niedziela 17.09.2017

Kanał 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30
Sundance TV
Sundance TV

Top Spin 6.8

04:50 Film dokumentalny, USA 2014
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TVP Polonia
TVP Polonia

54. KFPP Opole 2017

04:45 Koncert
13 ulica
13 ulica

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

06:00 (17) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

07:00 (18) Serial sensacyjny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar

08:00 (19) Serial sensacyjny
4fun.TV
4fun.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji

Wyspa 7.4

08:00 Dramat wojenny, Rosja 2006
AMC
AMC

Jack i magiczna fasola 6.0

05:10 Film przygodowy, USA 2009

Bezprawie 7.1

06:45 Western, USA 2003
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Weterynarz z Alaski

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (4) Serial dokumentalny

Australijscy weterynarze

07:30 (15) Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

08:00 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Cimarron Strip

07:00 Western, USA 1968

Zakręcone

08:30 (3) Serial obyczajowy
AXN
AXN

Flash

06:00 (20) Serial akcji

Flash

06:55 (21) Serial akcji

Detektyw Monk

07:50 (11) Serial kryminalny

Detektyw Monk

08:45 (12) Serial kryminalny
AXN BLACK
AXN BLACK

Nowe gliny

06:15 (9) Serial kryminalny

Nowe gliny

07:15 (10) Serial kryminalny

Agenci NCIS

08:15 (18) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Flash

06:00 (20) Serial akcji

Flash

06:55 (21) Serial akcji

Detektyw Monk

07:50 (11) Serial kryminalny

Detektyw Monk

08:45 (12) Serial kryminalny
AXN WHITE
AXN WHITE

Zaklinacze koni

06:00 (15) Serial obyczajowy

Zaklinacze koni

07:00 (16) Serial obyczajowy

Zemsta

08:00 (25) Serial sensacyjny
BBC Brit
BBC Brit

Zabójcze nagrania

06:00 (30) Serial dokumentalny

Totalna rozgrywka - USA

07:00 Rozrywka

Aston Martin jakiego nie znacie

07:55 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2015
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Teletubisie

06:00 (49) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (25) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:55 (3) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (42) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (14) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (18) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

To jest żart

07:55 (3) Serial dla

To jest żart

08:10 (4) Serial dla

Pan Robótka

08:30 Program dla dzieci

Pan Robótka

08:50 Program dla dzieci
BBC Earth
BBC Earth

Dzika Japonia

06:00 (2) Serial dokumentalny

Rekin

07:00 (2) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

08:00 (5) Serial dokumentalny

Na tropie zabójczych zwierząt

08:30 (6) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Afryka za...

06:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

Doktor Who. Za...

06:10 (8) Serial SF

Rekiny...

06:15 (1) Serial dokumentalny

Rekiny...

06:25 (2) Serial dokumentalny

Z Lark Rise do Candleford

06:35 (1) Serial obyczajowy

Ojciec Brown

07:25 (1) Serial kryminalny

Ojciec Brown

08:15 (2) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

06:00 (9) Serial dokumentalny

Ulubione dania Mary Berry

07:10 Magazyn kulinarny

Ulubione dania Mary Berry

07:40 Magazyn kulinarny

Domy marzeń - nad morzem

08:15 (5) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Mój rycerz i ja

06:55 Serial animowany

Koko Smoko

07:25 Serial dla dzieci

Jaś Fasola

07:50 Serial animowany

Panna Moon

08:20 Serial animowany

The Happos...

08:45 (10) Serial animowany

Tom i Jerry Show

08:50 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

06:10 Rozrywka

Pierwsze

06:25 Film krótkometrażowy, Polska

Making of - Belfer II

06:45 Film dokumentalny, Polska 2016

Mali mężczyźni 6.3

07:15 Dramat obyczajowy, Brazylia/USA 2016

Aktualności filmowe+

08:45 Magazyn
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Dawno temu na Śląsku 7.1

05:50 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Wywiad z Oscarem Pistoriusem

06:10 Film dokumentalny, USA 2015

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Łapu-Capu

07:10 Rozrywka

Pierwsze

07:25 Film krótkometrażowy, Polska

Making of - Belfer 2

07:45 Film dokumentalny, Polska

Mali mężczyźni 6.3

08:15 Dramat obyczajowy, Brazylia/USA 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Polscy szpiedzy

06:00 (3) Serial dokumentalny

Eko-misje

06:50 (6) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy

Nie przegap

08:10 Zapowiedź programu

Polacy z wyboru

08:20 (4) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

+De Lux

06:00 Magazyn

Dobra wróżka 5.9

06:30 Film fantastyczny, USA/Kanada 2010

Widoki nie z tej ziemi

08:15 (4) Serial dokumentalny
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Miejsce

06:00 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Więzi 7.7

06:20 Film dokumentalny, Polska 2016

Dzień Niepodległości 7.2

06:40 Film SF, USA 1996
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Biuro szpiegów

06:00 (1) Serial szpiegowski

Biuro szpiegów

07:00 (2) Serial szpiegowski

Jesteśmy...

07:55 Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2015

Śmierć i...

08:10 Film krótkometrażowy, Polska 2014

Aktualności filmowe+

08:20 Magazyn

Nie przegap

08:50 Zapowiedź programu
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Wisła Płock - Pogoń Szczecin

06:00 Piłka nożna

Premier League+

08:30 Magazyn piłkarski
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Crystal Palace - Southampton FC

06:00 Piłka nożna

Sport News+

08:00 Wiadomości sportowe

1 na 1 Extra

08:15 Magazyn sportowy
CBS Action
CBS Action

Nowe wcielenie

06:00 (17) Serial sensacyjny

Nowe wcielenie

07:00 (18) Serial sensacyjny

Nieśmiertelny

08:00 (10) Serial przygodowy
CBS Europa
CBS Europa

Taxi

05:35 (17) Serial komediowy

Ucieczka w kosmos i wojny Rozjemców 7.5

06:10 Film SF, USA/Australia 2004

Ucieczka w kosmos i wojny Rozjemców 7.5

08:00 Film SF, USA/Australia 2004
CBS Reality
CBS Reality

Piraci drogowi

06:00 (13) Serial dokumentalny

Piraci drogowi

06:30 (1) Serial dokumentalny

Patrol na plaży Bondi

07:00 (4) Serial dokumentalny

Patrol na plaży Bondi

07:30 (5) Serial dokumentalny

Patrol na plaży Bondi

08:00 (6) Serial dokumentalny

Hardcorowy lombard

08:30 (8) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Zupełnie Nowy Testament 6.1

06:00 Komedia, Belgia/Luksemburg/Francja 2015

Rosalie Blum 6.2

07:55 Komedia, Francja 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Sieć 7.6

06:00 Dramat obyczajowy, USA 1976

Yesterday 7.0

08:00 Dramat obyczajowy, RPA 2004
CI Polsat
CI Polsat

Paula Zahn: szokująca prawda

06:00 (11) Serial dokumentalny

Paula Zahn: szokująca prawda

07:00 (12) Serial dokumentalny

Zło z bliska

08:00 (2) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Pingwiny z Madagaskaru

06:00 (3) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

06:30 (5) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:00 (6) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:25 (7) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:55 (8) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:25 (9) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

08:55 (10) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Przyjaciele

06:00 (11) Serial komediowy

Przyjaciele

06:30 (12) Serial komediowy

Przyjaciele

07:00 (13) Serial komediowy

Przyjaciele

07:30 (14) Serial komediowy

Przyjaciele

08:00 (15) Serial komediowy

Przyjaciele

08:30 (16) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Kuchmistrzostwo

06:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

06:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

06:30 Program edukacyjny

Sportowe...

06:45 Program edukacyjny

Obłędne...

07:00 Zwierzęta

Obłędne...

07:15 Zwierzęta

Marvi Hammer

07:30 Program edukacyjny

W zwierciadle nauki

08:00 Program edukacyjny

SciQ

08:25 Program edukacyjny

Mati, Dada i...

08:55 Program dla dzieci
Discovery
Discovery

Królowie łazienek

06:00 Serial dokumentalny

Klan z Alaski

07:00 Serial dokumentalny

Rzeka diamentów

08:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Ameryka: prawda i mity

06:00 Serial dokumentalny

Ameryka: prawda i mity

06:25 Serial dokumentalny

Poszukiwacze skarbów

06:50 Serial dokumentalny

Superpociągi

07:15 Serial dokumentalny

Nieznane oblicza wielkich polityków

08:05 (3) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Buddy Valastro gotuje

06:00 Rozrywka

Buddy Valastro gotuje

06:25 Rozrywka

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Baseny jak z bajki

07:40 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Od destrukcji do produkcji

06:00 Serial dokumentalny

Jak to jest złożone?

06:25 Serial dokumentalny

Jak to jest złożone?

06:50 Serial dokumentalny

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów

07:15 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

08:05 Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

08:30 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

06:00 (1) Serial dokumentalny

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

07:00 (2) Serial dokumentalny

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

08:00 (3) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Lolirock

06:00 (40) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

06:25 (6) Serial animowany

Era Ronków

06:50 (8) Serial animowany

The ZhuZhus

07:05 (6) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:35 (24) Serial animowany

Star Butterfly kontra siły zła

08:00 (4) Serial animowany

Zanim żyli długo i zaplątani

08:30 Film animowany, USA 2016
Disney Junior
Disney Junior

Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś

06:00 (16) Serial animowany

Złotowłosa i Miś

06:30 (2) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (8) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (41) Serial animowany

Disney. Niezwykłe przygody wróżek

08:00 (1) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

08:30 (62) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Szczeżujski

06:00 (14) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (18) Serial animowany

Z kopyta

06:50 (29) Serial młodzieżowy

Z kopyta

07:15 (32) Serial młodzieżowy

Z kopyta

07:40 (34) Serial młodzieżowy

Z kopyta

08:05 (33) Serial młodzieżowy

Z kopyta

08:30 (23) Serial młodzieżowy
Domo + HD
Domo + HD

Daleko od miasta

06:00 (4) Serial dokumentalny

Gardeners' World

06:35 Magazyn poradnikowy

Gardeners' World

07:10 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

07:45 Program reklamowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

08:30 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Nowe ciało z Khloe Kardashian

06:00 Rozrywka

Nowe ciało z Khloe Kardashian

07:00 Rozrywka

Z kamerą u Kardashianów

08:00 Reality show

Z kamerą u Kardashianów

08:30 Reality show
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

Na Maxa

06:43 Magazyn sportowy

Jazda bez obaw

07:00 Magazyn motoryzacyjny

Od A do Z

07:14 Magazyn

Wakacje w muzeum

07:18 Reportaż

Eureka

07:53 Magazyn

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2014

07:55 Reportaż

American Day...

08:27 Reportaż

Klub Backpackera

08:40 Turystyka
Eleven
Eleven

FC Metz - Paris Saint-Germain

05:00 Piłka nożna

Maradona

07:00 Piłka nożna

Maradona

07:30 Piłka nożna

Maradona

08:00 Piłka nożna

Maradona

08:30 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Atlético Madryt - Málaga CF

05:00 Piłka nożna

Arsenal World

07:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

07:30 Magazyn piłkarski

AS Monaco - RC Strasbourg

08:00 Piłka nożna
Eska TV
Eska TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny

Dzień dobry

08:00 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Klasyki

05:30 Kolarstwo

Vuelta a Espa?a

06:30 Kolarstwo

National Championships

07:30 Kolarstwo

Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Rzymu

08:30 Rajd samochodowy
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Klasyki

05:30 Kolarstwo

Vuelta a Espa?a

06:30 Kolarstwo

National Championships

07:30 Kolarstwo

Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Rzymu

08:30 Rajd samochodowy
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Świata w Portim?o

06:00 Sporty motorowe. Superbikes

Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Rzymu

06:30 Rajd samochodowy

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

07:00 Wyścigi Endurance
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Świata w Portim?o

06:00 Sporty motorowe. Superbikes

Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Rzymu

06:30 Rajd samochodowy

Mistrzostwa Świata Bol d'or w Le...

07:00 Wyścigi Endurance
Extreme Sports
Extreme Sports

Luke Rockhold - David Branch

06:00 MMA

Sports Adventure

07:30 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

08:00 Sporty ekstremalne

Sports Adventure

08:30 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

06:00 Moda

Swimwear

06:30 Moda

Swimwear

07:00 Moda

Swimwear

07:30 Moda

Photographers

08:00 Moda

Photographers

08:30 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

08:30 MMA
FilmBox
FilmBox

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

05:30 Program reklamowy

Pippi wśród piratów 6.7

08:45 Film dla, Szwecja 1970
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Odosobnienie

06:00 Dramat, Włochy 2015

Bella Vista 1.0

07:25 Dramat obyczajowy, USA 2014

Stracona miłość 5.6

08:50 Dramat obyczajowy, Włochy 2003
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Dziewczynka

05:05 Dramat obyczajowy, Szwecja 2009

Zaślubiny 3.8

06:45 Komedia, USA 2008

O czym szumią wierzby

08:15 Film przygodowy, Wielka Brytania/Kanada/Rumunia 2006
FilmBox Family
FilmBox Family

Cały Wiliam

06:25 (1) Serial przygodowy

Z dziennika zoo

06:55 (11) Serial dokumentalny

Z dziennika zoo

07:20 (12) Serial dokumentalny

Wielka przygoda Pima i Poma 5.4

07:45 Film animowany, Holandia 2014
FilmBox HD
FilmBox HD

Fame - Sława

05:35 Musical, USA 2009

Oskar i pani Róża 7.3

07:20 Dramat obyczajowy, Francja/Belgia/Kanada 2009
FOX Comedy
FOX Comedy

Simpsonowie

05:45 (19) Serial animowany

Czarno to widzę

06:15 (13) Serial komediowy

Czarno to widzę

06:40 (14) Serial komediowy

Czarno to widzę

07:10 (15) Serial komediowy

Czarno to widzę

07:35 (16) Serial komediowy

Jim wie lepiej

08:05 (6) Serial komediowy

Jim wie lepiej

08:30 (7) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Dr House

06:00 (6) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (7) Serial obyczajowy

Dr House

07:50 (8) Serial obyczajowy

Dr House

08:50 (9) Serial obyczajowy
H2
H2

Starożytni inżynierowie

06:00 (3) Serial dokumentalny

Starożytni inżynierowie

07:00 (7) Serial dokumentalny

Konstrukcyjne katastrofy

08:00 (7) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Nie jestem gotowa na święta 4.9

06:00 Komedia, USA 2015

Pokój u wdowca 6.2

07:30 Komedia, Francja 2016
HBO 2
HBO 2

Współczesna rodzina

06:00 (13) Serial komediowy

Współczesna rodzina

06:20 (14) Serial komediowy

Współczesna rodzina

06:40 (15) Serial komediowy

Tajemnice kwiaciarni: Nie mów nikomu 4.4

07:05 Dramat kryminalny, Kanada 2016

Nic osobliwszego nad miłość 4.7

08:35 Komedia romantyczna, Kanada 2015
HBO 3
HBO 3

Podaj dalej 7.6

06:00 Film obyczajowy, USA 2000

Królestwo 7.7

08:00 Film dokumentalny, Francja 2015
HISTORY
HISTORY

Starożytni kosmici

06:00 (5) Serial dokumentalny

Starożytni kosmici

07:00 (6) Serial dokumentalny

Klątwa Wyspy Dębów

08:00 (13) Serial dokumentalny
ID
ID

Więzy krwi

06:00 Serial dokumentalny

Zaginieni

06:50 Serial dokumentalny

Kulisy zbrodni

07:40 Serial dokumentalny

Włoskie zdrady

08:30 Reality show
ITV
ITV

Disco karaoke

06:00 Program muzyczny

PoloRanek

07:00 Program muzyczny

Discostacja

08:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Przerwa w nadawaniu

05:20 Przerwa w emisji

Puls dnia - serwis informacyjny

08:00 Wiadomości

Pogoda

08:20 Pogoda

Serwis...

08:25 Magazyn

Wybitne postacie Uniwersytetu

08:30 Film dokumentalny

Pogoda

08:50 Pogoda

Qulturalny...

08:55 Magazyn informacyjny
Kino Polska
Kino Polska

Korczak 7.6

05:50 Dramat wojenny, Polska/Niemcy/Wielka Brytania 1990

TV Okazje

08:20 Program reklamowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Śpiewaj z nami!

06:00 Program muzyczny

Słodkiego, miłego życia

08:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Ślinotok

06:00 Talk show

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

Adam w sieci...

07:00 (1) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

07:15 Program reklamowy

Desery Dekera

08:00 Magazyn kulinarny

Meksykańska fiesta z Peterem Kuruvitą

08:30 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:02 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (2) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (3) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (22) Serial animowany

Warzywne opowieści

06:35 (8) Serial animowany

Wissper

07:00 (37) Serial animowany

Wissper

07:05 (38) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (25) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (26) Serial animowany

Bing

07:45 (29) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (59) Serial animowany

Trojaczki

08:00 (60) Serial animowany

Oktonauci

08:10 (3) Serial animowany

Oktonauci

08:20 (4) Serial animowany

Astrozwierzaki

08:35 (11) Serial animowany

Strażak Sam

08:50 (11) Serial dla
MTV
MTV

Vidiots

06:00 Rozrywka

Vidiots

06:30 Rozrywka

Vidiots

07:00 Rozrywka

Clickbait

07:30 Rozrywka

Catfish

08:00 Rozrywka
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Cesar Millan: psia federacja

06:00 (3) Serial dokumentalny

Cesar Millan: psia federacja

07:00 (4) Serial dokumentalny

Dolce vita według Davida Rocco: Neapol

08:00 (1) Serial dokumentalny

Dolce vita według Davida Rocco: Neapol

08:30 (2) Serial dokumentalny
National Geographic
National Geographic

Tajemnice najtrudniejszych napraw

06:00 Serial dokumentalny

Tajemnice najtrudniejszych napraw

07:00 Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Tajemnice najtrudniejszych napraw

06:00 Serial dokumentalny

Tajemnice najtrudniejszych napraw

07:00 Serial dokumentalny

Megalotnisko w Dubaju

08:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Dzika Indonezja

06:00 Serial dokumentalny

Dzika Indonezja

07:00 (1) Serial dokumentalny

Za rosyjską lodową kurtyną

08:00 Film dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Dzika Indonezja

06:00 Serial dokumentalny

Dzika Indonezja

07:00 (1) Serial dokumentalny

Za rosyjską lodową kurtyną

08:00 Film dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Max i Ruby

06:00 (17) Serial animowany

Małe...

06:05 (15) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:20 (3) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:45 (7) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (7) Serial animowany

Rycerka Nella

07:30 (5) Serial animowany

Shimmer i Shine

08:00 (14) Serial animowany

Shimmer i Shine

08:25 (15) Serial animowany

Shimmer i Shine

08:50 (16) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Bąbelkowy świat gupików

06:00 (8) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:25 (8) Serial animowany

Dzień, w...

06:55 (3) Serial dla

Psi patrol

07:05 (1) Serial animowany

Rafcio Śrubka

07:35 (3) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

08:00 (18) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

08:25 (19) Serial animowany

Harmidom

08:55 (4) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin

06:00 Piłka nożna

Mieszkow Brześć - PGE Vive Kielce

08:05 Piłka ręczna
Paramount
Paramount

Boeing, Boeing 6.7

05:05 Komedia, USA 1965

Zagraj to jeszcze raz, Sam 7.7

07:00 Komedia, USA 1972
Planete+ HD
Planete+ HD

Daleko od miasta

06:45 (3) Serial dokumentalny

Daleko od miasta

07:20 (4) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

07:50 (7) Serial dokumentalny

Lifetramp - życie na próbę

08:20 (8) Serial dokumentalny

Wizjonerzy w służbie ludziom

08:50 (4) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Yattaman

06:05 (61) Serial animowany

Królewna Śnieżka

06:25 (50) Serial animowany

Władca zwierząt

06:45 (27) Serial przygodowy

Telezakupy

07:30 Program reklamowy

Telezakupy

08:45 Program reklamowy
Polo TV
Polo TV

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Weekend w Polo tv

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Weekend w Polo tv

07:05 Program muzyczny

Hit dnia

08:00 Program muzyczny

Disco Landia - nutki do pobudki

08:05 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

07:45 (4) Serial animowany

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

08:15 (41) Serial animowany

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

08:45 (42) Serial animowany
Polsat 2
Polsat 2

Małolaty

06:00 (59) Serial fabularno-dokumentalny

Małolaty

07:00 (60) Serial fabularno-dokumentalny

Ameryka marzeń

08:00 (8) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Rozmowa polityczna

06:30 Program publicystyczny

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny

To był dzień na świecie

08:00 Program publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Błędy natury

06:00 Real tv

Najdziwniejsze choroby

07:00 (2) Serial dokumentalny

Zdrowie na widelcu

08:00 Magazyn poradnikowy

Gwiazdy na dywaniku

08:30 Rozrywka
Polsat Film
Polsat Film

Ewa gotuje

06:00 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

06:30 Magazyn kulinarny

To nie koniec świata!

07:00 (8) Serial obyczajowy

To nie koniec świata!

08:00 (9) Serial obyczajowy
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Barney i przyjaciele

06:00 (17) Serial dla

Tomek i...

06:30 (7) Serial dla

Tomek i...

06:40 (8) Serial dla

Video Clip

06:55 Program muzyczny

Tropiciele zagadek

07:00 (4) Serial animowany

Zwierzyniec...

07:28 (17) Serial animowany

Kropka.

07:30 (7) Serial animowany

Kropka.

07:45 (8) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

08:05 (17) Serial animowany

Dinopociąg

08:25 (17) Serial animowany

Ty i...

08:55 (6) Serial dla
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

Poławiacze

06:00 (19) Serial dokumentalny

Poławiacze

06:30 (20) Serial dokumentalny

Poławiacze

07:00 (21) Serial dokumentalny

Poławiacze

07:30 (22) Serial dokumentalny

Stawka warta tuńczyka

08:00 (7) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Cuprum Lubin - Power Volley Mediolan

07:00 Siatkówka
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Trans World Sport

07:00 Magazyn sportowy

Sparta Rotterdam - AZ

08:10 Piłka nożna
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Cuprum Lubin - Power Volley Mediolan

07:00 Siatkówka
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Pro Bull Riding 2017

07:00 Sporty ekstremalne

Liga ukraińska

08:10 Piłka nożna
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Nacja innowacji

05:35 (2) Serial dokumentalny

Supersamochody

06:20 (1) Serial dokumentalny

Supersamochody

07:15 (2) Serial dokumentalny

Wojny robotów

08:20 Teleturniej
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Skazani na banicję

06:00 (1) Serial dokumentalny

Skazani na banicję

06:55 (2) Serial dokumentalny

Skazani na banicję

08:00 (3) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Jedynka familijna

06:00 Audycja

Abyś dzień święty święcił

06:52 Audycja

Blok dziecięcy

07:12 Audycja

Z życia Kościoła katolickiego

08:36 Kościół i religia
PR 2
PR 2

Wiadomości

06:00 Wiadomości

Poranek Dwójki

06:05 Audycja

Wiadomości

07:00 Audycja

Lumen - światło wiary i kultury

07:30 Audycja

Nabożeństwo Kościoła prawosławnego

08:00 Transmisja
PR 3
PR 3

Muzyczne rozmowy

06:00 Audycja

Zagadkowa niedziela

07:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Wojciech Cejrowski. Boso...

06:00 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski. Boso...

06:30 Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski. Boso...

06:55 Cykl reportaży

Bez granic 5.3

07:20 Komedia sensacyjna, USA 2005
Radio ZET
Radio ZET

Weekendowe dzień dobry bardzo

06:00 Audycja

Listy do BE

06:40 Audycja

Nosel kręci

07:40 Audycja

Doktor ZET

08:15 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wolno wstać

07:00 Audycja
Romance.TV
Romance.TV

Gęsiareczka 6.4

05:35 Film obyczajowy, Niemcy 2009

Mąż z odzysku 5.8

06:45 Komedia romantyczna, Niemcy 2015

Miłość, dzieci i rodzinne szczęście 6.5

08:35 Film obyczajowy, Niemcy 2010
Scifi Universal
Scifi Universal

Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne

06:00 Inny

Xena: wojownicza księżniczka

07:00 (19) Serial przygodowy

Xena: wojownicza księżniczka

08:00 (20) Serial przygodowy
Sport Klub
Sport Klub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Mobil 1 The Grid 2017

07:00 Magazyn sportów motorowych

Piąta kwarta

07:45 Magazyn koszykarski

TV Okazje

08:00 Program reklamowy

Copa Libertadores

08:30 Magazyn piłkarski
Stars.TV
Stars.TV

Best 80's

06:00 Magazyn muzyczny

Best 90's

07:00 Magazyn muzyczny

Best karaoke

08:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Na planie

06:00 Program publicystyczny

Komisarz Rex

06:20 (74) Serial sensacyjny

Komisarz Rex

07:20 (75) Serial kryminalny

Poirot

08:20 Serial kryminalny
Sundance TV
Sundance TV

Gliniarze

06:10 Komedia kryminalna, USA 2013

Prince 7.7

07:40 Dramat obyczajowy, Holandia 2015
TCM
TCM

Willy Wonka i fabryka czekolady 7.2

06:00 Film fantastyczny, USA 1971

Tylko dla orłów 7.7

08:00 Film wojenny, Wielka Brytania/USA 1968
Tele 5
Tele 5

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:45 Rozrywka

Telezakupy

07:45 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

Zwierzakowo

06:00 Program dla młodzieży

Zwierzakowo

06:15 Program dla młodzieży

Deserownia

06:30 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:40 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

06:45 Program dla dzieci

Piggy Tales

06:55 Serial animowany

Angry Birds...

07:00 (10) Serial animowany

Piggy Tales

07:03 Serial animowany

Super 4

07:05 (7) Serial animowany

Super 4

07:20 (8) Serial animowany

Przygody Kota w butach

07:35 (10) Serial animowany

Bystry Bill

08:00 (21) Serial animowany

Pound Puppies: Psia paczka

08:15 (6) Serial animowany

Littlest Pet Shop

08:35 (12) Serial animowany
TLC
TLC

Ekstremalne odchudzanie

06:00 Serial dokumentalny

Historie wielkiej wagi

06:50 Serial dokumentalny

Zyskowny remont

07:40 (6) Serial dokumentalny

Widok za milion

08:30 Serial dokumentalny
Travel Channel
Travel Channel

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

06:00 Turystyka

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

06:30 Turystyka

Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem

07:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

08:00 Turystyka

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

08:30 Turystyka
TTV
TTV

Express

06:00 Magazyn informacyjny

Odlotowa wyspa

06:20 Film dokumentalny, 2016

Remontowy biznes braci Scott

07:30 Magazyn poradnikowy

Odlotowy ogród

08:25 Magazyn poradnikowy

Pierwszy raz za granicą...

08:55 Rozrywka
TV 4
TV 4

Niesamowite rekordy

06:00 Rozrywka

Turbo Fast

06:40 (12) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

07:10 (11) Serial animowany

Turbo Fast

07:40 (15) Serial animowany

Pan Peabody i Sherman Show

08:10 (14) Serial animowany

George prosto z drzewa II

08:40 Film przygodowy, USA/Australia 2003
TV6
TV6

Taaaka ryba

06:00 Rozrywka

Taaaka ryba

06:30 Rozrywka

Benny Hill

07:00 Rozrywka

Benny Hill

07:30 Rozrywka

Galileo

08:05 Program popularnonaukowy
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny

Przeboje 4fun: kids

08:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Mango - Telezakupy

05:45 Program reklamowy

Nowa Maja w ogrodzie

07:55 Magazyn poradnikowy

Akademia...

08:25 Magazyn poradnikowy

Dzień Dobry TVN

08:30 Magazyn
TVN 24
TVN 24

Serwis informacyjny, pogoda

06:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

06:30 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

07:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

07:30 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

08:00 Wiadomości

Serwis informacyjny, pogoda

08:30 Wiadomości
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Temat tygodnia

06:00 Magazyn

Biznes dla ludzi

06:45 Magazyn ekonomiczny

Inny punkt widzenia

07:05 Magazyn

Reportaż w TVN24BiS

08:00 Reportaż
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

05:05 (19) Serial fabularno-dokumentalny

Ukryta prawda

06:05 (20) Serial fabularno-dokumentalny

Mango - Telezakupy

07:00 Program reklamowy
TVN Fabuła
TVN Fabuła

ShortStory

06:00 Magazyn

Przepis na życie

06:05 (6) Serial obyczajowy

Przepis na życie

07:05 (7) Serial obyczajowy

Zaklinaczka duchów

08:00 (13) Serial fantastyczny
TVN Style
TVN Style

Domowe triki Goka

05:55 Reality show

W roli głównej

06:55 Rozmowa

36,6 °C

07:25 Magazyn poradnikowy

Klinika marzeń

08:25 Reality show

Idealna niania

08:55 Reality show
TVN Turbo
TVN Turbo

Ale jazda!

05:35 Rozrywka

Ale jazda!

06:10 Rozrywka

Granice ludzkiej wytrzymałości

06:40 Rozrywka

Kolekcjonerzy aut

07:45 Magazyn motoryzacyjny

Raport końcowy

08:15 Magazyn

101 napraw

08:30 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Klan

05:35 (3161) Telenowela

Słownik polsko@polski

06:10 Program edukacyjny

Pełnosprawni

06:35 Magazyn sportowy

Msza święta z Sanktuarium Bożego...

07:00 Transmisja

Tydzień

08:00 Aktualności

Ziarno

08:30 Program redakcji katolickiej dla młodzieży
TVP 2
TVP 2

Słowo na...

05:55 Program religijny

Podróże z historią

06:05 Program historyczny

M jak miłość

06:45 (1312) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

07:40 (1695) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

08:15 (1696) Serial obyczajowy

Barwy szczęścia

08:45 (1697) Serial obyczajowy
TVP HD
TVP HD

52. KFPP Opole 2015

05:55 Koncert

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

07:00 Cykl reportaży

Makłowicz w podróży

07:35 Magazyn kulinarny

Ja to mam szczęście!

08:10 (43) Serial komediowy

Ja to mam szczęście!

08:40 (44) Serial komediowy
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:45 Felieton

Komunikaty...

06:47 Felieton

Radio...

06:52 Film dokumentalny, Polska 1994

Zaginiony grobowiec Heroda 6.6

07:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2008

Powstanie Warszawskie dzień po dniu

07:55 Cykl reportaży

Droga od Chrystusa do Konstantyna

08:15 (3) Serial dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:52 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:52 Pogoda

Serwis Info

07:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

08:22 Pogoda

Serwis Info

08:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

08:52 Pogoda

Serwis Info

08:59 Magazyn informacyjny
TVP Kultura
TVP Kultura

Przerwa w nadawaniu

05:50 Przerwa w emisji

Gruby

08:00 (4) Serial młodzieżowy

Gruby

08:40 (5) Serial młodzieżowy
TVP Polonia
TVP Polonia

Legendy...

07:20 Reportaż

Saga rodów

07:35 Magazyn

Mały kawałek Polski

08:00 Film dokumentalny, 2017

ZUS bez granic

08:35 Magazyn

Wolny ekran

08:55 Program publicystyczny
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Rok w ogrodzie

05:50 Magazyn poradnikowy

Posmakuj...

06:15 Magazyn

Jak to działa?

06:30 Program popularnonaukowy

Listy do PRL-u

06:50 Felieton

Przerwa w...

06:55 Przerwa w emisji

Teraz ryby

07:00 Magazyn

Nożem i...

07:20 Magazyn kulinarny

1200 muzeów

07:35 Serial dokumentalny

Polska zza siódmej miedzy

08:05 Cykl reportaży

Zapiski...

08:45 Felieton

Pogoda

08:50 Pogoda

Transmisja Mszy Świętej

08:55 Transmisja
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Przerwa w nadawaniu

06:10 Przerwa w emisji

Zakochaj się w Polsce

06:55 Magazyn

Przyjaciel do zadań specjalnych

07:35 Reality show

Dubidu

08:20 Quiz
TVP Seriale
TVP Seriale

Bulionerzy

05:55 (54) Serial komediowy

Janosik

06:30 (1) Serial przygodowy

Janosik

07:30 (2) Serial przygodowy

Anna German

08:25 (2) Serial biograficzny
TVP Sport
TVP Sport

Turniej WTA w Tokio

07:00 Tenis
TV Puls
TV Puls

Columbo

06:00 (2) Serial kryminalny

Co ludzie powiedzą?

07:45 (6) Serial komediowy

Co ludzie powiedzą?

08:20 (1) Serial komediowy
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

05:10 Western, USA 1959

Muzyczny...

06:30 Program muzyczny

Mały koncert życzeń

06:45 Program muzyczny

Bajkowa TVS

07:10 Magazyn
Universal Channel
Universal Channel

Zaprzysiężeni

06:00 (19) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

06:50 (20) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

07:40 (21) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

08:30 (22) Serial kryminalny
VIVA Polska
VIVA Polska

VIVA Power Dance

06:00 Program muzyczny

VIVA Dance

08:00 Program muzyczny
WP
WP

Jak zarobić na remoncie

06:00 (2) Serial dokumentalny

Jak zarobić na remoncie

07:00 (8) Serial dokumentalny

Mistrzowie kabaretu

08:00 Kabaret i satyra