sobota 16.09.2017

Kanał 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
13 ulica
13 ulica

Mentalista

16:00 (12) Serial kryminalny

Mentalista

17:00 (13) Serial kryminalny

Mentalista

18:00 (14) Serial kryminalny

Mentalista

19:00 (15) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

Słoneczny patrol

14:00 Program muzyczny

Ulubiona 20 tygodnia

18:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Twarz anioła

16:30 Dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA/Włochy/Hiszpania 2014

Maigret zastawia sidła 6.7

18:25 Film kryminalny, Wielka Brytania 2016
AMC
AMC

Bezprawie 7.1

14:55 Western, USA 2003

Niebo czy Ziemia 6.4

17:35 Komedia, USA 2001

Duże dziecko, wielki kłopot

19:25 Film obyczajowy, USA 2015
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Kłopotliwe zwierzaki

16:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z Gór Skalistych

17:00 Serial dokumentalny

Mieszkanie na pniu

18:00 Serial dokumentalny

Poznajcie pingwiny

19:00 (3) Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Pielęgniarki

16:00 (185) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

17:00 (186) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

18:00 (187) Serial fabularno-dokumentalny

Jack i Jill kontra reszta świata 5.9

19:00 Komedia romantyczna, USA/Kanada 2008
AXN
AXN

Detektyw Monk

16:20 (12) Serial kryminalny

Serenity 6.9

17:20 Film SF, USA 2005
AXN BLACK
AXN BLACK

Skorpion

16:10 (9) Serial sensacyjny

Skorpion

17:05 (10) Serial sensacyjny

Skorpion

18:05 (11) Serial sensacyjny

Nowe gliny

19:05 (11) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Detektyw Monk

16:20 (12) Serial kryminalny

Serenity 6.9

17:20 Film SF, USA 2005
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

15:55 (15) Serial kryminalny

Zaklinacze koni

16:50 (13) Serial obyczajowy

Zaklinacze koni

17:50 (14) Serial obyczajowy

Zemsta

18:50 (23) Serial sensacyjny
BBC Brit
BBC Brit

Top Gear

16:00 Magazyn motoryzacyjny

Top Gear

17:20 Magazyn motoryzacyjny

Giganty inżynierii

18:40 (1) Serial dokumentalny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Andy i prehistoryczne przygody

16:25 (12) Serial dla

Listonosz Pat - przesyłki specjalne

16:45 (24) Serial dla

Pirackie potyczki

17:05 Program dla dzieci

Łódka starego...

17:35 (11) Serial dla

Zagadkoboty...

17:45 Program dla dzieci

Andy i...

17:55 Program dla dzieci

Hau hau...

18:10 (41) Serial animowany

Pajączek...

18:20 (11) Serial dla

Zagadkoboty

18:35 Program dla dzieci

Tosia i Tymek

18:50 (48) Serial dla

Sara i Kaczorek

19:05 (6) Serial dla

Charlie i Lola

19:15 (16) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

W okowach mrozu

16:00 (20) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

17:00 (1) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

18:00 (2) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

19:00 (3) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Ojciec Brown

15:55 (10) Serial kryminalny

Z pamiętnika położnej

16:40 (6) Serial obyczajowy

Śmierć pod palmami

17:30 (3) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

18:25 (4) Serial kryminalny

Śmierć pod palmami

19:20 (5) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

15:55 (6) Serial dokumentalny

Czekoladomania

16:55 Magazyn kulinarny

Kolacja dla dwojga

17:55 Magazyn kulinarny

Zapraszam do stołu - wielka porcja

18:55 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Panna Moon

16:20 Serial animowany

Królikula

16:50 Serial animowany

Grizzy i lemingi

17:20 Serial animowany

Tom i Jerry Show

17:45 Serial animowany

Tom i Jerry Show

18:10 Serial animowany

Inspektor Gadżet

18:40 Serial animowany

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce

15:55 Piłka ręczna

Nie przegap

17:45 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

17:55 Rozrywka

Śmierć Johna Lennona

18:00 Dramat obyczajowy, USA 2016

Mechanik: konfrontacja 6.2

19:25 Film sensacyjny, Francja/USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Niekoniecznie o Jędrzeju

16:25 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Mieszków Brześć - KS PGE Vive Kielce

16:55 Piłka ręczna

Nie przegap

18:45 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

18:55 Rozrywka

Śmierć Johna Lennona

19:00 Dramat obyczajowy, USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Koleją przez świat

16:10 (5) Serial dokumentalny

Niebezpieczne szlaki Chin

17:00 (2) Serial dokumentalny

Zapomniana cesarzowa Chin

17:45 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Nie przegap

18:45 Zapowiedź programu

Eddie Redmayne przedstawia: wojna w...

19:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Król pawianów

15:55 Film dokumentalny, Francja 2015

Pożegnanie 6.4

16:40 Film krótkometrażowy, USA 2015

Łapu-Capu Extra

17:00 Rozrywka

Sekretne życie zwierzaków domowych

17:30 Film animowany, USA 2016

Moje wielkie greckie wesele 2 6.3

19:00 Komedia, USA/Kanada 2016
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Dzień Niepodległości 7.2

15:30 Film SF, USA 1996

Aktualności filmowe+

17:55 Magazyn

Nie mówmy jej

18:25 Komedia, Belgia/Francja 2016
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Zabójcza broń

16:00 (13) Serial kryminalny

Zabójcza broń

16:45 (14) Serial kryminalny

Zabójcza broń

17:30 (15) Serial kryminalny

Byłem...

18:15 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Quantico

18:30 (18) Serial kryminalny

Quantico

19:15 (19) Serial kryminalny
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Watford FC - Manchester City

15:55 Piłka nożna

Gorączka piłkarskiej soboty

18:00 Magazyn piłkarski

Tottenham Hotspur - Swansea City

18:25 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Wisła Płock - Pogoń Szczecin

15:00 Piłka nożna

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

17:40 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Tajne akta Roswell 4.0

16:30 Film SF, Kanada 1999

Ostatnie godziny Ziemi

18:20 Film SF, Kanada 2012
CBS Europa
CBS Europa

Henryk VIII 7.4

14:45 Dramat historyczny

Przyczajony tygrys, ukryty smok 6.9

16:40 Film przygodowy, Chiny/USA/Tajwan/Hongkong 2000

K2 7.1

18:55 Film przygodowy, USA/Wielka Brytania/Japonia 1991
CBS Reality
CBS Reality

Szeryf Steven Seagal

16:30 Real tv

Cari, królowa handlu

17:00 Reality show

Hardcorowy lombard

17:30 (5) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:00 (6) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

18:30 (7) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

19:00 (8) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Whiskey, Tango, Foxtrot 6.5

14:45 Komediodramat, USA 2016

Igraszki z losem 5.9

16:35 Komedia, USA 1996

Szachowe dzieciństwo 7.0

18:10 Dramat obyczajowy, USA 1993
Cinemax 2
Cinemax 2

Karygodny 6.1

15:50 Dramat obyczajowy, Niemcy 2015

Gładkie słówka 5.8

17:25 Melodramat, Wielka Brytania/USA 1985

Anomalisa 6.8

18:55 Film animowany dla dorosłych
CI Polsat
CI Polsat

Łowca zbrodni

16:00 (11) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

17:00 (7) Serial dokumentalny

Polowanie na Hitlera

18:00 (8) Serial dokumentalny

Podmiejski koszmar

19:00 (5) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

16:30 (2) Serial komediowy

Przyjaciele

17:00 (3) Serial komediowy

Przyjaciele

17:30 (4) Serial komediowy

Przyjaciele

18:00 (5) Serial komediowy

Przyjaciele

18:25 (6) Serial komediowy

Przyjaciele

19:00 (7) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Dzidzitata

16:30 (22) Serial komediowy

Dzidzitata

17:00 (1) Serial komediowy

Dzidzitata

17:30 (2) Serial komediowy

Dzidzitata

18:00 (3) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

18:30 (11) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

19:00 (1) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

SciQ

16:15 Program edukacyjny

Naukowe dowody

16:45 Program edukacyjny

Wymyśl to!

17:00 Program dla dzieci

Co wy wiecie o...

17:30 Program dla młodzieży

Co wy wiecie o...

17:40 Program dla młodzieży

SciQ

17:50 Program edukacyjny

Co wy wiecie o...

18:20 Program dla młodzieży

Wymyśl to!

18:30 Program dla dzieci

James May przedstawia: Śmiałe pomysły

19:00 Program dokumentalny
Discovery
Discovery

Przystanek Bieszczady

16:00 (4) Serial dokumentalny

Na podbój Alaski

17:00 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00 (1) Serial dokumentalny

Klan z Alaski

19:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Ludzie prezydenta

16:00 (1) Serial dokumentalny

Jak zmieniliśmy świat

17:00 Serial dokumentalny

Aleksander Wielki: Na koniec świata

18:00 Film dokumentalny, USA 2014

Poszukiwacze skarbów

19:00 Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Moda na przygodę

16:00 Serial dokumentalny

Medyczne zagadki

17:00 Serial dokumentalny

Izba przyjęć

18:00 (7) Serial dokumentalny

Włoskie zdrady

19:00 Reality show
Discovery Science
Discovery Science

Pogromcy mitów: Nowa generacja

16:00 Serial dokumentalny

Zagadki Ziemi

17:00 Serial dokumentalny

DNA maszyn

18:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

19:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Dudesons - urodzeni wariaci

16:30 Serial dokumentalny

Dudesons - urodzeni wariaci

17:00 Serial dokumentalny

Dudesons - urodzeni wariaci

17:30 Serial dokumentalny

Dudesons - urodzeni wariaci

18:00 (7) Serial dokumentalny

Dudesons - urodzeni wariaci

18:30 Serial dokumentalny

Mr. T i granice głupoty

19:00 (15) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Wodogrzmoty Małe

16:05 (4) Serial animowany

Alex i spółka

16:35 (45) Serial komediowy

Alex i spółka

17:00 (46) Serial komediowy

Zanim żyli długo i zaplątani

17:30 Film animowany, USA 2016

Księżniczka i żaba 7.1

18:30 Film animowany, USA 2009
Disney Junior
Disney Junior

Zakochany kundel 7.6

16:30 Film animowany, USA 1955

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

18:00 (5) Serial animowany

Lwia straż

18:35 (5) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

19:05 (1) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Penn Zero: Bohater na pół etatu

16:15 (9) Serial animowany

Penn Zero: Bohater na pół etatu

16:45 (10) Serial animowany

Star Butterfly kontra siły zła

17:10 (18) Serial animowany

Star Butterfly kontra siły zła

17:35 (19) Serial animowany

Mega Spiderman: Wojownicy sieci

18:00 (57) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

18:30 (6) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

18:55 (5) Serial animowany

Dzieciak kontra kot

19:20 (38) Serial dla
Domo + HD
Domo + HD

George Clarke przedstawia...

15:50 (3) Serial dokumentalny

Cudotwórcy - kupno, sprzedaż

16:40 Magazyn poradnikowy

Meblokreacje

17:30 Magazyn poradnikowy

Daleko od miasta

18:00 (4) Serial dokumentalny

Wyzwanie - nowe mieszkanie

18:30 Magazyn poradnikowy

Twój kawałek ogrodu

19:00 Lifestyle
E!
E!

Z kamerą u Kardashianów

16:30 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

17:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

17:30 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

18:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

18:30 Reality show

Życie Kylie

19:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Wiatr i woda 2013

16:19 Program edukacyjny

Kultura sneakerheadów

17:04 Reportaż

Moja pasja

17:25 Magazyn

Eureka

17:41 Magazyn

Cyberiada

17:45 Reportaż

Rowerowy zawrót głowy

18:05 Reportaż

Na Maxa

18:45 Magazyn sportowy

Klub MMA

19:02 MMA

Porozmawiajmy o wodzie

19:12 Program edukacyjny
Eleven
Eleven

Getafe CF - FC Barcelona

16:10 Piłka nożna

The Best of...

18:15 Magazyn piłkarski

Real Betis - Deportivo La Coru?a

18:25 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05

15:25 Piłka nożna

Bundesliga

17:30 Piłka nożna

RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach

18:25 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

16:00 Program muzyczny

10 hitów 1 po 2

17:00 Program muzyczny

Hity na czasie

19:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Grand Prix Impanis-Van Petegem

15:15 Kolarstwo

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

17:00 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Portim?o

17:30 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Świata w Portim?o

18:00 Sporty motorowe. Superbikes

Wiadomości...

18:40 Wiadomości sportowe

Watts

18:50 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy w Lublinie

19:00 Żużel
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Grand Prix Impanis-Van Petegem

15:15 Kolarstwo

Mistrzostwa Europy w Nürburgu

17:00 Formuła 3

Mistrzostwa Świata w Portim?o

17:30 Sporty motorowe. Superbikes

Mistrzostwa Świata w Portim?o

18:00 Sporty motorowe. Superbikes

Wiadomości...

18:40 Wiadomości sportowe

Watts

18:50 Magazyn sportowy

Mistrzostwa Europy w Lublinie

19:00 Żużel
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

14:45 Wyścigi Endurance
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

14:45 Wyścigi Endurance
Extreme Sports
Extreme Sports

Dew Tour Highlights

16:00 Sporty ekstremalne

Dew Tour Highlights

17:00 Sporty ekstremalne

Wild Ride

18:00 MMA

Wild Ride

18:30 MMA

Wild Ride

19:00 MMA
Fashion TV
Fashion TV

Photographers

16:30 Moda

Photographers

17:00 Moda

Photographers

17:30 Moda

Swimwear

18:00 Moda

Swimwear

18:30 Moda

Fashion Week

19:00 Rozrywka
Fightklub
Fightklub

Fighting Rookies

16:00 MMA

Fighting Spirit Wrestling

17:15 Wrestling

Kickboxing Talents w Zwolle

18:45 Kickboxing
FilmBox
FilmBox

Następny

14:45 Film sensacyjny, USA 2007

Asterix i Obelix: W służbie Jej... 6.1

16:50 Film przygodowy, Francja/Hiszpania/Włochy/Węgry 2012

Tajemnicza kobieta: Migawka

19:05 Film kryminalny, USA 2005
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Galimatias 5.3

16:30 Film familijny, Iran 2012

Przekaz 7.2

18:05 Dramat, Francja/Senegal 1968
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Tak to się teraz robi 6.4

16:10 Komedia romantyczna, USA 2010

The Wipers Times 5.5

17:50 Film wojenny, Wielka Brytania 2013

Wakacje Mikołajka 6.5

19:25 Komedia, Francja 2014
FilmBox Family
FilmBox Family

Złapcie tę dziewczynę

15:45 Film dla, Dania/Szwecja/Norwegia 2002

Z dziennika zoo

17:10 (6) Serial dokumentalny

Jonatana i czarownica

17:35 Film familijny, Austria/Niemcy 1986

Lodowy smok 5.8

18:55 Film przygodowy, Szwecja 2012
FilmBox HD
FilmBox HD

Disco 4.7

15:45 Komedia, Francja 2008

Tygrys i śnieg 7.4

17:25 Komediodramat, Włochy 2005

Jeden dzień 7.5

19:15 Melodramat, USA/Wielka Brytania 2011
FOX Comedy
FOX Comedy

Simpsonowie

16:30 (20) Serial animowany

Simpsonowie

17:00 (21) Serial animowany

Simpsonowie

17:25 (22) Serial animowany

Współczesna rodzina

17:55 (16) Serial komediowy

Współczesna rodzina

18:20 (17) Serial komediowy

Współczesna rodzina

18:50 (18) Serial komediowy

Współczesna rodzina

19:15 (19) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Kości

16:15 (17) Serial kryminalny

Kości

17:10 (18) Serial kryminalny

Kości

18:05 (19) Serial kryminalny

Kości

19:05 (20) Serial kryminalny
H2
H2

Starożytni kosmici

16:00 (9) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

17:00 (10) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

18:00 (11) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

19:00 (7) Serial dokumentalny
HBO
HBO

W poszukiwaniu Felliniego 6.2

15:05 Film przygodowy, USA 2016

Kryminalne wypieki: Mordercza receptura 4.5

16:50 Dramat kryminalny, USA 2016

Nominacja 6.4

18:20 Dramat obyczajowy, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Nic osobliwszego nad miłość 4.7

16:25 Komedia romantyczna, Kanada 2015

Do nieba

17:55 Dramat obyczajowy, USA/Hiszpania/Francja/Kanada 2014
HBO 3
HBO 3

The Affair

15:40 (7) Serial obyczajowy

The Affair

16:35 (8) Serial obyczajowy

Ray Donovan

17:35 (2) Serial obyczajowy

Deadwood

18:30 (1) Serial obyczajowy
HISTORY
HISTORY

Wojny magazynowe

16:30 (26) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

17:00 (27) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

17:30 (28) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

18:00 (9) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

18:30 (10) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

19:00 (11) Serial dokumentalny
ID
ID

Medium z Long Island

16:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

17:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

17:30 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:00 Serial dokumentalny

Medium z Long Island

18:30 Serial dokumentalny

Zbrodnia (nie)doskonała

19:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Discostacja

15:00 Program muzyczny

DISCOteka

18:00 Program muzyczny
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Prześwietlenie

16:30 Rozmowa

Budujemy sport

17:00 Magazyn

Wydarzenia

17:15 Wiadomości

Zdarzyło się...

17:30 Magazyn publicystyczny

Pressufka

17:35 Magazyn publicystyczny

Łodzianie z importu

17:55 Reportaż

Tak jak w kinie

18:40 Magazyn

Pod prąd

19:20 Reportaż
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Z życia...

16:30 Magazyn

Sport

16:45 Wiadomości sportowe

Qulturalny...

16:55 Magazyn informacyjny

Pogoda

17:00 Pogoda

Serwis...

17:05 Magazyn

Magazyn...

17:10 Magazyn

Gość wieczoru...

17:15 Rozmowa

Z filmoteki UAM

17:25 Program edukacyjny

Masz prawo

17:45 Magazyn

Magazyn...

17:50 Magazyn

Qulturalny...

17:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

18:20 Rozmowa

Pogoda

18:30 Pogoda

Połykacze...

18:35 Literatura

Serwis...

18:50 Magazyn

Qulturalny...

18:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:25 Pogoda
Kino Polska
Kino Polska

Koniec sezonu na lody 6.0

16:05 Film kryminalny, Polska 1987

Rzeczpospolita babska 7.2

17:55 Komedia, Polska 1969
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Kochamy lata 80!

16:00 Program muzyczny

Kochamy lata 90!

17:00 Program muzyczny

Polski top tygodnia

18:00 Program muzyczny

Historia jednego przeboju

19:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Jakubiak - z miłości do lokalności

16:30 Magazyn poradnikowy

365 obiadów Mariety Mareckiej

17:00 Magazyn kulinarny

Widelcem po mapie

17:30 (12) Serial dokumentalny

David w Europie

18:00 Magazyn poradnikowy

Teksańska kuchnia Haylie Duff

18:30 Magazyn poradnikowy

Teksańska kuchnia Haylie Duff

19:00 Magazyn poradnikowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Astrozwierzaki

16:20 (27) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:35 (51) Serial animowany

Mali odkrywcy

16:45 (52) Serial animowany

Warzywne opowieści

17:00 (7) Serial animowany

Wygibajki

17:25 Program dla dzieci

Strażak Sam

17:45 (6) Serial dla

Tomek i...

17:55 (11) Serial dla

Tomek i...

18:05 (12) Serial dla

Bob Budowniczy

18:20 (39) Serial animowany

Kot Prot odkryje kosmos w lot

18:30 Film animowany, 2016
MTV
MTV

Kodeks dziewczyny

16:30 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

17:00 Rozrywka

Kodeks dziewczyny

17:30 Rozrywka

Are You the One: Second Chances

18:00 Rozrywka

Are You the One: Second Chances

19:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Szpital na wodzie

16:00 (5) Serial dokumentalny

Szpital na wodzie

17:00 (6) Serial dokumentalny

Szpital na wodzie

18:00 (7) Serial dokumentalny

Szpital na wodzie

19:00 (8) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Strefa 51: Tajne archiwa CIA

16:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

Kosmiczna podróż z teleskopem Hubble'a

17:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Wyprawa na Marsa

18:00 Film dokumentalny, USA 2016
National Geographic HD
National Geographic HD

Strefa 51: Tajne archiwa CIA

16:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

Kosmiczna podróż z teleskopem Hubble'a

17:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Wyprawa na Marsa

18:00 Film dokumentalny, USA 2016
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Człowiek i dzika przyroda

16:00 (1) Serial dokumentalny

Człowiek i dzika przyroda

17:00 (4) Serial dokumentalny

Życie w stadzie

18:00 Film dokumentalny

Kierunek Wild: Dzika Australia

19:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Człowiek i dzika przyroda

16:00 (1) Serial dokumentalny

Człowiek i dzika przyroda

17:00 (4) Serial dokumentalny

Życie w stadzie

18:00 Film dokumentalny

Kierunek Wild: Dzika Australia

19:00 (1) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Rafcio Śrubka

16:30 (7) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

16:55 (7) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

17:20 (8) Serial animowany

Rafcio Śrubka

17:45 (15) Serial animowany

Zack i Kwak

18:00 (8) Serial animowany

Dora poznaje świat

18:20 (2) Serial animowany

Shimmer i Shine

18:50 (5) Serial animowany

Psi patrol

19:15 (14) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Rufus 6.4

15:55 Film krótkometrażowy, USA 2016

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

16:50 (22) Serial komediowy

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

17:20 (23) Serial komediowy

Game Shakers. Jak wydać grę

17:50 (1) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:15 (3) Serial komediowy

Niebezpieczny Henryk

18:45 (4) Serial komediowy

Jestem Franky

19:15 (44) Serial przygodowy
nSPORT
nSPORT

Wisła Płock - Pogoń Szczecin

15:10 Piłka nożna

RK Celje Pivovarna Celje - Telekom...

17:25 Piłka ręczna
Paramount
Paramount

Dickie Roberts, kiedyś gwiazda 5.8

15:50 Komedia, USA 2003

Skok przez płot 6.7

18:10 Film animowany, USA 2006
Planete+ HD
Planete+ HD

Wiatr

16:00 (3) Serial dokumentalny

Zdobywcy wulkanów

17:00 (5) Serial dokumentalny

Nurkując z władcami oceanów

18:00 (1) Serial dokumentalny

Niezwykłe podróże koleją

19:00 (5) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Zagadkowa wyspa

14:05 Interaktywny program rozrywkowy

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Koncert w Polo TV

16:14 Program muzyczny

Dance w Polo tv

17:15 Program muzyczny

Disco Star

17:30 Rozrywka

Disco Polo Live

19:00 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Świętokrzyska Noc Kabaretowa

15:45 Kabaret i satyra

Chłopaki do wzięcia

17:45 Telenowela dokumentalna

Chłopaki do wzięcia

18:15 Telenowela dokumentalna

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Sport

19:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:25 Pogoda
Polsat 2
Polsat 2

Przyjaciółki

16:00 (110) Serial obyczajowy

Daleko od noszy - reanimacja

17:00 (7) Serial komediowy

Malanowski i Partnerzy

17:30 (524) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:00 (525) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

18:30 (526) Serial fabularno-dokumentalny

I kto tu rządzi?

19:00 (47) Serial obyczajowy
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

16:05 Magazyn publicystyczny

Kultura do kwadratu

17:00 Magazyn kulturalny

Nie daj się fiskusowi

18:00 Magazyn

Eko Polska

18:20 Magazyn ekologiczny

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Uzależnione od skalpela

16:00 (7) Serial dokumentalny

Uciekające panny młode

17:00 Rozrywka

Szpital dziecięcy

18:00 (24) Serial fabularno-dokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (50) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Pingwiny z Madagaskaru 6.8

15:50 Film animowany, USA 2014

Avatar

17:45 Film SF, USA/Wielka Brytania 2009
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Kropka.

16:30 (7) Serial animowany

Kropka.

16:45 (8) Serial animowany

Truskaweczka

17:00 (1) Serial animowany

Ćwierkające...

17:45 (33) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

18:00 (17) Serial animowany

Ranger Rob

18:25 (35) Serial animowany

Ranger Rob

18:40 (36) Serial animowany

Zwierzyniec...

18:55 (16) Serial animowany

Usypianki

19:00 (17) Serial dla

Miś Uszatek

19:05 (71) Serial animowany

Jarmies

19:15 (17) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Informacje

16:30 Wiadomości

Pogoda

16:55 Pogoda

Informacje

17:00 Wiadomości

Sport

17:20 Wiadomości sportowe

Pogoda

17:25 Pogoda

Top Wtop

17:30 Magazyn

Pogoda

17:55 Pogoda

Informacje

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:15 Pogoda

Spis treści

18:20 Magazyn

Wydarzenia

18:50 Wiadomości

Weekend...

19:15 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

Hardkorowy lombard

16:30 Rozrywka

Wojny kontenerowe

17:00 (9) Serial dokumentalny

Idioci na drogach

17:30 Rozrywka

Duzi chłopcy z małym pytankiem

18:00 Rozrywka

Jaś Fasola

18:30 (10) Serial komediowy

TOP 20 - umrzesz ze śmiechu

19:00 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

14:30 Piłka nożna

Cuprum Lubin - Power Volley Mediolan

17:00 Siatkówka
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

CSKA Moskwa - FK Rostów

15:30 Piłka nożna

Trans World Sport

17:50 Magazyn sportowy

Turniej WTA w Quebecu

19:00 Tenis
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

14:30 Piłka nożna

Cuprum Lubin - Power Volley Mediolan

17:00 Siatkówka
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Portugalia - Hiszpania

16:00 Piłka plażowa

Rosja - Włochy

17:15 Piłka plażowa

Sport Flash

19:00 Wiadomości sportowe

Shanghai SIPG FC - Shanghai Greenland...

19:07 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Złomiarze

16:30 (5) Serial dokumentalny

Złomiarze

17:10 (6) Serial dokumentalny

Złomiarze

17:50 (1) Serial dokumentalny

Złomiarze

18:25 (2) Serial dokumentalny

Złomiarze

19:05 (3) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

101 najważniejszych postaci XX w.

16:00 (6) Serial dokumentalny

Morderstwa w cieniu korony

17:10 (4) Serial dokumentalny

Morderstwa w cieniu korony

18:10 (5) Serial dokumentalny

Morderstwa w cieniu korony

19:05 (2) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

16:08 Pogoda

Naukowa baza...

16:41 Audycja popularnonaukowa

Wiadomości

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:06 Pogoda

Słuchowisko w radiowej Jedynce

17:13 Audycja

Wiadomości

18:00 Wiadomości

Aktualności z Watykanu

18:40 Audycja

Wiadomości

19:00 Wiadomości

Pogoda

19:06 Pogoda

Felieton...

19:15 Audycja

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja
PR 2
PR 2

Klub ludzi ciekawych wszystkiego

16:00 Audycja

Kto słucha nie błądzi, czyli płytowy...

17:00 Audycja

Wieczór ze słuchowiskiem

19:00 Audycja
PR 3
PR 3

Myśliwiecka 3-5-7

15:00 Audycja

Historia pewnej płyty

18:00 Audycja

Lista osobista

19:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Gwiazdy lombardu

16:30 (413) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:00 (414) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

17:30 (415) Serial dokumentalny

Pingwiny z Madagaskaru

18:00 (14) Serial animowany

Pingwiny z Madagaskaru

18:40 (15) Serial animowany

Niech żyje król Julian

19:05 (18) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Technologika

16:25 Audycja

Lista przebojów Radia Zet

18:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Weekend biało-czerwony

15:00 Program muzyczny

Przeboje twojego życia

18:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Dobrze zagrane

15:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna...

15:15 Film obyczajowy, Niemcy 2016

Co się w życiu liczy

17:05 Film obyczajowy, Niemcy 2015

Stadnina w Piber

19:00 (13) Serial familijny
Scifi Universal
Scifi Universal

Asteroida kontra Ziemia 2.8

15:00 Film SF, USA 2014

Fala ognia 3.1

17:00 Film SF, USA/Kanada 2014

Przeznaczenie wikinga

19:00 Film przygodowy, Kanada/Bułgaria/USA 2015
Sport Klub
Sport Klub

Cashpoint SCR Altach - SK Rapid Wiedeń

16:00 Piłka nożna

Alpine Rally

18:00 Magazyn sportów samochodowych

FC Flyeralarm Admira - SK Puntigamer...

18:30 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

16:00 Magazyn muzyczny

Best 80's

17:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

18:00 Magazyn muzyczny

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Kingsajz 7.3

15:45 Komedia, Polska 1987

Poirot

18:00 Serial kryminalny
Sundance TV
Sundance TV

Mary is Happy, Mary is Happy 5.6

14:55 Dramat obyczajowy, Tajlandia 2013

Rectify

17:00 (7) Serial obyczajowy

Night Catches Us 6.3

18:00 Dramat obyczajowy, USA 2010
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda

16:15 Wiadomości

Na tapecie

16:40 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

17:15 Magazyn

Drozda na weekend

17:45 Kabaret i satyra

Informacje dnia, pogoda i sport

18:15 Magazyn

Pytowy Janusz

18:45 Kabaret i satyra

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn
TCM
TCM

Bitwa o Ardeny 6.8

15:25 Film wojenny, USA 1965

Starcie tytanów 6.4

18:50 Film fantastyczny, USA 2010
Tele 5
Tele 5

Więzy krwi

15:50 (11) Serial SF

Wytańczyć marzenia

16:45 (12) Serial obyczajowy

Drużyna książęca

17:50 Film historyczny, Rosja 2015

Wojna z mafią

18:50 (16) Serial kryminalny
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Księga...

16:20 (10) Serial animowany

Bystry Bill

16:35 (19) Serial animowany

Bystry Bill

16:40 (20) Serial animowany

Kacperiada

16:50 (3) Serial animowany

Kacperiada

17:00 (4) Serial animowany

Krudowie u zarania dziejów

17:05 (14) Serial animowany

Przygody Kota w butach

17:25 (10) Serial animowany

Petz Klub

17:50 (31) Serial animowany

Petz Klub

18:00 (32) Serial animowany

Littlest Pet Shop

18:15 (20) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

18:35 (13) Serial animowany

Ranczo Leny

19:00 (5) Serial animowany

Mia i ja

19:25 (11) Serial animowany
TLC
TLC

Historie wielkiej wagi

16:00 Serial dokumentalny

Historia siostry Britney Spears

18:00 Film dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:00 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Alaska w budowie

16:00 Turystyka

Zaklinaczki aligatorów

17:00 Turystyka

Zaklinaczki aligatorów

17:30 Turystyka

Kolejkowy zawrót głowy

18:00 Turystyka

Kolejkowy zawrót głowy

18:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

19:00 Turystyka
TTV
TTV

Damy i wieśniaczki. Ukraina

16:05 (18) Serial dokumentalny

Kossakowski. Inicjacja

17:15 Cykl reportaży

Express

17:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:00 Pogoda

Bitwa na rabaty

18:05 Film dokumentalny

Anatomia głupoty według Richarda...

19:10 (22) Serial dokumentalny
TV 4
TV 4

George prosto z drzewa II

14:45 Film przygodowy, USA/Australia 2003

Poszukiwacze świętej włóczni 5.8

16:35 Film przygodowy, Niemcy 2010

Galileo

19:00 Program popularnonaukowy
TV6
TV6

Najgroźniejsze zwierzęta świata

15:55 (3) Serial dokumentalny

Światowe rekordy Guinessa

17:00 Rozrywka

Tata sam w domu

18:00 Reality show

Dragons' Den. Jak zostać milionerem?

19:00 Rozrywka
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

14:30 Program muzyczny
TVN
TVN

Azja Express

15:25 Reality show

Kuchenne rewolucje

17:00 Reality show

36,6 °C

18:00 Magazyn poradnikowy

Fakty

19:00 Wiadomości

Sport

19:25 Wiadomości sportowe
TVN 24
TVN 24

Fakty po południu

16:00 Wiadomości

Teleserwis

17:30 Wiadomości

Xięgarnia

18:00 Literatura

Horyzont

18:30 Magazyn publicystyczny

Serwis informacyjny, pogoda

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:20 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Pokaż nam świat

16:30 Magazyn

Reportaż w TVN24 BiŚ

17:00 Film dokumentalny

Serwis informacyjny

18:00 Wiadomości

24 godziny po południu

18:25 Magazyn informacyjny

Fakty

19:00 Wiadomości

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Władca Pierścieni: Dwie wieże 8.3

15:25 Film fantastyczny, USA/Niemcy/Nowa Zelandia 2002

Kung Fu Panda 7.1

19:00 Film animowany, USA 2008
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Prawo Agaty

15:45 (6) Serial obyczajowy

Prawo Agaty

16:45 (7) Serial obyczajowy

Andrzej Sołtysik przedstawia

17:45 Magazyn filmowy

PytAnia

18:20 Cykl reportaży

Vinci 7.1

18:40 Komedia kryminalna, Polska 2004
TVN Style
TVN Style

Pani gadżet

16:15 Magazyn poradnikowy

Dorota was urządzi

16:45 Reality show

W dobrym stylu

17:30 Magazyn poradnikowy

Gwiazdy od kuchni

18:15 Magazyn kulinarny

Nastolatki w ciąży

18:45 (3) Serial dokumentalny
TVN Turbo
TVN Turbo

Zawodowi handlarze

16:30 Magazyn motoryzacyjny

101 napraw

17:15 Magazyn motoryzacyjny

Będzie pan zadowolony

17:45 Rozrywka

Handlarze historią

18:15 (3) Serial dokumentalny

Patrol drogowy

19:15 Rozrywka
TVP 1
TVP 1

Dziewczyny ze Lwowa

16:00 (15) Serial obyczajowy

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Pogoda

17:20 Pogoda

Rolnik szuka żony

17:30 Reality show

Rodzina wie lepiej

18:25 Teleturniej

Jaka to melodia?

18:55 Teleturniej muzyczny
TVP 2
TVP 2

Pierwsza randka

15:50 Rozrywka

Mars

16:50 (3) Serial SF

Słowo na...

17:45 Program religijny

Panorama

18:00 Wiadomości

Sport-telegram

18:30 Wiadomości sportowe

PKO Bieg...

18:35 Lekkoatletyka

Pogoda

18:40 Pogoda

Postaw na...

18:50 Felieton

Postaw na milion

19:05 Teleturniej
TVP Bydgoszcz
TVP Bydgoszcz

Kreatywni

11:00 Reportaż

Astronarium

17:30 Magazyn

Spotkania z...

17:55 Magazyn ekologiczny

Kwadrans w ogrodzie

18:10 Magazyn

Zbliżenia

18:30 Magazyn informacyjny

Pogoda

18:55 Pogoda

Bydgoszcz...

18:59 Magazyn

Zrób to ze smakiem

19:15 Magazyn
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Reportaż

10:30 Reportaż

Reportaż

17:30 Reportaż

Spotkania w gdyńskiej filmówce

18:00 Magazyn kulturalny

Panorama

18:30 Wiadomości

Panorama, sport

18:50 Wiadomości

Pogoda

18:57 Pogoda

Reportaż

19:00 Reportaż
TVP HD
TVP HD

M jak miłość

15:55 (1308) Serial obyczajowy

Na sygnale

16:50 (126) Serial obyczajowy

Na sygnale

17:20 (127) Serial obyczajowy

Rodzinka.pl

17:50 (165) Serial komediowy

Rodzinka.pl

18:25 (166) Serial komediowy

Rodzinka.pl

18:55 (167) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Na odsiecz Wiedniowi 6.7

16:15 Film historyczny, Polska/Austria 1983

Droga

18:00 (2) Serial obyczajowy

Powstanie...

19:00 Cykl reportaży

Najdziwniejsza broń na świecie

19:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
TVP INFO
TVP INFO

Panorama Info

16:30 Magazyn

Prognoza pogody

16:50 Pogoda

Serwis sportowy

16:53 Wiadomości sportowe

Teleexpress

17:00 Wiadomości

Teleexpress...

17:15 Magazyn informacyjny

Studio Wschód

17:32 Program publicystyczny

Panorama

18:00 Wiadomości

Młodzież kontra

18:30 Program publicystyczny

Serwis Info

19:18 Magazyn informacyjny
TVP Katowice
TVP Katowice

Dokument w obiektywie

10:35 Reportaż

Pogoda

17:30 Pogoda

Relacje

17:40 Magazyn ekonomiczny

Rączka gotuje

18:00 Magazyn kulinarny

Aktualności

18:30 Wiadomości

Wiadomości...

18:52 Wiadomości sportowe

Magazyn meteo

19:05 Magazyn

Magazyn kulturalny

19:10 Magazyn kulturalny
TVP Kraków
TVP Kraków

Jedź...

11:00 Magazyn motoryzacyjny

Pogoda

17:30 Pogoda

Działo się w...

17:35 Magazyn

Raport pogodowy

17:37 Pogoda

Z Andrusem po Galicji

17:40 Cykl reportaży

Działo się w...

18:06 Magazyn

Reporter

18:10 Reportaż

Kronika

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:50 Pogoda

Tematy dnia

18:53 Program publicystyczny

Działo się w...

19:02 Magazyn

Kronika...

19:04 Magazyn kulturalny

Parafia z...

19:11 Reportaż
TVP Kultura
TVP Kultura

Literacki Sopot 2017 - Marta Orzeszyna

16:00 Reportaż

Prymas. Trzy lata z tysiąca 6.7

16:35 Dramat społeczny, Polska 2000

Dranie w kinie

18:25 Magazyn

Legendy rocka

19:05 (45) Serial dokumentalny
TVP Łódź
TVP Łódź

Kulturanek

10:50 Program studyjny

W społecznym labiryncie

17:30 Magazyn

Kronika...

18:01 Magazyn

Teatr Wielki...

18:15 Magazyn kulturalny

Łódzkie...

18:30 Wiadomości

Sport

18:37 Wiadomości sportowe

Pogoda

18:43 Pogoda

Tydzień ŁWD

18:46 Magazyn

Czas niedawno...

19:02 Reportaż

Łódzkie...

19:16 Magazyn
TVP Lublin
TVP Lublin

Szlachetne...

11:00 Magazyn

Pod ciśnieniem

17:30 Magazyn

Stop! Kultura

18:00 Magazyn

Panorama lubelska - wydanie główne

18:30 Wiadomości

Prognoza pogody

18:50 Pogoda

Słonik nadziei

18:55 Magazyn

Szlakiem niedokończonych mszy...

19:00 Reportaż
TVP Olsztyn
TVP Olsztyn

Ewangelia na...

11:00 Program religijny

Las, dobre...

17:30 Reportaż

Księga...

17:45 Magazyn

Nasze zdrowie

18:00 Magazyn medyczny

W służbie...

18:15 Magazyn przyrodniczy

Informacje

18:30 Aktualności

Pogoda

18:43 Pogoda

Opinie

18:45 Program publicystyczny

L jak las

19:00 Program przyrodniczy

Telezakupy

19:15 Program reklamowy
TVP Polonia
TVP Polonia

Kulturalni PL

16:00 Magazyn kulturalny

Słownik polsko@polski

17:00 Program edukacyjny

Teleexpress

17:30 Wiadomości

M jak miłość

17:55 (1301) Serial obyczajowy

Powstanie...

18:45 Cykl reportaży

Gwiazdy opolskich kabaretonów

18:55 Kabaret i satyra

Rodzina...

19:15 (1) Serial animowany
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Wojna domowa

16:20 (3) Serial komediowy

Antenowe remanenty

16:50 Magazyn

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

54. KFPP Opole 2017. Kawiarenka z...

15:05 Koncert

54. KFPP Opole 2017

16:40 Koncert

54. KFPP Opole 2017

18:35 Koncert
TVP Seriale
TVP Seriale

Ranczo

16:20 (42) Serial obyczajowy

Janosik

17:25 (2) Serial przygodowy

Komisarz Alex

18:25 (119) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

19:20 (228) Serial kryminalny
TVP Sport
TVP Sport

ITU World Series w Rotterdamie

16:00 Triathlon

Gwiazdy tenisa

18:25 Magazyn tenisowy

Turniej Pekao Open w Szczecinie

19:00 Tenis
TV Puls
TV Puls

Dzieciak 6.7

15:10 Komedia, USA 2000

Wodny świat 6.8

17:20 Film SF, USA 1995
TVP Warszawa
TVP Warszawa

Pogoda

11:10 Pogoda

Pogoda

17:30 Pogoda

Powtórka

17:34 Reportaż

Kurier...

18:00 Wiadomości

Pogoda

18:14 Pogoda

Powtórka

18:17 Reportaż

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 Wiadomości

Sport

18:51 Wiadomości sportowe

Raport na...

18:54 Magazyn kryminalny

Pogoda

18:58 Pogoda

Mój pies i...

19:02 Magazyn poradnikowy

Powstanie Warszawskie

19:15 Serial dokumentalny
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Kwadrans w...

10:59 Magazyn

Ziołowa apteka

17:30 Magazyn

Zdrowiej

17:43 Magazyn

Drogi wiary

18:02 Magazyn

Fakty - wydanie...

18:30 Wiadomości

Pogoda

18:45 Pogoda

Wrocław się!

18:56 Magazyn
TV Silesia
TV Silesia

Koncert życzeń

16:00 Magazyn

My wam to zagramy

17:15 Magazyn muzyczny

Bajkowa TVS

17:50 Magazyn

Święta wojna

19:25 Serial komediowy
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

15:50 (1) Serial kryminalny

Nowe gliny

16:45 (10) Serial kryminalny

Nowe gliny

17:40 (11) Serial kryminalny

Nowe gliny

18:35 (1) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

100% Dance

16:00 Program muzyczny

VIVA Dance

18:00 Program muzyczny
WP
WP

Catfish - Fałszywa miłość online

15:35 Rozrywka

#dziejesię...

16:50 Wiadomości

Pudelek Show

17:05 Rozrywka

Mistrzowie kabaretu

17:30 Kabaret i satyra

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

18:00 Kabaret i satyra

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod...

18:30 Kabaret i satyra

Niszcząca siła natury

19:00 (9) Serial dokumentalny