czwartek 19.10.2017

Kanał 05:00 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Kłamca 4.4

04:55 Film krótkometrażowy, Polska 2015
AMC
AMC

Na tropie sąsiada

04:55 Film przygodowy, USA 2015
AXN
AXN

Grimm

02:50 (18) Serial fantastyczny
AXN BLACK
AXN BLACK

Licho 3.2

01:15 Horror, USA 2012
AXN HD
AXN HD

Grimm

02:50 (18) Serial fantastyczny
AXN WHITE
AXN WHITE

Medium

04:00 (4) Serial kryminalny
Boomerang
Boomerang

Kumple z dżungli - na ratunek!

04:50 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Cisza 6.1

03:30 Dramat psychologiczny, Polska 2001
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Cisza 6.1

04:30 Dramat psychologiczny, Polska 2001
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Z odzysku

03:25 Dramat obyczajowy, Polska 2005
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Las, 4 rano 6.0

03:35 Dramat obyczajowy, Polska 2016
CBS Action
CBS Action

Rodzina Santiago

04:20 (13) Serial obyczajowy
CBS Europa
CBS Europa

Taxi

04:35 (4) Serial komediowy
Cinemax
Cinemax

Droga ku wojnie 6.6

03:15 Dramat obyczajowy, USA 2002
Disney Channel
Disney Channel

Mój kumpel...

04:50 (17) Serial komediowy
Disney XD
Disney XD

Randy Cunningham: nastoletni ninja

04:50 (10) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Remont w 48h

04:50 Magazyn poradnikowy
Fox HD
Fox HD

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

03:40 (4) Serial kryminalny
HBO
HBO

Świąteczna noc w Barcelonie 5.6

04:15 Komedia romantyczna, Hiszpania 2015
HBO 2
HBO 2

Niepamięć

04:25 Thriller, USA/Kanada/Niemcy 2015
HBO 3
HBO 3

Moneyball 7.3

03:45 Film biograficzny, USA 2011
HISTORY
HISTORY

Ludzie gór

04:45 (3) Serial dokumentalny
Kino Polska
Kino Polska

Pieśniarz Warszawy 7.4

04:40 Komedia, Polska 1934
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Nasza jest cała ta noc!

01:00 Program muzyczny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Psi patrol

04:50 (5) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Rodzina zastępcza plus

04:20 (1) Serial komediowy
Polsat 2
Polsat 2

Zdrady

04:30 (71) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Bob Budowniczy

04:58 (3) Serial animowany
Puls 2
Puls 2

Biesiada na cztery pory roku

04:40 (4) Serial dokumentalny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Sekretarka 6.5

02:55 Komediodramat, USA 2002
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TLC
TLC

Mała piękność

04:24 Reality show
Travel Channel
Travel Channel

Muzealne tajemnice

04:30 (12) Serial dokumentalny
TVN
TVN

Nic straconego

04:35 Powtórki programów
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Inny punkt widzenia

04:40 Magazyn
TVN 24
TVN 24

Maja w ogrodzie

04:55 Magazyn poradnikowy
TVN 7
TVN 7

Druga strona medalu

04:25 Talk show
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Ukryta prawda

04:05 (471) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Style
TVN Style

Wiem, co jem

04:50 Magazyn
TVN Turbo
TVN Turbo

Automaniak

04:25 Magazyn motoryzacyjny
TVP HD
TVP HD

Podróże z historią

03:35 Program historyczny
TVP INFO
TVP INFO

W tyle wizji

04:45 Magazyn
TVP Kultura
TVP Kultura

Hannah Arendt 6.6

03:15 Film biograficzny, Niemcy/Francja/Luksemburg/Izrael 2012
TVP Polonia
TVP Polonia

Halo Polonia

04:50 Magazyn
TVP Seriale
TVP Seriale

Rodzinka.pl

04:55 (139) Serial komediowy
TV Puls
TV Puls

Taki jest świat

04:30 Magazyn
TV Silesia
TV Silesia

Bonanza 7.2

04:20 Western, USA 1959-1973
13 ulica
13 ulica

Napisała: morderstwo

05:00 (12) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

06:00 (13) Serial kryminalny

Napisała: morderstwo

07:00 (14) Serial kryminalny
4fun.TV
4fun.TV

4fun budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Pierwsze 5.6

05:25 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Spotkanie 5.8

05:45 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Przerwa w nadawaniu

06:00 Przerwa w emisji
AMC
AMC

Oswald - magiczny pies 4.7

06:25 Film fantastyczny, Kanada/USA 2015
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Mieszkanie na pniu

05:12 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

06:00 Serial dokumentalny

Weterynarz z antypodów

06:45 (6) Serial dokumentalny

Słodkie dzieciństwo

07:30 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Disco gramy

06:00 Rozrywka

Awantura o kasę

07:00 Teleturniej

Awantura o kasę

07:55 Teleturniej
AXN
AXN

Conan

06:00 (10) Serial fantastyczny

Conan

07:00 (11) Serial fantastyczny
AXN BLACK
AXN BLACK

Piękna i bestia

06:35 (13) Serial fantastyczny

Agenci NCIS: Nowy Orlean

07:35 (3) Serial kryminalny
AXN HD
AXN HD

Conan

06:00 (10) Serial fantastyczny

Conan

07:00 (11) Serial fantastyczny
AXN WHITE
AXN WHITE

Wild Horses

06:00 (13) Serial obyczajowy

Nastoletnia Maria Stuart

07:10 (6) Serial historyczny
BBC Brit
BBC Brit

Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki

05:35 Rozrywka

Allo, Allo

06:00 (11) Serial komediowy

Allo, Allo

06:30 (12) Serial komediowy

Niebezpieczne drogi

07:00 (3) Serial dokumentalny
BBC CBeebies
BBC CBeebies

Nasze zwierzaki

05:00 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

05:15 Magazyn dziecięcy

Łapkozaury

05:35 (37) Serial dla

Kieszonkowy...

05:45 (14) Serial dla

Teletubisie

06:00 (51) Serial dla

Kręciołki

06:10 Program dla dzieci

Pokaż mi, pokaż

06:25 (12) Serial dla

Sara i Kaczorek

06:50 (35) Serial dla

Kotek Gapcio

07:00 (22) Serial animowany

Łapkozaury

07:10 (46) Serial dla

Odlotowcy Go...

07:20 (50) Serial animowany

Nasze zwierzaki

07:35 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

07:55 Magazyn dziecięcy
BBC Earth
BBC Earth

Kto chce zostać astronautą?

05:05 (2) Serial dokumentalny

Łowcy

06:00 (1) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka

07:00 (2) Serial dokumentalny

Zabójcza sześćdziesiątka

07:30 (3) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Milioner na stażu

05:00 (2) Serial dokumentalny

Planeta ludzi...

05:50 (4) Serial dokumentalny

Planeta ludzi...

06:00 (7) Serial dokumentalny

Doktor Who

06:10 (13) Serial SF

Muszkieterowie

06:55 (3) Serial przygodowy

Nowe triki

07:50 (4) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Kuchnia Toskanii

05:05 Magazyn kulinarny

Kuchnia Billa: Notting Hill

05:35 Magazyn kulinarny

Kulinarne inspiracje Rachel Khoo: Londyn

06:00 Magazyn kulinarny

Graham Norton Show

06:35 Talk show

Kuchnia Toskanii

07:35 Magazyn kulinarny
Boomerang
Boomerang

Leniuchowo

05:10 (28) Serial dla

Leniuchowo

05:35 (29) Serial dla

Tom i Jerry Show

06:00 Serial animowany

Nowe Zwariowane...

06:25 Serial animowany

Grizzy i lemingi

06:35 Serial animowany

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

06:55 Serial animowany

Jaś Fasola

07:25 Serial animowany

Panna Moon

07:50 Serial animowany
CANAL+
CANAL+

Vamizi. Koralowy raj

05:05 Film dokumentalny, Szwecja 2015

Nie przegap

06:00 Zapowiedź programu

Mama się myli

06:15 Dramat, Belgia/Francja 2016

Aktualności filmowe+

07:55 Magazyn
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Vamizi. Koralowy raj

06:05 Film dokumentalny, Szwecja 2015

Nie przegap

07:00 Zapowiedź programu

Mama się myli

07:15 Dramat, Belgia/Francja 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Polska filmowa

06:00 (7) Serial dokumentalny

Wolność na wózku

06:45 (4) Serial dokumentalny

O co biega?

07:40 Magazyn sportowy
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Nowa tonacja

05:10 Magazyn muzyczny

Łapu-Capu Extra

05:30 Rozrywka

+De Lux

06:00 Magazyn

Dyniowe wieści

06:30 (29) Serial animowany

Dyniowe wieści

06:45 (30) Serial animowany

Tashi

07:00 (29) Serial animowany

Tashi

07:15 (30) Serial animowany

Nowe przygody Piotrusia Pana

07:30 (5) Serial animowany

Nowe przygody Piotrusia Pana

07:55 (6) Serial animowany
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

W narożniku 5.0

05:20 Film krótkometrażowy, Polska 2015

Życie stylem... 5.6

05:45 Film dokumentalny, Polska 2012

Łapu-Capu Extra

06:00 Rozrywka

Były sobie człowieki 5.6

06:30 Film animowany, Francja/Włochy/Chiny/Belgia 2015
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Aktualności filmowe+

05:00 Magazyn

Łapu-Capu Extra

05:30 Rozrywka

W garniturach

06:00 (3) Serial obyczajowy

W garniturach

06:45 (4) Serial obyczajowy

Nie przegap

07:30 Zapowiedź programu

Aktualności filmowe+

07:45 Magazyn
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Sport News+

06:00 Wiadomości sportowe

ORLEN Wisła Płock - PGE Vive Kielce

06:15 Piłka ręczna
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

SL Benfica - Manchester United

06:00 Piłka nożna
CBS Action
CBS Action

Matlock

05:10 (14) Serial kryminalny

Grom w raju

06:00 (1) Serial sensacyjny

Detektyw w sutannie

07:00 (9) Serial sensacyjny
CBS Europa
CBS Europa

Taxi

05:10 (5) Serial komediowy

Żona idealna

05:45 (11) Serial obyczajowy

Żona idealna

06:40 (12) Serial obyczajowy

Królowa Śniegu

07:35 Baśń filmowa, USA/Wielka Brytania/Kanada 2002
CBS Reality
CBS Reality

Excused: odpadasz

05:10 Rozrywka

Excused: odpadasz

05:35 Rozrywka

Świat według Chrisley'a

06:00 Reality show

Świat według Chrisley'a

06:30 Reality show

Prawdziwe akcje ratunkowe

07:00 (1) Serial dokumentalny
Cinemax
Cinemax

Zderzenie 5.5

06:00 Thriller, Egipt/Francja 2016

Fritz Bauer kontra państwo 6.8

07:40 Thriller, Niemcy 2015
Cinemax 2
Cinemax 2

Stalker

06:00 Film SF, ZSRR/Niemcy 1979
CI Polsat
CI Polsat

48 godzin

05:00 (3) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

06:00 (6) Serial dokumentalny

Łowca zbrodni

07:00 (7) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Graczykowie, czyli Buła i spóła

05:00 (12) Serial komediowy

Czego się boją faceci, czyli seks w...

05:30 Serial komediowy

Niech żyje król Julian

06:00 (1) Serial animowany

Niech żyje król Julian

06:30 (2) Serial animowany

Teoria wielkiego podrywu

07:00 (1) Serial komediowy

Teoria wielkiego podrywu

07:30 (2) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Graczykowie

05:00 (53) Serial komediowy

Graczykowie

05:25 (54) Serial komediowy

Frasier

06:00 (5) Serial komediowy

Frasier

06:30 (6) Serial komediowy

Melissa i Joey

07:00 (23) Serial komediowy

Melissa i Joey

07:30 (24) Serial komediowy
DaVinci Learning
DaVinci Learning

Płótno Hubble'a

05:00 Serial dokumentalny

Super nauka

05:30 Program edukacyjny

Byli sobie wynalazcy

06:00 Serial animowany

Mily Pytalska

06:30 Program dla dzieci

Magija

06:40 Program dla dzieci

Kuchmistrzostwo

07:00 Magazyn kulinarny

Kuchmistrzostwo

07:15 Magazyn kulinarny

Sportowe...

07:30 Program edukacyjny

Sportowe...

07:45 Program edukacyjny
Discovery
Discovery

Zgubione - sprzedane

05:12 (2) Serial dokumentalny

Garaż rzeczy znalezionych

05:36 Serial dokumentalny

Dom na Alasce

06:00 Serial dokumentalny

Dom na Alasce

06:30 Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

07:00 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Fabryka militariów

05:12 (14) Serial dokumentalny

Poszukiwacze skarbów

05:36 Serial dokumentalny

Militarny ranking

06:00 Serial dokumentalny

Samochody - klasyka gatunku

06:50 Serial dokumentalny

Łowcy staroci

07:15 (6) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Salon sukni ślubnych

05:12 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych

05:36 Serial dokumentalny

Drugie życie wiejskich posiadłości

06:00 Serial dokumentalny

Projekt "Akwarium"

06:50 Serial dokumentalny

Kot z piekła rodem

07:40 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Anatomia magii

05:12 Serial dokumentalny

Co było dalej?

05:36 (14) Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:00 (16) Serial dokumentalny

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

06:25 (16) Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

06:50 Serial dokumentalny

Jak to jest zrobione?

07:15 Serial dokumentalny

Fabryki smaku

07:40 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Ekstremalny off-road

05:12 Serial dokumentalny

Kraksa TV

06:00 (2) Serial dokumentalny

Kraksa TV

06:25 (3) Serial dokumentalny

Łowcy okazji

06:50 Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:20 (11) Serial dokumentalny

Aukcja w ciemno

07:45 (12) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Era Ronków

05:05 (16) Serial animowany

Do dzwonka

05:15 (28) Serial młodzieżowy

Do dzwonka

05:25 (29) Serial młodzieżowy

Alex i spółka

05:35 (18) Serial komediowy

Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy

06:00 (20) Serial animowany

Myszka Miki

06:25 (3) Serial animowany

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

06:30 (26) Serial animowany

Cracke

06:55 (25) Serial animowany

Zaplątani

07:00 (6) Serial animowany

Elena z Avaloru

07:30 (7) Serial animowany

H2O - wystarczy kropla

07:55 (66) Serial młodzieżowy
Disney Junior
Disney Junior

Henio...

05:00 (17) Serial animowany

Calimero

05:15 (59) Serial animowany

Lupdidu

05:30 (51) Serial animowany

Henio...

05:45 (35) Serial animowany

Jej Wysokość Zosia

06:00 (27) Serial animowany

Bingo i Rolly w akcji

06:30 (6) Serial animowany

Miki i raźni rajdowcy

07:00 (7) Serial animowany

Klinika dla pluszaków

07:30 (19) Serial animowany
Disney XD
Disney XD

Duch i nas dwóch

05:15 (6) Serial animowany

Misja Lanfeusta

05:35 (19) Serial dla

Szczeżujski

06:00 (17) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

06:25 (2) Serial animowany

Myszka Miki

06:50 (38) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

06:55 (27) Serial animowany

Wodogrzmoty Małe

07:25 (28) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Daleko od miasta

05:15 (14) Serial dokumentalny

Architektura nowoczesnej Polski

05:40 (6) Serial dokumentalny

Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn

06:00 Lifestyle

Daleko od miasta

06:30 (8) Serial dokumentalny

Telesprzedaż

07:00 Program reklamowy

Wyzwanie - nowe mieszkanie

07:30 Magazyn poradnikowy
E!
E!

EJ w Nowym Jorku

05:00 Rozrywka

EJ w Nowym Jorku

06:00 Rozrywka

E! Wiadomości

07:00 Rozrywka

Stylowe ewolucje celebrytów

07:15 Rozrywka

E! Wiadomości

07:45 Rozrywka
Edusat
Edusat

Język angielski

06:00 Program edukacyjny

Woda i wiatr...

06:45 Reportaż

Nowy Sącz - szansa na biznes

07:04 Magazyn

Jazda bez obaw

07:24 Magazyn motoryzacyjny

Wakacje w muzeum

07:36 Reportaż
Eleven
Eleven

Olympique Lyonnais - AS Monaco

05:00 Piłka nożna

Stoiczkow

07:00 Piłka nożna

Best

07:30 Piłka nożna
Eleven Sports
Eleven Sports

Getafe CF - Real Madryt

05:00 Piłka nożna

Arsenal World

07:00 Magazyn piłkarski

Arsenal 360

07:30 Magazyn piłkarski
Eska TV
Eska TV

Zranione uczucia

06:00 Telenowela

Zranione uczucia

06:45 Telenowela

Hity na czasie

07:30 Program muzyczny
Eurosport 1
Eurosport 1

Mistrzostwa Świata do lat 17 w Indiach

07:15 Piłka nożna
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Mistrzostwa Świata do lat 17 w Indiach

07:15 Piłka nożna
Eurosport 2
Eurosport 2

Mistrzostwa Świata do lat 17 w Indiach

05:30 Piłka nożna

Mistrzostwa Świata w Oyamie

06:45 Wyścigi Endurance

Home Nations Series English Open w...

07:15 Snooker
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Mistrzostwa Świata do lat 17 w Indiach

05:30 Piłka nożna

Mistrzostwa Świata w Oyamie

06:45 Wyścigi Endurance

Home Nations Series English Open w...

07:15 Snooker
Extreme Sports
Extreme Sports

Blood, Sweat & Gears

05:10 Sporty ekstremalne

Pro Bull Riders

06:00 Sporty ekstremalne

Dew Tour Breckenridge

07:00 MMA
Fashion TV
Fashion TV

Swimwear

05:00 Moda

Swimwear

05:30 Moda

F-Parties

05:55 Moda

Top Photoshoots

06:00 Moda

F-People

06:25 Moda

Top Photoshoots

06:30 Moda

Fashion Week

06:55 Moda

Designers

07:00 Moda

F-People

07:25 Moda

Hairstyles

07:30 Moda

Fashion Week

07:55 Moda
Fightklub
Fightklub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

Hard Knocks Fighting

07:00 MMA
FilmBox
FilmBox

Afryka - wyprawa na safari

05:55 Film dokumentalny, Belgia/Francja 2013

TV Okazje - nowa jakość telezakupów

07:20 Program reklamowy

Dwóch facetów w jednym 5.4

07:55 Komedia, Francja 2008
FilmBox Arthouse
FilmBox Arthouse

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Starsza pani znika 7.4

06:00 Komedia sensacyjna, Wielka Brytania 1938

Więzienny Cezar

07:40 Dramat historyczny
FilmBox Extra
FilmBox Extra

Wojenne siostry 6.4

05:00 Dramat wojenny, Australia 2010

Oliver Sherman 5.6

06:40 Thriller, Kanada 2010
FilmBox Family
FilmBox Family

Svein, szczur i UFO 6.1

06:40 Film przygodowy, Norwegia 2007

O pelikanie, który chciał być... 6.2

07:55 Film przygodowy, Finlandia 2004
FilmBox HD
FilmBox HD

Asterix i wikingowie 7.0

06:35 Film animowany, Francja/Dania 2006

Anthony Zimmer 6.9

07:55 Thriller, Francja 2005
FOX Comedy
FOX Comedy

Hoży doktorzy

05:00 (5) Serial komediowy

Hoży doktorzy

05:25 (6) Serial komediowy

Hoży doktorzy

05:55 (7) Serial komediowy

Hoży doktorzy

06:20 (8) Serial komediowy

Ostatni prawdziwy mężczyzna

06:50 (4) Serial komediowy

Muppety

07:15 (1) Serial komediowy

Muppety

07:45 (2) Serial komediowy
Fox HD
Fox HD

Zabójcze umysły

05:05 (17) Serial kryminalny

Dr House

06:00 (10) Serial obyczajowy

Dr House

06:55 (11) Serial obyczajowy

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

07:50 (2) Serial kryminalny
H2
H2

Wszechświat

05:10 (11) Serial dokumentalny

Patton z bliska

06:00 (2) Serial dokumentalny

Wszechświat: Zagadki starożytności

07:00 (3) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Płoty 6.9

06:00 Dramat obyczajowy, USA 2016
HBO 2
HBO 2

Mały rycerz Trenk 5.6

06:00 Film animowany, Niemcy 2015

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

07:25 Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania/Australia 2015
HBO 3
HBO 3

Jak być normalną 6.5

06:00 Komedia, Hiszpania 2015

Narodzenie 6.9

07:25 Dramat obyczajowy, USA 2006
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

05:30 (8) Serial dokumentalny

Wojny magazynowe

06:00 (2) Serial dokumentalny

Na lodowym szlaku

06:20 (8) Serial dokumentalny

Maszyny nie z tej ziemi

07:00 (5) Serial dokumentalny
ID
ID

Mroczne sekrety małżeńskie

05:12 Serial dokumentalny

Detektyw do zadań specjalnych

05:36 (3) Serial dokumentalny

Medium z Long Island

06:00 Serial dokumentalny

Mroczne sekrety małżeńskie

06:25 Serial dokumentalny

Prywatne śledztwa Tamron Hall

06:50 Serial dokumentalny

Zaginieni

07:40 Prawo i przestępczość
ITV
ITV

Disco karaoke

06:00 Program muzyczny

Disco budzik

07:00 Program muzyczny
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Puls dnia - serwis informacyjny

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:20 Magazyn

Magazyn...

06:25 Magazyn

Otwarta antena

06:30 Rozrywka

Masz prawo

06:50 Magazyn

Poranek WTK

06:55 Magazyn

Serwis...

07:10 Magazyn

Pogoda

07:15 Pogoda

Serwis...

07:20 Magazyn

Qulturalny...

07:25 Magazyn informacyjny

Poznań minuta...

07:30 Magazyn

Sport

07:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

07:55 Magazyn
Kino Polska
Kino Polska

Mleczna droga

05:50 Film psychologiczny, Polska 1991

TV Okazje

07:45 Program reklamowy
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Dzień dobry, kocham Cię!

06:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Zielona rewolucja Marty Dymek

05:00 Magazyn poradnikowy

W głowie szefa kuchni

05:30 (7) Serial dokumentalny

Jakubiak w sezonie

06:00 Magazyn kulinarny

Ugotuj mi mamo!

06:30 Magazyn poradnikowy

David w Europie

07:00 Magazyn poradnikowy

Telesprzedaż

07:30 Program reklamowy
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Meme i obce...

05:00 (8) Serial dla

Zagadki Myszki...

05:10 Program dla dzieci

Zagadki Myszki...

05:12 Program dla dzieci

Czytanki Rybki...

05:15 Program dla dzieci

Zagadki Myszki...

05:20 Program dla dzieci

Zagadki Myszki...

05:23 Program dla dzieci

Opowieści Kota...

05:25 Program edukacyjny

Chcę umieć!

05:30 Program edukacyjny

Kochane...

05:35 Program edukacyjny

Kochane...

05:40 Program edukacyjny

Przeboje Rybki...

05:45 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

05:46 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

05:47 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

05:50 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

05:52 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

05:55 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

05:56 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:00 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:02 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:05 Program dla dzieci

Przeboje Rybki...

06:10 Program dla dzieci

Dzielny lew...

06:15 (5) Serial animowany

Dzielny lew...

06:20 (6) Serial animowany

Żółwik Sammy...

06:25 (21) Serial animowany

Wissper

06:40 (49) Serial animowany

Wissper

06:45 (50) Serial animowany

Piratka i...

06:55 (34) Serial animowany

Piratka i...

07:05 (35) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:20 (37) Serial animowany

Mali odkrywcy

07:30 (38) Serial animowany

Bing

07:45 (28) Serial animowany

Trojaczki

07:55 (13) Serial animowany
MTV
MTV

Nastoletnie matki

06:00 Rozrywka

Teen Mom UK

07:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Katastrofa w przestworzach

05:00 (6) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

06:00 (6) Serial dokumentalny

Tuż przed tragedią

07:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Katastrofa w przestworzach

05:00 (6) Serial dokumentalny

Katastrofa w przestworzach

06:00 (6) Serial dokumentalny

Tuż przed tragedią

07:00 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

05:00 (2) Serial dokumentalny

Atak afrykańskiego krokodyla

06:00 Film dokumentalny

Atak rekina

07:00 Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki

05:00 (2) Serial dokumentalny

Atak afrykańskiego krokodyla

06:00 Film dokumentalny

Atak rekina

07:00 Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Zawód lekarz

05:00 (47) Serial dokumentalny

Ekstremalne wyprawy

06:00 (5) Serial dokumentalny

Ekstremalne wyprawy

06:30 (6) Serial dokumentalny

Pacyfik i ja

07:00 (4) Serial dokumentalny
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior

Blaze i megamaszyny

05:10 (6) Serial animowany

Dora poznaje świat

05:35 (2) Serial animowany

Max i Ruby

06:00 (1) Serial animowany

Dora poznaje świat

06:10 (3) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:40 (16) Serial animowany

Psi patrol

07:10 (8) Serial animowany

Rycerka Nella

07:40 (4) Serial animowany
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Rodzina zastępcza plus

05:05 (2) Serial komediowy

Psi patrol

06:00 (21) Serial animowany

Blaze i megamaszyny

06:25 (20) Serial animowany

Rycerka Nella

06:55 (4) Serial animowany

Alvinnn!!! I...

07:05 (18) Serial animowany

Alvinnn!!! I wiewiórki

07:20 (19) Serial animowany

Harmidom

07:40 (2) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

06:00 Piłka nożna
Paramount
Paramount

Dziewczyny, dziewczyny, dziewczyny 6.2

05:55 Komedia muzyczna, USA 1962
Planete+ HD
Planete+ HD

Ekstremalni do bólu

06:45 (8) Serial dokumentalny

Ekstremalni do bólu

07:15 (9) Serial dokumentalny

Ekstremalni do bólu

07:45 (10) Serial dokumentalny
Polonia 1
Polonia 1

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Rozgrywki z wyższych sfer

06:00 (144) Telenowela

Celeste

06:50 (66) Telenowela

Astra TV

07:35 Rozrywka
Polo TV
Polo TV

Przeboje na czasie

05:30 Magazyn muzyczny

Hit dnia

06:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

06:05 Program muzyczny

Hit dnia

07:00 Program muzyczny

Pobudka z Polo tv!

07:05 Program muzyczny
Polsat
Polsat

Disco gramy

05:00 Rozrywka

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny
Polsat 2
Polsat 2

Daleko od noszy

05:30 (65) Serial komediowy

Dzień, który zmienił moje życie

06:00 (124) Serial fabularno-dokumentalny

Pielęgniarki

06:55 (108) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

#DOROTAGWARYLUKZAPRASZA

06:00 Magazyn

Prawy do Lewego, Lewy do Prawego

07:00 Magazyn publicystyczny
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Gwiazdy na dywaniku

05:00 Rozrywka

Zoom na miasto

05:30 Lifestyle

Aleja sław

06:00 Rozrywka

Grzeszki na widelcu

06:30 Magazyn poradnikowy

Charlotte - moja historia

07:00 Film dokumentalny, Nowa Zelandia 2013
Polsat Film
Polsat Film

Malanowski i Partnerzy

05:00 (733) Serial fabularno-dokumentalny

Malanowski i Partnerzy

05:30 (734) Serial fabularno-dokumentalny

Ewa gotuje

06:00 Magazyn kulinarny

Ewa gotuje

06:30 Magazyn kulinarny

Przyjaciółki

07:00 (87) Serial obyczajowy
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Bob Budowniczy

05:09 (4) Serial animowany

Strażak Sam

05:20 (3) Serial dla

Strażak Sam

05:31 (4) Serial dla

Strażnicy...

05:42 (25) Serial animowany

Zwierzyniec...

05:57 (22) Serial animowany

Barney i przyjaciele

06:00 (9) Serial dla

Strażak Sam

06:30 (5) Serial dla

Strażak Sam

06:42 (6) Serial dla

Tropiciele zagadek

07:00 (23) Serial animowany

Zuzia

07:27 (13) Serial animowany

Zuzia

07:42 (14) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

07:58 (23) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Nowy dzień z Polsat News

06:00 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

997 - Fajbusiewicz na tropie

05:00 Magazyn policyjny

997 - Fajbusiewicz na tropie

05:30 Magazyn policyjny

Gliniarze

06:00 (16) Serial dokumentalny

Stołeczna drogówka

06:30 (11) Serial dokumentalny

Autościema - czyli jak kupować, by nie...

07:00 Rozrywka

Polska w monitoringu

07:30 (9) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS...

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

07:00 Siatkówka
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS...

07:00 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Trans World Sport

07:00 Magazyn sportowy
Polsat Viasat Explorer
Polsat Viasat Explorer

Poszukiwacze fortuny

05:00 (5) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

06:15 (5) Serial dokumentalny

Nefrytowa gorączka

06:40 (6) Serial dokumentalny

Wielka dzika Północ

07:05 (7) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zakazana historia

05:05 (1) Serial dokumentalny

Słynne okręty

06:05 (3) Serial dokumentalny

Odlotowe wynalazki

06:50 (14) Serial dokumentalny

Muzeum pełne tajemnic

07:25 (1) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Pogoda

05:05 Pogoda

Aktualności rolnicze

05:15 Magazyn

Wiadomości

06:00 Wiadomości

Informacje...

06:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

06:08 Pogoda

Kalendarium

06:19 Audycja

Wiadomości

07:00 Wiadomości

Informacje...

07:05 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:08 Pogoda

Rozmowa dnia

07:15 Audycja

Europejski temat

07:38 Magazyn
PR 2
PR 2

Fantazja polska

06:00 Audycja

Słowo na...

06:55 Magazyn muzyczny

Poranek Dwójki

07:00 Audycja

Archiwalnia

07:45 Audycja
PR 3
PR 3

Zapraszamy do Trójki

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Przegląd prasy...

07:55 Audycja
Puls 2
Puls 2

Biesiada na cztery pory roku

05:10 (5) Serial dokumentalny

Biesiada na cztery pory roku

05:35 (6) Serial dokumentalny

Zaczarowany...

05:55 (9) Serial animowany

Zaczarowany...

06:05 (10) Serial animowany

Zaczarowany ołówek

06:15 (11) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

06:35 (33) Serial animowany

Jake i piraci z Nibylandii

07:10 (34) Serial animowany

Baranek Shaun

07:35 (73) Serial animowany

Baranek Shaun

07:40 (74) Serial animowany

Baranek Shaun

07:50 (75) Serial animowany
Radio ZET
Radio ZET

Dzień dobry bardzo

06:00 Blok muzyczno-publicystyczny

Listy do BE

06:40 Audycja

Nosel kręci

07:40 Audycja
Rebel TV
Rebel TV

Hity na dobry dzień

06:00 Program muzyczny
RMF FM
RMF FM

Wstawaj, szkoda dnia

05:30 Blok muzyczno-publicystyczny
Romance.TV
Romance.TV

Pary

05:00 (10) Miniserial

Elisa z Rivombrosy

05:05 (33) Telenowela

Pary

05:55 (7) Miniserial

Burza uczuć

06:00 (1544) Telenowela

Górski lekarz

07:00 (7) Serial obyczajowy

Pary

07:55 (2) Miniserial
Scifi Universal
Scifi Universal

Gwiezdne wrota

05:00 (1) Serial SF

Gwiezdne wrota

06:00 (2) Serial SF

Gwiezdne wrota

07:00 (4) Serial SF
Sport Klub
Sport Klub

TV Okazje

06:00 Program reklamowy

TV Okazje

06:30 Program reklamowy

BWF Unlimited

07:00 Badminton

Alpine Rally

07:45 Magazyn sportów samochodowych
Stars.TV
Stars.TV

Best polish

05:00 Magazyn muzyczny

Best polish

06:00 Magazyn muzyczny

Best polish

07:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Stavanger 4.6

05:15 Film krótkometrażowy, Niemcy 2014

Mikołajek

06:00 (21) Serial animowany

Mikołajek

06:15 (22) Serial animowany

Na planie

06:30 Program publicystyczny

Prywatna historia kina

07:00 Talk show

Złotopolscy

07:40 (150) Telenowela
Sundance TV
Sundance TV

Odnaleźć Johna Cazale

06:40 Film dokumentalny, USA 2009

Christmas, Again 5.7

07:25 Film obyczajowy, USA 2014
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

TeleTOON+ play

05:00 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

05:10 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

05:20 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

05:30 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

05:40 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

05:50 Program dla dzieci

Brejk

06:00 Program dla młodzieży

TeleTOON+ play

06:30 Program dla dzieci

Triki Tiki

06:40 Program dla dzieci

Deserownia

06:45 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

06:55 Rozrywka

Littlest Pet Shop

07:00 (22) Serial animowany

Nina Patalo

07:20 (2) Serial animowany

Bajgiel i Becia...

07:30 (38) Serial animowany

Oggy i...

07:45 (7) Serial animowany

Paka z Pniaka

07:55 (17) Serial animowany
Tele 5
Tele 5

Nocny patrol

05:00 Rozrywka

Disco Bandżo Mix

05:50 Program muzyczny

Nieźle kliknięci

06:50 Rozrywka

Telezakupy

07:30 Program reklamowy
TLC
TLC

Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:12 Serial dokumentalny

Domy na drzewach

06:00 Serial dokumentalny

Mistrzowie remontu

06:50 Serial dokumentalny

Salon sukni ślubnych - druhny

07:40 Reality show
TNT
TNT

Klasa mistrzowska AFI: Sztuka...

05:05 Film dokumentalny, USA 2011

Różowe lata siedemdziesiąte

06:00 Serial komediowy

Różowe lata siedemdziesiąte

06:25 Serial komediowy

Różowe lata siedemdziesiąte

06:50 Serial komediowy

Agenci NCIS

07:20 Serial kryminalny
Travel Channel
Travel Channel

Muzealne tajemnice

05:20 (11) Serial dokumentalny

Bitwa o jadło

06:00 Turystyka

Bitwa o jadło

06:30 Turystyka

Luksusowe rezydencje

07:00 Turystyka

Luksusowe rezydencje

07:30 Turystyka
TTV
TTV

Przerwa w...

05:08 Przerwa w emisji

Sędzia Anna Maria Wesołowska

05:15 (493) Serial fabularno-dokumentalny

Express

06:10 Magazyn informacyjny

DeFacto Extra

06:30 Magazyn informacyjny

Ukryta prawda

07:00 (363) Serial fabularno-dokumentalny
TV6
TV6

Disco Polo Life

05:00 Program muzyczny

Dekoratornia

06:00 Magazyn

Dekoratornia

06:30 Magazyn

Dom nie do poznania

07:00 Reality show
TV.DISCO
TV.DISCO

Dance budzi ludzi

06:00 Program muzyczny
TVN
TVN

Uwaga!

05:10 Magazyn reporterów

Mango - Telezakupy

05:40 Program reklamowy

Kuchenne rewolucje

06:50 Reality show

Doradca smaku

07:50 Magazyn kulinarny
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Biznes dla ludzi

05:35 Magazyn ekonomiczny

Fakty z zagranicy

06:00 Wiadomości

Otwarcie dnia

06:55 Wiadomości
TVN 24
TVN 24

Kropka nad i

05:35 Program publicystyczny

Serwis...

05:55 Wiadomości

Serwis...

06:00 Wiadomości

Serwis...

06:15 Wiadomości

Serwis...

06:30 Wiadomości

Serwis...

06:45 Wiadomości

Serwis...

07:00 Wiadomości

Serwis...

07:15 Wiadomości

Jeden na jeden

07:30 Wywiad

Serwis...

07:45 Wiadomości
TVN 7
TVN 7

Ukryta prawda

05:20 (48) Serial fabularno-dokumentalny

Szpital

06:20 (173) Serial fabularno-dokumentalny

Sąd rodzinny

07:15 (106) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Kocham. Enter

05:05 (36) Serial fabularno-dokumentalny

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Prawo Agaty

06:00 (4) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:00 (147) Serial obyczajowy

Prosto w serce

07:30 (148) Serial obyczajowy
TVN Style
TVN Style

Przerwa w...

05:15 Przerwa w emisji

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

05:25 Magazyn poradnikowy

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

06:10 Magazyn poradnikowy

Ostre cięcie

06:55 Magazyn

W dobrym stylu

07:40 Magazyn poradnikowy
TVN Turbo
TVN Turbo

Automaniak

05:10 Magazyn motoryzacyjny

W sieci monitoringu

05:45 Rozrywka

W sieci monitoringu

06:20 Rozrywka

Czarnobyl - 30 lat później

06:50 Film dokumentalny, Niemcy/Wielka Brytania 2015
TVP 1
TVP 1

Jaka to melodia?

05:20 Teleturniej muzyczny

Dzień dobry, Polsko!

05:55 Magazyn

Dzień dobry, Polsko!

07:20 Magazyn
TVP 2
TVP 2

Rodzinka.pl

06:05 (161) Serial komediowy

Sztuka codzienności

06:40 Reportaż

M jak miłość

07:00 (146) Serial obyczajowy
TVP Białystok
TVP Białystok

Obiektyw

07:00 Magazyn informacyjny

Sport

07:10 Wiadomości sportowe

Prognoza pogody

07:15 Pogoda

Gość...

07:20 Magazyn

Ekotravel...

07:30 Magazyn

Szlachetne...

07:40 Magazyn

Listy do PRL-u

07:55 Felieton
TVP Gorzów Wielkopolski
TVP Gorzów Wielkopolski

Informacje

07:00 Aktualności

Sport

07:21 Wiadomości sportowe

Pogoda

07:25 Pogoda

Rozmowa dnia

07:28 Program publicystyczny

Kalejdoskop

07:42 Magazyn

S jak sport

07:53 Magazyn sportowy
TVP HD
TVP HD

Przerwa w...

05:55 Przerwa w emisji

Pasja ekstremalna

06:00 Magazyn sportowy

Makłowicz w podróży

06:25 Magazyn kulinarny

Wspaniałe stulecie

07:00 (60) Telenowela
TVP Historia
TVP Historia

Był taki...

06:50 Felieton

Zawsze wierni

06:55 Film dokumentalny, Polska 2004

Muzeum polskiej...

07:45 Rozrywka
TVP INFO
TVP INFO

Info wieczór

05:20 Magazyn

W tyle wizji

05:25 Magazyn

Serwis Info

05:55 Magazyn informacyjny

Serwis Info

05:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:22 Pogoda

Serwis Info

06:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

06:53 Pogoda

Serwis Info

06:59 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:21 Pogoda

Serwis Info

07:29 Magazyn informacyjny

Prognoza pogody

07:53 Pogoda
TVP Kraków
TVP Kraków

Pogoda

07:00 Pogoda

Działo się w...

07:03 Magazyn

Dachy Krakowa, czyli literatura jest...

07:06 Magazyn

Karnet...

07:30 Magazyn

Telezakupy

07:40 Program reklamowy
TVP Kultura
TVP Kultura

Którędy po...

05:15 Program publicystyczny

Afisz kulturalny

05:30 Magazyn kulturalny

Przerwa w nadawaniu

05:50 Przerwa w emisji
TVP Lublin
TVP Lublin

Między Wisłą i Bugiem

07:00 Magazyn
TVP Łódź
TVP Łódź

Załoga Eko

07:00 Magazyn

Łodzią po regionie

07:30 Magazyn
TVP Polonia
TVP Polonia

Magazyn śledczy Anity Gargas

05:35 Magazyn

O mnie się nie martw

06:05 (23) Serial komediowy

Studio Wschód

07:00 Program publicystyczny

Las story

07:30 Magazyn
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Dziennik regionów

05:10 Magazyn

Telekurier

05:35 Cykl reportaży

Plebania

06:00 (973) Telenowela

Sekrety...

06:20 Magazyn poradnikowy

Astronarium

06:35 Magazyn

Przerwa w nadawaniu

07:00 Przerwa w emisji
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Familiada

05:20 Teleturniej

Okrasa łamie przepisy

05:55 Magazyn kulinarny

Fabryka śmiechu

06:30 Kabaret i satyra

Jeden z dziesięciu

07:40 Teleturniej
TVP Seriale
TVP Seriale

Przerwa w...

05:25 Przerwa w emisji

Wszystko przed nami

05:40 (89) Serial obyczajowy

Zmiennicy

06:15 (3) Serial komediowy

Na sygnale

07:15 (56) Serial obyczajowy

Na sygnale

07:45 (57) Serial obyczajowy
TVP Sport
TVP Sport

Bayern Monachium TV

07:55 Piłka nożna
TVP Wrocław
TVP Wrocław

Fakty o poranku

07:00 Magazyn

Pogoda o...

07:10 Pogoda

Fakty o poranku

07:12 Magazyn

Pogoda

07:27 Pogoda

Fakty o poranku

07:28 Magazyn

Pogoda o...

07:36 Pogoda

Fakty o poranku

07:38 Magazyn

Rozmowa Faktów

07:59 Program publicystyczny
TV 4
TV 4

Top 10 lista przebojów

05:00 Magazyn muzyczny

Koszmarne tatuaże

06:00 Program dokumentalny

Koszmarne tatuaże

06:25 Program dokumentalny

Przygody Kota w butach

06:55 (17) Serial animowany

Kaczor Donald przedstawia

07:30 (4) Serial animowany

Przygody Kota w butach

07:55 (20) Serial animowany
TV Puls
TV Puls

Twój Puls

05:10 Magazyn

Menu na miarę

05:35 Magazyn kulinarny

To moje życie!

06:00 (142) Telenowela

J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze

07:00 (11) Serial sensacyjny
TV Silesia
TV Silesia

Schlesien Journal

06:25 Program mniejszości narodowych

Przegląd prasy

06:45 Magazyn informacyjny

Telezakupy

06:50 Program reklamowy
Universal Channel
Universal Channel

Ostatni gliniarz

05:00 (1) Serial kryminalny

Castle

06:00 (7) Serial kryminalny

Zaprzysiężeni

07:00 (12) Serial kryminalny
WP
WP

Z pamiętnika położnej

05:00 (4) Serial obyczajowy

Niszcząca siła natury

06:00 (8) Serial dokumentalny

Z pamiętnika położnej

06:25 (5) Serial obyczajowy

Z pamiętnika położnej

07:30 (6) Serial obyczajowy