

Blindspot: Mapa zbrodni

14:25 (6) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Wzór

11:10 (6) Serial kryminalny

Medium

12:05 (11) Serial kryminalny

Medium

13:00 (12) Serial kryminalny

Medium

14:00 (13) Serial kryminalny

Medium

14:55 (14) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear: Top 41

12:00 Magazyn motoryzacyjny

W pogoni za przestępcami

13:00 (2) Serial dokumentalny

Top Gear: Top 41

14:00 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Andy i zwierzęta świata

12:00 Program dla dzieci

Andy i...

12:20 Program dla dzieci

Hej, Duggee!

12:35 (10) Serial animowany

Artystyczne przyjęcie u Pana Robótki

12:45 Program dla dzieci

Pan Robótka

13:10 Program dla dzieci

Zagadkoboty

13:30 Program dla dzieci

Zagadkoboty

13:45 Program dla dzieci

Łapkozaury

14:05 (47) Serial dla

Łapkozaury

14:15 (48) Serial dla

Kucharz duży, kucharz mały

14:30 Magazyn dziecięcy

Kucharz duży, kucharz mały

14:50 Magazyn dziecięcy
BBC Earth
BBC Earth

Rankingi pogodowe

12:00 (5) Serial dokumentalny

Kulisy techniki

13:00 (17) Serial dokumentalny

Ziemia 2050

13:30 (17) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

14:00 (3) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Śmierć pod palmami

11:35 (5) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

12:30 (6) Serial obyczajowy

Nowe triki

13:20 (1) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Zapraszam do stołu: podwójnie...

11:55 Magazyn kulinarny

Zarobić na gratach

12:55 (11) Serial dokumentalny

Epidemia otyłości

13:55 (2) Serial dokumentalny

Cała prawda o jedzeniu

14:55 (2) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Skrzynia skarbów Boomeranga: Pat i...

11:00 Magazyn filmów animowanych

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

12:25 Serial animowany

Jaś Fasola

13:00 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

13:35 Serial animowany

Wyluzuj, Scooby-Doo!

14:05 Serial animowany

Alfa i Omega 8: Wyprawa do Królestwa...

14:30 Film animowany, USA 2017
CANAL+
CANAL+

Niewidzialny wróg

10:25 Thriller, Wielka Brytania 2015

Making of - Belfer 2

12:05 Film dokumentalny, Polska

Ameryka z lotu ptaka

12:35 (5) Serial dokumentalny

Nie przegap

13:30 Zapowiedź programu

Kobiety bez wstydu 2.5

13:40 Komedia, Polska 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Niewidzialny wróg

11:25 Thriller, Wielka Brytania 2015

Making of - Belfer 2

13:05 Film dokumentalny, Polska

Ameryka z lotu ptaka

13:35 (5) Serial dokumentalny

Nie przegap

14:30 Zapowiedź programu

Kobiety bez wstydu 2.5

14:40 Komedia, Polska 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Nasza planeta Ziemia

10:45 Film dokumentalny, USA 2015

Komiks - Superbohater PRL

12:05 (6) Serial dokumentalny

4 razy sztuka

12:30 (8) Serial dokumentalny

Podróż w dorosłość

13:20 (3) Serial dokumentalny

Podręcznik hipstera

14:10 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Fistaszki - wersja kinowa 6.5

10:40 Film animowany, USA 2015

Dorwać Wattsa 5.7

12:10 Komedia sensacyjna, Chiny/Hongkong/USA 2016

Nie przegap

13:55 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

14:05 Rozrywka

Rio 6.9

14:15 Film animowany, USA/Brazylia/Kanada 2011
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Panie Dulskie 5.9

11:10 Komedia, Polska 2015

Nie przegap

12:40 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

12:50 Rozrywka

Rebeliant 6.8

12:55 Film sensacyjny, USA 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

W garniturach

11:45 (12) Serial obyczajowy

Medyceusze - władcy Florencji

12:30 (5) Serial historyczny

Medyceusze - władcy Florencji

13:30 (6) Serial historyczny

Zabawa

14:25 Film krótkometrażowy, Szwecja 2015

Balkon 7.0

14:35 Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2015

Rapsody

14:55 Film krótkometrażowy, Francja 2016
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Premier League MatchPack

12:00 Magazyn piłkarski

Premier League Preview

12:30 Magazyn piłkarski

Gorączka piłkarskiej soboty

13:00 Magazyn piłkarski

Crystal Palace - Southampton FC

13:25 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Superpiątek

12:00 Piłka nożna

Lech Poznań - Korona Kielce

12:25 Piłka nożna

Superpiątek

14:30 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Nieśmiertelny

12:00 (9) Serial przygodowy

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

13:00 (16) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

14:00 (17) Serial kryminalny
CBS Europa
CBS Europa

Napoleon Wybuchowiec 6.6

11:00 Komediodramat, USA 2004

Henryk VIII 7.4

12:45 Dramat historyczny

Henryk VIII 7.4

14:45 Dramat historyczny
CBS Reality
CBS Reality

Ekstremalni egzekutorzy

12:00 (3) Serial dokumentalny

Ekstremalni egzekutorzy

12:30 (4) Serial dokumentalny

Na straży prawa

13:00 (8) Serial dokumentalny

Na straży prawa

13:30 (9) Serial dokumentalny

Na straży prawa

14:00 (10) Serial dokumentalny

Na straży prawa

14:30 (11) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Czas wojny

09:55 Dramat wojenny, USA/Indie 2011

Chórem

12:20 Film krótkometrażowy, Węgry 2016

Romantyczna Angielka 6.4

12:50 Komediodramat, Francja/Wielka Brytania 1975

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

14:45 Komediodramat, USA 2016
Cinemax 2
Cinemax 2

Szampon 6.1

11:05 Komedia, USA 1975

Góra 6.1

12:55 Dramat obyczajowy, Izrael/Dania 2015

Mokka 5.6

14:20 Dramat psychologiczny, Francja 2016
CI Polsat
CI Polsat

Bezwzględni zabójcy

12:00 (3) Serial dokumentalny

Bezwzględni zabójcy

13:00 (4) Serial dokumentalny

Bezwzględni zabójcy

14:00 (5) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Teoria wielkiego podrywu

11:55 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

12:15 (2) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

12:50 (3) Serial komediowy

Teoria...

13:15 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

13:30 (21) Serial komediowy

Przyjaciele

14:00 (22) Serial komediowy

Przyjaciele

14:30 (23) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

12:00 (8) Serial komediowy

Przyjaciele

12:30 (9) Serial komediowy

Przyjaciele

13:00 (10) Serial komediowy

Cudowne lata

13:30 (23) Serial obyczajowy

Cudowne lata

14:00 (24) Serial obyczajowy

Cudowne lata

14:30 (1) Serial obyczajowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

W zwierciadle nauki

12:00 Program edukacyjny

SciQ

12:25 Program edukacyjny

Mati, Dada i...

12:55 Program dla dzieci

Mati, Dada i...

13:05 Program dla dzieci

Naukowe dowody

13:15 Program edukacyjny

Naukowe dowody

13:30 Program edukacyjny

Historia sztuki

13:45 Program edukacyjny

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!

14:10 Program edukacyjny

Wszystko dla małych

14:35 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Złomowisko PL

12:00 (8) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

13:00 (9) Serial dokumentalny

Złomowisko PL

14:00 (2) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Największe zagadki historii

12:00 (5) Serial dokumentalny

Ballada o Jureczku

13:00 Film dokumentalny

Militaria na warsztat

14:00 (1) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Masterchef: Gordon Ramsay

12:00 Serial dokumentalny

Baseny jak z bajki

13:00 Serial dokumentalny

Anthony Bourdain: bez rezerwacji

14:00 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

12:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

12:30 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

13:00 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

13:30 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

14:00 (19) Serial dokumentalny

Fabryki smaku

14:30 (20) Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Złomowisko PL

12:00 (3) Serial dokumentalny

Kraksa TV

13:00 (7) Serial dokumentalny

Kraksa TV

13:30 (8) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:00 (1) Serial dokumentalny

Fani czterech kółek

14:30 (2) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Liv i Maddie

12:00 (78) Serial komediowy

Obóz Kikiwaka

12:25 (4) Serial młodzieżowy

Obóz Kikiwaka

12:50 (5) Serial młodzieżowy

Era Ronków

13:15 (25) Serial animowany

Zanim żyli długo i zaplątani

13:30 Film animowany, USA 2016

Rodzinka od środka

14:35 (5) Serial komediowy
Disney Junior
Disney Junior

Jake i piraci z Nibylandii

12:00 (65) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

12:30 (66) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

13:00 (67) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

13:30 (6) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

14:00 (22) Serial animowany

Miles z przyszłości

14:30 (34) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Wodogrzmoty Małe

11:45 (34) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

12:15 (35) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

12:40 (36) Serial animowany

Wkręceni - nakręceni

13:10 (13) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

13:35 (14) Serial komediowy

Wkręceni - nakręceni

14:00 (15) Serial komediowy

Główka pracuje

14:30 (7) Serial animowany

Główka pracuje

14:55 (8) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Kto tu mieszka?

11:55 Real tv

Małe i wspaniałe

12:20 Magazyn poradnikowy

Małe i wspaniałe

13:15 Magazyn poradnikowy

Ucieczka na wieś

14:10 (64) Serial dokumentalny
E!
E!

Z kamerą u Kardashianów

12:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

12:30 Reality show

E! Wiadomości

13:00 Rozrywka

Z kamerą u Kardashianów

13:30 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

14:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

14:30 Reality show
Edusat
Edusat

Polskie rozdroża

11:35 Reportaż

Galeria jednego...

12:03 Reportaż

Nie tylko dla hodowców

12:15 Reportaż

Kaskaderka

13:08 Reportaż

Skarby muzeum kolejnictwa

13:25 Reportaż

Eureka

13:56 Magazyn

Warszawskie losy

14:00 Program dokumentalny

ESL Pro Series

14:30 Rozrywka

Podróże z...

14:58 Magazyn
Eleven
Eleven

Hannover 94 - Hamburger SV

11:00 Piłka nożna

Arsenal World

13:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

13:30 Magazyn piłkarski

Grand Prix Singapuru

14:00 Formuła 1

Grand Prix Singapuru

14:55 Formuła 1
Eleven Sports
Eleven Sports

Grand Prix Singapuru

11:55 Formuła 1

Valencia CF - Levante UD

13:05 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

The best of ESKA

12:00 Program muzyczny

Podwójna Gorąca 20.

13:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Mistrzostwa Świata w Portim?o

12:00 Sporty motorowe. Superbikes

National Championships

12:45 Kolarstwo

Grand Prix Walonii

13:45 Kolarstwo
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Mistrzostwa Świata w Portim?o

12:00 Sporty motorowe. Superbikes

National Championships

12:45 Kolarstwo

Grand Prix Walonii

13:45 Kolarstwo
Eurosport 2
Eurosport 2

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

10:00 Tenis stołowy

Watts

12:30 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

13:30 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Assen

14:00 Motocross

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

14:45 Wyścigi Endurance
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Drużynowe Mistrzostwa Europy w...

10:00 Tenis stołowy

Watts

12:30 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

13:30 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Assen

14:00 Motocross

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

14:45 Wyścigi Endurance
Extreme Sports
Extreme Sports

WWE - NXT

12:00 Sporty ekstremalne

WWE - Main Event

13:00 Sporty ekstremalne

WWE Smackdown

14:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

12:00 Moda

Swimwear

12:30 Moda

Swimwear

13:00 Moda

Swimwear

13:30 Moda

Fashion Films

14:00 Moda

Fashion Films

14:30 Moda
Fightklub
Fightklub

Fighting Spirit

11:30 MMA

Hard Knocks Fighting

12:45 MMA

TV Okazje

13:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

14:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Jack Hunter i Gwiazda Niebios

10:40 Film przygodowy, USA 2009

Sherlock

12:45 (2) Serial kryminalny

Następny

14:45 Film sensacyjny, USA 2007
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Słodkie życie 7.9

10:10 Dramat obyczajowy, Włochy/Francja 1960

Rzym, miasto otwarte 7.6

13:10 Dramat wojenny, Włochy 1945

Ludzie za mgłą 7.2

14:55 Dramat obyczajowy, Francja 1938
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Pinokio. Opowieść o chłopcu z drewna 6.5

11:00 Film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 2008

Delikatność

12:30 Komedia romantyczna, Francja/Szwecja 2011

Tornado i zaklinacz koni z Kalahari 7.1

14:15 Film przygodowy, RPA 2009
FilmBox Family
FilmBox Family

Pies, który czynił cuda

11:00 Film obyczajowy, USA 2006

Bajki dla dzieci

12:25 Magazyn filmów animowanych

Toni, poszukiwacz złota

12:45 Film przygodowy, Niemcy 2007

Magia

14:15 Komedia, Francja 2008
FilmBox HD
FilmBox HD

Monsieur Batignole 7.0

10:35 Komediodramat, Francja 2002

Fame - Sława

12:15 Musical, USA 2009

Oskar i pani Róża 7.3

14:00 Dramat obyczajowy, Francja/Belgia/Kanada 2009
FOX Comedy
FOX Comedy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

11:40 (21) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

12:10 (22) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

12:40 (1) Serial komediowy

Dwa miliony dolarów napiwku 6.5

13:05 Komedia romantyczna, USA 1994
Fox HD
Fox HD

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

11:40 (2) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

12:35 (3) Serial kryminalny

Kości

13:30 (14) Serial kryminalny

Kości

14:25 (15) Serial kryminalny
H2
H2

Starcie wojowników

12:00 (19) Serial dokumentalny

Amerykańska księga tajemnic

13:00 (11) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

14:00 (7) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Waterboys 5.7

11:30 Komediodramat, Holandia 2016

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 5.9

13:05 Film kryminalny, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Gdzie jest Nemo? 7.2

10:45 Film animowany, USA 2003

Rodzina Fangów 5.7

12:25 Komediodramat, USA 2015

Patrol 7.5

14:10 Film sensacyjny, USA 2006
HBO 3
HBO 3

Współczesna rodzina

12:00 (17) Serial komediowy

Współczesna rodzina

12:20 (18) Serial komediowy

Freddie Roach

12:45 (3) Serial dokumentalny

Freddie Roach

13:10 (4) Serial dokumentalny

Sprawa idealna

13:40 (2) Serial obyczajowy

Umrzeć ze śmiechu

14:35 (1) Serial komediowy
HISTORY
HISTORY

Mechanicy z Long Island

12:00 Real tv

Warsztat Danny'ego

13:00 (5) Serial dokumentalny

Warsztat Danny'ego

13:30 (6) Serial dokumentalny

Maszyny nie z tej ziemi

14:00 (3) Serial dokumentalny
ID
ID

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

12:00 Serial dokumentalny

Włoskie zdrady

13:00 Reality show

Włoskie zdrady

13:30 Reality show

W sieci kłamstw

14:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Top Disco

12:00 Program muzyczny

Disco Dekada

14:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pogoda dla...

12:00 Pogoda

Smog talk

12:05 Magazyn

Tak jak w kinie

12:15 Magazyn

Sport - serwis...

12:55 Wiadomości sportowe

Pogoda dla...

13:00 Pogoda

Zdarzyło się...

13:05 Magazyn publicystyczny

Cztery łapy

13:10 Magazyn

Wytwórnia

13:20 Magazyn

Po godzinach

13:30 Rozrywka

Pogoda dla...

14:00 Pogoda

Miejskie...

14:05 Felieton

Studio Łódź Fabryczna

14:10 Magazyn

Prosto z miasta

14:35 Magazyn reporterów

Nasze sprawy

14:45 Cykl reportaży

Łódź...

14:55 Magazyn informacyjny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Przegląd gości wieczoru WTK

12:00 Magazyn

Pogoda

12:30 Pogoda

Serwis...

12:35 Magazyn

Przegląd gości wieczoru WTK

12:40 Magazyn

Sport

13:10 Wiadomości sportowe

Arcydzieła, arcymyśli

13:20 Program edukacyjny

Pogoda

14:20 Pogoda

Na zdrowie

14:25 Magazyn medyczny

Ratajski fyrtel...

14:40 Magazyn

Qulturalny...

14:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Baza ludzi umarłych

11:30 Dramat psychologiczny, Polska 1959

Stawka większa niż życie

13:45 (1) Serial wojenny

Stawka większa niż życie

14:55 (2) Serial wojenny
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Historia jednego przeboju

12:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

12:30 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Francuskie wędrówki Julie

11:35 (7) Serial dokumentalny

Francuskie wędrówki Julie

12:35 (8) Serial dokumentalny

Francuskie wędrówki Julie

13:35 (9) Serial dokumentalny

Francuskie wędrówki Julie

14:35 (10) Serial dokumentalny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Barbie i magiczne baletki 6.0

10:50 Film animowany, USA 2013

My Little Pony: Przyjaźń to magia

12:05 (3) Serial animowany

Lalaloopsy

12:25 (4) Serial dla

Kasia i Mim-Mim

12:50 (31) Serial animowany

Oktonauci

13:00 (21) Serial animowany

Oktonauci

13:10 (22) Serial animowany

Dzielny lew...

13:25 (5) Serial animowany

Dzielny lew...

13:30 (6) Serial animowany

Molang

13:35 (1) Serial animowany

Molang

13:40 (2) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

13:45 (7) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

14:05 (17) Serial animowany

Tęczowa...

14:30 (35) Serial animowany

Tęczowa...

14:45 (36) Serial animowany

Marta mówi!

14:55 (65) Serial animowany
MTV
MTV

Catfish

12:00 Rozrywka

Nastoletnie matki

12:55 Rozrywka

Nastoletnie matki

14:25 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Cesar Milan. Przywódca stada

12:00 (11) Serial dokumentalny

Cesar Milan. Przywódca stada

13:00 (12) Serial dokumentalny

Weterynarz do zadań specjalnych

14:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Cesar Millan: psia federacja

12:00 (4) Serial dokumentalny

W kryształowej jaskini

13:00 Film dokumentalny, Kanada 2010

Wyprawa na dno: Miasto piratów

14:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2017
National Geographic HD
National Geographic HD

Cesar Millan: psia federacja

12:00 (4) Serial dokumentalny

W kryształowej jaskini

13:00 Film dokumentalny, Kanada 2010

Wyprawa na dno: Miasto piratów

14:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2017
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Jak żyć, żeby przeżyć

12:00 (7) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

12:30 (8) Serial dokumentalny

Człowiek i dzika przyroda

13:00 (3) Serial dokumentalny

Człowiek i dzika przyroda

14:00 (2) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Jak żyć, żeby przeżyć

12:00 (7) Serial dokumentalny

Jak żyć, żeby przeżyć

12:30 (8) Serial dokumentalny

Człowiek i dzika przyroda

13:00 (3) Serial dokumentalny

Człowiek i dzika przyroda

14:00 (2) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Blaze i megamaszyny

11:40 (11) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:05 (4) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

12:30 (5) Serial animowany

Dzień, w...

12:55 (6) Serial dla

Dzień, w...

13:00 (7) Serial dla

Umizoomi

13:05 (11) Serial animowany

Rafcio Śrubka

13:25 (10) Serial animowany

Psi patrol

13:50 (19) Serial animowany

Psi patrol

14:20 (20) Serial animowany

Rycerka Nella

14:40 (7) Serial animowany

Rycerka Nella

14:55 (6) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

SpongeBob Kanciastoporty

11:50 (18) Serial animowany

Game Shakers. Jak wydać grę

12:10 (9) Serial komediowy

100 rzeczy do przeżycia przed liceum

12:40 (9) Serial młodzieżowy

100 rzeczy do przeżycia przed liceum

13:10 (10) Serial młodzieżowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

13:35 (20) Serial komediowy

Grzmotomocni

14:00 (6) Serial przygodowy

Grzmotomocni

14:30 (7) Serial przygodowy

Szkoła rocka

14:55 (3) Serial młodzieżowy
nSPORT
nSPORT

Motogamia

12:00 Magazyn żużlowy

ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń...

12:40 Piłka ręczna
Paramount
Paramount

Kot 5.0

11:15 Film przygodowy, USA 2003

Przebudzenie 8.1

13:10 Dramat obyczajowy, USA 1990
Planete+ HD
Planete+ HD

Polska z góry

11:45 (4) Serial dokumentalny

Ludzie morza

12:20 (7) Serial dokumentalny

Lata 70

13:15 (1) Serial dokumentalny

Lata 70

14:05 (2) Serial dokumentalny

1971 6.6

14:55 Film dokumentalny, USA 2014
Polonia 1
Polonia 1

Telezakupy

10:30 Program reklamowy

Zagadkowa wyspa

14:05 Interaktywny program rozrywkowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

12:00 Program muzyczny

Szalone lata 90.

12:14 Program muzyczny

Dance w Polo tv

12:50 Program muzyczny

Weekend z...

13:00 Program muzyczny

Dance w Polo tv

13:14 Program muzyczny

Weekend z...

14:00 Program muzyczny

Najlepsze z najlepszych

14:14 Magazyn muzyczny
Polsat
Polsat

#SuperModelka Plus Size

10:45 Reality show

The Brain. Genialny umysł

12:15 Rozrywka

Wyspa przetrwania

13:45 Reality show
Polsat 2
Polsat 2

Dlaczego ja?

12:00 (558) Serial fabularno-dokumentalny

Dlaczego ja?

13:00 (559) Serial fabularno-dokumentalny

Niania w wielkim mieście

14:00 (2) Serial obyczajowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Państwo w państwie

12:00 Program publicystyczny

Interwencja

13:30 Magazyn reporterów

Interwencja

13:50 Magazyn reporterów

Interwencja

14:10 Magazyn reporterów

Fajka pokoju

14:30 Magazyn
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Shopping Queen - Królowa zakupów

12:00 Rozrywka

Co się roi w małych głowach

13:00 (4) Serial dokumentalny

Nasz nowy dom

14:00 Reality show
Polsat Film
Polsat Film

SpongeBob Kanciastoporty 6.9

10:20 Film animowany, USA 2004

Rodzinka nie z tej ziemi 6.2

12:10 Film animowany, Kanada/USA 2013

Dzieciaki rządzą 5.2

14:05 Komedia, USA 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Usypianki

12:00 (16) Serial dla

Miś Uszatek

12:10 (70) Serial animowany

Jarmies

12:15 (16) Serial dla

To Timmy

12:35 (5) Serial animowany

To Timmy

12:45 (6) Serial animowany

Noksu

13:00 (31) Serial animowany

Noksu

13:05 (32) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:15 (31) Serial animowany

Yaya i Zouk

13:20 (32) Serial animowany

Kit i Kate

13:25 (31) Serial animowany

Kit i Kate

13:35 (32) Serial animowany

Maciuś i...

13:40 (31) Serial animowany

Maciuś i...

13:50 (32) Serial animowany

Teraz już...

14:00 (7) Serial dla

Teraz już...

14:05 (8) Serial dla

Teraz już...

14:15 (9) Serial dla

Potworek Matma...

14:25 (31) Serial dla

Potworek Matma...

14:40 (32) Serial dla

Video Clip

14:55 Program muzyczny
Polsat News
Polsat News

Informacje

12:00 Wiadomości

Horyzont zdarzeń

12:30 Magazyn

Informacje

13:00 Wiadomości

Informacje

13:30 Wiadomości

Pogoda

13:55 Pogoda

Informacje

14:00 Wiadomości

Informacje

14:30 Wiadomości

Pogoda

14:55 Pogoda
Polsat Play
Polsat Play

Tajna historia XX wieku

12:00 Program historyczny

Poszukiwacze historii

12:30 (35) Serial dokumentalny

Poszukiwacze historii

13:00 (37) Serial dokumentalny

Poszukiwacze historii

13:30 (51) Serial dokumentalny

Doktorzy śmierci

14:00 Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Polska - Białoruś

09:50 Piłka nożna

Magazyn kolarski

13:00 Magazyn kolarski

Szwajcaria - Polska

13:30 Piłka plażowa

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

14:30 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty...

11:20 Żużel

Shanghai SIPG FC - Shanghai Greenland...

13:25 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Polska - Białoruś

09:50 Piłka nożna

Magazyn kolarski

13:00 Magazyn kolarski

Szwajcaria - Polska

13:30 Piłka plażowa

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

14:30 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Polska - Europa

10:20 Rugby

Magazyn kolarski

12:30 Magazyn kolarski

Sport Flash

13:00 Wiadomości sportowe

Trans World Sport

13:07 Magazyn sportowy

Ukraina - Białoruś

14:45 Piłka plażowa
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Kierowcy wielkich ciężarówek

12:00 (5) Serial dokumentalny

Kierowcy wielkich ciężarówek

13:00 (6) Serial dokumentalny

Złomiarze

14:00 (1) Serial dokumentalny

Złomiarze

14:35 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

II wojna światowa: cena imperium

11:35 (6) Serial dokumentalny

Historia cywilizacji

12:40 (1) Serial dokumentalny

Wyżyny cywilizacji

13:50 (2) Serial dokumentalny

101 najważniejszych postaci XX w.

14:55 (5) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

11:06 Pogoda

Wiadomości

12:02 Wiadomości

Pogoda

12:13 Pogoda

Świat w radiowej Jedynce

12:20 Audycja

Europejskie menu

12:40 Audycja

Wiadomości

13:00 Wiadomości

Pogoda

13:06 Pogoda

Matysiakowie

13:14 Audycja

Smaki zdrowia

13:45 Audycja

Wiadomości

14:00 Wiadomości

Pogoda

14:06 Pogoda

Teren mniej zabudowany

14:20 Audycja
PR 2
PR 2

Droga przez mąkę

12:00 Audycja

Czytelnia

12:30 Audycja

Duża czarna

13:00 Audycja
PR 3
PR 3

Radiowy dom kultury

12:00 Audycja

Raport o stanie świata

14:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Masterchef USA

12:00 (5) Serial dokumentalny

Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

13:00 (5) Serial dokumentalny

Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

13:30 (6) Serial dokumentalny

Królowie aukcji

14:00 (20) Serial dokumentalny

Królowie aukcji

14:30 (1) Serial dokumentalny
Radio ZET
Radio ZET

ZET weekend

10:00 Blok muzyczny

ZET weekend

14:00 Blok muzyczny

Szybki Bill

14:05 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Cztery po 3

12:00 Program muzyczny

Przeboje twojego życia

13:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Przepis na weekend

10:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Małe stateczki 6.4

10:15 Dramat obyczajowy, Niemcy 2013

Księżniczka na ziarnku grochu 6.2

12:10 Film dla, Niemcy 2010

Rejs ku szczęściu: Podróż poślubna...

13:20 Film obyczajowy, Niemcy 2008
Scifi Universal
Scifi Universal

Przeznaczenie wikinga

11:00 Film przygodowy, Kanada/Bułgaria/USA 2015

Mścicielki Grimmów

13:00 Film fantastyczny, USA 2015
Sport Klub
Sport Klub

Bada Huesca - FC Barcelona Lassa

12:00 Piłka ręczna

TV Okazje

14:00 Program reklamowy
Stars.TV
Stars.TV

Best ballads

12:00 Magazyn muzyczny

Best hits

13:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

14:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Tak to się teraz robi 6.4

11:00 Komedia romantyczna, USA 2010

Cudowne dziecko 7.7

13:20 Melodramat, USA 2007
Sundance TV
Sundance TV

Upstate

12:00 Dramat obyczajowy, USA 2010

Szaleństwo w Placid Lake

13:20 Komedia, Australia 2003

Mary is Happy, Mary is Happy 5.6

14:55 Dramat obyczajowy, Tajlandia 2013
Superstacja
Superstacja

Tydzień...

12:00 Magazyn informacyjny

Informacje dnia, pogoda

12:15 Wiadomości

Salon polityczny

12:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda

13:15 Wiadomości

Radiokomitet

13:45 Program publicystyczny

Informacje dnia, pogoda

14:15 Wiadomości

Szpile

14:45 Rozrywka
TCM
TCM

King Kong 6.5

09:20 Film przygodowy, USA/Nowa Zelandia/Niemcy 2005

Gremliny II

13:15 Film SF, USA 1990
Tele 5
Tele 5

Diabelski szczyt

11:50 Film sensacyjny, USA 2010

Na osi

13:35 Magazyn motoryzacyjny

Podwodny raj Borneo

14:20 (11) Serial dokumentalny

Królowa miecza

14:50 (19) Serial przygodowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Siedmiu krasnoludków i ja

11:50 (10) Serial animowany

K3

12:15 (9) Serial animowany

K3

12:25 (10) Serial animowany

Kuu Kuu...

12:40 (41) Serial animowany

Kuu Kuu Harajuku

12:50 (42) Serial animowany

Petz Klub

13:10 (29) Serial animowany

Petz Klub

13:20 (30) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

13:35 (14) Serial animowany

Littlest Pet Shop

13:55 (19) Serial animowany

Jamie Mamacki

14:20 (21) Serial animowany

Jamie Mamacki

14:30 (22) Serial animowany

Sonic Boom

14:50 (8) Serial animowany
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych

12:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

12:30 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

13:00 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania

14:00 (23) Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania

14:30 (24) Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Wakacje z niespodzianką

12:00 Turystyka

Wakacje z niespodzianką

12:30 Turystyka

Odjazdowe baseny

13:00 Turystyka

Odjazdowe baseny

13:30 Turystyka

Wielki turniej wędkarski Robsona Greena

14:00 Turystyka
TTV
TTV

Urodzony handlarz

12:00 (30) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe: Miami

12:30 (3) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe - Teksas

13:00 (10) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe - Teksas

13:30 (11) Serial dokumentalny

Luksusowe zachcianki

14:00 Reality show
TV 4
TV 4

Policjantki i policjanci

11:35 (306) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

12:35 (307) Serial obyczajowy

STOP Drogówka

13:35 Magazyn policyjny

George prosto z drzewa II

14:45 Film przygodowy, USA/Australia 2003
TV6
TV6

Współczesna historia Kopciuszka 5.2

11:05 Film obyczajowy, USA 2010

Mythica II: Darkspore

13:10 Film fantastyczny, USA 2015
TV.DISCO
TV.DISCO

Top 30 Dance Chart

12:00 Program muzyczny

Summer Dance

14:30 Program muzyczny
TVN
TVN

Na Wspólnej

11:50 (2546) Serial obyczajowy

Na Wspólnej

12:15 (2547) Serial obyczajowy

Drzewo marzeń

12:50 Rozrywka

MasterChef

13:50 Reality show
TVN 24
TVN 24

Serwis informacyjny, pogoda

11:00 Wiadomości

Drugie śniadanie mistrzów

12:10 Magazyn kulturalny

Podsumowanie tygodnia

13:30 Program publicystyczny

Serwis informacyjny

14:00 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Serwis informacyjny

12:00 Wiadomości

Świat technologii

12:40 Magazyn

Reportaż w TVN24 BiŚ

13:00 Film dokumentalny

Serwis...

14:00 Wiadomości

Babilon

14:10 Magazyn
TVN 7
TVN 7

Brzydula

11:35 (61) Serial obyczajowy

Brzydula

12:10 (62) Serial obyczajowy

Brzydula

12:45 (63) Serial obyczajowy

Z zaskoczenia 5.7

13:20 Komedia, USA 2012
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Toy Story 7.4

11:00 Film animowany, USA 1995

Prawo Agaty

12:40 (3) Serial obyczajowy

Prawo Agaty

13:45 (4) Serial obyczajowy

Prawo Agaty

14:45 (5) Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Pojedynek na modę

12:00 Reality show

Sablewskiej sposób na modę

12:45 Magazyn

I nie opuszczę Cię aż do ślubu

13:30 Reality show

W czym do ślubu?

14:15 Rozrywka

Mistrzowskie cięcie

14:45 Rozrywka
TVN Turbo
TVN Turbo

Składaki z Las Vegas

11:00 (2) Serial dokumentalny

Absurdy drogowe

12:15 Rozrywka

Zakup kontrolowany

12:45 Magazyn motoryzacyjny

Najlepsze samochody lat 90.

13:45 Magazyn motoryzacyjny

99 godzin

14:15 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Studio Raban

11:50 Program redakcji katolickiej dla młodzieży

Tajemnice ptasiego mózgu

12:25 Film dokumentalny, Niemcy 2012

Okrasa łamie przepisy

13:35 Magazyn kulinarny

Ojciec Mateusz

14:10 (228) Serial kryminalny
TVP 2
TVP 2

O mnie się nie martw

11:50 (80) Serial komediowy

Na sygnale

12:50 (154) Serial obyczajowy

Podróże z historią

13:20 Program historyczny

Familiada

14:00 Teleturniej

Było, nie minęło - ekstra

14:40 Program historyczny
TVP Bydgoszcz
TVP Bydgoszcz

Kreatywni

11:00 Reportaż
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Reportaż

10:30 Reportaż
TVP HD
TVP HD

Alternatywy 4

11:35 (1) Serial komediowy

Alternatywy 4

12:50 (2) Serial komediowy

Makłowicz w podróży

13:55 Magazyn kulinarny

Makłowicz w podróży

14:25 Magazyn kulinarny

M jak miłość

14:55 (1307) Serial obyczajowy
TVP Historia
TVP Historia

Życie

12:00 (3) Serial dokumentalny

Dawne światy

13:00 Film dokumentalny, Francja 2007

Szerokie tory

14:00 Cykl reportaży

Wielka gra

14:30 Teleturniej
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

11:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

12:23 Pogoda

Serwis Info

12:29 Magazyn informacyjny

Serwis Info

12:59 Magazyn informacyjny

Serwis sportowy

13:20 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

13:25 Pogoda

Serwis Info

13:29 Magazyn informacyjny

Serwis Info

13:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

14:22 Pogoda

Serwis Info

14:29 Magazyn informacyjny

Serwis Info

14:59 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Dokument w obiektywie

10:35 Reportaż
TVP Kraków
TVP Kraków

Jedź...

11:00 Magazyn motoryzacyjny
TVP Kultura
TVP Kultura

Folkogranie

11:55 Program muzyczny

Tygodnik kulturalny

12:50 Magazyn kulturalny

Ballada o ścinaniu drzewa 7.3

13:40 Komedia, Polska 1972

Noc w Casablance 7.1

14:25 Komedia, USA 1946
TVP Łódź
TVP Łódź

Kulturanek

10:50 Program studyjny
TVP Lublin
TVP Lublin

Szlachetne...

11:00 Magazyn
TVP Olsztyn
TVP Olsztyn

Ewangelia na...

11:00 Program religijny
TVP Polonia
TVP Polonia

54. KFPP Opole 2017

11:10 Koncert

Ojciec Mateusz

12:55 (169) Serial kryminalny

Powstanie...

13:55 Cykl reportaży

XVII Światowy Festiwal Polskich...

14:05 Festiwal
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Antenowe remanenty

11:50 Magazyn

Ginące zawody

12:15 Felieton

Posmakuj...

12:35 Magazyn

Pogoda

12:50 Pogoda

Henryk Wars - pieśniarz Warszawy 7.3

12:55 Film dokumentalny, Polska 2007

Nożem i...

13:55 Magazyn kulinarny

Listy do PRL-u

14:10 Felieton

Antenowe remanenty

14:20 Magazyn

Biznes na wsi

14:50 Magazyn
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Gwiazdozbiór TVP Rozrywka

11:50 Rozrywka

Okrasa łamie przepisy

12:15 Magazyn kulinarny

Podróże z historią

12:45 Program historyczny

54. KFPP Opole 2017. Kawiarenka z...

13:30 Koncert
TVP Seriale
TVP Seriale

Rodzinka.pl

11:40 (110) Serial komediowy

Rodzinka.pl

12:10 (111) Serial komediowy

Rodzinka.pl

12:40 (112) Serial komediowy

Ojciec Mateusz

13:20 (17) Serial kryminalny

Ranczo

14:20 (40) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Mistrzostwa Europy mężczyzn w...

11:05 Koszykówka

ITU World Series w Rotterdamie

13:00 Triathlon
TV Puls
TV Puls

Columbo

11:50 (2) Serial kryminalny

Stój, bo mamuśka strzela! 6.0

13:35 Komedia sensacyjna, USA 1992
TVP Warszawa
TVP Warszawa

Pogoda

11:10 Pogoda
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Kwadrans w...

10:59 Magazyn
TV Silesia
TV Silesia

Muzyczne podróże

11:30 Program muzyczny

A nom się to podobo

12:25 Magazyn

Święta wojna

13:00 Serial komediowy

Muzyczny kącik Damiana Holeckiego

14:00 Magazyn muzyczny
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

11:15 (9) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

12:10 (10) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

13:05 (11) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:00 (12) Serial kryminalny

Ostatni gliniarz

14:55 (13) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

12:00 Program muzyczny

100% Dance

14:00 Program muzyczny
WP
WP

Mistrzowie kabaretu

12:00 Kabaret i satyra

Pudelek Show

13:00 Rozrywka

Mały dom, wielkie możliwości

13:30 Reality show

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

14:30 Reality show