poniedziałek 27.11.2017

00:30 01:00 01:30 02:00 02:30 03:00
13 ulica
13 ulica

Szybcy i wściekli - Tokio Drift 7.1

00:15 Film sensacyjny, USA/Niemcy 2006

Prawo i porządek: sekcja specjalna

02:20 (17) Serial kryminalny

Prawo i porządek: sekcja specjalna

03:15 (18) Serial kryminalny
4FUN.TV
4FUN.TV

Ulubiona 20 tygodnia

16:00 Program muzyczny
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD

Peaky Blinders

22:15 (1) Serial gangsterski

Kosmos 6.2

00:35 Dramat obyczajowy, Francja/Portugalia 2015

Super story 3.5

02:30 Film kryminalny, Polska 2016
AMC
AMC

Krwiożerczy rój

22:50 Thriller, USA/Meksyk 2003

Pamięć

00:40 Thriller, Kanada/USA 2006

The Caller 6.1

02:35 Thriller, Wielka Brytania/Puerto Rico 2011
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Wojny o wieloryby

23:00 Serial dokumentalny

Obcy wewnątrz nas

01:00 Serial dokumentalny

Szkoła przetrwania

02:00 Serial dokumentalny

Dwa oblicza survivalu

02:48 Serial dokumentalny
ATM Rozrywka
ATM Rozrywka

Tchórzliwe serce 5.8

23:00 Komedia, Wielka Brytania 2008

Plebs

01:30 (2) Serial komediowy

Małolaty

02:00 (18) Serial fabularno-dokumentalny

Na rybę

03:00 Rozrywka
AXN
AXN

Ostatni raz 5.9

00:10 Dramat kryminalny, Wielka Brytania/Holandia/USA 2002

Flash

02:05 (14) Serial akcji

Flash

02:50 (15) Serial akcji
AXN Black
AXN Black

Ray Donovan

00:15 (6) Serial obyczajowy

Od zmierzchu do świtu

01:25 (9) Serial sensacyjny

Od zmierzchu do świtu

02:15 (10) Serial sensacyjny
AXN HD
AXN HD

Ostatni raz 5.9

00:10 Dramat kryminalny, Wielka Brytania/Holandia/USA 2002

Flash

02:05 (14) Serial akcji

Flash

02:50 (15) Serial akcji
AXN White
AXN White

Wzór

00:00 (16) Serial kryminalny

Skandal

01:00 (21) Serial obyczajowy

Skandal

02:00 (1) Serial obyczajowy

Wzór

02:45 (6) Serial kryminalny
BBC Brit
BBC Brit

Cuda inżynierii

22:00 (9) Serial dokumentalny

Szef jak szpieg - USA

01:00 (8) Serial dokumentalny

Dragons' Den: Jak zostać milionerem

01:50 (6) Serial dokumentalny

Top Gear

02:50 Magazyn motoryzacyjny
BBC Earth
BBC Earth

Sygnały z kosmosu

23:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2017

W okowach mrozu

01:00 (8) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

02:00 (9) Serial dokumentalny

W okowach mrozu

03:00 (10) Serial dokumentalny
BBC HD
BBC HD

Świeża krew

00:15 (5) Serial kryminalny

Świeża krew

02:00 (7) Serial kryminalny

Nadkomisarz Banks

02:50 (2) Serial kryminalny
BBC Lifestyle
BBC Lifestyle

Młodzi ratownicy medyczni

22:55 (5) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

01:00 (5) Serial dokumentalny

Wstydliwe choroby

02:00 (4) Serial dokumentalny

Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa

03:00 (5) Serial dokumentalny
Boomerang
Boomerang

Kumple z dżungli - na ratunek!

00:15 Serial animowany

Leniuchowo

00:35 Serial dla dzieci

Leniuchowo

01:00 Serial dla dzieci

Garfield Show

01:25 Serial dla dzieci

Garfield Show

01:50 Serial dla dzieci

Sowa i spółka

02:15 Serial animowany

Kumple z dżungli - na ratunek!

02:35 Serial animowany

Leniuchowo

02:55 Serial dla dzieci

Leniuchowo

03:20 Serial dla dzieci
CANAL+
CANAL+

Wołyń 7.9

00:10 Film historyczny, Polska 2016

Persona non grata 6.8

02:35 Dramat obyczajowy, Rosja/Polska/Włochy 2005
Canal+1 HD
Canal+1 HD

Belfer

22:30 (6) Serial kryminalny

Wołyń 7.9

01:10 Film historyczny, Polska 2016
Canal+ Discovery HD
Canal+ Discovery HD

Sean Conway: triathlon ekstremalny

00:20 (3) Serial dokumentalny

Najniebezpieczniejszy zawód świata

01:05 (12) Serial dokumentalny

Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera

01:50 (3) Serial dokumentalny

O co biega?

02:40 Magazyn sportowy

Powrót do przeszłości

03:10 (5) Serial dokumentalny
CANAL+ Family HD
CANAL+ Family HD

Dunder 5.1

00:20 Film krótkometrażowy, Norwegia 2016

Oda do radości 7.0

00:35 Dramat obyczajowy, Polska 2005

Łapu-Capu Extra

02:30 Rozrywka

Basen 5.7

03:00 Film krótkometrażowy, Polska 2015
CANAL+ Film HD
CANAL+ Film HD

Premier 5.7

22:00 Thriller, Belgia 2016

Mroczne wizje 5.3

01:25 Horror, USA 2015

Benek 6.7

02:50 Komediodramat, Polska/Austria 2007
Canal+ Seriale HD
Canal+ Seriale HD

Uśpieni

23:15 (9) Serial obyczajowy

Making of - Belfer

00:45 Film dokumentalny, Polska 2016

Belfer

01:15 (6) Serial kryminalny

Aktualności filmowe+

02:15 Magazyn

Łapu-Capu Extra

02:45 Rozrywka

Angelus 7.5

03:15 Film obyczajowy, Polska 2001
CANAL+ Sport2 HD
CANAL+ Sport2 HD

Sport+

00:30 Magazyn sportowy

Liga+ Extra

01:30 Magazyn piłkarski

Liga+ Extra

03:00 Magazyn piłkarski
CANAL+ Sport HD
CANAL+ Sport HD

Sport News+

23:30 Wiadomości sportowe

O co biega?

01:45 Magazyn sportowy

Czarny charakter

02:20 Magazyn żużlowy

Sport+

02:45 Magazyn sportowy
CBeebies
CBeebies

Pirackie potyczki

00:20 Program dla dzieci

Charlie i Lola

00:45 (14) Serial dla

Nina i Neuronki - budujemy!

01:00 Program dla dzieci

Nasze zwierzaki

01:20 Program dla dzieci

Kucharz duży, kucharz mały

01:40 Magazyn dziecięcy

Kieszonkowy...

02:00 (52) Serial dla

Teletubisie

02:15 (1) Serial dla

Ogródek Pana Warzywko

02:30 (18) Serial dla

Odlotowcy Go...

02:55 (2) Serial animowany

Sara i Kaczorek

03:05 (8) Serial dla

Pokaż mi, pokaż

03:15 (16) Serial dla
CBS Action
CBS Action

MacGyver

00:00 (12) Serial sensacyjny

Skrzydła

01:00 (15) Serial komediowy

Skrzydła

01:25 (16) Serial komediowy

Skrzydła

01:50 (17) Serial komediowy

Skrzydła

02:15 (18) Serial komediowy

Skrzydła

02:40 (19) Serial komediowy

Skrzydła

03:05 (20) Serial komediowy
CBS Europa
CBS Europa

Dreamgirls 6.8

22:45 Musical, USA 2006

Wspólny mianownik 6.8

01:15 Film obyczajowy, USA 2000

Krawiec z Panamy 6.3

03:20 Thriller, Irlandia/USA 2001
CBS Reality
CBS Reality

W zamknięciu

00:00 (11) Serial dokumentalny

Spisane krwią

01:00 (10) Serial dokumentalny

Filmiki na maxa

02:00 Real tv

Test

02:50 Talk show
Cinemax
Cinemax

Sausage Party 5.7

00:00 Komedia, USA 2016

Frankenstein 7.4

01:30 Horror, USA/Japonia/Wielka Brytania 1994
Cinemax 2
Cinemax 2

Czarny diament 5.2

22:00 Dramat kryminalny, Francja/Belgia 2016

Dom grozy

02:10 (7) Serial grozy

Dom grozy

03:10 (8) Serial grozy
CI Polsat
CI Polsat

Wiadomość z zaświatów

00:30 (8) Serial dokumentalny

Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią

01:00 (1) Serial dokumentalny

Śladami zbrodni

02:00 (8) Serial dokumentalny

Scjentologia i jej skutki

03:00 (7) Serial dokumentalny
Comedy Central
Comedy Central

Rick and Morty

23:30 (3) Serial animowany

Blok Ekipa

00:35 (1) Serial animowany

Blok Ekipa

01:05 (2) Serial animowany

Blok Ekipa

01:40 (3) Serial animowany

Blok Ekipa

02:10 (4) Serial animowany

Rodzina zastępcza

02:25 (30) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

02:45 (31) Serial komediowy

Graczykowie

03:10 (21) Serial komediowy
Comedy Central Family
Comedy Central Family

Mamuśka

00:30 (6) Serial komediowy

Mamuśka

01:00 (7) Serial komediowy

Mamuśka

01:30 (8) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

01:45 (62) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

02:10 (63) Serial komediowy

Rodzina zastępcza

02:30 (64) Serial komediowy

Rodzina...

03:05 (65) Serial komediowy

Daleko od noszy

03:15 (4) Serial komediowy
Da Vinci Learning
Da Vinci Learning

Historia elektryczności

22:30 Serial dokumentalny

Mój Juliusz Verne

01:00 Film dokumentalny

Dąb: roślina, która przetrwa wszystko

02:00 Film dokumentalny

Surowa nauka

03:00 Technika
Discovery
Discovery

Fani czterech kółek

00:00 Serial dokumentalny

Ninja Warrior

01:00 (3) Serial dokumentalny

Domy na aukcji

02:00 Serial dokumentalny

Domy na aukcji

02:24 Serial dokumentalny

Hitler - nieznane fakty

02:48 Serial dokumentalny
Discovery Historia
Discovery Historia

Podróż w dorosłość

23:00 Serial dokumentalny

Łowcy staroci

01:00 (1) Serial dokumentalny

Krwawe porachunki

02:00 Serial dokumentalny

U źródeł wynalazków

02:48 (25) Serial dokumentalny

U źródeł wynalazków

03:12 (26) Serial dokumentalny
Discovery Life
Discovery Life

Duchy

23:00 (14) Serial dokumentalny

Obcy wewnątrz nas

01:00 Serial dokumentalny

Ciąża z zaskoczenia

02:00 Serial dokumentalny

Ciąża z zaskoczenia

02:24 Serial dokumentalny

Czysty zysk

02:48 Serial dokumentalny
Discovery Science
Discovery Science

Od destrukcji do produkcji

23:30 Serial dokumentalny

Ciekawość

01:00 Serial dokumentalny

DNA maszyn

02:00 Serial dokumentalny

Sci-trek

02:48 Serial dokumentalny
Discovery Turbo Xtra
Discovery Turbo Xtra

Fail Army - parada wypadków

00:00 Show

Sekundy grozy

01:00 (7) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

01:30 (8) Serial dokumentalny

Mr. T i granice głupoty

02:00 (9) Serial dokumentalny

Mr. T i granice głupoty

02:24 (10) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

02:48 (55) Serial dokumentalny

Sekundy grozy

03:12 (56) Serial dokumentalny
Disney Channel
Disney Channel

Alex i spółka

00:25 (39) Serial komediowy

Lolirock

00:50 (36) Serial animowany

W.I.T.C.H.

01:15 (10) Serial animowany

Mój kumpel duch

01:40 (12) Serial komediowy

Alex i spółka

02:05 (16) Serial komediowy

Lolirock

02:25 (2) Serial animowany

W.I.T.C.H.

02:50 (10) Serial animowany

Mój kumpel duch

03:10 (12) Serial komediowy
Disney Junior
Disney Junior

Henio...

00:20 (8) Serial animowany

Calimero

00:35 (27) Serial animowany

Henio...

00:50 (26) Serial animowany

Art Attack

01:05 Program dla dzieci

Ul

01:30 (26) Serial animowany

Lupdidu

01:40 (13) Serial animowany

Henio...

01:55 (7) Serial animowany

Art Attack

02:10 Program dla dzieci

Lupdidu

02:35 (13) Serial animowany

Calimero

02:50 (27) Serial animowany

Art Attack

03:05 Program dla dzieci
Disney XD
Disney XD

Duch i nas dwóch

00:15 (4) Serial animowany

Misja Lanfeusta

00:40 (6) Serial dla

Szczeżujski

01:05 (24) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

01:30 (49) Serial animowany

Duch i nas dwóch

01:50 (19) Serial animowany

Misja Lanfeusta

02:15 (6) Serial dla

Szczeżujski

02:35 (24) Serial dla

Randy Cunningham: nastoletni ninja

03:00 (29) Serial animowany

Duch i nas dwóch

03:20 (4) Serial animowany
Domo + HD
Domo + HD

Cudotwórcy: brat kontra brat

00:20 Reality show

Gardeners' World

01:15 Magazyn poradnikowy

Gardeners' World

01:50 Magazyn poradnikowy

Wielkie marzenia w małych...

02:20 Lifestyle

Home staging - mieszkania do sprzedania

03:25 Magazyn poradnikowy
E!
E!

Plastyczna fuszerka

00:00 Program dokumentalny

Plastyczna fuszerka

01:00 Program dokumentalny

Plastyczna fuszerka

02:00 Program dokumentalny

Styl gwiazd

03:00 Rozrywka
Edusat
Edusat

Bitwa Narodów

00:06 Reportaż

Dziewczyna...

01:06 Relacja

Dziewczyna Trylogii Polskiej 2012

01:16 Relacja

Zadbaj o siebie

02:36 Magazyn

Rock Time

02:54 Program muzyczny

Rock time

03:21 Program muzyczny
Eleven Sports 1
Eleven Sports 1

Eleven Gol

22:45 Magazyn piłkarski

Valencia CF - FC Barcelona

02:00 Piłka nożna
Eleven Sports 2
Eleven Sports 2

Grand Prix Abu Zabi

23:00 Formuła 1

The Best of Eleven

02:00 Magazyn piłkarski
Eurosport 1
Eurosport 1

Puchar Świata w Ruce

00:00 Skoki narciarskie

Puchar Świata w Lake Louise

01:30 Narciarstwo alpejskie

Puchar Świata w Killington

02:15 Narciarstwo alpejskie
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Puchar Świata w Ruce

00:00 Skoki narciarskie

Puchar Świata w Lake Louise

01:30 Narciarstwo alpejskie

Puchar Świata w Killington

02:15 Narciarstwo alpejskie
Eurosport 2
Eurosport 2

Grand Prix - Skate America w Lake Placid

22:00 Łyżwiarstwo figurowe

Wiadomości...

01:25 Wiadomości sportowe

Kierunek Pjongczang

01:30 Magazyn olimpijski

Puchar Świata w Ruce

02:00 Skoki narciarskie

Puchar Świata w Ruce

03:00 Skoki narciarskie
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Home Nations Series Northern Ireland...

00:00 Snooker

Wiadomości...

01:25 Wiadomości sportowe

Kierunek Pjongczang

01:30 Magazyn olimpijski

Puchar Świata w Ruce

02:00 Skoki narciarskie

Puchar Świata w Ruce

03:00 Skoki narciarskie
Extreme Sports
Extreme Sports

Extreme Fighting Championship

23:00 Sporty ekstremalne

Let Them Eat Surf

01:00 Sporty ekstremalne

Natural Games

01:25 Sporty ekstremalne

Camp Chuck

01:50 Sporty ekstremalne

AMA Motocross...

02:40 Sporty ekstremalne
Fashion TV
Fashion TV

Lingerie

00:00 Serial erotyczny

F-Parties

00:55 Moda

Midnite Haute

01:00 Moda

Midnite Haute

01:30 Moda

F-Parties

01:55 Moda

Lingerie

02:00 Serial erotyczny

Lingerie

02:30 Serial erotyczny

F-Parties

02:55 Moda

Lingerie

03:00 Serial erotyczny
Fightklub
Fightklub

Hard Knocks Fighting

23:15 MMA

Fighting Rookies

02:15 MMA
FilmBox
FilmBox

Wolf Hall

22:15 (6) Miniserial

Kruk. Zagadka zbrodni 6.8

01:45 Thriller, USA/Węgry/Hiszpania/Serbia 2012
Filmbox Arthouse
Filmbox Arthouse

Cztery noce marzeń 7.5

22:15 Dramat miłosny, Francja 1971

Ostatni dzień sierpnia

00:55 Dramat, USA 2012

Przekaz 7.2

02:15 Dramat, Francja/Senegal 1968
Filmbox Extra HD
Filmbox Extra HD

Max Manus 6.7

21:00 Dramat wojenny, Norwegia/Dania/Niemcy 2008

Kobieta z piątej dzielnicy 5.4

00:35 Thriller, Francja/Wielka Brytania/Polska 2011

Magic Mike 6.0

02:00 Komediodramat, USA 2012
FilmBox HD
FilmBox HD

Somewhere. Między miejscami 5.9

00:30 Komediodramat, USA 2010

Uniwersalny żołnierz: Dzień... 5.2

02:05 Film SF, USA 2012
FOX Comedy
FOX Comedy

Family Guy: Głowa rodziny

00:20 (5) Serial animowany

Family Guy: Głowa rodziny

00:45 (6) Serial animowany

Family Guy: Głowa rodziny

01:15 (7) Serial animowany

Tata ma plan

01:40 (16) Serial komediowy

Tata ma plan

02:10 (17) Serial komediowy

Tata ma plan

02:35 (18) Serial komediowy

Simpsonowie

03:05 (1) Serial animowany
Fox HD
Fox HD

Zabójcze umysły

23:50 (16) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

00:45 (17) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

01:40 (18) Serial kryminalny

Zabójcze umysły

02:35 (19) Serial kryminalny
H2
H2

Łowcy skarbów

00:00 (5) Serial dokumentalny

Jak powstały Stany

01:25 (16) Serial dokumentalny

Kowboje i bandyci

01:50 (2) Serial dokumentalny

Starożytność: 10 naj?

02:40 (2) Serial dokumentalny
HBO
HBO

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie 7.4

22:20 Film SF, USA 2016

Resident Evil: Ostatni rozdział 5.4

00:35 Horror, Wielka Brytania 2016

Jackie Brown 7.4

02:20 Dramat kryminalny, USA 1997
HBO 2
HBO 2

Atak na dzielnicę 5.7

00:20 Film SF, Wielka Brytania/Francja 2011

Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

01:50 Dramat wojenny, USA/Wielka Brytania/Chiny 2016
HBO 3
HBO 3

Kilo 2 Bravo

22:55 Dramat wojenny, Wielka Brytania 2014

W cieniu

00:45 (1) Serial obyczajowy

Stacja Berlin

01:50 (1) Serial szpiegowski

Deadwood

02:45 (1) Serial obyczajowy
HISTORY
HISTORY

Gwiazdy lombardu

00:30 (43) Serial dokumentalny

Wikingowie

01:00 (13) Serial historyczny

Wikingowie

01:45 (14) Serial historyczny

Gwiazdy lombardu

02:30 (38) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

02:50 (39) Serial dokumentalny

Gwiazdy lombardu

03:15 (40) Serial dokumentalny
ID
ID

Narzędzia zła

23:00 Serial dokumentalny

Doświadczyć niezwykłego

01:00 (4) Serial dokumentalny

Narzędzia zła

02:00 Serial dokumentalny

Miasta, w których straszy

02:48 Serial dokumentalny
ITV
ITV

Ezo TV

20:00 Rozrywka
Kab. WTK Poznań
Kab. WTK Poznań

Na zdrowie

00:30 Magazyn medyczny

Master Lech

00:45 Magazyn

Puls dnia - serwis informacyjny

01:00 Wiadomości

Połykacze...

01:20 Literatura

Pogoda

01:35 Pogoda

Sport

01:40 Wiadomości sportowe

Serwis...

01:50 Magazyn

Qulturalny...

01:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

02:00 Wiadomości

Ratajski fyrtel...

02:20 Magazyn

Serwis...

02:35 Magazyn

Sport

02:40 Wiadomości sportowe

Magazyn...

02:50 Magazyn

Qulturalny...

02:55 Magazyn informacyjny

Puls dnia - serwis informacyjny

03:00 Wiadomości

Gość wieczoru WTK

03:20 Rozmowa
Kino Polska
Kino Polska

Wodzirej

00:15 Dramat obyczajowy, Polska 1978

33 sceny z życia 6.3

02:35 Komediodramat, Niemcy/Polska 2008
Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka

Nastrojowe

00:00 Program muzyczny

Nasza jest cała ta noc!

01:00 Program muzyczny
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD

Dwanaście drinków na Boże Narodzenie

23:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2013

cook news

01:00 Magazyn

Anthony Bourdain: bez rezerwacji

01:05 (15) Serial dokumentalny

Jakubiak lokalnie

02:00 Magazyn kulinarny

Basia Ritz. Kuchnia z sercem

02:30 Magazyn kulinarny

Desery Dekera

03:00 Magazyn kulinarny
Mini Mini + HD
Mini Mini + HD

Kołysanka

20:55 Piosenki
MTV
MTV

Ekipa z Newcastle

23:00 Reality show

AM:PM report...

00:55 Rozrywka

Ex na plaży

01:00 Rozrywka

Pyszne.pl...

01:55 Rozrywka

Dziara za dziarę

02:00 Rozrywka
National Geographic
National Geographic

Kosmos

00:00 (10) Serial dokumentalny

UFO w Europie

00:55 (7) Serial dokumentalny

Kosmos

01:55 Serial dokumentalny

Za milion lat

02:55 (3) Serial dokumentalny
National Geographic HD
National Geographic HD

Zamach w Bostonie

23:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2014

UFO w Europie

00:55 (7) Serial dokumentalny

Kosmos

01:55 Serial dokumentalny

Za milion lat

02:55 (3) Serial dokumentalny
National Geographic Wild
National Geographic Wild

Najgroźniejsze zwierzęta świata

23:00 (7) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

01:00 (4) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

02:00 (5) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

03:00 (1) Serial dokumentalny
National Geographic Wild HD
National Geographic Wild HD

Najgroźniejsze zwierzęta świata

23:00 (7) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

01:00 (4) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

02:00 (5) Serial dokumentalny

Najgroźniejsze zwierzęta świata

03:00 (1) Serial dokumentalny
Nat Geo People HD
Nat Geo People HD

Dziewczyny, broń i ISIS

22:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Sztuka wygrywania

01:30 (1) Serial dokumentalny

Dziewczyny, broń i ISIS

02:00 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2016

Prawniczka w Afganistanie

03:00 Film dokumentalny, Dania 2015
Nickelodeon Polska
Nickelodeon Polska

Rodzina zastępcza plus

00:05 (12) Serial komediowy

Rodzina zastępcza plus

00:50 (1) Serial komediowy

Rodzina zastępcza plus

01:35 (2) Serial komediowy

Rodzina zastępcza plus

02:15 (3) Serial komediowy

Rodzina zastępcza plus

03:00 (4) Serial komediowy
Nick Jr.
Nick Jr.

Wallykazam

00:15 (4) Serial animowany

Zack i Kwak

00:35 (26) Serial animowany

Umizoomi

01:00 (16) Serial animowany

Umizoomi

01:20 (17) Serial animowany

Umizoomi

01:45 (20) Serial animowany

Psi patrol

02:05 (3) Serial animowany

Psi patrol

02:30 (4) Serial animowany

Rycerka Nella

02:50 (2) Serial animowany

Shimmer i Shine

03:15 (9) Serial animowany
nSPORT
nSPORT

Lech Poznań - Wisła Płock

22:50 Piłka nożna

Sport News+

01:00 Wiadomości sportowe

Motogamia

01:15 Magazyn żużlowy
Paramount Channel HD
Paramount Channel HD

Poznaj moich rodziców 6.7

22:55 Komedia, USA 2004

Zasady walki 6.5

01:30 Film sensacyjny, USA/Kanada 2000
Planete+ HD
Planete+ HD

Bruce Lee - to ja

23:40 Film dokumentalny, Kanada/USA 2012

Evel Knievel - urodzony kaskader

01:20 Film dokumentalny, Kanada 2014

Orla Perć

02:50 Film dokumentalny, Polska 2015

Duje - wiatr...

03:00 Film dokumentalny, Polska 2013
Polsat
Polsat

Mission: Impossible - Rogue Nation 6.8

00:05 Film sensacyjny, USA/Hongkong/Chiny 2015

Tajemnice losu

03:00 Magazyn
Polsat 2
Polsat 2

Pitbull 7.3

22:45 Film sensacyjny, Polska 2005

VIII Sopocka Noc Kabaretowa

00:50 Kabaret i satyra

VIII Sopocka...

01:45 Kabaret i satyra

Imperium disco polo

02:00 (49) Serial dokumentalny

Wydarzenia

02:30 Wiadomości

Ameryka marzeń

03:00 (1) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat Biznes
Polsat Biznes

Durczokracja

00:00 Program publicystyczny

Interwencja

02:00 Magazyn reporterów
Polsat Cafe
Polsat Cafe

Walka o piersi

00:00 (2) Serial dokumentalny

Dziwaczne obsesje

01:00 (3) Serial dokumentalny

Hollywood 911

01:30 (4) Serial dokumentalny

Nagi interes

02:30 (2) Serial dokumentalny

Lombard z Beverly Hills

03:00 (60) Serial dokumentalny
Polsat Film
Polsat Film

Tajemnica Westerplatte 5.3

22:50 Film wojenny, Polska/Litwa 2013

Niania w wielkim mieście

01:15 (9) Serial obyczajowy

Niania w wielkim mieście

02:15 (10) Serial obyczajowy

Gliniarze

03:15 (2) Serial fabularno-dokumentalny
Polsat JimJam
Polsat JimJam

Ćwierkające...

00:18 (2) Serial animowany

Roztańczona...

00:33 (26) Serial dla

Roztańczona...

00:49 (2) Serial dla

Bob Budowniczy

01:03 (13) Serial animowany

Harry i...

01:16 (9) Serial animowany

Harry i...

01:28 (10) Serial animowany

Usypianki

01:43 (9) Serial dla

Jarmies

01:53 (9) Serial dla

Zuzia

02:07 (9) Serial animowany

Zuzia

02:19 (10) Serial animowany

Tropiciele zagadek

02:31 (9) Serial animowany

My Little Pony: Przyjaźń to magia

02:56 (9) Serial animowany

Dinopociąg

03:19 (7) Serial animowany
Polsat News
Polsat News

Państwo w państwie

00:00 Program publicystyczny

Wysokie C

01:30 Magazyn kulturalny

Weekend wydarzeń

01:55 Magazyn informacyjny
Polsat Play
Polsat Play

Chłopaki do wzięcia

23:00 Telenowela dokumentalna

Wszystkie kobiety barona

00:50 Film erotyczny, Francja 2014

Polska w monitoringu

03:00 (30) Serial dokumentalny
Polsat Sport
Polsat Sport

Jarrell Miller - Mariusz Wach

00:30 Boks

Polska - Dania

02:00 Piłka nożna
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Extra

Polsat Boxing Night

00:30 Boks
Polsat Sport HD
Polsat Sport HD

Jarrell Miller - Mariusz Wach

00:30 Boks

Polska - Dania

02:00 Piłka nożna
Polsat Sport News
Polsat Sport News

Puchar Świata w Östersund

21:20 Biatlon

Cafe Futbol

01:30 Magazyn piłkarski
Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat Explore

Niebezpieczne drogi

23:15 (2) Serial dokumentalny

Transporty gigantów

01:30 (2) Serial dokumentalny

Asy przestworzy

02:15 (1) Serial dokumentalny

Asy przestworzy

03:10 (2) Serial dokumentalny
Polsat Viasat History
Polsat Viasat History

Zakazana historia

23:00 (3) Serial dokumentalny

Zabójcze maszyny

01:05 (3) Serial dokumentalny

Zmarli średniowiecza

01:55 (2) Serial dokumentalny

Łowcy mitów

02:45 (8) Serial dokumentalny
PR 1
PR 1

Wiadomości

00:02 Wiadomości

Wiadomości

01:00 Wiadomości

Pogoda dla...

01:05 Pogoda

Wiadomości

02:00 Wiadomości

Pogoda

02:05 Pogoda

Wiadomości

03:00 Wiadomości

Pogoda

03:05 Pogoda

Słodkie radio retro

03:10 Audycja
PR 2
PR 2

Wieczór płytowy

00:00 Audycja
PR 3
PR 3

Mini Max

22:00 Audycja

Radio Teheran

02:00 Audycja
Puls 2
Puls 2

Columbo

00:25 (6) Serial kryminalny

Niesamowite!

02:00 (3) Serial fabularno-dokumentalny

Niesamowite!

02:30 (4) Serial fabularno-dokumentalny

JRG w akcji

03:00 Real tv

No problem!

03:25 Magazyn poradnikowy
Rebel TV
Rebel TV

Najpiękniejsze ballady

21:00 Program muzyczny
Romance.TV
Romance.TV

Inga Lindström: Chłód serca

23:15 Film obyczajowy, Niemcy 2013

Wszystko dla pań

02:10 (8) Serial obyczajowy

Pary

03:00 (2) Miniserial

Pary

03:05 (1) Miniserial

Inga Lindström: Chłód serca

03:10 Film obyczajowy, Niemcy 2013
Scifi Universal
Scifi Universal

Zagłada Ziemi 3.3

00:00 Film katastroficzny, USA/Kanada 2015

10 000 dni 3.3

02:00 Film SF, USA 2014
Sportklub
Sportklub

SK Rapid Wiedeń - FC Red Bull Salzburg

00:00 Piłka nożna
Stars.TV
Stars.TV

Best 00's

23:00 Magazyn muzyczny

Best polish

01:00 Magazyn muzyczny

Best polish

02:00 Magazyn muzyczny

Best polish

03:00 Magazyn muzyczny
Stopklatka TV
Stopklatka TV

Seksmisja 7.8

22:45 Komedia, Polska 1983

Przebudzenie 7.1

01:20 Thriller, USA 2007

Sprawa Gorgonowej 7.4

02:55 Dramat kryminalny, Polska 1977
Sundance TV
Sundance TV

Black

00:20 Film krótkometrażowy, Polska 2016

Pierwszy film

02:20 Film dokumentalny, Wielka Brytania/Francja/USA 2015
Superstacja
Superstacja

Telesprzedaż

00:00 Program reklamowy
TeleTOON+ HD
TeleTOON+ HD

TeleTOON+ play

00:30 Program dla dzieci

TeleTOON+ play

00:40 Program dla dzieci

Zwierzakowo

00:55 Program dla młodzieży

Zwierzakowo

01:10 Program dla młodzieży

Zwierzakowo

01:20 Program dla młodzieży

Zwierzakowo

01:35 Program dla młodzieży
Telewizja WP
Telewizja WP

Moje nieidealne dziecko

00:00 (2) Serial dokumentalny

Lekarz potrzebny od zaraz

01:00 (3) Serial dokumentalny

Lekarz potrzebny od zaraz

01:30 (4) Serial dokumentalny

Mistrzowie kabaretu

02:05 Kabaret i satyra

Niszcząca siła natury

03:00 (2) Serial dokumentalny
Tele 5
Tele 5

Utracona niewinność

23:05 Film erotyczny

10 Extra Mocnych

00:50 Rozrywka
TLC
TLC

Operacje plastyczne do poprawki

00:30 Rozrywka

Undressed Polska - randka w łóżku

01:30 (7) Serial dokumentalny

Zyskowny remont

02:00 (12) Serial dokumentalny

Tatuaż do poprawki

02:48 (7) Serial dokumentalny
TNT
TNT

Siedem 8.3

22:40 Thriller, USA 1995

Świat Dzikiego Zachodu 6.6

03:00 Film SF, USA 1973
Travel Channel
Travel Channel

Polowanie na łódki

00:25 Turystyka

Kossakowski. Nieoczywiste

00:55 (8) Serial dokumentalny

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji

01:25 (13) Serial dokumentalny

Dziwaczne potrawy

02:15 Turystyka

Tajemnice zamków

03:05 Turystyka
TTV
TTV

Przepustka

00:20 Serial dokumentalny

Bagaż osobisty

01:20 Talk show

Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja

01:55 Cykl reportaży

Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany

02:25 Cykl reportaży

7 grzechów

02:55 Magazyn kryminalny

DeFacto Extra

03:25 Magazyn informacyjny
TV6
TV6

Kobiety i mafia

00:00 (2) Serial dokumentalny

Rude Tube

01:00 Rozrywka

Rude Tube

01:30 Rozrywka

Włatcy móch

02:00 (10) Serial animowany

Włatcy móch

02:30 (13) Serial animowany

Top 10 lista przebojów

03:00 Magazyn muzyczny
TV.DISCO
TV.DISCO

Electronic Beats

20:00 Program muzyczny
TVN
TVN

MasterChef

20:00 Reality show

Cicha noc - kulisy filmu

00:55 Reportaż

Szefowie wrogowie 6.6

01:20 Komedia, USA 2011
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat

Dzień na BiS

22:00 Magazyn informacyjny

Xsięgarnia

00:35 Magazyn

Temat tygodnia

01:25 Magazyn

Drugie śniadanie mistrzów

02:00 Magazyn kulturalny

Tydzień na rynkach

02:55 Magazyn ekonomiczny
TVN 24
TVN 24

Fakty po Faktach

00:15 Wiadomości

Drugie śniadanie mistrzów

00:55 Magazyn kulturalny

Szkło kontaktowe

01:45 Program publicystyczny

Maja w ogrodzie

02:45 Magazyn poradnikowy

Pamięć absolutna

03:15 Magazyn
TVN 7
TVN 7

Krytyczna decyzja 6.4

23:15 Film sensacyjny, USA 1996

Miasto zła

02:00 (2) Serial kryminalny

Moc magii

03:00 Rozrywka
TVN Fabuła
TVN Fabuła

Państwo młodzi: Chuck i Larry 6.7

00:30 Komedia romantyczna, USA 2007

PytAnia

02:50 Cykl reportaży

Ukryta prawda

03:05 (576) Serial fabularno-dokumentalny
TVN Style
TVN Style

W roli głównej

00:25 Rozmowa

66 w sieci

00:55 Rozrywka

66 w sieci

01:25 Rozrywka

Oddział dla grubasów

01:50 (1) Serial dokumentalny

W roli głównej

02:20 Rozmowa

W roli głównej

02:45 Rozmowa

W roli głównej

03:10 Rozmowa
TVN Turbo
TVN Turbo

Baba za kółkiem

00:30 Rozrywka

Warsztat cudów

01:00 Magazyn motoryzacyjny

Wpadki filmowe

02:00 Rozrywka

Zakup kontrolowany

02:30 Magazyn motoryzacyjny
TVP 1
TVP 1

Chiński zodiak 6.2

23:50 Film sensacyjny, Hongkong/Chiny 2012

Jaka to melodia?

01:45 Teleturniej muzyczny

Biblia

02:35 (41) Serial historyczny
TVP 2
TVP 2

Adrenalina 7.0

23:40 Film sensacyjny, USA 2006

Mój Nikifor 6.9

01:15 Film obyczajowy, Polska 2004

Polska śmierć

03:05 Film sensacyjny, Polska 1995
TVP HD
TVP HD

Wojciech Cejrowski - boso przez świat

00:30 Cykl reportaży

Podróże z historią

01:05 Program historyczny

Podróże z historią

01:40 Program historyczny

Makłowicz w podróży

02:15 Magazyn kulinarny

Makłowicz w podróży

02:50 Magazyn kulinarny
TVP Historia
TVP Historia

Czwarta dzielnica 7.2

22:15 Film dokumentalny, USA 2013

Tajemnice Stonehenge 6.2

00:50 Film dokumentalny, Wielka Brytania 2008

Einsatzgruppen. Oddziały śmierci

02:00 (4) Serial dokumentalny
TVP INFO
TVP INFO

Woronicza 17

00:20 Magazyn

Nie da się ukryć

01:32 Magazyn

Info wieczór

02:00 Magazyn

Minęła 20-ta

02:25 Program publicystyczny

Wiadomości

03:25 Wiadomości
TVP Kultura
TVP Kultura

Eres z Ałtaju 5.1

23:40 Film dokumentalny, Polska 2005

Dominik Wania Trio - Ravel

00:40 Koncert

Kamienica 5.8

01:50 Film animowany

Drżące trąby 7.6

02:05 Film animowany

Dracula 7.3

02:20 Horror, USA 1931
TVP Polonia
TVP Polonia

M jak miłość

00:30 (1322) Serial obyczajowy

Baw się...

01:20 Program dla dzieci

Baw się...

01:30 Program dla dzieci

Pamiętnik...

01:45 (7) Serial animowany

Wiadomości

02:00 Wiadomości

Sport

02:30 Wiadomości sportowe

Pogoda

02:35 Pogoda

Blondynka

02:45 (64) Serial obyczajowy
TVP Regionalna
TVP Regionalna

Kim Ki Dok 7.2

23:55 Film dokumentalny, Polska 2006

Nożem i...

00:50 Magazyn kulinarny

Rififi po sześćdziesiątce 6.3

01:45 Komedia, Polska 1989

TV Czeremcha

03:10 Reportaż
TVP Rozrywka
TVP Rozrywka

Koło fortuny

00:30 Rozrywka

Kabaretowa Noc Listopadowa 2014

01:15 Kabaret i satyra

Kabaretowa Noc Listopadowa 2014

02:15 Kabaret i satyra

Kabaretowa Noc Listopadowa 2014

03:20 Kabaret i satyra
TVP Seriale
TVP Seriale

Miasto skarbów

00:05 (10) Serial kryminalny

Nowa

00:55 (3) Serial kryminalny

Londyńczycy

01:55 (13) Serial obyczajowy

Krew z krwi

02:50 (2) Serial sensacyjny
TVP Sport
TVP Sport

TVP e-Sport

23:30 Gry wideo
TV 4
TV 4

Kruk IV

22:50 Horror, USA 2005

STOP Drogówka

00:55 Magazyn policyjny

9. miesiąc

01:55 (14) Serial obyczajowy

Disco Polo Life

03:00 Program muzyczny
TV Puls
TV Puls

Król Skorpion III: Odkupienie

23:30 Film sensacyjny, USA/Tajlandia 2012

Wikingowie

01:35 (6) Serial historyczny

Ale numer!

02:30 Rozrywka

Taki jest świat

03:05 Magazyn
TV Silesia
TV Silesia

Śląska karuzela

23:50 Magazyn

Szlagierowa biesiada

00:45 Koncert

Księgowa w kuchni

02:45 Magazyn kulinarny

Muzyczny kącik Damiana Holeckiego

03:20 Magazyn muzyczny
Universal Channel
Universal Channel

Kategoria osiem 5.1

23:00 Film katastroficzny, Kanada 2013

Świt 6.1

01:00 Film SF, Australia/USA 2009

Kod 100

03:00 (4) Serial kryminalny