sobota 16.09.2017

Kanał 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
13 ulica
13 ulica

Mentalista

19:00 (15) Serial kryminalny

Mentalista

20:00 (16) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

21:00 (1) Serial kryminalny

Piers Morgan na tropie morderczyń

22:00 (2) Serial dokumentalny
4fun.TV
4fun.TV

Najwięcej muzyki na lato

19:30 Program muzyczny

Hity na czacie

20:00 Program muzyczny

Najwięcej muzyki na lato

21:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Maigret zastawia sidła 6.7

18:25 Film kryminalny, Wielka Brytania 2016

Szanghaj 6.4

20:10 Dramat wojenny, USA/Chiny 2010

Potem 7.3

22:05 Thriller, Niemcy/Francja/Kanada 2008
AMC
AMC

Duże dziecko, wielki kłopot

19:25 Film obyczajowy, USA 2015

Diablica 6.4

21:00 Komedia, USA 1989
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Poznajcie pingwiny

19:30 (4) Serial dokumentalny

Baseny z rozmachem

20:00 Serial dokumentalny

Nowojorskie zoo - Bronx

21:00 (8) Serial dokumentalny

Łowca potworów

22:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Jack i Jill kontra reszta świata 5.9

19:00 Komedia romantyczna, USA/Kanada 2008

Plebs

21:00 (2) Serial komediowy

Plebs

21:30 (3) Serial komediowy

Świat według Kiepskich

22:00 (42) Serial komediowy
AXN
AXN

Serenity 6.9

17:20 Film SF, USA 2005

Kod Merkury 6.9

19:45 Film sensacyjny, USA 1998

Tożsamość Bourne'a 7.7

22:00 Film sensacyjny, USA/Niemcy/Czechy 2002
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe gliny

19:05 (11) Serial kryminalny

Nowe gliny

20:05 (12) Serial kryminalny

Ray Donovan

21:05 (7) Serial obyczajowy

Od zmierzchu do świtu

22:15 (9) Serial sensacyjny
AXN HD
AXN HD

Serenity 6.9

17:20 Film SF, USA 2005

Kod Merkury 6.9

19:45 Film sensacyjny, USA 1998

Tożsamość Bourne'a 7.7

22:00 Film sensacyjny, USA/Niemcy/Czechy 2002
AXN WHITE
AXN WHITE

Zemsta

18:50 (23) Serial sensacyjny

Zemsta

19:55 (24) Serial sensacyjny

Wzór

21:05 (5) Serial kryminalny

Dziewczyna gangstera 6.3

22:00 Komedia kryminalna, USA 1993
BBC Brit
BBC Brit

Giganty inżynierii

18:40 (1) Serial dokumentalny

Aston Martin jakiego nie znacie

19:40 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Top Gear: Top 41

20:40 Magazyn motoryzacyjny

Top Gear: Top 41

21:50 Magazyn motoryzacyjny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

19:30 (14) Serial dla

Dobranocny ogród

20:00 Program dla dzieci

Listonosz Pat...

20:30 (22) Serial dla

Andy i prehistoryczne przygody

20:45 (12) Serial dla

Andy i...

21:05 (13) Serial dla

Charlie i Lola

21:20 (3) Serial dla

Łódka starego...

21:35 (13) Serial dla

Nelly i Nora

21:50 (16) Serial animowany

Tosia i Tymek

22:00 (55) Serial dla

Teletubisie

22:15 (56) Serial dla
BBC Earth
BBC Earth

W okowach mrozu

19:00 (3) Serial dokumentalny

Neurolodzy

20:00 (1) Serial dokumentalny

Zaufaj lekarzowi

21:00 (3) Serial dokumentalny

Zaufaj lekarzowi

22:00 (1) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Śmierć pod palmami

19:20 (5) Serial kryminalny

Nowe triki

20:15 (1) Serial kryminalny

Nowe triki

22:00 (3) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Zapraszam do stołu - wielka porcja

18:55 Magazyn kulinarny

Wstydliwe choroby

21:00 (7) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

21:55 (8) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Mój rycerz i ja

19:10 Serial animowany

Jaś Fasola

19:35 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

20:00 Serial animowany

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego

20:15 Serial animowany

Królikula

20:45 Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:10 (17) Serial animowany

Co nowego u Scooby'ego?

21:35 (18) Serial animowany

Garfield Show

22:00 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Mechanik: konfrontacja 6.2

19:25 Film sensacyjny, Francja/USA 2016

Nerve 6.9

21:00 Film kryminalny, USA 2016
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Śmierć Johna Lennona

19:00 Dramat obyczajowy, USA 2016

Mechanik: konfrontacja 6.2

20:25 Film sensacyjny, Francja/USA 2016

Nerve 6.9

22:00 Film kryminalny, USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Eddie Redmayne przedstawia: wojna w...

19:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015

Pokolenie mistrzów

19:55 (2) Serial dokumentalny

Efekt motyla. Co by było, gdyby??

20:20 (5) Serial dokumentalny

Efekt motyla. Co by było, gdyby??

20:45 (6) Serial dokumentalny

Wyścig do Białego Domu

21:15 (3) Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

22:00 (1) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Moje wielkie greckie wesele 2 6.3

19:00 Komedia, USA/Kanada 2016

Szyk!

20:30 Komedia, Francja 2015

Dobra wróżka 5.9

22:10 Film fantastyczny, USA/Kanada 2010
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Nie mówmy jej

18:25 Komedia, Belgia/Francja 2016

Złe mamuśki 6.6

20:00 Komedia, USA 2016

Wieczór panieński

21:40 Thriller, Kanada 2017
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Quantico

19:15 (19) Serial kryminalny

Ostatnia...

20:00 Film krótkometrażowy, Belgia 2015

Wanna

20:10 Film krótkometrażowy, Austria/Niemcy 2015

Making of - Belfer 2

20:30 Film dokumentalny, Polska

Uśpieni

21:00 (3) Serial obyczajowy

Uśpieni

21:45 (4) Serial obyczajowy
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Tottenham Hotspur - Swansea City

18:25 Piłka nożna

Gorączka piłkarskiej soboty

20:30 Magazyn piłkarski

Liverpool FC - Burnley FC

21:00 Piłka nożna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

17:40 Piłka nożna

Wisła Kraków - Piast Gliwice

20:10 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Ostatnie godziny Ziemi

18:20 Film SF, Kanada 2012

Kosmiczna katastrofa 3.3

20:10 Film SF, Kanada 2011

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

22:00 (19) Serial kryminalny
CBS Europa
CBS Europa

K2 7.1

18:55 Film przygodowy, USA/Wielka Brytania/Japonia 1991

Rambo: pierwsza krew 7.3

21:00 Film sensacyjny, USA 1982
CBS Reality
CBS Reality

Hardcorowy lombard

19:30 (1) Serial dokumentalny

48 godzin

20:00 Cykl reportaży

Mordercy celebryci

21:00 (5) Serial dokumentalny

Mordercy celebryci

22:00 (6) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Szachowe dzieciństwo 7.0

18:10 Dramat obyczajowy, USA 1993

Kto się odważy

20:00 (4) Serial obyczajowy

Destrukcja 7.0

21:00 Dramat obyczajowy, USA 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Anomalisa 6.8

18:55 Film animowany dla dorosłych

Dzień po żałobie 6.9

20:30 Komediodramat, Izrael 2016

Tytuł do praw 7.0

22:10 Dramat obyczajowy, USA 2015
CI Polsat
CI Polsat

Podmiejski koszmar

19:00 (5) Serial dokumentalny

Podmiejski koszmar

20:00 (6) Serial dokumentalny

Zbrodnie, które wstrząsnęły...

21:00 (7) Serial dokumentalny

Najokrutniejsi brytyjscy mordercy

22:00 (1) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Przyjaciele

19:30 (8) Serial komediowy

Przyjaciele

20:00 (9) Serial komediowy

Przyjaciele

20:25 (10) Serial komediowy

Latający cyrk Monty Pythona

21:00 (13) Serial komediowy

Latający cyrk Monty Pythona

21:50 (1) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

On, ona i dzieciaki

19:30 (2) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

20:00 (3) Serial komediowy

On, ona i dzieciaki

20:30 (4) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

21:00 (13) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

21:35 (14) Serial komediowy

Seks w wielkim mieście

22:10 (15) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

James May przedstawia: Śmiałe pomysły

19:00 Program dokumentalny

Gatunki zagrożone

20:00 Program przyrodniczy

Potwory z głębin

21:00 Film dokumentalny

Mój Juliusz Verne

22:00 Film dokumentalny
Discovery
Discovery

Klan z Alaski

19:00 Serial dokumentalny

Złomowisko PL

20:00 (3) Serial dokumentalny

Niechciani w Gas Monkey

21:00 Serial dokumentalny

Warsztat-reaktywacja

22:00 (3) Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Poszukiwacze skarbów

19:30 Serial dokumentalny

Strefa śmierci

20:00 Serial dokumentalny

Wielkie polowanie

21:00 Film dokumentalny

Europa kontra Imperium Osmańskie

22:00 (3) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Włoskie zdrady

19:30 Reality show

Obcy wewnątrz nas

20:00 Serial dokumentalny

Elementary

21:00 Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

22:00 Serial kryminalny
Discovery Science
Discovery Science

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

19:30 Serial dokumentalny

Kosmiczna mapa skarbów

20:00 Serial dokumentalny

Technologia przetrwania

21:00 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

22:00 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Mr. T i granice głupoty

19:30 (16) Serial dokumentalny

Warsztat retro

20:00 Serial dokumentalny

Dorwać tuńczyka

21:00 Serial dokumentalny

Wojny o morskie przysmaki

22:00 (3) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Księżniczka i żaba 7.1

18:30 Film animowany, USA 2009

Myszka Miki

20:20 (2) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

20:30 (13) Serial animowany

Elena z Avaloru

21:00 (5) Serial animowany

Alex i spółka

21:30 (3) Serial komediowy

Mój kumpel duch

22:00 (1) Serial komediowy
Disney Junior
Disney Junior

Złotowłosa i Miś

19:05 (1) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

19:35 (7) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

20:05 (40) Serial animowany

Miles z...

20:35 (3) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

20:50 (69) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

21:20 (53) Serial animowany

Pidżamersi

21:50 (14) Serial animowany

Henio Tulistworek

22:20 (11) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Dzieciak kontra kot

19:20 (38) Serial dla

Dzieciak kontra kot

19:45 (39) Serial dla

Atomowy Pacyn

20:15 (5) Serial animowany

Szczury laboratoryjne

20:30 (7) Serial młodzieżowy

Szczury laboratoryjne

20:55 (10) Serial młodzieżowy

Fineasz i Ferb

21:20 (5) Serial animowany

Fineasz i Ferb

21:50 (6) Serial animowany

Szczeżujski

22:15 (2) Serial dla
Domo + HD
Domo + HD

Remont w 48h

19:30 Magazyn poradnikowy

Domowi burzyciele

20:00 Magazyn poradnikowy

Domowi burzyciele

20:25 Magazyn poradnikowy

EXPRESS DOMOWY

20:50 Magazyn

Wielkie projekty

21:00 (3) Serial dokumentalny

Ucieczka na wieś

21:55 (42) Serial dokumentalny
E!
E!

Życie Kylie

19:30 Rozrywka

Życie Kylie

20:00 Rozrywka

Życie Kylie

20:30 Rozrywka

Życie Kylie

21:00 Rozrywka

Życie Kylie

21:30 Rozrywka

Tajemnice Abbey

22:00 Serial dokumentalny
Edusat
Edusat

Porozmawiajmy o wodzie

19:12 Program edukacyjny

Filmy z klasą

19:41 Magazyn filmowy

Trans Poland

21:23 Reportaż

Odkryj miasto

21:45 Portret miasta

Od A do Z

21:59 Magazyn

Targi opakowań...

22:01 Reportaż

Centaury...

22:17 Baseball
Eleven
Eleven

Real Betis - Deportivo La Coru?a

18:25 Piłka nożna

The Best of...

20:30 Magazyn piłkarski

AS Roma - Hellas Werona

20:40 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach

18:25 Piłka nożna

LaLiga...

20:30 Piłka nożna

Atlético Madryt - Málaga CF

20:40 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Hity na czasie

19:00 Program muzyczny

Prognoza pogody

20:00 Pogoda

ImprESKA

20:05 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Mistrzostwa Europy w Lublinie

19:00 Żużel

Mistrzostwa Świata w Austin

22:00 Wyścigi Endurance
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Mistrzostwa Europy w Lublinie

19:00 Żużel

Mistrzostwa Świata w Austin

22:00 Wyścigi Endurance
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

14:45 Wyścigi Endurance

Wiadomości...

21:55 Wiadomości sportowe

Atlanta United - Orlando City SC

22:00 Piłka nożna
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

14:45 Wyścigi Endurance

Wiadomości...

21:55 Wiadomości sportowe

Atlanta United - Orlando City SC

22:00 Piłka nożna
Extreme Sports
Extreme Sports

Wild Ride

19:30 MMA

WWE Raw

20:00 Wrestling

WWE - NXT

22:00 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Fashion Films

19:30 Moda

Designers

20:00 Moda

Designers

20:30 Moda

Swimwear

21:00 Moda

Swimwear

21:30 Moda

Lingerie

22:00 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

Kickboxing Talents w Zwolle

18:45 Kickboxing

Fighting Spirit

20:45 MMA

Fighting Spirit

22:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Tajemnicza kobieta: Migawka

19:05 Film kryminalny, USA 2005

Wieczór panieński 5.0

21:00 Komedia, USA 2012
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Viridiana 7.7

19:30 Dramat obyczajowy, Hiszpania/Meksyk 1961

Matka i córka 7.8

21:00 Dramat wojenny, Włochy/Francja 1960
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Wakacje Mikołajka 6.5

19:25 Komedia, Francja 2014

Londyński bulwar

21:00 Dramat kryminalny, Wielka Brytania/USA 2010
FilmBox Family
FilmBox Family

Lodowy smok 5.8

18:55 Film przygodowy, Szwecja 2012

Filozofia smaku: Teo Vafidis

20:10 Magazyn kulinarny

Filozofia smaku: Teo Vafidis

20:35 Magazyn kulinarny

Kauwboy. Chłopiec i kawka 6.8

21:00 Dramat obyczajowy, Holandia 2012

Dzieci z przeszłości 7.8

22:20 Dramat obyczajowy, USA 2000
FilmBox HD
FilmBox HD

Jeden dzień 7.5

19:15 Melodramat, USA/Wielka Brytania 2011

Modus

21:00 (3) Serial kryminalny

Pan Pip 7.0

21:50 Dramat wojenny, Papua-Nowa Gwinea/Australia/Nowa Zelandia 2012
FOX Comedy
FOX Comedy

Współczesna rodzina

19:15 (19) Serial komediowy

Współczesna rodzina

19:45 (20) Serial komediowy

Czarno to widzę

20:10 (13) Serial komediowy

Czarno to widzę

20:40 (14) Serial komediowy

Czarno to widzę

21:05 (15) Serial komediowy

Czarno to widzę

21:35 (16) Serial komediowy

Family Guy: Głowa rodziny

22:00 (15) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Kości

19:05 (20) Serial kryminalny

Skandal

20:05 (13) Serial obyczajowy

Skandal

21:00 (14) Serial obyczajowy

Podwójna gra

22:00 (7) Serial sensacyjny
H2
H2

Starożytni kosmici

19:00 (7) Serial dokumentalny

Starożytni inżynierowie

20:00 (3) Serial dokumentalny

Starożytni inżynierowie

21:00 (7) Serial dokumentalny

Wietnam: zaginione filmy

22:00 (3) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Nominacja 6.4

18:20 Dramat obyczajowy, USA 2016

Gwiazda szeryfa

20:10 (2) Serial kryminalny

Pasażerowie 6.7

21:10 Film SF, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Jesse Stone: Zagubiony w raju

19:30 Dramat kryminalny, USA/Kanada 2015

Trumbo 7.3

21:00 Film biograficzny, USA 2015
HBO 3
HBO 3

Deadwood

19:30 (2) Serial obyczajowy

Deadwood

20:25 (3) Serial obyczajowy

Deadwood

21:20 (4) Serial obyczajowy

Deadwood

22:20 (5) Serial obyczajowy
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

19:30 (12) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

20:00 (3) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

20:30 (4) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

21:00 (5) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

21:30 (6) Serial dokumentalny

Wykute w ogniu

22:00 Rozrywka
ID
ID

Zbrodnia (nie)doskonała

19:00 Serial dokumentalny

Tajemnice zza grobu

20:00 Serial dokumentalny

Wyrok do podważenia

21:00 Serial dokumentalny

Prawo Las Vegas

22:00 Serial dokumentalny
ITV
ITV

DISCOteka

18:00 Program muzyczny

Ezo TV

20:00 Rozrywka
Kab. Toya Łódź
Kab. Toya Łódź

Pod prąd

19:20 Reportaż

Prosto z miasta

19:50 Magazyn reporterów

Nasze sprawy

20:00 Cykl reportaży

Wydarzenia

20:15 Wiadomości

Dekoder

20:30 Cykl reportaży

Migawka

20:45 Reportaż

Studio Łódź Fabryczna

20:50 Magazyn

Prosto z miasta

21:15 Magazyn reporterów

Nasze sprawy

21:25 Cykl reportaży

Zdarzyło się...

21:35 Magazyn publicystyczny

Migawka

21:40 Reportaż

Sport - serwis...

21:45 Wiadomości sportowe

Co jest grane?

21:50 Magazyn
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

WTK wywiad

19:30 Rozmowa

Serwis...

19:50 Magazyn

Qulturalny...

19:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

20:00 Wiadomości

Gość wieczoru...

20:20 Rozmowa

Qulturalny...

20:30 Magazyn informacyjny

Pogoda

20:35 Pogoda

Serwis...

20:40 Magazyn

Ratajski fyrtel...

20:45 Magazyn

Puls dnia - serwis informacyjny

21:00 Wiadomości

Rozprawa

21:20 Magazyn

Serwis...

21:35 Magazyn

Sport

21:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

21:50 Magazyn

Qulturalny...

21:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

22:00 Wiadomości

Short Waves...

22:20 Festiwal
Kino Polska
Kino Polska

Rzeczpospolita babska 7.2

17:55 Komedia, Polska 1969

Dublerzy 5.1

20:00 Komedia sensacyjna, Polska 2006
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Prawy do lewego!

19:30 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Żywieniowa rewolucja Jamiego Olivera

19:30 (3) Serial dokumentalny

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji

20:20 (11) Serial dokumentalny

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji

21:10 (12) Serial dokumentalny

Kudłacze na motorach - wokół Bałtyku

22:00 (2) Serial dokumentalny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Tęczowa...

19:30 (23) Serial animowany

Lalaloopsy

19:45 (7) Serial dla

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:10 (4) Serial animowany

Molang

20:35 (31) Serial animowany

Molang

20:40 (32) Serial animowany

Bing

20:45 (27) Serial animowany

Bing

20:50 (28) Serial animowany

Kołysanka

20:55 Piosenki

Przerwa w nadawaniu

21:00 Przerwa w emisji
MTV
MTV

Are You the One: Second Chances

19:00 Rozrywka

Catfish

20:00 Rozrywka

Catfish

21:00 Rozrywka

Dziara za dziarę

22:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Szpital na wodzie

19:00 (8) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

20:00 (13) Serial dokumentalny

Niezwykły dr Pol

21:00 (14) Serial dokumentalny

Zawód lekarz

22:00 (42) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Wyprawa na Marsa

18:00 Film dokumentalny, USA 2016

Mars: kolonizacja

20:00 Film dokumentalny, USA 2016

Podróż do Saturna

21:00 Film dokumentalny, USA 2017

Wspaniały wszechświat według Hubble'a

22:00 Film dokumentalny, USA 2016
National Geographic HD
National Geographic HD

Wyprawa na Marsa

18:00 Film dokumentalny, USA 2016

Mars: kolonizacja

20:00 Film dokumentalny, USA 2016

Podróż do Saturna

21:00 Film dokumentalny, USA 2017

Wspaniały wszechświat według Hubble'a

22:00 Film dokumentalny, USA 2016
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Kierunek Wild: Dzika Australia

19:00 (1) Serial dokumentalny

Powrót mglistych panter

20:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Życie w stadzie

21:00 Film dokumentalny

Kierunek Wild: Dzika Australia

22:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Kierunek Wild: Dzika Australia

19:00 (1) Serial dokumentalny

Powrót mglistych panter

20:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2011

Życie w stadzie

21:00 Film dokumentalny

Kierunek Wild: Dzika Australia

22:00 (1) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Psi patrol

19:15 (14) Serial animowany

Psi patrol

19:40 (5) Serial animowany

Dzień, w...

19:50 (1) Serial dla

Dzień, w...

19:55 (2) Serial dla

Dzień, w...

20:00 (3) Serial dla

Dzień, w...

20:05 (4) Serial dla

Małe...

20:10 (11) Serial animowany

Dora i przyjaciele

20:25 (13) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

20:50 (4) Serial animowany

Bąbelkowy świat gupików

21:15 (5) Serial animowany

Małe...

21:40 (24) Serial animowany

Małe...

21:50 (25) Serial animowany

Fresh Beat Band. Kapela detektywów

22:05 (2) Serial animowany

Umizoomi

22:25 (2) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Jestem Franky

19:15 (44) Serial przygodowy

Maggie i Bianca

19:55 (23) Serial komediowy

iCarly

20:25 (14) Serial młodzieżowy

iCarly

20:50 (15) Serial młodzieżowy

iCarly

21:20 (16) Serial młodzieżowy

Sam&Cat

21:55 (26) Serial komediowy

Sam&Cat

22:25 (27) Serial komediowy
nSPORT
nSPORT

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

19:30 Magazyn piłkarski

Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin

20:15 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Skok przez płot 6.7

18:10 Film animowany, USA 2006

Miłość na zamówienie 6.3

20:00 Komedia romantyczna, USA 2006

Zaginiony w akcji II: Początek 6.2

22:20 Film sensacyjny, USA 1985
Planete+ HD
Planete+ HD

Niezwykłe podróże koleją

19:00 (5) Serial dokumentalny

Niezwykłe podróże koleją

20:00 (6) Serial dokumentalny

Henri Rousseau. Jak rodziła się nowa...

21:00 Film dokumentalny, Francja 2016

Bernard Buffet - geniusz czy blagier?

22:00 Film dokumentalny, Francja 2016
Polonia 1
Polonia 1

Klejnot TV

16:35 Program reklamowy

Rosyjska piękność

20:35 (7) Serial kostiumowy

Rosyjska piękność

21:35 (8) Serial kostiumowy
Polo TV
Polo TV

Disco Polo Live

19:00 Program muzyczny

Prognoza pogody

19:50 Pogoda

Dance w Polo tv

19:55 Program muzyczny

Prognoza pogody

20:30 Pogoda

Dance w Polo tv

20:32 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Świat według Kiepskich

19:30 (366) Serial komediowy

Epoka lodowcowa II: Odwilż 7.2

20:10 Film animowany, USA 2006

Twoja twarz brzmi znajomo

22:05 Rozrywka
Polsat 2
Polsat 2

Wystarczy chcieć

19:30 Magazyn

Wydarzenia

20:05 Wiadomości

Aż do śmierci 6.3

20:45 Film sensacyjny, Wielka Brytania/Bułgaria/Niemcy/USA 2007
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Gość "Wydarzeń"

19:15 Program publicystyczny

Rozmowa polityczna

19:35 Program publicystyczny

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

20:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

21:00 Program publicystyczny

WidziMiSię

22:00 Magazyn
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Dzień, który zmienił moje życie

19:00 (50) Serial fabularno-dokumentalny

Zdrady

20:00 (104) Serial fabularno-dokumentalny

Shopping Queen - Królowa zakupów

21:00 Rozrywka

Uciekające panny młode

22:00 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Avatar

17:45 Film SF, USA/Wielka Brytania 2009

Pojutrze 6.9

21:00 Film katastroficzny, USA 2004
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Video Clip

19:30 Program muzyczny

Kropka.

19:40 (9) Serial animowany

Kropka.

19:50 (10) Serial animowany

Przedszkolaki

20:00 (3) Serial dla

Tropiciele zagadek

20:05 (18) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

20:35 (18) Serial animowany

Dinopociąg

21:00 (19) Serial animowany

Dziki świat braci Kratt

21:30 (18) Serial animowany

Ranger Rob

22:00 (37) Serial animowany

Ranger Rob

22:10 (38) Serial animowany

To Timmy

22:25 (5) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Informacje

19:30 Wiadomości

Pogoda

19:55 Pogoda

Skandaliści

20:00 Serial dokumentalny

Interwencja - Taka Jest Polska

21:00 Magazyn reporterów

Pogoda

21:55 Pogoda

Wydarzenia

22:00 Wiadomości
Polsat Play
Polsat Play

TOP 20 - umrzesz ze śmiechu

19:00 Rozrywka

Hardkorowy lombard

20:00 Rozrywka

Takie rzeczy tylko w Rosji

20:30 (5) Serial dokumentalny

Takie rzeczy tylko w Rosji

21:00 (6) Serial dokumentalny

Polacy w świecie

21:30 Rozrywka

Polacy w świecie

22:00 Rozrywka
Polsat Sport
Polsat Sport

Cuprum Lubin - Power Volley Mediolan

17:00 Siatkówka

PGE Skra Bełchatów - Noliko Masseik

20:00 Siatkówka
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Turniej WTA w Quebecu

19:00 Tenis

Turniej WTA w Quebecu

21:00 Tenis
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Cuprum Lubin - Power Volley Mediolan

17:00 Siatkówka

PGE Skra Bełchatów - Noliko Masseik

20:00 Siatkówka
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Shanghai SIPG FC - Shanghai Greenland...

19:07 Piłka nożna

Liga rosyjska

21:00 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Złomiarze

19:05 (3) Serial dokumentalny

Złomiarze

19:40 (4) Serial dokumentalny

Złomiarze

20:20 (5) Serial dokumentalny

Wędkarskie pojedynki

21:00 (1) Serial dokumentalny

Wędkarskie pojedynki

22:00 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Morderstwa w cieniu korony

19:05 (2) Serial dokumentalny

Kennedy: sto lat później

20:00 Film dokumentalny

Szpiegując rodzinę królewską

21:00 (1) Serial dokumentalny

Szpiegując rodzinę królewską

22:05 (2) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Jedynka dzieciom

19:25 Audycja

Prognoza pogody...

20:06 Pogoda

Przeboje przyjaciół

20:14 Blok muzyczno-publicystyczny

Kościoły w...

21:50 Audycja

Wieczorne rozmaitości

22:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Wiadomości

22:01 Wiadomości

Pogoda

22:03 Pogoda

Polska i świat

22:05 Audycja
PR 2
PR 2

Wieczór ze słuchowiskiem

19:00 Audycja

Wieczór operowy

19:45 Opera
PR 3
PR 3

Lista osobista

19:00 Audycja

MO, czyli mało obiektywnie

22:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Niech żyje król Julian

19:05 (18) Serial animowany

Mój brat niedźwiedź II 7.0

19:40 Film animowany, USA 2006

Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną 6.1

21:00 Thriller, USA/Kanada 2007
Radio ZET
Radio ZET

Lista przebojów Radia Zet

18:00 Audycja

Partyzetka

20:00 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Przeboje twojego życia

18:00 Program muzyczny

Party hits

20:00 Program muzyczny
Romance.TV
Romance.TV

Stadnina w Piber

19:00 (13) Serial familijny

Pięć gwiazdek

20:00 (23) Serial obyczajowy

Islandia - Serca w lodzie 5.6

21:00 Film obyczajowy, Niemcy 2009
Scifi Universal
Scifi Universal

Przeznaczenie wikinga

19:00 Film przygodowy, Kanada/Bułgaria/USA 2015

Łowcy duchów 3.1

21:00 Horror, USA 2016
Sport Klub
Sport Klub

FC Flyeralarm Admira - SK Puntigamer...

18:30 Piłka nożna

Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM...

20:30 Piłka ręczna
Stars.TV
Stars.TV

Best hits

19:00 Magazyn muzyczny

Top 21

20:00 Magazyn muzyczny

Best Euro Disco

22:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Poirot

18:00 Serial kryminalny

Spokojnie, to tylko awaria

20:00 Komedia, USA 1982

Zaginiona 6.4

21:50 Thriller, USA 2012
Sundance TV
Sundance TV

Tajemnica pewnego grobu

19:30 Horror, USA 2013

Gliniarze

20:30 Komedia kryminalna, USA 2013

Top Spin 6.8

22:00 Film dokumentalny, USA 2014
Superstacja
Superstacja

Informacje dnia, pogoda i sport

19:15 Magazyn

Dookoła świata

19:45 Magazyn

Informacje dnia, pogoda i sport

20:15 Magazyn

Szpile

20:45 Rozrywka

Informacje dnia, pogoda i sport

21:15 Magazyn

Radiokomitet

21:45 Program publicystyczny

Finał dnia

22:15 Magazyn informacyjny
TCM
TCM

Starcie tytanów 6.4

18:50 Film fantastyczny, USA 2010

Oszukać przeznaczenie III

21:00 Horror, USA/Kanada/Niemcy 2006
Tele 5
Tele 5

Wojna z mafią

18:50 (16) Serial kryminalny

Dom na przeklętym wzgórzu 5.8

20:00 Thriller, USA 1999

Królowa miecza

21:50 (18) Serial przygodowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Mia i ja

19:25 (11) Serial animowany

Mia i ja

19:45 (12) Serial animowany

Siedmiu krasnoludków i ja

20:15 (11) Serial animowany

Radiowęzeł 13...

20:45 (5) Serial młodzieżowy

Radiowęzeł po...

20:55 (4) Serial młodzieżowy

Radiowęzeł po...

20:58 (5) Serial młodzieżowy

Akademia tańca

21:00 (12) Serial młodzieżowy

Przygody Kota w butach

21:20 (9) Serial animowany

Baranek Shaun

21:45 (15) Serial animowany

Baranek Shaun

21:50 (16) Serial animowany

TeleTOON+ play

22:00 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:15 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

22:20 Program dla dzieci
TLC
TLC

Salon sukni ślubnych - Atlanta

19:30 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - Atlanta

20:00 Serial dokumentalny

Hipsterzy

20:30 (1) Serial dokumentalny

Hipsterzy

21:00 (2) Serial dokumentalny

Poprawki skalpelem

21:30 Rozrywka
Travel Channel
Travel Channel

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

19:30 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

20:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

20:30 Turystyka

Zwarty i gotowy

21:00 Turystyka

Zwarty i gotowy

21:30 Turystyka

Kobieta na krańcu świata

21:55 Cykl reportaży

Kobieta na krańcu świata

22:25 Cykl reportaży
TTV
TTV

Anatomia głupoty według Richarda...

19:10 (22) Serial dokumentalny

Express

19:45 Magazyn informacyjny

Pogoda

19:58 Pogoda

Nauka jazdy

20:00 Program dokumentalny

Usterka

20:30 (2) Serial fabularno-dokumentalny

Dżentelmeni i wieśniacy

21:00 (3) Serial dokumentalny

Pierwszy raz za granicą...

22:00 Rozrywka
TV 4
TV 4

Galileo

19:00 Program popularnonaukowy

Policjantki i policjanci

20:00 (308) Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci

21:00 (309) Serial obyczajowy

Sprawiedliwi - wydział kryminalny

22:00 (110) Serial kryminalny
TV6
TV6

Dragons' Den. Jak zostać milionerem?

19:00 Rozrywka

Galileo

20:00 Program popularnonaukowy

CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:00 (105) Serial kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Miami

22:00 (106) Serial kryminalny
TV.DISCO
TV.DISCO

Summer Dance

14:30 Program muzyczny

Electronic Beats

20:00 Program muzyczny

Mega biba

21:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Sport

19:25 Wiadomości sportowe

Pogoda

19:35 Pogoda

Uwaga!

19:45 Magazyn reporterów

Mam talent

20:00 Rozrywka

Wkręceni 5.9

21:45 Komedia, Polska 2014
TVN 24
TVN 24

Fakty po Faktach

19:20 Wiadomości

Superwizjer

20:00 Magazyn reporterów

Serwis informacyjny

21:00 Wiadomości

Czarno na białym

21:30 Magazyn informacyjny

Szkło kontaktowe

22:00 Program publicystyczny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Fakty po Faktach

19:25 Wiadomości

Reportaż w TVN24 BiŚ

20:00 Film dokumentalny

Babilon

21:00 Magazyn

Dzień na BiS

21:55 Magazyn informacyjny
TVN 7
TVN 7

Kung Fu Panda 7.1

19:00 Film animowany, USA 2008

Zabójcza broń III

20:55 Komedia sensacyjna, USA 1992
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Vinci 7.1

18:40 Komedia kryminalna, Polska 2004

Od kołyski aż po grób 7.0

21:00 Film sensacyjny, USA 2003
TVN Style
TVN Style

Życie bez wstydu

19:30 Reality show

Żony Hollywood

20:30 (2) Serial dokumentalny

Pocałunek w ciemno

21:30 Serial dokumentalny
TVN Turbo
TVN Turbo

Patrol drogowy

19:15 Rozrywka

Mistrzowie wpadek

20:15 Rozrywka

Uwaga! Pirat

21:15 Magazyn motoryzacyjny

Kolekcjonerzy aut

22:00 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:05 Pogoda

54. KFPP Opole 2017

20:20 Koncert
TVP 2
TVP 2

Postaw na milion

19:05 Teleturniej

Nasza niania jest agentem 6.3

20:05 Komedia sensacyjna, USA 2010

Miasto skarbów

21:50 (1) Serial kryminalny
TVP Bydgoszcz
TVP Bydgoszcz

Zrób to ze smakiem

19:15 Magazyn

Z pola na...

19:45 Magazyn

Moja Polska - rzecz o prezydencie...

20:00 Film dokumentalny, 2012

Skarby...

20:45 Cykl reportaży

Ahora Espanol

21:00 Hiszpański

Everyday...

21:15 Angielski

Zbliżenia

21:30 Magazyn informacyjny

Sport

21:47 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:56 Pogoda
TVP Gdańsk
TVP Gdańsk

Reportaż

19:00 Reportaż

Partyzanckie...

19:45 Program historyczny

Kadry sprzed lat

20:00 Film dokumentalny, 2017

Reportaż

20:30 Reportaż

Czas Gdyni

20:45 Reportaż

Pogoda

20:57 Pogoda

Reportaż

21:00 Reportaż

Panorama

21:30 Wiadomości

Panorama, sport

21:50 Wiadomości

Pogoda

21:57 Pogoda
TVP HD
TVP HD

Rodzinka.pl

19:30 (168) Serial komediowy

Miasto 44 6.5

20:10 Film wojenny, Polska 2014
TVP Historia
TVP Historia

Najdziwniejsza broń na świecie

19:15 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2012

Rzeka kłamstwa

20:15 (4) Serial obyczajowy

Odkryć tajemnicę

21:55 (2) Serial dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Gość...

19:57 Magazyn

Minęła 20-ta

20:12 Program publicystyczny

Nie da się ukryć

21:00 Magazyn

Info wieczór

21:28 Magazyn

Studio Lotto

21:40 Losowanie totolotka

Studio Polska

21:50 Magazyn
TVP Katowice
TVP Katowice

Magazyn kulturalny

19:10 Magazyn kulturalny

Dokument w obiektywie

19:35 Reportaż

Ślązaków...

20:10 Program publicystyczny

Łódzkie...

20:25 Magazyn

Świadkowie...

20:40 Reportaż

Pogoda

20:55 Pogoda

Relacje

21:00 Magazyn ekonomiczny

Zgadnij...

21:20 Rozrywka

Aktualności...

21:30 Wiadomości

Wiadomości...

21:45 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:55 Pogoda
TVP Kraków
TVP Kraków

Biecz Kromer Festival 2017

19:30 Reportaż

Wawel w nowej...

19:55 Reportaż

Sabałowe...

20:06 Reportaż

Pod Tatrami

20:20 Magazyn turystyczny

Wyciągnięci z PAKI

20:30 Rozrywka

Raport pogodowy

20:55 Pogoda

Muzyczny kalejdoskop

21:00 Magazyn muzyczny

Kronika

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:46 Pogoda
TVP Kultura
TVP Kultura

Legendy rocka

19:30 (46) Serial dokumentalny

Eurokultura

20:00 Reportaż

Kaznodzieja z karabinem 7.1

20:20 Film biograficzny, USA 2011
TVP Łódź
TVP Łódź

ABC pacjenta

19:30 Magazyn poradnikowy

Niejadki i inne...

19:44 Program edukacyjny

Magazyn kulturalny

20:00 Magazyn kulturalny

Depozyt wiary

20:30 Program religijny

STUŁ...

20:58 Magazyn

Reportaż

21:04 Reportaż

Łódzkie Wiadomości Dnia

21:30 Wiadomości

Sport

21:50 Wiadomości sportowe

Pogoda

21:56 Pogoda
TVP Lublin
TVP Lublin

Było, nie minęło - kronika...

19:30 Program historyczny

Astronarium

19:53 Magazyn

Reportaż

20:16 Reportaż

Zbliżenia

20:30 Magazyn informacyjny

Panorama Lubelska - wydanie wieczorne

21:30 Wiadomości

Prognoza pogody

21:51 Pogoda
TVP Olsztyn
TVP Olsztyn

Telezakupy

19:15 Program reklamowy

Nasze sprawy

19:45 Magazyn regionalny

Portrety twórców

20:15 Cykl reportaży

Zasmakuj w Sienkiewiczu

20:45 Serial dokumentalny

Opinie

21:15 Program publicystyczny

Informacje

21:30 Aktualności

Pogoda

21:43 Pogoda

Ewangelia na...

21:45 Program religijny
TVP Polonia
TVP Polonia

Wiadomości

19:30 Wiadomości

Sport

20:00 Wiadomości sportowe

Pogoda

20:05 Pogoda

54. KFPP Opole 2017

20:20 Koncert
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Przerwa w nadawaniu

17:30 Przerwa w emisji

Dziennik regionów

22:00 Magazyn

Pogoda

22:25 Pogoda
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

54. KFPP Opole 2017

18:35 Koncert

The best of Kabaret Młodych Panów

20:10 Kabaret i satyra

Latający Klub II, czyli wieczór...

21:25 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Ojciec Mateusz

19:20 (228) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

20:20 (18) Serial kryminalny

Ojciec Mateusz

21:20 (19) Serial kryminalny

Ranczo

22:20 (43) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Turniej Pekao Open w Szczecinie

19:00 Tenis

Turniej WTA w Tokio

21:00 Tenis
TV Puls
TV Puls

Wodny świat 6.8

17:20 Film SF, USA 1995

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 7.4

20:00 Film przygodowy, USA 2011
TVP Warszawa
TVP Warszawa

Powstanie Warszawskie

19:15 Serial dokumentalny

Hybrydy Zderzenia

20:00 Film obyczajowy, 2017

Reportaż

21:09 Reportaż

Telewizyjny...

21:30 Wiadomości

Sport

21:47 Wiadomości sportowe

Raport na...

21:52 Magazyn kryminalny

Pogoda

21:56 Pogoda
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Wrocław się!

18:56 Magazyn

Transmisja sportowa

19:59 Transmisja

Zrób to ze smakiem

20:47 Magazyn

Motosfera

21:14 Magazyn motoryzacyjny

Fakty - wydanie...

21:30 Wiadomości

Pogoda

21:44 Pogoda
TV Silesia
TV Silesia

Święta wojna

19:25 Serial komediowy

Szlagierowa biesiada

20:00 Koncert

Szlagierowa lista

21:55 Program muzyczny
Universal Channel
Universal Channel

Nowe gliny

19:30 (2) Serial kryminalny

Nowe gliny

20:25 (3) Serial kryminalny

Nieustraszony 3.8

21:20 Film sensacyjny, Wielka Brytania 2014
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Dance

18:00 Program muzyczny

VIVA Power Dance

20:00 Program muzyczny
WP
WP

Niszcząca siła natury

19:30 (10) Serial dokumentalny

Za cenę życia 6.6

20:00 Dramat kryminalny, USA 2006